اطلاعات بیشتر

اخبار مربوط به جذب هیئت علمی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
اخبار جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد شرط سنی استخدام اعضای هیأت علمی آيين نامه استخدام اعضای هيات علمی
جذب هیات علمی در وزارت بهداشت جذب اعضای هیات علمی (نور رضوی) اخبار افزایش حقوق اعضای هیأت علمی

خبر 27 تیر 97: هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد جذب می شوند (منبع: خبرگزاری آنا)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اعلام کرد: هزار و 800 نفر در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد هزار نفر جذب خواهند شد.

سید علی ابطحی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با بیان اینکه در جذب اعضای هیأت علمی تمایل داریم فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی را جذب کنیم، اظهار کرد: هدف این است استادانی فرهیخته، با سابقه علمی مناسب و رتبه‌های برتر دوره‌های تخصصی را جذب کنیم. سال گذشته نیز بعد از انتشار فراخوان جذب، تعدادی ثبت‌نام کردند که ما طبق نیاز و براساس رزومه افراد، بهترین‌ها را انتخاب کردیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 22 مرداد 97: شروع ثبت نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد از هفته اول شهریور (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برای اولین بار ارزیابی علمی استادان حق‌التدریس را شروع کردیم، گفت: در سال آینده از همکاری‌ افرادی استفاده خواهیم کرد که ارزیابی آموزشی و پژوهش قابل قبولی داشته باشند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درباره جزئیات فراخوان جذب، گفت: واحدها تا پایان این ماه فرصت دارند که این اطلاعات را وارد کنند. در ادامه گزارش آن برای هیات مرکزی جذب ارسال می‌شود و بعد از تایید هیات مرکزی جذب در هفته اول شهریور ماه ثبت نام متقاضیان آغاز می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مرداد 97: اعلام نتایج نهایی جذب هیات علمی دانشگاه‌ها تا پایان مرداد ماه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از اعلام نتایج نهایی فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا پایان مرداد خبر داد.

دکترمحمدرضا رضوان‌طلب در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: برای شرکت در فراخوان بهمن ۹۶ جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تعداد ۱۰ هزار و ۹۳۳ نفر از طریق سامانه جذب وزارت علوم ثبت نام کردند و پروسه رسیدگی به پرونده این متقاضیان از سوی دانشگاه‌ها به دلیل تقارن با تعطیلات نوروز، بیش از ۴ ماه به طول انجامید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 مرداد 97: تعیین تکلیف متقاضیان جذب هیأت علمی در سه فراخوان دانشگاه فرهنگیان تا پایان شهریور 97 (منبع:خبرگزاری آنا)

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دانشگاه فرهنگیان، طاهر روشندل در شانزدهمین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی با تاکید بر انجام برنامه‌های حوزه‌های این معاونت بر اساس برنامه عملیاتی سالیانه و رعایت زمانبندی قید شده گفت: در راستای اهتمام به شاخص‌های اقتصاد مقاومتی، برای اجرای برنامه عملیاتی معاونت آموزشی باید با توجه به کیفیت، حداکثر قناعت و منع اسراف‏ در استفاده از بیت‌المال رعایت شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان افزود: ارزیابی اولیه متقاضیان جذب هیأت علمی سه فراخوان بهمن 1395، شهریور و بهمن 1396 صورت گرفته و مقدمات برگزاری مصاحبه های علمی و عمومی در حال انجام است.

روشندل یادآوری کرد: تعداد 523 پرونده، ارزیابی اولیه شده‌اند که از این تعداد 195 پرونده برای مرحله بعد به کارگروه‌های علمی ارجاع شده‌اند و امیدواریم تا پایان شهریور تکلیف متقاضیان این سه فراخوان مشخص شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 97: 100 عضو هیأت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جذب می شوند (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جذب ۱۰۰ عضو هیأت علمی جدید در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی ناصحی با اشاره به برگزاری پانزدهمین جلسه مصاحبه علمی جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای علوم پزشکی کشورکه علاوه برارائه خدمات سلامت به بیش از ۵/۵ نیم میلیون نفر جمعیت تحت پوشش، با تلاش حدود۱۴۰۰عضوهئیت علمی با مراتب علمی بالادر ۱۳دانشکده به تربیت نیروهای متخصص حوزه سلامت برای کشور می پردازد و هرساله باتوجه به نیازدانشگاه، فراخوان جذب اعضای هیئت علمی جدید دردانشگاه برگزار می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 97: ظرفیت جذب هیئت علمی بانوان به 38 درصد افزایش یافت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از افزایش ظرفیت جذب هیئت علمی بانوان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در دولت تدبیر و امید از ۱۲ به ۳۸ درصد خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا رضوان طلب  اظهار داشت: از سال ۱۳۸۴ تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری، ۲۴۵۴۶ پرونده متقاضیان جذب پیمانی از دانشگاه‌ها برای تأیید نهایی به وزارت علوم ارجاع شده است که صرفاً ۴۹۶ مورد از آن در وزارت متبوع تائید نگردیده و طبق این آمار ۹۸ درصد موارد تأیید شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مرداد 97: جذب 91 عضو هیات علمی در دانشگاه امیرکبیر طی چند سال گذشته (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس دانشگاه امیرکبیر از جذب ۹۱ عضو هیات علمی طی سه، چهار سال گذشته خبر داد و گفت: ۸۲ استاد این دانشگاه طی این مدت بازنشسته شده اند.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ادامه داد: ما در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۱۴ هزار دانشجو و حدود ۵۵۰ استاد داریم که هر ۲ متغیر است. در مهر سال گذشته ۱۴ هزار و ۵۰۰ دانشجو داشتیم که هر چه به سمت شهریور می‌رود با توجه به اینکه دانشجویان فارغ التحصیل می‌شوند این عدد متغیر شده و به ۱۴ هزار دانشجو می‌رسد.

وی ادامه داد: اساتید ما نیز تعدادشان متغیر است در سه تا چهار سال گذشته ما ۹۱ استاد جذب کرده‌ایم. این در حالی است که در همین مدت ۸۲ استاد ما بازنشسته شده‌اند. به ویژه که در اسفند ماه سال گذشته ۳۰ استاد ما بازنشسته شدند. در حال حاضر ۵۲۵ استاد داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: جذب بیش از یک هزار نفر هیات علمی برای ترم تحصیلی مهر ماه در دانشگاه آزاد (منبع: خبرگزاری آنا)

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی از جذب هزار عضو هیات علمی برای ترم تحصیلی مهر و بهمن‌ در این دانشگاه خبر داد.

پورعباس با اشاره به هیات جذب اعضای هیات علمی مستقل دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: به جوانانی که پشت در ورود به دانشگاه آزاد هستند نوید می‌دهیم که بیش‌ از یک هزار نفر عضو هیات علمی برای ترم تحصیلی مهرماه و بهمن‌ماه سال جاری جذب خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: آغاز بررسی صلاحیت متقاضیان جذب دانشگاه فنی و حرفه ای از  14 مرداد ماه (منبع: خبرگزاری مهر)

جلسه بررسی صلاحیت عمومی شرکت کنندگان در فراخوان‌های جذب دانشگاه فنی و حرفه ای یکشنبه ۱۴ مرداد در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه بررسی صلاحیت عمومی، شرکت کنندگان در فراخوان‌های جذب سال ۹۴ دانشگاه فنی و حرفه ای که در مرحله بررسی صلاحیت عمومی قرار دارند و از طریق تماس تلفنی و پیامک به آنان اطلاع رسانی شده است، در روز یکشنبه مورخ ۱۴ مردادماه از ساعت ۸ صبح لغایت ۵ بعدازظهر در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 مرداد 97: دانشگاه هنر تبریز در قالب طرح سربازی هیئت علمی جذب می کند (منبع: خبرگزاری مهر)

دانشگاه هنر تبریز به منظور تکمیل کادر هیات علمی خود از بین فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت، پاره وقت و حق التدریس در قالب طرح سربازی دعوت به همکاری می کند.

به گزارش خبرنگار مهر،  دانشگاه هنر اسلامی تبریز به منظور تکمیل کادر هیات علمی خود از بین فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد مطابق جدول ذیل دعوت به همکاری تمام وقت ، پاره وقت و حق التدریس می کند. متقاضیان می توانند طبق تقویم اعلامی( ۲بار در سال ) ثبت نام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 مرداد 97: احتمال انتشار فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در نیمه دوم سال 97 (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت گفت: دانشگاه های علوم پزشکی به شدت دچار کمبود هیات علمی هستند و در طول ۵ سال گذشته که ما تنها یک هزار و ۹۰۵ مجوز جذب دریافت کردیم.

دکتر سیدعلی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فرخوان جذب هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در سال ۹۷ گفت: برنامه ای برای جذب هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در سال ۹۷ نداریم و در انتظار مجوز جذب سازمان امور اداری و استخدامی هستیم.

وی گفت: در صورتی که مجوز صادر شود زمان احتمالی فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در سال ۹۷ به نیمه دوم سال ۹۷ موکول می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مرداد 97: آغاز جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: خبرگزاری مهر)

پنجمین فراخوان جذب بورسیه داخل دانشجویان دکتری تخصصی در دانشگاه های علوم پزشکی منتشر شد و داوطلبان تا ۱۵ مرداد فرصت دارند در فراخوان ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین فراخوان جذب بورسیه داخل دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی از سوی مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت منتشر شد.

بر اساس این اعلام نیاز تعداد ۶۱ نفر از دانشجویان دکتری تخصصی در ۳۶ دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی جذب می شوند.

مهلت ثبت نام این دوره از فراخوان تا ۱۵ مرداد ماه ۹۷ است.

شرایط عمومی متقاضیان جذب هیات علمی:

الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی

ب) تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی

ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

د) عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی و سابقه محکومیت کیفری و جزایی

ه) عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان

ز) تایید صلاحیت های داوطلبان در شورای بورس و هیأت های اجرایی جذب دانشگاهها، هیأت مرکزی جذب و شورای اجرایی بورس وزارت بهداشت طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی

شرایط اختصاصی متقاضیان جذب هیات علمی:

پذیرش متقاضی در مقطع دکتری تخصصی (Ph.D.) در رشته های مورد نیاز علوم پایه پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی (صرفاً رشته های جامعه نگر، مواد دندانی) و کلیه رشته های تخصصی داروسازی خواهد بود. متقاضیان باید در آزمون سراسری دکتری تخصصی پذیرفته شده باشند.

در خصوص رزمندگان، جانبازان، همسران و فرزندان جانباران بالای ۵۰ درصد، آزادگان، فرزندان و همسران شهدا بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی عمل خواهد شد.

حداکثر سن برای داوطلبین جهت استفاده از بورس داخل ۳۵ سال است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 30 تیر 97: انتشار جدول زمانی فراخوان جذب هیات علمی شهریور 97 (منبع: خبرگزاری مهر)

جدول زمانی فراخوان جذب هیات علمی شهریور ۹۷ منتشر شد، ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی در دانشگاه ها و موسسات تابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری از ۲۱ شهریور آغاز و تا ۶ مهر ۹۷ ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، جدول زمانبندی فراخوان جذب هیات علمی شهریور ۹۷ را به دانشگاه ها و موسسات تابع ابلاغ کرد.براساس جدول زمانبندی فراخوان شهریور ۹۷، اعلام نیاز دانشگاه‌ها از ۲۰ مرداد ۹۷ آغاز و تا ۱۰ شهریور۹۷ ادامه خواهد داشت. موسسات تابعه با اعلام نیاز، شرایط اختصاصی هر دانشگاه و شرایط ویژه پذیرش رشته ها را نیز باید قید کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 تیر 97: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 100 عضو هیات علمی جدید جذب می کند (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جذب ۱۰۰ عضو هیات علمی جدید در این دانشگاه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 تیر 97: جذب 900 نفر هیئت علمی در دانشگاه پیام نور طی سه سال (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

وزارت علوم می‌گوید حدود ۹۰۰ نفر در سال‌های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ در دانشگاه پیام نور جذب هیئت علمی شده‌اند و تاکنون فردی از آنها اخراج نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 تیر 97: تغییر در شرایط سنی آیین نامه استخدام اعضای هیأت علمی دانشگاه ها (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز جذب وزارت علوم از بازنگری آیین نامه مقررات استخدامی توسط هیات امناء خبر داد و گفت: بر اساس آن، شرط سنی برای جذب هیات علمی تغییر کرده و شانس بیشتری برای جذب جوانان به وجود آمد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 تیر 97: بررسی نحوه جذب و تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی در جلسه هیأت مرکزی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، یکصد و هشتاد و یکمین جلسه هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.در این جلسه علاوه بر بررسی پرونده‌های مذکور، بحث و بررسی پیرامون موضوعات مربوط به نحوه جذب و تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی و بررسی چگونگی کاهش زمان فرایند بررسی پرونده ها نیز صورت گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 تیر 97: موافقت با جذب 400 عضو هیات علمی جدید در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری پانا)

در هیات امنای دانشگاه فرهنگیان که با حضور وزیر آموزش و پرورش جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان مورد تایید قرار گرفت.همچنین پس از ارائه پیشنهاد طرح تغییر نام دانشگاه فرهنگیان به “دانشگاه تربیت معلم” با تغییر نام این دانشگاه به “دانشگاه تربیت معلم” موافقت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 تیر 97: ضرورت تعیین تکلیف وضعیت استخدامی اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد که وزارت علوم باید هر چه زودتر وضعیت استخدامی اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور را تعیین تکلیف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 97: تصویب شرایط جدید جذب متقاضیان هیات علمی با معدل پایین (منبع: خبرگزاری مهر)

مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم مصوبه جدیدی را برای متقاضیان جذب هیأت علمی با معدل پایین به تصویب رساند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 تیر 97: اعلام شرایط دانشگاه فنی وحرفه ای برای جذب متقاضیان هیات علمی کارشناسی ارشد (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان متقاضی جذب هیأت علمی فراخوان کارشناسی ارشد بهمن ماه ۱۳۹۶ دانشگاه فنی و حرفه ای که از طریق سامانه پیامکی به آنها اطلاع رسانی شده است، از ساعت ۹ الی ۱۳ روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۵ و ۶ تیرماه ۹۷ فرصت دارند به صورت حضوری برای ارائه اطلاعات سوابق حرفه‌ای به نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان برزیل شرقی، پلاک ۴، سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دبیرخانه جذب اعضای هیات علمی مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 خرداد 97: طرح اشتغال مجدد اعضای هیات علمی بازنشسته به عنوان استاد وابسته (منبع: خبرگزاری آنا)

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد رهبر در جلسه شورای هماهنگی واحد علوم و تحقیقات که با حضور اعضای هیات رئیسه و روسای دانشکده‌های این واحد در محل دانشکده علوم کشاورزی و صنایع غذایی برگزار شد، با تاکید بر اهتمام مسئولان دانشگاه نسبت به تکریم اساتید، گفت: آن دسته از اعضای هیات علمی برجسته که به افتخار بازنشستگی نائل می‌شوند را نمی‌خواهیم از دست بدهیم، بلکه برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا همکاری خود را به عنوان استاد وابسته با واحد علوم و تحقیقات ادامه دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 97: احتمال اعلام فراخوان جذب اعضای هیات‌ علمی جدید در دانشگاه آزاد تا پایان تیرماه جاری (منبع: روزنامه فرهیختگان)

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با «فرهیختگان» گفت: «واحدهای دانشگاهی موظفند به‌تدریج مکان لازم برای استقرار اساتید را فراهم کنند تا امکان ارتباط و راهنمایی دانشجویان به نحو مطلوب فراهم شود.»  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه این گفت‌وگو اعلام کرد: «با توجه به مهندسی مجدد رشته‌ها و تعیین میزان نیاز واحدها به کادر آموزشی و ساماندهی اعضای هیات‌علمی موجود، امید است تا پایان تیرماه جاری کمبود اعضای هیات‌علمی با کمک واحدهای دانشگاهی مشخص شده و فراخوان جذب اعضای هیات‌علمی جدید اعلام شود.»

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 خرداد 97: اصلاح آیین‌نامه استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه لرستان (منبع: خبرگزاری مهر)

برخی مفاد آیین‌نامه استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه لرستان در جلسه اخیر کمیسیون دائمی هیات امنای این دانشگاه اصلاح شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 خرداد 97: 100 سهمیه برای جذب نخبگان در هیئت علمی دانشگاه‌ها اختصاص یافت (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس مرکز جذب هئیت علمی وزارت علوم از اختصاص ۱۰۰ سهمیه برای جذب نخبگان در هیئت علمی دانشگاه‌ها خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: استخدام پیمانی 127 عضو هیات علمی در وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلم کرد: در جلسه هیات مرکزی جذب که در مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، با استخدام پیمانی 127 عضو هیات علمی موافقت بعمل آمد و درباره 44 مورد تمدید استخدام پیمانی و 10 مورد خاص تصمیم گیری شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 97: پیگیری برای افزایش سهمیه جذب هیات علمی در وزارتخانه های علوم و بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز جذب وزارت علوم از رایزنی هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور برای افزایش جذب هیات علمی در وزارتخانه های علوم و بهداشت خبرداد.
محمد رضا رضوان طلب در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اخیرا هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی برای افزایش جذب هیات علمی در وزارتخانه های علوم و بهداشت با سازمان اداری و استخدامی رایزنی کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نماییدجهت مشاهده آخرین اخبار مرتبط  جذب هیات علمی آرشیو زیر را ملاحظه نمایید:اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


  • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

  • نویسنده : یه ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:48

    کد دیدگاه : 1622614

    درود به همگی. من ثبت رزومه رو کامل انجام دادم اما چرا تو قسمت اعلام نیاز دانشگاه ها هرچی می گردم هیچی نمیاد برام؟؟ با مدرک ارشد و دکتری و شهر ها و دانشگاه های مختلف هم امتحان کردم نشد!!! دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس

    پاسخ دهید
  • نویسنده : مهران حاجی لو

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:48

    کد دیدگاه : 1621195

    سلام
    من ثبت نام اولیه را انجام دادم ولی چرا قسمت فراخوان را میزنم هیچ فراخوانی را نمیاره؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : رها کیانی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:04

    کد دیدگاه : 1620800

    بچه های دانشگاه ازادهم میتونن شرکت کنن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:36

    کد دیدگاه : 1619065

    سلام تورو خدا یکی جواب بده چرا قسمت مستندات رو میزنم غیر فعال البته . قسمت ویرایش هم غیر فعال نمیتونم ثبت نام کنم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : امید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:41

    کد دیدگاه : 1618505

    چرا هزینه ثبت نام رو نگفتن؟ اونایی که ثبت نام کردن لااقل بگن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:39

    کد دیدگاه : 1618317

    سلام من میخوام ثبت نام کنم اما هرچی میزنم بخش مستندات میزنم چیزی بالا نمیاد چرااا

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ali

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:47

    کد دیدگاه : 1617579

    هرفردی قبلا با چه سختمی مدرک می گرفت و زمانیکه مشغوال به تحصیل بودیم باید کل وقت را صرف درس میکردیم و کم پیدا میشد زمان درس کار هم بتوان انجام داد و رشته ها و دانشگاه ها ی کمی وجود داشت ولی متاسفانه امروزه علاوه بر رشته های جدید هم میتوان چند کار انجام داد و هم با معدلهای بالا قبول شد و کافی است کانالهایی موجود باشد تا بتوان در کار راه پیدا کرد و متاسفانه الان کاری به این ندارند که چه زمانی و با چه سختی مدرک دریافت کردید وفقط نام مدرک با معدل بالا باشد حتی اگر چیزی بلد نباشید خودشان اموزش کاری میدهند

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سحر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:34

    کد دیدگاه : 1617177

    سلام
    من ثبت نام کردم ولی ایمیل رو اشتباه نوشتم الان باید چیکار کنم؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سعید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:53

    کد دیدگاه : 1615936

    ای بابا من کارشناسی دارم .
    کارشناسی نمیخواد ؟ (:dash:) (:vava:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:35

    کد دیدگاه : 1615141

    سلام من فوق لیسانس هستم و برای دکتری شرکت کردم فردا هم ازمونش هست میتونم شرکت کنم یا باید دکتری داشته باشی؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : کبری عزیزی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 04:14

    کد دیدگاه : 1614960

    سلام وقتتون بخیر من هرکار میکنم نمیتونم توسامانه جذب هیئت علمی ثبت نام کنم همش پیام مبده که حسابی با این نام کاربری موجود نیس

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سعید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:23

    کد دیدگاه : 1614451

    سلام اقا من ثبت نام کردم هزینه هم پرداخت کردم ./.
    اما هیچ اولویتی وجود نداره (:cry:) برا من اینجوره یا همه ؟ به چه صورته
    ادمین و کسانی که اطلاعاتی دارن بگن خواهشن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:49

      کد دیدگاه : 1614678

      برای رشته منم هیچی نیست. چقدر زحمت کشیدیم دکتری گرفتیم. گویا وزارت با بیشتر درخواست های دانشگاهها موافقت نکرده

      پاسخ دهید
      • نویسنده : Saeed

        تاریخ ارسال :

        ساعت ارسال : 00:02

        کد دیدگاه : 1614847

        مرسی اما یعنی مهلت تمام بشه هیچ اتفاقی نمی افته ، ؟ و پول ما سوخت میشه ؟

        پاسخ دهید
  • نویسنده : saeed

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:35

    کد دیدگاه : 1614392

    سلام
    آقا من ثبت نام کردم . این ثبت نام برای همه هستش یا افراد خواص ؟
    بعدش هیچ نیاز دانشگاهی وجود نداره چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی بعدن نیازهای دانشگاهها رو اعلام میکنن و میزنن ؟؟؟؟؟؟
    برای شماها هم همین جوره ؟
    دوستان گل اگر میشه راهنماییم کنید ./.
    و همچنین ادمین محترم اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید ./.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:23

    کد دیدگاه : 1609896

    سلام
    ادمین جان؛ هزینه ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی بهمن ۹۶ چقدره؟؟؟؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : داوطلب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:12

    کد دیدگاه : 1550984

    من برای فراخوان شهریور سه تا محل رو انتخاب کردم الان هر سه تا توی حالت بررسی اولیه دانشگاه هستن. یعنی مرحله اول! حالا میخوان دوباره فراخوان بدن؟! چه کاریه خب؟ همون قبلی رو اوکی کنید بعد مجددا استخدام بزارید.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:30

      کد دیدگاه : 1608220

      اگر تا حالا تو مرحله بررسی اولیه مونده زیاد بهشون امیدوار نباشید

      پاسخ دهید
  • نویسنده : سمیه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 06:47

    کد دیدگاه : 1381067

    ادمین جان تورخدا ب دادم برس
    من هرکاری میکنم نمیتونم تو این سامانه جذب ثبت نام کنم..یعنی ثبت نام کردم ولی اون قسمتی ک میخام نیازهای دانشگاهها رو ببینم هرچی رو میزنم هیچی نشون نمیده‌
    چیکار کنم با این سایت داغون
    راهنماییم کنید لطفا (:cry:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:55

      کد دیدگاه : 1381439

      شاید مرورگرتون مشکل داره.0 با مرورگر دیگری مثل فایر فاکس تست کنید. میتونید از کافینت هم بخواهید کمکتون کنه

      پاسخ دهید
  • نویسنده : سمیه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:43

    کد دیدگاه : 1380112

    ادمین جان دوتا سوال
    اول اینکه شما فایل نیازهای دانشگاهها برا فرخوان جذب شهریور رو دارین ؟
    دوم من میخام ثبت نام کنم ولی وقتی وارد میشم یه پیامی میده ک اول یه جاهایی رو مطالعه کن…بعد اصلا پیام نمیره ک صفحه فعال بشه و ثبت نام کنم (:dash:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:52

      کد دیدگاه : 1380206

      شاید هم داشته باشیم ولی خب بنده در بخش اخبار فعال نیستم و تعداد خیلی بالاست و باید در ارشیو سایت جستجو کنید

      پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:34

    کد دیدگاه : 1120667

    سلام. من به دلایلی موفق به ثیت نام در فراخوان بهمن 95 نشدم و امروز 1 اسفند از این موضوع باخبر شدم. آیا امکان تمدید مهت ثبت نام وجود دارد؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ستاره

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:48

    کد دیدگاه : 1095446

    سلام دوستان. من برای فراخوان هیات علمی علوم پزشکی ازاد ثبت نام کردم. هنوز اون قسمت بررسی توسط واحد تیک نخورده. کی باید حضوری مدارک ببرم؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:59

      کد دیدگاه : 1096800

      دوستان میشه جوابمو بدین؟

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ستاره

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:01

      کد دیدگاه : 1096801

      دوستان میشه جوابمو بدین؟

      پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...