اطلاعات بیشتر

اخبار مربوط به جذب هیئت علمی

لینک های مفید و مرتبط
اخبار جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد شرط سنی استخدام اعضای هیأت علمی آيين نامه استخدام اعضای هيات علمی
جذب هیات علمی در وزارت بهداشت جذب اعضای هیات علمی (نور رضوی) اخبار افزایش حقوق اعضای هیأت علمی

خبر 6 شهریور 98: جذب 2 هزار هیات علمی تا پایان سال (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دکتر لاریجانی از برنامه وزارت بهداشت برای جذب ۲ هزار هیات علمی تا پایان سال خبر داد و گفت: بنا داریم تا آخر سال جاری حدود دو هزار هیات علمی جدید بتوانند در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند و ما بتوانیم آموزش اساتید را در دستور کار قرار دهیم. همچنان ۵۰ درصد اعضای هیات علمی در آموزش‌های ما مشارکت دارند و برنامه ما این است که برای هر ۲۸ هیات علمی یک شرکت دانش‌بنیان دایر کنیم و این شرکت‌ها نیز تا چند سال آینده گسترش می‌یابند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 شهریور 98: شروع فراخوان جذب هیات علمی از 26 شهریور (منبع: خبرگزاری مهر)

براساس جدول زمانی فراخوان جذب هیئت علمی سال ۹۸، مرکز و نظارت و ارزیابی آموزش عالی از امروز پنجم شهریورماه تخصیص ظرفیت‌ها در جذب هیئت‌ علمی را بررسی می کند. ثبت نام متقاضیان جذب هیئت علمی در دانشگاه ها و مؤسسات تابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز از ۲۶ شهریورماه آغاز شده و تا ۶ مهر ۹۸ ادامه خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 تیر 98: اعلام تقویم زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد 98 (منبع: خبرگزاری مهر)

تقویم زمانی فراخوان جذب هیأت علمی مرداد ۹۸ اعلام شد، ثبت نام متقاضیان جذب هیأت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات تابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری از ۲۶ شهریورماه آغاز خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 خرداد 98: رشد 7 تا 10 درصدی ردیف استخدامی اعضای هیئت علمی در سال جاری (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به افزایش ردیف استخدامی در بودجه سال ۹۸ گفت: افزایش ردیف استخدامی که هرساله در بودجه لحاظ می شود، حدود ۷ تا ۱۰ درصد اعتبارت بودجه است. محمدعلی کی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش ردیف استخدامی اعضای هیئت علمی در بودجه سال ۹۸ گفت: هرساله ردیف استخدامی به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها اختصاص داده می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: خبر جذب بیش از 2 هزار عضو هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان طی 6 سال آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

خنیفر گفت: طی ۶ سال اخیر روند جذب هیئت علمی ضعف داشته است، اما طبق برنامه ریزی‌ها ۶ سال آینده ۲۰۸۰ استاد جذب می‌شوند. از سال ٩٠تا ٩۶باید سالی ٢٠٠ردیف عضو هیئت‌علمی گرفته می‌شد که نشده است و البته با پیگیری‌هایی که انجام‌شده تا سال ١۴٠۴دانشگاه فرهنگیان ٢٠٨٠عضو هیئت‌علمی نیاز دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید
.

دعوت به همکاری جهاد دانشگاهی خراسان رضوی – 21 اردیبهشت 98

پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی خراسان رضوی جهت جذب هیات علمی در رشته گردشگری فراخوان داد.

پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی خراسان رضوی طی فراخوانی شرایط اختصاصی جذب هیات علمی برای این پژوهشکده را از دانش آموختگان دكترا يا در شرف دفاع از پايان نامه (حداكثر 6 ماه) در رشته جامعه شناسي گردشگری؛ جامعه شناسي و رشته هاي مرتبط، شامل انسان شناسي، برنامه ريزي رفاه و و سایر رشته های زیرمجموعه علوم اجتماعی با اولويت فعاليت پژوهشي در زمينه گردشگري به شرح زیر اعلام می دارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 17 فروردین 98: جزئیات و زمان اعلام نتایج جذب هیات علمی مشخص شد (منبع: مرکز جذب اعضای هیات علمی)

پرونده‌های مربوط به فراخوان بهمن ماه ۹۷ از ۲۱ خرداد تا ۳۱ تیر در هیأت مرکزی جذب وزارت علوم بررسی و نتایج آن اعلام خواهد شد. ثبت‌نام متقاضیان عضویت در هیأت علمی دانشگاه‌ها بر اساس بیستمین فراخوان نیمه‌متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از روز ۱۵ بهمن ماه آغاز شد و به مدت دو هفته ادامه داشت و قرار بود روز ۳۰ بهمن ماه آخرین مهلت ثبت‌نام باشد. اما بر اساس تصمیمات اتخاذ شده این مهلت تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۵ اسفندماه تمدید شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 اسفند 97: افزایش 400 هزارتومانی حقوق اعضای هیئت علمی در سال 98 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس دانشگاه آزاد گفت: جریمه مالی تاخیر دفاع پایان نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی بخشیده خواهد شد. رئیس دانشگاه آزاد درباره میزان جریمه‌ها گفت: جریمه این دسته از دانشجویان حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان بود که از سوی دانشگاه بخشیده شد، همچنین کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه هم ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق خواهند داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر  7 اسفند 97: تمدید فراخوان جذب هیأت علمی برای دومین بار (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – شرکت در بیستمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی پیمانی و طرح سربازی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 97 برای دومین بار تمدید شد. این مهلت در سامانه مرکز جذب اعضای هیأت علمی از ساعت 12 ظهر امروز آغاز می شود و ساعت 16 پایان می یابد.در فراخوان جذب هیأت علمی بهمن ماه، 900 نفر جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 اسفند 97: جذب 900 عضو هیات علمی دانشگاه ها طبق فراخوان بهمن ماه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 900 نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها که از 15 بهمن ماه تا یکشنبه آتی ادامه دارد، جذب می شوند. وی ادامه داد: در خصوص فراخوان جدید جذب اعضای هیات علمی، هماهنگ با آنچه سازمان برنامه و بودجه به وزارت علوم برای تامین اعتبار عنوان می کند، تعداد آنها اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 اسفند 97: تمدید مهلت ثبت ‌نام فراخوان جذب هیأت علمی سال 97 (منبع: مرکز جذب اعضای هیات علمی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ‌ها تا ساعت 24 روز یکشنبه 5 اسفند ماه تمدید شد.

خبر 28 بهمن 97: امکان تمدید مهلت ثبت‌ نام جذب هیات علمی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دکتر محمدرضا رضوان طلب در گفت و گو با خبرنگار ایسنا ضمن بیان این مطلب در خصوص امکان تمدید مهلت فراخوان جذب بهمن ماه اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، اظهار کرد: برابر جدول زمانی پیش بینی شده مهلت ثبت نام متقاضیان عضویت هیأت علمی در فراخوان بهمن ۹۷ اواخر بهمن ماه به اتمام می‌رسد، اما معمولاً پایان هر فراخوان محاسبه‌ای در مورد وقت‌های تلف شده انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام بیستمین فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها – 15 بهمن 97

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از امروز ۱۵ بهمن ۹۷ آغاز شده و تا ۳۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان جذب در این زمان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، هیئت مرکزی جذب وزارت علوم، برنامه زمـانبندی بیستمین فـراخـوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیئت علمی (پـیمانـی و طـرح سـربـازی) دانـشگاه‌ها و مـؤسسات آمـوزش عـالی و پژوهشی کـشور مـربوط بـه فـراخـوان بـهمن ۱۳۹۷ را اعلام کرد.

براساس اعلام مرکز جذب وزارت علوم، دانشگاه ها از ۱۹ دی ۹۷ تا ۲۷ دی ۹۷ فرصت داشتند تا نیازهای خود را اعلام کنند. مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی نیز از ۲۹ دی الی ۶ بهمن ۹۷ به بررسی اعلام نیاز دانشگاه و تخصیص ظرفیت دانشگاه ها می پرداخت.

دانشگاه ها نیز همچنین از ۷ بهمن الی ۱۴ بهمن ۹۷ فرصت داشتند تا به تطبیق نیاز با تاییدیه مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی بپردازند.

براساس اعلام مرکز جذب، فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها از امروز ۱۵ بهمن ۹۷ آغاز شده و تا۳۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان جذب دراین زمان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دانشگاه ها ۴ اسفند ۹۷ الی ۲۰ خرداد ۹۸ فرصت دارند تا به درخواست ها رسیدگی کنند.

مرکز جذب اعضای هیات علمی نیز ۲۱ خرداد ۹۸ الی ۳۱ تیر ۹۸ پرونده ها را بررسی کرده و در هیات مرکزی جذب مطرح می کند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 97: جذب 250 عضو هیات علمی دانشگاه پیام ‌نور در انتظار تایید وزارت علوم (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه پیام نور از تعیین تکلیف تعداد ۱۵۰ عضو هیات علمی پیمانی این دانشگاه در هفته گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر فقط ۲۵۰ نفر از این افراد وضعیتشان مشخص نشده است که البته پرونده آنها در هیات مرکزی جذب وزارت علوم در نوبت بررسی قرار دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اعلام فراخوان جذب هیأت علمی سال 97 – 19 دی 97

در راستای اجرای مصوبه جلسه شماره 81 هیأت عالی جذب به تاریخ 1390/6/21 بـدینوسیله برنامه زمـانبندی بیستمین فـراخـوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پـیمانـی و طـرح سـربـازی) دانـشگاه‌ها و مـؤسسات آمـوزش عـالی و پژوهشی کـشور مـربوط بـه فـراخـوان بـهمن 1397 به شرح زیر اعلام می‌گردد:

1. درصورت نیاز به مشاوره و راهنمایی از سوی کارشناسان مرکز جذب، می‌توانید پس از ورود به سامانه جامع جذب و از طریق مرکز پیام پرسش خود را مطرح و پاسخ آن را ظرف مدت یک روز کاری، دریافت نمایید. دقت در اجرای اعلام نیاز در بازه مذکور و مطابق با تقویم اعلام شده، موجب مزید امتنان خواهد بود. بدیهی است پس از اتمام هر بازه، امکان تمدید آن یا ورود اطلاعات خارج از سیستم فراهم نیست و انتظار می رود همکاران گرامی در این مورد، تقاضا یا توقعی را مطرح نفرمایند.

2. با توجه به محدودیت های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می رود؛ برای اعلام نیاز در این فراخوان صرفاً به ثبت حداقل ها در تطابق با نقشه جامع علمی کشور و مجوزهای مربوطه اکتفاء نمایید و از هرگونه ثبت نیاز تخمینی خودداری فرمایید؛ همانگونه که استحضار دارید و در جدول زمانبندی نیز آمده است، معتبرنمودن تقاضاهای ثبت شده از وظایف مرکز نظارت و ارزیابی است که معمولا در تطابق با مصوبات هیأت امنا و نقشه جامع و طرح راهبردی دانشگاه صورت می گیرد. درصورت رعایت این موارد در ثبت نیاز اولیه و درج ضمائم و مستندات آن در سامانه، انجام کار با سهولت و سرعت بیشتری صورت خواهد پذیرفت و از هرگونه رفت و برگشت جلوگیری می شود.د

3. ضروری است همراه با اعلام نیاز، شرایط اختصاصی هر دانشگاه و شرایط ویژه پذیرش رشته ها قید شود. در صورت امکان هوشمندسازی سامانه برای آن شرایط، پیش بینی لازم صورت می گیرد و در صورتی که امکان فنی آن فراهم نباشد شرایط اختصاصی به وضوح به اطلاع داوطلبان می رسد تا در مراحل غربالگری مواجه با حذف گروهی داوطلبان نباشیم؛ شرایط اختصاصی نباید ناقض قوانین و مقررات جذب و یا براساس انتخاب افراد از پیش تعیین شده تنظیم شود و باید ظرفیت مشارکت عموم افراد واجد شرایط را محدود نسازد.

4. هر داوطلب به محض ثبت نام از حقوق مکتسبه ثبت نام برخوردار است و باید شـرایط سـالم و عـادلانه شـرکتِ وی در رقابت فراهم گردد و از هرگونه تضییع حق و تعیین و یا محدود نمودن دایره انتخاب شوندگان، قبل از بررسی علمی و سایر صلاحیت ها خودداری گردد. هرگونه تضییع حق آحاد داوطلبان و برهم زدن شرایط رقابت عادلانه و مهندسی حائزین شرایط موجب وزر و خسارت در دنیا و آخرت خواهد گردید.

5. فرایندهای جذب از طریق سامانه جامع جذب اعضای هیأت علمی صورت می گیرد و شایسته است ذینفعان گرامی و تمامی مراجع ذیربط، امور مربوط به جذب اعضای هیأت علمی و مراحل مختلف آن را صرفاً از طریق این سامانه پیگیری نمایند.

جهت دانلود دفترجه راهنمای فراخوان اینجا کلیک نمایید

خبر 11 دی 97: جذب 900 هیات علمی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس هیات عالی جذب اعضای هیات علمی گفت : در فراخوان اخیر جذب اعضای هیات علمی۹۰۰ نفر به عنوان عضو هیات علمی وارد دانشگاه‌ها و موسسات علمی و پژوهشی خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 دی 97: استخدام 51 استاد در دانشگاه تهران طی فراخوان جذب هیات علمی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس مرکز جذب وزارت علوم، گفت: درحالی که یک هزار و 338 نفر برای کسب کرسی هیات علمی دانشگاه تهران ثبت نام کرده اند اما دانشگاه تهران فقط قادر به استخدام 51 استاد در فراخوان سال جاری است. دانشگاه تهران در فراخوان جذب هیأت علمی امسال، نیاز به جذب 87 عضو هیأت علمی اعلام کرده بود که پس از تعدیل، 51 نیاز از این تعداد توسط مرکز نظارت و ارزیابی به مرکز جذب اعلام و ارائه شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 دی 97: تایید 144 متقاضی جذب هیات علمی دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست دبیرخانه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: از کل فراخوان های ۹۴، ۹۵ و ۹۶ جذب اعضای هیات علمی دانشگاه تعداد ۹۲ نفر از مقطع کارشناسی ارشد و ۵۲ نفر از مقطع دکتری حائز شرایط اولیه شناخته شده و تایید شده اند که در مراحل مختلف جذب هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 آذر 97: جذب 1500 عضو هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: شرایط برای جذب هزار و 500 عضو هیات علمی جدید در دانشگاه های علوم پزشکی تا پایان امسال فراهم شده و دانشگاه ها می توانند با رویکرد ویژه به نقاط سرآمدی که تعیین می کنند این اعضا را جذب کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 آذر 97: فرآیند جذب هیأت علمی در 30 دانشگاه آغاز شد (منبع: خبرگزاری آنا)

رئیس مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: ۳۰ دانشگاه در کشور فرآیند جذب اعضای هیأت علمی خود را آغاز کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 آبان 97: جزئیات آخرین وضعیت جذب هیات علمی در دانشگاه ‌های دولتی و آزاد (منبع: خبرگزاری ایلنا)

در جلسه ۲۱۶ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به ریاست محمد علی کی‌نژاد آخرین وضعیت جذب هیات علمی در دانشگاه‌ها بررسی و اعلام شد.

به گزارش ایلنا، در ابتدای این جلسه کی‌نژاد در تشریح عملکرد هیئت عالی جذب گفت: تا کنون ۶ مورد پیشنهاد برای بررسی و بازنگری سیاست‌ها و تدوین دستورالعمل اجرایی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شده و ۷ مورد پیشنهاد هم به شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها ارائه شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 آبان 97: تمدید مهلت فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تا 7 آبان (منبع: خبرگزاری دانشجو)

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، باتوجه به اضافه شدن تعدادی از اعلام نیاز‌ها پس از شروع فراخوان و پیگیری برخی واحد‌های دانشگاهی مهلت ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ روز ۷ آبان ماه تمدید شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مهر 97: تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان جذب هیأت علمی تا 10 مهر (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم از تمدید زمان ثبت نام فراخوان شهریور ماه تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه دهم مهر ماه خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا رضوان طلب اعلام کرد: بدلیل انجام برخی ویرایش ها در شرایط اختصاصی و تقاضای برخی از متقاضیان، زمان ثبت نام فراخوان شهریور ماه تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه دهم مهر ماه تمدید شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

خبر فراخوان جذب هیأت علمی پیمانی دانشگاه فرهنگیان – شهریور 97

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران. تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. وفاداری به نظام جمهوری اسلامی. تخلّق به اخلاق علمی و رفتار مناسب با شئونات اسلامی و دانشگاهی. عدم سوء پیشینه و منع قانونی برای استخدام در موسسات دولتی. برخورداری از سلامت جسمی و روحی لازم و نداشتن نقص عضو. التزام به قوانین و مقررات صنفی،اخلاق حرفه ای. برخورداری از حسن شهرت اخلاقی،عقیدتی و سیاسی،عدم اعتیاد به مواد مخدر نداشتن سوابق محکومیت کیفری و انتظامی ،عدم اشتهار به فسق و فجور و اعمال منافی عفت عمومی و رفتار خلاف حیثیت شغلی. عدم سابقه فعالیت موثر علیه نظام جمهوری اسلامی و نداشتن سابقه وابستگی یا گرایش به سازمانها و تشکلهای محارب و معاند با نظام جمهوری اسلامی. دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای داوطلبان ذکور.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی – 31 شهریور 97

دانشگاه آزاد اسلامی در راستاي توسعه و تعمیق فعاليت هاي علمي و براساس طرح آمايش آموزشي، پس از ارزیابی وضع موجود و نیاز سنجی اقدام به اعلام فراخوان جذب هیات علمی در رشته های علوم پزشکی و غیرپزشکی نموده است. متقاضیان لازم است از تاریخ 1397/6/31 لغایت 1397/7/30 وارد سامانه جذب اعضای هیات علمی موجود در سامانه جامع دانشگاه به آدرس sajed.iau.ir وارد شوند و پس از مطالعه دقیق قوانین و مقررات مربوطه، در صورت دارا بود شرایط، نسبت به ثبت نام در فراخوان اقدام نمایند. داوطلبانی که کلیه مراحل جذب را طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی طی نمایند متناسب با اولویت های اعلام شده به استخدام دانشگاه آزاد اسلامی در خواهند آمد. بدیهی است ثبت نام در سامانه جذب حقی را براي استخدام متقاضیان ایجاد نمی کند و به کارگیری آنها پس از طی نمودن کامل فرایند ذکر شده امکان‌پذیر می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 25 شهریور 97: ایجاد 950 ظرفیت جدید جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی (منبع خبرگزاری مهر) 

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سازمان امور اداری و استخدامی کشور با ۹۵۰ ظرفیت جدید جذب در دانشگاه های علوم پزشکی موافقت کرد.

محمد علی کی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فراخوان جذب شهریور ماه دانشگاه های وابسته به وزارت علوم گفت: دانشگاه های وابسته به وزارت علوم اعلام فراخوان کرده و متقاضیان جذب در حال ثبت نام هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

شروع ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ ها – 21 شهریور 97

در راستاي اجراي مصوبه جلسه شماره 81 هيأت عالي جذب به تاريخ 1390/6/21 بدينوسيله برنامه زمانبندي نوزدهمين فراخوان نيمه متمرکز جذب اعضاي هيأت علمي (پيماني و طرح سربازي) دانشگاهها و موسسات آموزش عالي کشور مربوط به فراخوان شهريور ماه 1397به شرح زير مي باشد:

فراخوان شهریورماه ۱۳۹۷

ردیف

فرآیند

تاریخ شروع

تاریخ پایان

۱

اعلام نیاز دانشگاه

۱۳۹۷/۵/۲۰

۱۳۹۷/۶/۱۰

۲

بررسی مرکز نظارت

۱۳۹۷/۶/۱۱

۱۳۹۷/۶/۱۴

۳

اعلام نظر مرکز نظارت به دانشگاه ها

۱۳۹۷/۶/۱۷

۱۳۹۷/۶/۲۰

۴

فراخوان عمومی

۱۳۹۷/۶/۲۱

۱۳۹۷/۷/۶

۵

فرآیند رسیدگی دانشگاه

۱۳۹۷/۷/۷

۱۳۹۷/۱۰/۷

۶

فرآیند تأیید نهایی مرکز جذب

۱۳۹۷/۱۰/۸

۱۳۹۷/۱۱/۲۳

فرآيند جذب اعضاي هيأت علمي به طور كلي

منظور از جذب اعضاي هيأت علمي در اين دستورالعمل هرگونه استخدام عضو هيأت علمي به صورت قراردادي ،پيماني، طرح سربازي، مأموريت، انتقال و راتبه تحصيلي است. فرآيند جذب اعضاي هيأت علمي به شرح زير ميباشد:

پس از اعلام فراخوان عمومي جذب اعضاي هيأت علمي و راتبه تحصيلي که براساس فرمها و شرايط مربوطه اعلام شده انجام خواهد شد، دبيرخانه نسبت به دريافت انجام فراخوان و درخواست متقاضيان امدام مينمايد.

دبيرخانه کليه درخواستهاي واصله را به هيأت اجرايي جذب ارسال نموده و با نظر هيأت اجرايي جذب براي افراد واجد شرايط پرونده تشکيل داده و نسبت به ارسال پاسخ براي افرادي که شرايط اوليه را دارا نبوده اند، اقدام خواهد نمود.

دبيرخانه بعد از تکميل پرونده براي متقاضيان واجد شرايط همزمان پرونده آنان را بنا به تشخيص هيأت اجرايي جذب به کارگروههاي بررسي توانايي علمي و صلاحيت عمومي موسسه و در مورد دروس معارف اسلامي به معاونت امور اساتيد نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري ارسال مي نمايد.

کارگروه بررسي توانايي علمي و صلاحيت عمومي با تشکيل جلسه و دعوت از افراد تعيين شده نسبت به بررسي پرونده متقاضيان امدام نموده و نتيجه بررسي صلاحيت را با توجه به امتيازات مکتسبه از فرم مربوطه، به هيأت اجرايي جذب ارسال مينمايند.

دبيرخانه پس از دريافت نتيجه بررسي توانايي علمي و صلاحيت عمومي، پروندهها را براي اتخاذ تصميم به هيأت اجرايي جذب ارسال خواهد کرد.

هيأت اجرايي جذب پس از بررسي پرونده متقاضيان نتيجه تصميم خود را اعلام خواهد نمود.

دبيرخانه خلاصه پرونده متقاضياني را که مورد تأييد اوليه هيأت اجرايي جذب مرار گرفته است مطابق فرم مربوطه  به طور فيزيکي و هم چنين از طريق سامانه جامع جذب به دبيرخانه هيأت مرکزي جذب ارسال مينمايد.

هيأت مرکزي جذب نيز تصميم نهايي را حداکثر در 45 روز به  دانشگاه و مبسسه مربوطه  اعلام خواهد کرد و موسسه موظف است حداکثر طي 11 روز نتيجه را به اطلاع متقاضي برساند.

صدور ابلاغ استخدام پيماني اعضاي هيأت علمي پس از تأييد هيأت مرکزي جذب و ارسال مدارک مورد نياز از طرف موسسه توسط معاونت آموزشي وزارت امدام خواهد شد.

شرايط عمومي استخدام اعضاي هيأت علمي دانشگاهها و  مراكز آموزش عالي كشور

متقاضيان استخدام عضويت هيأت علمي بايد واجد شرايط عمومي به شرح ذيل باشند:

الف– تابعيت کشور جمهوري اسلامي ايران و عدم تغيير يا کسب تابعيت مضاعف در طول دوران خدمت.

ب– التزام عملي به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اعتقاد به ولايت فقيه.

‌ج– اعتقاد و التزام عملي به دين اسلام يا يکي از اديان پذيرفته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.

‌د– عدم سابقه عضويت يا وابستگي به گروهاي سياسي معارض با نظام اسلامي ايران.

‌ه– عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به منافي اخلاقي و اعمال و رفتار خلاف حيثيت و شرافت و شئون شغلي.

‌و– نداشتن سوء پيشينه کيفري موثر.

‌ز– عدم محکوميت به محروميت از خدمات دائمي دولتي بر اساس رأي قطعي صادره از سوي مراجع ذي صلاح.

‌ح– عدم اعتياد و اشتهار به خريد و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلي و نظاير آن.

‌ط– دارا بودن مدرک پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت مانوني دائم براي آقايان.

ي– برخورداري از سلامت و توانايي جسماني متناسب با خدمت مورد نظر.

ک– برخورداري از سلامت و توانايي رواني متناسب با خدمات مورد نظر.

ل‌– دارا بودن حدامل مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد يا دکتري حرفه اي (گروه پزشکی) يا سطح سه حوزوي.

م‌– حداکثر سن براي دارندگان مدرک تحصيلي کارشناسي  ارشد، دکتري حرفه اي گروه پزشکي و سطح سه حوزوي 30 سال تمام و براي دارندگان مدرک تحصيلي دکتري تخصصي و سطح چهار حوزوي 40 سال تمام مي باشد.

تبصره 1– خبرگان بدون مدرک دانشگاهي با احراز شرايط لازم در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه از شمول بندهاي «ل» و «م» از اين ماده مستثني مي باشند.

تبصره 2– در صورت نياز موسسه به خدمات متقاضيان با مدرک تحصيلي دکتري تخصصي و سن بالاي 40 سال که به تشخيص هيأت مميزه ذي ربط داراي برجستگي علمي خامي باشند ،اين متقاضيان با تصويب هيأت امنا از شمول مفاد بند «م» اين ماده مستثني مي باشند.

جهت دانلود دفترچه راهنما اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک نماییدجهت مشاهده آخرین اخبار مرتبط  جذب هیات علمی آرشیو زیر را ملاحظه نمایید:اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ایمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:35

  کد دیدگاه : 2223542

  سلام
  کسی از زمان تحویل مدارک به دانشگاه در فراخوان بهمن 97 اطلاع داره؟
  کی دانشگاهها نتایج نهایی بررسی مقدماتی را اعلام می کنند؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:02

  کد دیدگاه : 2178718

  ادمین ثبت نام چه جوریه؟ دفترچه نداره مشخص باشه چه دانشگاهی چه تعداد میخواد؟
  تو دفترچه اش که اینا نیست؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:32

  کد دیدگاه : 2167687

  خبر 15 بهمن 97:شروع ثبت نام بیستمین فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها
  فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از امروز ۱۵ بهمن ۹۷ آغاز شده و تا ۳۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان جذب در این زمان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:41

  کد دیدگاه : 2125275

  اعلام فراخوان جذب هیأت علمی سال 97 – 19 دی 97
  مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم برنامه زمانبندی بیستمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طـرح سربازی) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور مربوط به فراخوان بهمن1397 را اعلام کرد.
  جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:15

  کد دیدگاه : 1990431

  با تشکر، ظرفیت دانشگا‌ها کجا اعلام شده است؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:55

  کد دیدگاه : 1954475

  خبر 7 مهر 97: تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان جذب هیأت علمی تا 10 مهر
  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:02

  کد دیدگاه : 1943896

  سلاام و احترام ادمین گرامی دفترچه ای از این فراخوان منتشر شده است . لطفا میشه راهنمایی بفرماید سپاس از لطف تون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:41

   کد دیدگاه : 1943936

   کدام فراخوان دوست عزیز. هم دانشگاه آزاد و هم فرهنگیان فراخوان جذب منتشر کرده اند که لینک هر دو در بالا قرار گرفته است. لطفا به محتویات پست بالا توجه کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عاطفه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:31

  کد دیدگاه : 1936791

  با سلام خدمت ادمین محترم
  میخواستم سوال کنم چ رشته هایی و چ دانشگاههایی جذب دارند؟ آخه دفترچه چیزی راجع ب این موضوعاتی نگفتن.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...