امروز شنبه ۹۴/۱۱/۲۴
صفحه اصلیآگهی استخدام به تفکیک استان ها آگهی استخدام به تفکیک شهرها آگهی استخدام به تفکیک کل آگهی استخدام به تفکیک مشاغل و مهارت ها آگهی استخدام به تفکیک مقطع تحصیلی استخدام سال 1400 استخدام سال 1401 استخدام سال 1402 استخدام سال 1403 استخدام سال 1404 استخدام سال 1405 استخدام سال 1406 استخدام سال 1407 استخدام سال 1408 استخدام سال 1409 استخدام سال 1410 استخدام سال 1411 استخدام سال 95 استخدام سال 96 استخدام سال 97 استخدام سال 98 استخدام سال 99 استخدام نیروی انتظامی استخدام های در جریان اگهی های استخدام سال 94 پوشش ویژه خبریاستخدام نیروی انتظامی

استخدام نیروی انتظامی

استخدام نیروی انتظامی ( ناجا )
نمونه سوالات آزمون‌های استخدامی‌نیروی انتظامی

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


مطالب مرتبط (نیروهای مسلح):
استخدام نیروی هوایی ارتش — استخدام نیروی زمینی ارتش
استخدام نیروی دریایی ارتش — اخبار استخدام نیروی انتظامی
استخدام دانشگاه های افسری — استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء
اخبار جذب پلیس افتخاری
پاسخگویی نیروی انتظامی به سوالات داوطلبان استخدام


خبر ۱۹ بهمن ۹۴ : در جذب و استخدام افراد در ناجا بر مدار قانون و مقررات حرکت می‌کنیم  (منبع : خبرگزاری میزان)

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در روند جذب و استخدام افراد در ناجا توصیه پذیر نیستیم و براساس روابط و مقررات و شرایط گزینش عمل می کنیم، گفت: گزینش باید هوشمندانه ، عالمانه و دقیق باشد.
به گزارش گروه جامعه میزان،سردار حسین اشتری در نشست تخصصی مدیران و مسئولان گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان ها و یگان ها ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: انشاءالله همه قدردان این نعمت بزرگ الهی یعنی انقلاب اسلامی باشیم؛ دهه فجر، دهه مبارکی برای مردم ایران، شیعیان و آزادیخواهان جهان است.
وی افزود: دهه فجر، دهه پیروزی حق بر باطل و استقرار نظام اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) است، خداوند را به پاس خدمتگزاری در جمهوری اسلامی ایران شاکریم و باید از اینکه لباس سربازی آقا امام زمان و نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری را بر تن داریم شاکر باشیم.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: هدف ما پاسداری از ارزشها ، پیروی از ولایت فقیه و خدمت به مردم شهیدپرور است.
وی با بیان اینکه تأمین نظم، امنیت و آرامش بالاترین نعمت برای بشر است، گفت: در کشور ما نعمت امنیت وجود دارد و باید قدردان این نعمت باشیم؛ امروز به برکت خون شهدا، هدایت های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، انسجام سیاسی و ملی و تلاش دستگاه های نظامی و امنیتی، امنیت بسیار خوب و بالایی در کشور حاکم است.
فرمانده ناجا با اشاره به وجود برخی ناامنی ها در منطقه و جهان، بیان کرد: انشاءالله امنیت و آرامش موجود در کشور همچنان ارتقاء یابد.
سردار اشتری در ادامه با تشکر از زحمات مدیران گزینش به ویژه ریاست گزینش ناجا ” سردار سجادی پور” و معاون نیروی انسانی ناجا ” سردار زارعی”، اظهار کرد: همکارانم در گزینش همت گماشته اند مسیر ترسیم شده گزینش منطبق بر فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری پیش برود.
عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به اولویت های تعیین شده برای سال ۹۴ ، مطرح کرد: بحث گزینش و جذب از اولویت های مد نظر بوده است.
وی ادامه داد: در مسیر گزینش مشکلاتی هر چند کوچک وجود دارد که باید مرتفع شود .
سردار اشتری با بیان اینکه کارکنان ناجا در بخش های مختلف در ارتباط مستمر با مردم هستند، افزود: در برخی از بخش ها و معاونتهای ناجا کارکنان با مجرمان نیز در ارتباط هستند و به فراخور مأموریت این کارکنان در معرض آسیب ها قرار می گیرند.
فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد:اگر روند گزینش دقیق، قوی و مطابق معیارها و ملاک ها باشد آسیب ها در تمامی بخش ها کاهش می یابد.
سردار اشتری با تأکید بر اینکه تقویت جذب و گزینش مسیر پیشرفت ناجا را هموارتر می کند، خاطر نشان کرد: بالاترین سرمایه یک سازمان نیروی انسانی است.
وی با اشاره به اینکه برخی سازمان ها ” تجهیزات محور” هستند، افزود: ناجا یک سازمان ” نیرو محور است”، کادر و پرسنل محور مأموریت های ناجا هستند و این بیانگر اهمیت نیروی انسانی در ناجا است.
سردار اشتری، تقویت تجهیزات ، ابزار و اماکن را کارساز دانست اما بالاترین و مهم ترین شاخص توسعه ناجا را نیروی انسانی کارآمد معرفی کرد و گفت: نیروی انسانی در ارتقاء سازمان کارگشا است.
وی با اشاره به رویکرد عضویابی و نخبه یابی در روند جذب نیرو برای ناجا، گفت: در بحث گزینش و استخدام افراد در ناجا توصیه پذیر نیستیم و براساس روابط مقررات و شرایط گزینش عمل می کنیم.
عالی ترین مقام انتظامی کشور یادآور شد: استخدام درست و شایسته هر فرد کارآمدی می تواند منشاء حرکات مثبت باشد و این نشانگر اهمیت جایگاه گزینش است.
وی با بیان اینکه باید در روند جذب و بکارگیری افراد به دنبال استعدادیابی باشیم، تأکید کرد: گزینش باید هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد.
سردار اشتری دین داری، ولایت مداری، امانت داری، کارآمدی، حسن سلوک و نجابت را از ملاک های گزینش عنوان کردو افزود: علاوه بر این شاخصه ها، فرد باید سلامت جسم و روح و دانش و تخصص کافی را نیز داشته باشد.
فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: تعهد لازمه کار است و نیازمند نیروهای ولایت مدار ، چابک و حرفه ای در ناجا هستیم.
وی با بیان اینکه تلاش ها در راستای تقویت همه بخش ها در ناجا است، گفت: باید ساز و کارهای لازم در راستای ارتقاء سازمان گزینش ناجا نیز ایجاد شود، هر چقدر در ایجاد سازوکارهای لازم برای گزینش سرمایه گذاری شود در راستای ارتقاء سازمان سرمایه گذاری شده است.
عالی ترین مقام انتظامی کشور استفاده از تکنولوژی و فناوری های روز را در روند گزینش و استخدام کارآمد دانست و بیان کرد: کسانی وارد سازمان شوند که شایستگی های لازم را داشته باشند.
فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشور است، مطرح کرد: باید در جذب نیرو هوشیارانه عمل کنیم و کارشکنان اجازه نفوذ و حضور در این دستگاه حاکمیتی را نداشته باشند.
سردار اشتری با بیان اینکه مطابق فرمایش مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای باید فضای دینی ، انقلابی و اسلامی در نیروی انتظامی حاکم باشد تأکید کرد: همه ما برای رسیدن و تقویت این فضا باید تلاش کنیم و بخش اساسی و مهم در راستای ارتقاء این فضا گزینش است.
وی با بیان اینکه ارتقاء سطح معنوی، علمی و عملی کارکنان در دستور کار همیشگی است، عنوان کرد: نیروی شایسته و مستعد باید جذب و حفظ این نیرو از روند استخدام تا بازنشستگی و پس از آن باید ادامه یابد.
عالی ترین مقام انتظامی کشور لزوم ادامه روند بازنگری در دستورالعمل های گزینشی را مطرح کرد و افزود: مرکز گزینش از جایگاه بسیار حساسی برخوردار است .
وی خاطر نشان کرد: نیروهای انقلابی، متدین، متخصص ، کارآمد باید جذب و بکارگیری شوند و برآیند مردمی از ارزیابی کارکنان ناجا بایستی مطلوب باشد.
سردار اشتری ادامه داد: شأن و جایگاه ناجا در جامعه خوب است و باید در صدد ارتقاء این جایگاه باشیم.
سردار اشتری خطاب به مدیران و مسئولان گزینش، گفت: کار شما کار بزرگی است و بکارگیری نیروهای با انگیزه و علاقه مند در گزینش یک ضرورت است .


پلیس پایتخت در مقطع درجه داری استخدام می کند (منبع : news.police.ir)

گروه استان ها- تهران بزرگ – فرماندهی انتظامی استان به منظور تکمیل کادر درجه داری خود از بین داوطلبان مرد واجد شرایط پس از برگزاری آزمون ورودی و سایر مراحل استخدامی بر اساس اولویت امتیازات، استخدام می کند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، مرکز گزینش و اسخدام پلیس پایتخت به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ‏خود ویژه آقایان از بین جوانان متعهد،مؤمن و کارآمد به صورت ‏پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق ‏آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ‏‏…) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.‏

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌نیروی انتظامی‌اینجا کلیک نمایید

الف) شرایط عمومی

‏۱- اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام. ‏

‏۲- اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت ‏مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه اهداف آنها.‏

‏۳- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.‏

‏۴- عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب وگروههای سیاسی معارض با ‏نظام جمهوری اسلامی ایران.‏

‏۵- عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی در زمان تقاضای ‏استخدام.‏

‏۶- عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.‏

‏۷- نداشتن سوء پیشینه کیفری.‏
‏۸- عدم اعتیاد به مواد مخدر.‏

‏۹- داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر.‏

‏۱۰- داشتن سلامت و توانائی جسمی و روانی متناسب با خدمت موردنظر.‏

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌نیروی انتظامی‌اینجا کلیک نمایید

ب) شرایط اختصاصی ‏

 

مدرک تحصیلی

 

سن

 

حداقل معدل

 

حداقل قد

 

توضیحات

حداقل حداکثر
 

درجه داری

دیپلم                ( کلیه گرایشها ) ۱۸ ۲۳  

۱۴

 

۱۷۰

 

——

ج) نکات مهم ‏

‏۱)‏ داوطلبان استخدام می بایست آمادگی خدمت در سراسر کشور را داشته ‏باشند.‏

‏۲)‏ ثبت نام از داوطلبان به صورت بومی خواهد بود. ‏

‏۳)‏ گواهینامه رانندگی پایه دوم و موتور سیکلت برای داوطلبین الزامی می ‏باشد.‏

‏۴)‏ حداقل معدل برای فرزندان کارکنان نیروهای مسلح و بسیجیان (حداقل ‏یک سال عضویت فعال) نمره ۱۲  است.

‏* اعضای درجه یک خانواده معظم شهداء(فرزند، برادر) از تسهیلات ‏استخدامی پیش بینی شده در قانون برخوردار می باشند.‏

‏۵)‏ استخدام مشمولین وظیفه عمومی مستلزم ارائه مدرکی دال بر رسیدگی ‏به وضع مشمولیت آنان از وظیفه عمومی ناجا است(استخدام مشمولین غایب و دارندگان کارت معافیت پزشکی ممنوع ‏است).

‏۶)‏ نحوه،تاریخ و محل برگزاری آزمون در زمان ثبت نام اعلام خواهد شد.

‏۷)‏ دوره آموزش پذیرفته شدگان شبانه روزی بوده و مدت آن تابع ‏مقررات خاص هر مقطع خواهد بود. ‏

‏۸)‏ داوطلبانی که دارای کارت پایان خدمت می باشند مدت خدمت سربازی ‏آنان به حداکثر سن افزوده خواهد شد. ‏

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌نیروی انتظامی‌اینجا کلیک نمایید

د) مدارک مورد نیاز ‏

‏۱- روگرفت صفحات اول و دوم شناسنامه.‏

‏۲- روگرفت آخرین مدرک تحصیلی.‏

‏۳- روگرفت گواهینامه رانندگی پایه دو و موتورسیکلت

‏۴- روگرفت مدارک آشنایی با رایانه.‏

‏۵- ۴ قطعه عکس جدید تمام رخ ۴*۳.‏

‏۶- روگرفت مدرکی که مشخص کننده وضعیت خدمتی نظام وظیفه باشد.(روگرفت ‏کارت پایان خدمت، معافیت غیر پزشکی، دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و ‏یا گواهی در حال خدمت). ‏

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌نیروی انتظامی‌اینجا کلیک نمایید

ه) منابع آزمون ورودی ‏

ردیف مقطع استخدامی مواد آزمون
۱ درجه داری دروس سطح دیپلم معارف اسلامی، ادبیات فارسی، آشنایی با رایانه، زبان انگلیسی، هوش واستعداد تحصیلی

کارمند “قاسم آئینی” رئیس مرکز گزینش و استخدام پلیس پایتخت با اعلام این خبر افزود: داوطلبان برای ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی جذب، می ‏توانند به مدیریت گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ‏واقع در تهران- خیابان شهید مطهری- بعد از تقاطع قائم مقام ‏فراهانی- پلاک ۳۳۰ مراجعه یا باتلفن ۷۳۹۴۸۵۲۰ و ۷۳۹۴۸۵۰۹‏ تماس بگیرند.
رئیس مرکز گزینش و استخدام پلیس پایتخت  همچنین خاطرنشان کرد:داوطلبان می توانند به دفاتر ‏جذب پلیس های تخصصی واقع در آدرس های
‏۱-‏دفتر جذب شماره ۱ پلیس پیشگیری واقع در میدان انقلاب-پلیس پیشگیری ‏فاتب؛
‏‏۲-‏ دفتر جذب شماره ۲ پلیس پیشگیری واقع در شهر ری –کلانتری ۱۳ آبان؛
‏۳-دفتر جذب پلیس آگاهی واقع در خیابان وحدت اسلامی،پلیس آگاهی ‏فاتب؛
۴-دفتر جذب پلیس راهور واقع در خیابان آزادی-خیابان رودکی؛
مراجعه کنند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌نیروی انتظامی‌اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی در پایگاه خبری نیروی انتظامی اینجا کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۴ : افزایش نیروی انسانی معاونت عملیات ناجا در دستور کار (منبع : خبرگزاری پانا)

معاون عملیات ناجا ایجاد و تعریف رده عملیات را خواستار شد و گفت: تقویت نیروی انسانی کارآمد و شایسته سالاری اولویت این معاونت است.
به گزارش خبرگزاری پانا، سردار بتولی در گردهمایی تخصصی معاونان عملیات فرماندهی انتظامی استان ها، رده های حوزه مرکزی و فرماندهان مستقل ضمن خیرمقدم به سردار “حسین اشتری” در جمع معاونان عملیات استان ها، به گزارش دهی در خصوص فعالیت این معاونت پرداخت.

جهت مشاهده متن کامل خبر و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ دی ۹۴ : قانون تسری مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه (منبع : خبرگزاری ایسنا)

رییس جمهور قانون «تسری مواد (۷۹) و (۸۳) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را برای اجرا به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ دی ۹۴ : جذب ۵۰ هزار پلیس افتخاری (منبع : خبرگزاری مهر)

جهت مشاهده متن کامل خبر و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ آذر ۹۴: تایید لایحه تسری قانون استخدامی ناجا به کارکنان ارتش و سپاه (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

شورای نگهبان لایحه تسری مواد (۷۹) و (۸۳) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ آذر ۹۴: برخورداری کارکنان ارتش و سپاه از مزایای قانون استخدام نیروی انتظامی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

با تصویب مجلس از این پس کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز از مزایای ناشی از اجرای مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برخوردار خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ آذر ۹۴: شرایط به کارگیری کارکنان خرید خدمت در نیروی انتظامی ابلاغ شد (منبع: dolat.ir)

معاون اول رئیس جمهور، آیین نامه نحوه استفاده از خدمات کارکنان خرید خدمت توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را که به تصویب هیئت وزیران رسیده است، برای اجرا ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ آذر ۹۴: آگهی استخدام دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران (سال تحصیلی ۹۵-۹۶)

ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی، قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء(ص) ، هوایی ، دریایی و سازمان های تابعه خود از بین جوانان(پسر) مؤمن، متعهد و علاقمند به حرفه نظامی ، دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان از بین داوطلبان درحال تحصیل و فارغ‌التحصیلان  رشته‌های ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی ومعارف اسلامی از طریق آزمون اختصاصی و مصاحبه حضوری انتخاب و به منظور فراگیری آموزش‌های نظامی کاربردی در دانشگاه‌های افسری امام علی (ع)، خاتم الانبیاء (ص) ، هوایی شهید ستاری، علوم دریائی امام خمینی(ره) و فارابی مشغول به تحصیل خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی  و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ آبان ۹۴: تصویب لایحه تسری موادی از قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

به گزارش ایرنا از خانه ملت، عبدالرضا عزیزی درتشریح دستور کار امروز (دوشنبه) کمیسیون اجتماعی، به تصویب لایحه تسری موادی از استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در ماده واحده این قانون آمده است از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون احکام موضوع مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروی انتظامی مصوب سال ۱۳۸۲ به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسری می یابد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ مهر ۹۴: برگزاری آزمون استخدام نیروی انتظامی لرستان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

خرم آباد -ایرنا – فرمانده انتظامی لرستان از برگزاری آزمون گزینش و استخدام ناجا این استان در صبح جمعه خبر داد .
آزمون استخدام نیروی انتظامی لرستان برگزار می شود
به گزارش خبرنگار ایرنا سردار محمد قنبری روز پنج شنبه به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا در جمع خبرنگاران گفت : مجوز استخدام ۱۰۰ نفر برای نیروی انتظامی لرستان دریافت شده است .

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۸ مهر ۹۴: برگزاری آزمون استخدام نیروی انتظامی برای ۱۸۰۰ نفر از داوطلبان در زاهدان (منبع: باشگاه خبرنگاران)

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: روز جمعه ۱۰ مهرماه جاری، آزمون استخدام کتبی درجه‌داری و افسری از بین هزار و ۸۰۰ نفر از داوطلبان شیعه و سنی در زاهدان برگزار می‌شود.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ شهریور ۹۴: استخدام نیروی انتظامی تهران سال ۹۴ (منبع: police.ir)

به گزارش پایگاه خبری پلیس،مرکز گزینش و اسخدام پلیس پایتخت به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ‏خود ویژه آقایان از بین جوانان متعهد، مؤمن و کارآمد بصورت ‏پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق ‏آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ‏‏…) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.‏

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


اطلاعیه:  (منبع: police.ir)

برابر اعلام مرکز گزینش و استخدام ناجا کلیه اخبار، آگهی و اطلاع رسانی های جذب در ناجا صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی پلیس به نشانی POLICE.IR صورت می پذیرد و هرگونه اطلاع رسانی در سایت ها متفرقه و پیامک های ارسالی مورد تایید این مرکز نمی باشد. ضمناً در سال ۱۳۹۴ برنامه ای برای جذب و استخدام در مقطع پیمانی پنج ساله درجه داری و افسری اعلام نگردیده و جذب در مقاطع استخدامی ذکر شده تا اطلاع بعدی متوقف می باشد.


خبر ۲۲ شهریور ۹۴: اخبار وضعیت برگزاری آزمون استخدامی در مقاطع افسری و درج داری در سال ۹۴ (منبع: خبرگزاری ایرنا)

به گزارش سرویس «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار یحیی سجادی پور افزود: تأمین نیروی انسانی مورد نیاز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یکی از مهم ترین مؤلفه‌های مدیریت منابع انسانی و از وظایف ذاتی مرکز گزینش و استخدام ناجا است و این مرکز سعی می کند در راستای گزینش حقیقی افراد و انتخاب منابع انسانی کارآمد گام بردارد؛ چرا که انتخاب درست فرد در هر شغل برای سازمان، مفید بوده و انتخاب نامناسب نیز اتلاف وقت و هدر رفتن هزینه را باعث می شود.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ شهریور ۹۴: نیروی انتظامی به سووالات داوطلبان استخدام پاسخ می دهد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران-ایرنا- رئیس مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی گفت: کارکنان این مرکز چهارشنبه های هر هفته ضمن دیدار حضوری با برخی از داوطلبان استخدام و خانواده آن ها پاسخگوی سووالات آن ها خواهند بود.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ مرداد ۹۴: (جذب پلیس افتخاری در سال ۹۴)

معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی کشور از جذب ۳۰۰ هزار نفر پلیس افتخاری تاپایان سال خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری میزان، سردار محمد تقی عصار با بیان اینکه در مرحله نخست اجرای برنامه پیوستن پلیس افتخاری به ناجا، صلاحیت ۲۵ هزار نفر تایید شده است، افزود: نیروی انتظامی در نظر دارد تا پایان امسال ۳۰۰ هزار نفر پلیس افتخاری جذب کند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ مرداد ۹۴: (استخدام نیروی انتظامی کوهدشت)

معاون اجتماعی نیروی انتظامی لرستان از استخدام ۱۰۰ نفر در نیروی انتظامی شهرستان کوهدشت خبر داد و این استخدامی در شهریور ماه سال جاری آغاز می شود.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ مرداد ۹۴: (استخدام فرماندهی یگان های ویژه ناجا)

گروه ناجا – فرماندهی یگان های ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود(مرد) در مقطع خرید خدمت(سه ساله)آشپز،سرآشپز،راننده سنگین(پایه یکم) فنی و خدماتی از بین جوانان مؤمن، متعهد و کارآمد با شرایط مندرج در این آگهی استخدام می نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ تیر ۹۴: (استخدام نیروی انتظامی در استان ایلام)

مسئول مرکز اطلاع‌رسانی پلیس ایلام گفت: بر اساس اعلام مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان ایلام داوطلبان فارغ التحصیل سال اول متوسطه برای خدمت در رشته بهیاری دعوت به همکاری کرده است.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ اسفند ۹۳: شرایط جذب همیاران پلیس فتا اعلام شد

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


 خبر ۲۵ بهمن ۹۳: (استخدام نیروی انتظامی در استان مرکزی)

خبرگزاری تسنیم: معاون نیروی انسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: محدودیتی برای تعداد ثبت نام‌کنندگان نداشته و هزار نفر در استان مرکزی برای پلیس افتخاری ثبت نام می‌کنیم

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


   آگهی ۱۶ آذر ۹۳: (استخدام پلیس پایتخت در مقطع درجه داری)

به گزارش پایگاه خبری پلیس،مرکز گزینش فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (مرد) از بین جوانان متعهد، مؤمن و کارآمد به صورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و …) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۱۱ آبان ۹۳: (استخدام فرماندهی انتظامی غرب تهران)

به گزارش پایگاه خبری پلیس ،فرماندهی نیروی انتظامی ویره غرب استان تهران به منظور تامیین نیروی انسانی مورد نیاز خود(مرد) از بین جوانان مومن و متعهد و کارامدبه صورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل(مصاحبه،معاینات پزشکی) با شرایط مندرج در این آگهی استخدام می نماید.  جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 آگهی ۱۹ مهر ۹۳: (استخدام معاونت مرزبانی ناجا در مقطع درجه داری)

نیروی انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تامین نیروی انسانی(مرد) مورد نیاز خوداز بین جوانان مؤمن، متعهد و کارآمدبرای پاسداری و حفظ و حراست از حریم مرزهای پهناور ایران اسلامی، در رسته مرزبانی به صورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه،معاینات پزشکی و ….) با شرایط مندرج در این آگهی استخدام مینماید

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۱۲ مهر ۹۳ (استخدام پلیس استان البرز سال ۹۳ (مقطع درجه داری)

مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی‌استان البرز به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در پلیس استان در مقطع درجه داری از بین جوانان مرد به صورت پیمانی ۵ ساله استخدام می‌نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۵ مهر ۹۳ (استخدام پلیس پایتخت در مقطع درجه داری):

به گزارش پایگاه خبری پلیس،مرکز گزینش فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (مرد) از بین جوانان متعهد، مؤمن و کارآمد به صورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و …) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 آگهی ۲۴ شهریور ۹۳ (استخدام ویژه هفته ناجا):

گروه ناجا- نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران استخدام می کند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (مرد) از بین جوانان مؤمن، متعهد و کارآمد بصورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و …) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۱۲ شهریور ۹۳ (استخدام در نیروی انتظامی استان فارس):

فرماندهی انتظامی استان فارس به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز خوددر مقطع پیمانی ۵ سال درجه داری از بین متقاضیان مرد با مدرک تحصیلی دیپلم استخدام می نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۵ شهریور ۹۳ (استخدام فرماندهی انتظامی‌ خراسان شمالی): 

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۲ شهریور ۹۳ (استخدام فرماندهی انتظامی‌استان کرمان): جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۱ شهریور ۹۳ (استخدام پلیس پایتخت در مقطع درجه داری):

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۲۳ مرداد ۹۳ (استخدام پلیس پیشگیری ناجا):

استخدام پلیس پیشگیری در تمامی‌مقاطع , دیپلم – فوق دیپلم و لیسانس

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 آگهی ۱۸ مرداد ۹۳ (استخدام پلیس استان مرکزی، در مقطع درجه داری):

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرماندهی انتظامی استان مرکزی به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (مرد) از بین جوانان مؤمن،متعهد و کارآمد بصورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و …) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۱۲ مرداد ۹۳ (مرکز مشاوره انتظامی استان کردستان، افراد واجد الشرایط را استخدام می کند):

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان درنظر دارد به منظور تکمیل نیروی انسانی خود در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های روان شناسی , مشاوره وراهنمایی , مددکاری اجتماعی و مطالعات خانواده از بین داوطلبان مرد که واجد شرایط استخدام می باشند استخدام نماید.
آدرس: سنندج , خیابان پاسداران , پشت پاساژ بهاره , معاونت اجتماعی – مرکز مشاوره آرامش یا بصورت تلفنی با شمارهای ۲۱۸۷۵۲۱ / ۳۲۴۰۰۵۱ تماس حاصل فرمایند

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 آگهی ۵ مرداد ۹۳ ( استخدام فرماندهی یگان‌های ویژه ناجا ):

فرماندهی یگان‌های ویژه ناجا بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در رسته “عملیات ویژه” از بین جوانان مؤمن، متعهد، بسیجی، علاقه مند و کارآمد (مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل ( مصاحبه ، معاینات پزشکی و…) با شرایط مندرج در این آگهی استخدام می کند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 آگهی ۵ مرداد ۹۳ ( استخدام فرماندهی انتظامی خراسان شمالی ):

گروه استان‌ها- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی از استخدام تکمیل ظرفیت مراکز مشاوره خود در کلانتری‌های سطح استان از بین علاقه مندان مرد و فارغ التحصیل در رشته‌های روانشناسی و مشاوره (کارشناسی و کارشناسی ارشد) خبر داد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۴ مرداد ۹۳ ( استخدام معاونت اجتماعی  پلیس گلستان):

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی‌استان گلستان به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین داوطبین مرد جذب و استخدام می‌کند.

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران، علی بهرامی”معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی‌استان گلستان در این خصوص گفت: این معاونت در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان داوطلبان مرد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت پیمانی استخدام نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۱ مرداد ۹۳ (استخدام درجه دار در پلیس خراسان رضوی):

به آگاهی می‌رساند؛ معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی‌استان خراسان رضوی به منظور تامین نیروی انسانی موردنیاز در نظر دارد، تعداد ۱۲ نفر مرد ترجیحا با مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های روانشناسی (کلیه گرایش‌ها)، مشاوره و راهنمایی، مددکاری اجتماعی و مطالعات خانواده، جذب و استخدام نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 آگهی ۳۰ تیر ۹۳ ( استخدام فارغ‌التحصیل روانشناسی در پلیس قزوین)

معاون اجتماعی نیروی انتظامی‌استان قزوین از استخدام نیروی انسانی مرد به منظور تقویت مراکز مشاوره خود در سطح کلانتری‌های سطح این استان خبر داد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 آگهی ۲۳ تیر (استخدام پلیس ایلام):

مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان ایلام به منظور تکمیل کادر درجه داری خود در سال ۱۳۹۳ از بین داوطلبان مرد واجد شرایط در مقطع درجه داری، نیرو استخدام می کند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 آگهی  ۱۶ تیر ۹۳ (استخدام پلیس تهران):

به گزارش پایگاه خبری پلیس،مرکز گزینش فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (مرد) از بین جوانان متعهد، مؤمن و کارآمد به صورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و …) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


آگهی ۱۲ تیر ۹۳ (استخدام پلیس خراسان رضوی در مقطع درجه داری):

گروه استان ها – مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی خراسان رضوی به منظور تکمیل کادر درجه داری خود در سال ۱۳۹۳ از بین داوطلبان مرد واجد شرایط در مقطع درجه داری، نیرو استخدام می کند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما- سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل سیستم دورکاری ایران استخدام

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۶,۷۹۰ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : علی ارسال : 94/11/23

  کاربری : علی

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 22:45

  کد دیدگاه : 677268

  پاسخ

  سلاام اقایون دانشگاه امین چهارساله است یا سه ساله؟؟ شنیدم میگم نهایتا سه سال و نیمه

 • کاربری : مهدی ارسال : 94/11/23

  کاربری : مهدی

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 20:20

  کد دیدگاه : 677115

  پاسخ

  با سلام
  آقای یارایی سوالی داشتم ایا تو معاینه پزشکی ب وزنم گیر میدن ؟؟وزنم۵۸ وقدم ۱۷۲.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/11/23

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 18:15

  کد دیدگاه : 676972

  پاسخ

  سلام آقای یارایی ،،،خواهش میکنم جواب بدهید،،،آیا رشته روانشناسی عمومی هم در مقطع لیسانس در نیروی انتظامی جذب میکنند،،،در استان مازندران،،،شهر بابل

  • نقل قول : بابک یاراییدر : 94/11/23 20:50:39 پاسخ

   سلام علیکم.اگر ان شاالله اگهی استخدامی منتشر شود قابلیت جذب دارد.پیگیر باشید از گزینش استان.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/11/23

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 17:32

  کد دیدگاه : 676948

  پاسخ

  درگذشت و شهادت محسن رحیم نژاد در اموزشی درجه داری ناجا را به جامعه سبز پوش مقدس ناجا تسلیت عرض مینماییم.
  از خدای متعال تقاضای صبر و بردباری پدر و مادر این شخص در برابر چنین داغ سنگینی را خواستاریم.
  روحش شاد

  • نقل قول : بابک یاراییدر : 94/11/23 20:49:31 پاسخ

   خداوند بیامورزد.نثار روحش.اللهم صل علی محمد وال محمد

 • کاربری : Reza ارسال : 94/11/23

  کاربری : Reza

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 15:40

  کد دیدگاه : 676853

  پاسخ

  سلام آقای یارانی.خسته نباشید.یه سوال داشتم. آیا رشته علوم قضایی جزو رشته های مصوب ناجا برای جذب در مقطع افسری است یا نه.باتشکر

 • کاربری : رضا ارسال : 94/11/23

  کاربری : رضا

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 15:37

  کد دیدگاه : 676850

  پاسخ

  سلام خسته نباشید.آقای یارانی یه سوال داشتم.آیا رشته علوم قضایی جزو رشته های مصوب ناجا برای جذب در مقطع افسری است یا نه?با تشکر از زحماتتون

  • نقل قول : بابک یاراییدر : 94/11/23 16:12:00 پاسخ

   سلام علیکم.بله این رشته در جذب افسری ظرفیت دارا میباشد.ولی دوست عزیز بنده برادرانه توصیه مینمایم ضمن پیگیری برای جذب در سال ۹۵ در نیرو انتظامی از اکنون بنیه علمی خود را تقویت بخشید تا ان شاالله اگر توانستید در ازمونهای حقوقی سال ۹۵ مانند قضاوت.وکالت.سردفتری.مشاوره حقوقی.ارشد حقوق.که از جایگاه وموقعیت بسیار بهتری برخوردار میباشند هم برخوردار شوید. خود تحصیلکرده حقوق میباشم.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/11/23

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 13:40

  کد دیدگاه : 676755

  پاسخ

  سلام اقای یارایی ایا این واقعیت داره که سال دیگه استان لرستان سهمیه افسری نداره خواهش میکنم اگه اطلاعی دارید بنده حقیر را نیز مطلع کنید.

  • نقل قول : بابک یاراییدر : 94/11/23 16:08:03 پاسخ

   سلام علیکم.خیر در خصوص تاریخ دقیق جذب نیرو در مقطع افسری هنوز اخباری منتشر نشده هست .شما دوست عزیز از گزینش استان وجراید وسایت پیگیر باشید.اینکه اعلام شده لرستان به هیچ وجه در سال ۹۵جذب افسری ندارد صد درصد صحیح نمیباشد

 • کاربری : hassan ارسال : 94/11/23

  کاربری : hassan

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 11:09

  کد دیدگاه : 676588

  پاسخ

  با سلام آقای یارایی می خواستم بدونم که چشم چپ من کمی ضعیفه و نیاز به عینک داره آیا تو پزشکی به عینکی بودن گیر میدن ممنون میشم جواب بدید؟

  • نقل قول : بابک یاراییدر : 94/11/23 16:14:08 پاسخ

   ان شاالله بعد از انتشار اگهی وطی مراحل از جمله تست پزشکی.نظر چشم پزشک معتمد بهداری نیرو انتظامی استان محل سکونت ملاک خواهد بود.هم اکنون هم میتوانید با مراجعه به آن مرکز ومعاینه نظر ایشان را مطلع شوید

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/11/23

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 10:04

  کد دیدگاه : 676529

  پاسخ

  سلام دوستان عزیز،،، خواهش میکنم جواب بدید ،،،،زمان استخدامی لیسانس در نیروی انتظامی کیه،،، آیا رشته روانشناسی عمومی هم میخان اصلا

 • کاربری : روح الله ارسال : 94/11/23

  کاربری : روح الله

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 02:56

  کد دیدگاه : 676453

  پاسخ

  سلاام دوستان اگه با مدرک کارشناشی استخدام بشیم وارد دانشگاه امین میشم یا دانشگاش فرق میکنه
  ممنون میشم جواب بدین

  • نقل قول : بابک یاراییدر : 94/11/23 16:17:22 پاسخ

   دانشگاه امین عمدتا در مقطع کارشناسی از دارندگان مقطع متوسطه که در ازمون سراسری حایز حدنصاب باشند دانشجو جذب مینماید جهت چهار سال تحصیل در این دانشگاه. ولی در مقطع ارشد ودکتری برای دارندگان مدارک نظامی جهت تحصیلات تکمیلی نیز اقدام به فراخوان مینماید. جهت اطلاع بایستی از روابط عمومی دانشگاه اطلاع کسب نمود

 • کاربری : امیر ارسال : 94/11/23

  کاربری : امیر

  ارسال : 94/11/23

  ساعت ارسال : 00:00

  کد دیدگاه : 676355

  پاسخ

  با عرض سلام ممنون از سایت تون….چند سوال داشتم خدمت شما…اول اینکه مدرک دیپلم به بالا می تونه شرکت کنه؟واسه گرفتن گواهی نامه پایه دوم چقد وقت می دن؟

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/11/23 11:48:22 پاسخ

   اره.
   ۳ تا شش ماه فرصت میدن

 • کاربری : اسماعیل ارسال : 94/11/22

  کاربری : اسماعیل

  ارسال : 94/11/22

  ساعت ارسال : 18:43

  کد دیدگاه : 676060

  پاسخ

  سلام دوستان کسی که یبار ثبت کرده باشه وحتی در آزمون ورودی مردود شده باشد دیگه نمیتونه ثبت نام کنه

 • کاربری : مرتضی ارسال : 94/11/22

  کاربری : مرتضی

  ارسال : 94/11/22

  ساعت ارسال : 16:22

  کد دیدگاه : 675911

  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید.
  مرتضی هستم ۱۹.سالمه دانشجو فنی کاردانی رشته برق صنعتی اهل اصفهان ناحیه لنجان معدل دیپلم فنی ۱۴.۴۶ آشنایی با رایانه دارم
  .گواهینامه رانندگی و موتور سیکلت هم تا پایان فروردین ۹۵ آماده میشه .
  فقط راهنمایی لازم دارم .
  باید بیام تهران برا گزینش یا اصفهان .
  اصلا اصفهان نیرو میگیره ؟
  ممنون میشم کسی که میدونه جواب صحیح بده.
  مرسی از سایت

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/11/22 17:46:27 پاسخ

   احسنت،
   باریک الله.خوبه.
   اجرکم عندالله

   • نقل قول : ناشناسدر : 94/11/23 01:29:52 پاسخ

    سه ساله ک منتظریم زنبیل ب دست تا سهمیه استخدامی بیاد واسه کاردانی…اونوقت شما اومدی نیومده میخوای بری ؟
    شرایط شما رو ضربدر ده کنی میشه مساویه شرایط من…ما هنوز پشت دریم

 • کاربری : ﷼ ارسال : 94/11/22

  کاربری : ﷼

  ارسال : 94/11/22

  ساعت ارسال : 14:50

  کد دیدگاه : 675821

  پاسخ

  سلام تو استان ک ب شهرستان یاسوج یگان ویژه استخدام داشت ولی متأسفانه نیروهای افتخاری همین یگان خیلی اعتراض دارن میگن فقط ما رو جذب کنید ..خب برادر من حتما باید طبق شرایطش جذب بشین .

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/11/22 16:25:43 پاسخ

   متاسفانه استخدامی ناجا دیگه مثل گذشته شفاف نیست.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/11/22

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/11/22

  ساعت ارسال : 13:53

  کد دیدگاه : 675757

  پاسخ

  سلام اقای یارایی.
  ببخشید من یه سوالی در مورد انتخاب رسته دارم.
  من اگه بخوام رسته عملیات برم مثل یگان ویژه یا یگان امداد باید گواهینامه موتور هم داشته باشم؟
  گواهینامه ماشین دارم.ولی میخوام موتور رو بخاطر رسته عملیات یگان ویژه بگیرم.
  ولی متاسفانه با مشکل مالی واسه ثبت نامش روبرو هستم.
  واقعا الزامیه؟

  • نقل قول : بابک یاراییدر : 94/11/22 16:52:19 پاسخ

   سلام.انتخاب رسته در دست خود داوظلب نمیباشد.مگر اینکه معاونت مربوطه خود مستقلا {مانند معاونت راهور.یگان ویژه.اگاهی وغیره.}طی انتشار اگهی خود جداگانه با شرایط وضوابط خاص خود اقدام به جذب نیرو نمایند که بنا به حساسیت شغل دارا بودن گواهینامه موتور سیکلت الزامی میباشد ولی مهلتی جهت اخذ آن به داوطلبین فاقد داده میشود. در گزینش استان کارگزینی هسته گزینش با توجه به نیاز واعلام رسته ها در سطح استان تقسیمات را انجام میدهد

 • کاربری : سعید ارسال : 94/11/22

  کاربری : سعید

  ارسال : 94/11/22

  ساعت ارسال : 11:29

  کد دیدگاه : 675598

  پاسخ

  سلام آقای یارایی.ممنون از راهنمایی های مفیدتون.منظورم این است که چون دانشجو جدیدالورود هستم و چند روزی بیشتر نیست که وارد دانشگاه شده ام میتوانم انصراف از تحصیل بدهم؟البته مدرک پیش دانشگاهی هم دارم.میخواهم بدانم با مدرک دیپلمم میتوانم وارد ناجا شوم؟
  وکسی که با دیپلم وارد میشود (مثلا شخصی که بهترین شرایط مندرج در این آگهی را داشته باشد)چه شغلی در ناجا دارد?

  • نقل قول : ناشناسدر : 94/11/22 15:35:15 پاسخ

   عزیزم میشه بگی بهترین شرایطتی که شما گفتی داری شامل چیه؟
   عزیزم همه بچه های اینجا شرایطشون عالیه.خیلی هم عالی.
   شما شرایطتون چجوریاست؟
   یعنی از کسی که پدرش سرداره و فرمانده نیروی انتظامی یکی از استانای کشوره و معدل دیپلمش ۱۸/۵ هستش و مقام اول قهرمانی کشتی استان رو داره و همه مدارکش تکمیله ولی هنوز پروندش تهران گیره بالاتره شرایتتون ازش؟
   ممنون میشم شرایط خودتون رو قید کنید که بدونیم دوست عزیزم

   • نقل قول : سعیددر : 94/11/22 16:28:47 پاسخ

    اولا کسی که شما اشاره کردی شایدم بهترین شرایط رو داشته باشه ولی اگه بومی تهران نباشه مسلما رد میشه.
    ثانیا دوست عزیز شما حرص چی میخوری؟

 • کاربری : سامان ارسال : 94/11/22

  کاربری : سامان

  ارسال : 94/11/22

  ساعت ارسال : 11:04

  کد دیدگاه : 675568

  پاسخ

  باسلام خدمت دوستان خواهشن به گوش مسولین برسونیدسال اینده بافوق دیپلم جذب کنن من چندساله پیگیرم بااین مدرک جذب ندارن خواهشن بافوق دیپلمم استخدام کنیدمایی که عاشق نظام وخدمت به میهنیم چرانتونیم باوجودداشتن تمام شرایط استخدام بشیم.ممنون

1 357 358 359

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.