کاربر گرامی، نمایش سایت در مرورگر مورد استفاده شما بهینه شده نمی باشد. گروه فنی سایت در حال رفع مشکلات احتمالی برای نمایش بهترین حالت سایت می باشند. لطفا شکیبا باشید.
امروز دوشنبه ۹۵/۰۳/۱۰
ارسال آگهی رایگان دورکاری
صفحه اصلیآگهی استخدام آگهی استخدام به تفکیک استان ها آگهی استخدام به تفکیک شهرها آگهی استخدام به تفکیک کل آگهی استخدام به تفکیک مشاغل و مهارت ها آگهی استخدام به تفکیک مقطع تحصیلی اخبار استخدامی استخدام سال 1400 استخدام سال 1401 استخدام سال 1402 استخدام سال 1403 استخدام سال 1404 استخدام سال 1405 استخدام سال 1406 استخدام سال 1407 استخدام سال 1408 استخدام سال 1409 استخدام سال 1410 استخدام سال 1411 استخدام سال 95 استخدام سال 96 استخدام سال 97 استخدام سال 98 استخدام سال 99 استخدام های دولتیاستخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۹۵ (خبر جدید)

استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۹۵ (خبر جدید)

آزمون استخدامی سازمان آموزش فنی و حرفه ای
جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کارتان در کنار شما 


مباحث مرتبط:

استخدام مربیان حق التدریس

شرایط استخدام مربیان حق التدریس فنی و حرفه ای

آئین نامه استخدام مربیان فنی و حرفه ای

افزایش حقوق حق التدریس مربیان فنی حرفه ای

تعیین تکلیف استخدام مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای


خبر ۳۰ فروردین ۹۵ : آموزش ۸۰۰۰ نفر برای کار در نیروگاه اتمی بوشهر (منبع : خبرگزاری مهر)

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: هشت هزار نفر برای کار در نیروگاه اتمی بوشهر آموزش می‌بینند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۹ بهمن ۹۴ : شرکت بیش از ۶ هزار نفر در آزمون سنجش مهارت همسان آذربایجان غربی (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی گفت: ۶ هزار و ۶۷۶ نفر در هشتمین آزمون سراسری سنجش مهارت همسان آذربایجان غربی در بیش از ۳ هزار و ۵۳۰ حرفه در ۱۵ حوزه آزمونی شرکت کرده‌‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ بهمن ۹۴ : اشتغال به کار ۳۵ هزار نفر در کرمان با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمان گفت: ۳۵ هزار نفر در سال‌جاری با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در استان کرمان مشغول به کار شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۷ بهمن ۹۴ : توزیع کارت ورودبه جلسه سراسری سنجش مهارت و متقاضیان صنعت ساختمان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از شروع توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت و آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و برخی از رشته های دیگر در سال ۱۳۹۴ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ بهمن ۹۴ : برنامه های سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور در پساتحریم اعلام شد (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر اینکه اجرای برجام در کشور باید به ارتقا زندگی مردم، کاهش بیکاری، بهبود شرایط محیط زیستی و کاهش آسیب های اجتماعی منجر شود، برنامه های این سازمان در پساتحریم را اعلام کرد.
پوراندخت نیرومند روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، به نقش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در تربیت نیروی ماهر در کشور اشاره کرد و افزود: این سازمان عزم خود را در بهره برداری از فرصت های فراهم شده در پسابرجام جزم کرده و برخی از موضوع ها را در بخش مهارت پیگیری خواهد کرد.
وی، برگزاری دوره های آموزشی مدیران ستادی و استانی با نظام بین المللی هسته ای، دیپلماسی های نوین مهارت و فناوری و هماهنگی استراتژی(درون دستگاهی و بین دستگاهی و بین المللی) را از جمله برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پسابرجام اعلام کرد.
وی ادامه داد: همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شناسایی سازمان های بین المللی و ساز و کارهای همکاری با آنها در طرح های ملی مرتبط با توسعه نیروی انسانی و مهارت آموزی، برگزاری نشست های تخصصی با سفیران و کنسولگرهای ایران باهدف معرفی ظرفیت های سازمان و روش بهره برداری از همکاری با شرکت های بین المللی به ویژه ایرانیان بانفوذ در بهسازی و نوسازی مراکز آموزشی و ایجاد آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای خارج از کشور را پیگیری می کند.
به گفته نیرومند، هماهنگی با سازمان های فعال در بخش بین المللی از جمله با وزارتخانه های خارجه، صنعت، سازمان توسعه تجارت، مرکز همکاری های بین المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای بهره برداری از ظرفیت سرمایه گذران در توسعه و بهسازی آموزش های فنی و حرفه ای، از دیگر اهداف ترسیم شده برای سازمان فنی و حرفه ای در دوران پساتحریم است.
وی، همکاری با شورای عالی ایرانیان خارج از کشور برای بهره برداری از آنها در توسعه کیفی آموزش های فنی و حرفه ای، شناسایی فرصت های همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای با سازمان های بین المللی از طریق نمایندگان سازمان های ملی کشور، توانمندسازی مربیان و مدیران آموزشی سازمان و اعزام به دوره های آموزشی مرتبط با استراتژی ها و سیاست های منابع انسانی، سازمانی و ملی را از دیگر برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شرایط پساتحریم برشمرد.
این مقام مسئول افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، همچنین هماهنگ کردن استراتژی های بخشی و استانی با استراتژی سازمانی باهدف افزایش بهره وری و اثربخشی را در برنامه های مهم خود قرار داده است.
نیرومند، تدوین نقشه راه در بخش های دولتی، خصوصی، آموزش شاغلان، آموزش های روستایی و عشایری، استاندارهای آموزشی، فناوری های راهبردی و تصویب در مراجع ملی باهدف بهره برداری حداکثری از ظرفیت های ملی و بین المللی را از دیگر موضوع هایی برشمرد که سازمان آموزش فنی و حرفه ای آنها را پیگیری می کند.


خبر ۲۰ دی ۹۴ : بهره مندی روستاییان هرمزگانی از بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر – ساعت آموزش های فنی وحرفه ای (منبع : خبرگزاری برنا)

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان گفت : در نیمه نخست سالجاری ۳۰۵ هزار و ۹۸ نفر-ساعت آموزشهای فنی و مهارتی به روستاییان استان هرمزگان ارائه شد.
به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، سیروس سلطانی نژاد با اشاره به نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در اشتغال‌زایی، اظهار داشت: در نه ماهه امسال یک هزار و سیصدو بیست و پنج نفر روستایی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را در حرفه ای مورد نیاز فرا گرفته اند.
وی با بیان اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تربیت نیروی متخصص و ماهر نقش بسیاری دارد، گفت: آموزش‌های فنی و مهارتی می‌تواند زمینه ورود جوانان به بازار کار را فراهم کند.
وی عنوان کرد: این آموزش‌ها با توجه به نیاز روستاییان و در دوره های کوتاه مدت و تخصصی به روستاییان ارائه شده است.
سلطانی نژاد بهره‌مندی روستائیان و مناطق دورافتاده از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره برشمرد و گفت: به همین منظور و در راستای اجرایی شدن بند ب ماده ۸ آیین نامه اجرایی ماده ۱۹۴ قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور مکلف به نیاز سنجی جوامع روستایی و عشایری با استفاده از نظرات کارگروه‌های اشتغال استانی شده است.
نیاز سنجی روستایی تا کنون در حدود۷۰ روستا ی استان صورت گرفته است.


خبر ۱۵ دی ۹۴ : توانمندسازی نیروی انسانی اولویت مراکز فنی و حرفه ای است (منبع : خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در همایش استاندارد تجارت جهانی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال مجموعه ی سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به عنوان یک سازمان عام المنفعه و پیشگام در عرصه ی مهارت آموزی خواند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، حمیدرضا خانپور توانمندسازی نیروی انسانی و تربیت افراد خلاق و کارآفرین که بتوانند با ارزش افزوده و تولید ثروت، فرصت شغلی پایدار را به دست آورند را از اولویت های فعالیت مراکز آموزش فنی و حرفه ای عنوان نمود و افزود: دکترین آموزش فنی و حرفه ای، پاسخگویی، تقاضامحوری، کارآفرینی و اشتغال پایدار جوانان جویای کار است.
وی به تشریح سیاست ها و راهبردهای سازمان در تدوین استانداردهای شغل و شایستگی بر اساس تقاضامحوری و بازارمحوری پرداخت و افزود: تضمین دسترسی به مهارت های وسیع شغلی، تضمین کیفیت آموزش های عملی و کاربردی و تربیت شهروند جهانی ماهر و متخصص با صلاحیت حرفه ای بین المللی امکان پذیر است.
مدیرکل استان تهران ارتقای دانش، نگرش و بینش جوانان و تلفیق علم، فن، هنر و مهارت با رویکرد کارآفرینی را در فراهم نمودن بستر های مناسب اشتغال ضروری خواند و تصریح نمود: باید علم در خدمت مهارت، فن و حرفه باشد و مراکز آموزش عالی نباید مانع کسب و کار جوانان فعال شوند.
خانپور از کلیه شرکت کنندگان در این همایش به عنوان شرکای اجتماعی یاد نمود و خواستار همکاری و نقش آفرینی در تدوین مشاغل جدید شغلی، فراهم نمودن همکاری آموزشی در راستای اشتغال مولد و پایدار جوانان و آشنایی آنان با دنیای واقعی کار شد.
بر اساس این گزارش در پایان این همایش از جمعی از کارآفرینان مهارتی، واحدهای تولیدی، صنفی و خدماتی و فعال در زمینه آموزش با حضور مهرداد بذر پاش عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون صنایع و نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است همایش استاندارد تجارت جهانی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال به همت موسسه آموزشی گفتگوی عصر قلم و آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در مرکز بین المللی همایش های صدا و سیما با حضور جمعی از کارآفرینان، مدیران واحدهای صنعتی، تولیدی، خدماتی، مدیران و موسسین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای کشور و … برگزار شد.


نتایج نهایی اعلام شد:

اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴
با عنایت به برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱، بدین‌وسیله نتایج اولیه آن دسته از شغل‌محل‌هایی که نتایج آن نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، (شامل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، مرکز اورژانس تهران، سازمان ملی بهره‌وری ایران) برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد. بدیهی‌است سایر رشته شغل – محل‌هایی که بدلیل نقص مدارک و یا عدم درج اطلاعات درست در هنگام ثبت‌نام و همچنین رشته شغل- محل‌هایی که فرایند مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


نتایج اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگهای اجرایی اعلام شد:

جهت مشاهده نتیجه آزمون خود اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ مهر ۹۵: آموزش دیدگان فنی و حرفه ای در اولویت های استخدامی قرار دارند (منبع: خبرگزاری مهر)

تبریز – معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آموزش دیدگان فنی و حرفه ای بدلیل برخورداری از توانایی نهادینه شده در انجام مشاغل، جز الویت های استخدامی در بخش های مختلف هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، آموزش های فنی و حرفه ای مجموعه مهارت هایی هستند که برای توانمندسازی افراد حاضر در این دوره های آموزشی بویژه در بین نسل جوان، ارائه می شوند و چند سالی است که آزمون های سراسری سنجش مهارت با هدف شناسایی افرادتوانمند توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود.

در همین راستا پنجمین مرحله این آزمون های سراسری و نیز آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش سال ۹۴ همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی برگزار شد که در این مرحله نزدیک به ۱۰ هزار نفر حضور داشتند.

آموزش دیدگان فنی و حرفه ای در الویت های استخدامی

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی صبح شنبه در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به برگزاری آزمون های سراسری سنجش مهارت گفت: تجربه نشان داده است که فرد آموزش دیده ای که توانایی انجام کار عملی را داراست بیکار نخواهد ماند زیرا که توانایی انجام شغلی را در خود نهادینه کرده است.

محمدزاده تصریح کرد: افرادی که در این آزمون ها شرکت می کنند، اراده خود را برای کسب شغل به اثبات رسانده اند چون فردی که آموزش های فنی و حرفه ای را کسب کرده، در الویت استخدام بخش خصوصی، تعاونی و حتی دولتی قرار دارد.

وی ادامه داد: رویکرد امروز مدیران واحد های صنعتی یا غیر صنعتی بکارگیری نیروی ماهر و توانمند در جهت افزایش بهره وری در تولید است زیرا ثابت شده افزایش بهره وری یکی از شاخصه های داشتن نیروی ماهر در یک واحد تولیدی است و بر همین اساس نیروی انسانی هر واحدی مهمترین سرمایه آن محسوب می شود و هر مقدار این سرمایه ماهر و توانمند تر باشد، واحدهای تولیدی و صنعتی پویا در عرصه های بین المللی خواهیم داشت.

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی افزود: یکی از ماموریت های معاونت اقتصادی حضور در عرصه های بین المللی و ایجاد بسترهای لازم برای حضور سرمایه گذاران و نیز تبادل تجربیات و داشته های هر دو طرف است که با توجه به وجود پتانسیل لازم در این خصوص در استان، ارتباطات آموزشی و مهارتی را به عنوان بخشی از این اقدامات اضافه کرد و وارد فاز جدیدی از این نوع ارتباطات شد.

محمدزاده در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: با توجه به بحث دیپلماسی مهارت که یکی از دستاوردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای است، حضور اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در سفرهای تیم اقتصادی استان به خصوص کشورهای همسایه امری لازم است.

آزمون سنجش مهارت بصورت الکترونیکی برگزار می شود

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی نیز در این بازدید با اشاره به اینکه رویکرد جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزاری آزمون های سنجش مهارت به صورت الکترونیکی است، گفت: راه اندازی این نوع از آزمون ها امکان برگزاری ادواری را بصوت الکترونیکی فراهم می کند.

محمدرضا سیابانی ادامه داد : دیگر امکان فراهم شده در سازمان برگزاری آزمون های بین المللی و راه اندازی مراکز IBT در کشور و استان است و این آزمون ها مطابق با استانداردهای بین المللی در رشته های مختلف IT و زبان انگلیسی برگزار و برای قبول شدگان مدرک بین المللی صادر خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با غنی سازی بانک سوال ملی در بیش از ۳۵۰ حرفه، برنامه ریزی جهت اجرای آزمون های کتبی و عملی (ترکیبی) به صورت الکترونیکی و به تبع آن کاهش هزینه های برگزاری آزمون های حضوری را در اولویت اقدامات خود دارد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی تصریح کرد: آزمون های ادواری مرحله سوم همزمان با کل کشور در روزهای سوم تا هشتم آبان سالجاری بصورت الکترونیکی در استان برگزار خواهد شد. که ۴۲۷ نفر در ۱۷ حرفه بصورت الکترونیکی و آنلاین حضور خواهند داشت.

سیابانی در پایان خاطر نشان شد: نتایج پنجمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت و آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش آذربایجان شرقی نیز ۱۰ روز بعد از از تاریخ برگزاری آزمون از طریق سایت اداره کل استان به آدرس EATVTO.IR اعلام خواهد شد.

گفتنی است در پنجمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت در آذربایجان شرقی که با رویکرد سنجش مهارت افراد شرکت کننده صورت گرفت، متقاضیان در ۳۷۳ حرفه و ۲۱ حوزه امتحانی به رقابت پرداختند. که از این تعداد پنج هزار و ۱۰۰ نفر آزمون دهنده مرد و چهار هزار و ۱۹۸ نفر آزمون دهنده زن بودند.


خبر ۱۳ مرداد ۹۴:مصاحبه استخدام مربیان آموزش فنی وحرفه‌ای بوشهر آغاز شد(منبع: خبرگزاری مهر)

بوشهر – مدیرکل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان بوشهر گفت: مصاحبه استخدامی مربیان حق‌التدریس اداره‌کل آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای استان بوشهر آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، عبدالرسول کازرونی با اعلام این مطلب افزود: دستورالعمل مصاحبه استخدامی مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در شورای راهبری توسعه مدیریت این سازمان تصویب و مصاحبه استخدامی مربیان حق‌التدریس این سازمان با اولویت مناطق محروم از سوم مرداد ماه همزمان با هفته ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به استناد قانون تبدیل وضعیت به عنوان نخستین استان در سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

وی افزود: فرایند مصاحبه تخصصی و گزینش مربیان حق التدریس استان برای تبدیل وضعیت نیز از ۱۱ مردادماه آغاز شده و تا۱۳مردادماه ادامه می‌یابد.

کازرونی اظهار داشت: از تعداد افراد شرکت‌کننده ۶۷ نفر واجد شرایط آزمون، از طریق سازمان سنجش حد نصاب نمره قبولی مرحله کتبی را کسب کرده‌اند که پس از موفقیت در مصاحبه‌های تخصصی و گزینش نهایتا ۵۴ نفر جذب خواهند شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر افزود: مربیان حق‌التدریس استان در ۱۵ رشته آموزشی از جمله عمران، کشاورزی، صنایع دستی، جوشکاری، تاسیسات، فناوری اطلاعات، ابزاردقیق، برق، مکانیک، صنایع چوب، خدمات آموزشی، صنایع پوشاک، خودرو، صنایع غذایی و امور مالی و بازرگانی تبدیل وضعیت (حق‌التدریس به پیمانی) می‌شوند.

وی هدف از انجام مصاحبه مذکور را سنجش حضوری شایستگی داوطلبان استخدام از نظر مهارت شغلی و ویژگی‌های شخصیتی نظیر مهارت ارتباطی، علایق، استعداد یادگیری و غیره عنوان کرد.


خبر ۲۷ خرداد ۹۴: سه طرح اشتغال محور با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

 خرم آباد – با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور سه طرح اشتغال محور لرستان افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار مهر، با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور ظهر چهارشنبه سه طرح اشتغال محور فنی و حرفه استان لرستان به بهره برداری رسید.
سید فخرالدین رحمانی مدیر کل فنی و حرفه ای استان لرستان در حاشیه افتتاح این طرحها در جمع خبرنگاران گفت: امروز با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور نمایشگاه دستاوردهای ویژه مهارت های پیشرفته و دانش بنیان اداره کل فنی و حرفه ای لرستان به بهره برداری رسید.
وی عنوان کرد: مرکز سنجش آموزش و نمایشگاه دستاوردهای ویژه کارگاههای دانش بنیان و مهارتهای پیشرفته با هزینه ۳.۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.
مدیر کل فنی و حرفه ای لرستان همچنین با اشاره به افتتاح کارگاه های اشتغال و بازار محور upvc و mdf در مرکز شماره یک شهرستان خرم آباد بیان داشت: برای بهره برداری از کارگاه اشتغال محور upvc بیش از ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
رحمانی تعداد اشتغال ایجاد شده در این بخش را ۱۸ مورد عنوان کرد و گفت: همچنین برای کارگاه اشتغال محور mdf نیز ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.
وی بیان داشت: در این کارگاه اشتغال محور نیز ۲۰ فرصت شغلی ایجاد می شود.


خبر ۱۸ خرداد ۹۴: اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام فنی حرفه‌ای تا چند روز آینده (منبع: خبرگزاری ایسنا)
مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از اعلام اسامی مربیان حق‌التدریس پذیرفته‌شده در آزمون استخدام سازمان فنی حرفه‌ای در روزهای آینده خبر داد و آمادگی سازمان متبوع خود را برای شناسایی و بومی‌سازی مشاغل جدید اعلام کرد.
حمیدرضا خام‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ آخرین اخبار از استخدام مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای اظهار کرد: سال گذشته یک مرحله از آزمون را در تهران برگزار کردیم و تعداد زیادی از مربیان حق‌التدریس را که لیاقت و شایستگی کامل برای کار در مراکز دولتی را داشتند به استخدام در آوردیم.
وی ادامه داد: امسال هم این آزمون برگزار شد که متولی آن سازمان سنجش بود و تا چند روز آینده اسامی قبول شدگان این آزمون اعلام شده و مربیان پذیرفته شده وارد مرحله‌ی گزینش خواهند شد تا بدین طریق ۴۷۸۶ نفری که در کل کشور تعهد کرده بودیم انتخاب شوند.
به گفته خانپور مربیانی که تا پایان شهریورماه ۱۳۹۱ با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای همکاری داشتند و کارآموز معرفی کرده باشند و در آزمون استخدامی پذیرفته شده باشند به استخدام پیمانی مراکز دولتی در می‌آیند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران در ادامه از شناسایی و بومی‌سازی مشاغل جدید دنیا با همکاری بخش‌های خصوصی و دولتی خبر داد.
وی گفت: در حال حاضر مشغول تدوین استاندارد‌های این مشاغل هستیم که پس از تصویب در طرح و برنامه درسی در سایت سازمان بارگذاری می‌شود.
افزایش مشاغل شناسایی شده از ۴۵۰۰ شغل به ۶۰۰۰ شغل
خانپور از افزایش تعداد مشاغل از ۴۵۰۰ شغل به بیش از ۶۰۰۰ شغل و شایستگی خبر داد و گفت: در حال حاضر نزدیک به ۳۰ رشته شغل در حوزه مراقبت و زیبایی و حرفه‌های مختلفی را در حوزه گیاهان دارویی شناسایی و اضافه کرده‌ایم که این مشاغل در سایت سازمان بارگذاری شده است همچنین براساس تقاضای واحد‌های صنعتی مشاغل مورد نیاز در حوزه‌های مدیریت، کارآفرینی، کسب و کار، کافی‌شاپ و شناسایی مشاغل جدید در حوزه‌های خدمات، صنعت و کشاورزی را بارگذاری کرده‌ایم.
اعلام آمادگی برای بومی‌سازی مشاغل جدید دنیا
وی در پایان گفت: ‌آن دسته از پژوهشگران ایرانی که مشاغل و حرفه‌های جدید دنیا را شناسایی کرده‌اند و می‌توانند استاندارد‌های آن را ترسیم کنند سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آمادگی همکاری با آنها را در زمینه بومی‌سازی این مشاغل دارد.


خبر ۱۷ خرداد ۹۴: نحوه اجرای طرح سرباز تکنیسین (منبع: خبرگزاری فارس)
مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: در مدل مهارتی فنی‌وحرفه‌ای، دانش‌آموز پس از فارغ‌التحصیلی از دوره دبیرستان وارد دانشگاه می‌شود و دو سال در مقطع کاردانی تحصیل می‌کند و پس از آن باید جذب صنعت شود تا بتواند مهارت کافی را برای شناسایی نیازها کسب کند.
وی افزود: در این مدل دانشجو پس از گذراندن ۲ سال اشتغال در صنعت به دانشگاه وارد شده و در مقطع کارشناسی ناپیوسته تحصیل می‌کند ولی ممکن است در این مدت دو سال این دانشجو در سن سربازی قرار گرفته و دیگر نتواند در صنعت مشغول شود که برای پیشگیری از توقف در تحصیل این دانشجویان طرح سرباز تکنیسین را مطرح کردیم.
شفیعی ادامه داد: درنظر داریم با مراجع عالی هماهنگ کنیم تا اگر دانشجویی که جذب صنعت شد توانست شغل بیابد از رفتن به سربازی معاف شده یا سربازی وی به تاخیر بیفتد.
به گفته وی، در این صورت یک فرایند ۵-۶ ساله به عنوان سربازی محسوب می‌شود و فرد فقط دوره آموزشی خدمت سربازی را می‌گذراند.


خبر ۹ خرداد ۹۴: شرط استخدام مربیان حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای وضعیت استخدام حق التدریسی های آموزشکده های فنی و حرفه ای را تشریح کرد.
دکتر مسعود شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت حق التدریس های دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: سال ۸۹ مجلس شورای اسلامی مصوب کرد، آموزش و پروش برای استخدام حق التدریسی‌ها اقدام کنند.
وی ادامه داد: درسال ۹۰ که آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای از آموزش و پرورش جدا شده و به دانشگاه فنی و حرفه ای ملحق شدند، آموزش و پرورش اعلام کرد، افرادی که دراین آموزشکده ها حق التدریس هستند را استخدام نمی کند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: برهمین اساس این افراد با ارسال نامه ای به معاونت ریاست جمهوری وقت و مرکز پژوهش های مجلس خواستار روشن شدن وضعیت استخدام خود شدند.
وی ادامه داد: نظر معاونت ریاست جمهوری وقت و مرکز پژوهش های مجلس این بود که باید آموزش و پرورش این افراد را جذب و استخدام کند و دانشگاه فنی و حرفه ای مسئولیتی در قبال آنها ندارد، ولی از دانشگاه فنی و حرفه ای نیز درخواست شد همکاری لازم را با این افراد داشته باشند، تا حقی از آنها تضییع نشود.
شفیعی یادآورشد: دانشگاه فنی و حرفه ای آمادگی دارد از همکاری حق التدریسی هایی که دکتری و فوق لیسانس دارند، استفاده کند به شرطی که بودجه آن افراد به بودجه دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه شود.
وی ادامه داد: بودجه ای که دانشگاه برای حق التدریسی ها سالانه هزینه می کند ۷ میلیارد تومان است در صورتی که استخدام شوند، این هزینه ۶۷ میلیارد تومان می شود.
شفیعی افزود: با تمام این مسایل دانشگاه فنی و حرفه ای سعی کرده ، تعدادی از این حق التدریسی ها را که در فراخوان ۹۱ جذب هیات علمی شرکت کرده و از طریق جذب وزارت علوم معرفی شده اند را در اولویت جذب قرار دهد.
وی ادامه داد: همچنین قرار است با مجوز سازمان مدیریت تعدادی سرپرست آزمایشگاه نیز استخدام کنیم که دراین مورد نیز حق التدریس ها در اولویت قرار دارند.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه کرد: تعداد حق التدریسی ها کمتر از ۳ هزار نفر بوده که بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر از آنان دکتری و کارشناس ارشد هستند که دانشگاه فنی و حرفه ای با آنها احساس همدری کرده و درصورت تامین بودجه به مرور زمان آنها را جذب خواهد کرد.


خبر ۲۴ اردیبهشت ۹۴: چهار هزارو ۸۷۶ نفر به استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای درمی آیند

زنجان ایرنا – معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امسال چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان حق التدریس این سازمان تبدیل وضعیت و استخدام می شوند.
چهار هزارو ۸۷۶ نفر به استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای درمی آیند
رهام کیایی روز پنجشنبه گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۶ هزار نفر برای شرکت در این آزمون شرکت کرده اند.

وی اظهار کرد: آزمون استخدامی مربیان حق التدریس این سازمان اول خرداد برگزار می شود.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: از مجموع چهارهزار و ۸۷۶ سهمیه استخدام، تعداد ۱۸ سهمیه برای استخدام مربیان حق التدریس ایثارگر واجد شرایط در نظر گرفته شده و چهارهزارو و۸۵۸ سهمیه باقی مانده برای جذب در این سازمان باید در آزمون شرکت کنند.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سهمیه پیش بینی شده برای استان زنجان در این آزمون استخدامی را ۱۸۰ نفر عنوان کرد.

کیایی بااشاره به برگزاری همزمان مرحله شهرستانی شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت طی امروز /پنجشنبه/ در سراسر کشور ادامه داد: این مسابقات به صورت سالانه در سراسر کشور برگزار و برگزیدگان آن برای حضور در مسابقات دوسالانه جهانی مهارت انتخاب می شوند.

وی ادامه داد: در این مرحله از مسابقات ۳۵ هزار نفر شرکت کرده اند.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت تیر و مرحله کشوری آن اوایل شهریور برگزار خواهد شد.

وی آموزش مهارت منجر به اشتغال را رویکرد این سازمان برای امسال برشمرد.

رهام کیایی، معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور روز پنجشنبه از برگزاری مرحله شهرستانی شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در زنجان بازدید کرد.


خبر ۵ اردیبهشت ۹۴: ۱۷۵ مربی سیار حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای یزد استخدام می‌شوند

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان یزد با بیان اینکه ۱۰۰ تیم سیار آموزش فنی و حرفه‌ای در استان یزد تشکیل شده، گفت: ۱۷۵ مربی سیار حق‌التدریسی در فنی و حرفه‌ای یزد استخدام می‌شوند.
printنسخه قابل چاپ
حبیب کارگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد، با بیان اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای متولی آموزش‌های مهارتی در کشور است، اظهار داشت: ۱۷ مرکز آموزشی دارای چارت سازمانی در استان مشغول فعالیت هستند.
مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان یزد با اشاره به اینکه فعالیت‌های این سازمان در دو بخش خصوصی و دولتی انجام می‌شوند، گفت: بیش از ۴۳۰ آموزشگاه مهارتی آزاد با نظارت اداره کل فنی و حرفه‌ای در سطح استان یزد فعالیت می‌کنند.
کارگر با اشاره به اینکه مدارک پایان دوره آموزشگاه‌های آزاد استان از سوی اداره کل فنی و حرفه‌ای صادر می‌شود، افزود: آموزش‌های این سازمان متناسب با نیاز کار جامعه به حوزه خدماتی، فنی، کشاورزی و هنری تقسیم می‌شنود.
وی نیازسنجی شهری، و نیازسنجی آموزش روستایی را از جمله اقدامات موثر به منظور ارائه رشته‌های مختلف در استان عنوان کرد و با اشاره به اینکه ۵۱ درصد از کارآموزان استان از بانوان و ۴۹ درصد از آقایان هستند، تصریح کرد: در استان یزد بانوان شرکت کننده بیشتر متقاضی آموزش رشته‌های خدماتی و آقایان متقاضی شرکت در دوره‌های آموزشی فنی و مهارتی هستند
کارگر با بیان اینکه سالانه متناسب با نیاز استان بیش از ۵۰ حرفه جدید به دوره‌های فنی و حرفه‌ای اضافه می‌شود، اظهار داشت: براساس نیازسنجی‌های مستمر در اداره کل، هر رشته که از نظر بازار کار و متقاضی آموزش اشباع شود از لیست دوره‌های ارائه شده حذف می‌گردد.
وی آموزش در صنایع، آموزش سربازان در پادگان‌ها، آموزش زندانیان، آموزش متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، آموزش دانش‌آموزان شاخه کار و دانش، آموزش دانشجویان فارغ‌التحصیل و آموزش روستائیان را از جمله فعالیت‌های آموزشی شاخص در اداره کل فنی و حرفه‌ای یزد دانست.
کارگر با اشاره به افزایش جمعیت حاشیه‌نشینی در حواشی شهرستان‌های یزد و میبد، گفت: آموزش ساکنان غیررسمی حاشیه شهرها به منظور توانمند‌سازی و کمک به کم کردن حاشیه‌نشینی از دیگر اقدامات این سازمان است.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای یزد با اشاره به سابقه فعالیت ۳ سال و بیشتر مربیان حق‌التدریسی در اداره کل فنی و حرفه‌ای یزد گفت: در استان ۱۰۰ تیم سیار آموزشی به منظور ارائه خدمات آموزشی به مناطق محروم و روستاها با بیش از ۱۷۵ مربی حق‌التدریسی مشغول فعالیت هستند.
کارگر با اشاره به اینکه استان یزد نسبت به دیگر استان‌های کشور بیشترین تیم آموزشی سیار را تشکیل داده، افزود: استخدام بیش از ۱۷۵ مربی حق التدریسی به عنوان مربی سیار آموزش یکی دیگر از مهمترین برنامه‌های این اداره کل در امسال است.
وی راه‌اندازی مرکز فنی و حرفه‌ای در دانشگاه به صورت موازی با دروس هر رشته، اجرای طرح کارآموزی دانشجویان و اعتبارسنجی آموزشگاه‌های آزاد به منظور مشخص شدن سطح ارائه خدمات و فعالیت‌های انجام شده هر آموزشگاه را از جمله برنامه‌های در دست اقدام امسال اداره کل فنی و حرفه‌ای یزد عنوان کرد.
حبیب کارگر اجرای طرح کارآموزی دانشجویان و اجرای طرح توانمندسازی دانشجو در دانشگاه را از جمله راهکارها و برنامه‌های آموزشی به منظور
ارتقای سطح مهارتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در استان دانست و با اشاره به اینکه از این پس میزان شهریه هر مرکز آموزشی آزاد به تناسب
خدمات ارائه شده در آن تعیین می‌شود، گفت: بحث اعزام نیروی کار به خارج از کشور و پذیرش رشته‌های جدید به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش‌های مهارتی از دیگر برنامه‌های در حال بررسی امسال است.
کارگر با اشاره به اینکه بیش از یک هزار حرفه در استان وجود دارد، افزود: بیش از ۵۰۰ حرفه از مهارت‌های ارائه شده در استان همیشه در حال آموزش دادن هستند.
مدیرکل فنی و حرفه ای یزد با بیان اینکه برگزاری آزمون‌های مهارتی بین‌المللی در دستور کار این اداره کل است، اظهار داشت: در مراکز آموزشی دولتی سالانه بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفرساعت و در آموزشگاه‌های آزاد سالانه بیش از ۳ میلیون نفر ساعت به صورت متغیر مشغول فراگرفتن آموزش‌های مهارتی هستند.


  خبر ۳۱ فروردین ۹۴: اطلاعیه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور درخصوص تبدیل وضعیت استخدامی مربیان حق التدریس فنی و حرفه ای

پیرو انتشار شرایط و ضوابط استخدام سازمان فنی و حرفه‌ای در تاریخ ۹/۱/۹۴ دردفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ به اطلاع می‌رساند با توجه به مندرجات دفترچه مذکور، ثبت‌نام درخوشه شغلی مربی آموزش فنی و حرفه‌ای (کد ۱۲۵۵) صرفاً ویژه مربیان حق التدریس این سازمان که دارای شرایط ذیل می باشند، بوده است :
۱ – صرفاً کسانی که قبل از اول مهرماه ۱۳۹۱ به عنوان مربی حق التدریس با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همکاری داشته و در سال ۱۳۹۳ نیز همکاری آنان ادامه داشته است .
۲ – در زمان ثبت نام دارای مدرک تحصیلی کاردانی و بالاتر باشند.
لذا افراد فاقد شرایط فوق الذکر (بند۱و۲)، مشمول استخدام و یا تبدیل وضعیت استخدامی نمی باشند لذا باتوجه به اطلاعات موجود در سازمان فنی و حرفه ای کشور و براساس پیام کوتاه ارسال گردیده برای داوطلبان فاقد شرایط اولیه ، لازم است این افراد به موارد ذیل توجه نموده و اقدام لازم را بعمل آورند:
۱- اگر دارای شرایط فوق هستند چون از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان محل تدریس به ستاد سازمان آموزش
فنی و حرفه‌ای کشور معرفی نشده ‍‌اند، جهت استفاده از حق و حقوق قانونی خود ظرف مدت ۴۸ ساعت (روزهای دوشنبه ۳۱ فروردین و سه شنبه ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴) به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان محل همکاری خود مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن ۶۶۹۴۴۱۲۶ – ۰۲۱ اداره جذب، آموزش و بهسازی نیروی انسانی اداره کل امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تماس حاصل نموده و یا مراجعه حضوری فرمایند تا در صورت احراز شرایط، مجاز به شرکت در آزمون مربوطه تلقی شوند.
توجه: اسامی افراد معرفی شده هر استان در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آن استان موجود می‌باشد.
۲- برای داوطلبانی که یقین حاصل گردید فاقد شرایط هستند تسهیلات ذیل فراهم گردیده است:
۲-۱- امکان ویرایش اطلاعات و تغییر خوشه شغلی به منظور ثبت‌نام در آزمون استخدامی سایر دستگاه های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام در صورت داشتن شرایط آن دستگاهها.
۲-۲- عودت هزینه پرداختی افراد فاقد شرایط ظرف مدت ۲۰ روز به حساب آنان.
لذا داوطلبان با توجه به موارد فوق ضرورت دارد به منظور تعیین تکلیف نهایی از روز یکشنبه مورخ ۳۰/۱/۹۴ تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۱/۲/۹۴ به آدرس : http://register1.sanjesh.org/emnoetregfanihedited مندرج در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و درخصوص انتخاب یکی از موارد ذیل اقدام نمایند:
۱- اخذ تاییدیه از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای (مخصوص افرادی که موفق به پیگیری و اخذ تاییدیه شوند).
۲- ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و تغییر خوشه شغلی.
۳- درخواست استرداد هزینه پرداختی بابت وجه ثبت‌نام در آزمون.
بدیهی است داوطلبانی که نسبت به تعیین وضعیت خود در زمان مقرر فوق اقدام ننمایند، درصورت شرکت در آزمون براساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه از مراحل پذیرش امتحانی حذف خواهد شد.


خبر ۱۰ فروردین ۹۴: شروع ثبت نام آزمون استخدام فنی و حرفه ای

در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام دستگاههای اجرایی کشور، به حول و قوه ی الهی آزمون اسـتخدامی مشـترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور تحت عنوان آزمون استخدامی خرداد ماه ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱ برگزار میگردد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

شرایط عمومی استخدام:
– داشتن تابعیت ایران
– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
– داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
– داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائـم و پایـان خـدمت نظـام وظیفـه و محاسـبه سـن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.

شرایط اختصاصی:
– صرفاً کسانیکه قبل از اول مهرماه سال ۱۳۹۱ بعنوان مربی حق التدریس با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همکاری داشته و کماکان در سال ۱۳۹۳ همکاری انان ادامه داشته است می توانند در آزمون شرکت نمایند.
– این آزمون مشمول مربیان و کارکنان رسمی، پیمانی، بازنشسته و بازخرید نمی شود.
– طی حداقل ۱۵۰ ساعت دوره تخصصی مربوطه توسط مربیان فاقد مدرک تحصیلی مرتبط الزامی است.
– سازمان مجاز است در صورت نیاز، در طول دوره خدمت سازمانی، رشته محل های آموزشی مربیان پذیرفته شده را به سایر رشته محل های آموزشی مورد نیاز با طی دورههای توانمند سازی تغییر دهد.
– محل خدمت مربیان جذب شده به جای مرکز در محدوده شهرستان محل پذیرش (به صورت مربی سیار) تعیین خواهد شد.
– ثبت نام در رشته محل های ذیل استان های تهران و البرز صرفا مشمول کسانی است که قبل از اول مهرماه ۱۳۹۱ به عنوان مربی حق التدریس در آن استان ها مشغول به فعالیت بوده و ادامه همکاری دارند.
– در سایر استانها کسانیکه شرایط احراز را داشته وبا مجوز ستاد سازمان (معاونت اداری پشتیبانی) جابجا شده اند از این بند مستثنی هستند و همچنین کسانیکه به عنوان حق التدریس در استان کهگیلویه و بویر احمد و چهارمحال و بختیاری فعالیت دارند مجاز به انتخاب رشته محل در شهرستان های تابعه استان های همجوار از جمله خوزستان، فارس، بوشهر، اصفهان، لرستان می باشند. (به شرط اینکه محل های انتخابی در استانهای مذکور مرکز استان و یا شهرستان های دارای فرمانداری ویژه نباشد).
– داشتن مدرک تحصیلی کاردانی و بالاتر در رشته آموزشی مربوط یا داشتن سایر مدارک تحصیلی فوق دیپلم وبالاتر به همراه شرایط ذیل:
الف- دارابودن حداقل ۲ سال سابقه تدریس مرتبط در سازمان
ب- طی حداقل ۱۵۰ ساعت دوره تخصصی مربوطه
– حداقل سن ۲۰ سال تمام.
– توجه: رشتههای تحصیلی مجاز برای کلیه کد شغل محلهای سازمانآموزش فنی و حرفهای بجز کدهای ۱۱۸۷۲ ،۱۱۲۱۴ ،۱۰۳۹۵ ،۱۰۳۸۵ و ۱۲۲۴۲ عبارت است از :(۳۱۸۳۷:سایر رشتههای تحصیلی «فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری»)

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزنـدان و همسـر آزادگـان کـه حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سـن معاف می باشند.
ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشتهانـد،
به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

مراحل ثبت نام:
۱- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.
۲- فایل عکس اسکن شده.
داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسـال از طریــق برنامـه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۳×۴ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۲۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداکثر ۳۰۰×۴۰۰ باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

پرداخت وجه ثبت نام:
ثبت نام بصورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۱۰ لغایت دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۱۷ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۱۳۵/۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقـدام
نمایند. ( ایثارگران۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می باشند)

تذکر مهم : با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبت نام اینترنتی، واجدین شرایط (ایثارگران) میبایست مبلغ مذکور را واریز و پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران، مبلغ واریزی به ایشان قابل استرداد خواهد بود.
– لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت بـه ثبـت نـام اقـدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
– به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

داوطلب در زمان ثبت نام می بایست دارای مدارک ذیل باشد:
– آخرین مدرک تحصیلی مندرج در آگهی
– کارت ملی
– شناسنامه
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه برادران)
– مدارک دال بر ایثارگری
– مدارک دال بر معلولین عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای الف، ب، ج و د بند یک تذکرات)
– نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی) ویـژه شـاغلین قـراردادی (بـرای محاسـبه امتیـاز شاغلین قراردادی بر اساس فرم شماره یک.
تبصره: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان توسط دستگاه استخدام کننده، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

– کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۲/۲۹ برای مشاهده و پرینت بر روی سـایت سـازمان سـنجش بـه نشـانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۳/۱ در تهران وبا توجه به آمار شرکت کننـدگان، حسـب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی میباشد کـه در تقاضـانامه
درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون برروی کارت شرکت درآزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.
* به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

مواد آزمون عبارتند از:
الف- مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود:
۱- فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
۲- ریاضی و آمار مقدماتی
۳- زبان و ادبیات فارسی
۴- معارف اسلامی
۵- زبان انگلیسی عمومی
۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
۷- هوش و توانمندیهای عمومی
– آزمون به صورت چهار گزینهای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
– سؤالات معارف اسلامی مربوط به پیروان سایر مذاهب اسلامی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (حنفی، شافعی، مالکی، حنبلی و زیدی) مطابق تعالیم و احکام فقهی آنان طراحی خواهد شد.
– اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در ایـن صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.
تذکر مهم: سوالات حیطه های تخصصی آزمون مشترک بر اساس دانش و مهارت های تخصصی متناسب با خوشهای شـغلی یـا مشاغل، با هماهنگی دستگاه های اجرایی و نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، تهیه خواهد شد

در زمان ثبتنام، داوطلبان استخدام با توجه به شرایط احراز اعلام شده، علاوه بر انتخاب شغل و محل جغرافیایی مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی، میتوانند حداکثر تا سه (۳) گزینه دیگر در زمینه دستگاه اجرایی، محل جغرافیایی خدمت را مشروط بر اینکه در یک«خوشهی شغلی» قرار گیرند، انتخاب نمایند.به عبارت دیگرداوطلبان منحصرامجازبه انتخاب یک خوشه شغلی ازجداول فوق بوده وجمعادرصورت وجود«کدشغل محل»می توانندتاچهارکدشغل محل رامتناسب باخوشه شغلی انتخابی خوددرتقاضانامه ثبت نامی درج نمایند.
تبصره – داوطلبانی که حد نصاب لازم را در آزمون کسب نمودهاند ولی به لحاظ محدودیت ظرفیت پذیرش در اولویـت اصـلی انتخابی خود پذیرفته نشده اند، در صورتی انتخاب‐های بعدی آنان ملاک عمل قرار خواهد گرفت کـه داوطلـب واجـد شـرایطی بـا انتخاب اصلی در آن شغل و محل مورد تقاضا وجود نداشته باشد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

امتیازات و سهمیه های قانونی:
۱- نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یک و دو دهم (۱/۲)، و بومی شهرستان با ضریب یک و چهار دهم (۱/۴)، نمره مکتسبه در هر حیطه از آزمون و مصاحبه استخدامی محاسبه میگردد.
داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی تلقی میگردند.
الف- شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا اسـتان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین یا همسر داوطلب با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ج- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب
در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
د- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یـا اسـتان محـل مـورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).
توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه مدارک مورد نیاز در زمان مقرر)مرحله مصاحبه (ارائه نمایند.
۲- به نمرات مکتسبه کارکنان قراردادی که دارای شماره شناسه قراردادی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشند، به ازاء هر سال سابقه خدمت در هر یک از دستگاه های اجرایی، دو درصد و حداکثر تا بیست درصـد (%۲۰) نمـره کـل، در هریـک از حیطه های آزمون و مصاحبه استخدامی آنان اضافه خواهد شد.
۳- در صورت مساوی بودن نمرات مکتسبه داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی دستگاه اجرایـی، افراد بومی شهرستان و بومی استان می‐باشد.
۴- معلولین عادی بشرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره لازم آزمون عمومی، به ترتیب نمره مکتبسه از سه (۳) درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.
۵- سهمیه استخدامی ۲۵ درصد ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یک سال و بالای یکسال اسارت توسط بنیاد شـهید و امـور ایثارگران به دستگاه مربوطه معرفی گردیده و در حال طی فرایند جذب می باشند .
توجه : خواهر و برادر شهید نیز مشمول سهمیه (۲۵) درصد ایثارگران بوده لکن از شرط آزمون معاف نبوده و ملزم به شرکت در آزمـون می باشند. بنابراین در صورتی که سهمیه مذکور تا سقف قانونی یاد شده تامین نشده باشد، صرفاَ در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.
– پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه هـا و همسـر و فرزنـدان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت اختصاص می یابد .
– انتخاب اولویت در مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، با رزمندگان میباشد (رزمندگان در صورت ثبت نـام و داشـتن شـرایط احراز لازم در حد سهمیه تعیین شده از شرط آزمون معاف می باشند) و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت بعدی قرار داشته و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.
– استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان صورت خواهد گرفت.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

نحوه اعلام نتیجه:
بر اساس دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه های اجرایی منضم بـه بخشـنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (معاون توسعه مدیریت و سـرمایه انسـانی رئـیس جمهور سابق) تعیین حد نصاب و انتخاب افراد به شرح ذیل صورت می پذیرد:
الف) تعیین حدنصاب
شرط اولیه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی به گزینش و یا انجام مصاحبه استخدامی، کسـب حدنصـاب لازم در آزمـون کتبی در امتحان مشترک فراگیر مطابق شرایط ذیل میباشد:
– پس از برگزاری امتحان مشترک فراگیر، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطههـای عمـومی و تخصصـی بـا وزن برابـر محاسـبه و براساس مجموع نمرات بدست میآید.
– برای تعیین حدنصاب آزمون کتبی مربوط به هریک از خوشههای شغلی، پنجاه درصد (۵۰%) مجموع بالاترین نمره مکتسبه در هر خوشه شغلی محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.
تذکر۱: پس از تعیین حدنصاب در هر یک از خوشههای شغلی، نمرات تمامی داوطلبـان براسـاس خوشـههـای شـغلی انتخـابی مقایسه گردیده و داوطلبان فاقد حدنصاب از سایر مراحل استخدامی حذف و صرفاً موضوع از طریق سامانه امتحانـات جهـت اطـلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد گردید.
تذکر۲: کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون مشترک فراگیر هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند.
ب) مراحل استخدام گزینش علمی (انتخاب سه برابر) از بین دارندگان حدنصاب:
۱-در این مرحله داوطلبان دارای حدنصاب براساس انتخاب اول خوددر تقسیم بندی هریک ازدستگاههای استخدامکننده قرار میگیرند.
۲- انتخاب افراد بر اساس مجموع نمره فضلی آنان (با وزن چهل درصد (۴۰%) برای حیطه عمومی و شصت درصـد (۶۰%) بـرای حیطه تخصصی) با در نظر گرفتن موارد ذیل به تعداد سه (۳) برابر ظرفیت پذیرش در هر شـغل و محـل مـورد تقاضـا صـورت مـی پذیرد.
۲-۱- نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یک و دو دهم (۱/۲)، و بومی شهرستان بـا ضـریب یـک و چهـار دهـم (۱/۴)، نمـره مکتسبه در هر حیطه از آزمون و مصاحبه استخدامی محاسبه میگردد.
۲-۲- به نمرات مکتسبه کارکنان قراردادی که دارای شماره شناسه می باشند، بـه ازاء هـر سـال سـابقه خـدمت در هـر یـک از دستگاه های اجرایی، دو درصد و حداکثر تا بیست درصد (۲۰%) نمره کل، در هریـک از حیطـه هـای امتحـان مشـترک و مصـاحبه استخدامی آنان اضافه خواهد شد.
ج) معرفی به گزینش (انتخاب یک برابر) :
۱- پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد اصلی به گزینش براساس مجموع نمره فضـلی آنـان بـا وزن هفتـاد درصـد
(۷۰%) برای امتحان مشترک فراگیر و سی درصد (۳۰%) برای مصاحبه استخدامی(با در نظر گرفتن مـوارد “۲-۱” و “۲-۲” در بنـد
“ب” در مصاحبه استخدامی)، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش به ترتیب نمره فضلی خواهد بود.
۲- در صورت عدم برگزاری مصاحبه استخدامی، برای معرفی افراد دارای حد نصاب به گزینش، بر اساس مجموع نمره فضلی آنان با وزن چهل درصد (۴۰%) برای حیطه عمومی و شصت درصد (۶۰%) برای حیطه تخصصی (با در نظر گرفتن موارد “۲-۱” و “۲-۲” در بند “ب”) برابر تعداد ظرفیت پذیرش اقدام می گردد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

تذکرات:
۱- به منظور احراز مهارتهای پایه و عمومی فناوری اطلاعات افراد واجد شرایط جهت استخدام در مشاغل تخصصی، کارشناسی و بالاتر) موضوع تبصره دو ماده (۴۲) قانون مدیریت خدمات کشوری (پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر یک ماه پس از اعـلام تایید گزینش، مدارک مربوط به کسب مهارت های هفت گانه (ICDL) صادره از مراکز و موسسـات تاییـد صـلاحیت شـده توسـط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را ارائه نمایند.
۲- کسانی که فاقد گواهی نامه های مذکور می باشند و یا گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی باشند موظفند در یکی از مراکز تعیین شده که در بخش «اعتبار سنجی موسسات آموزشی» با عنوان «موسسات تعیین صلاحیت شده» سایت مرکـز
آموزش مدیریت دولتی با آدرس www.smtc.ac.ir قابل مشاهده می باشد، پس از شرکت در آزمون تعیـین سـطح، گـواهی نامـه مذکور را ارایه نمایند.
۳- به مدارک دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شـرایط احـراز مشـاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل) به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسـات آمـوزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور وقـت کـه در آزمـون
جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شدهاند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بـالاتر بـا ارزش علمی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۵- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صـورت نـاقص در زمـان مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
۶- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش میسر میباشد و اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق درگاه دستگاهها و سازمانهای مربوط و سامانه امتحانات یا مسابقات استخدامی به نشانی www.sanjesh.org به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

دانلود دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور


مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۴ لغایت روز ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۴ می باشد
توجه ویژه : جهت طرح سوال می توانید با شماره ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۷ و ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۹ تماس گرفته ویا از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایید. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ و بعداز ظهر از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۰۰ بجز ایام تعطیل

ثبت نام آزمون های استخدامی ویژه داوطلبان سازمان آموزش فنی و حرفه ای

دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (دولتی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل ارسال آگهی رایگان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۵۰ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : نگران ارسال : 95/02/28

  کاربری : نگران

  ارسال : 95/02/28

  ساعت ارسال : 20:04

  کد دیدگاه : 785939

  پاسخ

  سلام.ادمین کجا میشه آزمون icdlداد بدون اینکه بری دوره ببینی.مدرکشم زود بدن.خواهش میکنم جوابمو بدین

  • نقل قول : adminدر : 95/02/28 20:38:31 پاسخ

   بله برخی از آموزشگاه ها این کار رو میکنند

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/10/26

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/10/26

  ساعت ارسال : 15:02

  کد دیدگاه : 637326

  پاسخ

  باعرض سلام من کارشناسی طراحی دوخت رفسنجان میخواستم بپرسم نحوه ی ثبتنام دراستخدام فنی حرفه ای چه شکلیه ؟,

 • کاربری : hela ارسال : 94/04/07

  کاربری : hela

  ارسال : 94/04/07

  ساعت ارسال : 00:27

  کد دیدگاه : 381607

  پاسخ

  سلام
  از ازمون فنی و حرفه ای خبری نیست
  چقدر سوت و کوره

 • کاربری : محمد زنگویی ارسال : 94/03/20

  کاربری : محمد زنگویی

  ارسال : 94/03/20

  ساعت ارسال : 16:26

  کد دیدگاه : 361116

  پاسخ

  با سلام اینجانب محمذد زنگوییدانتشجوی کارشناسی رشته اب خیز داری کمشاورزی استان بوشهر درس می خوانم از شما می خواسیتم که من مدارک فنی حرفه ای را دارم می خواستم نحوه ثبت نام شما به چه صورت است اگاهی ان را روی گوشی من بفرستید

 • کاربری : بهنام ارسال : 94/03/17

  کاربری : بهنام

  ارسال : 94/03/17

  ساعت ارسال : 15:02

  کد دیدگاه : 357930

  پاسخ

  عجب میگم چرا اهواز هیچکس شرکت نکرد همه غایب بودن منم هیچ شرایط تدریس نداشتم همینجور رفتم امتحان دادم تو کلاس ما ۴ نفر بیشتر نبودن خدا کنه امیدی باشه

 • کاربری : محمد ارسال : 94/03/03

  کاربری : محمد

  ارسال : 94/03/03

  ساعت ارسال : 17:21

  کد دیدگاه : 344734

  پاسخ

  ترخدا یه نگاهی هم به کا جوونا بکنید یکیش خود من دوساله بعد تموم شدن درسم بیکارشدم بخدا چندجا رفتم ولی به سختی میشه کار پیدا کرد خواهش میکنم جوونای امسال مارو درک کنید من خیلی دوست دارم برم کار کنم برای خودم باشم ولی کسی محلمون نمیذاره!؟ :( ازتون تمنا میکنم به فکر ما جوونا باشید من۲۶سالمه بیکارم هنوز که هنوزه کار مناسب خودمو پیدا نکردم ترخدا مسعولین به فکر باشن ! :(

  • نقل قول : سهیلا خانیدر : 94/03/10 20:43:47 پاسخ

   با سلام من دیپلم معماری وکاردانی رشته مدیریت خانواده ترم ۲ هستم میخواستم بدونم برای آموزش فنی و حرفه ای میتونم شرکت داشته باشم یا نه

1 3 4 5

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
استخدامي جمعيت هلال احمر ايران