امروز شنبه ۹۴/۰۴/۱۳
صفحه اصلیآگهی های استخدام سال 94 استخدام آموزش و پرورش استخدام مراکز آموزشی مجله ایران استخدام پوشش ویژه خبریزمان استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴ (استخدامی تابستان)

زمان استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴ (استخدامی تابستان)

نویسنده : ۸,۶۹۴ دیدگاه انتشار : ۹۴/۰۴/۱۳

استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴
جهت اعلام حمایت از استخدام فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه:

به منظور جمع‌آوری اطلاعات مشمولان ماده ۴۸ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (فرزندان شهدا، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگان معزز آموزش و پرورش ) واجدین شرایط نسبت به تکمیل فرم از تاریخ ۹۴.۰۴.۰۸۴ لغایت ۹۴.۰۴.۱۹ اقدام کنند.

جهت ورود اینجا کلیک نمایید


توجه مهم: مشاهده شده است که از ساعاتی پیش متنی جعلی با عنوان جزئیات استخدام آموزش و پرورش (حاوی تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون و مفاد آزمون و..) در برخی از سایتها منتشر شده است که طبق تحقیقات همکاران ما در سایت ایران استخدام این خبر مربوط به استخدامی سال ۱۳۹۴ آموزش و پرورش نمی باشد. سایت ایران استخدام ضمن اطلاع رسانی این موضوع خدمت شما عزیزان در جهت جلوگیری از انتشار هرگونه شایعه در این زمینه از شما کاربران گرامی سایت تقاضا دارد که تنها پیگیر اخبار از مجاری و منابع موثق و تأیید شده باشید. طبیعتاً از انتشار متن ارسالی مذکور (خبر غیر موثق) توسط کاربران در بخش نظرات سایت معذور هستیم.

موفق باشید-ایران استخدام


خبر ۱۰ تیر ۹۴: استخدام آموزش و پرورش باید به صورت بومی باشد/ تعدیل نیرو لازمه جبران کمبود نیروها (منبع: باشگاه خبرنگاران)

غلامرضا عبدالوند عضو شورای عالی آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران در خصوص ضرورت آزمون استخدامی استاندارد گفت: در آموزش و پرورش با توجه به اینکه تعداد دانش‌آموزان از ۱۸ هزار نفر به ۱۳ هزار نفر تقلیل پیدا کرده است، در نتیجه با مازاد نیرو در بسیاری از استانها به ویژه در کلانشهرهایی نظیر تهران روبرو هستیم.

وی تاکید کرد: آزمون استخدامی باید به صورت منطقه‌ای برگزار شود، یعنی افراد بعد از پذیرش در منطقه‌ای خاص قادر به انتقال به کلانشهرها نباشند که تحقق این امر مستلزم مدیریت و برنامه‌ریزی و اختصاص اعتبارات است.

عبدالوند تصریح کرد: در صورتی که پذیرش در آزمون استخدامی به صورت کشوری انجام شود، بسیاری از معلمان پس از مدتی خدمت در مناطق محروم با روشهای مختلف خود را به مناطق برخوردارتر منتقل کرده که این امر زمینه‌ساز تورم نیرو در این شهرها و برهم خوردن توازن توزیع نیرو در کشور می‌شود.

هم اکنون مجوز آزمون استخدامی که از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اخذ شده است، شامل افرادی است که در دانشگاه‌های غیر فرهنگیان تحصیل کرده‌اند.

گفتنی است، توزیع نامناسب معلمین به گونه‌ای است که در کلانشهرها تورم نیرو و در برخی شهرستانها و مناطق کمبود نیرو وجود دارد.

عبدالوند برای این معضل پیشنهاد داد، بهتر است ‌آموزش و پرورش از سیاست تعدیل نیرو استفاده کند.

البته وی به این نکته اشاره داشت که تعدیل نیرو در آموزش و پرورش با توجه به تراکم بالای نیروهای مازاد در کلانشهرها و به خصوص تهران کار آسانی نخواهد بود و با توجه به اینکه این نیروهای مازاد استخدام رسمی‌اند و انتظارات و خدماتی هم دارند، در نتیجه آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند این کار را انجام دهد و مستلزم همکاری سازمانهای مختلف در راس آن همکاری دولت است.

تعدیل نیرو لازمه جبران کمبود نیروها است

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین راهکار برای این تعدیل نیرو برآورده کردن توقعات نیروها است و این شرایط باید به گونه‌ای انجام شود که نیروها و دولت به طور متقابل همکاریهای لازم را انجام دهند.

وی همچنین افزود: راهکار بعدی توجه به نیروهای دیپلم است، در حال حاضر معلمان با سابقه کاری ۲۵ – ۲۰ سال داریم که به طرق مختلف همچون سرباز معلم وارد بازار کار شده‌اند، توصیه می‌شود با ارائه تسهیلاتی این افراد از چرخه کاری دور شوند و به طور نیاز به اراده ملی است تا این معضل به راحتی و رعایت همه جوانب رفع شود.

چشم‌انداز کاری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

عبدالوند تصریح کرد: در آزمون استخدامی امسال قرار است هر معلمی از مسیر دانشگاه وارد سیستم کاری آموزشی شود و تا سال ۹۵ خروجی برای بازار کار از طریق آزمون نداریم، در واقع پذیرفته شدگان باید یکسال دوره آموزشی را بر اساس انتظارات دانشگاه فرهنگیان بگذرانند و در صورت کسب نمره قبولی وارد عرصه آموزشی می‌شوند و در غیر این صورت این دوره‌ها برای آنان تمدید می‌شود.

آموزش و پرورش به طراحی اساسی نیاز دارد

عبدالوند به این موضوع اشاره کرد که ما میلیون‌ها لیسانس و فوق‌لیسانس بیکار داریم، پس بهتر است دانشگاه فرهنگیان سطح خود را ارتقا دهد و از بین این افراد دانشجویان را بپذیرد.


خبر ۱۰ تیر ۹۴: بررسی ضوابط جذب ۴۲۰۰ نیرو در آموزش و پرورش تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تاکید به کمبود ۴۲۰۰ نیروی انسانی برای آغاز سال تحصیلی پیش رو، راهکار جبران این کمبود را خرید خدمات نیروی انسانی خواند و گفت: با مکانیزم‌هایی نیروی انسانی واجد شرایط را به کلاس درس می‌آوریم. این اقدام تحت ضوابطی است که استخدام تلقی نمی‌شود و رابطه استخدامی ایجاد نمی‌کند که در حال بررسی ضوابط این امر هستیم و پس از تایید، آن را اعلام می‌کنیم.

اسفندیار چهاربند در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: برای مهرماه و آغاز سال تحصیلی پیش رو ۴۲۰۰ نیروی انسانی کمبود داریم که مربوط به مقطع ابتدایی و متوسطه دوم و جنس “مرد” می‌شود. در متوسطه نیروی مرد کمبود داریم و در ابتدایی آموزگار چه زن و چه مرد نیاز است.

وی با اشاره به ماده ۵۱ قانون مدیریت خدمات کشوری که جذب هرگونه نیروی جدید را ممنوع می‌داند عنوان کرد: فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان باید به بدنه آموزش و پرورش بپیوندند که مهر امسال ورودی نداریم و اولین گروه از سال ۹۵ فارغ‌التحصیل می‌شوند. همچنین نقل و انتقال به تهران ممنوع است. در چنین شرایطی است که هیچ راه قانونی برای تامین معلم نداریم، دست به خرید خدمات آموزشی می‌زنیم.

چهاربند افزود: مهرماه باید کلاس‌ها راه بیفتند و معلم لازم داریم، لذا خرید خدمات نیروی انسانی را انجام می‌دهیم. دانش‌آموز را در مدرسه نگه داشته و با مکانیزم‌هایی نیروی انسانی واجد شرایط را به کلاس درس می‌آوریم. این اقدام تحت ضوابطی است که استخدام تلقی نمی‌شود و رابطه استخدامی ایجاد نمی‌کند. حتما خرید خدمات نیروی انسانی را در سال ۹۴ برای مدارسی که کمبود نیرو دارند، خواهیم داشت. ضوابط مربوطه را اعلام خواهیم کرد؛ در حال حاضر در حال بررسی ضوابط این امر هستیم.

با بیان اینکه عنوان «صندلی خالی در مدارس» به معنای ظرفیت خالی مدارس غیردولتی است و مشمول مدارس دولتی نمی‌شود، اظهار کرد: صندلی در آموزش و پرورش نماد ظرفیت است.

وی افزود: از روش خرید خدمات آموزشی و استفاده از صندلی خالی مدارس در تهران استفاده نمی‌کنیم. دلیل نخست آن است که مدارس غیردولتی عمدتا در مناطق برخوردار تهران هستند و اگر بخواهم علی‌رغم وجود ظرفیت و فضا در مدارس دولتی، از مدارس غیردولتی خرید خدمات کنیم و هزینه‌ای هم بپردازیم دو مساله پیش می‌آید.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، با بیان اینکه اولا کلاسی که باید در مدرسه دولتی با ۳۰ نفر تشکیل و برای آن هزینه شود، حال اگر تعدادی را به مدرسه غیردولتی ببریم، آن هزینه به جای خودش باقی است و فقط تراکم کلاس پایین می‌آید، گفت: خرید خدمات آموزشی زمانی مصداق پیدا می‌کند که با مشکل ظرفیت روبه‌رو باشیم و به علت کمبود فضا ناچار باشیم دانش‌آموز را به مدارس غیردولتی منتقل کنیم. علاوه بر این مشکل بزرگ دیگری هم وجود دارد و آن این است که از یک کلاس ۳۰ نفره، کدام دانش‌آموزها را انتخاب کنیم؟ با کدام ضابطه باید این کار را انجام دهیم؟ این امر امکان ایجاد تبعیض را به وجود می‌آورد.

چهاربند افزود: از سوی دیگر اگر دانش‌آموز را منتقل کردیم، آیا سال آینده هم بودجه و اعتبار هست و دانش‌آموز می‌تواند ادامه بدهد یا باید بازگردد؟.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، با اشاره به اینکه خرید صندلی خالی برای مناطق محروم که ما ظرفیت ایجاد نکردیم و نمی‌توانیم سرمایه‌گذاری کنیم و بخش غیردولتی می‌تواند کمک کند، مفید است، اظهار کرد: باید خرید خدمات آموزشی به کمبودهایمان معطوف شود؛ فعلا فضای آموزشی در تهران معضل نیست و بیشتر با کمبود نیرو روبه‌رو هستیم و در این بخش معضل داریم.


خبر ۱۰ تیر ۹۴: جزئیات نامه ریاست جمهوری برای استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، موضوع برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش برای جذب ۵ هزار نیرو این روزها موارد و مشکلاتی را با خود به همراه داشته است.

مشخص نبودن زمان برگزاری این آزمون و نبود هیچ گونه اطلاعاتی درباره موارد برگزاری و حتی شرکت کنندگان آزمون، مخاطبان و داوطلبان ورود به آموزش و پرورش را سر در گم کرده است.

اما اردیبهشت ماه امسال، مجوز کتبی استخدام از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به آموزش و پرورش داده شد؛ در نامه عسگری آزاد جانشین معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری به وزیر آموزش و پرورش، موارد برگزاری آزمون استخدامی در قالب مجوز کتبی ابلاغ شد، که متن نامه به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر فانی

وزیر محترم آموزش و پرورش

با سلام و احترام

بازگشت به نامه‌های ۲۱۸۹۲۱ مورخ ۴ بهمن ۱۳۹۳ و شماره ۲۵۱۵۵۲ مورخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ و به استناد بند ج و تبصره یک ماده ۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری بدینوسیله مجوز استخدام ۵ هزار نفر برای استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی تخصیص می‌یابد.

استخدام افراد از محل این مجوز منوط به رعایت بند ت ماده ۲۲۴ قانون برنامه پنجم توسعه و تأمین اعتبار لازم و تنظیم و انتشار آگهی استخدام با رعایت تمامی قوانین و مقررات ذی‌ربط و اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، سهمیه استخدامی ایثارگران و معلولان و رعایت دستورالعمل برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه ۹۷۵۷/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ و پس از تعیین این سازمان امکان پذیر می‌باشد.

در تمامی مکاتباتی که برای استخدام افراد از محل این مجوز انجام می‌شود به شماره و تاریخ نامه به عنوان مجوز قانونی استخدام اشاره شود.

شایان ذکر است، استخدام از محل این مجوز صرفاً برای مشاغل آموزشی در مناطقی که با مازاد نیرو مواجه نیستند امکان پذیر است و اختصاص به دانش آموختگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور و حوزه‌های علمیه به غیر از دانشگاه فرهنگیان دارد و مابقی فارغ‌التحصیلان این دانشگاه‌ها می‌توانند در این آزمون شرکت کنند که پذیرفته شدگان آزمون پس از طی دوره یکساله مهارت‌آموزی در دانشگاه فرهنگیان مطابق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه مذکور به استخدام پیمانی آن وزارتخانه در خواهند آمد.

همچنین با عنایت به بند ۱۶ نامه ۱۷۲۵۵۶/۲۰۶ مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ شورای عالی اداری از این پس صدور مجوز استخدام برای آن وزارتخانه در چارچوب احکام قانونی و بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای شورای مذکور خواهد بود.

به گزارش فارس، در نامه مذکور بیشتر موارد آزمون استخدامی روشن است اما نکته با اهمیت زمان برگزاری آزمون است که هنوز اطلاعات دقیقی از آن در دست نیست.


خبر ۹ تیر ۹۴: تشریح جزئیات سهمیه‌ آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش (منبع: خبرگزاری تسنیم)

محمدحسین کفراشی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که آموزش و پرورش از احصای اطلاعات مشمولین ماده ۴۸ قانون مقررات مالی دولت خبر داده است،‌ این ماده قانونی به چه موضوعی اشاره دارد؟‌ اظهار داشت:‌ ماد ۴۸ اشاره می‌کند، هر گاه استخدامی در دولت انجام شد باید ۲۵ درصد استخدامی‌ها از میان فرزندان شهدا،‌ آزادگان و جانبازان بالای ۲۵ درصد باشد.
وی افزود: آموزش و پرورش امسال برای جذب ۵ هزار نفر آزمون استخدامی دارد بنابراین از فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان آموزش و پرورش خواسته فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند تا مشخص شود در رشته‌هایی که قرار است جذب نیرو داشته باشند، چه تعداد از فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان می‌گنجند.
کفراشی گفت:‌ فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارای اولویت هستند بنابراین ابتدا اولویت با فرزندان شهدا،‌جانبازان و آزادگان آموزش و پرورش است و پس از آن اولویت با سایرین خواهد بود.
مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ادامه داد:‌ از میان ۵ هزار نفری که قرار است در آموزش و پرورش استخدام شوند باید ۲۵ درصد از میان خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران بالای ۲۵ درصد باشند.
طبق گفته‌های علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، فرزندان فرهنگیان، مربیان پیش دبستانی و نیروهای شرکتی نیز در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش در اولویت هستند.
به گزارش تسنیم، سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: به منظور جمع‌آوری اطلاعات مشمولان ماده ۴۸ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (فرزندان شهدا، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگان معزز آموزش و پرورش ) واجدین شرایط نسبت به تکمیل فرم از تاریخ ۹۴.۰۴.۰۸۴ لغایت ۹۴.۰۴.۱۹ اقدام کنند.
وی در خصوص واجدان شرایط این ماده قانونی‌، تصریح کرد: فرزند شهید، فرزند جانباز بالای ۲۵ درصد و بالاتر، فرزند آزاده (اعم از شاغل، بازنشسته، فوت شده و یا از کارافتاده) مشمولان این ماده قانونی هستند.
حسینی تأکید کرد: فقط یکی از فرزندان مشمول قانون مذکور می‌تواند از سهمیه مذکور استفاده کند.
مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای تکمیل فرم ثبت‌نام اینجا کلیک نمایند


خبر ۹ تیر ۹۴: اختلافات با سازمان مدیریت حل شد/آزمون تابستان برگزار خواهد شد (منبع: ایسنا)

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرروش تا پایان تابستان امسال خبر داد.
محمد فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این پرسش که اختلافاتی میان سازمان مدیریت و آموزش و پرورش در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی وجود داشت گفت: این مسئله حل شده و قرار است آزمون در تابستان برگزار شود.
وی افزود: در حال حاضر تیمی متشکل از نمایندگان آموزش و پرروش و سازمان مدیریت در حال کار بر روی جزئیات آزمون هستند و بزودی اخبار مربوط از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اعلام خواهد شد.


خبر ۸ تیر ۹۴: چه افرادی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟/ اولویت بندی در پذیرش بر اساس نیازهای منطقه‌ای است (منبع: خبرگزاری میزان)

خبرگزاری میزان: مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش درباره برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: این استخدام تنها شامل حال فارغ التحصیلان دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت معلم نمی‌شود، بلکه تمامی افرادی که از سایر دانشگاهای کشور فارغ التحصیل شده‌اند، نیز می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام و شرکت کنند.
چه افرادی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟/ اولویت بندی در پذیرش بر اساس نیازهای منطقه‌ای استمحمد فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، درباره جذب نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به اینکه برخی افراد پیش از گذراندن خدمت نظام وظیفه برای ادامه تحصیل جذب دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم می‌شوند، آنها خود به خود جذب آموزش و پرورش خواهند شد.
وی در پاسخ به اینکه چه افرادی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟ افزود: این استخدام تنها شامل حال افرادی نمی‌شود که تحصیلات خود را در دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم به اتمام رسانده‌اند، بلکه تمامی فارغ التحصیلان دانشگاهی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور می‌توانند در آن ثبت‌نام کرده و در آزمون مورد نظر برای استخدام در آموزش و پرورش شرکت کنند.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه متقاضیان بر اساس نیاز منطقه و طبق اولویت‌بندی‌هایی تعیین شده انتخاب می‌شوند، تصریح کرد: براین اساس تنها دانشجویان دانشگاه‌‎های مربوط به این وزارتخانه در اولویت قرار ندارند و سعی ما براین است که افراد را بر اساس نیاز منطقه‌ای استخدام کنیم.

فاضل درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای متقاضیان شغل معلمی نیز گفت: زمان این آزمون هنوز به طور قطع مشخص نیست و در حال حاضر پیگیری‌های در این باره از هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری در حال انجام است.


خبر ۶ تیر ۹۴: برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش «قطعی» است/ زمان آزمون هنوز مشخص نیست (منبع: خبرگزاری فارس)

محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «آیا تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص شده است؟»، اظهار داشت: متأسفانه تاریخ برگزاری آزمون استخدامی هنوز مشخص نشده است.
وی افزود: در حال پیگیری هستیم تا با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری هماهنگی‌های این آزمون را انجام دهیم.
سلیمی جهرمی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «آیا امکان برگزاری آزمون در فصل تابستان وجود دارد؟»، خاطرنشان کرد: بحث این موضوع است، اما هنوز جواب قطعی داده نشده است.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری این آزمون، گفت: برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش قطعی است.


خبر ۲۸ خرداد ۹۴: ۵۰ درصد استخدامی‌های جدید آموزش و پرورش به هنرستان‌ها اختصاص یافته است (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سید مصطفی آذرکیش عصر امروز در گردهمایی معاونان آموزشی کارشناسان آموزش فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در اردبیل اظهار کرد: امسال تلاش‌های خوبی برای ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی صورت گرفته که این مهم سبب استفاده مناسب از منابع موجود می‌شود به طوریکه بیش از ۵۰ درصد استخدام ۵ هزار نفری در سال‌جاری به هنرستان‌ها اختصاص می‌یابد.

وی تصریح کرد: افزایش و توسعه همه‌جانبه مشارکت‌ها که یکی از سیاست‌های پنجگانه وزیر بوده در حوزه آموزش‌های کار و دانش با کیفیت‌بخشی و توسعه آموزش‌های مهارتی خارج از مدرسه و نیز انجام و عملیاتی کردن تفاهم‌نامه‌های همکاری با سایر دستگاه‌ها، نمود عینی پیدا کرده که امیدواریم با توسعه این مشارکت‌ها گام‌های بسیار خوبی در جهت نیل به اهداف آموزش‌های کار و دانش برداشته شود.

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوره دوم کار و دانش وزارت آموزش و پرورش گفت: اجرای نظام آراستگی ۵S در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش استان اردبیل سبب جذابیت بیشتر محیط‌های هنرستان‌ها، افزایش بهره‌وری و همچنین استفاده بهینه از تجهیزات کارگاهی موجود شده که این مهم باید الگوی سایر استان‌های کشور قرار گیرد.

آذرکیش با قدردانی از عوامل هنرستانی و اداری برای کیفیت‌بخشی آموزش‌های مهارتی افزود: مدیران هنرستان‌ها باید رهبران آموزشی باشند تا بتوانند مجموعه تحت مدیریت خود را برای رسیدن به اهداف آموزش و پرورش یاری کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوره دوم کار و دانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امسال در بحث تخصیص اعتبارات تجهیزات هنرستان‌ها رشد ۴۰ درصدی پیش‌بینی شده است، خواستار آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی برای همگامی با نیازهای مهارتی جامعه شد.


خبر ۴ خرداد ۹۴: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: نیروهایی که به زودی جذب خواهند شد باید مدت یک‌سال را در دانشگاه فرهنگیان برای آموزش‌های لازم سپری کنند(منبع: خبرگزاری فارس)

قاسم احمدی‌لاشکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به اینکه نیروهای خرید خدمات آموزشی و پیش‌دبستانی یکی از دغدغه‌های بزرگ آموزش و پرورش بودند، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده به‌زودی ثبت‌نام برای استخدام ۵ هزار نفر انجام می‌شود که این نیروها باید مدت یک‌سال را در دانشگاه فرهنگیان برای آموزش‌های لازم سپری کنند.

وی با اشاره به اینکه طرح دو فوریتی این مسئله آماده شده و به‌زودی وارد صحن علنی مجلس می‌شود، افزود: با تصویب این طرح و برگزاری آزمون، فقط افرادی که در گذشته مشغول تدریس و اخراج شده بودند جذب می‌شوند که در این زمینه اعتقاد ما این است که حتی حق‌التدریسی‌ها نیز از میان این مجموعه جذب شوند.


خبر ۲۷ اردیبهشت ۹۴: ﻣﺪﻳﺮﻛﻞ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮاﻥ ﺩﺭ ﮔﻔﺖ ﻭﮔﻮ ﺑﺎ ﺗﺴﻨﻴﻢ: ﺗﻬﺮاﻥ ﺩﺭ ﺁﺯﻣﻮﻥ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﭘﺮﻭﺭﺵ ﺟﺬﺏ ﻧﻴﺮﻭ ﻧﺪاﺭﺩ (منبع: تسنیم)

اﺳﻔﻨﺪﻳﺎﺭ ﭼﻬﺎﺭﺑﻨﺪ ﺩﺭ ﮔﻔﺖ ﻭﮔﻮ ﺑﺎ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﺧﺒﺮﮔﺰاﺭﻱ ﺗﺴﻨﻴﻢ ﺩﺭ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ اﻳﻦ ﭘﺮﺳﺶ ﻛﻪ ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮاﻥ ﺩﺭ ﺁﺯﻣﻮﻥ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ ﭼﻪ ﺗﻌﺪاﺩ ﺳﻬﻤﻴﻪ ﺩاﺭﺩ اﻇﻬﺎﺭ ﺩاﺷﺖ: ﺩﺭ ﺁﺯﻣﻮﻥ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮاﻥ ﺳﻬﻤﻴﻪ اﻱ ﻧﺪاﺭﺩ.
ﻭﻱ اﻓﺰﻭﺩ: ﺩﺭ ﺁﺯﻣﻮﻥ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ ﻛﻪ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎﻥ اﻣﺴﺎﻝ ﺑﺮﮔﺰاﺭ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ, ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮاﻥ اﺳﺘﺨﺪاﻡ ﻧﻴﺮﻭ ﻧﺪاﺭﺩ ﻭﺳﻬﻤﻴﻪ ﻫﺎﻱ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﻋﻤﺪﺗﺎ ﺑﻪ ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻣﺤﺮﻭﻡ اﺧﺘﺼﺎﺹ ﺩاﺭﺩ.
ﺑﻪ ﮔﺰاﺭﺵ ﺗﺴﻨﻴﻢ, ﺳﻴﺪ ﻣﺤﻤﺪ ﺑﻂﺤﺎﻳﻲ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ و ﭘﺸﺘﻴﺒﺎﻧﻲ ﻭﺯاﺭﺕ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ ﻧﻴﺰ ﺑﺎ اﺷﺎﺭه ﺑﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻡ ﭘﻨﺞ ﻫﺰاﺭ ﻧﻴﺮﻭ اﺯ ﻣﻴﺎﻥ ﻓﺎﺭﻍ اﻟﺘﺤﺼﻴﻼﻥ ﺩاﻧﺸﮕﺎه ﻫﺎ ﮔﻔﺖ: اﻓﺮاﺩ اﺯ ﻣﻴﺎﻥ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎﻥ ﺑﺎ ﻣﺪﺭﻙ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﺩﺭ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻴﺎﺯ و ﺟﻨﺴﻴﺖ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻴﺎﺯ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﺑﺮﮔﺰاﺭﻱ ﺁﺯﻣﻮﻥ و ﮔﺬﺭاﻧﺪﻥ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻳﻜﺴﺎﻟﻪ ﺩﺭ ﺩاﻧﺸﮕﺎه ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ ﺟﺬﺏ ﻣﻲ ﺷﻮﻧﺪ.
ﻭﻱ اﺩاﻣﻪ ﺩاﺩ: اﻓﺮاﺩ ﭘﺬﻳﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه اﺯ ﻣﻬﺮ ﺳﺎﻝ ۹۵ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺭا ﺩﺭ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﻲ ﻛﻨﻨﺪ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺿﻭاﺑﻄ و ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺁﺯﻣﻮﻥ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﺗﺎ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﺁﻳﻨﺪه اﻋﻼﻡ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.


خبر ۲۴ اردیبهشت ۹۴: مجوز استخدام پنج هزار نفر لیسانس برای امسال دریافت شده است (منبع: تابناک)

وزیر آموزش و پرورش گفت: مجوز استخدام پنج هزار نفر لیسانس برای امسال دریافت شده که اطلاعات آن حداکثر تا یک ماه دیگر بر روی سایت آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.
به گزارش ایرنا، علی اصغر فانی عصر پنجشنبه در دیدار صمیمانه با خانواده معلمان شهید، فرهنگیان و دانش آموزان سیستان و بلوچستان در زاهدان افزود: پس از نام نویسی متقاضیان، آزمون استخدامی در تابستان امسال برگزار می شود.
وی ادامه داد: افراد از بین متقاضیان با مدارک لیسانس در رشته های مورد نیاز و جنسیت مورد نظر آموزش و پرورش از طریق آزمون با قید استخدام بومی انتخاب می شوند تا تقاضای انتقال کم شود.
وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: افراد پذیرفته شده در این آزمون پس از گذراندن دوره یک ساله آموزش روش های تدریس در دانشگاه فرهنگیان به استخدام آموزش و پرورش در می آیند.
فانی تصریح کرد: فرزندان فرهنگیان در شرایط یکسان در اولویت استخدام قرار دارند زیرا با فرهنگ آموزش و پرورش آشناتر و به کارگیری آنان به نفع آموزش و پرورش کشور است و از طرفی به خواسته دیرینه فرهنگیان جامه عمل پوشانده می شود.
وی گفت: دولت در رابطه با رتبه بندی معلمان ۱۳هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال (هزار و ۳۵۰میلیارد تومان) علاوه بر بودجه ۲۵۰هزار میلیارد ریالی (۲۵ هزار میلیارد تومانی) آموزش و پرورش برای امسال پیش بینی کرده و برای سال ۹۵ نیز سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تصویب شده است.
وی شایعات مبنی بر عدم توانایی استفاده تمام معلمان از طرح رتبه بندی را رد کرد و افزود: شاخص های رتبه بندی تا اواسط خرداد ماه قطعی و به تصویب شورای توسعه مدیریتی کشور می رسد و پس از تشکیل پرونده و پیگیری های لازم احکام صادر خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: شاخص های رتبه بندی معلمان از وظیفه معلم منبعث می شود و هر معلمی که در چارچوب کاری خود فعالیت بهتری داشته باشد رتبه بهتری خواهد گرفت.
فانی با بیان اینکه طرح رتبه بندی معلمان سعی در کاهش تفاوت های درآمدی بین فرهنگیان و سایر کارمندان دولت دارد، افزود: یکی از اهداف این طرح افزایش شایستگی ها و مهارت های حرفه ای معلمان است که موجب فعالیت بیشتر آنان و ارتقای سطح علمی دانش آموزان می شود و هدف دیگر آن افزایش انگیزه در معلمان با افزایش حقوق دریافتی به واسطه ارتقای رتبه است.
وی گفت: در چند ماه اخیر آیین نامه کلاس های چند پایه به تصویب شورای عالی آموزش و پرورش رسید و پرداخت هایی را بر اساس جدول تنظیم شده به معلمان چند پایه خواهیم داشت.
وی اظهار داشت: سود عاید شده معلمان از صندوق ذخیره فرهنگیان از ابتدای دولت یازدهم معادل سودی است که از زمان تاسیس این صندوق در سال ۷۴ تا قبل از دولت یازدهم به آنان داده شده بود.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: تحول در آموزش و پرورش یا اجرای عملی طرح تحول امکان پذیر است که لازمه آن برنامه ریزی و داشتن نقشه راه یعنی فراهم کردن مقدمات است.
وی با اشاره به پهناوری استان سیستان و بلوچستان و دشواری های موجود در کار آموزش و پرورش این استان افزود: حق مرزی برای سیستان و بلوچستان ۴۰ میلیارد تومان بار مالی داشت که با پیگیری های لازم موفق به پرداخت آن شدیم.
فانی گفت: امیدوارم بتوانم پاسدار لایقی برای خون شهدا و ارزش ها و دستاوردهای انقلاب باشم.
به گزارش ایرنا در پایان این نشست از خانواده معلمان شهید استان با حضور وزیر آموزش و پرورش، استاندار سیستان و بلوچستان و معاون سیاسی اجتماعی استاندار تجلیل شد.
وزیر آموزش و پرورش چهارشنبه شب پس از ورود به زاهدان با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان دیدار کرد.
فانی به اتفاق هیات همراه، مدیرکل و معاونان اداره کل آموزش و پرورش صبح روز پنجشنبه با حضور در گلزار شهدا بهشت مصطفی زاهدان ضمن فرائت فاتحه و نثار گل بر مزار شهدا، با آرمان های شهیدان تجدید میثاق کردند.


خبر  ۱۵ اردیبهشت ۹۴: بیشترین نیاز آموزش و پرورش معلم مرد در مقطع ابتدایی و دبیر متوسطه است (منبع: جام جم آنلاین)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما محمد بطحایی امروز در سمنان با یادآوری اخذ مجوز استخدام پیمانی پنج هزار معلم گفت : بیشترین نیاز آموزش و پرورش معلم مرد در مقطع ابتدایی و دبیر متوسطه است.
وی با بیان اینکه جدول نیازسنجی استان ها بر اساس نوع رشته ، جنس و تعداد معلمان مورد نیاز در حال تدوین و نهایی شدن است افزود : پس از بررسی اعلام نیاز استان ها ، آزمونی برای متقاضیان برگزار می شود و فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر می توانند در این آزمون شرکت کنند .
بطحایی گفت : پدیرفته شدگان در این آزمون یک سال در دانشگاه فرهنگیان دوره مهارت آموزی و حرفه معلمی را طی می کنند و مهر ماه سال ۹۵ افرادی که این دوره را با موفقیت طی کنند وارد سازمان آموزش و پرورش می شوند .
وی اظهار امیدواری کرد : آزمون تعیین معلمان واجد شرایط طی کردن دوره حرفه ای دانشگاه فرهنگیان تا قبل از مهر ماه امسال برگزار شود .
وی با یادآوری اینکه مربیان پیش دبستانی بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی دارای اولویت استخدام هستند افزود : این افراد هم باید در آزمون استخدامی شرکت کنند ولی در شرایط برابر با سایر متقاضیان ، اولویت استخدام با آنهاست .
وی که برای شرکت در مراسم تجلیل از ۳۰ معلم ، مخترع و مولف برتر فرهنگی استان به سمنان آمده بود ، در جمع معلمان گفت : دولت ، امسال و سال آینده حدود پنج هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در نظر گرفته تا حقوق معلمان را بین ۱۵ تا ۵۰ درصد افزایش دهد .
وی افزود : هدف دولت از اجرای این طرح کیفیت بخشی به آموزش هاست .


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۴: چکیده ای از گفته های وزیر محترم آموزش و پرورش در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پروش در سال ۱۳۹۴ در برنامه تلویزیونی نگاه یک (منبع: ایران استخدام)

ایران استخدام، به نقل از وزیر محترم آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی نگاه یک: وزیر محترم آموزش و پرورش در روز شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۴ با حضور در برنامه تلویزیونی نگاه یک به سوالاتی در رابطه با وضعیت کلی دستمزدها و نظام رتبه بندی فرهنگیان و.. پاسخ دادند. ایشان در خصوص سوال مجری برنامه در رابطه با استخدامی سال ۹۴ وزارت آموزش و پرورش چنین پاسخ دادند که بر اساس قوانین دانشگاه فرهنگیان دو راه برای استخدام  و اضافه شدن نیروهای جدید به آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است که یک راه مخصوص افراد دارای مدرک دیپلم از طریق کنکور سراسری است و راه دیگر طبق ماده ۲۸، استخدام از طریق برگزاری آزمون است. طبق گفته ایشان در حدود یک هفته پیش مجوز برگزاری آزمون استخدامی به صورت مکتوب از سازمان مدیریت اخذ شده است و نیاز به هماهنگی با سازمان سنجش و سایر هماهنگی ها جهت برگزاری این آزمون است که به احتمال زیاد در طی تابستان این آزمون برگزار خواهد شد.  طبق گفته وزیر محترم آموزش و پرورش فرزندان فرهنگیان و نیروهای پیش دبستانی در این آزمون استخدامی از اولویت برخوردار خواهند بود. ایشان در پاسخ به وضعیت معلمان حق التدریسی در این آزمون چنین پاسخ دادند که نیروهای حق التدریسی نیز میتوانند مانند سایر افراد در این آزمون استخدامی شرکت نمایند. وزیر محترم آموزش و پرورش با اشاره به کمبود نیرو در برخی از مناطق و مازاد نیرو در سایر مناطق از عدم وجود توازن در این مورد سخن گفتند. طبق گفته ایشان در استخدامی پیش رو گزینش نیرو ها بر اساس شرایط بومی خواهد بود تا کمبود نیروها بر اساس نیاز واقعی رفع گردد. طبق گفته دکتر فانی پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی به مدت یک سال در دانشگاه فرهنگیان آموزش هایی در خصوص نحوه تدریس و … خواهند دید و سپس شروع به کار خواهند کرد. طبق گفته دکتر فانی نیاز آموزش و پرورش در مقاطع ابتدایی و به خصوص مقطع ششم ابتدایی بیشتر است.

منبع: ایران استخدام به نقل از وزیر محترم آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی نگاه یک شبکه ۱ (۹۴/۲/۱۲)

با آرزوی موفقیت برای یکیایک شما کارجویان و علاقمندان به حرفه مقدس معلمی – ایران استخدام


 خبر ۲۲ فروردین ۹۴: مربیان پیش دبستانی و فرزندان فرهنگیان در اولویت جذب آزمون استخدامی تابستان قرار دارند

علی اصغر فانی در گفتگوی اختصاصی باخبرگزاری صدا و سیما (واحد مرکزی خبر)درشهرستان آران و بیدگل با اشاره به جذب پنج هزار نیروی استخدامی در چند ماه آینده در آموزش و پرورش گفت: این نیروهای از دارندگان مدرک کارشناسی رشته های مختلف هستند و از طریق آزمون جذب می شوند.
وی افزود: پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی یک دوره یکساله را برای تعلیم روش های تدریش در دانشگاه فرهنگیان سپری میکنند و سپس جذب آموزش و پرورش می شوند.
وزیر آموزش و پرورش بااشاره به توزیع نامناسب و نا متوازن نیروی انسانی در آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر هیچگونه کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش وجود ندارد .
وی افزود : در برخی از مناطق تورم نیرو و در برخی از مناطق به نسبت جنسیت ، رشته، تخصص و موقعیت جغرافیایی کمبود وجود دارد.
فانی گفت:سیاست آموزش و پرورش بر بومی سازی در آموزش و پرورش است و طبق این سیاست اولین گروه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بهمن سال گذشته با تاکید بر سیاست بومی سازی وارد مراکز تربیت معلم شدند.


آگهی استخدام سال ۱۳۸۹:

جهت مشاهده آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۸۹ اینجا کلیک نمایید


برچسب ها: استخدامی آموزش و پرورش ، استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۴ ، استخدام آموزش و پرورش ، استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴ ، موارد آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۴ ، جدید ترین اخبار استخدام آموزش و پرورش ، وزارت علوم  ، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش ۹۴ ، سایت آموزش و پرورش ، استخدامی اموزش وپرورش ، آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، استخدام آموزش پرورش ، اخرین اخبار استخدامی آموزش و پرورش ، agahi estekhdam amoozesh parvaresh ، agahi estekhdam amuzesh parvaresh


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۸,۶۹۴ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۸

  کد دیدگاه : 390773

  پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید منابع وشرایط پذیرش (رشته) که هنوز معلوم نشده پس ما چی بخونیم….چه سوالات عمومی چه تخصصی

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : پشتیبان یک (علی احمدزاده)در : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۳:۴۷:۴۶ پاسخ

   خب این مورد بدون وجود اطلاعات قابل بیان نیست. مگر اینکه شرایط سالهای قبل رو ملاک بگیرید.

 • کاربری : مسعود ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : مسعود

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۹

  کد دیدگاه : 390759

  پاسخ

  باعرض سلام من فقط یک چیزبرایم نامفهومه منظورشمااین هست که برای بقیه ی قشرهاچندروزدیگه فرم می گذارید؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : پشتیبان یک (علی احمدزاده)در : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۳:۴۹:۴۳ پاسخ

   با سلام
   فرم جدا خیر. منتظر انشار آگهی کلی و ثبت نام باشید.

 • کاربری : ميثم ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : ميثم

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۰

  کد دیدگاه : 390642

  پاسخ

  اینجا چقد فرزند شهید و جانباز و فرهنگی داره هر کامنتی مخالف اینا میزارن کلی جواب میدن من که ناامید شدم بازم باید بیکار بشم امیدوارم تا چند سال اینده همه دوستان خانواده ایثارگر و فرهنگی برن سرکار تا جا برای أفراد عادی جامعه که اونها هم تو این مملکت دارن زندگی میکنن و مالیات میدن و حداقل حق یک شهروند یعنی شغل رو ندارن باز بشه دوستان عادی لایک کنن ببینیم چند نفریم من خیلی ناامید شدم

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۱۸

  کد دیدگاه : 390639

  پاسخ

  سلام. ادمین جان یه سوال دارم من پدرم فرهنگی هست ولی جز جانبازان و آزادگان و… نیست منم میتونم این فرم رو پر کنم؟ خواهشا سریع جواب بدین.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : پشتیبان یک (علی احمدزاده)در : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۳:۱۰:۱۹ پاسخ

   خیر دوست عزیز.

 • کاربری : samira ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : samira

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۰

  کد دیدگاه : 390612

  پاسخ

  با اجازه ی ادمین
  آقایون.. خانوما..
  لطفا مطالب رو با دقت مطالعه کنین و انقد سوالای تکراری نپرسین.همه میتونن تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنن چه پدر یا مادرشون فرهنگی باشه یه نباشه.فقط اولویت با بچه های فرهنگیانه.از طرفی بچه های شاهد (فرزند آزاده یا جانباز ۲۵٪ به بالا و خانواده شهدا)که پدرشون هم فرهنگیه(اعم از بازنشسته یا در حال اشتغال یا از کار افتاده)باید اون فرمی ک مسولین محترم تو سایتی که اعلام کردن و گویا سایتش مشکل داره و اطلاعات ثبت نمیشه پر کنن.در ضمن پر کردن فرم ماده ۴۸ به معنی ثبتنام در استخدامی آموزش و پرورش نیست صرفا یک آمارگیریه!دوباره تاکید میشه ک فقط بچه های شاهد ک پدرشون فرهنگی هم هست فرم رو پر کنن..تمام..امیدوارم واسه دوستان رفع ابهام شده باشه

  ۵+ پاسخ
  • نقل قول : Nدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۲:۲۵:۴۳ پاسخ

   ما هم منظورمون همون فرم بود که مبهم بود.حالا چرا میزنی

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۳:۰۴:۱۸ پاسخ

   آفرین
   دمت گرم

  • نقل قول : الهامدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۴:۲۱:۵۷ پاسخ

   خیلی خوب گفتی.ایشالا زودترمنابع وشرایط استخدام روهم اعلام کنن تا همه بتونن بخونن اخه وقت چندانی نمونده.امتحان هم تابستونه .دارن چی کارمی کنن خدا عالمه؟

 • کاربری : متقاضی ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : متقاضی

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۴

  کد دیدگاه : 390600

  پاسخ

  با سلام خدمت دوستان گرامی . من هر دو شرط پر کردن فرم احصای مشمولین ماده ۴۸ اموزش پرورشو دارم اما کد پرسنلی و یا هر شماره داخل حکم و فیش و .. رو وارد می کنم میزنه داده موجود نیست و نمی تونم فرمو پر کنم.کسای دیگه ام هستن که به چنین مشکلی برخورد کرده باشن لطفا پاسخ بدین خیلی مهمه

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : یاس ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : یاس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۷

  کد دیدگاه : 390555

  پاسخ

  با سلام و عرض خسته نباشید
  میخواستم بدونم آزمون های قبلی آموزش پرورش محدودیت معدل داشته؟ اگه داشته به چه شکل بوده؟مخصوصا مدرک کارشناسی
  با تشکر از زحماتتون.

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : N ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : N

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۰

  کد دیدگاه : 390519

  پاسخ

  با سلام.لطفا بگید فقط اونایی میتونن شرکت کنن که هم فرزندفرهنگی و هم فرزند ازاده جانباز هستن ؟
  یعنی اونایی ک فرزند جانباز هستن و فرزند فرهنگی نیستن نمیتونن شرکت کنن؟
  خیلی مبهمه

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ی بدبختدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۱:۵۵:۲۱ پاسخ

   فرزند رزمنده هایی که ایثارگرهم هست میشه؟
   بابا این اطلاعیه چرا اینقد مبهمه

  • نقل قول : ی بدبختدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۱:۵۷:۱۳ پاسخ

   ببخشید اشتباه شد فرزند رزمنده ای که فرهنگی هست منظورم بود

 • کاربری : مریم ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : مریم

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۰:۳۰

  کد دیدگاه : 390479

  پاسخ

  سلام به همگی ماهتون عسل باشه دوستان.من دارم به این فکرمیکنم فرزندان فرهنگیان چه ویژگی برتری نسبت به فرزندان یه کارگربازنشسته یایه کارمند یامشاغل سخت داره .دوستان واقعا به من بگیدمن خیلی حرص میخورم …. 😮 😡

  ۱۳+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۱:۰۲:۴۰ پاسخ

   به خوب و بدش کار ندارم ولی یک سوال دارم ازت، وقتی که استخدام شدی، وقتی رفتی سرکار، اون موقع بازم حرص می‌خوری؟ یا واسه بچه‌هات کیف می‌کنی؟!

  • نقل قول : رضادر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۱:۱۲:۵۱ پاسخ

   سلام، راستش هیچ ویژگی برتری ندارن ، چه فرزندان فرهنگیان چه فرزندان شاغلین و کارمندای دیگر..
   از طرف فرزند یک فرهنگی بازنشسته.

  • نقل قول : .............در : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۱:۱۴:۲۶ پاسخ

   منم به عنوان یه فرزند فرهنگی خیلی دارم حرص میخورم که واسه اولویتی که هنوز مشخص و قطعی نیست موج عظیمی از دوستان انگشت اتهام به سوی ما گرفتن و جبهه گیری کردن…این تنها یه اولویت هست که اون هم هنوز قطعی نیست دوست عزیز..

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۱:۳۳:۳۹ پاسخ

   حرص نخور درس بخون که قبول بشی. درس نمی خونین بعد میگین اولویت با فرزندان فرهنگیه

  • نقل قول : بی نامدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۱:۵۲:۴۰ پاسخ

   با سلام. دوست عزیز تفاوت خاصی نیست. ولی از اونجایی که خیلی ادارات و شرکت ها یه سهمیه ای برای فرزندان پرسنل خودشون دارن وخب مسلما حق فرزند فرهنگیان هم است که از چنین امتیازی برخوردار بشن.خیلی جاها وقتی مثلا پدر بازنشسته میشه میتونه فرزندشو جای خودشون معرفی کنن و جذب می کنن.

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۶

  کد دیدگاه : 390456

  پاسخ

  ایا منابع ازمون مشخص شده ؟؟؟اگه مشخص شده به منم بگید من فرزند جانباز ده درصد هستم ایا میتونم فرم و پر کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مسئول سایت لطفا جواب بدید

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : پشتیبان یک (علی احمدزاده)در : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۰:۵۲:۱۱ پاسخ

   دوست عزیز اطلاعیه های موجود در بالای صفحه را مطالعه بفرمایید.
   منابع مشخص نشده است.

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۵

  کد دیدگاه : 390455

  پاسخ

  سلام
  آدمین جان بازار کار جزئیات استخدامی اموزش پرورش را اعلام کرده ،
  شما چرا در سایت قرار نمی دید؟

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : پشتیبان یک (علی احمدزاده)در : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۰:۲۸:۰۲ پاسخ

   با سلام
   تا جایی که ما اطلاع داریم هنوز جزئیاتی اعلام نشده است دوست عزیز.
   گاهاً عناوین روزنامه ای جهت جلب توجه متفاوت از محتوای درونی خبر چاپ میشوند.
   موفق باشید

 • کاربری : مریم م ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : مریم م

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۳

  کد دیدگاه : 390428

  پاسخ

  من فرزند جانباز ۱۰درصد هستم ایا میتوانم فرم را پر کنم تو رو خدا یکی جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۱۳ ۱۰:۲۹:۳۲ پاسخ

   نه عزیزم نمیتونی اولا باید بالای ۲۵ درصد باشه ثانیا باید فرزند فرهنگی باشی

 • کاربری : سعید ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : سعید

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۰

  کد دیدگاه : 390425

  پاسخ

  این فرم که میگن کجاست که باید پرش کنیم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ساسان رضایی ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : ساسان رضایی

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۰

  کد دیدگاه : 390424

  پاسخ

  سلام.یعنی مابقی اقشار نمیتونن شرکت کنن.فقط حق اولویت با خانواده شهدا و جانبازان و فرهنگیان هستش یا عموم میتونن شرکت کنن؟
  ممنون اگه جواب بدین

  ۳+ پاسخ
  • نقل قول : پشتیبان یک (علی احمدزاده)در : ۹۴/۰۴/۱۳ ۰۹:۵۸:۴۸ پاسخ

   خیر دوست عزیز. امکان شرکت برای مابقی افراد نیز خواهد بود.

 • کاربری : پارسا ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : پارسا

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۳

  کد دیدگاه : 390366

  پاسخ

  آقا خواهشا یکی جواب بده منی که خانواه شهید نیستم وجزو فرهنگیان هم نیستم نمیتونم شرکت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۰۴:۰۴

  کد دیدگاه : 390299

  پاسخ

  سلام این فرم را باید همه فرزندان جانباز ان پر کنند با فرزندان کسانی که هم فرهنگب وهم جانباز هستند؟

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : يه دوست ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : يه دوست

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۰۰:۴۱

  کد دیدگاه : 390183

  پاسخ

  دوستان طاعاتتون قبول
  برای مقطع کارشناسی شرط سنی چه حدوده ؟لطفا هرکی مطمئنه پاسخ بده

  ۱۰+ پاسخ
1 174 175 176

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
آگهی استخدام آموزش و پرورش