وضعیت جذب نیرو در آزمون استخدامی هلال احمر

اطلاعات بیشتر

 

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر گفت: هیچگونه جذبی در ستاد مرکزی جمعیت در آزمون استخدامی صورت نخواهد گرفت.

جهت مشاهده اخبار استخدام جمعیت هلال احمر اینجا کلیک کنید


به گزارش خبرگزاری مهر، وحید رحمتی درباره آخرین اخبار آزمون استخدامی هلال احمر، افزود: این آزمون ۲۹ مرداد و با نظارت سازمان سنجش کشور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس سهمیه‌های در نظر گرفته شده در این آزمون، ۸۵ درصد جذب در پایگاه‌های امدادی هلال‌احمر در سراسر کشور بوده و همچنین ۳ درصد در حوزه نمایندگی ولی فقیه در شعب هلال احمر جذب وجود خواهد داشت.

رحمتی گفت: بیشتر جذب در پایگاه‌های هلال احمر در نقاط مختلف همانند جنگل‌ها و راه‌ها و مناطق دور افتاده صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: هیچگونه جذبی در ستاد مرکزی صورت نمی‌گیرد و همه سهمیه‌ها به پایگاه‌ها و استان‌ها اختصاص داده شده است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • در سیستم جدید ایران استخدام شما از طریق استفاده از #هشتگ ها (با استفاده از علامت #) در دیدگاه خود میتوانید به نوشته های دیگران حول یک مبحث مشخص متصل شوید. مثال: استفاده از هشتگ #تهران برای اتصال به مبحث تهران.
 • نویسنده : حسن

  تاریخ ارسال : سه شنبه 05 مرداد 95

  ساعت ارسال : 11:41

  کد دیدگاه : 875037

  سلام حدود ۱۵ سال عضو سازمان هستم و دارای گواهینامه مهارت هستم میتونم در اداره استخدام شوم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ك.ب

  تاریخ ارسال : سه شنبه 05 مرداد 95

  ساعت ارسال : 10:59

  کد دیدگاه : 874990

  سلام مدت ۱۴ ساله که بصورت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر فعالیت میکنم و از سال ۸۹ بصورت قرارداد موقت نصف قانون کار مشغول هستم و با توجه به اینکه دارای کارت مربیگری و گواهیهای امدادی و تکمیلی و … می باشم و بعدازچشم انتظاری که بالاخره از طریق آزمون جذب خواهیم شد با توجه به کمبود نیروی انسانی در شهرستان ،ولی متاسفانه شهرستان ما هیچ پذیرشی نداره خواهشمندیم به فکر ما داوطلبها هم باشید .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : سه شنبه 05 مرداد 95

  ساعت ارسال : 10:53

  کد دیدگاه : 874986

  سلام مدت ۱۳ سال بصورت داوطلبانه در هلال احمر فعالیت میکنم و از سال ۸۹ بصورت قرارداد موقت مشغول هستم ولی متاسفانه آزمون استخدامی که گذاشتین اصلا شهرستان ما پذیرش نداره بالاخره تکلیف ما چیه ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال : دوشنبه 04 مرداد 95

  ساعت ارسال : 22:37

  کد دیدگاه : 874604

  سلام.یه ساله عضو فعال هلال احمرم.کلاسای کمک های اولیه و تخصصی نجات و عمومی نجات و پیش بیمارستانی و ارتفاع گذروندم.شامل استخدامی بدون آزمون میشم؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...