جزئیات بیشتر در مورد خبر

مهمترین اخبار دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان

لینک های مفید و مرتبط
اخبار استخدام آموزش و پرورش اخبار استخدام دانشگاه فرهنگیان اخبار بیمه طلایی معلمان و فرهنگیان
اخبار و جزئیات اعطای وام فرهنگیان اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان
وضعیت پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته ورود ۱۲ هزار دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان به مدارس از مهر 95

خبر 24 مرداد 97: جذب 7 هزار معلم در مدارس کشور با شرط موفقیت در آزمون اصلح فرهنگیان (منبع:خبرگزاری فارس)

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: حدود 7 هزار نفر در سال ۹۵ وارد دانشگاه فرهنگیان شدند و از آنها تعهد گرفتیم که الزاماً فرایند کار شما با آزمون اصلح و آزمون جامع پایان خواهد پذیرفت.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، آزمون اصلح امروز برای مهارت‌آموزان سال ۹۵ برگزار شد؛ این آزمون نشان دهنده آمادگی مهارت‌آموزان برای ورود به مدارس کشور است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 22 مرداد 97: جذب 25 هزار نفر از طریق کنکور دانشگاه فرهنگیان در وزرات آموزش و پرورش (منبع:خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مسائلی نظیر بحران نیروی انسانی، عدم اعتبارات و مجوز استخدام در یک طرف قرار گرفته لذا با توجه به کیفیت دانشگاه فرهنگیان باید در این دانشگاه سرمایه گذاری کنیم.

وی بیان کرد: سال گذشته ۴۲ هزار ردیف استخدامی بعد از ۱۷ سال برای آموزش و پرورش ایجاد شد. که ۱۷ هزار نفر از طریق آزمون اردیبهشت ماه و ۲۵ هزار نفر از طریق آزمون سازمان سنجش در تیرماه جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 97: 25 هزار دانشجو معلم از مهر ماه امسال جذب دانشگاه فرهنگیان می شوند (منبع:خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: مهرماه امسال ۲۵ هزار دانشجوی تربیت معلم از طریق دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور جذب می شود. به گزارش خبرنگار مهر، حسین خنیفر شامگاه یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: هر ساله دانشگاه های فرهنگیان در سراسر کشور ظرفیت جذب ۲۵ هزار دانشجو را داشته است اما اینکه چرا در سال های گذشته این اقدام صورت نمی گرفته به مدیران قبلی بر می گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 مرداد 97: جذب 2900 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان تهران از طریق کنکور سراسری (منبع:خبرگزاری فارس)

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: روند پذیرش و مصاحبه نزدیک به ۲۳۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های تهران در حال انجام است.
پرویز انصاری راد سرپرست مدیریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس از آغاز روند پذیرش و مصاحبه نزدیک به ۲۳۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های تهران خبر داد و اظهار کرد: از هفته گذشته روند پذیرش، مصاحبه و معاینات پزشکی این پذیرفته شدگان در پردیس‌های شهید مفتح و چمران برای پسران و شهدای مکه برای دختران در حال انجام است و تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 مرداد 97: جزئیات شرایط انتخاب رشته دانشجو معلمان برای جذب در دانشگاه فرهنگیان (منبع:خبرگزاری فارس)

فردی که علاقه‌مند است در رشته‌های معلمی در دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی درس بخواند باید ویژگی‌های را دارا باشد.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، این روزها زمان انتخاب رشته داوطلبان برای ورود به دانشگاه است و داوطلبان به دنبال انتخاب دانشگاه و رشته مورد علاقه خود هستند.

در حال حاضر دو دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مسئولیت آموزش آموزگاران و دبیران مدارس را بر عهده دارند و در دفترچه انتخاب رشته کنکور نیز سهمیه‌هایی برای این دو دانشگاه در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 مرداد 97: تحصیل دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان چه مزایایی برایشان دارد؟ (منبع:خبرگزاری تسنیم)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان معتقد است که تحصیل داوطلبان در دانشگاه فرهنگیان مزایایی دارد از جمله استخدام رسمی و حذف سربازی پسران.

در همین باره حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: 17 هزار نفر از طریق ماده 28 اساسنامه داشگاه فرهنگیان و از طریق آزمون استخدامی جذب آموزش‌وپرورش می‌شوند همچنین 25 هزار نفر از طریق کنکور به دانشگاه فرهنگیان راه می یابند.

ئیس دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: افردی که در کنکور سراسری دانشگاه فرهنگیان را انتخاب می‌کنند باید بدانند که برای آنها فرصت اشتغال رسمی فراهم است و آنها از مزایایی برخوردار هستند از جمله اینکه سربازی پسرهاحذف می‌شود و دوران تحصیل که 4 سال است جزو سوابق کاری افراد محسوب شده و حین تحصیل حقوق دریافت می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 مرداد 97: امسال 300 نفر در دانشگاه فرهنگیان لرستان پذیرش می شوند  (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

علی آقایی جودکی سرپرست پردیس دانشگاه فرهنگیان لرستان از پذیرش 300 دانشجو معلم در این دانشگاه خبر داد.

وی با اعلام این خبر تصریح کرد: از مزایای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان، معافیت از خدمت سربازی و استخدام از بدو ورود در آموزش و پرورش است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مرداد 97: دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی بیش از هزار دانشجو معلم جذب می کند (منبع:خبرگزاری ایسنا)

 سرپرست دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی از پذیرش 1268 دانشجو معلم در این دانشگاه از مهرماه جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، رمضانعلی نیری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: استان خراسان رضوی دو پردیس و 4 واحد دانشگاهی فرهنگیان دارد. از 16 رشته مصوب در دانشگاه فرهنگیان کشور تمام آنها را داریم فقط برخی سال‌ها با توجه به سیاست‌های پذیرش دانشجو ممکن است در برخی رشته‌ها پذیرش نداشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مرداد 97: جذب 950 معلم در آموزش و پرورش آذربایجان غربی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه دانشگاه های فرهنگیان استان ظرفیت جذب یکهزار و 250 دانشجو را دارد، گفت: از این تعداد حدود 950 فارغ التحصیل جذب آموزش و پرورش آذربایجان غربی می شوند.

ابراهیم محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مهاباد افزود: از سال 1391 که مراکز تربیت معلم دانشگاه فرهنگیان در آذربایجان غربی ایجاد شده، برای اولین بار است که 950 نفر از این دانشگاه ها جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مرداد 97: موافقت با جذب 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه‌ های فرهنگیان (منبع:خبرگزاری فارس)

رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته موافقت جذب 25 هزار دانشجو مازاد بر سهیمه دانشگاه‌های فرهنگیان در مقاطع مختلف از وزارت آموزش و پرورش اخذ شده است که سهم استان از این تعداد 263 نفر است.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، تیمور نظری صبح امروز در جمع اصحاب رسانه با اینکه در صد سال گذشته مراکز تربیت معلم، اصلی‌ترین مراکز تربیت نیروی انسانی برای آموزش و پرورش است، گفت: از سال 1391 مراکز تربیت معلم به دانشگاه فرهنگیان تغییر نام داد که در سه مقطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشجو پذیرش جذب می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: 954 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان بوشهر از طریق کنکور سراسری پذیرش می شوند (منبع:خبرگزاری صداو سیما)

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: امسال سهمیه پذیرش 945 نفر را در دانشگاه فرهنگیان استان داریم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، ناصر غلامی افزود: داوطلبان آزمون سراسری که بومی استان هستند و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند با داشتن معدل 15 دوره دیپلم و نمره آزمون 6500، می‌توانند این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: افزایش ظرفیت جذب دانشجو معلم از طریق کنکور در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت: با ظرفیت‌های ایجاد شده در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان برای داوطلبان آزمون سراسری استان هرمزگان، فرصتی استثنایی برای استخدام آنان در آموزش‌وپرورش فراهم شده است.

به گزارش ایسنا، «منوچهر ضیایی» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ظرفیت دانشگاه فرهنگیان هرمزگان در سال تحصیلی آینده افزایش چشمگیری پیدا کرده است که فرصتی استثنایی برای داوطلبان آزمون سراسری استان هرمزگان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 مرداد 97: تاکید بر لزوم گزینش دقیق پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 97 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت در جریان بازدید از پردیس‌های دختران و پسران استان گلستان، عملکرد و فعالیت رئیس امور پردیس‌های استان و سایر کارکنان این مجموعه برای تامین رفاه و امنیت دانشجو معلمان را مطلوب و رضایت بخش اعلام و تصریح کرد: ظرفیت و سهم استان برای پذیرش دانشجو معلمان جدید طی مهر ١٣٩٧ رقمی بالغ بر ٨٠٠ نفر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مرداد 97: بکارگیری حدود 50 هزار حق التدریس در مهر ماه (منبع: خبرگزاری آنا)

بطحایی: تقریبا جذب حق التدریسی‌ها مانند سال گذشته است، حدود 50 هزار نفر ما در سال گذشته حق‌التدریسی داشتیم که امسال هم به همان میزان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مرداد 97: ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان افزایش یافت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، دکتر حسین خنیفر ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: علاوه بر ظرفیت های اعلام شده قبلی، دانشگاه فرهنگیان برای سال ۱۳۹۷، مجددا در رشته های آموزش راهنمایی و مشاوره بسته فعالیت های پرورشی، ۳۲۵ نفر ردیف جدید و در رشته آموزش ابتدایی نیز ۹۹۸ نفر افزایش پذیرش و ظرفیت تکمیلی خواهد داشت.

وی افزود: جمعا ۱۳۲۳نفر افزایش ظرفیت در دفترچه انتخاب رشته درج شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 تیر 97: توافق وزارت علوم با جذب 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: 24 هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید با توافق وزارت علوم از طریق کنکور سراسری جذب دانشگاه فرهنگیان و آموزش پرورش می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 تیر 97: جذب 24 هزار دانشجو معلم از طریق کنکور در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

‌به گزارش ایسنا،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه در سال جاری ۲۴هزار دانشجو از طریق کنکور جذب این دانشگاه می‌شوند، خاطرنشان کرد: این تعداد نسبت به سال گذشته با افزایش ۳ برابری همراه بوده است.تغییر نام این دانشگاه به “تربیت معلم” در انتظار تأییدیه شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی با یادآوری اینکه ۵۰۰ دانشجوی دارای رتبه یک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می‌کنند، یادآور شد: امسال با کمبود بیش از ۱۰۰ هزار معلم در سطح کشور مواجه هستیم بطوریکه پیش بینی شده تا سال ۱۴۰۰ ، بیش از ۶۰۰ هزار نفر معلم در سطح کشور کمبود داشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 تیر 97: آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای جذب 30 هزار دانشجو معلم (منبع: خبرگزاری پانا)

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه این سازمان نیازمند ۷۸ هزار نیروی جدید است، گفت: ۴۸ هزار نفر معلم در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ بازنشسته خواهند شد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در سطح کشور برای تربیت دانشجو سالانه حدود ۷۵ هزار نفر است، ابراز داشت: درحالی‌که تعداد دانشجویان این دانشگ ۳۰ هزار نفر را شامل می‌شود باید گفت برای سال تحصیلی جدید دانشگاه فرهنگیان توانایی جذب ۳۰ هزار دانشجو را دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 تیر 97: موافقت سازمان اداری و استخدامی با جذب 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

بطحایی گفت: با اعلام موافقت سازمان برنامه و بودجه برای جذب دانشجومعلم جدید سهمیه‌های استانی را در دفترچه کنکور اعمال می‌کنیم.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: برای جذب ۲۵ هزار نیروی جدید موافقت از طریق سازمان اداری و استخدامی اعلام شده است و اکنون منتظر اعلام نظر سازمان برنامه و بودجه هستیم که به زودی مشخص می‌شود و پس از این مرحله توزیع استانی را در دفترچه آزمون سراسری لحاظ می‌کنیم تا داوطلبان از سهمیه‌های استانی و جنسیتی مطلع شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 تیر 97: پذیرش و جذب 300 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان گنبد کاووس (منبع: خبرگزاری پانا)

عبدالقدیر کریمی تصریح کرد: در جلسه ای که با حضور مسئولین استانی این دانشگاه در مرکز گنبدکاووس برگزار شد؛ با جذب 300 دانشجو پس از آماده سازی زمینه به لحاظ محیط و فضا، موافقت شد. وی افزود: علاوه بر این 300 دانشجو، در سال آینده، 300 کارآموز فرهنگی نیز روزهای 5 شنبه و جمعه آموزش های ضمن خدمت خو را در این مرکز خواهند گذراند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 تیر 97: آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای جذب حداکثری دانشجو معلم در کشور (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ خنیفر  گفت: در شرایط فعلی در صورت حمایت از این دانشگاه، برای رفع بحران کمبود معلم، آمادگی جذب حداکثری دانشجو معلم در کشور را داریم.وی با اشاره به کاهش جذب دانشجو در سال‌های گذشته در دانشگاه فرهنگیان که امروز آموزش و پرورش را با بحران نیروی انسانی مواجه کرده است، ادامه داد: نیاز به عزم ملی برای رفع کمبود معلم فاخر در جامعه است که دانشگاه فرهنگیان خود را برای رفع این مشکل آماده کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 تیر 97: شناسایی ظرفیت ‌های دانشگاه فرهنگیان برای جذب 41 هزار دانشجو معلم جدید (منبع: خبرگزاری فارس)

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار کرد: از سال آینده 41 هزار دانشجومعلم، جذب دانشگاه فرهنگیان می‌شوند که باید ظرفیت‌ها و پتانسیل دانشگاه فرهنگیان که مشتمل بر 98 پردیس و مرکز آموزش عالی در سراسر کشور است، توسط رسانه ملی و رسانه‌ها تبلیغ و تببین شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 تیر 97: موافقت با پذیرش مجدد دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رییس دانشگاه تربیت معلم (فرهنگیان) شهید بهشتی گنبدکاووس از موافقت دانشگاه فرهنگیان کشور باپذیرش مجدد دانشجو توسط این واحد از مهر ماه امسال خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 97: دریافت مجوز جذب و پذیرش 41 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از دریافت مجوز استخدام 24 هزار دانشجو و 17 هزار دانشجو ماده 28 (دوره یکساله معلمی) خبر داد و گفت: انتظار می‌رود این روند هر سال بهتر از قبل به راه خود ادامه دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 97: نیاز به جذب و استخدام بیش از 2 هزار استاد در دانشگاه فرهنگیان تا 8 سال آینده (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس دانشگاه فرهنگیان درخصوص برنامه‌های آتی این دانشگاه درباره برنامه درسی دانشجو معلمان اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که موردتوجه قرار دادیم سه ساله کردن دوره آموزشی است به گونه‌ای که با فشرده کردن روند آموزش و بهره‌گیری از دوره‌های تابستانی و آموزش‌های الکترونیک، دانشجومعلمان را زودتر به کلاس‌های درس وارد کنیداما تغییری در محتوای آموزشی نداشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 تیر 97: آمادگی دانشگاه فرهنگیان مازندران برای جذب 2 هزار دانشجو معلم در مهر 97

دکتر کسائیان مدیر امور پردیس های استان مازندران نیز با ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاه فرهنگیان استان و امکانات موجود، دانشگاه استان را آماده جذب دو هزار دانشجو معلم برای مهر 97 دانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 خرداد 97: نیاز به جذب و بکارگیری 900 هزار نفر از کارکنان آموزشی در وزارت آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: باید از دانشجویان تربیت معلم و شهید رجایی که 2 سال کامل را به پایان رسانده‌اند، در کلاس‌های درس برای تدریس استفاده شود؛ به طور حتم این دانشجویان از سرباز معلمان مفیدتر خواهند بود و این در حالی است که باید آموزش و پرورش از ظرفیت صدها هزار معلم بازنشسته برای عبور از این بحران استفاده کند ضمن آنکه از ظرفیت معلمان شاغل نیز به نحو احسن بهره گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 97: 41 هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش خواهند شد (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه مهم‌ترین رکن دانشگاه فرهنگیان دانشجو معلمان هستند، اظهار کرد: امسال ردیف جذب 24 هزار دانشجومعلم از طریق کنکور سراسری 97 در دوره‌های 4 ساله دانشگاه فرهنگیان و 17 هزار نفر از طریق آزمون استخدامی پیش‌بینی‌ شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 خرداد 97: ساماندهی جذب 41 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش توسط دانشگاه فرهنگیان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره برنامه‌های این دانشگاه برای تامین نیروی انسانی در آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به پایش ملی انجام شده در سطح استان‌های کشور در سال ۹۶، به وجود ۲۵ هزار ظرفیت خالی در پردیس‌های دانشگاهی پی بردیم و بر همین اساس برای جذب دانشجو اقدام کردیم و ۲۴ هزار ردیف جدید تخصیص گرفتیم.

خنیفر از تشکیل کارگروهی با همراهی مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش به منظور برنامه‌ریزی برای جذب نیرو‌های جدید خبر داد و گفت: با توجه به جذب ۱۷ هزار نیروی جدید از طریق آزمون استخدامی و پذیرش ۲۴ هزار نفر در دوره‌های چهار ساله دانشگاه فرهنگیان، آموزش و پرورش باید آمادگی لازم برای ساماندهی حدود ۴۱ هزار نیروی جدید را داشته باشد که در این شرایط دانشگاه آمادگی تمام قد برای برگزاری دوره‌های آموزشی را دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 97: چه تعداد نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش خواهند شد؟ (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، جذب 24 هزار نفری دانشجو از طریق کنکور سراسری و 17 هزار نفر مهارت آموزان ماده 28 در کشور طی سال جاری را از جمله گام‌های بلند دانشگاه فرهنگیان در دوره جدید برشمرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 97: جزئیات وضعیت ساماندهی و میزان کمبود نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

پژوهشگر و کارشناس آموزش و پرورش با بیان اینکه میزان کمبود معلم در سالهای تحصیلی آینده نیز شبیه آمارهای مورد بررسی خود جای اما و اگر فراوان دارد گفت: بنابراین جمع بندی کلی آن کمبود حدود ۳۰۰ هزار معلم در چهار سال آینده است . با نگاهی به کمبود معلم حدود ۳۰۰ هزار نفری در چند سال آینده و ظرفیت های برآوردی برای دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تشدید بحران برای جذب و تربیت معلمانی شایسته برای نظام تعلیم و تربیت حتمی به نظر می‌رسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 97: جذب 41 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از سال آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران با بیان اینکه از سال آینده 41 هزار دانشجومعلم جذب این دانشگاه خواهد شد، گفت: با مهندسی مجدد و احیای مراکز قدیمی تعطیل شده در استان تهران، در تلاش هستیم این کمبود معلم را جبران کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 97: لزوم جذب دانشجو در رشته‌ تربیت معلم پرورشی دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است دانشگاه فرهنگیان باید با تأسیس رشته‌ای تحت عنوان “تربیت معلم پرورشی” این خلأ را در سیستم آموزشی کشور جبران کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 97: جذب 450 نفر از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مهر امسال آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با کمبود ۶۰۰ تا ۷۰۰ معلم مواجه است. بهروز امیدی با اشاره به جبران کمبود نیرو با استفاده از ظرفیت دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بین 400 تا 450 نیرو از دانشجو معلم‌ها و فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان استفاده می‌شود که این تعداد نیرو در بخش کمبود نیرو ذکر نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 خرداد 97: پیگیری برای افزایش جذب و پذیرش 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری پانا)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، حسین خنیفر از کسب مجوز جذب 24 هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی پیش رو خبر داد. او به 25هزار ظرفیت خالی در پردیس‌ها و مراکز دانشگاه، کاهش جذب دانشجو معلم در دوره‌های گذشته و نیاز آموزش و پرورش به معلم اشاره کرد و از رایزنی‌های انجام شده با وزارت آموزش و پرورش، سازمان برنامه بودجه و امور استخدامی کشوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی و …برای افزایش جذب و موافقت با 24 هزار ردیف استخدامی و جذب دانشجو معلم خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 خرداد 97: ظرفیت جذب و پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان 3 برابر می شود (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس دانشگاه فرهنگیان از سه برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از امسال خبر داد.

حسین خنیفر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از سه برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از امسال خبر داد و گفت: این میزان نسبت به سال قبل ۷۰ درصد افزایش یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 خرداد 97: ضرورت جذب سالانه 50 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود معلم (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس درخصوص کمبود نیرو در آموزش و پرورش، گفت: در صورتی که دانشگاه فرهنگیان سالانه کمتر از ۵۰ هزار دانشجو جذب کند این مشکل حل نخواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 خرداد 97: استفاده از نیروهای حق التدریس و فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود نیرو (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سید محمد بطحایی گفت: برای جبران معلمان بازنشسته نیروهای حق‌التدریس در این وزارتخانه مشغول به کار هستند همچنین ورودی‌های جدید دانشگاه فرهنگیان نیز به آموزش و پرورش در این زمینه کمک می‌کند بنابراین 300 هزار معلم موردنیاز از راه‌های مختلف به کار گرفته می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 خرداد 97: دریافت مجوز جذب 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان برای سال 97 (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان  دکتر خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: با مساعدت و همکاری سازمان امور اداری و استخدامی کشور مجوز 24 هزار ردیف استخدامی برای جذب دانشجو معلم فراهم شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 خرداد 97: لزوم فراهم سازی شرایط جذب حداکثری دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه حذف مراکز تربیت معلم اشتباه بزرگی بود، می‌گوید اکنون نیز سازمان استخدامی در اختصاص ردیف به دانشگاه فرهنگیان تعلل می‌کند. فرهاد فلاحتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص اعلام آمادگی برای جذب 25 هزارنفری دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان ظرفیت مناسبی جهت  تربیت معلم دارد و این ظرفیت باید در جهت تربیت نیروی کارآمد و کاردان برای امور مربوط به تدریس استفاده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: لزوم جذب سالانه 50 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

زاهدی با اشاره به چالش کمبود نیروی انسانی به ضرورت جذب سالانه 50 هزار دانشجومعلم در دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد. 

وی ادامه داد: در سال 91 دانشگاه فرهنگیان 25 هزار نیرو جذب کرد اما از سال 92 روند نزولی به خود گرفت و 17 هزار نفر جذب دارد و این روال تداوم داشته تا اینکه سال گذشته ورودی به سه هزار و 500 دانشجو کاهش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 اردیبهشت 97: جذب و بکارگیری 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان برای مهر97 (منبع: خبرگزاری ایلنا)

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: نیاز آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شده است و آخرین عددی که با سازمان اداری و استخدامی بر سر آن به توافق رسیده‌ایم، ایجاد ۲۵ هزار ردیف استخدامی برای دانشگاه فرهنگیان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 اسفند 96: دانشگاه فرهنگیان سال آینده 25 هزار دانشجو معلم جذب می کند (منبع: خبرگزاری فارس)

طاهر روشندل اربطانی معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس،برای سال آینده پیش بینی جذب 25 هزار دانشجومعلم را داریم که این موضوع تقریبا با موافقت وزارت آموزش و پرورش و هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان مواجه شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش در ابتدای سال آینده (منبع: خبرگزاری پانا)

وزیر آموزش‌وپرورش سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با پانا درباره بودجه آموزش و پرورش و حذف 3500 میلیارد از بودجه این سازمان از لایحه بودجه 97  اظهار کرد: ابتدا لازم است راجع به پرداخت بدهی بازنشستگان بگویم که راه قانونی این پرداخت ها کاملا مشخص و از محل یک درصد از درآمد شرکت های دولتی پرداخت می‌شود. دولت مکلف شده که یک دوازدهم این اعتبارات را هرماه به آموزش و پرورش تخصیص دهد؛ بنابراین منبع آن بخش کاملا مشخص و تعریف شده است. منتهی تردیدی که گروهی از دوستان در این زمینه دارند این است که آیا این یک درصد معادل بدهی ها خواهد شد یا خیر؟ در حکمی که در قانون آمده، بودجه شرکت های دولتی کاملا مشخص و مبلغی حدودی 5600 میلیارد تومان است که دولت بر اساس جدول طراحی شده، مبلغ موردنیاز آموزش و پرورش را تخصیص می دهد. بنابراین این مبلغ پرداخت خواهد شد و بازنشستگان محترم نگران نباشند چراکه در ابتدای سال آینده پاداش خود را از این محل دریافت خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ بهمن ۹۶: زمان بندی ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در سال ۹۶ (منبع: خبرگزاری پانا)

معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان طی اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام «غیرحضوری و حضوری» پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت، تاخیر گزینش و رشته‌های نیمه متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، بر اساس این اطلاعیه معاونت آموزشی، نحوه ثبت‌نام و انتخاب واحد دانشجومعلمان در پردیس‌های دانشگاه را اعلام کرد که بر این اساس ثبت‌نام غیرحضوری از ۱۱ بهمن تا ۱۶ بهمن و ثبت‌نام حضوری از ۱۷ تا ۱۸ بهمن ماه خواهد بود همچنین کلاس‌ها از ۲۱ بهمن ماه آغاز می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: درخواست مجوز استخدام ۱۰۰ هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خنیفر در نشست خبری که در استودیو الفبا برگزار شد گفت: دانشگاه فرهنگیان ۲۵ هزار دانشجو_معلم  از مهر ۹۷ پذیرش می کند.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: از وزیر تقاضا کردم که ۱۰۰ هزار ردیف استخدام برای ما از سازمان استخدامی دریافت کنند تا ردیف های ما پیش از سال داده شود و بتوانیم برای سال های آینده نیز برنامه ریزی کنیم. وزیر آموزش و پرورش از این پیشنهاد استقبال کردند و در حال رایزنی هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: پذیرش ۲۵ هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان برای سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری پانا)

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، حسین خنیفر با حضور در استودیوالفبا اظهار کرد: یکی از قول‌هایی که ما برای مهر ۹۷ داده‌ایم پذیرش ۲۵ هزار دانشجومعلم در مهرماه ۹۷ است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ دی ۹۶: ۲۰۰۰ هزار جای خالی در دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، حسین خنیفر در نشست خبری با خبرنگاران در پردیش شهید هاشمی‌نژاد دانشگاه فرهنگیان مشهد تاکید کرد: تمام پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در سطح کشور آمادگی پذیرش دانشجو را برای حل مشکل کمبود معلم، به ما اعلام کرده‌اند؛ تنها ۲۰۰۰ هزار جای خالی در دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی وجود دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ دی ۹۶: تلاش در جهت ارتقای مهارتها و سطح علمی معلمان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان در ادامه به ورود به مسائل و موضوعات برنامه درسی، کسب مهارت‌های زندگی در دانشجویان و دانش‌آموزان را سودمند عنوان و اظهار داشت: ثبت تجارب معلمی قابلیت تبدیل به مقاله علمی را خواهد داشت و باید از نگارش پایان‌نامه‌های تکراری اجتناب کرد زیرا در حال حاضر ۹۰ درصد پایان نامه‌ها تکراری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ دی ۹۶: پذیرش ۱۰۶ دانشجو معلم جدید در دانشگاه فرهنگیان البرز (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: در مرحله تکمیل ظرفیت، پذیرش ۱۰۶ دانشجو معلم جدید به دانشگاه فرهنگیان این استان اختصاص یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 شهریور 96: نحوه ثبت‌ نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۹۶ (منبع: برگزاری تسنیم)

زمان ثبت نام « غیرحضوری و حضوری» پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۹۶ اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 شهریور 96: اعلام آمادگی دانشگاه فرهنگیان جهت پذیرش 10 هزار دانشجو معلم (منبع: خبرگزاری ایسنا)
رییس دانشگاه فرهنگیان بر ضرورت پذیرش بیش از 10 هزار “دانشجو معلم” در سال تاکید کرد و گفت: این دانشگاه هیچ‌گاه به دنبال افزایش کمی پذیرش دانشجو نبوده است؛ چرا که توجه به کیفیت از مهم‌ترین سیاست‌های دانشگاه فرهنگیان به شمار می‌رود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 اردیبهشت 96: تبدیل وضعیت مدرسان دانشگاه فرهنگیان به هیئت علمی (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی وزارت علوم از تبدیل وضعیت مدرسان دانشگاه فرهنگیان به هیئت علمی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۶: جذب و بکارگیری ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: در سال جاری ۱۸ هزار دانشجو معلم ورودی های سال ۹۲ دانشگاه فرهنگیان با سپری کردن ترم تابستانه فارغ التحصیل شده و آماده خدمت در آموزش و پرورش می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ اردیبهشت ۹۶: بازنشستگی بیش از ۶۴۰ هزار نفر در آموزش و پرورش طی ۱۰ سال آینده (منبع:خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی بیش از ۶۴۰ هزار نفر طی ۱۰ سال آینده خبر داد و گفت: باید از سایر دانشگاه‌ها نیرو جذب کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ اردیبهشت ۹۶: مشخص شدن زمان برگزاری امتحانات نیمسال دوم دانشگاه فرهنگیان (منبع:خبرگزاری میزان)

خبرگزاری میزان- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان گفت: امتحانات نیمسال دوم دانشگاه فرهنگیان به دلیل مصادف شدن با ماه مبارک رمضان از دهم تیرماه آغاز می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 15 فروردین 96: رفع کمبود نیاز آموزش و پرورش از طریق جذب نیروی حق التدریس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد راهکار رفع نگرانی کمبود معلم در مدارس، افزایش تعداد دانشجویان و ایجاد تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای وزارت آموزش و پرورش است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 دی 95: بکارگیری ۳۹۰ نفر از معلمان دانشگاه فرهنگیان از بهمن ماه

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و نیروی‌انسانی آموزش‌ و پرورش تهران از بکارگیری تعداد ۳۹۰ نفر از معلمان دانشگاه فرهنگیان از بهمن ماه سال جاری در تهران خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 23 شهریور 95 : فراخوان بکار گیری دانشجویان معلمان ورودی سال 91 سهمیه کردستان  (منبع : خبرگزاری پانا)

از سوی معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان فراخوان بکارگیری دانشجو معلمان ورودی سال 91 سهمیه استان کردستان به جز رشته علوم تربیتی برای سال تحصیلی 96-95 اعلام شد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


 خبر 21 شهریور 95 : بیش از ۲۰ هزار دانشجو معلم جذب آموزش و پرورش شد (منبع : خبرگزاری شبستان)

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید ۲۵ هزار دانشجو معلم فارغ التحصیل این دانشگاه، به عنوان نخستین گروه دانشجو معلمانان، جذب آموزش و پرورش کشور شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 شهریور 95 : ورود تمام دانشجو معلمان 91 به حرفه معلمی (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از امکان ادامه تحصیل تمامی دانشجو معلمان ورودی 91 به صورت رسمی و حق‌التدریس خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


 خبر 17 شهریور 95 : نحوه شروع به کار دانشجومعلمان ورودی 91 دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش (منبع : خبرگزاری پانا)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، دانشگاه فرهنگیان در اطلاعیه ای نحوه شروع به کار دانشجومعلمان ورودی سال ۹۱  این دانشگاه در آموزش و پرورش را اعلام کرد که نکته مهم آن صدور گواهی فراغت از تحصیل این دانشجویان از ۲۰ تا ۲۵ شهریور است.همچنین از دانشجو معلمان خواسته شده که شخصا به پردیس ها مراجعه نکنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 10 شهریور 95 : فانی: امسال 10 هزار دانشجو جذب دانشگاه فرهنگیان خواهند شد  (منبع :خبرگزاری نسیم آنلاین)

وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال 10 هزار دانشجو جذب دانشگاه فرهنگیان خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 مرداد 95 : ضوابط جذب 10هزار دانشجو معلم از میان داوطلبان کنکور  (منبع : میزان)

ضوابط پذیرش 10هزار دانشجو معلم از طریق کنکور سال 95 اعلام شد که بر این اساس داوطلبان باید نمره علمی کل 6هزار و 500 و بالاتر را کسب کرده باشند. همچنین سلامت جسمی و روانی از سایر ویژگی ها است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 مرداد 95 :جذب ۱۰ هزار دانشجو از طریق ماده ۲۸ در دانشگاه فرهنگیان (منبع :خبرگزاری فارس)

معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: حدود ۱۰ هزار دانشجو از طریق ماده ۲۸ جذب خواهند شد و ۸ الی ۱۰ هزار نفر هم از طریق آزمون سراسری در همه رشته‌های ۱۶گانه دانشگاه جذب خواهیم داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 مرداد 95 : ۱۳هزار دانشجو معلم آماده ورود به مدارس ابتدایی (منبع : خبرگزاری قدس آنلاین)

 سرپرست دانشگاه فرهنگیان از پذیرش دانشجو در این دانشگاه بدون شرط معدل در سالیان پیشین، ابراز تأسف کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 مرداد 95 :دانشجو معلمان ۹۳ و ۹۴ نگران معوقات خود نباشند (منبع : خبرگزاری دانشجو)

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان با اشاره به پرداخت معوقات ورودی‌های ۹۳ و ۹۴ در برخی از استان‌ها گفت: دانشجویان نگران پرداخت‌ها نباشند؛ چرا که تا چند ماه آینده بقیه استان‌ها هم این معوقات را پرداخت می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


 خبر 2 تیر 95 : جذب ۲۲هزار دانشجو معلم برای سال تحصیلی آینده (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

 معاون دانشگاه فرهنگیان گفت: تمامی دانشجو معلمان ورودی ۹۱ وارد بازار کار می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


 خبر 25 خرداد 95 : جزییات وضعیت استخدامی دانشجومعلمان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون شورای عالی آموزش و پرورش گفت: وضعیت استخدام آموزش و پرورش مانند سایر ارگان‌های دولتی است با این تفاوت که قانون ‌متاهلین به خدمت آموزش و پرورش در‌‌ ‌مواردی لحاظ می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 25 خرداد 95 : پذیرش دانشجو معلم در ۱۸ رشته کارشناسی ارشد (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی درباره امکان ادامه تحصیل دانشجومعلمان، تقاضای ردیف استخدامی برای جذب هیات علمی و همچنین تقاضای راه‌اندازی ۲۰ رشته جدید در مقطع کارشناسی ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 24 خرداد 95 : آخرین اخبار از امکان ادامه تحصیل دانشجومعلمان (منبع : خبرگزاری ایلنا)

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی درباره امکان ادامه تحصیل دانشجومعلمان، تقاضای ردیف استخدامی برای جذب هیات علمی و همچنین تقاضای راه‌اندازی ۲۰ رشته جدید در مقطع کارشناسی ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 خرداد 95 : ممانعت از ادامه تحصیل دانشجویان معلمان تا ۳ سال بعد از خدمت (منبع : خبرگزاری دانشجو)

 دانشجوی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه دانشجویان نخبه و دارای عناوین و مقامات کشوری امکان ادامه تحصیل را تا ۳ سال بعد از خدمت خود ندارند، گفت: هدف آموزش و پرورش از منع ادامه تحصیل دانشجو معلمان چیست؟

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 اردیبهشت 95 : جذب ۱۴ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش (منبع : خبرگزاری مهر)

 وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۴۰ هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل هستند که امسال ۱۴ هزار نفر فارغ‌التحصیل و جذب آموزش و پرورش  می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 اردیبهشت 95 : پرداخت تدریجی معوقات دانشجو معلمان سال ۹۳ (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان از پذیرش 12 هزار نفری متقاضیان برای سال تحصیلی آینده به دو شکل آزمون استخدامی و دانشجو معلمان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


 خبر 30 فروردین 95 : جذب بیش از 14 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (منبع : خبرگزاری فارس)

جذب بیش از 14 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورشمعاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: 14 هزار و 500 نیرو از جمع فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی طی سال تحصیلی جدید در مقطع ابتدایی به‌کارگیری می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


 خبر 29 فروردین 95 : کارآموزی در حین تحصیل «دانشجومعلمان» تا کنون اجرایی نشده است (منبع : خبرگزاری فارس)

مشاور کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه کارآموزی در حین تحصیل «دانشجومعلمان» تاکنون اجرایی نشده است، گفت: تجربیات میدانی نشان می‌دهد پذیرش نیرو برای آموزش و پرورش از مجراهای دیگری غیر از دانشگاه فرهنگیان، تجربه موفقی نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 29 فروردین 95 :17هزار استخدامی جديد وارد مدارس می شوند (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: با شروع سال تحصیلی ۹۶- ۹۵ بالغ بر ۱۷ هزار استخدامی جدید جذب مدارس کشور می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 فروردین 95 : استخدام 15 هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان گفت: برای سال تحصیلی جدید 15 هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 اسفند 94 : تحصیل ۶۰ هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان کشور (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون ارزیابی، نظارت و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: اکنون بالغ‌بر ۶۰ هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان سطح کشور تحصیل می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 4 اسفند 94 : دانشجو معلمان ورودی سال های 91 و 92 سازماندهی می شوند (منبع : خبرگزاری پانا)

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان از سازماندهی دانشجو معلمان ورودی سال های 91 و 92 استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۳ بهمن ۹۴ : ورود ۱۲ هزار دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان به مدارس از مهر ۹۵ (منبع : خبرگزاری فارس)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان از ورود ۱۲ هزار دانشجومعلم این دانشگاه به مدارس از مهر ماه سال ۱۳۹۵ خبر داد و گفت: تأسیس دانشگاه فرهنگیان مهم‌ترین اقدام در حوزه تربیت معلم بعد از انقلاب اسلامی بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...