امروز چهارشنبه ۹۴/۰۵/۰۷
صفحه اصلیآگهی های استخدام سال 94 استخدام آموزش و پرورش استخدام مراکز آموزشی مجله ایران استخدام پوشش ویژه خبریزمان استخدام آموزش و پرورش (شروع ۱۱ مرداد)

زمان استخدام آموزش و پرورش (شروع ۱۱ مرداد)

نویسنده : ۱۱,۳۴۸ دیدگاه انتشار : ۹۴/۰۵/۰۶

استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴
جهت اعلام حمایت از استخدام فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

>جهت دانلود بسته ویژه ی نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید<
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ مرداد ۹۴: اطلاعیه آزمون استخدامی فرهنگیان در چند روز آینده منتشر می‌شود/ در انتظار تعیین ضوابط از سوی آموزش و پرورش هستیم (منبع: خبرگزاری فارس)

ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: هماهنگی‌های لازم برای واگذاری آزمون استخدامی فرهنگیان به سازمان سنجش صورت گرفته و صورتجلسه نیز نهایی شده است و اطلاعیه مربوط به جزئیات برگزاری آزمون در چند روز آینده از سوی سازمان سنجش منتشر می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر در انتظار دریافت اطلاعاتی پیرامون شرایط و ضوابط آزمون از آموزش و پرورش هستیم که به محض دریافت این اطلاعات، اطلاعیه مربوط به جزئیات را بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌دهیم.

همچنین محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز روز گذشته اعلام کرد: مقرر شده است آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۷ شهریور امسال برگزار شود و زمان ثبت‌نام برای این آزمون نیز یازدهم تا هفدهم مرداد ماه است.

زاهدی ادامه داد: برگزاری این آزمون بر عهده سازمان سنجش است و حُسن این کار در این است که از ایجاد هرگونه اعمال نظر و شائبه‌ای جلوگیری می‌شود و افرادی که در آزمون و مصاحبه قبول شوند، حدود یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش می‌بینند.


خبر ۵ مرداد ۹۴: آموزش و پرورش اطلاعیه آزمون استخدامی را فردا منتشر می‌کند (منبع: خبرگزاری فارس)

عبدالوحید فیاضی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس،‌ در خصوص جلسه اخیر کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی با وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در این جلسه اعلام کرد می‌خواهد اطلاعیه آزمون استخدامی را امروز و فردا منتشر کند و استارت استخدام در آموزش و پرورش زده شود.

وی ادامه داد: جلسه امروز پیرامون آمادگی وزارت‌ آموزش و پرورش برای سال تحصیلی جدید از نظر فضای آموزشی، نیروی انسانی و امکانات بود.

فیاضی افزود: وزیر آموزش و پرورش برنامه‌های خود را تشریح کرده و مشکلات را بیان کرد و بحث نیروی انسانی، سیاست‌گذاری‌های انجام شده و دستورالعملی که صادر کرده‌اند و اینکه کمبود نیروی انسانی از طریق به‌کارگیری بخشی از بازنشسته‌ها و بخشی از طریق قرارداد خرید خدمت انجام می‌شود، بیان شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به بحث فضای آموزشی گفت: مشکلات اعتباری در این خصوص وجود دارد؛ البته ۹۰ درصد اعتبارات آموزش و پرورش از طرف سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تخصیص داده شده است اما خزانه، ریالی پرداخت نکرده است.

وی خاطر نشان کرد: این نگرانی وجود دارد که اول مهر ممکن است آموزش و پرورش مشکلات زیادی داشته باشد و باید این نگرانی را دولت رفع کرده و به دغدغه‌ها خاتمه دهد.


خبر ۵ مرداد ۹۴: بخشنامه آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز صادر می‌شود (منبع: خبرگزاری دانشجو)

خبرگزاری دانشجو: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بخشنامه شدن آزمون استخدامی آموزش و پرورش توسط وزیر آموزش و پرورش خبر داد.
عبدالوحید فیاضی در گفتگو با خبرنگار سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تشریح جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: وزیر آموزش و پرورش با حضور در جلسه امروز کمیسیون، از صدور بخشنامه آزمون استخدامی طی امروز خبر داد.


خبر ۵ مرداد ۹۴: ثبت نام از ۱۱ مرداد آغاز می‌شود (منبع: خبرگزاری فارس)

قاسم احمدی‌لاشکی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان نوشهر اظهار کرد: براساس اعلام معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش تا ۴۸ ساعت آینده شیوه‌نامه چگونگی ثبت‌نام آن آماده و در سایت سازمان سنجش کشور قرار می‌گیرد.
وی افزود: از تعداد ۵ هزار نفر، حدود یک هزار و ۴۰۰ نفر فرزندان شاهد و خانواده ایثارگران و ۳ هزار و ۶۰۰ نفر مربوط به سایر اقشار است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ثبت‌نام از تاریخ یازدهم تا هفدهم مردادماه انجام می‌شود، افزود: آزمون نیز احتمالا در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۴ برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: آنهایی که به عنوان مربیان پیش‌دبستانی و خرید خدمات آموزشی سابقه تدریس دارند با شرایط خاص و ویژه‌ای جذب می‌شوند و دارای امتیاز و اولویت هستند.
احمدی لاشکی در پایان گفت: سن برای مدرک لیسانس ۳۰ سال و کارشناسی ارشد حداکثر ۳۵ سال است و کسانی که سابقه تدریس دارند جزو سابقه آنها محسوب شده و از سقف سنی کم می‌شود.


خبر ۵ مرداد ۹۴: سکوت آموزش و پرورش در اعلام جزئیات آزمون استخدامی و سردرگمی مردم (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اواخر سال گذشته بود که خبر موافقت برای برگزاری آزمون استخدامی و جذب ۵ هزار نفر در این وزارتخانه توسط معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر اعلام شد.

همان زمان معاون وزیر از اعلام فراخوان آزمون طی یک ماه آینده خبر داد اما از آن زمان تاکنون از فراخوان خبری نبود و اما نکته مهمتر اینکه آموزش و پرورش اطلاع‌رسانی دقیقی به مخاطبان نداشت و این موضوع باعث شده بود تا سایت‌ها و مؤسسات سودجو از فرصت استفاده کرده و به تبلیغات دروغین برای جذب مخاطب بپردازند.

اما نکته جالب‌تر اینکه پس از ماه‌ها انتظار، اولین جزئیات از برگزاری آزمون استخدامی، نه از طریق وزارت آموزش و پرورش بلکه از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رسانه‌ای شد.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش در این کمیسیون، یازدهم تا هفدهم مرداد ماه سال جاری را زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و ۲۷ شهریورماه را موعد برگزاری آزمون اعلام کرد.

در شرایطی که نمایندگان مجلس از جزئیات آزمون استخدامی پرده برداشتند، هنوز آموزش و پرورش نسبت به زمان برگزاری آزمون و اخبار منتشر شده واکنشی نشان نداده است.

در این میان و در سکوت خبری وزارت آموزش و پرورش، پیامک‌هایی به صورت گسترده برای مشترکان تلفن‌های همراه با این محتوای مختلف مانند «برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تابستان؛ آگاهی از شرایط و زمان ثبت‌نام ارسال عدد ۳» ارسال می‌شود.

با اندکی جستجو در اینترنت می‌توان انبوه سایت‌های جعلی را پیدا کرد که با سرکیسه کردن متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش، منابع سال‌های گذشته را تحویل آنها می‌دهند و جلوتر از مسئولان آموزش و پرورش از رشته‌های مورد نیاز خبر دارند.
به نظر می‌آید سکوت وزارت آموزش و پرورش تنها موجب سردرگمی مخاطبان آزمون استخدامی و سود بردن و سوء استفاده هرچه بیشتر سودجویان می‌شود که این حرکت در شأن مهمترین وزارتخانه کشور نیست.


خبر ۵ مرداد ۹۴: برگزاری آزمون استخدامی فرهنگیان به سازمان سنجش واگذار شد/انتشار اطلاعیه سازمان هفته آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از واگذاری آزمون استخدامی فرهنگیان به سازمان سنجش خبر داد و گفت:‌ اطلاعیه این سازمان در مورد نحوه برگزاری آزمون هفته آینده منتشر می‌شود.

ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: هماهنگی‌های لازم برای واگذاری آزمون استخدامی فرهنگیان به سازمان سنجش صورت گرفته است و تنها چند ابهام در مورد اجرای این آزمون باقی مانده که در این رابطه نیز هماهنگی صورت می‌گیرد.

وی افزود: سازمان سنجش اطلاعیه مربوط به برگزاری این آزمون را هفته آینده در سایت سازمان منتشر می‌کند.


خبر ۵ مرداد ۹۴: فریب پیامک‌های آزمون استخدامی را نخورید (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش جهان به نقل از تسنیم، آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش برای جذب ۵ هزار نیرو قرار است تابستان امسال برگزار شود. هنوز فراخوان آزمون استخدامی به صورت رسمی از سوی آموزش و پرورش منتشر نشده است اما پیامک‌هایی به صورت گسترده برای مشترکان همراه اول با این محتوا ارسال شده است:‌برگزار آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تابستان؛ آگاهی از شرایط و زمان ثبت‌نام ارسال عدد ۳.

رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خصوص این پیامک‌ها گفت:‌ هرگونه اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی،‌ شرایط ثبت‌نام و اطلاعات در رابطه با جزئیات آزمون صرفاً پس از نهایی شدن از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش و رسانه‌های رسمی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

وی افزود:‌ وزارت آموزش و پرورش درخصوص ارسال هرگونه پیامک از سوی شماره‌های تبلیغاتی و تحمیل هزینه به داوطلبان و انتشار جزییاتی در زمینه نحوه برگزاری آزمون استخدامی در سایت‌ها به داوطلبان هشدار می‌‌دهد و از آنها تقاضا داریم تا فریب این پیامک‌ها را نخورند.

معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد:‌به محض اینکه هماهنگی‌های لازم صورت گرفت، زمان برگزاری آزمون و جزییات آن از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش،‌ روز گذشته در مراسم امضای تفاهمنامه با سازمان زندان‌ها در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: در این زمینه هماهنگی‌های لازم را با سازمان مدیریت نهایی کرده‌ایم و برگزاری این آزمون برعهده سازمان سنجش است.هم اکنون در حال نهایی کردن محتوا، منابع و تاریخ برگزاری آزمون هستیم که امیدواریم در این هفته قطعی شود.

فانی در پاسخ به این سؤال “آیا فراخوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته جاری اعلام خواهد شد؟” گفت: نسبت به این موضوع امیدوار هستیم و صرفاً بحث هماهنگی‌ها مطرح است؛ چرا که آنچه به آموزش و پرورش مربوط است مدتهاست آماده شده است.


خبر ۵ مرداد ۹۴: جذب معلم ورزش در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری که امروز در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در خصوص وضعیت مربیان ورزش در مدارس اظهار داشت: آموزش و پرورش به مربی ورزش نیازمند است و از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی به جذب نیرو می‌پردازد.

وی ادامه داد: در آزمون استخدامی ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش که قرار است در تابستان امسال برگزار شود، تعدادی سهمیه برای جذب معلم ورزش وجود دارد که جزئیات آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.


خبر ۵ مرداد ۹۴: بررسی استخدام ۵ هزار نیروی آموزش و پرورش/ اولویت های جذب معلم (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس کمیته آموزش مجلس، از حضور وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای پاسخگویی به شبهات استخدام ۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش خبر داد.
عطاءالله سلطانی صبور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وعده وزیر آموزش و پرورش مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نیمه شهریور ماه، گفت: ما در برخی مناطق استان ها و همچنین در رشته های خاص با کمبود جدی نیرو مواجه هستیم که قرار است با نظر کمیسیون و آموزش و پرورش استخدام ۵ هزار نفر، به نیازهای موجود پاسخ دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: رشته هایی مانند ریاضی و فیزیک از جمله رشته هایی هستند که به شدت با کمبود نیرو در آن رو به رو هستیم. تاکنون نیاز سنجی مناسبی نیز برای اخذ نیروهای جدید صورت گرفته و البته در حال اجراست.

وی تاکید کرد: ضمن اینکه این مسئله در نشست های اعضای کمیسیون و وزیر آموزش و پرورش نیز در حال پیگیری است.

سلطانی صبور با اشاره به جلسه امروز کمیسیون با وزیر آموزش و پرورش، گفت: مهمترین محور این نشست بحث استخدام های جدید است، ضمن اینکه قرار است درباره مشکلات اصلی آموزش و پرورش نیز صحبت های مطرح شود.

نماینده مردم رزن در مجلس با اشاره به ملاحظات کمیسیون آموزش در استخدام ۵ هزار نیروی جدید، افزود: درخواست اعضای کمیسیون این است که به قانون عمل شود و این استخدام که نیاز آموزش و پروش است، در اسرع وقت محقق شود.

وی ادامه داد: قانون مشخص کرده که مربیان پیش دبستانی در اولویت باشند و در صحبت هایی که با وزیر داشته ایم، بناست که این امر نیز عملیاتی شود.

رئیس کمیته آموزش مجلس با اشاره به سئوال کمیسیون از وزیر، افزود: با توجه به اینکه چند هزار فارغ التحصیل تربیت معلم هنوز استخدام نشده اند، سئوال ما این است که وزارتخانه برای استخدام آنها چه تدبیری اندیشیده است.

سلطانی درباره نیروهای حق التدریسی نیز، گفت: در قانون اولویتی برای نیروهای حق التدریسی دیده نشده و آنها با بقیه در این آزمون امتیاز مشترک دارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه با اشاره به سیستان و بلوچستان به عنوان استانی که بیشترین نیاز را به استخدام نیروی جدید دارد، افزود: بیشترین نیازها در حوزه آموزش و پرورش مربوط به استان سیستان و بلوچستان است، مراکز استانی کمتر نیازمند هستند، مثلا تبریز حتی ترافیک نیرو دارد، اما شهرهای کوچک تر نیاز مبرم به نیروی جدید دارند.

سلطانی صبور در پایان گفت: اگر آزمون استاندارد برگزار شود و فرصت کافی نیز وجود داشته باشد، قطعا بهانه و مشکلی مانند آنچه در آزمون سال ۸۹ پیش آمد، وجود نخواهد داشت.


خبر ۴ مرداد ۹۴: پاسخ آموزش و پرورش به ابهامات پیش دبستانی ها: الزام مهدها به دریافت مجوزموقت/مجلس به دنبال استخدام (منبع: خبرآنلاین)

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری جلساتی در راستای تسهیل صدور مجوز پیش دبستانی‌ها، گفت: این نگاه مدنظر است تا بتوانیم در فرصت اندک باقی مانده تا آغاز سال تحصیلی مجوزهای موقتی صادر و در طول سال تحصیلی، بر اساس استانداردهایی که وجود دارد و سازمان مدارس غیر دولتی اعلام خواهد کرد، مدیران مهدهای کودک دارای دوره پیش دبستانی مجوز دائم دریافت کنند.

محمد دیمه‌ور درباره تکلیف دوره پیش دبستانی که محل اختلافاتی میان بهزیستی و آموزش و پرورش شده، اظهار کرد: تکلیف دوره پیش دبستانی روشن شده است.

وی افزود: حکم معاونت حقوقی ریاست جمهوری دو هفته گذشته صادر شد و در جلسه مشترکی که مسئولان آموزش و پرورش و بهزیستی حضور داشتند، مختصر اختلافاتی که در خصوص چگونگی نظارت و هدایت موسسان مهدهای کودک وجود داشت، حل شد.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال حاضر و بر این اساس مجوز کلیه مهد کودک‌ها از بدو تولد تا پایان چهارسال سن از سوی سازمان بهزیستی صادر می‌شود گفت: اداره و نظارت کلیه مهدها از چهار تا شش سال تمام بر عهده وزارت آموزش و پرورش است.

دیمه ور تاکید کرد: بنابراین کلیه مهد کودک‌هایی که دوره پیش دبستانی را ارائه می‌کنند باید از آموزش و پرورش مجوز بگیرند.

وی با اشاره به برگزاری جلساتی در راستای تسهیل صدور مجوزها گفت: این نگاه مدنظر است تا بتوانیم در فرصت اندک باقی مانده تا آغاز سال تحصیلی مجوزهای موقتی صادر و در طول سال تحصیلی بر اساس استانداردهایی که وجود دارد و سازمان مدارس غیر دولتی اعلام خواهد کرد مجوز دائم دریافت کنند.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره تعداد مهدهای کودکی که باید از آموزش و پرورش برای دوره پیش دبستانی مجوز بگیرند اظهار کرد: اطلاع دقیقی ندارم اما شمار مهدهای کودک به حدود ۱۷ هزار می‌رسد.

دیمه ور در واکنش به اینکه شنیده شده آموزش و پرورش نوآموزانی را که در مراکز غیر تحت پوشش آموزش و پرورش دوره پیش دبستانی را گذرانده باشند در کلاس اول ثبت نام نمی‌کند گفت: این یک سوء تفاهم بود که برای یک نفر در سازمان بهزیستی پیش آمده بود و درست نبود. منظور ما سنجش بدو ورود به دبستان بود.

وی افزود: اعلام کرده بودیم نوآموزانی که در پیش دبستانی‌های تحت پوشش آموزش و پرورش باشند چون اطلاعاتشان در سامانه سناد وجود دارد در مراکز خود، سنجش آنها را انجام می‌دهیم.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه وقتی مهدهای کودک برای دوره پیش دبستانی خود از ما مجوز بگیرند نظارت بر عهده ماست گفت: در این صورت تامین نیروی انسانی و سایر ضوابط هم بر این مراکز حاکم می‌شود.

وی درباره استخدام حق التدریس مربیان پیش دبستانی در پایه ابتدایی گفت: مجلس اقداماتی در دست دارد اما بنده در جریان آن نیستم.


خبر ۳ مرداد ۹۴: قطعی شدن آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته جاری/ برگزاری آزمون در تابستان (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه امضای تفاهم‌نامه با سازمان زندان‌ها در خصوص زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت: هماهنگی با سازمان مدیریت نهایی کردیم و برگزاری این آزمون با سازمان سنجش است که در حال نهایی کردن محتوا، منابع و تاریخ برگزاری آزمون هستیم که امیدواریم در این هفته قطعی شود.
وی درخصوص اینکه آیا به صورت قطع و یقین جزییات این آزمون در هفته جاری ابلاغ می‌شود خاطر نشان کرد: امیدواریم، فقط بحث هماهنگی‌ها است و اگر نه آنچه که مربوط به آموزش و پرورش بود مدت‌ها است که آماده شده است.
فانی در خصوص برگزاری این آزمون و محول شدن آن به سازمان سنجش گفت: جلساتی را داشتیم و هماهنگی نهایی باید با سازمان سنجش قطعی شود و سپس موضوع را اعلام می‌کنیم.
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آیا این آزمون در آبان ماه برگزار خواهد شد گفت: خیر، این یک مجوز خاص است که گرفته‌ایم و غیر از آزمون‌های ادواری سازمان سنجش است و آزمون در تابستان برگزار می‌شود.
وی افزود: افرادی که در این آزمون پذیرفته می‌شوند پس از گزینش و مصاحبه یک دوره یک ساله را در دانشگاه فرهنگیان برای آشنایی با حرفه معلمی طی می‌کنند در حالی که استخدام‌‌های ادواری سایر نهادها چنین شرایطی را ندارد زیرا این آزمون براساس ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان است و اگر گواهینامه معلمی دریافت کنند به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.


خبر ۲ مرداد ۹۴: اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری صدا و سیما فارس)

آزمون استخدام پنج هزار لیسانس در آموزش و پرورش دهه دوم یا سوم شهریور در کشور برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری صداو سیما ، وزیر آموزش و پرورش که برای شرکت در مراسم آغاز سی و سومین دوره مسابقات قران ، عترت و نماز دانش اموزان پسر برگزیده کشور به شیراز سفر کرده است، در برنامه گفت و گوی سیمای مرکز فارس با اعلام این خبر افزود: دستور العمل و اطلاعیه های مربوط به منابع آزمون استخدامی، حداکثر تا ده روز آینده در سایت وزرات اموزش و پرورش اعلام می شود .

علی اصغر فانی افزود: در این مرحله برای امسال، مجوز استخدام ۵ هزار لیسانس از سازمان مدیریت و برنامه ریزی، گرفته شده است.

وی با اشاره به تصویب طرح رتبه بندی معلمان در هیات دولت افزود: بر اساس این طرح از یکم مهر امسال، در احکام فرهنگیان، مزایای رتبه بندی جدید اعمال خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش با اعلام این که هیات دولت هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۴ و ۳۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای آن در سال ۹۵ تصویب کرده است، گفت : بر اساس این طرح ، فرهنگیان در ۴ رتبه در سطوح مختلف رتبه بندی می شوند و حداقل ۳۰۰ هزار تومان و حداکثر ۸۰۰ هزار تومان ، به مبلغ احکام آنان اضافه خواهد شد


خبر ۳۱ تیر ۹۴: ۱۲۵۰ نفر از سهمیه استخدام ۵ هزار نفری آموزش و پرورش «ایثارگران» هستند (منبع: خبرگزاری فارس)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ تیر ۹۴: اعلام اگهی استخدام پنج هزار نیرو در آموزش و پرورش به زودی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ تیر ۹۴: تأکید وزیر آموزش و پرورش بر برگزاری آزمون استخدامی در تابستان امسال/ اعلام جزئیات استخدام در آینده نزدیک (منبع: خبرگزاری فارس)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ تیر ۹۴: واگذاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سازمان سنجش قطعی نیست (منبع: خبرگزاری فارس)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ تیر ۹۴: آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سازمان سنجش واگذار شد (منبع: خبرگزاری فارس)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ تیر ۹۴: استفاده حداکثری از نیروی انسانی در ساماندهی یک تکلیف است (منبع: medu.ir)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ تیر ۹۴: متولی برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هاله ای از ابهام (منبع: خبرگزاری مهر)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ تیر ۹۳: جزئیات نامه آموزش و پرورش درباره آزمون استخدام ۵ هزار نیرو (منبع: خبرگزاری مهر)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ تیر ۹۴: برگزاری هرچه سریعتر آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ تیر ۹۴: اعلام زمان و منابع آزمون استخدامی تا پایان هفته (منبع: خبرگزاری ایلنا)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ تیر ۹۴: بررسی نحوه جذب ۵۰۰۰نیروی جدید در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری مهر)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ تیر ۹۴: فانی: کلاس‌ پنجم و ششم ابتدایی ۲معلمی می‌شوند/تعویق در برگزاری آزمون استخدامی شایعه است (منبع: باشگاه خبرنگاران)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ تیر ۹۴: جزئیات استخدام فرزندان فرهنگیان/ از سهمیه ۵ هزار نفری، چه تعداد فرزند جانباز و شهید استخدام می‌شوند؟ (منبع: باشگاه خبرنگاران)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ تیر ۹۴: وزیر آموزش و پرورش شایعات را رد کرد؛ برگزاری آزمون استخدامی در تابستان (منبع: iribnews.ir)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ تیر ۹۴: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش مهرماه ۹۵ مشغول کار می شوند (منبع: خبرگزاری شبستان)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ تیر ۹۴: آزمون استخدامی در اواسط تابستان برگزار می‌شود (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ تیر ۹۴: وعده های عمل نشده آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری مهر)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ تیر ۹۴: احتمال ضعیف برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تابستان (منبع: iribnews.ir)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ تیر ۹۴: استخدام آموزش و پرورش باید به صورت بومی باشد/ تعدیل نیرو لازمه جبران کمبود نیروها (منبع: باشگاه خبرنگاران)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ تیر ۹۴: بررسی ضوابط جذب ۴۲۰۰ نیرو در آموزش و پرورش تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ تیر ۹۴: جزئیات نامه ریاست جمهوری برای استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ تیر ۹۴: تشریح جزئیات سهمیه‌ آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش (منبع: خبرگزاری تسنیم)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ تیر ۹۴: اختلافات با سازمان مدیریت حل شد/آزمون تابستان برگزار خواهد شد (منبع: ایسنا)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ تیر ۹۴: چه افرادی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟/ اولویت بندی در پذیرش بر اساس نیازهای منطقه‌ای است (منبع: خبرگزاری میزان)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ تیر ۹۴: برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش «قطعی» است/ زمان آزمون هنوز مشخص نیست (منبع: خبرگزاری فارس)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ خرداد ۹۴: ۵۰ درصد استخدامی‌های جدید آموزش و پرورش به هنرستان‌ها اختصاص یافته است (منبع: خبرگزاری فارس)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ خرداد ۹۴: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: نیروهایی که به زودی جذب خواهند شد باید مدت یک‌سال را در دانشگاه فرهنگیان برای آموزش‌های لازم سپری کنند(منبع: خبرگزاری فارس)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ اردیبهشت ۹۴: ﻣﺪﻳﺮﻛﻞ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮاﻥ ﺩﺭ ﮔﻔﺖ ﻭﮔﻮ ﺑﺎ ﺗﺴﻨﻴﻢ: ﺗﻬﺮاﻥ ﺩﺭ ﺁﺯﻣﻮﻥ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﭘﺮﻭﺭﺵ ﺟﺬﺏ ﻧﻴﺮﻭ ﻧﺪاﺭﺩ (منبع: تسنیم)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ اردیبهشت ۹۴: مجوز استخدام پنج هزار نفر لیسانس برای امسال دریافت شده است (منبع: تابناک)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر  ۱۵ اردیبهشت ۹۴: بیشترین نیاز آموزش و پرورش معلم مرد در مقطع ابتدایی و دبیر متوسطه است (منبع: جام جم آنلاین)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۴: چکیده ای از گفته های وزیر محترم آموزش و پرورش در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پروش در سال ۱۳۹۴ در برنامه تلویزیونی نگاه یک (منبع: ایران استخدام)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 خبر ۲۲ فروردین ۹۴: مربیان پیش دبستانی و فرزندان فرهنگیان در اولویت جذب آزمون استخدامی تابستان قرار دارند (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام سال ۱۳۸۹:

جهت مشاهده آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۸۹ اینجا کلیک نمایید


جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید

 جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته ویژه ی نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: استخدامی آموزش و پرورش ، استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴ ، استخدام آموزش و پرورش ، استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴ ، موارد آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴ ، جدید ترین اخبار استخدام آموزش و پرورش ، وزارت علوم  ، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش ۹۴ ، سایت آموزش و پرورش ، استخدامی اموزش وپرورش ، آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، استخدام آموزش پرورش ، اخرین اخبار استخدامی آموزش و پرورش ، agahi estekhdam amoozesh parvaresh ، agahi estekhdam amuzesh parvaresh


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۱,۳۴۸ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  ساعت ارسال : ۰۲:۲۵

  کد دیدگاه : 425312

  پاسخ

  با سلام
  این شرط سنی که برای لیسانس گذاشتند واقعا منصفانه نیست. سالهای قبل تا سن ۳۵ سال لیسانس استخدام می کردند حالا شده ۳۰ سال. این شرط سنی حق شرکت بسیاری از متاهلین که نیاز اساسی به شغل دارند را از بین می برد.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  ساعت ارسال : ۰۲:۱۷

  کد دیدگاه : 425311

  پاسخ

  :( :(

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : بی نیاز ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  کاربری : بی نیاز

  ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  ساعت ارسال : ۰۲:۱۷

  کد دیدگاه : 425310

  پاسخ

  تاریخ فراغت از تحصیل باید کی باشه؟ شرایط معدل باید چطور باشه

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۵/۰۷

  ساعت ارسال : ۰۱:۲۴

  کد دیدگاه : 425286

  پاسخ

  امان از شرایط سنی لیسانس که خیلی پایینه دیگه دارم سکته میکنم وای خدا ……….

  ۳+ پاسخ
1 280 281 282

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
آگهی استخدام آموزش و پرورش