• ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
  • 0k نظر «نمایش»

آگهی آزمون سردفتری - سال ۹۴

آگهی آزمون سردفتری - سال ۹۴

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون سردفتری ازدواج و طلاق

جهت ورود به صفحه اصلی آزمون سردفتری اینجا کلیک نمایید


خبر اردیبهشت 95: دریافت کارت آزمون سردفتران طلاق

به اطلاع متقاصیان گرامی سایت ایران استخدام میرسانیم که کارت شرکت در آزمون سردفتران طلاق  از تاریخ  5 اردیبهشت ماه 1395 لغایت 23 اردیبهشت ماه 1395 قابل دریافت میباشد.

تاریخ آزمون بیست و چهارم اردیبهشت ماه 1395 ساعت ۹ صبح میباشد

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک کنید


خبر 24 اسفند 94 : زمان برگزاری آزمون کتبی انتخاب سردفتران طلاق (منبع : ssaa.ir)

« قابل توجه داوطلبان سردفتری طلاق »

پیرو فراخوان ثبت نام از داوطلبان سردفتری طلاق به اطلاع آن دسته از سردفتران ازدواج واجد شرایط که در موعد مقرر ثبت نام کرده اند می رساند که آزمون کتبی انتخاب سردفتران طلاق در اردیبهشت ماه سال 1395 در تهران برگزار خواهد شد. سوالات آزمون از حقوق مدنی و خانواده شامل قانون مدنی، قانون حمایت خانواده و سایر مقررات مرتبط با موضوع، قوانین و مقررات ثبت اسناد و متون فقهی مرتبط با حقوق مدنی و خانواده طرح میگردد.
اطلاعات تکمیلی درباره زمان و محل برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان متعاقباً از طریق درگاه الکترونیک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

جهت مشاهده لیست افراد واجد شرایط سردفتری طلاق اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اینجا کلیک کنید


خبر 16 اسفند 94 : نتیجه آزمون کتبی سردفتری ازدواج

به اطلاع آن دسته از داوطلبینی که نام آنها در لیست نتایج پذیرفته شدگان آزمون کتبی مورخ 1394/10/25 درج گردیده می رساند لازم است مدارک مثبته خود را مطابق موارد مندرج در بند شرایط اختصاصی و عمومی آگهي انتخاب سردفتري ازدواج به شرح ذيل حداکثر تا تاريخ 1395/1/20 صرفاً از طريق پست سفارشي به نشاني: تهران ـ میدان امام خمینی ـ ابتدای خیابان فردوسی ـ خیابان کوشک مصری ـ ساختمان شماره 2 سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ـ اداره انتخاب سردفتران و دفتریاران ـ کد پستی 1136934611 ارسال نمايند.

1- تصوير آخرين مدرک تحصيلي مطلوب (گواهینامه موقت یا دانشنامه )

2- تصوير مصدق کليه صفحات شناسنامه

3- تصويرکارت ملي

4- تصوير کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از سربازی

5-  3 قطعه عکس 4×3 تمام رخ پشت نويسي شده

6- تصويرگواهينامه آموزش مهارتهاي هفتگانه علوم رايانه ( ICDL) از مراکز معتبر و مورد تائید شورای عالی انفورماتیک

* تذکرات مهّم *

1- عدم ارسال مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف از تقاضای سردفتری می باشد.

2- قبولي نهائي متقاضيان منوط به ارائه مدارک مثبته لازم و پذيرفته شدن در مرحله اختبار (مصاحبه شفاهي ) و ساير جهات قانوني مي باشد.

3- زمان و مکان مصاحبه شفاهی متعاقباً پس از بررسی مدارک و احراز شرایط داوطلبین از طریق دعوتنامه کتبی به نشانی متقاضی اعلام خواهد شد. از هرگونه پیگیری (تماس تلفنی و مراجعه حضوری به سازمان) جداً خودداری شود.

جهت مشاهده نتایج آزمون کتبی سردفتری اینجا کلیک کنید


 خبر 26 دی 94 : آزمون کتبی انتخاب سردفتر ازدواج در سال 94 برگزار شد  (منبع : خبرگزاری میزان)

در اجرای ماده 2 نظام نامه انتخاب سران دفاتر ازدواج و طلاق، آزمون کتبی انتخاب سردفتر ازدواج در سال 94 روز جمعه مورخ 25 دی ماه سال جاری به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، این آزمون ساعت 9 و 30  دقیقه صبح روز جمعه مورخ 25 دی ماه 1394 بین تعداد نه هزار و 300 نفر از متقاضیان سردفتری ازدواج در سطح کشور به صورت متمرکز در سه حوزه امتحانی در شهر تهران برگزار شد.
در این گزارش آمده است: از تعداد کل داوطلبین، هشت هزار و 835 داوطلب سردفتری اهل تشیع و 465 داوطلب اهل تسنن می باشند.
همچنین از تعداد کل شرکت کنندگان در آزمون دو هزار و 644 نفر دارای مدرک حوزوی و  شش هزار و 653 نفر دارای مدرک دانشگاهی می باشند.
بر اساس این گزارش: تعداد دفاتر مورد نیاز حوزه های ثبتی سراسر کشور 402 دفتر ازدواج می باشد که از این تعداد 360 دفتر برای اهل تشیع و تعداد 42 دفتر برای اهل تسنن است.
در اجرای ماده 2 نظام نامه انتخاب سران دفاتر ازدواج و طلاق، آزمون مذکور از بین متقاضیان دارای  مدرک کارشناسی در رشته های تحصیلی حقوق، الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم ثبتی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتری و مدیریت ثبت، دارندگان مدرک حوزوی سطح دو از حوزه علمیه قم، اصفهان و خراسان رضوی و دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، دانشکده الهیات دانشگاه تهران و دارندگان مدارک افتاء از مراجع مسلم اهل سنت مورد تایید رییس قوه قضاییه که متقاضی تأسیس دفترخانه ازدواج می باشند ، برگزار  شد.
گفتنی است: محمد مهدی انجم شعاع، معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور در یکی از حوزه های برگزاری آزمون مذکور، از نزدیک از روند برگزاری آزمون بازدید کرد که در این بازدید، حسنی رييس کانون سردفتران و دفترياران ازدواج و طلاق و دشتي اردکاني رييس کانون سردفتران و دفترياران وی را همراهی می کردند.


اطلاعیه تمدید زمان دریافت کارت آزمون:

به اطلاع داوطلبان آزمون سردفتری ازدواج می رساند: جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تاپایان وقت اداری مورخ 22/ 10/ 94  میتوانید به سایت ثبت نام مراجعه فرمایید.


دریافت کارت آزمون سردفتری سال 94:

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 17:00 مورخ 94/10/15  لغایت 94/10/20 میباشد.

جهت دریافت کارت آزمون سردفتری اینجا کلیک کنید


اطلاعیه مهم در ارتباط با آزمون سردفتران ازدواج سال 1394

داوطلبانی که ثبت نام آنها در آزمون سردفتری ازدواج، به علت برگشت مبلغ، به حسابشان تکمیل نشده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایند؛
بدیهی است در صورت عدم تکمیل ثبت نام کارت ورود به جلسه صادر نخواهد گردید.

جهت تکمیل اطلاعات آزمون سردفتران ازدواج اینجا کلیک کنید


آگهی انتخاب سردفتر ازدواج سال ۱۳۹۴ ویژه آقایان - آذر 94
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور حسب مفاد نظامنامه انتخاب سردفتري ازدواج در نظر دارد  با توجه به اعلام نياز واحدهاي ثبتي در سراسر كشور از بین آقایان از طريق آزمون كتبي و اختبار،  سردفتر ازدواج براي نقاط مورد نياز انتخاب نمايد.
داوطلبین در زمان ثبت نام الزاماً باید واجد شرایط ذیل باشند:
الف ـ شرايط عمومي
- متدين به دين مبين اسلام و متعهد به نظام جمهوري اسلامي ـ ملتزم به احكام شرعی ـ متأهل ـ  دارا بودن حداقـل 25 سال تمام ( متولدین قبل از تاریخ   30/9/1369 )
- حسن شهرت وتوانايي انجام كار وبرخورداري از سلامت كامل جسماني و رواني ـ  داشتن كارت پايان خدمت يا معافيت دائم از خدمت نظام وظيفه .
ب ـ شرايط اختصاصي
دارا بودن يكي از مدارك تحصيلي ذيل:
1) دارندگان مدرک علمی حداقل سطح دو ( اتمام رسائل و مكاسب )صادره از شوراي عالي مديريت حوزه های علميه قم، خراسان رضوی و اصفهان و یا از دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و دانشکده الهیات دانشگاه تهران.
2) دارندگان مدرک افتاء از مراجع مسلم اهل سنت که به تائید رئیس قوه قضائیه رسیده باشد.
3) دارندگان مدرك كارشناسي يا بالاتر در یکی از  رشته های حقوق، الهيات و معارف اسلامی ( گرايش فقه و مباني حقوق اسلامي )، علوم ثبتي، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتری اسناد رسمی و مدیریت ثبت
4) روحانيون در صورت دارا بودن مدرك تحصيـلي حداقل كارشناسي ( ليسانس) در يكي از رشتـه هاي ادبيات ( فارسي و عرب )، فقه و اصول، تفسير، علوم قرآني، حديث، الهيات و معارف اسلامي .
مواد امتحاني و ضرائب آن :
عبارت است از ادبيات فارسي (1) ، عربي(2) ، متون فقهي (3)، حقوق مدني و خانواده (3)، احكام شرعي(3)، اطلاعات عمومي(1)، مقررات ثبت اسناد و املاک و دفاتر ازدواج و طلاق(3)
نحوه ثبت نام :
متقاضيان پس از مطالعه دقيـق و كامل آگهی ثبت نام درصــورت واجد شــرايط بودن مي توانند با مراجعه به سایت اینترنتی  www.modiriat.org   نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی و اخذ شماره رهگیری به نحو ذیل اقدام نمایند و در این مرحله نیازی به ارسال مدارک نیست .
1-ثبت نام در سایت مذکور از تاریخ  18/9/94  لغایت 30/9/94.
2-اسکن عکس پرسنلی 4×3، با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت (عکس روحانیون لازم است ملبس به لباس روحانیت باشد)
3-پرداخت حق ثبت نام :
ـ هزینه برگزاری آزمون به مبلغ 350،000 ریال می باشد که از طریق سامانه قابل پرداخت است شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
توّجـــه:
-قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از انطباق شرایط خود با مفاد آگهی ثبت نام اطمینان حاصل نمایند . بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه برگشت داده نمی شود
-شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تائید پرداخت وجه ثبت نام عیناً وارد نمائید .
- از آنجائی که کلیه اطلاعات مربوطه طی تشریفات و تکمیل پرونده سردفتری ازدواج از طریق ارسال پیامک به تلفن همراه یا به نشانی پست الکترونیکی اعلامی ارسال خواهد شد،
لذامتقاضیان موظفند بندهای 14 و 15 تقاضانامه را تکمیل نمایند. بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل بخش های مزبور متوجه متقاضی محترم خواهد بود.
-ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات فرم تقاضای شرکت در آزمون
را چاپ و نزد خود نگهداری کنند .
تاریخ برگزاری آزمون و نحوه توزیع کارت :
این آزمون در روز جمعه مورخ  25/10/94   برگزار خواهد شد آدرس  و محل برگــزاری آزمون همزمان با توزیع کارت  ورود به جلسه طی اطلاعیه های آتی در سایت www.modiriat.org    به  اطلاع داوطلبین خواهد رسید.
اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول که حائز حد نصاب نمره در آزمون کتبی شده باشند حداکثر ظرف یکماه پس از برگزاری آزمون در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک به نشانی www.ssaa.ir   اعلام خواهد شد  و به مدت 20 روز قابل دسترسی است این افراد می بایست تصویر مصدق مدارک مشروحه ذیل  را حداکثر ظرف 20 روز از تاریخ اعلام نتیجه از
طریق پست پیشتاز به صندوق پستی 1136934611 ارسال نمایند .
1- تصویر مدرك تحصيلي مطلوب.(مندرج در شرایط اختصاصی)
2- تصویر دو طرف كارت پايان خدمت سربازی يا معافيت دائم از خدمت نظام وظیفه عمومی.
3- تصویر تمام صفحات شناسنامه .
4- تصویر دو طرف کارت ملی .
5-  6 قطعه عکس (4× 3) پشت نویسی شده.
تذكّرات مهّم :
1) انتخاب سردفتر ازدواج  براي اقليت هاي ديني از شمول اين آزمون خارج است و حسب اعلام نياز مراجع ديني مزبور بررسي لازم معمول خواهد شد.
2) سران دفاتر اسناد رسمي و دفترياران اول مادام که در این سمت اشتغال دارند نمی توانند به عنوان سردفتر ازدواج انتخاب شوند.
3) برابر تبصره الحاقی به ماده 2 نظام نامه مربوط به انتخاب سران دفاتر ازدواج و طلاق و  نقل و انتقال آنان مصوب 22/8/1378 ریاست قوه قضائیه دارندگان پایه های قضائی، وکلای رسمی دادگستری و کارکنان رسمی و پیمانی دستگا ههای دولتی مادام که به مشاغل مذکور اشتغال دارند، نمی توانند به سردفتری ازدواج منصوب شوند.
4) سؤالات مربوط به متون فقه متقاضيان اهل سنت از كتب فقهي آنان استخراج خواهدشد . بنابراين لازم است اينگونه متقاضيان در برگ درخواست نوع مذهب را صريحاً قيد نمايند .
5) هرمتقاضي حق انتخاب یک محل را دارد و لازم است نام و کد محل مورد تقاضا را در فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند.
6) داوطلبان باید محل مورد تقاضا را طبق اعلام نيازهاي ذكر شده در آگهي از جهات مختلف مورد بررسي قرار داده و انتخاب نمايند پس ازثبت نام تغيير محل مورد تقاضا به منظور جلوگيري از تضييع حقوق ساير متقاضيان  به هيچ وجه امكان پذيرنمي باشد .
7) ثبت نام و شرکت در آزمون و احراز نمره کتبی ایجاد حقی برای متقاضی نمی نماید احرازصلاحيت براي انتخاب سردفتري ازدواج مطابق مقررات به تشخيص سازمان ثبت اسناد واملاك كشور خواهد بود.
8) متقاضيان در صورت قبولي حق درخواست تغییر محل را تحت هیچ عنوان نخواهند داشت .

جهت مشاهده جدول اعلام نیاز استان ها اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی آزمون سردفتری اینجا کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=586975
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد