امروز شنبه ۹۳/۱۱/۱۱
صفحه اصلیاخبار حوزه اشتغال استخدام های سازمان های دولتیاستخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۹۳

استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۹۳

نویسنده : ۵۸ دیدگاه انتشار : ۹۳/۱۰/۰۹

اخبار و اطلاعیه های استخدامی سازمان فنی حرفه ای 

دانلود نمونه سوالات استخدامی فنی و حرفه ای


خبر ۹ دی ۹۳:

فنی و حرفه ای، در ایجاد اشتغال پایدار تاثیرگذار می باشد

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور گفت: اداره کل آموزش فنی وحرفه ای پل ارتباطی بین صنایع و دانشگاهها است و در ایجاد اشتغال پایدار تاثیرگذار می باشد،رمضانعلی طالبی در نشست مشترک هم اندیشی شورای عالی بسیج قشر سازمان بسیج کارگری استان اظهارداشت : صاحبان صنایع مختلف نیز می توانند با تعاملات با این مجموعه آموزشی گام موثری در تامین نیروی کارآمد و متخصص خود بردارند

وی بر ساماندهی هدفمند سازمان بسیج کارگری همچنین برپایی نشستهای بسیج کارگری باحضور صاحبان صنایع، اشخاص صاحب نظر و نخبگان دربخش صنعت تاکید کرد

در این نشست که با هدف بررسی مسائل و مشکلات صنایع ، ارتباط صنایع با دانشگاهها، توانمندسازی نیروی کار از طریق ارائه آموزشهای مهارتی تشکیل شد در زمینه مشکلات تامین نیروی انسانی و بروزرسانی حوزه صنایع به خصوص احیاء صنعت نساجی در استان مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.


خبر ۲۴ آذر ۹۳:

سازمان فنی و حرفه‌ای در استخدام مربیان حق التدریس مشکلی ندارد

معاون اداری پشتیبانی سازمان فنی و حرفه‌ای از حذف رشته‌های موازی و تقویت آموزشگاه‌های آزاد این سازمان با اختصاص ۷۵ میلیارد ریال تسهیلات خبر داد.

به گزارش ایسنا، رهام کیائی معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه‌ای در مراسم انتصاب سرپرست جدید اداره کل فنی و حرفه‌ای استان گفت: ارتقاء بهره وری و اثربخشی آموزش از تحقق تعهدات آموزشی مهم تر است.

وی با اشاره به برنامه‌ها و سیاست‌های سازمان در حوزه‌های مختلف گفت: در بخش آموزش نوسازی و بازسازی مطلوبی صورت گرفته است که تدوین استانداردهای جدید متناسب با فرصت‌های شغلی جدید، ارتقاء بهره وری و اثربخشی آموزش در کارگاه‌ها، اعتبارسنجی مراکز دولتی و غیردولتی، ایجاد و ارتقاء کارگاه‌های آموزشی پروژه محور و محصول محور و طرح توانمند سازی دانشجویان، روستائیان، عشایر و مرزنشینان از جمله مهمترین آنهاست.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه‌ای در ادامه اظهار کرد: ارائه آموزش‌های مشارکتی با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و دیگر دستگاه‌های اجرایی از برنامه‌های مهم سازمان در جهت افزایش بهره وری و صرفه جویی در منابع است.

کیائی از اجرای طرح مشاوره کار آموزی در ابتدای دوره، اواسط و پایان دوره به منظور ارزیابی کار آموزان و هدف از شرکت در دوره‌های مهارتی از سال آینده خبر داد.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران در سال‌های اخیر گام‌های بلندی در بحث مسابقات ملی مهارت برداشته است، گفت: با تلاش تمامی استان ها و برگزاری منظم مسابقات در سطوح شهرستانی و استانی امید می رود در سال های آتی رتبه های بهتری کسب نمائیم.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه‌ای درباره استخدام مربیان حق التدریس گفت: در صورتی که آئین نامه آن توسط هئیت دولت مصوب گردد سازمان مشکلی در خصوص اجرا و عملیاتی نمودن این بحث ندارد. در پایان این مراسم با حضور مسئولان یونس ممی زاده به سمت سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل معرفی شد.


 آرشیو اخبار استخدامی‌گذشته سازمان آموزش فنی و حرفه ای:


خبر ۱۱ اسفند ۹۲:

حدود ۵۰۰۰ مربی حق‌التدریس فنی حرفه‌ای در راه استخدام
در پی دستور وزیر کار برای بازنگری پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی قانون تعیین تکلیف استخدامی‌مربیان حق‌التدریس سازمان‌ فنی و حرفه‌ای کشور، این سازمان با تشکیل کارگروهی تخصصی، بازنگری پیش‌نویس آیین‌نامه مذکور را آغاز کرد.
این اقدام پس از آن آغاز شد که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را ملزم کرد تا در اسرع وقت اقدامات لازم برای پیگیری قانون تعیین تکلیف استخدامی‌مربیان حق‌التدریس این سازمان را صورت دهد و پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی قانون را برای ارسال به هیات دولت بازنگری کند.
به گزارش ایسنا، در همین راستا و به موجب تبصره ۳ قانون تعیین تکلیف استخدامی‌مربیان حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، با تشکیل یک کارگروه تخصصی متشکل از نمایندگان مربیان حق التدریس ۳۱ استان کشور، بازنگری پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی قانون در دستور کار سازمان فنی و حرفه‌ای کشور قرار گرفته و جلسه بعدی کارگروه تخصصی ۱۹ اسفند ماه جاری در محل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، قانون تعیین تکلیف استخدامی‌مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به رسمی‌و پیمانی در تاریخ هشتم مرداد ماه ۱۳۹۱ در جلسه علنی مجلس به تصویب رسید و پس از تایید شورای نگهبان به دولت دهم ابلاغ شد.
به موجب این قانون و در راستای اجرای بند (۲) سیاستهای کلی اشتغال و در چارچوب مواد ۲۱ و۵۱ قانون برنامه پنجم توسعه، مجلس به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور مجوز استخدام ۴۸۷۶ نفر از مربیان حق‌التدریس این سازمان را داد.
بر همین اساس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور موظف شده است با رعایت شرایط عمومی‌استخدام و رعایت ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری با اولویت مناطق محروم، تعداد ۴۸۷۶ نفر از مربیان حق التدریس دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر خود را تا پایان برنامه پنجم توسعه با تغییر وضعیت استخدام کند.
همچنین به موجب این قانون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌تواند تا سقف موردنیاز، پستهای غیرمربی قابل تبدیل خود را به پست مربی تبدیل کند.


خبر ۲۰ بهمن ۹۲:

جهت مشاهده آگهی استخدام اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ آبان ۹۲ :

افراد جویای کار به مراکز فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند
معاون فنی و آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان گفت: افراد جویای کار با مراجعه به واحدهای مشاوره در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان مهارت مورد علاقه خود و مورد نیاز بازار کار را فرا گیرند.

افشین شهرکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به اهمیت آموزش‌های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار در جامعه اظهار داشت: طی مرحله رهگیری اشتغال، ۴۲۳ نفر از زنان آموزش دیده در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای راور، جیرفت، بم و مجتمع مراکز کرمان مشخص شد.

وی گفت: طبق این رهگیری که بر اساس آمار ۹۰ تا ۹۲ حاصل شد از مجموع ۲۹۷ نفر در مرکز راور، شهروند الکترونیک ۳۰ نفر، مانتو دوزی ۲۱ نفر، قالیباف تابلویی ۱۱۰نفر، کارور پیشرفته اینترنت ۱۰ نفر، کارور اتوکد سه نفر، طراح گرافیک رایانه‌ای ۲۰ نفر، راسته‌دوز چهار نفر، خیاط با اندازه‌گیری مستقیم روی پارچه ۲۰ نفر، خیاط لباس‌های کشی ۴۷ نفر، مونتاژ و ارتقای کامپیوترهای شخصی ۹ نفر اشتغال یافته‌اند.

شهرکی افزود: نمایندگی آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان انار نیز اشتغال ۶۶ نفر از بانوان آموزش دیده شامل ۳۰ قالیباف و ۳۶ پته‌دوز، مرکز بم ۱۵ نفر شامل مشبک کار ۹ نفر و نازک‌دور زنانه شش نفر و مرکز جیرفت نیز ۱۷ نفر شامل معرق چوب شش نفر و پرورش قارچ ۱۰ نفر صاحب شغل شده‌اند.

وی گفت: مجتمع مراکز کرمان نیز ۴۶ نفر از زنان اشتغال یافته را رهگیری کرده است که کیف‌دوزی ۱۲ نفر، مسئول آتلیه نقشه‌کشی چهار نفر، طراحی معماری دو نفر، طراحی فضای سبز دو نفر، نقاشی شیشه دو نفر، نقاشی روی چرم دو نفر، چاپ باتیک سه نفر، گرافیک دو نفر، طراحی بسته‌بندی یک نفر، نقشه‌کشی شش نفر، متره و برآورد دو نفر، اینترنت در محیط کار پنج نفر و طراحی وب یک نفر را شامل شده است.

معاون فنی و آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان از افراد جویای کار خواست با مراجعه به واحدهای مشاوره در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای سراسر استان کرمان مهارت مورد علاقه خود و مورد نیاز بازار کار را فرا گرفته و در راستای پیشرفت کشور و جامعه و کرامت انسانی خویش تلاش کنند


خبر ۱۴ مهر ۹۲ :

۹۰ درصد آموزشهای مهارت منتج به اشتغال می شود
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت:۹۰درصد آموزش های مهارت در کشور منتج به اشتغال می شود و ارایه این آموزش ها به شاغلان، زمینه ارتقای بهره وری را فراهم می کند.

کورش پرند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: مولفه های بسیاری در حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال اثر دارند که از آن جمله می توان به تسهیلات و قوانین بانکی، تعاون، رشد اقتصادی کشور، رفع تحریم ها، آموزشهای مهارت و فرهنگ کار اشاره کرد.

وی در خصوص گواهینامه های مهارت الکترونیکی تاکید کرد صدور این گواهینامه ها در راستای افزایش امنیت و تسهیل در روند اداری است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه افزود: با صدور گواهینامه های مهارت الکترونیکی، صاحبان آنها می توانند بر اساس کد شناسه و کد ملی خود گواهینامه مهارتی را روی پورتال سازمان مشاهده و در صورت نیاز از آن استفاده کنند.

وی در بخشی دیگر از این گفت و گو ، فناوری را یکی از ارکان توسعه کشورها دانست و تاکید کرد ضرورت دستیابی به فناوری در دنیای رقابتی کنونی بر کسی پوشیده نیست.

وی اظهار داشت: نگاهی به پیشرفت و توسعه کشورهایی که فاقد منابع طبیعی از جمله نفت و گاز هستند نشان می دهد به دلیل توانمندی های فناوری،این کشورها توانسته اند رتبه های برتر اقتصادی جهان را به خود تخصیص دهند و به دلیل همین توانمندی ها است که این کشورها کمتر دستخوش بحرانهایی نظیر بیکاری، تورم و تحریم اقتصادی می شوند.

پرند با تاکید بر بومی سازی فناوری گفت: برای قرار گرفتن در مسیر پرشتاب توسعه باید در مسیر تولید فناوری و انتقال و بومی سازی آن قرار گیریم.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تاکید کرد: در این راستا در میان انواع آموزش های مورد نیاز برای نیروی انسانی شاغل در این بخش، آموزشهای فنی و حرفه ای یکی از الزامات برای تولید یا انتقال و بومی سازی فناوری محسوب می شود.

پرند در ادامه افزود: اهمیت آموزشهای مهارت در مسیر یاد شده از این جهت است که در تولید یا انتقال فناوری به طور یقین مهارتهایی نیاز است که نیروی انسانی برای شاغل شدن باید آنها را فرا گیرد.

به گفته معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقویت توانمندی های فناورانه نیازمند ایجاد و تقویت مهارتها است و توسعه اشتغال در حوزه فناوری نیازمند توسعه مهارتهای این حوزه است.

پرند در پایان افزود: برای کاربرد کارآمد دانش فناوری در راستای خلق، کاربرد ،انتشار ، پذیرش و تغییر فناوریها، مهارت آموزی یک انتخاب نیست، بلکه یک اجبار است.


خبر ۲۳ تیر ۹۲:

به نقل از دفتر امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور زمان دریافت کارت ورود به جلسه و آزمون استخدامی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بعد از ۱۵ روز از طریق وب سایت   اعلام میشود.

http://jazb.portaltvto.com/


خبر ۱۰ تیر ۹۲:

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود بر اساس قوانین و مقررات مربوط و دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی تعداد ۵۵۰ نفر (با احتساب ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران) از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت رسمی و پیمانی دعوت به همکاری می نماید.

دانلود فایل اگهی و شرایط استخدام

 برای دیدن لیست رشته ها اینجا کلیک کنید.

اخبار گذشته در رابطه با استخدام سازمان فنی حرفه ای:

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، اژدر ولی خانی، معاون اداری و پشتیبانی این سازمان گفت : باید یک سوم نیروهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حوزه ستادی و دو سوم در حوزه صف با عنوان مربی فعالیت کنند.
وی افزود : در ۵ تا ۶ سال اخیر تعداد مراکز آموزش فنی و حرفه ای این سازمان افزایش یافته و هیچ گونه جذبی صورت نگرفته است.
ولی خانی با اشاره به این که در حال حاضر بالغ بر ۲ هزار و ۱۵۰ نیروی مربی و۳ هزار و ۵۰۰ نیروی ستادی غیر مربی در این سازمان مشغول به فعالیت هستند، گفت : در جهت اصلاح هرم نیروی انسانی شاغل در این سازمان، ابتدا در سال۱۳۹۱ برای ساختارمند کردن مراکز آموزشی فاقد چارچوب تشکیلاتی این سازمان اقدامات لازم صورت گرفت و بیش از ۲۶۰ مرکز صاحب ساختار شده است.
وی در ادامه گفت : همچنین با پیگیری های یک سال اخیر به منظور نزدیک کردن تعداد مربیان به استاندارد مورد نیاز، ۴ هزار و ۸۷۶ مجوز تغییر وضعیت استخدامی مربیان غیر رسمی این سازمان از مجلس شورای اسلامی دریافت شده است. معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تصریح کرد: با ساختارمند شدن ۲۶۰ مرکز آموزشی این سازمان، بالغ بر یکهزار پست مربی به پست های موجود سازمان اضافه شده و زیرساخت های لازم برای جذب مربیان فراهم است.
ولی خانی در ادامه خبر داد: با رعایت بودجه و اعتبار سازمانی، شرایط جذب و تغییر وضعیت ۵۵۰ نفر مربی فراهم شده و اقدامات لازم بعمل آمده است که در آینده نزدیک از طریق درج آگهی آزمون استخدامی مربوطه در روزنامه های پرنشر اعلام می شود.
وی تصریح کرد: در مرحله اول متقاضیان در آزمون عمومی(نظری) شرکت خواهند کرد و در صورت قبولی و کسب ۶۰ درصد نمره به مرحله آزمون عملی راه خواهند یافت.
معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: تشکیل کمیته استخدام با توجه به دستور ریاست محترم سازمان، تعیین ۵۵۰ سهمیه استخدامی در مرحله اول و توزیع استانی براساس شاخص ها و ساختار سازمانی موجود در استان ها، تعیین پست های بلاتصدی مربی به همراه حرفه های آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان ها با همکاری دفتر بودجه و تشکیلات و نمایندگان استان ها در مرکز تربیت مربی، تعیین سهمیه ایثارگران با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران از جمله اقدامات صورت گرفته در
باره مراحل استخدام مربیان است.
ولی خانی افزود: از اقدامات دیگر می توان به ایجاد ساختار سازمانی در سایت کارمند ایران، ورود مجوزهای استخدامی در سایت کارمند ایران، تهیه و تدوین فرم مشخصات شغل و شاغل پست های مربوطه و ارسال به دفتر بودجه و تشکیلات برای تأمین اعتبار اشاره کرد.


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشو در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام

دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل   نرم افزار دریافت اخبار استخدامی   آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۵۸ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : خوزستان ارسال : ۹۳/۱۰/۰۳

  کاربری : خوزستان

  ارسال : ۹۳/۱۰/۰۳

  ساعت ارسال : ۲۱:۱۲

  کد دیدگاه : 224712

  پاسخ

  سلام آدمین جان خواهشا بیگیری کن چرا این آزمون رو بااینکه ثبتنام کردیم برگزار نکردن وبشت گوش انداختن آیا راهی هست پیگیری کنیم مگه نگفتن ۵۵۰نفرمربی نیاز داریم…ممنون میشم جوابم بدی…..

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۱۰/۰۳ ۲۲:۵۹:۳۷ پاسخ

   دوست عزیز از طریق نهاد های نظارتی و احتمالاً نمایندگان.
   اما این مورد نیاز به یک پیگیری دسته جمعی داره

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۹/۲۷

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۷

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۸

  کد دیدگاه : 218626

  پاسخ

  سلام
  بابا ما دوسال بیش بول ریختیم واسه ازمون استخدامی فنی وحرفه ای شرکت کردیم اما هنوز که هنوزه این ازمونو نگرفتن واون قسمت سایتشون هم هنوز غیر فعاله،مسخره کردن ماروو چقدر پول به جیب زدن
  اینم سایتشhttp://jazb.portaltvto.com/

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : شکیبادر : ۹۳/۱۰/۱۱ ۱۵:۰۸:۱۱ پاسخ

   باسلام ..مهلت ثبت نام تموم شده؟ اگر نه چجوری باید ثبت نام کنم.. سنم داره میره بالا ..نتونستم هنوز حتا هیچ فرمی رو پر کنم

   • نقل قول : adminدر : ۹۳/۱۰/۱۱ ۱۵:۴۰:۱۹ پاسخ

    فعلاً آگهی برای ثبت نام اعلام نشده است

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۸/۱۱

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۱

  ساعت ارسال : ۰۲:۳۴

  کد دیدگاه : 178419

  پاسخ

  سلام.من لادن …

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۸/۱۱ ۰۹:۳۵:۱۷ پاسخ

   با سلام
   دوست گرامی ما منتشر کننده ی آگهی های استخدامی هستیم، بنابراین لطفاً جهت ارتباط با اطلاعات ثبت شده در متن آگهی ها تماس حاصل کنید.
   موفق باشید

 • کاربری : رضایی ارسال : ۹۳/۰۷/۲۷

  کاربری : رضایی

  ارسال : ۹۳/۰۷/۲۷

  ساعت ارسال : ۰۱:۱۳

  کد دیدگاه : 168721

  پاسخ

  سلام من کارشناس حسابداری هستم واشنا به کل دوره های حسابداری چگونه میتوانم کارت مربی گری بگیرم؟منظورم همون کار تواموزشگاه هست؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ابوذر ارسال : ۹۳/۰۴/۱۲

  کاربری : ابوذر

  ارسال : ۹۳/۰۴/۱۲

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۷

  کد دیدگاه : 98971

  پاسخ

  باسلام تیرماه سال ۹۲ برای ازمون استخدامی فنی وحرفه ای ثبت نام کردیم ۱سال از ان تاریخ میگذرداماهنوز خبری از ازمون نیست.خواهشاپیگیرقضیه باشید.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : مربی حق التدریس فنی حرفه ای ارسال : ۹۳/۰۳/۱۹

  کاربری : مربی حق التدریس فنی حرفه ای

  ارسال : ۹۳/۰۳/۱۹

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۲

  کد دیدگاه : 87020

  پاسخ

  خواب استخدام شدنمون تو فنی حرفه ای و رسیدن به امنیت شغلیما پس کی واقعیت پیدا میکنه؟! آخه پس کی؟! بخدا دیگه استرس داره مارو از پا درمیاره

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : طاها ارسال : ۹۳/۰۳/۱۳

  کاربری : طاها

  ارسال : ۹۳/۰۳/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۰:۰۶

  کد دیدگاه : 84271

  پاسخ

  سلام خسته نباشید
  سه سال از تاریخ اعلام استخدام مربیان حق التدریس می گذره اما هنوز خبری نشده. کی می خوا پی گیری کنه؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : الهام ارسال : ۹۲/۱۲/۲۴

  کاربری : الهام

  ارسال : ۹۲/۱۲/۲۴

  ساعت ارسال : ۰۹:۳۶

  کد دیدگاه : 53517

  پاسخ

  سلام من مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) خوندم یعنی این گروه نیرومیگرن تاریخش چه زمانی اعلام میشه؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۲/۱۲/۲۴ ۰۹:۴۴:۱۴ پاسخ

   با سلام
   دوست گرامی خبر ۱۱ اسفند رو در متن بالا مطالعه بفرمایید. در حال حاضر تنها خبر اعلام شده همان است و انشاء الله باید منتظر اخبار بیشتر بود.
   موفق باشید

  • نقل قول : ریسی اسماعیلدر : ۹۳/۰۴/۰۱ ۰۳:۱۷:۱۳ پاسخ

   با سلام
   شما هم دلتون خوش کردین به این ها
   همه وعده بیهوده است هیچی فقط برای خنثی کردن مردم مجبور هستند وعده خالی بدهند.

  • نقل قول : فاطمهدر : ۹۳/۰۶/۱۰ ۱۲:۴۶:۵۴ پاسخ

   سلام بعد از ۱۳سال کار بعنوان مربی فنی وحرفه ای با مدرک کارشناسی با ماهی ۳۰۰هزار تومان حقوق شاید هم ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان بدون امنیت شغلی دنبال کار میگردم به خدا اگر رفتگر شهرداری شده بودم هم یک پست بهتر هم سابقه بیمه ۱۳ساله نه ۷سال سابقه اوضاع بهتری داشتم بزرگترین اشتباه زندگیم ورود ۱۳سال قبل به فنی و حرفه ای وهر سال به امید استخدام دروغین در انتظار بودن

 • کاربری : ثریا ارسال : ۹۲/۱۲/۱۹

  کاربری : ثریا

  ارسال : ۹۲/۱۲/۱۹

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۷

  کد دیدگاه : 51987

  پاسخ

  سلام بنده دانشجوی ارشد طراحی پارچه ولباس هستم ایا امیدی به استخدام شدنم در فنی حرفه ای وجود دارد؟کی استخدامی دارد؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۲/۱۲/۱۹ ۱۷:۵۲:۳۸ پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

 • کاربری : ندا ارسال : ۹۲/۰۴/۲۵

  کاربری : ندا

  ارسال : ۹۲/۰۴/۲۵

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۲

  کد دیدگاه : 9262

  پاسخ

  سلام من کارشناسی روانشناسی هستم و منتظر استخدام شدن لطفا من رو هم در لیست بگنجانید اجرتون با خدا ممنون

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : سمانه ارسال : ۹۲/۰۴/۲۳

  کاربری : سمانه

  ارسال : ۹۲/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۳

  کد دیدگاه : 8911

  پاسخ

  سلام

  منم کارشناسی کشاورزی هستم لطفا برا استخدامی های جدید خبرم کنید

  ممنون……………………………..

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : سما ارسال : ۹۲/۰۴/۲۳

  کاربری : سما

  ارسال : ۹۲/۰۴/۲۳

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۷

  کد دیدگاه : 8910

  پاسخ

  سلام لطفا بگین چه رشته ای وکی فرم استخدامی میاد.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : نازی ارسال : ۹۲/۰۴/۲۲

  کاربری : نازی

  ارسال : ۹۲/۰۴/۲۲

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۸

  کد دیدگاه : 8858

  پاسخ

  یعنی چی تو رشته مهندسی مکانیک زن نمیخوان؟ ما این همه تلاش میکنیم درس میخونیم آخرشم تو این رشته مرد میخوان آخه این انصافه!!!!!!

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۰/۱۹ ۱۸:۲۸:۴۸ پاسخ

   سلام عزیزم چراخودتو با فنی حرفه ای مشغول میکنی همشون بابند پ میگیرن من خودم مربی بودم بعد نه سال تلاش وامار قبولی بالا خیلی راحت گفتن شرمنده به بخش خصوصی واگذارشده برو دنبال کاردیگه بهترنتیجه میده . :x

1 2

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.