جزئیات بیشتر در مورد خبر

استخدام مرکز فوریت های پزشکی

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام اورژانس کشور در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۲۲ اسفند ۹۵: کمبود ۷ هزار نیروی اورژانس و نبود وجود مجوز استخدام (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سيدحسن قاضى زاده هاشمى وزير بهداشت در مراسم افتتاح ٥ پايگاه هوايى اورژانس همزمان در پنج شهر با ويديو كنفرانس که در اين وزارتخانه صورت گرفت، با تبريك پيشاپيش سال نو و آرزوى سلامتى براى ملت شريف ايران گفت: اميدواريم سال ٩٦ سالى آرام براى كشور باشد البته آرزوى زيادى است زيرا ابتداى سال شاهد انتخابات هستيم كه اغلب پرالتهاب بوده و متاسفانه سبك ما نيز مثل كشورهاى غربى شده و در فضاى انتخابات بيشتر حرف مى زنيم و شاهد مولفه هاى غيراخلاقى هستيم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ آذر ۹۵: استخدام ۳۸۰۰ نیرو اورژانس کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی بااشاره به استخدام ۳۸۰۰نیروی تحصیلکرده در سال جاری دراورژانس کشور گفت: امیدواریم با استقرار ایستگاه های امدادی درمراکز صعب العبورعدالت رادر امدادرسانی رعایت کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ آبان ۹۵: استخدام ۳۸۰۰ نفر در اورژانس پیش‌‌بیمارستانی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اورژانس کشور با اشاره به جذب ۳۸۰۰ نفر و استخدام آنها در اورژانس پیش‌بیمارستانی کشور گفت: آموزش همگانی برای افزایش سطح اطلاعات مردم را در دستور کار قرار داده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ شهریور ۹۵: پیگیری استخدام ۴ هزار نفر در اورژانس (منبع: خبرگزاری میزان)

سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر پیگیری استخدام ۴ هزار نیروی جدید برای جبران کمبود نیروی انسانی اورژانس ۱۱۵ کشور، از مدیران اورژانس خواست که تا با توجه به اینکه بیشترین آمار تلفات جاده ای کشور در مسیرها و جاده های فرعی کشور رخ می دهد، این موضوع را نیز مد نظر داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ شهریور ۹۵: دریافت مجوز استخدام اورژانس پیش بیمارستانی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون درمان وزیر بهداشت ضمن اشاره به برخی مشکلات اورژانس پیش بیمارستانی در کشور از دریافت مجوز استخدام برای ۴۰۰۰ نفر در اورژانس پیش بیمارستانی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ مرداد ۹۵ : امسال ۹۳ نفر در مرکز فوریت‌های پزشکی همدان استخدام می شوند  (منبع : خبرگزاری برنا)

معصومی از جذب نیرو در سال جاری در مرکز فوریت‌های پزشکی خبر داد و گفت: امسال ۹۳ نفر از طریق آزمون جذب خدمات پیش بیمارستانی خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ مرداد ۹۵ : جذب ۳ هزار و ۸۰۰ نفر نیروی امدادی در آزمون استخدامی  (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی با اشاره به آمار پایگاه‌های اورژانس کشور گفت: در این راستا ۲ هزار و ۲۰۰ پایگاه امدادی فعال است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۴ مرداد ۹۵ : استخدام ۳۴۰۰ نفر در اورژانس کشور  (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گفت: تماس‌های تلفنی که با هدف ایجاد مزاحمت با اورژانس ۱۱۵ برقرار می‌شد در سال‌های اخیر به ۳۰ درصد کاهش یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ تیر ۹۵ : مجوز جذب نیرو برای پایگاه‌های اورژانس قرچک صادر شد (منبع : خبرگزاری فارس)

فرماندار شهرستان قرچک گفت: طبق پیگیری‌های به‌عمل آمده و رایزنی‌های صورت گرفته با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجوز جذب نیرو برای پایگاه‌های اورژانس قرچک صادر شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ اردیبهشت ۹۵ : استخدام ۵۰ نیروی جدید در مرکز فوریت های پزشکی کرمانشاه (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: در آزمون استخدامی وزارت بهداشت که احتمالا در خرداد ماه امسال برگزار خواهد شد، حدود ۵۰ نفر سهمیه استخدامی مرکز فوریت های پزشکی استان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ اردیبهشت ۹۵ : استخدام ۳۴۰۰ نفر در مراکز فوریت‌های پزشکی کشور (منبع : خبرگزاری فارس)

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور از استخدام ۳ هزار و ۴۰۰ نفر در مراکز فوریت‌های پزشکی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ اسفند ۹۴ : استخدام ۴ هزار تکنسین در سال آینده (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رئیس اورژانس کشور از پیگیری وزارت بهداشت برای استخدام چهار هزار تکنسین در سال آینده و خرید ۱۶۰۰ آمبولانس نو برای ناوگان اورژانس کشور خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ مهر ۹۴: قول مساعد سازمان مدیریت برای استخدام ۴ هزار نفر در اورژانس کشور (منبع: خبرگزاری ایرنا)

امین صابری نیا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سلامت ایرنا، افزود: با توجه به کمبود شدید نیرو در اورژانس کشور، چندی پیش نامه ای با امضای قائم مقام وزیر بهداشت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال شد و قرار شد بخشی از مجوزهای استخدامی دولت برای جذب ۴ تا ۵ هزار نفر نیروی جدید در سازمان اورژانس کشور در نظر گرفته شود.
وی ادامه داد: البته هنوز اقدام عملی برای صدور مجوز استخدام انجام نشده است ولی امیدواریم با مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی هر چه سریعتر این اتفاق بیفتد چون کمبود شدید نیرو در اورژانس کشور فشار کاری سنگینی را به این نیروها تحمیل کرده است.
رئیس اورژانس کشور اضافه کرد: با توجه به فعالیت بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ پایگاه اورژانس زمینی در کشور برای حفظ خدمات همین تعداد پایگاه حداقل ۷ هزار و ۵۰۰ نیرو کمبود داریم و اگر بخواهیم به استانداردی که در برنامه توسعه پنجم برای اورژانس کشور تعیین شده برسیم با کمبود ۱۵ هزار نیرو مواجه هستیم.
صابری نیا اضافه کرد: اگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام ۴ تا ۵ هزار نیرو را برای اورژانس صادر کند، به احتمال زیاد آزمون استخدامی جذب این نیروها تا پایان امسال برگزار می شود.


خبر ۱۸ تیر ۹۴:کمبود ۷ هزار نیرو در اورژانس 
رئیس اورژانس کشور درباره عدم ارائه مرخصی به پرسنل اورژانس، خطاب به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور بار دیگر کمبود هفت هزار نیرو در اورژانس را یادآوری کرد و گفت: مرخصی اورژانسی‌ها برابر با تعطیلی پایگاه و حذف ۱۴ ماموریت در روز است.
یکی از گروه‌هایی که در چرخه سلامت جامعه نقش حیاتی دارند، نیروهای اورژانس هستند ولی در کمال تعجب کمترین توجه از نظر نیروهای انسانی، تجهیزات و مسائل مختلف نیز مربوط به همین نیروهای خط مقدم سلامت کشور است و نکته جالب آن است که پرسنل فوریت‌های پزشکی برخلاف پرستاران که بیشتر مواقع گلایه‌ها و کمبودهایشان را با اعتراض‌ و تجمع به گوش مسئولان می‌‌رسانند، نیروهای اورژانس باید بدون این هیاهوها با کمترین امکانات به فعالیت خود ادامه دهند. رئیس اورژانس کشور عنوان کرد: ندادن مرخصی به پرسنل اورژانس به این دلیل است که به خاطر کمبود هفت هزار نیرو نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم زیرا مرخصی یک نیروی اورژانسی برابر با تعطیلی پایگاه اورژانس و حذف ۱۴ ماموریت در روز است. امین صابری‌نیا در توضیح بیشتر درباره عدم ارائه مرخصی به پرسنل اورژانس بیان داشت: ما در طول این مدت بارها درباره کمبود نیروی اورژانس صحبت کردیم ولی متاسفانه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور آن‌طور که باید و شاید به دغدغه کمبود نیروی انسانی در اورژانس نپرداخته است، البته دیگر حوزه‌های وزارت بهداشت نیز دچار کمبود نیروی انسانی است ولی به دلیل تعریف و شرایط ویژه اورژانس باید تدابیر خاص و فوری برای کمبود نیرو در اورژانس لحاظ شود وگرنه مردم به شدت متضرر می‌‌شوند. تسنیم نوشت؛ او خطاب به برخی پرسنل اورژانس که از عدم مرخصی گلایه داشتند نیز عنوان کرد: پرسنل‌ اورژانس ۴۸-۲۴ ساعت کار می‌کنند یعنی ۲۴ ساعت فعالیت دارند و ۴۸ ساعت استراحت می‌کنند بنابراین آنها نیز با درک شرایط موجود فعلاً با همین زمان استراحت به کارهای مرخصی خود بپردازند تا به دلیل مرخصی گرفتن یک نیروی اورژانس پایگاهی تعطیل نشود. در همین راستا عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به کمبود نیرو در پایگاه‌های اورژانس، گفت: امیدواریم با تخصیص اعتبارات و تامین نیروی انسانی بتوان به‌صورت اورژانسی به وضعیت اورژانس کشور رسیدگی کرد. احمد آریایی‌نژاد افزود: درحال حاضر وضعیت تجهیزات اورژانس کشور رضایت‌بخش نیست و فرسودگی تجهیزات و آمبولانس‌ها از جمله مشکلات مهم آن است. او گفت: با توجه به نقش اورژانس در حوادث ناگهانی و غیرقابل‌پیش‌بینی به نظر می‌رسد باید توجه ویژه ای به بازسازی و نوسازی تجهیزات و امکانات اورژانس شود. او با بیان اینکه البته ساماندهی شرایط اورژانس کشور روندی تدریجی می‌خواهد گفت: باید آمبولانس‌هایی که ارزش بازسازی ندارند از رده خارج شوند و با تخصیص بودجه شرایط جذب نیرو در پایگاه‌های اورژانس فراهم شود.


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۴: استخدام ۷ هزار نفردر اورژانس کشور (منبع: خبرگزاری ایلنا)

دکتر میعادی‌فر با اشاره به استخدام بیش از ۷ هزار نفر در امسال توسط اورژانس کشور عنوان کرد: ما در این زمینه با کسری جدی نیرو مواجه هستیم که امیدواریم بتوانیم مجوزهای لازم را برای استخدام این تعداد نیرو را اخذ کنیم و اگر در این زمینه موفق نباشیم سعی می‌کنیم تا خدمات مورد نیاز را از طریق خرید خدمت از بخش خصوصی به مردم ارائه کنیم.

معاون اجرایی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با بیان اینکه محور مواصلاتی تهران – سبزوار و سبزوار – مشهد از مهم‌ترین محورهای پر تردد در کشور است، گفت: متاسفانه با وجود مصوباتی که در زمینه استقرار امدادهوایی در این شهرستان شده، هنوز زیرساخت‌های لازم برای استقرار فراهم نشده است.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه زیرساخت‌های لازم برای استقرار امدادهوایی در شهرستان سبزوار وجود ندارد، تصریح کرد: در همین زمینه پیگیری شده تا بتوانیم از امکانات و تجهیزات سازمان‌ها و مجموعه‌هایی که از این ظرفیت بهره‌مند هستند، استفاده کنیم تا بتوانیم پایگاه امداد هوایی را در شهرستان مستقر و بالگرد آن را تامین کنیم.

میعادی‌فر با اشاره به استقرار امداد هوایی در شهرهای تهران، مشهد و شاهرود خاطرنشان کرد: این مسیر یک هزار کیلومتری در حقیقت ارتباطی مهم در ابعاد مختلف است که در صورت تامین امداد هوایی در سبزوار پوشش جاده‌ای در شعاع ۱۵۰ کیلومتری را برای امدادرسانی به مجروحان حوادث خواهیم داشت.


خبر فروردین ۹۴: استخدام مرکز اورژانس تهران سال ۹۴

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : عبدالرضابالازاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۳۶

  کد دیدگاه : 1116996

  باسلام‌من‌پنج‌ساله‌راننده‌اژانس‌هستم‌باگواهینامه‌پایه‌دوم‌بامدرک‌تحصیلی‌سوم‌راهنمایی‌علاقه‌دارم‌راننده‌اورژانس‌باشم،دررانندگی‌هم‌مهارت‌وعلاقه‌زیادی‌دارم،باتشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهيار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۸

  کد دیدگاه : 1010863

  سلام
  خسته نباشيد
  ببخشيد الان اگهي استخدام اوژانس شماره اي براي اطلاع از رشته ها نزاشته .ميشه راهنمايي کنيد .
  ممنون از سايت خوبتون .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۲۵

   کد دیدگاه : 1010889

   چنین اطلاعاتی متاسفانه ارائه نشده است دوست عزیز.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : باران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۳

  کد دیدگاه : 1010673

  سلام رشته هافقط باید مرتبط باشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۰

  کد دیدگاه : 970883

  سلام ۲۹سالمه دوره تزریقات و پزشک یاری پیشرفته رو دیدیم و مدرک بین المللی دارم و شدیدا جویای کار هستم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۵۳

   کد دیدگاه : 970890

   با سلام
   دوست گرامی، ایران استخدام منتشر کننده اخبار و آگهی های استخدامی است، لطفاً جهت ارتباط با کارفرمایان با اطلاعات تماس ثبت شده در متن آگهی تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...