جزئیات بیشتر در مورد خبر

آخرین اخبار استخدام بازنشستگان کشور

جهت مشاهده جزئیات مربوط به عیدی و پاداش بازنشستگان اینجا کلیک نمایید

Untitled-2

ضمن آرزوی سلامتی سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما بازنشستگان عزیز، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار بازنشستگان در این صفحه خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت مشاهده آگهی های استخدام بازنشستگان اینجا کلیک کنید


خبر 30 خرداد 97: پیگیری برای بیمه تامین اجتماعی و افزایش حقوق بازنشستگی رانندگان کامیون ها

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از نشست کامیون‌داران و رانندگان با وزیر کار خبر داده و گفته بود که مطالبات و مصوبات این نشست به صورت جزئی در کمیته‌های تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای قانونی برای اجرایی کردن آن‌ها ارائه خواهد شد. بیمه تامین اجتماعی، افزایش حقوق بازنشستگی و سخت و زیان‌آور بودن این صنف از جمله مطالباتی است که رانندگان کامیون در دیدار با وزیر کار مطرح کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 خرداد 97: واریز قسط اول پاداش بازنشستگی فرهنگیان از 10 روز آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هیچ وزارتخانه‌ای پاداش پایان خدمت ۹۶ کارکنان خود را نداده است، گفت: پاداش فرهنگیان بازنشسته تا شهریور ماه در سه قسط پرداخت می‌شود که واریز قسط اول از ۱۰ روز آینده آغاز می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 خرداد 97: پرداخت 90 درصد حقوق افراد شاغل به بازنشستگان در پایان برنامه ششم توسعه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

احمد انارکی محمدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان در سال جاری، گفت: وضعیت معیشتی بازنشستگان با توجه به عیالواری آنها نگاه ویژه ای را می طلبد، چراکه متاسفانه گپ بین حقوق بازنشستگان با نرخ تورم بالا است و حداقل ها را نمی توان برای زندگی آنها تامین کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 خرداد 97: زمان اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد (منبع: خبرگزاری میزان)

مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در گفتگویی تلویزیونی درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: به محض تامین منابع مالی مورد نیاز، تا پایان سال همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 خرداد 97: افزایش 400 هزار تومانی حقوق بازنشستگی رانندگان در سال 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: با هماهنگی مسئولان سازمان بیمه تأمین اجتماعی حقوق بازنشستگی رانندگان تا ۱میلیون و ۷۰۰هزار تومان افزایش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 خرداد 97: اعلام راههای ارتباطی بازنشستگان با صندوق بازنشستگی کشوری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: مشکل سامانه پاسخگویی ۸۵۲۳ برطرف شده، اما بازنشستگان فرهیخته و سایر مخاطبان می توانند از طریق شماره تماس ۲۵۰۰ نیز با مرکز پاسخگویی صندوق بازنشستگی کشوری ارتباط برقرار کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 97: تطابق افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان با بودجه 97 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، گفت: افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان خلاف بودجه سال ۹۷ است و حقوق بازنشستگان باید تا ۲۰ درصد افزایش یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 97: برطرف شدن مشکل محاسبه اضافه کار بازنشستگان قبل از سال 95 (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه افزودن سهم اضافه کار از حقوق به مستمری و پاداش بازنشستگی بازنشستگان کار سختی است، گفت: مشکل محاسبه اضافه کار بازنشستگان به زودی حل می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 خرداد 97: پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از خرداد ماه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، در هفته جاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در خبری از پرداخت حقوق بازنشستگان تا قبل از عید فطر خبر داد و گفت: حقوق بازنشستگان شامل افزایش حقوق سالانه و همچنین همسان‌سازی حقوق‌ها بر اساس احکام جدید سال ۱۳۹۷ پرداخت می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 97: اعلام زمان واریز حقوق بازنشستگان در سال 97 بر اساس احکام جدید (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری پیش از عید سعید فطر، اعلام کرد: حقوق بازنشستگان فرهیخته این صندوق براساس احکام جدید سال ۹۷ که روز گذشته صادر شد،در همین ماه پرداخت می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 خرداد 97: بازنشستگی یک سوم نیروی انسانی آموزش و پرورش تا چهار سال آینده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه میانگین خدمت معلمان 23 سال است و حدود یک سوم نیروی انسانی این وزارتخانه تا چهار سال آینده بازنشسته می شوند، ادامه داد: در این شرایط هر چند اقدامات مناسبی همچون برگزاری طرح آموزش آموزگاران پایه (ویژه دانش آموزان دختر دوره ابتدایی) را آغاز کرده ایم و برای آنها 40 ساعت دوره ضمن خدمت محاسبه می شود تا بتواند بخشی از کمبود معلم تربیت بدنی را جبران کند، اما کافی نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 خرداد 97: کمبود جدی معلم ورزش با بازنشستگی 350 هزار نفر تا سال 1401  (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون تربیت بدنی و امور سلامت وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرحی ضربتی برای ارتقای فعالیت‌های ورزشی دختران دانش‌آموز در مقطع ابتدایی خبر داد و گفت: باید در فاز اول آموزش به معلمان پایه‌های اول تا سوم را تا مهرماه به اتمام برسانیم.وی با اشاره به اینکه در سالهای گذشته اختصاص معلم خاص تربیت بدنی را توانستیم از گروه یک به دو تبدیل کنیم گفت: اما می‌دانیم ۳۵۰ هزار نفر در چهارسال آینده بازنشسته می‌شوند و با کمبود شدید نیرو مواجه میشویم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 خرداد 97: آیا افزایش حقوق بازنشستگان دولت بیشتر از شاغلین است؟ (منبع: خبرگزاری مهر)

با ابلاغ جداول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشور و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح حقوق بازنشستگان دولت امسال بیشتر از حقوق شاغلان افزایش می‌یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 خرداد: خارج شدن طرح بازنشستگی روستاییان از دستور کار مجلس (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نمایندگان مجلس به حذف ماده واحده و تبصره‌های بازنشسته کردن روستاییان رای دادند.به گزارش ایسنا، طرح بازنشسته کردن کسانی که در سن بازنشستگی بوده و هنوز حق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر پرداخت می‌کنند، در دستور کار جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس قرار گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 خرداد 97: پرداخت حقوق کارمندان و بازنشستگان به همراه افزایش آن تا قبل از عید فطر (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سخنگوی دولت از پرداخت حقوق شاغلین و بازنشستگان و افزایش صورت گرفته در آن تا قبل از عید فطر خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 خرداد 97: اعلام جزئیات نحوه محاسبه اضافه کار بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش ایلنا،  «سیدمحمدعلی جنانی» مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی در برنامه روی خط خبر شبکه خبر گفت: بر اساس ماده ٧٧ قانون تامین اجتماعی، مبنای محاسبه مستمری، متوسط دستمزد مشمول کسر حق بیمه ٢ سال آخر خدمت است و آن چه محل بحث بوده موضوع دستمزد مستمر و غیرمستمر بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 خرداد 97: پرداخت وام چهار میلیون تومانی به 180 هزار نفر از بازنشستگان متقاضی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: تاکنون وام چهار میلیون تومانی به 180 هزار نفر از بازنشستگان متقاضی  پرداخت شده  و پیش بینی می‌شود  تاپایان شهریورماه سال جاری این وام  به حساب 300 هزار نفر از بازنشستگان و موظفین واجدالشرایط که اسامی آنها از طریق سایت در دسترس است، واریز شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 خرداد 97: اجرای طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با اختصاص اعتبار 3 هزار میلیارد تومانی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تکلیف دولت جهت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان گفت‌: مجلس‌ ‌۳ هزار میلیارد تومان را جهت اجرای این طرح در نظر گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 خرداد 97: تلاش برای پرداخت پاداش پایان خدمت و مطالبات فرهنگیان تهران تا پایان خرداد ماه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

محسن بهارلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که مدیران و معاونین مدارس دونوبته شهر تهران از عدم دریافت حق الزحمه نوبت دوم از فرودین سال گذشته تا به امروز خبر می‌دهند، مطالبات آنها چه زمانی پرداخت خواهد شد؟ اظهار کرد: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا پایان خرداد ماه مطالبات این گروه را که تعدادشان زیاد هم نیست پرداخت کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 خرداد 97: برنامه ریزی صندوق بازنشستگی کشوری در جهت  ارائه خدمات به بازنشستگان (منبع: خبرگزاری جام جم)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برنامه ریزی صندوق بازنشستگی کشوری در این دوره گفت: احداث خانه امید در استان‌ها، یکسان سازی حقوق بازنسشتگان، ارائه خدمات بیمه تکمیلی و خدمات فرهنگی و حمایتی بخشی از برنامه‌های پیش بینی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 خرداد 97: اهمیت توزیع سبد کالای اساسی برای رفع مشکلات معیشتی کارگران و بازنشستگان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

یک کارشناس بازار کار تاکید کرد که سیاست توزیع کالاهای اساسی به منظور افزایش قدرت خرید و بهبود وضع معیشت خانوارهای کارگری و مستمری‌بگیر باید در پیش گرفته شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 خرداد 97: تدوین طرح جامع نظام تامین اجتماعی برای افزایش سطح معیشت بازنشستگان (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، گفت: اگر بخواهیم مهم ترین ضرورت در نظام خدمات رسانی رفاهی و درمانی را در شهرداری تهران مطرح کنیم، تدوین طرح جامع نظام تامین اجتماعی یکپارچه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 خرداد 97: افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از 13.5 تا 19.5 درصد در سال 97 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

هادی ابوی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پیش‌بینی افزایش ۲۰ درصدی حقوق بازنشستگان دولت اظهار کرد: با توجه به اینکه عمده افراد بازنشسته سازمان تامین اجتماعی حداقل بگیرند و امسال میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۳.۵ تا ۱۹.۵ درصد تصویب شد،‌ پایه حقوق بازنشستگان از ۱۳.۵ درصد تا ۱۹.۵ درصد به شکل پلکانی افزایش خواهد یافت منتها حداقل بگیران و کسانی که دریافتی پایینی دارند تا ۱۹.۵ درصد و کسانی که دریافتی بالاتری دارند، نهایت ۱۳.۵ درصد افزایش پیدا می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 خرداد 97: دو میلیون تومان کمترین مقدار حقوق بازنشستگان در سال 97 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: 3400 میلیارد تومان بودجه در سال 97 برای ترمیم حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شده است که باید این موضوع در افزایش حقوق بازنشستگان لحاظ شود.

دلخوش اباتری گفت: در هرصورت باید تمامی بازنشستگانی که سابقه 30 خدمت دارند و دریافتی ماهیانه آنها کمتر از دو میلیون تومان است حقوقشان به دو میلیون تومان برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 خرداد 97: استفاده از نیروهای حق‌التدریس و بازنشسته برای مدیریت کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سیدمحسن حسینی‌مقدم در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: کمبود نیروی انسانی همواره دغدغه‌ اصلی مجموعه آموزش و پرورش بوده و برای ورود نیروهای جدید پیش‌بینی صورت گرفته است.
وی یکی از راهکارهای مدیریت کمبود نیروهای انسانی را استفاده از ظرفیت حق‌التدریس، نیروهای بازنشسته و شاغلان دانست و افزود: با توجه به اینکه قانون مدیریت کشوری میزان استفاده از بازنشستگان را محدود کرده، اداره آموزش و پرورش به دنبال استفاده بیشتر از ظرفیت بازنشستگان و افزایش ساعات کاری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 خرداد 97: افزایش 13 تا 25 درصدی حقوق بازنشستگان در طرح همان سازی حقوق ها (منبع: خبرگزاری ایرنا)

طبق گزارش سازمان برنامه و بودجه، با توجه به ضرورت تداوم طرح همسان سازی در سال 1397 برای اجرای مرحله دوم طرح نیز مبلغ سه هزار و 400 میلیارد تومان در نظر گرفته و دستورالعمل اجرایی آن تدوین شد که براین اساس حقوق بازنشستگان از 13 تا 25 درصد رشد می کند.
با اجرای مرحله اول و دوم طرح همسان سازی، حقوق بازنشستگان پیش از سال 1388 به طور متوسط به حدود 70 درصد حقوق و مزایای مشمول کشور بازنشستگی شاغلان مشابه همان دستگاه می رسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 خرداد 97: آیا افزایش 20 درصدی حقوق ها در سال 97 شامل بازنشستگان هم می شود؟ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سخنگوی اقتصادی مجلس از افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان بر اساس قانون برنامه ششم توسعه خبر داد.

کاظم دلخوش با اشاره به هزینه های بالای بازنشستگان ادامه داد: اگر قانون تصویب شده به دست دولت به درستی انجام شود حقوق بازنشستگان از افزایش حقوق 20 درصدی مشخص شده برای کارکنان دولتی بیشتر خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 خرداد 97: برطرف شدن مشکل اضافه کار بازنشستگان سال 95 دستگاه های دولتی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: مشکل محاسبه اضافه کار بازنشستگانی که تا سال 1395 در دستگاه های دولتی مختلف بازنشسته شده اند، با رایزنی ها و اقدامات کارشناسی مرتفع شده است و پس از محاسبه، مبالغ مربوطه به آنها بازگردانده خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 خرداد 97: همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 97 از پایان خردادماه اجرایی می شود (منبع: خبرگزاری ایرنا)

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمد باقر نوبخت گفت: در زمینه همسان سازی حقوق بازنشستگان همانند سال گذشته سه هزار و 400 میلیارد تومان منابع در نظر گرفته شد که به دلیل اختلاف در تفسیر تبصره ماده 12 قانون بودجه اجرای آن از ابتدای سال به تاخیر افتاد که اخیرا با ابلاغ آن از پایان خرداد ماه جاری اجرا خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 خرداد 97: پاداش بازنشستگی فرهنگیان در طی چند ماه آینده پرداخت می شود (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت صبح امروز(سه‌شنبه ۸ خرداد) در نشست خبری گفت: یکی از پرداخت های سنگینی که در سال جاری خواهیم داشت، پاداش بازنشستگی کارکنان دولت است که حدود ٥ هزار میلیارد تومان آن مربوط به فرهنگیان خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 خرداد 97: پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی در 2 مرحله (منبع:باشگاه خبرنگاران جوان)

رایزنی‌ها برای پاداش پایان خدمت فرهنگیان در نهایت به پرداخت دو مرحله‌ای منجر شد که هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نیست.
به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مدتی است بازنشستگان سال 96 در انتظار تحقق وعده‌های مسئولان آموزش و پرورش مبنی بر پرداخت پاداش پایان خدمتشان هستند؛ موضوعی که همواره به روزهای آتی موکول می‌شود اما هنوز زمانی قطعی برای پرداخت مشخص نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 خرداد 97: حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری باید تا پایان خرداد یا تیرماه 97 افزایش یابد (منبع: خبرگزاری میزان)

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره عدم افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری طی دو ماه ابتدایی سال ۹۷ گفت: این افزایش حقوق خودش را از انتهای بُرج ۳ یا ۴ سال نشان می‌دهد و اگر در آن زمان این افزایش صورت نگرفته باشد، مجددا در مجلس این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 خرداد 97: جزئیات جدید از نحوه افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس، توضیحاتی پیرامون افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۷ ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 خرداد 97: پرداخت حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری پیش از پایان هر ماه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری یکی از برنامه‌های صندوق بازنشستگی کشوری را پرداخت حقوق پیش از پایان هر ماه عنوان کرد و گفت: همه توان خود را در ماههای اخیر بکار گرفته‌ایم تا حقوق بازنشستگان عزیز در موعد مقرر پرداخت شود، چراکه به خوبی می دانیم یک روز تاخیر در پرداخت حقوق چه سختی‌هایی برای این عزیزان به همراه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: پیگیری برای احیای مجدد بن غیر نقدی کالای کارگران و بازنشستگان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس کانون بازنشستگان کارگری استان کرمانشاه گفت:پیگیری برای احیا مجدد بن غیرنقدی کالا کارگران انجام شده است.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ جواد اکبری رئیس کانون بازنشستگان کارگری استان کرمانشاه گفت: نزدیک 10 سال است که بن خرید کالای کارگران و بازنشستگان کارگری به صورت نقدی به آنها داده می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: امکان بازنشستگی پیش از موعد رانندگان بین شهری با تصویب سختی کار (منبع: خبرگزاری وزارت راه وشهرسازی)

رحیم‌زارع بابیان اینکه «سختی کار رانندگان در مجلس شورای اسلامی تصویب‌شده است» تصریح کرد: بر اساس طرحی که اجرای تبصره ماده ۸۲ قانون توسعه به شمار می‌رود، رانندگان وسایل نقلیه بین‌شهری با ۲۵ سال سابقه بیمه و حداقل ۵۵ سال سن رسماً بازنشسته خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 خرداد 97: پیشنهاد جدید مجلس برای نحوه تأمین اعتبار پاداش پایان خدمت فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون آموزش در مجلس از روشی پیشنهادی برای نحوه تأمین اعتبار پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد که در طرح تنظیم مقررات مالی آموزش و پرورش مورد توجه قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 خرداد 97: تصویب کلیات طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان (منبع: خبرگزاری آنا)

نمایندگان مجلس پس از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، آن را برای بررسی بیشتر و اصلاح برخی عبارات مجدداً به کمیسیون اجتماعی پارلمان ارجاع دادند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 97: ارائه خدمات جدید درمانی برای بازنشستگان فولاد از فردا آغاز می شود (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده و به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فردا خدمات جدید و ارتقاءیافته درمانی برای بازنشستگان فولاد در کرمان آغاز می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 اردیبهشت 97: افزایش 3 برابری اعتبار لازم برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ‌(منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت،‌نماینده مردم رشت در مجلس به موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و ضرورت‌های اجرای این طرح اشاره کرد و اظهار داشت:‌ در لایحه پیشنهادی دولت برای سال 97 مبلغ هزار میلیارد تومان جهت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شده بود که پس از تقدیم لایحه میزان این اعتبار با افزایش سه برابری مواجه شد.

نماینده مردم رشت در مجلس از حساسیت ویژه نمایندگان خانه ملت نسبت به امور مربوط به بازنشستگان و کارمندان سخن گفت و افزود:‌ بنا به ضروریات و حساسیت موضوع،‌ نمایندگان مجلس اعتبار لازم برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را به میزان 3 هزار میلیارد تومان افزایش دادند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 اردیبهشت 97: افزایش حقوق بازنشستگان از شش تا 16 درصد خواهد بود (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش ایلنا به نقل از خانه ملت، وزیر آموزش و پرورش گفت: تا آنجایی که اطلاع دارم، ضریبی که برای همسان‌‌‌‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شده است بر اساس جدولی است که بازنشستگان هم‌‌‌تراز شاغلان در حال خدمت خود پول دریافت کنند.
بطحایی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان از شش تا ۱۶ درصد خواهد بود، خاطرنشان کرد: قطعا به عنوان وزیر آموزش و پرورش وظیفه خود می‌دانم مطالبات فرهنگیان به ویژه بازنشستگان را پیگیری کنم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 فروردین 97: بازنشستگی حدود چهارصد هزار معلم طی پنج سال آینده در کشور (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پروش، طی نامه‌ای در تاریخ ۲۱ فرودین ماه ۹۷ به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، با اشاره به استخدام ۳۸۰ هزار نفر طی سال‌های ۱۳۶۶ تا ۱۳۷۲ به‌عنوان معلم در وزارت آموزش‌وپرورش اظهار کرد: بیش از ۳۷۰ هزار نفر طی پنج سال آینده در این وزارت بازنشسته می‌شوند و ادامه فعالیت بزرگ‌ترین دستگاه اجرایی کشور را به‌طورجدی مورد تهدید قرار می‌دهد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 فروردین 97: اصلاح ساختار صندوق های بازنشستگی در سال 97 (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر رفاه ، اصلاح ساختار در نحوه اداره صندوق ها و افزایش نظارت کارگران، بازنشستگان و کارفرمایان به عنوان صاحبان صندوق ها را از اهداف مهم این وزارتخانه در سال ٩٧ عنوان کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اسفند 96: ضرورت بهره مندی عادلانه همه بازنشستگان از خدمات رفاهی و اجتماعی (منبع: سایت صندوق بازنشستگی کشوری)

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه ارائه خدمات به بازنشستگان، به صورت عادلانه انجام شود، اظهار داشت: خدمات فرهنگی، اجتماعی و رفاهی باید به همه بازنشستگان برسد و همه بازنشستگان در سراسر کشور، مشمول آن شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اسفند 96: زمان واریز حقوق اسفندماه و عیدی بازنشستگان فولاد مشخص شد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

«علی ربیعی» عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: همچنین حقوق اسفندماه همراه با عیدی و پاداش بازنشستگان این صندوق تا یکشنبه آتی به طور کامل واریز می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: واریز مرحله ششم وام ضروری چهار ميليون تومانی بازنشستگان (منبع: سایت صندوق بازنشستگی کشوری)

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، با همکاري بانک صادرات ايران، طی روزهای اخیر، مرحله ششم وام ضروري چهار ميليون توماني بازنشستگان کشوري به حساب ۲۵ هزار بازنشسته کشوري متقاضي، واريز شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: ایجاد وحدت رویه در بازنشستگی روستاییان و عشایر با سایر بازنشستگان (منبع: خبرگزاری مهر)

مجلس، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف کرد تا نسبت به اعمال وحدت رویه در بازنشستگی روستاییان و عشایر با سایر بازنشستگان اقدام کند.
به گزارش مهر، پیش از این و در مصوبه قبلی مجلس، صندوق بیمه روستاییان و عشایر کلیه روستاییانی را که حداقل ۱۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه دارند و به سن ۶۰ سالگی رسیده‌اند، بازنشسته کرده و به اندازه سنواتی که حق بیمه پرداخت کرده‌اند، به آنها مستمری پرداخت کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 97 با اعتبار 500 میلیارد تومانی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نمایندگان مجلس سقف ۵۰۰۰ میلیارد ریالی را برای همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری را تعیین کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: رای دیوان عدالت در خصوص هزینه جابه جایی صندوق بازنشستگی کارکنان شرکت مخابرات (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، پس از خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران کارکنان این شرکت صندوق بازنشستگی خود را از صندوق بازنشستگی کشوری به صندوق تأمین اجتماعی تغییر داده و بر اساس بند (د) ماده 21 قانون مدیریت خدمات کشوری، الزام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به پرداخت هزینه جابه جایی صندوق بازنشستگی را مطالبه کردند و چون خواسته آنان از سوی وزارت مذکور اجابت نمی شود، به موجب دادخواست هایی به طرفیت آن وزارتخانه الزام به پرداخت هزینه تغییر صندوق را تقاضا کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 96: کمبود 400 هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش تا سال 1400 (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ قریب به ۴۰۰ هزار کمبود نیروی انسانی خواهیم داشت چراکه به مرور زمان نیروهای آموزش و پرورش بازنشسته می‌شوند، عنوان کرد: یکی از نیازهای آموزش و پرورش جذب و تأمین نیروی انسانی خوب است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 96: افزایش پلکانی حقوق‌ های زیر دو میلیون تومان در سال آینده (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، علی ربیعی گفت: شاید نتوانیم امسال همسان سازی را اجرا کنیم چون پول کلانی می‌خواهد ولی امسال برای بازنشسته‌ها پول گذاشته‌ایم و ۳۵۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته‌ایم و در مورد کارگران هم معتقدیم که باید مزدشان از تورم پیشی بگیرد و قدرت ضعیف شده آنها بازگردد، لذا تلاش می‌کنیم که حقوق‌های زیر دو میلیون تومان را به شکل پلکانی بالا ببریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: پیگیری برای واریز حقوق اسفند و عیدی بازنشستگان صنعت فولاد (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی عدم واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد با پیگیری‌های انجام شده و طی قول مساعد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد فردا دوشنبه واریز می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: ضرورت افزایش اعتبارات برای همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  اکبر رنجبرزاده در مورد همسان‌سازی حقوق بازنشستگان خاطر نشان کرد: نحوه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری با آنچه در برنامه ششم توسعه آمده همخوانی ندارد ضمن این که باید اعتبارات دو هزار میلیاردی تخصیص یافته به این بخش نیز افزایش یابد چرا که این رقم ناچیز بوده بنابراین مجلس و دولت باید برای ارتقاء آن تدابیری بیندیشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، رسول خضری در گفتگو با مهر، در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نسبت به دیگر بازنشستگان کمتر است به همین دلیل مجلس در لایحه بودجه سال آینده اعتباری ویژه برای همسان سازی در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: اعلام زمان و جزئیات واریز عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

بنابر اعلام سازمان تامین اجتماعی؛ عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان از ١٥ تا ٢٢ اسفند ماه براساس حروف الفبا پرداخت می شود. مجموع اعتبار اختصاص یافته برای پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان حدود ٢١٠٠ میلیارد تومان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اسفند 96: حداقل حقوق بازنشستگان در سال 97 تعیین شد (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز گیلان نماینده مردم  صومعه سرا در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت : همسان سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار قرار دارد که حقوق هیچ بازنشسته ایی از سال 97 کمتر از 20 میلیون ریال نخواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اسفند 96: واریز سود سهم عدالت کارمندان دولت و بازنشستگان تا انتهای سال 96 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

کارمندان شاغل در دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان کشوری و همچنین روستاییان و عشایری که مددجوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی نیستند تا قبل از اتمام سال جاری سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ را دریافت خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 09 اسفند 96: افزایش حقوق و اخذ مالیات پلکانی از کارمندان در جهت گسترش عدالت اجتماعی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق بازنشستگان تا پایان برنامه ششم توسعه باید به 85 درصد افراد شاغل همتراز خود برسد که در بودجه سال 97 برای شروع این تکلیف قانونی از قسمت های مختلف منابعی تعیین شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: تلاش دولت برای ترمیم و همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان در سال 97 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه و همچنین سخنگوی دولت با انتشار پستی در صفحه  اینستاگرامش از تلاش دولت برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۷ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: شروع مقدمات عملیاتی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان (منبع: خبرگزاری برنا)

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، «احمد همتی»، نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، در خصوص بودجه سال 97 گفت: در بودجه سال 97 سعی شده است که بین درآمدها و هزینه ها تعادل بیشتری برقرار شود. در حال حاضر عدالت در پرداخت ها به مراتب بیشتر از گذشته به چشم می آید؛ وی در ادامه افزود: از طرفی کارهای اولیه همسان سازی حقوق بازنشستگان شروع شده و ان شاالله به زودی به وقوع خواهد پیوست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: پیگیری وزیر کار برای اجرای طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی ربیعی (وزیر تعاون، کار و رفاه و اجتماعی) در بین بازنشستگان تجمع‌کننده مقابل وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی حضور یافت و با دعوت آنها به سالن اجتماعات، پای صحبت‌های آنها نشست.محور اعتراضات این بازنشستگان این است که در سال ١٣٨٦ قانون مدیریت خدمات کشوری تصویب شد اما هرگز اجرا نشد؛ علاوه بر این، نرخ افزایش مستمری‌ها با نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی نی ز پیش نرفت. در حال حاضر اختلاف دریافتی بازنشستگان با شاغلان به رقم قابل توجهی رسیده‌ است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: واریز حقوق اسفند ماه و عیدی بازنشستگان صنعت فولاد تا پایان سال جاری (منبع: خبرگزاری دانا)

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت:باپیگیری های بعمل آمده ، جلسات مکرر و تذکرات کتبی درخصوص حقوق معوق بازنشستگان فولاد، حقوق معوق بهمن ماه تا چندروز آینده واریز و حقوق اسفند ماه و عیدی این قشر زحمتکش تا پایان سال جاری پرداخت می گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: اختصاص سه هزار میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش‌ و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

عضو کمیسیون آموزش ‌و ‌تحقیقات مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش‌وپرورش و همسان‌سازی حقوق آن‌ها سه هزار میلیارد تومان اعتبار لحاظ شده گفت: این اقدامات برای افزایش حقوق این افراد و پرداخت به‌موقع پاداش پایان خدمتشان در نظر گرفته‌شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: برنامه‌ریزی برای حفظ پایداری صندوق‌های بازنشستگی از اولویت‌های وزارت رفاه (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی ربیعی در حاشیه اجلاس هیات مدیره فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری (WFTU) که از صبح امروز در تهران آغاز به کار کرده است، در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب که برنامه‌ریزی برای از بین بردن ناپایداری صندوق‌های بازنشستگی از اولویت‌های وزارت کار است، گفت: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی مصوبه‌ی ٥٠ هزار میلیارد تومانی را برای پرداخت مطالبات صندوق تامین اجتماعی توسط دولت مصوب کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: حقوق دریافتی 60 درصد بازنشستگان تامین اجتماعی زنجان حداقلی است (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان استان زنجان گفت: هم اکنون 60 درصد بازنشستگان تحت پوشش تامین اجتماعی این استان حداقل حقوق یعنی 11 میلیون ریال و مابقی گروه ها مبالغ متغیری را دریافت می کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: لزوم بازنگری در اعتبار اختصاص داده شده به همسان سازی حقوق بازنشستگان (منبع: خبرگزاری فارس)

حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اختصاص مبلغ 2 هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه 97 برای اجرای ماده 30 قانون برنامه ششم به منظور همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اظهار کرد: بر اساس مصوبه مجلس این اعتبار برای سال 97 پیش‌بینی شده است اما معتقدم باید عزم جدی‌تری برای اجرایی کردن این ماده قانونی وجود داشته باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: امکان جبران عقب ماندگی مزدی کارگران در طی 6 سال آینده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نایب رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران در خصوص همسان سازی دستمزد کارگران گفت: کارگران دچار عقب ماندگی مزدی هستند که می توان آنرا به طور مثال ظرف 6 سال جبران کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: حفظ استقلال سازمان تامین اجتماعی از حیاتی‌ترین مسایل جامعه کارگری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

علی خدایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد بودجه سازمان تامین اجتماعی به هیچ عنوان جزو منابع دولتی نیست که به خزانه واریز شود بلکه این بودجه از محل حق و حقوق کارگران و بازنشستگان است و مجلس بدون توجه به این مساله و نارضایتی کارگران، آن را تصویب کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: زمان پرداخت سود سهام عدالت عشایر، روستاییان، کارمندان و بازنشستگان دولت (منبع: خبرگزاری ایلنا)

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: تا پایان سال دو گروه باقی‌مانده از سهامداران که شامل روستاییان، عشایر و کارمندان و بازنسشتگان کشوری و لشگری هستند تسویه حساب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: پرداخت عیدی بازنشستگان صندوق بیمه روستایی و عشایر (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد‌رضا واعظ‌ مهدوی مدیر عامل صندوق روستایی و عشایر گفت: صندوق بیمه اجتماعی در حال حاضر دارای 52 هزار مستمری بگیر است که تمام این افراد امسال در هفته اول اسفند ماه حقوق و عیدی خود را دریافت کرده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: درخواست برای اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رحمت اله پورموسی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان دولت، اظهار کرد: انتظار ما این است که بازنشستگان تامین اجتماعی را هم دریابند و همسان‌سازی حقوق در مورد آن‌ها هم انجام شود چون در حال حاضر ۷۵ تا  ۸۰ درصد بازنشستگان تامین اجتماعی حقوق حداقلی می‌گیرند و از عهده تامین هزینه‌های زندگی برنمی آیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی از 10 اسفندماه آغاز می شود (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر بیات در مورد عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی، افزود: عیدی بازنشستگان ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است که براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است از روز پنج شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ پرداخت ها آغاز شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: جزئیات تعیین میزان سبد معیشت دستمزد کارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، دهقان کیا، نائب رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران از افزایش ۲.۵ برابری بدهی دولت به تامین اجتماعی از سال ۹۲ به بعد خبر داد و گفت: امسال کسری بودجه تامین اجتماعی به بیش از ۱۸ هزار میلیارد تومان رسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اسفند 96: حقوق بازنشستگان کم‌ درآمد افزایش چشمگیری پیدا می کند (منبع: خبرگزاری تسنیم)

محمد حسینی، عضو کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی درخصوص قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از اختصاص دوهزار میلیارد تومان در بودجه ۹۷ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اسفند 96: واریز عیدی پایان سال بازنشستگان تامین اجتماعی تا 15 اسفندماه (منبع: خبرگزاری شبکه خبر)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،­نوربخش گفت: با دریافت 6 هزار میلیارد تومان این بخش از مطالبات سازمان، عیدی بازنشستگان تا 15 اسفند پرداخت می شود و حدود 3 هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد نیز پرداخت خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اسفند 96: واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس حروف الفبا (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

علی اصغر بیات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ اعتبار پیش بینی شده برای پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی را بالغ بر دو هزار میلیارد تومان دانست و گفت : بر این اساس به هر یک از بازنشستگان 847 هزار تومان عیدی پرداخت می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اسفند 96: سهمیه 500 تا 800 نفری استان تهران در استخدام جدید آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه سنوات خدمتی بسیاری از نیروهای ما بین ۲۵ و ۳۰ سال است گفت: در تهران در سال جاری ۳۵۰۰نفر بازنشسته و از سیستم خارج شدند و برآورد ما این است که تا سال ۱۴۰۰، حدود ۲۰هزار نفر به آمار بازنشستگان ما افزوده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اسفند 96: زمان اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت تلاش می کند تا به همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۷ توجه شود و در این راستا از ابتدای سال با لحاظ تحقق کامل درآمد ۳۴۰۰ میلیارد تومانی برای ترمیم حقوق بازنشستگان، اقدامات لازم را انجام می دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اسفند 96: حمایت وزیر کار از افزایش میزان دستمزد کارگران به نسبت نرخ تورم (منبع: خبرگزاری فارس)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خروج از بنگاه داری و روی آوردن به سوی سهام داری را از جمله برنامه‌های این وزارت خانه برای خروج صندوق های بازنشستگی از مشکلاتشان دانست و گفت: با 50 هزار میلیارد تومانی که سال آینده دریافت می کنیم همه بدهی هایمان را تسویه خواهیم کرد.

خبر 3 اسفند 96: اختصاص 2 هزار میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز پنج‌شنبه (3 اسفند 96) و با تصویب یک پیشنهاد الحاقی به تبصره 12 بودجه 97 کل کشور به دولت اجازه دادند از محل منابع منقول و غیرمنقول مازاد خود نسبت به تأمین منابع مالی برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اقدام کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 اسفند 96: رویکرد دولت و مجلس برای کاهش فاصله بین حقوق شاغلان و بازنشستگان (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش گفت: دولت و مجلس به دنبال کاهش فاصله بین حقوق شاغلان و بازنشستگان و افزایش حقوق بازنشستگان هستند و امیدوارم آنچه در بودجه نهایی می‌شود در راستای بهبود شرایط معیشتی بازنشستگان باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 اسفند 96: بهبود معیشت کارکنان ارتش با اختصاص اعتبار 2 هزار میلیارد تومانی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (پنجشنبه، 3 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 97 با بند الحاقی یک تبصره 16 ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 اسفند 96: پرداخت ﺣﻘﻮﻕ معلمان حق‌التدریس اﺳﺘﺎﻥ ﺳﻤﻨﺎﻥ در آینده نزدیک (منبع: خبرگزاری تسنیم)

ﺑﻪ ﮔﺰاﺭﺵ ﺧﺒﺮﮔﺰاﺭﻱ ﺗﺴﻨﻴﻢ مدیرکل آموزش‌وپرورش اﺳﺘﺎﻥ ﺳﻤﻨﺎﻥ ﻣﺤﻤﺪ ﺩﺳﺘﻮﺭاﻧﻲ ﺑﺎ اﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﭘﺎﺩاﺵ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺘﮕﻲ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ ﺗﺼﺮﻳﺢ ﻛﺮﺩ: 400 ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ اﺳﺘﺎﻥ ﺳﻤﻨﺎﻥ اﻣﺴﺎﻝ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺖ می‌شوند ﻛﻪ ﺑﺮاﻱ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﭘﺎﺩاﺵ آن‌ها ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﭘﻴﮕﻴﺮﻱ ﻫﺴﺘﻴﻢ.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: رفع مشکل پرداخت حقوق و عیدی امسال و سال آینده بازنشستگان صنعت فولاد (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم اصفهان حمیدرضا فولادگر گفت: با تصویب بخش هزینه‌ای احکام  بودجه در بند ج تبصره 10 و پیشنهاد مطرح شده توسط نمایندگان استان اصفهان و برخی دیگر از استان‌های مرتبط با بازنشستگان صنعت فولاد و معادن وابسته، مبلغ ردیف مربوط به صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد از 2500 به 3100 میلیارد تومان افزایش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: اعلام شرایط بازنشستگی روستائیان و عشایر صندوق بیمه کشاورزان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مازندران از بازنشستگی روستائیان با 60 سال سن و 10 سال سابقه بیمه این صندوق طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: لزوم بازنگری و تجدید نظر در حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگان بخش کشاورزی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر حقوق و مزایا کارکنان و بازنشستگان بخش کشاورزی آن گونه که شایسته است از حق خود بهره‌مند نمی‌شوند و  باید تجدید نظری در این زمینه انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: جذب و استخدام سالانه حداقل 30 هزار معلم برای جیران کمبود نیرو (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: کاهش شدید نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش در اثر بازنشستگی نیروها در سال‌های 1399 و 1404 و افزایش دانش‌آموزان در این سال‌ها سونامی است که تنها با تربیت سالانه حداقل 30 هزار معلم مهار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: کمبود نیروی شدید به دلیل بازنشستگی 400 هزار معلم در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کمبود منابع انسانی دغدغه بزرگ آموزش و پرورش است، گفت: طی 4 سال آینده حدود 300 تا 400 هزار معلم بازنشسته می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: حقوق کارکنان دولت حداکثر 20 درصد و به صورت پلکانی نزولی افزایش می‌یابد (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای برای افزایش و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با اولویت کسانی که ماهانه کمتر از دو میلیون تومان دریافت می‌کنند، اعتبار اختصاص دادند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: ارائه تسهیلات سفرهای سیاحتی و زیارتی نوروز برای بازنشستگان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از وجود تسهیلات سفرهای سیاحتی و زیارتی نوروز برای بازنشستگان خبر داد.
وی با اشاره به اینکه بازنشستگان می توانند از تسهیلات سفرهای سیاحتی و زیارتی استفاده کنند گفت: این تسهیلات برای فرد بازنشسته و یک نفر همراه در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 اسفند 96: عزم دولت برای رفع مشکلات معیشتی و امنیت شغلی کارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

حبیب‌الله محقق، دبیر خانه کارگر استان سمنان نیز با تشکر از حضور و عیادت  ناجی گفت: جامعه کارگری به‌منظور همراهی با دولت، همه مشکلات را به جان می‌خرد اما ذکر این نکته نیز قابل اهمیت است که برخی کارگران و بازنشستگان تأمین اجتماعی، دچار مشکل هستند و باید به‌گونه‌ای اقدام شود که مسؤولان، رفع مشکلات این عزیزان را در اولویت کار خود قرار داده و شرایط را برای آرامش و امنیت شغلی بیشتر این قشر پرتلاش جامعه فراهم سازند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 بهمن 96: واریز حقوق بهمن ماه و عیدی پایان سال بازنشستگان کشوری (منبع: سایت صندوق بازنشستگی کشوری)

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، جمشید تقی زاده با اعلام اين خبر، گفت: با پيگيري هاي انجام شده از سوي اين صندوق و تامين اعتبار لازم براي پرداخت حقوق بهمن و عیدی سال ۹۶ بازنشستگان کشوري از سوي سازمان برنامه و بودجه، حقوق بهمن و عیدی تمامي بازنشستگان کشوري، به حساب اين عزيزان واريز شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 بهمن 96: عشایر و روستاییان 60 ساله با 10 سال حق بیمه بازنشسته می شوند (منبع: خبرگزاری فارس)

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب مجلس عشایر و روستاییان با داشتن حداقل ۱۰ سال سابقه بیمه می‌توانند پس از ۶۰ سالگی بازنشسته شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 بهمن 96: در اولویت قرار گرفتن طرح یکسان سازی حقوق و مزایای بازنشستگان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر،رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: با این باور و رویکرد در تدوین برنامه ششم توسعه کشور یکی از مهم ترین اولویت های ما توجه به مطالبات بازنشستگان در زمینه یکسان سازی حقوق و مزایا بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: راهکار جدید مجلس برای برطرف کردن مشکلات بازنشستگان فولاد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نمایندگان مجلس در مهم ترین مصوبات امروز تصویب کردند صد درصد سود صندوق بازنشستگی فولاد در شرکت دخانیات ایران حداکثر شش ماه پس از سال مالی و پس از واریز به صندوق بازنشستگی فولاد صرف پرداخت حقوق و درمان بازنشستگان شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: بازنشستگی 50 درصد از پرسنل شاغل در وزارت ارتباطات (منبع: خبرگزاری فارس)

وزیر ارتباطات گفت:‌ ۵۰ درصد پرسنل وزارت ارتباطات بازنشسته می‌شوند و این یک فرصت مغتنم است اما نباید به دنبال استخدام در بدنه دولت بود و دولت را بزرگتر کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: افزایش مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی بیشتر از صندوق کشوری (منبع: خبرگزاری ایلنا)

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در خصوص مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی گفت:هر سال سعی کرده ام که تامین اجتماعی ها عقب نمانند امسال هم سعی را خواهم کرد که این اتفاق نیفتد مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی بیشتر از کشوری است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: حقوق کارگران شرکتی شهرداری اصفهان یکسان سازی می شود (منبع: خبرگزاری تسنیم)

بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بررسی موضوعاتی از جمله لزوم یکسان‌سازی پرداخت حقوق کارگران شرکتی و ساماندهی کارت منزلت بازنشستگان با برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: بیشتر کارگران بازنشسته حداقل مستمری را دریافت می‌کنند (منبع: خبرگزاری ایلنا)

علی اصغر بیات (رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت:نمی‌دانم گفته‌های وزیر رفاه در مورد بهتر بودن شرایط بازنشستگان تامین اجتماعی در مقایسه با بازنشستگان کشوری و لشگری چقدر صحت دارد، اما مطمئن هستم که بیشتر کارگران بازنشسته حداقل مستمری را دریافت می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: ضرورت همسان سازی حقوق کارگران بازنشسته حداقل‌ بگیر (منبع: خبرگزاری ایلنا)

اکبر قربانی (دبیر خانه کارگر غرب تهران) در گفتگو با ایلنا، درباره ضرورت اجرای همسان‌سازی مستمری‌ها گفت: آیا همسان‌سازی مستمری‌ها حق کارگر بازنشسته‌ای نیست که تنها ۱ میلیون و ۲۰۰ تا ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان سقف دریافتی‌اش است؟ در این شرایط باید گفت که ۸۰ درصد از کارگران بازنشسته حداقل‌بگیر هستند لذا همسان‌سازی مستمری‌ها حق آنهاست و نباید بیش از این در حق آنها جفا کرد. البته کارگران بازنشسته‌ای وجود دارند که با ۱۰ روز حقوق و دستمزد در ماه بازنشسته شده‌اند و نتیجتا مستمری ۱۰ روزه می‌گیرند که رقم بسیار ناچیزی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: لزوم هماهنگی در افزایش مستمری بازنشستگان و میزان رشد دستمزدها (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی اصغر بیات با بیان اینکه افزایش پلکانی مستمری مورد مخالفت کمیته‌های فنی این تشکل کارگران بازنشسته قرار گرفته است، گفت: هر درصدی که در شورای عالی کار برای افزایش حداقل دستمزد لحاظ می‌شود باید شامل افزایش مستمری کارگران بازنشسته هم بشود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش در ابتدای سال آینده (منبع: خبرگزاری پانا)

وزیر آموزش‌وپرورش سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با پانا درباره بودجه آموزش و پرورش و حذف 3500 میلیارد از بودجه این سازمان از لایحه بودجه 97  اظهار کرد: ابتدا لازم است راجع به پرداخت بدهی بازنشستگان بگویم که راه قانونی این پرداخت ها کاملا مشخص و از محل یک درصد از درآمد شرکت های دولتی پرداخت می‌شود. دولت مکلف شده که یک دوازدهم این اعتبارات را هرماه به آموزش و پرورش تخصیص دهد؛ بنابراین منبع آن بخش کاملا مشخص و تعریف شده است. منتهی تردیدی که گروهی از دوستان در این زمینه دارند این است که آیا این یک درصد معادل بدهی ها خواهد شد یا خیر؟ در حکمی که در قانون آمده، بودجه شرکت های دولتی کاملا مشخص و مبلغی حدودی 5600 میلیارد تومان است که دولت بر اساس جدول طراحی شده، مبلغ موردنیاز آموزش و پرورش را تخصیص می دهد. بنابراین این مبلغ پرداخت خواهد شد و بازنشستگان محترم نگران نباشند چراکه در ابتدای سال آینده پاداش خود را از این محل دریافت خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: مشکلات پیش روی اجرای طرح همسان‌ سازی درآمد کارگران بازنشسته (منبع: خبرگزاری ایلنا)

عباس اورنگ (کارشناس بیمه‌‌های اجتماعی) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص تاثیرات منفی برنامه‌های انجماد مزدی بر وضعیت صندوق‌های بازنشستگی گفت: اجرای سیاست‌های فریز مزدی در سال‌های گذشته باعث شده‌ تا امروز صندوق بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی با مشکل جدی همسان‌سازی درآمد کارگران بازنشسته روبرو شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ بهمن ۹۶: اختصاص ردیف بودجه مستقل برای پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته (منبع: خبرگزاری پانا)

رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش‌ و پرورش از قول مساعد رئیس مجلس برای اختصاص ردیف بودجه مستقل برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش با پیگیری وزیر آموش و پرورش خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ بهمن ۹۶: عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی دهه اول اسفند پرداخت می شود (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان در ۱۰ روز اول اسفندماه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید
اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سلطانمراد قنبری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:50

  کد دیدگاه : 1681713

  مستمری فروردین ماه چرا تا بحال واریز نشده است ؟!!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : چمران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:53

   کد دیدگاه : 1685271

   واریزشده ولی قراربود افزایش بدن هیچ افزایشی نبوده مثل سال قبل پرداخت کردن اولین باره همچین کاری میکنن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بازنشته 96

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:23

  کد دیدگاه : 1625954

  سلام پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال 96 را کی پرداخت می کنید تورابخدا نیاز داریم چک بانکی داریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا قانعی ی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:39

  کد دیدگاه : 1559558

  سلام آیا پاداش آخر سال شامل کسانی تاکنون نگرفتن میشود

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:36

  کد دیدگاه : 1286666

  با سلام :ذخیره مرخصی باز نشستگان سال 95آموزش وپرورش بعد از گذشت حدود300روز هنوز پرداخت نشده :علت چیست در صورتی که ادارت غیر آموزش وپرورش بعد از گذشت یک هفته کامل پرداخت کرده اند.با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:39

  کد دیدگاه : 1201788

  باسلام شورا نگهبان قانون 60سال سن بازنشستگی. را تایید کرده یا نه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:07

  کد دیدگاه : 1150793

  ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت سال 1396 ایا میشود به جای کلمه باز نشسته از کلمه فراقت یافته استفاده کرد ممنون میشم محمد حسین اسلامی اداره مخابرات شهرستان اقلید فارس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:06

  کد دیدگاه : 907242

  با سلام و احترام چرا سن خانمها را 55 ساله آیا نباید تا 60سالگی باشید کسی که شوهر ندارد و مستاجر است ظلم نیست خودتان را جای ما بگذار این مدیر عامل را می گذارد خوب باشید نه ظلم از خدا بی خبر و همیشه نفرن پشت دارید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:55

  کد دیدگاه : 855192

  با سلام آیا امکان اینکه خانمها با بیست سال سابقه و بیست و پنج سال حقوق بازنشست شوند وجود داره ؟چون قانونی که سال 86 تصویب شد برای خانمه 20 سال خدمت و 25 روز حقوق رو در نظر گرفته بود و برای اقایان 25 سال خدمت و 30 روز حقوق.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...