• ۱۴۰۱/۱۱/۲۰
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام سازمان آتش نشانی گلستان

استخدام سازمان آتش نشانی گلستان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۰۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام آتش نشانی گرگان

ورود به صفحه اخبار و آگهی های استخدام سازمان آتش نشانی


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام شهرداری گرگان - 20 بهمن 1401

آگهی 20 بهمن 1401: آزمون بکارگیری نیروی قرارداد کارمعین مشاغل آتش‌نشان و راننده آتش‌نشان شهرداری گرگان
شهرداری گرگان در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای انسانی مورد نیاز خود در مشاغل آتش‌نشان و راننده آتش‌نشان، از آقایان واجد شرایط به صورت قرارداد کار معین دعوت به همکاری می‌نماید.

دانلود دفترچه شرایط

خبر برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی گرگان - 23 مرداد 1401

خبر 23 مرداد 1401: خبر برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی گرکان
شهردار گرگان با اشاره به کمبود شدید مامور آتش‌نشانی در این شهر گفت که برای حل موقت کمبود نیرو به زودی ۲۰ آتش نشان از طریق آزمون جذب می شوند.
به گزارش ایرنا محمدرضا سبطی شامگاه شنبه در جلسه رسمی و علنی شورای شهر گرگان اظهار داشت: طی سال‌های اخیر تلاش فراوانی برای استاندارسازی ایستگاه های آتش‌نشانی گرگان انجام شده و با وجود اقدامات موثر برای تجهیز ایستگاه‌ها به امکانات روزآمد، این مراکز با کمبود شدید نیروی انسانی مواجه هستند.
گرگان هفت ایستگاه آتش‌نشانی با حدود ۱۰۰ نیرو دارد.
وی همچنین از دریافت مجوز راه‌اندازی سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری گرگان خبرداد و گفت: این سازمان بازوی درآمدی و پیمانکاری شهرداری گرگان است و می تواند در بسیاری از پروژه‌ها یاری‌رسان شهرداری گرگان باشد.
سبطی با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی شهرداری گرگان در سال های قبل بدون تامین درآمد کافی گفت : هزینه این پروژه ها از محل فروش املاک و مستغلات تامین می‌شد که با فروش آن‌ها، ذخیره عرصه‌های تحت مالکیت شهرداری تا حد زیادی کاهش یافت.
شهردار گرگان گفت : برنامه‌ریزی برای انباشت دوباره عرصه‌های تحت تملک شهرداری در معاونت شهرسازی و املاک این نهاد آغاز شده و به‌زودی ثمرات آن مشهود خواهد شد . 
شهردار گرگان به ضرورت توسعه پروژه‌های مربوط به بازگشایی معابر شهری خبر داد و گفت : محورهای طبیعت ، نیایش، ملاقاتی  و پارتیان در اولویت اجرای این طرح قرار دارند.
شهر ۳۵۰هزار نفری گرگان مشکلات و تنگناهای زیادی در بخش فضای سبز ، ترافیک ، کمبود پارکینگ ، جمع آوری زباله ، حمل و نقل شهری دارد. شورای اسلامی شهر گرگان ۹ عضو دارد.

استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی - 5 تیر 98

خبر 5 تیر 98: استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی
به استناد سهمیه استخدامی شماره 711304 مورخ 1397/12/19 سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز شماره 2257 مورخ 98/1/25 سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مشاغل آتشنشانی شهرداریهای سراسر کشور، آزمون استخدامی کتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرایط بر اساس مندرجات این دفترچه راهنما برگزار میگردد.

شرایط عمومی
1 .داشتن تابعیت ایران
2 .دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی غیرپزشکی
3 .دارا بودن مدرک تحصیلی طبق جدول شرایط احراز رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدامی
4 .عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
5 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
6 .نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
7 .داشتن سلامت جسمانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام میشود(طبق تأئید مراجع پزشکی)
8 .اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
9 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
10 .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت یا بازنشسته باشند.
شرایط اختصاصی
1 .دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین و دارا بودن گواهینامه پایه دو یا پایه سه برای متقاضیان رشته شغلی آتشنشان و کاردان آتشنشان در زمان ثبت نام
2 .دارا بودن حداقل 18 و حداکثر 30 سال سن با مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم، داشتن حداقل 18 و حداکثر 35 سال سن با مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، به استناد تبصره 2 ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، از شرط حداکثر سن معاف میباشند. سایر مشمولین سهمیه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، بر اساس تبصره 2 همین ماده، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در این دفترچه میباشند، در غیراین صورت از سایر فرایندهای استخدام حذف خواهند شد.
تبصره 2: موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر در بند 2 اضافه خواهد شد:
- پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
مدت خدمت ضرورت

- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها
تذکر (1) : ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه تحصیلی میباشد.
تذکر (2) : ملاک عمل برای زمان دریافت کارت پایان خدمت و گواهینامه رانندگی، آخرین روز ثبت نام میباشد.
تذکر (3) : ملاک عمل برای محاسبه سن افراد، روز شروع ثبت نام آزمون میباشد.

+ مشاهد ه متن کامل آگهی استخدام سازمان آتش نشانی مورخ 5 تیر 98
+ دانلود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدام آتش نشانی  
+ دانلود فایل شغل محل های استان ها
+ دانلود فایل شرایط احراز مشاغل

استخدام مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری - آذر 94

آگهی آذر 94: استخدام مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری
استانداری گلستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری جلین، آق قلا، آزادشهر، مینودشت، بندرترکمن، گالیکش، سیمین شهر، علی آبادکتول، فاضل آباد از محل مجوز استخدامی شماره 225/93/12672 مورخ93/9/23 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و مجوز شماره 52846 مورخ 93/11/29 سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، در نظر دارد تعداد 18 نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی و عمومی و عملی و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداریهای مذکور به شرح زیر استخدام پیمانی نماید.

شرایط احراز

شرایط احراز

ردیف عنوان رشته شغلی عنوان پست سازمانی شهرداری محل خدمت تعداد جنسیت شرایط احراز
1 کاردان آتش نشان آتش نشان، متصدی ارتباطات شیفت گالیکش 1 مرد دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در تمام گرایش ها در رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر• دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.تذکر: مراجعه به ماده 9 بند “ز” تذکرات آگهی استخدام(متقاضی با مدرک لیسانس) – تبصره 3 شرایط عمومی (کارکنان شهرداری با مدرک دیپلم)
علی آبادکتول 1
فاضل آباد 1
2 راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین آتش نشان راننده جلین 1 مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – فوق دیپلم در تمام گرایش ها در رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر* دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.تذکر: مراجعه به ماده 9 بند “ز” تذکرات آگهی استخدام(متقاضی با مدرک لیسانس) – تبصره 3 شرایط عمومی (کارکنان شهرداری با مدرک دیپلم)
آق قلا 2
آزادشهر 3
مینودشت 2
بندرترکمن 2
گالیکش 2
سیمین شهر 3
شرایط عمومی

1- داشتن حداکثر سن بیست و پنج سال تمام در اولین روز ثبت نام (94/02/01) در رشته شغلی کاردان آتش‌نشان و داشتن حداکثر 30 سال تمام در اولین روز ثبت نام (94/02/01) در رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین).
2- داشتن تابعیت ایران.
3- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت غیرپزشکی قانونی برای مردان.
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.
5- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.
6- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی.
7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
8- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لازم پیش بینی شده در شرایط احراز آگهی استخدام ( مراجعه به ماده 9 بند “ز” تذکرات آگهی استخدام و تبصره 3 شرایط عمومی کارکنان شهرداری )
9- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
10- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

تبصره 1- داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین ) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک و برای رشته شغلی کاردان آتش نشانی دارای گواهینامه رانندگی پایه دو در زمان ثبت نام باشند.

تبصره 2- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.
تبصره 3- کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمانهای آتش نشانی شهرداریها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمانهای آتش نشانی که تا قبل از سال 1390 بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند.

شرایط اختصاصی

1- داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین، مجاز به شرکت در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی اعم از رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده) نمی باشند.
2- داوطلبان استخدام در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی اعم از رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین می‌بایست در صورت موفقیت و کسب حدنصاب لازم علاوه بر آزمون تخصصی (کتبی) در آزمون عملی (تست ورزشی) نیز حائز شرایط لازم شوند.
3- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‏های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
4- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان از طریق سایت مربوطه نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
5- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف – داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 1359/6/31 لغایت 1367/5/29) به طور داوطلبانه خدمت نموده‏ اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب – اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال.
ج – داوطلبانی که درطول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یاگروه‌های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت وحضوردر جبهه.
د – داوطلبانی که به ‏صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‏های دولتی، بانک ها و شرکت‏های تحت پوشش آنها، شرکت‏های بیمه دولتی، شهرداری‏ها، موسسات و شرکت‏های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‏های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‏کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‏های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادی‏که در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری‏ها قراردارند مشمول این بند نمی‏باشد، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قراداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال 1390 در واحدها و یا سازمانهای آتش نشانی اشتغال داشته‏اند.
6- داوطلب بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشد.
• شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
• داوطلب حداقل چهار(4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را بصورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
• همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
• داوطلب یا پدر ،مادر و یا همسر وی ،حداقل چهار(4)سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.

تبصره 1- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ،تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره 2- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام ، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.

ثبت نام و مدارک مورد نیاز
1- داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری گلستان به آدرس www.golestanp.ir و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
2- شروع ثبت نام از روزسه شنبه مورخ 93/02/01 به مدت نه روز(ساعت 24روز پنج شنبه مورخ 93 /02/09) می باشد.
3- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی 4 * 3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر 200 کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
4- پرداخت وجه به مبلغ سیصد و بیست هزار (320.000) ریال به شماره حساب اعلامی به نام سازمان همیاری شهرداری های استان گلستان به صورت اینترنتی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت 50 % مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
5- زمانبندی آزمون استخدامی به شرح ذیل و کارت ورود به جلسه آزمون استخدام از ساعت 9 صبح روز جمعه تاریخ 93/02/25لغایت93/02/31 از طریق وب سایت استانداری گلستان به داوطلبان ارائه می شود.
6- زمان و ساعت برگزاری آزمون تخصصی (کتبی) روز جمعه تاریخ 94/03/08 ساعت 09:00 صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد شد.
مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی( کتبی یا تئوری ) در هر رشته شغلی به صورت سئوالات چهار گزینه ای و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت کاربردی وتخصصی درحوزه رشته شغلی مربوط و30 سوال برای سنجش هوش،سرعت، دقت واستعداد یادگیری با احتساب نمره منفی میباشد.
اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی(تست ورزشی) در سایت رسمی استانداری گلستان به آدرس www.golestanp.ir بعد از برگزاری آزمون تخصصی( کتبی یا تئوری ) اعلام خواهد شد.
پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت می بایست مدارک مورد نیاز را به شرح ذیل جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به دفتر امورشهری وشوراهای استانداری گلستان ارسال نمایند:
• تصویر آخرین مدرک تحصیلی
• تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
• تصویر کارت ملی ( پشت و روی کارت)
• تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا کارت معافیت غیرپزشکی
• مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها.
• مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی (قهرمانان مسابقات المپیک،جهانی،آسیایی،دانشجویان جهان و قهرمانی کشور)
• تصویرگواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین در پست آتش نشان راننده سنگین
• تصویر گواهینامه رانندگی پایه دو برای رشته شغلی کاردان آتش نشان.
تذکرات
1- پنج درصد(5%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (5%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی (کتبی) و حد نصاب در آزمون عملی ( تست ورزشی) را کسب نموده باشند و مراحل آزمون عملی را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
2- دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان می تواند حداکثر ده درصد (10%) نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب 1376 هیات وزیران ( قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور) که به تائید وزارت ورزش و جوانان می رسد، در آتش نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص دهد.
3- داوطلبان شاغل در واحدها یا سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری‌ها ، در شهر ، شهرستان و استان مورد تقاضا ، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان‌های آتش‌ نشانی‌شهرداری‌ها تا 120 روز قبل از تاریخ ثبت نام از اولویت استخدام برخوردارند.
4- دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
5- نمرات نهائی داوطلبان بر اساس امتیاز آزمون تخصصی ( کتبی) با « ضریب 1 » و امتیاز آزمون عملی ( تست ورزشی) با «ضریب2» محاسبه میشود و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هررشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی میشوند .
6- در صورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی شهرداری و بومی شهر، شهرستان و استان می‌باشد.
7- داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
8- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
9- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احرازمشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می توانند مشروط به ارائه تعهدنامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند.
10- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت.
11- امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل ( در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی) در واحدها یا سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را به صورت کامل ( بدون دریافت معافیت و کسر خدمت) و منع انضباطی به صورت امریه به عنوان سرباز آتش‌نشان در آتش‌نشانی گذرانده‌اند به ازای هر سال سابقه خدمت 3 درصد تا سقف 25 درصد ) و برای کارکنان شاغل در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری ‌تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی) در واحدها یا سازمان‌های آتش‌نشانی یکی از شهرداریهای شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت 2.5 درصد تا سقف 20 درصد و برای کارکنان شاغل ( در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی ) در واحدها یا سازمان‌های آتش‌نشانی یکی از شهرداری‌های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت 2 درصد تا سقف 18 درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان‌های آتش نشانی شهرداری‌ها تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی می‌باشد.
12- امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در 1.15 و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در 1.1 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی (کتبی) قرار می‌گیرد.
13- امتیاز آزمون تخصصی ( کتبی) دهیاران در یکی از دهیاری‌های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط 3 درصد تا سقف 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد.
14- امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های استان شهر متقاضی استخدام شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید دفتر امورشهری و شوراهای استانداری گلستان 3 درصد تا سقف 25 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد .
15- امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در 1.2 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرارمی گیرد .
16- درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در بندهای 11و12و13 و14 و15 ماده و (تذکرات ) این آگهی شوند . صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت .
17- شماره تلفن 01732480112 پاسخگوی سوالات احتمالی می باشد.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=291161
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k