امروز یکشنبه ۹۵/۱۲/۰۱
همکاری در فروش فایل

دادگستری نهاوند با کمبود نیروی انسانی مواجهه است

 

حجت الاسلام مغیثی در دیدار با رئیس کل دادگستری همدان، با اشاره به اوضاع اجتماعی شهرستان نهاوند عنوان کرد:بنظر می‌رسد که میزان نیروی انسانی و تعداد کارکنان در دادگستری شهرستان نهاوند به اندازه لازم نباشد.

جهت مشاهده اخبار استخدام وزارت دادگستری کلیک کنید


به گزارش خبرنگار گروه حقوقی وقضایی خبرگزاری میزان به نقل از دادگستری کل استان همدان، رئیس کل دادگستری استان همدان در جریان بازدید از حوزه قضائی نهاوند با امام جمعه این شهرستان ملاقات کرده و مسائل و موضوعات مختلف شهر نهاوند را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
حجت الاسلام مغیثی در این دیدار در بخش از سخنان خود با اشاره به اوضاع اجتماعی شهرستان نهاوند عنوان کرد: بنظر می‌رسد که میزان نیروی انسانی و تعداد کارکنان در دادگستری شهرستان نهاوند به اندازه لازم نباشد و خواهان افزایش تعداد قاضی و کارمند در این حوزه قضائی شدند.
محمدضا مترقب رئیس کل دادگستری استان همدان نیز با اشاره به معضل عمومی کمبود نیروی انسانی در دستگاه قضائی اظهار داشت: با پیگیری ریاست محترم قوه قضائیه در سنوات اخیر بخشی از کمبود نیرو در مجموعه های قضائی مرتفع شده است.
وی ابراز امیدواری کرد که با جذب تعداد لازم نیروی انسانی در بخش‌های قضائی و اداری امکان خدمت رسانی مطلوبتری به شهروندان فراهم شده و کیفیت و کمیت رسیدگی‌های قضائی نیز ارتقاء یابد.

منبع : خبرگزاری میزان مهلت :

دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۰ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.


  • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
  • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
  • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.