دانلود نمونه سوالات عمومی استخدام نیروی انتظامی

اطلاعات بیشتر

استخدام نیروی انتظامی (ناجا)خبر 11 اسفند 97: صدور مجوز استخدام 4 هزار نیروی خدماتی در پلیس راهور نیروی انتظامی (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رئیس جمهور گفت: در لایحه بودجه سال ۹۸ که آخرین ساعات تصویب را در مجلس سپری می کند، پیش بینی شده در راستای کاهش نقاط حادثه خیز اقدام کنیم و این رقم تامین اعتبار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه صبح امروز در حاشیه چهاردهمین همایش سراسری فرماندهان(طرح نوروزی) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با عنایت به اینکه کار پلیس راهور امنیت جاده ها و سلامت مسافران است، ورود ۱۵۰۰ دستگاه خودرو و به کار گیری ۴ هزار نیروی خدماتی که پلیس را همراهی کند، تصویب شد.

وی افزود: ضرورت این امر برای تامین اهداف پلیس راهور بررسی شد و امروز در این گردهمایی عنوان شد.

نوبخت گفت: با عنایت به اینکه تا پایان سال فرصت زیادی نداریم، امیدوارم پلیس راهور با پشتیبانی دولت بتواند خدمتی بهتر ارایه دهد.

وی بیان کرد: در لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ که آخرین ساعاتش را در مجلس سپری می کند پیش بینی شده در راستای کاهش نقاط حادثه خیز اقدام کنیم و این رقم تامین اعتبار شده است.

وی ادامه داد: آنچه برای برگزاری مراسم سنتی و فرهنگی ایرانیان است (دید و بازدیدهای نوروزی) و برای تامین میوه مورد نیاز مردم برای سال ۹۸ خرید کافی از دو قلم میوه سیب و پرتقال، انجام شده است.

نوبخت گفت: سعی داریم در پرداخت حقوق همکاران اداری سرعت داشته باشیم و قصد داریم یارانه ها را زودتر واریز کنیم.

نوبخت در پایان تاکید کرد : نرخ تورم از سال قبل کمتر و رشد اقتصادی بیشتر است. متاسفانه تحریم اقتصادی و جنگ اقتصادی علیه ایران معادلات را به هم زد و آمریکا رسما از برجام خارج شد و الان باید شاخص های اقتصادی را بازبینی کنیم تا این دوره سخت را پشت سر بگذاریم.


 استخدام مقطع درجه داری در نیروی انتظامی قم – 14 بهمن 97

جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انتظامی مورد نیاز خود از بین جوانان متعهد، مومن و کارآمد به صورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق آزمون وروردی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و…) استخدام می نماید.

جهت مشاهده شرایط آزمون اینجا کلیک نمایید


 استخدام مقطع درجه داری در نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان – 10 بهمن 97

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از بین دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی در مقطع درجه داری(مرد) نیرو جذب می کند. جهت ثبت نام روز چهارشنبه مورخه 97/11/10 از ساعت 8 الی 14 به آدرس زابل خیابان طالقانی مشسجد مرحوم شریفی مراجعه شود. ثبت نام و ارزیابی داوطلبین استخدام توسط رییس محترم  گزینش و استخدام استان و کارشناسان واحد استخدام انجام میگیرد.

شرایط ثبت نام:

1- دارای مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی
2- متولدین 1373 تا 1379
3- شرایط قد 170 به بالا

مدرک تحصیلی مورد نیاز:

1- اصل و کپی مدرک تحصیلی
2- اصل و کپی شناسنامه داوطلب، پدر و مادر
3_ اصل و کپی کارت ملی
4- گواهش فعالیت بسیج
5- دو قطعه عکس


استخدام در مقاطع درجه داری مرکز گزینش نیروی انتظامی فارس – 6 بهمن 97

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ محمد داوودی رئیس مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی فارس بیان کرد: مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی استان فارس در مقاطع پیمانی ۵ سال درجه داری (مرد) با مدرک تحصیلی دیپلم (همه رشته ها)، با شرایط ذیل ثبت نام به عمل می‌آورد و علاقه مندان می‌توانند برای تطبیق شرایط و تکمیل فرم ثبت نام در روز چهار شنبه ۱۰ بهمن از ساعت ۸ تا ۱۳ به آدرس شیراز- چهار راه شاهزاده قاسم- خیابان احمدی نو- حسینیه ثامن الحجج- مجتمع انتظامی شهید فعال مراجعه کنند.

> شرایط اختصاصی

۱-داوطلبان می‌بایست بومی استان یا حداقل ۱۰ سال سابقه سکونت در فارس را داشته باشند.

۲-مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی در همه رشته‌ها با معدل حداقل ۱۴ (بستگان درجه یک خانواده معظم شهداء، جانبازان، فرزندان کارکنان نیرو‌های مسلح و اعضاء فعال بسیج با حداقل یک سال سابقه عضویت فعال با معدل ۱۲ به بالا).

۳-حداقل سن برای مقطع درجه داری با مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی ۱۸ سال و حداکثر ۱۹ سال (برای کسانی که دارای سه اولویت ذیل باشند ۲۵ سال) متولدین سال ۱۳۷۳ به بالا

الف-داوطلبانی که خدمت سربازی را گذرانده و دارای کارت پایان خدمت هستند.

ب- بسیجیان یا اعضاء پلیس افتخاری ناجا با عضویت فعال بیش از یک سال.

ج. فرزندان جانبازان ۳۵ درصد به بالا، حافظان کل قرآن کریم، نخبگان و استعداد‌های برتر که دارای مقام‌های کشوری و بین المللی (ورزشی وعلمی) هستند.

تبصره: بستگان درجه ۱ و ۲ شهداء شامل برادر، خواهر، همسر و فرزند از ۵ سال تحصیلات سنی برخوردار هستند.

۴- همه متقاضیان می‌بایست دارای کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم غیر پزشکی یا دفتر چه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و اضافه خدمت بوده که تاریخ اعزام آن 19 اردیبهشت 98 به بعد باشد (برای سربازان وظیفه در حال خدمت گواهی از یگان خدمتی که در آن قید شده باشد فاقد غیبت و اضافه خدمت هستند).

۵-حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر (قد و وزن می‌بایست متناسب باشد) و داشتن گواهینامه رانندگی پایه ۲ و مدرک آشنایی با رایانه.

> مدارک مورد نیاز

۱-اصل مدرک تحصیلی یا گواهی موقت قبولی

۲-اصل شناسنامه عکس دار

۳-اصل وضعیت نظام وظیفه شامل کارت پایان خدمت و در صورت داشتن معافیت تحصیلی، ارائه نامه معتبر از نظام وظیفه یا دفاتر پلیس+۱۰.

۴-اصل کارت ملی، کد پستی و گروه خونی

۵-اصل گواهینامه رانندگی و مدرک آشنایی با رایانه یا نامه ثبت نام از آموزشگاه

۶-اصل نامه بنیادشهید، جانبازان نیرو‌های مسلح، بسیج فعال، پلیس افتخاری و احکام قهرمانی ورزشی برای دارندگان اولویت.

تبصره: اولویت فرزندان کارکنان نیرو‌های مسلح صرفا در معدل تا سقف ۱۲ موثر است و در بحث سن هیچگونه تاثیری ندارد.


استخدام نیروی انتظامی استان قزوین- 29 دی 97

رئیس نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین از استخدام نیرو در مقطع درجه داری در نیروی انتظامی قزوین خبر داد.

سرهنگ محمد حسین رضازاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: فرماندهی انتظامی استان قزوین برای تکمیل نیرو در مقطع درجه داری از بین جوانان متعهد، بسیجی و علاقه مند به خدمت در نیروی انتظامی به صورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع درجه داری «مرد» از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل «مصاحبه، معاینات پزشکی و…» استخدام می کند.

وی افزود: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس قزوین خیابان آیت ا… طالقانی روبروی کوچه ملک آباد اداره گزینش و استخدام فا. ا.قروین مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۸۲۱۸۲۴۱۹۱ تماس حاصل کنند.


 استخدام نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی – 25 دی 97

فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی به منظور تامین نیروی انسانی خود از بین جوانان مومن، متعهد و بسیجی بصورت پیمانی 5 ساله انتظامی در مقطع درجه داری مرد با مدرک تحصیلی دیپلم از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و …) استخدام می نماید.

تکمیل اطلاعات

داوطلبانی که مراحل ثبت نام را با موفقیت به اتمام برسانند، می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه مجدد به سایت، نسبت به مشاهده، کنترل اطلاعات و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایند.

داوطلبان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی و یا در خراسان جنوبی به آدرس: بیرجند، خیابان شهید بهشتی، تقاطع نواب، روبروی نواب صفوی 18، اداره گزینش و استخدام مراجعه نمایند.

تلفن پاسخگویی: 05621822302


 استخدام نیروی انتظامی استان یزد- 24 دی 97

فرماندهي انتظامي استان يزدبه منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود از بين جوانان متعهد،مومن و کارآمد استخدام مي کند.

به گزارش خبرگز اری صدا وسیما مرکز یزد فرماندهي انتظامي استان يزد به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود از بين جوانان مؤمن، متعهد و كارآمد از طريق آزمون ورودي و ديگر مراحل شامل مصاحبه، معاينات پزشكي استخدام می کند.
داوطلبان می توانند با مراجعه به یزد ،خیابان کاشانی کوچه حبیب گل مقابل پارک هفتم تیر فرماندهی یگان ویژه ثبت نام نمایند.


استخدام عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی از بین طلاب و روحانیون- 24 دی 97

سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی از بین طلاب و فضلای واجد شرایط جهت استخدام ثبت نام می کند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی از بین طلاب واجد شرایط جهت استخدام، ثبت نام به عمل می آورد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام مقطع درجه داری در نیروی انتظامی استان زنجان – 2 دی 97

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان ؛ فرماندهی انتظامی استان زنجان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد در مقطع درجه داری با مدرک تحصیلی دیپلم استخدام می کند .

داوطلبان برای ثبت نام می توانند به نشانی ، زنجان بزرگراه ۲۲ بهمن ،ستاد فرماندهی انتظامی استان زنجان ، ساختمان امام رضا (ع) مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی مراجعه کنند.


استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران- 24 خرداد 97

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ثبت نام از داوطلبان(مرد)باآخرین مدرک تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی (کلیه رشته های تحصیلی) در مقطع درجه داری ،آغاز گردید.حداقل سن 18 سال و حداکثر(بااحتساب همه شرایط ارفاقی )25 سال می باشد.
شرایط عمومی و تذکرات
– نحوه دريافت کد رهگيري  *ثبت نام بدون دريافت کد رهگيري فاقد اعتبار مي باشد*
– پس از مطالعه شرايط عمومي و اختصاصي بر روي گزينه ” پذيرش شرايط و ثبت نام ” کليک نموده و اطلاعات اوليه شامل (کد ملي ، نام و نام خانوادگي ،پست الکترونيکي ، شماره همراه و تصوير امنيتي)را تکميل نماييد . سپس با کليک روي گزينه ” ثبت نام و ورود به سامانه “نام کاربري و کلمه عبور توسط سامانه براي شما ايجاد  گرديده و  به صفحه ورود اطلاعات هدايت خواهيد شد. در اين صفحه نام کاربري و کلمه عبور ، همان کد ملي داوطلب در نظر گرفته شده است.پس از وارد  نمودن نام کاربري و کلمه عبور بر روي گزينه ” ورود” کليک نموده و با تغيير کلمه عبور مجددا وارد سامانه شويد .کد رهگيري پس از تکميل اطلاعات در فرمها و در انتهاي فرآيند ثبت نام در رسيد ثبت نام (رسيد چاپي) درج گرديده است.
1– اعتقاد و التزام عملي به دين مبين اسلام.
2 – التزام عملي به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران واعتقاد به ولايت مطلقه فقيه و آمادگي فداکاري در راه اهداف آنها.
3 – تابعيت جمهوري اسلامي ايران.
*داوطلب مي بايست ايراني الاصل باشد بدين مفهوم که داراي شناسنامه ايراني و پدر ومادر ايراني الاصل باشد.
4 – عدم سابقه عضويت يا وابستگي به احزاب و گروههاي سياسي و معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران.
5 – عدم عضويت يا وابستگي به احزاب و گروههاي سياسي در زمان تقاضاي استخدام.
6 – عدم محکوميت به محروميت از خدمات دولتي.
7 – نداشتن سوء پيشينة کيفري.
8 – عدم اعتياد به مواد مخدر.
9 – داشتن شرايط تحصيلي و يا تخصصي لازم براي خدمت مورد نظر.
10 – داشتن سلامت و توانايي جسمي و رواني متناسب با خدمت مورد نظر.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است

شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت اصلی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید


 

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود، با ما همراه باشید.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : آرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:19

  کد دیدگاه : 2230027

  سلام آقایی ناجا پیش شاپیش عیدتون مبارک من داداشم سابقه داره به گزینش نگفتم به نظرشما ردم میکنن؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : انتظامی تبریز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:10

  کد دیدگاه : 2229979

  سلام آقای پلیس ناجا و ادمین محترم سایت و بقیه بچه ها
  عیدتون پیشاپیش مبارک..ایشالا سال خوبی رو در کنار خونواده هاتون سپری کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:41

   کد دیدگاه : 2230036

   عید شما هم مبارک باشه دوست عزیز. سال خوب و خوشی رو در پیش داشته باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:21

  کد دیدگاه : 2229957

  سلام اقای پلیس ناجا ودوستان وادمین عزیز پیشاپیش عیدتان مبارک .یه سوال داشتم خدمتت اقای پلیس ناجا لطفا جوابمو بدید تا حالا شده پرونده بره کمیسیون مثبت بشه یا خیر ؟اینکه میفرستن کمیسیون یعنی نظرشون مثبت بوده که فرستادن یا خیر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:14

  کد دیدگاه : 2229956

  پلیس ناجا پس احتمال اخراجی بالاس اره؟؟
  صفحه قبل که گفتم شکایت کیفری ثبت ازدواج دارم ،اگه بفهمن یا به هر مجبور بشم ثبت کنم چی میشه ،دلیل ثبت نکردنم قانع کنندس ولی از حفاظت اموزشگاه میترسم ،به هر حال واسه شغلم زحمت کشیدم نمیخوام از دستش بدم ،اخراج میشم؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:42

  کد دیدگاه : 2229937

  سلام پليس ناجا
  رسته اطلاعات ميشه رفت ح اطلاعات افسري دانش اموخته مزايا و حقوقش چطوره ؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نیما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:30

  کد دیدگاه : 2229925

  سلام بر پلیس ناجا و تمام دوستان
  من سابقه بسیج ندارم و تموم کارام اوکی بوده تا الان و الان یک ماهه پروندم اسکن شده رفته تهران !به نظرتون چون بسیج ندارم احتمال داره تهران منفی بزنه ؟در ضمن سرباز نیروی انتظامی بودم در حین خدمت اقدام کردم ک الان تموم کردم !ایا بسیج ندارم تهران منفی میزنه ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا تبریز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:04

  کد دیدگاه : 2229908

  حمید ۸۸ برادر جواب ندادی صفحه قبل

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:34

  کد دیدگاه : 2229870

  سلام پليس سال جديدم پيشاپيش مبارك
  ح اطلاعات تو شهرستان ها وجود داره ؟ كجا هستش؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:30

  کد دیدگاه : 2229869

  سلام پلیس ناجا من رسته انتظامی برج۴لرستان
  امکان داره این اعزام بیوفتیم مرزبانی.چون بچه ها ی چیزای میگن راجب عزام مرزبانی
  تبریز مرزبانی داره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس ناجا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:10

   کد دیدگاه : 2230016

   سلام ممکنه که مرزبانی بیوفتید چون چیزی که معلومه اینه که بر اساس نیاز استانتون و هم چنین اعزام اون ماه شما اعزام میشید همین یک هفته پیش بعضی از یگان ویژه های لرستان به مرزبانی تغییر خوردن و به مرکز آموزش ثامن در مشهد اعزام شدن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سجادددد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:08

  کد دیدگاه : 2229856

  ببخشید پلیس ناجا
  من یه سوال پرسیدم جوابی ب من ندادین، من هنوز موندم کارام تموم شده یا نه.
  دو هفته پیش بهم گفتن پروندت از حفاظت اومده ایا تمومه دیگه یا هنوز تهران کار داره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس ناجا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:11

   کد دیدگاه : 2230018

   هنوز مونده کار پرونده تون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : انتظامی تبریز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:14

   کد دیدگاه : 2230023

   اگه استعلاماتت اومده باشن میفرستن تهرانو تمام

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:19

  کد دیدگاه : 2229827

  سلام خدمت پلیس ناجا عزیز…داداش یه سوال داشتم…من از ثبت نامی های افسری دی ماه هستم…رشتم انسانی معدل ۱۹/۵،تکواندو کار میکنم و کمربند مشکی دان ۳ دارم،پدرم ۴ ماه ایثارگری داره،مدرک کامپیوتر هم دارم،فقط اینکه از یه چیز میترسم اونم اینه که سابقه بسیج فعالم فقط ۱ ماه هست،بنظرت میتونم قبول بشم؟؟یا از همین بسیج ضربه بخورم؟؟ممنون میشم جواب بدی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس ناجا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:13

   کد دیدگاه : 2230021

   سلام
   شما شرایطتون عالیه اما ‌بسیج فعال فقط در شرایط سنی لازم میشه شما اگه ۱۹ سال به بالایی باید بسیج فعال داشته باشی اما اگه زیر ۱۹ سال باشی زیاد‌ مهم نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متقاضی استخدام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:46

  کد دیدگاه : 2229723

  با عرض سلام و خسته نباشید به خدمت ادمین های محترم و دوستان بزرگوار . بنده هم سال جدید رو پیشاپیش خدمت همه دوستان و مسئولین سایت ایران استخدام تبریک و تهنیت عرض میکنم . ان ءشالله سال جدید سالی موفقیت آمیزی برای همه دوستان باشه.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:01

   کد دیدگاه : 2229733

   با سلام تشکر از محبت شما
   متقابلا از طرف مدیریت ایران استخدام، پیشاپیش فرا رسیدن سال نو و نوروز و خدمت شما گرامیان تبریک عرض میکنیم
   آرزوی موفقیت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مجید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:05

  کد دیدگاه : 2229670

  دوستان مشهدی اسم و فامیل ریس و معاون گزینش ناجا مشهد اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سلاکم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:39

  کد دیدگاه : 2229512

  باسلام و خسته نباشید خدمت پلیس ناجا و دوستان سوال بنده اینه ک ثبتنامی برج ۵هستم و اواخر برج۱۰ مصاحبه سگانه دادم و همه ی استعلام ها بجز حفاظت اومده فقط مونده حفا به اعزام ۱۲که نرسیدیم ایا به برج ۲ میرسیم؟ یا خیر و این که پدرم ۹۰روز زندان مالی داشت و گزینش خبرندارد و خودم تازه متوجه شدم اایا مشکل سازمیشه؟ با تشکر از مدیرسایت و دوستان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد۳۱

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:45

  کد دیدگاه : 2229478

  سلام ناجای عزیز دوستم دیروز از اصفهان اومده.گفت پادگان پره.شما مطمعنید که اصفهان نیرو.میگیره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : برج4

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:05

   کد دیدگاه : 2229853

   داداش دوست منم گفت پادگان پراست وتابرج 8اعزام نداره وگفت چندتایی انصراف دادن ….اصفهان

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حمید۸۸

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:16

   کد دیدگاه : 2229861

   سلام داداش یه جوری خالی میکنن نترس اعزام قطعیه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سرباز گمنام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:11

  کد دیدگاه : 2229404

  سلام پلیس ناجا،خسته نباشین،سال نو پیشاپیش مبارک،یک سوال:من داوطلب استخدامی برج ۷ هستم ک فک کنم میشه سری سوم ،بعد الان ۱۴ روزه ک تمام کارام تموم شده،رفته برا حفاظت اطلاعات…آیا من به اعزامی بعد تعطیلات میرسم؟!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس ناجا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:15

   کد دیدگاه : 2230024

   سلام هم چنین‌ پیشاپیش عید شما هم مبارک.
   بله می رسید
   جای نگرانی نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:27

  کد دیدگاه : 2229382

  سلام و خسته نباشید خدمت دوستایی که اومدن مرخصی
  دوستان تو پادگان تست پزشکی که میگن به واریکسل هم نگاه میکنن؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سلاکم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:40

   کد دیدگاه : 2229516

   و همینطور بینایی سنجی ایا میگیرن؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:56

  کد دیدگاه : 2229347

  سلام آقای پلیس ناجا امروز تو خیابون منو یکی از کارمندای گزینش دید و بهم گیر داد که چرا روط چهارشنبه سوری اومدی خیابونو پروندتو باطل میکنیم فلان
  الان منو خیلی نگران کردن که اینکارو میکننو میتونن بکنن؟
  یا شوخی میکردن باهامو گیر الکی بود؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سلاکم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:42

   کد دیدگاه : 2229521

   اگه واقعا از کارمندا باشه و. جدی گفته باشه احتمالش هست حرفش راست باشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس ناجا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:23

   کد دیدگاه : 2229644

   نه نترس شوخی کرده اینقدام آدمای بدی نیستن که بخوان اینطوری کسی رو رد کنن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:55

    کد دیدگاه : 2229731

    اهان باشه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:47

  کد دیدگاه : 2229341

  سلام می خواستم پلیس راهور که چهار هزار نفرمی خواهند استخدام کنند کسی میدو نه مهلت ثبت نامش کی هست?

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...