• ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
  • 0k نظر «نمایش»

اخبار استخدامی شهرداری کرج

اخبار استخدامی شهرداری کرج

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار حوزه اشتغال شهرداری کرج

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام شهرداری کرج در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

 خبر۵ اردیبهشت ۹۴: شروع ثبت نام آزمون استخدام سازمان آتش نشانی البرز/کرج

شهرداری کرج به منظور تکمیل کادر عملیاتی و راننده خودروهای سنگین آتش نشانی در نظر دارد نسبت به جذب ۱۸۵ نیروی آتش نشان (پیمانی) جهت بکارگیری در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این کلانشهر اقدام نماید.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بکارگیری نیروهای پیمانی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج بر اساس مجوزهای صادره از سوی شورای اسلامی شهر و سازمان همیاری شهرداریها و دهیاری های کشور انجام می شود و شرکت کنندگان پس از موفقیت در آزمون های کتبی و عملی و دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی لازم قادر به فعالیت در این نهاد خواهند بود.
صفحه نام نویسی برای استخدام در سازمان آتش نشانی و آتش خدمات ایمنی شهرداری کرج از تاریخ هشتم الی چهاردهم اردیبهشت ماه جاری در صفحه اصلی پرتال شهرداری کرج به آدرس www.karaj.ir قابل دسترس عموم خواهد بود.
زمان برگزاری آزمون های استخدامی کتبی (علمی) و آمادگی جسمانی (عملی) نیز متعاقبا از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی کلیک نمایید


تعداد پرسنل شهرداری کرج ۲ برابر چارت سازمانی است

عضو شورای شهر کرج گفت: در حال حاضر شهرداری با پرسنل ۲ برابر بیشتر از چارت سازمانی درنظر گرفته شده در حال فعالیت است که کارایی چندانی نیز برای شهرداری ندارند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، جلسه کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج ظهر امروز با حضور قائم مقام شهردار کرج در صحن علنی شورا برگزار شد و موضوعاتی از قبیل خرید زائرسرا در مشهد مقدس و 7 میلیارد تومان بودجه جاری فرهنگی در آن به تصویب رسید.
از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه 575 میلیون تومان برای خساراتی که در شهر به عهده شهرداری است، در نظر گرفته و تصویب شد.
سعید فیروزگاه عضو شورای شهر کرج در این جلسه تذکری مبنی بر توضیح حراست و بازرسی شهرداری جهت چگونگی بکارگیری نیروهایی که به جای 245 نفر از کارمندان طرف قرارداد با سازمان خدمات شهری فعالیت می‌کنند، داد.
رضا شریفی رئیس کمیسیون بودجه در این مورد بیان کرد: در حال حاضر بحث اصلی در این زمینه اختصاص یافتن ردیف پیشنهادی برای ادامه فعالیت این افراد است که در یک ردیف مشخص تجمیع شوند.
مریم قهرمانی دیگر عضو شورای شهر کرج با تاکید بر اینکه در سال گذشته مقرر شد کلیه نیروهای پیمانی و امانی تحت نظر شرکتی در شهرداری برای افزایش امنیت شغلی تجمیع و مدیریت شوند، گفت: این لایحه پس از یکسال هنوز به شورای شهر ارسال نشده است.
وی با اشاره به اینکه نباید در حق هیچ‌یک از افرادی که داخل یا بیرون سازمان کار می‌کنند اجحاف شود، تصریح کرد: نیروهای شهرداری امنیت شغلی ندارند و در این صورت به تبع آن راندمان کاری آنان نیز کاهش می‌یابد و در این راستا رسیدگی به این موضوع توجه ویژه‌ای را می‌طلبد.
مصطفی سعیدی سیرایی دیگر عضو شورای شهر کرج، با بیان اینکه تعیین تکلیف این نیروهای خدماتی توسط شهرداری و شورای شهر پیگیری نشده است، اظهار داشت: در حال حاضر شهرداری با پرسنل 2 برابر بیشتر از چارت سازمانی درنظر گرفته شده در حال فعالیت است که کارایی چندانی نیز برای شهرداری ندارند.
وی با اشاره به اینکه این امر سبب می‌شود چند میلیارد درآمد شهرداری بابت حقوق و مزایای این کارکنان هزینه شود، خاطرنشان کرد: قرار گرفتن این افراد در بخش اداری سبب اجحاف حق کارگرانی می‌شود که با پایه حقوق 800 هزار تومان و درنظر گرفتن ساعات اضافه‌کاری کمتر در سازمان خدمات شهرداری فعالیت می‌کنند و به حجم کار آنان نیز افزوده می‌شود.
سعیدی سیرایی با تاکید بر اینکه تعیین تکلیف این پرسنل باید در بودجه خدمات شهر رای‌گیری شود، افزود: شهرداری باید مکلف شود برای این نیروها، حتی در صورتی که سیستم به آنان احتیاجی ندارد در حوزه خدمات شهری فعالیتی تعریف کند و از کار دفتری خارج شوند.
در نهایت تامین اعتبار 3 میلیارد و 450 میلیون تومان برای ادامه فعالیت این پرسنل در نظر گرفته و به تصویب رسید.
قائم مقام شهردار کرج در این جلسه با تاکید بر اینکه کرج در زمینه منابع انسانی جزء بدترین کلانشهرها محسوب می‌شود، اظهار داشت: شهرداری کرج دارای بدنه‌ای کاملا متورم و ناکارآمد در زمینه پرسنل بوده و در این راستا جلسات متعددی در سه ماهه گذشته برگزار شده است.
محمدرضا رضاپور با بیان اینکه بر اساس ارزیابی سه راه برای ورود و فعالیت در شهرداری کرج وجود دارد که باید سفت و سخت‌تر شود، گفت: نخستین راه، استخدام رسمی و قانونی است که در شهرداری کرج وجود ندارد.
وی افزود: راه دوم پیمانکار تامین نیرو و دیگری پیمانکاران حجمی مانند فضای سبز، خدمات شهر و در سال آینده پیمانکار کنترل و نظارت است.
وی خاطرنشان کرد: با تدابیر اتخاذ شده در حال حاضر پیمانکاران تامین نیرو پاشنه آشیل شهرداری کرج محسوب می‌شوند و قادر به جذب نیرو هستند که متاسفانه هریک از سازمان‌ها دارای پیمانکار تامین نیرو جداگانه‌ای هستند و این امر سبب افزایش بدون توجیه کارمندانی می‌شود که کارایی ندارند.
قائم مقام شهردار کرج بیان کرد:‌ به سمت و سویی پیش می‌رویم که در آینده نه چندان دور نیمی از مشاغل باید از طریق پیمانکار تامین نیرو جذب شود اما مدیریت بکارگیری این نیروها به عهده شهرداری است.
رضاپور با تاکید بر اینکه در سال آینده باید به گونه‌ای مدیریت شود تا هر سازمان به صورت جداگانه اقدام به جذب پیمانکار تامین نیرو نکند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در این زمینه جزیره‌ای عمل می‌شود که از سال آینده این اختیار از سازمان‌های شهرداری گرفته می‌شود.
به گزارش تسنیم، در این راستا در جهت ارائه تسهیلات بیشتر و کاهش تبعیض در میان کارمندان، مبلغ 4 میلیارد و 500 میلیون تومان برای هزینه خدمات اداری، حروفچین‌ها، برخی نیروهای خدماتی و پیمانکاران در نظر گرفته شد که با اکثریت آرا به تصویب رسید.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=3468
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد