• بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح

استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۴۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح

با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت "آخرین اخبار" و "منابع استخدامی" سازمان قضایی نیروهای مسلح هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها و لینک های مفید:
 جهت دانلود رایگان سوالات هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی سال 99 اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده سوالات و پاسخنامه ارسالی کاربران از هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی سال 99 اینجا کلیک نمایید
– جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده آرشیو اطلاعیه های هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
– جهت شرکت در نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده هشتمين آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 اینحا کلیک نمایید


خبر 21 شهریور 1400: اعلام نتایج نهایی هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 1399 (منبع: سایت سازمان سنجش)

به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (در تاریخ های 11 و 99/10/12) می‌رساند، نتایج نهایی دستگاه های اجرایی کشور شامل: سازمان انتقال خون ایران، سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان قضایی نیروهای مسلح، سازمان ملی استاندارد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان شامل دستگاه‌های اجرایی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل انتقال خون استان سیستان و بلوچستان و اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور امروز شنبه مورخ 1400/06/20 قرار می گیرد.

دستگاه اجرایی

آدرس درگاه اطلاع رسانی

سازمان قضایی نیروهای مسلح

www.imj.ir

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 1400: شروع مصاحبه علمی و تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح

علی رهبرپور مدیرکل منابع انسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح با اعلام این مطلب گفت: در جریان این مصاحبه‌ها که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد ۱۵۳ نفر از پذیرفته‌شدگان در رشته های حقوق، حسابداری و رایانه مورد ارزیابی علمی و تخصصی قرار خواهند گرفت.

وی افزود: همچنین قبل از مصاحبه علمی و تخصصی، مصاحبه روانشناسی از پذیرفته شدگان با حضور دو پزشک متخصص به عمل می آید.

رهبرپور گفت: مصاحبه علمی و تخصصی حدود ۴۰ روز کاری طول می‌کشد و پذیرفته شدگان پس از اعلام نمرات به سازمان اداری و استخدامی معرفی می‌شوند تا ضمن اعمال سهمیه افراد بومی، خانواده شهدا، ایثارگران، رزمندگان و معلولان، نفرات نهایی تعیین و وارد مرحله گزینش ‌شوند.

وی درباره جزئیات نحوه برگزاری آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: این آزمون همراه با آزمون سراسری استخدامی دولت در آبان ماه سال ۱۳۹۹ برگزار و طی آن ۴۵۶ نفر یعنی سه برابر ظرفیت از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور به سازمان معرفی شدند.

رهبرپور افزود: با توجه به ثبت نام الکترونیکی از داوطلبین یک راستی آزمایی از مدارک و شرایط معرفی شدگان صورت گرفت و در نهایت ۴۳۰ نفر از سوی سازمان امور استخدامی به ما معرفی شدند.

مدیرکل منابع انسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه در این دوره سعی شده بیشترین سهمیه از پذیرفته شدگان به استان های محروم و کم برخوردار تعلق بگیرد، گفت: به استان سیستان و بلوچستان تا ۱۹ سهمیه و به استان های هرمزگان، خوزستان و کرمان به ترتیب۱۵، ۱۰ و ۹ سهمیه اختصاص داده شده است.

وی ابراز امیدواری نمود تا پذیرفته شدگان نهایی بتوانند پس از طی مراحل استخدامی در ماه های پایانی سال جاری یا در ابتدای سال۱۴۰۱ بکارگیری شوند.

مدیرکل منابع انسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح همچنین اعلام کرد: درخواست صدور مجوز برای استخدام ۲۰۰ نفر توسط سازمان قضایی نیروهای مسلح به سازمان اداری و استخدامی کشور ارائه شده که در دست بررسی و پیگیری کارشناسان این سازمان قرار دارد.


خبر 29 اردیبهشت 1400: اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح

زمان و مکان مصاحبه تخصصی – علمی پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام شد.

در اطلاعیه شماره ۴ اداره کل منابع انسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح آمده است: «به اطلاع کلیه داوطلبین گرامی که نمره لازم در هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور کسب نموده و از سوی سازمان سنجش جهت مصاحبه تخصصی – علمی به این سازمان معرفی شده اند، می رساند: جلسات مصاحبه تخصصی – علمی طبق لیست های پیوست و تاریخ و روز و ساعت مندرج برگزار می‌گردد.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی بعد از خیابان معلم، سازمان قضایی نیروهای مسلح، اداره کل منابع انسانی، اداره استخدام و تامین نیروی انسانی.
همراه داشتن اصل شناسنامه،کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی وکارت پایان خدمت سربازی الزامی است.

عدم حضور در زمان تعیین شده برای پذیرفته شدگان به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدام می باشد.»


خبر 28 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت سازمان قضایی نیروهای مسلح)

در اطلاعیه شماره 3 اداره کل منابع انسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح آمده است: به اطلاع كليه داوطلبين گرامي كه در هشتمين آزمون استخدامي فراگير دستگاه‌هاي اجرايي كشور نمره لازم را كسب نموده و از سوي سازمان سنجش جهت مصاحبه تخصصي – علمي به اين سازمان معرفي شده اند، مي رساند:  با توجه به شيوع گسترده ويروس كرونا در كل كشور در حال حاضر برگزاري جلسات مصاحبه تخصصي – علمي كه مي بايست حتما به صورت حضوري صورت پذیرد، امكان پذير نمي باشد.
برگزاري جلسات مصاحبه و جدول زمان‌بندي پس از كاهش شيوع كرونا و تغيير وضعيت شهرها متعاقباً و از طريق سايت سازمان قضايي نيروهاي مسلح اعلام مي گردد.
اطلاع رساني در مورد زمان برگزاري مصاحبه فقط از طريق صدور اطلاعيه در سايت سازمان قضايي نيروهاي مسلح صورت مي گيرد لذا حتي الامكان از تماس تلفني با شماره هاي سازمان خودداري فرماييد.
توجه: افرادي كه در ليست با رنگ قرمز مشخص شده اند نسبت به ارسال مدارك ذيل تا تاريخ 1400/1/31 ازطرق پست پيشتاز اقدام نمايند. به مدارك ناقص و همچنين مداركي كه بعد از تاريخ مذكور به پست تحويل داده شود به هيچ وجه ترتيب اثر داده نخواهد شد و مورد رسيدگي قرار نمي‌گيرد.(لازم به ذكر است اين عده تا به حال مدارك خود را ارسال ننموده اند)
مدارک مورد نياز :
1- نسخه چاپ شده‌ی کارنامه قبولی در آزمون
2- تصوير خوانا تمام صفحات شناسنامه
3- تصوير پشت و رو كارت ملي
4- تصوير پشت و رو كارت پايان خدمت يا معافيت
5-  4 قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
6- تصوير مدرك تحصيلي (افراد دارای مدارک بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام‌ شده برای شرکت در آزمون، می‌بایست مدرک مقطع تحصیلی ذکر شده در آگهی را داشته باشند. مدرك تحصیلی پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام ‌شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی همچنین مدرک تحصیلی معادل مورد قبول نمي باشد.)
تذکرمهم : ایثارگران از رعایت شرایط احراز مدرک تحصیلی (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) معاف نمی‌باشند.
7- پذيرفته شدگان در مرحله اول در صورت استفاده از سهميه هاي قانوني اعم از ايثارگري – بهزيستي مي بايست مدرك معرفي نامه معتبر و قانوني خود را از دستگاه مربوطه تهيه و ارسال نمايند.
8- ارائه مدرک برای استفاده از اولویت بومی بودن (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا)
استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی (بر اساس فرم مصوب سازمان سنجش مي باشد كه ممهور به مهر نیروی انتظامی پاسگاه یا کلانتری محل در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود)
تبصره: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مالک محاسبه قرار گیرد.
9- ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)
10- ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی)
11- تكميل و ارسال فرم مشخصات فردي به همراه مدارك فوق به آدرس: تهران، خيابان دكتر شريعتي، بالاتر از خيابان معلم، سازمان قضايي نيروهاي مسلح، اداره كل منابع انساني، اداره استخدام، كد پستي 1639673114

جهت مشاهده اسامی نفرات معرفی شده اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم مشخصات فردی اینجا کلیک نمایید


خبر 25 فروردین 1400: اعلام نتایج چند برابر ظرفيت هشتمين آزمون استخدامی فراگیر سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج چند برابر ظرفیت هشتمين آزمون استخدامی فراگیر سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر 25 فروردین 1400: اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفيت هشتمين آزمون استخدامی فراگیر سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ 99/11/11، به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (در تاریخ های 11و99/10/12) می‌رساند که كارنامه نتايج بررسی مدارک متقاضیان از روز چهارشنبه مورخ 1400/01/25 در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای شركت در مرحله مصاحبه به هر یک از دستگاه‌های اجرایی می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی در تاریخ 1400/01/25 به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه مورد نظر مراجعه و براساس توضيحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 15 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت سازمان قضایی نیروهای مسلح)

ضمن عرض تبریک ايام الله دهه فجر و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان معرفی شده به این سازمان، برای مرحله بررسی مدارک در هشتمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور بدین وسیله مدارک لازم جهت تایید اطلاعات خوداظهاری به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
لازم است كليه پذيرفته شدگان مرحله اول حداكثر تا تاريخ 1399/11/21 مدارك ذيل را از طريق پست پيشتاز به آدرس سازمان قضايي نيروهاي مسلح واقع در تهران- خيابان دكتر علي شريعتي – بعد از خيابان معلم - سازمان قضايي نيروهاي مسلح – اداره كل منابع انساني- اداره استخدام به كدپستي 1639673114 ارسال نمايند.
تذکر مهم: عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر اعلام شده، به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.
مدارك مورد نياز :
1- نسخه چاپ شده ی کارنامه قبولی در آزمون
2- تصوير خوانا تمام صفحات شناسنامه
3- تصوير پشت و رو كارت ملي
4- تصوير پشت و رو كارت پايان خدمت يا معافيت
5- 4 قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
6- تصوير مدرك تحصيلي (افراد دارای مدارک بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام‌ شده برای شرکت در آزمون می‌بایست مدرک مقطع تحصیلی ذکر شده در آگهی را داشته باشند. دارندگان مدرك تحصیلی پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام ‌شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدرک تحصیلی معادل مورد قبول نمي باشد.( تذکرمهم : ایثارگران از رعایت شرایط احراز مدرک تحصیلی (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) معاف نمی‌باشند)
7- پذيرفته شدگان در مرحله اول در صورت استفاده از سهميه هاي قانوني اعم از ايثارگري – بهزيستي مي بايست مدرك معرفي نامه معتبر و قانوني خود را از دستگاه مربوطه تهيه و ارسال نمايند.
8- ارائه مدرک برای استفاده از اولویت بومی بودن (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا).
استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت بموجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی (بر اساس فرم مصوب سازمان سنجش مي باشد كه ممهور به مهر نیروی انتظامی پاسگاه یا کلانتری محل در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره : داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مالک محاسبه قرار گیرد.
9- ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)
10- ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)
11- فرم مشخصات فردي كه بر روي پرتال سازمان قضايي نيروهاي مسلح قرار داده شده است تكميل و به همراه مدارك ارسال نماييد.
تذکر مهم:
به مدارك ناقص و همچنين مداركي كه بعد از تاريخ 21/ 11/ 99 به پست تحويل داده شود به هيچ وجه ترتيب اثر داده نخواهد شد و مورد رسيدگي قرار نمي‌گيرد.


خبر 11 بهمن 99: نتایج هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام شد 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی سال 1399 اعلام گردید.
پذیرفته شدگان محترم لازم است، براساس اطلاعیه مورخ 8 بهمن 99 پس از دریافت نتیجه آزمون، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ 99/11/15 به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر مراجعه و با توجه به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام نمایند. متقاضیان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت می‌باشند، جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به دستگاه اجرایی در زمان بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 9 بهمن 99: نحوه تشکیل پرونده گزینش قضایی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت قوه قضائیه)

فرایند نحوه تشکیل پرونده گزینش قضایی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام شد.
بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح که مراحل مصاحبه علمی و سنجش شخصیت را با موفقیت سپری نمودند و از طریق پیامک به منظور تشکیل پرونده به گزینش دعوت شده‌اند، می‌بایست جهــــت انجام فرایند ثبت نام و تشکیل پرونده گزینش از طریق سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به سربرگ ادارات تابعه معاونت منابع انسانی، قسمت امور گزینش قضایی و اداری قسمت گزینش قضات غیر روحانی مراجعه نموده و مراحل مندرج را ملاحظه نمایند.
مراحل ثبت‌نام در گزینش غیرحضوری است که سیر مراحل آن به اطلاع داوطلبان رسانده خواهد شد.
داوطلبان جهت انجام فرایند گزینش، قبل از شروع ثبت نام و تکمیل فرم‌های گزینش به مطالب مندرج توجه نمایند تا مراحل گزینش با سهولت و در فضایی عادلانه‌تر انجام شود.
داوطلبان لازم است، جهت تسریع در روند مراحل پرونده گزینشی تا پایان مراحل گزینش همواره شماره پرونده خود را به همراه داشته باشید.
داوطلبان گرامی جهت رفع هرگونه شبهه و سوال درخصوص سیرمراحل گزینش با امور گزینش قوه قضاییه تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس جهت ارتباط با کارشناسان گزینش:
۰۲۱-۸۸۱۹۹۵۰۵
۰۲۱-۸۸۱۹۹۵۲۶


خبر 8 بهمن 99: اطلاعیه زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی سال 1399 (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی تا ساعت 20 روز شنبه مورخ 99/11/11 بر روی درگاه سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.
در صورتی که متقاضیان براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جز معرفی‌ شدگان برای مرحله بررسی مدارک باشند، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ 99/11/15 به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر مراجعه و با توجه به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 7 بهمن 99: اعلام نتایج آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت قوه قضائیه)

نتایج آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضايی نیروهای مسلح سال 1398 اعلام شد.
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضايی نیروهای مسلح سال ۱۳۹۸ می‌رساند، سازمان قضایی نیروهای مسلح از طریق ارسال پیامک نسبت به اعلام نتایج آزمون مذکور اقدام کرد.
داوطلبان پذیرفته شده در آزمون سنجش شخصیت، از طریق ارسال پیامک جهت انجام فرایند ثبت نام و تشکیل پرونده گزینشی معرفی می‌شوند.
شایان ذکر است، داوطلبان در صورت هرگونه اعتراض به نتایج آزمون، می‌توانند اعتراض مکتوب خود را با ذکر " اعتراض به نتیجه آزمون سنجش شخصیت در سازمان قضایی نیروهای مسلح " حداکثر تا تاریخ 99/11/15 از طریق فکس به شماره 82902550-021 ارسال نمایند.


خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 دی 99: جزییات مراحل آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت قوه قضائیه)

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان تصدی منصب قضاء در سازمان قضایی نیروهای مسلح که مراحل علمی را با موفقیت گذرانده و وارد مرحله سنجش شخصیت شده‌اند می‌ر‌ساند، فرایند آزمون سنجش شخصیت شامل دو مرحله می‌باشد که در مرحله اول از داوطلبان آزمون تستی به عمل آمد و در مرحله دوم مصاحبه حضوری انجام خواهد گرفت.
هزینه شرکت در جلسه مبلغ یک میلیون ریال معادل یکصد هزار تومان می‌باشد که به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه علمی_کاربردی شهید قدوسی قوه قضاییه انجام خواهد پذیرفت. (مندرج در اطلاعیه مربوط به راهنمای پرداخت اینترنتی)
ملاحظات:
_ عدم حضور غیر موجه در جلسات مربوط به هر یک از مراحل آزمون تستی و مصاحبه حضوری، به منزله انصراف است و تعویق یا تجدید زمان مصاحبه امکان پذیر نیست.
_ وجه پرداختی در هیچ صورتی ولو انصراف از شرکت در مراحل آزمون شخصیت مسترد نخواهد شد.
مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه به شرح مندرج می‌باشد:
۱. فرم تکمیل شده اطلاعات شخصی داوطلبان (جهت دانلود فرم به لینک اداره سنجش شخصیت، قسمت فرم‌ها مراجعه نمایید.)
۲. اصل شناسنامه و تصویر صفحه اول آن (درصورت داشتن توضیحات؛ تصاویر تمام صفحات آن.)
۳. اصل و تصویر کارت ملی.
۴. پرینت پرداخت الکترونیکی (مبلغ یکصد هزارتومان)
۵. یک قطعه عکس ۴*۳ (پرسنلی جدید)
۶. تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا ریز نمرات
* تمامی مدارک فوق باید در برگه‌های سایز ۴ Aتهیه شده باشد.
نتایج سنجش شخصیت پس از پایان تمامی مصاحبه‌ها به سازمان قضایی نیروهای مسلح ارسال خواهد شد. خواهشمند است از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری در این خصوص خودداری نمایید.
محل مصاحبه:
تهران- تقاطع خیابان سمیه و خیابان حافظ – روبروی دانشگاه امیرکبیر – ساختمان شماره ۳ قوه قضاییه (معاونت منابع انسانی) – طبقه هشتم-اداره سنجش شخصیت- (کدپستی ۱۵۹۹۶۵۳۳۱۶)
کافی است با کلیک بر روی گزینه ادارات تابعه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، منوی اداره سنجش شخصیت را مشاهده نموده و از طریق جهت نمای راهنما وارد منوی اطلاعیه‌ها (اطلاعیه سنجش شخصیت، مراحل آزمون سنجش شخصیت و نحوه پرداخت هزینه شرکت در مصاحبه روانشناسی) و فرم‌ها (مشخصات کلی دواطلب) شده و از مندرجات آن مطلع شوید.


خبر 16 آذر 99: اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت قوه قضاییه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فرایند اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح سال 1398 منتشر شد.
شایان ذکر است، فرایند اعلام نتایج مصاحبه علمی به تدریج تا پایان هفته جاری از طریق سامانه مذکور تکمیل می شود.
قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده در مصاحبه علمی؛ این دسته از داوطلبان حسب برنامه زمانی که به ایشان از طریق پیامک ابلاغ خواهد شد در آزمون شخصیت که به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود شرکت خواهند نمود.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 26 آبان 99: اطلاعیه تعویق زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمين آزمون استخدامي متمرکز دستگاه هاي اجرايي سال 1399 مي رساند با توجه به مصوبات چهل و دومين جلسه ستاد ملي مديريت بيماري کرونا و رشد فزاينده بيماري کوويد – 19 در کشور و اعمال محدوديت ها در اکثر استان ها ، مقرر گردید تاریخ برگزاری به روزهای پنجشنبه مورخ 99/10/11 و جمعه 99/10/12 تغییر یابد.
متقاضیان برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون لازم است اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون را که در تاریخ 1399/10/7 منتشر می گردد، مطالعه نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 99: ثبت نام نیم میلیون نفر در آزمون استخدام فراگیر در سال 99 (منبع: خبرگزاری فارس)

فرصت شرکت در آزمون استخدام دستگاه های اجرایی در سال ۹۹ دیشب به پایان رسید و در نهایت ۵۶۵ هزار و ۱۶۴ نفر در این آزمون ثبت نام کردند. سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: این آزمون در آبان ماه برگزار می شود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

آگهی هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 99 - 20 شهریور 99

با توجه به مجوزهاي صادره از سوي سازمان اداري و استخدامي كشور و در اجراي ماده (44 (قانون مديريت خدمات كشوري و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي منضم به بخشنامه هاي شماره 9757/93/200 مورخ 1393/07/19 و اصلاحيه آن به شماره 1172660 مورخ 1396/02/26 سازمان مذكور و بهمنظور تأمين نيروي انساني مورد نياز در دستگاههاي اجرايي كشور، شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي براي استخدام در هشتمين امتحان مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي كشور به شرح زير اعلام ميگردد:
مهلت ثبت نام تا 29 شهریور ماه می باشد.

> بخش دوم : شرايط عمومي داوطلبان

1 .داشتن تابعيت ايران؛
2 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
3 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان؛
5 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند؛
6 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت دستگاههاي اجرايي و همچنين بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مديريت خدمات كشوري و ماده واحده قانون ممنوعيت تصدي بيش از يك شغل و پست سازماني، كاركناني كه تصدي يكي از پستهاي سازماني در هر يك از دستگاههاي اجرايي را به صورت رسمي يا پيماني دارا ميباشند، پس از پذيرفته شدن در امتحان مشترك فراگير در زمان استخدام، نبايد جزء مستخدمين رسمي يا پيماني ساير دستگاههاي اجرايي باشند. تبصره: مسئوليت قبول يا عدم قبول استعفاي پذيرفته شده نهايي بر اساس قوانين و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرايي، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پيماني و يا صدور حكم كارگزيني، به عهده داوطلب پذيرفتهشده آزمون ميباشد.
11 .داشتن حداقل بيست (20) سال تمام و حداكثر بيست و پنج (25) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ديپلم، حداكثر سي سال (30) براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ديپلم، حداكثر سي و پنج (35) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ليسانس، حداكثر چهل (40 (سال براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ليسانس و حداكثر چهل پنج (45) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي دكتري
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.
تبصره 2: موارد ذيل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذيربط، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهيد به ميزان پنج سال؛ - داوطلباني كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نمودهاند به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه ها؛
- ميزان مدت خدمت ضرورت؛
- داوطلباني كه به صورت غيررسمي و تماموقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركتهاي دولتي، بانكها و شركتهاي تحت پوشش آنها، شركتهاي بيمه هاي دولتي، شهرداريها و موسسات و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده ميكنند، نهادهاي انقلاب اسلامي و شركتهاي تحت پوشش آنها از تاريخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.
تذكر: ملاك عمل در خصوص تاريخ فراغت از تحصيل، تاريخ فارغ التحصيلي مندرج در متن گواهينامه موقت يا دانشنامه، و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاريخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، كارت پايان خدمت) و همچنين در خصوص معافيت دائم (تاريخ مندرج در قسمت صدور كارت معافيت دائم)، آخرين روز ثبت نام امتحان مشترك فراگير (29/ 06/ 1399) ميباشد؛ ملاك عمل براي محاسبه سن افراد، اولين روز ثبت نام امتحان مشترك فراگير (20/ 06/ 1399) ميباشد

> بخش سوم : مواد آزمون

الف- آزمون عمومي
مواد آزمون عمومي عبارتند از:
1 .فنّاوري اطلاعات (مهارتهاي هفتگانه L.D.C.I)؛
2 .رياضي و آمار مقدماتي؛
3 .زبان و ادبيات فارسي؛
4 .معارف اسلامي*
5 .زبان انگليسي ـ عمومي؛
6 .اطلاعات عمومي، دانش اجتماعي و حقوق اساسي؛
7 .هوش و توانمندي هاي عمومي؛ تبصره: اقليتهاي ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران از پاسخگويي به سوال هاي معارف اسلامي معاف بوده و در اين صورت نمره مكتسبه اين داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده ساير سوالهاي آزمون عمومي محاسبه خواهد شد.
ب- آزمون تخصصي: 
مواد آزمون تخصصي براي هر يك از مشاغل در جدول شماره 1 مشخص شده است.
تذكر: كليه سوالات مواد آزمون عمومي و اختصاصي به صورت چهار گزينهاي با ضريب يك (1 (مي باشند. ضمناً به ازاي هر پاسخ اشتباه به سوالات، يك سوم نمره منفي در نظر گرفته خواهد شد.

جدول رشته های استخدامی و دفترچه راهنمای آزمون را می توانید از لینک های زیر دانلود نمایید

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی مورخ 20 شهریور 99 اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول مواد امتحانی آزمون استخدام فراگیر اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول کد و نام رشته و شهرستان اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده شغل محل های سازمان قضایی نیروهای مسلح اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های تحصیلی (اصلاحیه) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های تحصیلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر 19 شهریور 99: صدور فراخوان استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح در سال 99 (منبع: سایت بازار کار)

به گزارش بازارکار به نقل از موج، داشتن حداقل ۲۰ و حداکثر ۳۰ سال سن تمام برای کارشناسی و ۳۵ سال سن تمام برای کارشناسی ارشد و بالاتر شرایط اختصاصی سازمان قضایی نیروهای مسلح برای استخدام افراد است. این افراد در رشته‌های کارشناس امور اداری، متصدی امور دفتری، حسابدار، تقریرنوِیس، کاردان شبکه، کارشناس برنامه‌ریزی، کارشناس مطالعات اجتماعی و مددکار اجتماعی جذب خواهند شد.
متقاضیان برای ثبت نام و اطلاع از سایر شرایط و نحوه استخدام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

فراخوان جذب داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح 98 – 30 مهر 98

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، سازمان قضايي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران با همکاری معاونت منابع انسانی قوه قضائیه در نظر دارد، به منظور تامين نيروي قضايي خود بر اساس ماده 4 قانون دادرسي نيروهاي مسلح و موافقت رياست محترم قوه قضاييه، تعدادی از افسران ذكور واجد شرايط عضو نيروهاي مسلح را از طريق برگزاري آزمون كتبي تستی و مصاحبه‌هاي تخصصي و گزينش در مشاغل قضايي براي مناطق مندرج در اين اطلاعيه جذب نمايد.

 > شرايط عمومی

 تابعيت اصلي كشور جمهوري اسلامي ايران.
– اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ايمان و عدالت.
– التزام عملی به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اصل ولايت مطلقه فقيه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان ها و گروه های غیرقانونی یا هواداری از آن ها.
– طهارت مولد.
– عدم اعتياد به دخانيات ، مواد مخدر و روان گردان.
– حسن شهرت ، اخلاق و امانتداري.
– نداشتن سابقه محكوميت کیفری.
– داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كار قضايي.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهه متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 1 تیر 98: بکارگیری 700 نفر از نیروهای مسلح به‌عنوان ضابط قضایی (منبع: خبرگزاری مهر)

دادستان نظامی تهران از بکارگیری ۷۰۰ نفر از نیروهای مسلح به‌عنوان ضابط قضایی خبر داد. ترکی اضافه کرد: در همین رابطه تا امروز چهار هزار نفر در نیروهای مسلح آموزش‌های لازم را دریافت کردند تا به عنوان ضابط قضایی فعالیت داشته باشند که از این تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ نفر گواهینامه و ۷۰۰ نفر نیز کارت ضابط قوه قضاییه دریافت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

سوالات متدوال

به طور معمول استخدام در سازمان قضایی نیروهای مسلح از طریق آزمون های استخدامی و عموماً از طریق آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی انجام می گیرد. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد نیاز استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح (اینجا کلیک نمایید)

کارشناس توسعه روابط فرهنگی، حسابدار، کاردان حقوقی، کاردان شبکه، کارشناس تحلیل گر سیستم

با توجه به مصوبات چهل و دومين جلسه ستاد ملي مديريت بيماري کرونا و رشد فزاينده بيماري کوويد – 19 در کشور و اعمال محدوديت ها در اکثر استان ها ، مقرر گردید تاریخ برگزاری به روزهای پنجشنبه مورخ 99/10/11و جمعه 99/10/12 تغییر یابد. كارت شركت در آزمون از روز دوشنبه 1399/10/8 برای مشاهده و پرينت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.

مواد آزمون استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح برحسب شغل و رشته تحصیلی اعلام شده است جهت مشاهده مواد آزمون (اینجا کلیک نمایید)

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی (اینجا کلیک نمایید)

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید
 
لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+
 جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه دانشگاهیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نمایید
 

آگهی استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح (فراگیر) - شهریور 99

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح (شهریور - 99) اینجا کلیک نمایید

.

 

آگهی جذب داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح – سال 98

جهت مشاهده آگهی جذب داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (سال – 98) اینجا کلیک نمایید

.

 

آگهی های استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح - سال 95

جهت مشاهده آگهی های استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح (سال 95) اینجا کلیک نمایید

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=23679
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi