استخدام استانداری کرمانشاه

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام استانداری کرمانشاه
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری کرمانشاه در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱ آذر ۹۵: ایجاد ۱۰ هزار شغل با اجرای پروژه‌های دولت در استان کرمانشاه (منبع: خبرگزاری مهر)

کرمانشاه- معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: با اجرای پروژه های سفر رئیس جمهور ۱۰ هزار شغل جدید طی ۸ ماه آینده در کرمانشاه ایجاد می شود.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ مهر ۹۵: آگهی دعوت به آزمون عملی و مصاحبه علمی آتش نشانی و شهرداری های کرمانشاه (منبع: ostan-ks.ir)

آگهی دعوت به آزمون عملی رشته های شغلی آتش نشانی سال ۱۳۹۴ شهرداری های استان کرمانشاه.pdf

آگهی دعوت به مصاحبه علمی رشته های شغلی تخصصی آزمون بهمن ۱۳۹۴ شهرداری های استان کرمانشاه.pdf


خبر ۲ شهریور ۹۵ : ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ نفر در کرمانشاه (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: امسال دو طرح صنعتی بزرگ شامل سیمافولاد با سرمایه گذاری ۷۰میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲۰۰ نفر و طرح تولید نان صنعتی با سرمایه گذاری ۵۵میلیارد تومان و اشتغال ۶۰ نفر در جریان سفر هیات دولت و معاون اول رییس جمهور در استان افتتاح شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ تیر ۹۵ : اعلام نتایج آزمون مشاغل آتش نشانی شهرداری های استان کرمانشاه (منبع :ostan-ks.ir)

فهرست نتایج آزمون مشاغل آتش نشانی شهرداری های استان کرمانشاه در خردادماه ۱۳۹۴

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ تیر ۹۵ : لزوم استفاده از ظرفیتهای بالقوه کرمانشاه برای ایجاد اشتغال پایدار (منبع : خبرگزاری مهر)

 رئیس جمهور تقویت بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت های بالقوه استان کرمانشاه برای ایجاد اشتغال پایدار را مورد تاکید قرار داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ تیر ۹۵ : کرمانشاه ۴۰۰۰ فارغ التحصیل جویای کار در بخش کشاورزی دارد (منبع : خبرگزاری ایسنا)

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: این استان چهار فارغ التحصیل جویای کار در بخش کشاورزی دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۵ : کاری مهمتر از ایجاد اشتغال در کرمانشاه وجود ندارد (منبع : خبرگزاری ایسنا)

استاندار کرمانشاه گفت: با وجود اینکه استان کرمانشاه دو و نیم درصد جمیت کشور را دارد، اما سهم استان از افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی یک و نیم درصد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ اسفند ۹۴ : نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های کرمانشاه سال ۹۴ اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های کرمانشاه اعلام شد:

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اسفند ۹۴ : جلسه کمیته سرمایه‌گذاری اشتغال کرمانشاه برگزار شد (منبع : خبرگزاری فارس)

نخستین جلسه کمیته سرمایه‌گذاری اشتغال برای تشریح وظایف کمیته در تدوین برنامه ششم توسعه استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، نخستین جلسه کارشناسی کمیته رشد و سرمایه‌گذاری اشتغال با هدف تشریح وظایف کمیته در تدوین برنامه ششم توسعه استان با حضور دستگاه‌های اجرایی مشخص شده در سند اشتغال برگزار شد.

داود یاوری در این مراسم اظهار کرد: در حال حاضر موضوع اشتغال و سرمایه‌گذاری از اساسی‌ترین مباحث اقتصادی کشور است.

وی  با تأکید بر اینکه بدون سرمایه‌‌گذاری، تولید شکل نمی‌گیرد و به تبع آن اشتغال ایجاد نمی‌شود، افزود: در همین راستا برای دست‌یابی به تدوین سند توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان و براساس تصمیمات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، جلسات کمیته‌های فرعی سند توسعه اشتغال و سرمایه­‌گذاری در دستور کار دستگاه­‌های اجرایی قرار گرفته است.

یاوری توجه به برنامه­‌ها و سیاست­‌های اعلام شده اقتصاد مقاومتی و خصوصی‌سازی اقتصاد را وجه تمایز برنامه ششم توسعه دانست و ادامه داد: با توجه به تحلیل وضعیت موجود اشتغال، عملکرد برنامه چهارم و پنجم، تحلیل موفقیت­‌ها و عدم اجرای آن‌ها در اجرای برنامه‌‌های گذشته و با جهت‌گیری محورهای راهبردی در شهرستان‌های تابعه و جایگاه ویژه آن‌ها در سند اشتغال، بهره‌وری در دستگاه‌­های اجرایی، توازن منطقه­‌ای، رقابت‌پذیری، خصوصی‌سازی و با توجه به اسناد فرابخشی و بالادستی ملی و کشوری، هسته­‌های اولویت­‌دار شناسایی و براساس آن‌ها برنامه ششم توسعه استانی تهیه و نهایی می‌شود.

کمیته رشد­ و سرمایه‌گذاری و اشتغال از کمیته‌های زیرمجموعه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان و براساس مصوبات شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان تشکیل شده و مدیران ارشد دستگاه‌­های اجرایی استان کرمانشاه از اعضای اصلی آن هستند


خبر ۲۰ بهمن ۹۴ : گمرک در بهبود رتبه کسب و کار استان کرمانشاه مؤثر است (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: گمرک برای ارتقای رتبه کسب و کار کشور به‌ویژه استان بسیار دارای اهمیت و مؤثر است.

به گزارش خبرگزاری تسینم از کرمانشاه، رضا رحیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل گمرکات این استان که امروز در کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به نقش بی‌بدیل گمرک در تسهیل‌گری کسب و کار اظهار داشت: بنگاه‌های اقتصادی نیز هسته اصلی در صنعت، معدن، تجارت و گردشگری را بر عهده دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه برای توسعه باید به بازارهای صادراتی توجه ویژه داشت، افزود: محدود بودن بازارهای داخلی، وجود گمرک برای مبادلات خارجی و دستیابی به رونق و توسعه را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه گمرک استان کرمانشاه از گذشته‌های دور جزو گمرکات کشور بوده است، بیان کرد: در دنیا رتبه کسب و کار کشور و به دنبال آن استان خوب نیست و گمرک در بهبود این رتبه بسیار تأثیرگذار است.

رحیمی از فعالیت پنج بازارچه مرز رسمی در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: با همت دولت تدبیر و امید و با صرف اعتبارات چند ۱۰ میلیارد تومانی بازارچه مرزی سومار راه‌اندازی شد و هم اکنون از آن به عنوان یکی از بازارچه‌های رسمی کشور در زمینه مبادلات استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات مورد انتظار از گمرکات استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: تسهیل‌گری در فرآیند کار و اصلاحات مورد نیاز در گمرکات و بازارچه‌های این استان از جمله این اقدامات است.

رحیمی با بیان اینکه کل مرز پرویزخان هم اکنون در اختیار گمرک است، اظهار کرد: مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه در برنامه خود باید به گمرک پرویزخان توجه ویژه داشته باشد.

وی به انتفاع مرزنشینان از مرز اشاره و بیان کرد: نباید تنها سختی جنگ و دیگر مسائل برای  مزرنشینان نمود بیشتری داشته باشد بلکه در دیگر زمینه‌ها از جمله انتفاع از مرز، باید مرزنشینان را در نظر گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه کوله‌بری به معنای حمل کالا همانند ۲۰۰ سال قبل مورد قبول نیست، افزود: این فعالیت باید به صورت رسمی و قانونی دنبال شود و برای اجرای آن به دنبال راهکار هستیم.

رحیمی اظهار کرد: گمرک در زمینه کوله‌بری به شکل رسمی سهم به‌سزایی در یاری رساندن به استان را خواهد داشت با توجه به اینکه مرزنشینان همانند مرزبانان از مرزها پاسداری می‌کنند فراهم کردن بستر انتفاع از مرز برای این قشر اهمیت دارد.

وی صادرات فعلی استان را با وجود هم‌جواری با کشور عراق مناسب ندانست و بیان کرد: باید ردیف ویژه‌ای از جاده تا گمرک برای گمرکات استان کرمانشاه دیده شود و به دنبال افزایش مبادلات مرزی بود.

رحیمی با اشاره به قاچاق کالا گفت: گمرک در کاهش قاچاق کالا به عنوان موضوع مورد توجه نقش مهمی دارد به طوری که در کشور قاچاق کالا به چند ۱۰ میلیارد دلار می‌رسد.


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ آذر ۹۴:  آگهی استخدام پیمانی در شهرداری های کرمانشاه :

استانداری کرمانشاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای جوانرود؛ روانسر؛ شاهو؛ سنقر؛ بیستون؛ سطر؛ تازه‏آباد؛ حمیل؛ ازگله و گهواره از محل مجوز استخدامیشماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور موضوع جذب نیروی انسانی و نامه شماره ۳۴۵۰۶ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور، تعداد ۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی استخدام می نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های کرمانشاه اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 


 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید  اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : آقایی

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۱ مرداد ۹۴

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۶

  کد دیدگاه : 459474

  سلام@آقای استاندار تکلیف سهمیه استخدامی فرزندان جانباز 25درصد مشخص بکنید چرا ما فرزندان جانباز 25درصد سرکار نمیزارن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۱ دی ۹۳

  ساعت ارسال : ۲۲:۴۲

  کد دیدگاه : 237134

  سلام اخه تا کی باید قراردادی…………… کو ازمون ………لطفا جواب 😡 😡

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۳ شهریور ۹۳

  ساعت ارسال : ۰۹:۲۶

  کد دیدگاه : 131032

  بلا تکلیفان ازمون 91 رو نبردین سرکار اگهی جدید میزنین؟ وای که شما چقد جالبین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : sh

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۳ شهریور ۹۳

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۳

  کد دیدگاه : 131025

  چرااکثر رشته ها زدید ولی استخدام فقط بعضی رشته هاست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهروز

  تاریخ ارسال : شنبه ۰۱ شهریور ۹۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۸

  کد دیدگاه : 129832

  واقعا استانداری کرمانشاه مایع تاسف از نظر استخدام

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بییییییییییکار

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۸ مرداد ۹۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۷

  کد دیدگاه : 120662

  آقای استاندار کجا مهندس کشاورزی رو استخدام کردین دو سال ما رو آوردین و بردین آخرشم با پارتی بازی حقمونو خوردین 20 نفر از شهرستان دیگه گذاشتین جای بچه های سنقر. کاش یه سر به جهاد سنقر میزدین میدیدین ما رو گذاشتن کنار اقوامشونو از شهرهای اطراف استخدام کردن چه عدالتییییییییییییییییی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرزاد

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۳ تیر ۹۲

  ساعت ارسال : ۰۳:۰۵

  کد دیدگاه : 6377

  سلام
  فقط رشته معدن میخواد؟ برق چی؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...