دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی‌ سازمان بنادر و دریانوردی

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


جهت دانلود نمونه سوالات چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (ارسالی کاربران) اینجا کلیک کنید


منابع رایگان پیشنهادی ایران استخدام جهت آمادگی در مصاحبه

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران    مسئله حجاب(شهید مطهری)  
اصول عقايد اخلاق اسلامی (شهید دستغیب)
ولایت فقیه (امام خمینی(ره))  راز نماز (آقای قرائتی)   
لیست رویداد های مهم گلچین مهمترین سوالات گزینش
وصیت نامه حضرت امام خمینی(ره) آرشیو تجربیات کاربران ایران استخدام
تجربیات اولین آزمون دستگاه های اجرایی جزوه ویژه ایران استخدام
تجربیات دومین آزمون دستگاه های اجرایی  تکنیک های مصاحبه استخدامی
سوالات مصاحبه روانشناسی توصیه های ایران استخدام (بزودی)
تاثیر مهارت‌های فردی در مصاحبه شغلی جزوه آموزشی چگونه استخدام شویم؟
در مصاحبه های استخدامی چه لباسی مناسب تر است؟ تکنیک های مصاحبه استخدامی از زبان محمدرضا شعبانعلی
جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی در سال 1396 اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام سازمان بنادر و دریانوردی در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر 15 اردیبهشت 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان بنادر و دریانوردی جهت انجام فرآیند گزینش

اطلاعیه شماره 15

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی می رساند؛ با عنایت به هماهنگی های انجام شده اسامی قبول شدگان مرحله دوم بشرح پیوست جهت انجام و طی مراحل گزینش معرفی می گردند.

۱- بدیهی است مابقی اسامی قبول شدگان در نوبت بعدی (مرحله دوم) و در زمان مقتضی به هسته گزینش اعلام و از طریق این سایت به اطلاع عموم خواهد رسید.

۲- در صورت نیاز به حضور پذیرفته شدگان و جهت انجام مصاحبه مراتب از طریق هسته گزینش به پذیرفته شدگان متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت دانلود اسامی نفرات مرحله اول گزینش (اطلاعیه شماره 14) اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اردیبهشت 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان بنادر و دریانوردی جهت انجام فرآیند گزینش

اطلاعیه شماره 14

به اطلاع قبول شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی می رساند؛ با عنایت به اینکه هماهنگی های لازم جهت انجام فرآیند گزینش پذیرفته شدگان آزمون انجام شده است . لذا اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول که به هسته گزینش معرفی شده اند، بشرح لیست پیوست اعلام می گردد:

۱- بدیهی است مابقی اسامی قبول شدگان در مراحل بعدی و در زمان مقتضی به هسته گزینش اعلام و از طریق این سایت به اطلاع عموم خواهد رسید.

۲- در صورت نیاز به حضور پذیرفته شدگان و جهت انجام مصاحبه مراتب از طریق هسته گزینش به پذیرفته شدگان متعاقباً اعلام خواهد شد.


خبر 23 اسفند 96: اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی 

اطلاعیه شماره 13

به اطلاع قبول شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی می رساند؛ برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت شروع فرآیند گزینش انجام شده که در نهایت اسامی قبول شدگان در روزهای آتی (حتماً قبل از آغاز سال جدید) به هسته گزینش اعلام خواهد شد.

از آنجائیکه انجام گزینش یک فرآیند مقطعی نبوده و زمان لازم خود را می طلبد، از شما عزیزان انتظار می رود که با صبوری آگاهانه و پرهیز از دامن زدن به شایعات موجود در فضاهای مجازی، این سازمان را در انجام دقیق و سالم این فرآیند یاری نمائید.

جهت دانلود لیست قبول شدگان نهایی اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اسفند 96: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

پیرو اطلاعیه های قبلی و همچنین اعلام نتایج توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی اعلام گردید.
مقتضی است جهت معرفی شدگان به گزینش به اطلاعیه های بعدی که در روزهای آتی منتشر خواهد شد، توجه فرمائید.


خبر 9 اسفند 96: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتايج چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور مورخ 96/6/3
با توجه به برگزاري چهارمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور در تاريخ 96/06/03، نتایج نهايي آزمون استخدامی مربوط به استانداري استان البرز، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز، اداره كل منابع طبيعي استان البرز، اداره كل راه و شهرسازي استان البرز، اداره كل تعاون، كار و امور اجتماعي استان البرز، اداره كل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانك سپه، سازمان بنادر و كشتيراني، سازمان حسابرسي، سازمان دامپزشكي كشور و وزارت امور اقتصادي و دارايي اعلام مي گردد ، براين اساس داوطلبان لازم است براي اطلاع از انجام ساير مراحل استخدامي از روز شنبه 96/12/12 به سايت اينترنتي دستگاه اجرايي ذيربط مراجعه نمايند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ بهمن ۹۶: صدور مجوز استخدام در سازمان بنادر و دریانوردی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: مجوز استخدام ۲۰۰ نیروی جدید در این سازمان صادر شده که از این تعداد، ۷۰ نفر سهمیه برای استان هرمزگان در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 بهمن 96: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

اطلاعیه شماره (۱۱)»
«قابل توجه معرفی شدگان آزمون فراگیر»
پیرو اطلاعیه قبلی به آگاهی داوطلبین عزیز می رساند؛ نمرات و رتبه داوطلبین در تمامی رشته های شغلی در سیستم سازمان سنجش وارد و بارگذاری گردید.
همانگونه که قبلاً نیز به آگاهی رسیده اعلام نتایج نهایی جزء وظایف سازمان سنجش و آموزش کشور می باشدکه متعاقباً توسط آن سازمان به اطلاع همگان خواهد رسید.


خبر 26 دی 96: اصلاحیه اطلاعیه شماره 10 آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

به آگاهی داوطلبین عزیز می رساند؛ با توجه به پایان انجام مصاحبه در تمامی رشته های شغلی، ضمن انجام بررسیهای لازم و جمع بندی نمرات و تعیین رتبه داوطلبین تمامی اطلاعات موجود جهت بهره برداری لازم طی هفته ‌آتی به سازمان سنجش و آموزش کشور منعکس خواهد شد.
از آنجائیکه سازمان سنجش و آموزش کشور متولی اصلی آزمون می باشد، لذا اعلام نتایج نهایی نیز به عهده آن سازمان محترم می باشد.
با توجه به توضیحات فوق و عدم اطلاع این سازمان از زمان اعلام نتایج و همچنین جلوگیری از اطاله وقت، خواهشمند است از هرگونه تماس درخصوص موضوع فوق جداً خودداری فرموده و منتظر اطلاعیه های صادره از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور باشید.


خبر 24 دی 96: اطلاعیه آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی سال 96

«اطلاعیه شماره (۱۰)»
«قابل توجه معرفی شدگان آزمون فراگیر»
به آگاهی داوطلبین عزیز می رساند؛ با توجه به پایان انجام مصاحبه در تمامی رشته های شغلی، ضمن انجام بررسیهای لازم و جمع بندی نمرات و تعیین رتبه داوطلبین تمامی اطلاعات موجود جهت بهره برداری لازم به سازمان سنجش و آموزش کشور منعکس گردیده است.
از آنجائیکه سازمان سنجش و آموزش کشور متولی اصلی آزمون می باشد، لذا اعلام نتایج نهایی نیز به عهده آن سازمان محترم می باشد.
با توجه به توضیحات فوق و عدم اطلاع این سازمان از زمان اعلام نتایج و همچنین جلوگیری از اطاله وقت، خواهشمند است از هرگونه تماس درخصوص موضوع فوق جداً خودداری فرموده و منتظر اطلاعیه های صادره از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور باشید.

جهت دانلود فایل اسامی ایمنی و حسابدار و برنامه ریزی و تحلیل گر و امور اداری و بندری ۱ و کنوانسیونها اینجا کلیک نمایید


خبر 28 آذر 96: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان چند رشته آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

«اطلاعیه شماره (۹)»
«قابل توجه معرفی شدگان آزمون فراگیر»
پیرو اطلاعیه شماره «۶» مبنی بر اعلام جدول زمانبندی، از معرفی شدگان رشته کارشناس ایمنی و امنیت و حفاظت دریایی و حسابدار کارشناس برنامه ریزی و کارشناس تحلیل گر سیستم و کارشناس امور اداری و کارشناس امور بندری «۱» و کارشناس کنوانسیونها و معاهدات دریایی و بندری دعوت به عمل می آید که از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۳ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۷ براساس جداول (اسامی معرفی شدگان) اعلام شده جهت انجام مصاحبه و آزمون رأس ساعت «۰۷:۳۰» در محل انجام مصاحبه حضور بهم رسانند.
حضور در ساعت مقرر الزامی بوده و از پذیرش مدعوین بعد از ساعت اعلام شده معذور میباشیم.
افرادی که دارای کد «۸» می باشند، می بایست قبل از انجام مصاحبه جهت تطبیق اسناد به مکان تعیین شده مراجعه فرمایند.
مدارک لازم جهت تطبیق اسناد: اشخاص فوق جهت اطلاع از ارائه اسناد مورد نیاز لازم است به صفحه اصلی سایت قسمت «اطلاعیه» بخش «مدارک لازم» مراجعه نمایند.
ضمناً ارائه کارنامه مرحله اول و دوم آزمون الزامی می باشد.


خبر 28 آذر 96: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

«اطلاعیه شماره (۸)»
«قابل توجه معرفی شدگان آزمون فراگیر»
با توجه به اینکه سوالات متعددی درخصوص اطلاعیه شماره «۷» برای معرفی شدگان آزمون فراگیر مطرح شده مطالب ذیل جهت روشنگری و مزید آگاهی شما عزیزان اعلام می گردد.
۱-  اطلاعیه شماره «۷» صرفاً مربوط به ارائه اصل اسناد جهت بند «۴» و «۵» جدول شاخصهای ارزیابی استخدامی می باشد.
۲-  باتوجه به اینکه اطلاعیه در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ صادر گردیده، پذیرفته شدگان رشته های شغلی که بعد از این تاریخ جهت مصاحبه مراجعه می نمایند موظف به ارائه اصل اسناد مربوطه می باشند.
۳- داوطلبینی که قبل از تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ در زمانهای مراجعه بعدی که متعاقباً به اطلاع خواهد رسید، می بایست نسبت به ارائه اصل اسناد اقدام نمایند.
۴-  در هرصورت همانگونه که قبلاً اعلام گردید مجدداً تأکید می گردد: ارائه امتیازات بند «۴» و «۵» جدول شاخصها و اعمال آن در امتیازات مصاحبه صرفاً براساس ارائه اصل اسناد مربوطه خواهد بود.


خبر 21 آذر 96: اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان بنادر و دریانوردی

«اطلاعیه شماره (۷)»
«قابل توجه معرفی شدگان آزمون فراگیر»
از آنجائیکه کسب امتیاز در بخش (سوابق تجربی- تشویقات- دوره های آموزش تخصصی مرتبط- مقالات و ارائه طرحهای پژوهشی) مربوط به بند «۴» و «۵» جدول شاخصهای ارزیابی استخدام منوط به ارائه اصل اسناد و مدارک فوق میباشد، لذا برای آخرین بار از داوطلبین و معرفی شدگان (سه برابر ظرفیت) تقاضا می شود؛
در زمان انجام مصاحبه نسبت به ارائه اصل اسناد و مدارک فوق به مسئولین مربوطه اقدام نمایند. بدیهی است عدم ارائه مدارک فوق موجب حذف امتیاز مربوطه بوده و این سازمان هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

جهت دانلود اسامی کارشناس ایمنی و حفاظت سواحل و بنادر ۱ و ۲ و ۳ و تجهیزات ۱ و 2 اینجا کلیک نمایید


خبر 21 آذر 96: زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان بنادر و دریانوردی

«اطلاعیه شماره (۶)»
«قابل توجه معرفی شدگان آزمون فراگیر»
پیرو اطلاعیه شماره «۵» مبنی بر اعلام جدول زمانبندی، از معرفی شدگان رشته کارشناس ایمنی و حفاظت سواحل و بنادر «۱» و «۲» و «۳» و کارشناس تجهیزات بندری «۱» و «۲» دعوت به عمل می آید که از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۹/۲۷ لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۲ براساس جداول (اسامی معرفی شدگان) اعلام شده جهت انجام مصاحبه و آزمون رأس ساعت «۰۷:۳۰» در محل انجام مصاحبه حضور بهم رسانند.
حضور در ساعت مقرر الزامی بوده و از پذیرش مدعوین بعد از ساعت اعلام شده معذور میباشیم.
افرادی که دارای کد «۸» می باشند، می بایست قبل از انجام مصاحبه جهت تطبیق اسناد به مکان تعیین شده مراجعه فرمایند.
مدارک لازم جهت تطبیق اسناد: اشخاص فوق جهت اطلاع از ارائه اسناد مورد نیاز لازم است به صفحه اصلی سایت قسمت «اطلاعیه» بخش «مدارک لازم» مراجعه نمایند.
ضمناً ارائه کارنامه مرحله اول و دوم آزمون الزامی می باشد.

جهت دانلود اسامی کارشناس امور دریایی و توسعه سواحل ۱ و ۲ و ۳ اینجا کلیک نمایید


خبر 13 آذر 96: زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان بنادر و دریانوردی

«اطلاعیه شماره (۵)»
«قابل توجه معرفی شدگان آزمون فراگیر»
پیرو اطلاعیه شماره «۴» مبنی بر اعلام جدول زمانبندی، از معرفی شدگان رشته کارشناس امور دریایی «۱» و «۲» و «۳» و رشته کارشناس توسعه سواحل و بنادر و سازه های دریایی «۱» و «۲» و «۳» دعوت به عمل میآید که از روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۹/۱۸ لغایت روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۹/۲۶ رأس جداول (اسامی معرفی شدگان) اعلام شده جهت انجام مصاحبه و آزمون رأس ساعت «۰۷:۳۰» در محل انجام مصاحبه حضور بهم رسانند.
حضور در ساعت مقرر الزامی بوده و از پذیرش مدعوین بعد از ساعت اعلام شده معذور میباشیم.
افرادی که دارای کد «۸» می باشند، می بایست قبل از انجام مصاحبه جهت تطبیق اسناد به مکان تعیین شده مراجعه فرمایند.
مدارک لازم جهت تطبیق اسناد: اشخاص فوق جهت اطلاع از ارائه اسناد مورد نیاز لازم است به صفحه اصلی سایت قسمت «اطلاعیه» بخش «مدارک لازم» مراجعه نمایند.
ضمناً ارائه کارنامه مرحله اول و دوم آزمون الزامی می باشد.

جهت دانلود اسامی معرفی شدگان – کارشناس امور بندری ۲ اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آذر 96: اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

«اطلاعیه شماره (۴)»

پیرو اطلاعیه شماره «۳» مبنی بر اعلام جدول زمانبندی، از معرفی شدگان رشته کارشناس امور بندری «۲» دعوت به عمل می آید که از روز شنبه مورخ 96/9/11 لغایت روز سه شنبه مورخ 96/9/14 براساس جداول (اسامی معرفی شدگان) اعلام شده جهت انجام مصاحبه و آزمون رأس ساعت «۰۷:۳۰» در محل انجام مصاحبه حضور بهم رسانند.
حضور در ساعت مقرر الزامی بوده و از پذیرش مدعوین بعد از ساعت اعلام شده معذور میباشیم.
افرادی که دارای کد «۸» می باشند، می بایست قبل از انجام مصاحبه جهت تطبیق اسناد به مکان تعیین شده مراجعه فرمایند.
مدارک لازم جهت تطبیق اسناد: اشخاص فوق جهت اطلاع از ارائه اسناد مورد نیاز لازم است به صفحه اصلی سایت قسمت «اطلاعیه» بخش «مدارک لازم» مراجعه نمایند.
ضمناً ارائه کارنامه مرحله اول و دوم آزمون الزامی می باشد.

جهت دانلود جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ آذر ۹۶: اعلام زمانبندی مصاحبه استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

«اطلاعیه شماره (3)»

معرفی شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی سازمان بنادر ودریانوردی موظف می باشند جهت انجام مصاحبه های تخصصی و آزمون کتبی براساس رشته های شغلی مربوطه در تاریخهای اعلامی به شرح جدول ارائه شده در مکان انجام مصاحبه حضور یابند.

· ساعت مراجعه و حضور داوطلبین ساعت «۰۷:۳۰» صبح می باشد.

· مکان برگزاری مصاحبه : تهران- خیابان انقلاب – چهارراه کالج- حافظ شمالی- کوچه آرژانتین- پلاک «۱۰»- شرکت دانش پژوه بنادر ایرانیان. (روبروی دانشگاه امیرکبیر)

· بدیهی است اسامی داوطلبین معرفی شده که میبایست براساس زمانهای اعلام شده مراجعه فرمایند، در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

· سایت آزمون سازمان بنادر و دریانوردی به صورت فعال در خدمت اطلاع رسانی و پذیرش انتقادات و پیشنهادات داوطلبان می باشد.

توجه: لطفاٌ به اطلاعات تکمیلی که در روزهای آینده متعاقباً منتشر خواهد شد، توجه فرمائید.

جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر 2 آذر 96: زمان اعلام برنامه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

«اطلاعیه شماره (۲)»
«قابل توجه معرفی شدگان آزمون فراگیر»
با عرض پوزش از معرفی شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی سازمان بنادر ودریانوردی به آگاهی می رساند؛ بدلیل لزوم بررسیهای بیشتر و رفع بعضی از مشکلات موجود (از جمله ارائه فرصت مناسب به داوطلبین)، اطلاعیه شماره (۱) شامل جداول زمانبندی لغو و از سایت حذف گردید.
بدیهی است اطلاعات جدید و تکمیلی از تاریخ 96/09/07 در سایت حاضر قابل رؤیت و استفاده خواهد بود.


خبر 1 آذر 96: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان بنادر ودریانوردی موظف می باشند جهت انجام مصاحبه های تخصصی و آزمون کتبی براساس رشته های شغلی مربوطه در تاریخهای اعلامی به شرح جدول ارائه شده در مکان انجام مصاحبه حضور یابند.
ساعت مراجعه و حضور داوطلبین ساعت «۰۷:۳۰» صبح می باشد.
مکان برگزاری مصاحبه : تهران- خیابان انقلاب – چهارراه کالج- حافظ شمالی- کوچه آرژانتین- پلاک «۱۰»- شرکت دانش پژوه بنادر ایرانیان. (روبروی دانشگاه امیرکبیر)
سایت آزمون سازمان بنادر و دریانوردی به صورت فعال در خدمت اطلاع رسانی و پذیرش انتقادات و پیشنهادات داوطلبان می باشد.
لطفاٌ به اطلاعات تکمیلی که در روزهای آینده متعاقباً منتشر خواهد شد، توجه فرمائید.

جهت دریافت فایل زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر آبان 96: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه های تخصصی آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

جدول زمانبندی مصاحبه های تخصصی در رشته های شغلی متعاقباً و در روزهای آینده به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (سازمان بنادر و دریانوردی) خواهد رسید.

ضمناً یادآور میشود تمامی مصاحبه ها در شهر تهران- در مجتمع‌آموزشی فرمانیه واقع در منطقه فرمانیه می باشد.


کارنامه معرفی شدگان به مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرايی

خبر ۱۴ آبان ۹۶: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامي چندبرابر ظرفيت چهارمين آزمون استخدامی متمركز دستگاههای اجرايی كشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

* واحد پاسخگويي غيرحضوري چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با كارنامه آزمون براي كليه داوطلبان آماده پاسخگويي به سؤالات مي باشد. لذا داوطلبان در صورت نياز مي توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات كارنامه حداكثر تا تاريخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور يا با تماس تلفني در ساعات اداري با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پيش شماره ۰۲۱ در ميان بگذارند واز مراجعه حضوري به اين سازمان اكيداً خودداري نمايند. بديهي است پاسخگويي به مكاتباتي كه بعد از تاريخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص انجام مصاحبه استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مهر 96: اطلاعیه پيرامون چهارمين نتایج امتحان مشترك فراگير دستگاه های اجرایی سال 96

با توجه به سؤالات برخي از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامي با توجه به نمره مكتسبه در آزمون علي‌رغم كسب حد نصاب نمره لازم، بدليل محدوديت سهميه پذيرش، در رقابت با ساير داوطلبان در اولويت معرفي براي بررسي مدارك قرار نگرفته‌‌ايد.» در كارنامه آنان، به اطلاع مي‌رساند:

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر مهر 96: اطلاعیه سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص آزمون استخدامی سال 96 

همانگونه که قبلاً بصورت مکرر اعلام گردیده کلیه مراحل مربوط به برگزاری آزمون و همچنین تعیین سطح و رتبه شرکت کنندگان به عهده سازمان سنجش می باشد و کلیه دستگاههای اجرایی از هرگونه اعمال نظر در این مرحله ممنوع می باشند.
بدیهی است درصورت هرگونه اعتراض لازم است مراتب از سازمان سنجش پیگیری شود.


خبر مهر 96: 19 مهر، آخرین مهلت جهت تکمیل مدارک و ارسال اسناد

همانگونه که قبلاً به‌آگاهی داوطلبین گرامی رسیده است، آخرین مهلت جهت تکمیل مدارک و ارسال اسناد مثبت تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۷/۱۹میباشد. بدیهی است پس از تاریخ مذکور سازمان بنادر و دریانوردی از پذیرش اسناد معذور خواهد بود.
سازمان بنادر و دریانوردی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در سراسر کشور براساس مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد دردستگاههای اجرائی، از محل مجوز استخدامی شماره ۹۵۵۳۳۹ مورخ 1395/10/22 سازمان اداری و استخدامی کشورتعداد «۲۰۰» نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی، مصاحبه تخصصی و گزینش، به صورت پیمانی استخدام می نماید.


خبر 11 مهر 96: هیچ گونه امتیازی جهت کارکنان قراردادی سازمان بنادر و دریانوردی لحاظ نشده است

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رساند؛ هیچ گونه امتیازی جهت کارکنان قراردادی سازمان بنادر و دریانوردی لحاظ نشده و تمامی داوطلبان با شرایط یکسان در سازمان سنجش صرفاْ براساس قابلیت های علمی و قوانین موجود در دفترچه آزمون، مقایسه و رتبه بندی شده اند.
ضمناْ در همین زمینه به آگاهی می رساند اشتباهات موجود در سایت نیز مرتفع گردیده است.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی سازمان بنادر و دریانوردی اینجا کلیک نمایید


خبر 11 مهر 96: اطلاعیه تکمیل مدارک معرفی شدگان آزمون استخدام سازمان بنادر و دريانوردي

داوطلبین محترم؛

لطفاً جهت تکمیل مدارک و رفع نواقص تا تاریخ  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸، مدارک خود را به آدرس TASHKILAT.PMO@GMAIL.COM : EMAIL و یا از طریق شماره فاکس ۰۲۱-۸۴۹۳۲۴۰۴ ارسال فرمائید. ضمناً از وصول مدارک خود  اطمینان لازم حاصل فرمائید

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی سازمان بنادر و دریانوردی اینجا کلیک نمایید


خبر 6 مهر 96: شاخص های ارزیابی استخدام داوطلبان سازمان بنادر و دریانوردی

از آنجائیکه پذیرفته شدگان آزمون فراگیر استخدامی در مرحله اول دروس اختصاصی و عمومی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، در نظر می باشد در مرحله دوم نسبت به برگزاری آزمون تخصصی به شکل مصاحبه و بشرح جدول ذیل و امتیازهای تعیین شده اقدام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ مهر ۹۶: اعلام زمان تحویل مدارک معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام سازمان بنادر و دريانوردي

شركت كنندگان در شغل محلهاي سازمان بنادر و دريانوردي باید به این نکات توجه داشته باشند:
معرفی شدگان سه برابر ظرفیت سازمان بنادر و دریانوردی جهت ارائه و بررسی مدارک از اول وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ لغایت سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ براساس تقسیم بندی اعلام شده بشرح جدول ذیل به نشانی : (تهران – فرمانیه- خیابان شهید لواسانی- خیابان شهید ثروتی- پلاک «۱» – سازمان بنادرو دریانوردی) مراجعه فرمایند.
ساعت مراجعه به آدرس فوق الذکر «۰۸:۳۰» صبح تاریخ های اعلامی می باشد.

عنوان رشته های شغلی

تاریخ مراجعه

کارشناس امور دریایی (۱) و (۲) و (۳)

۱۳۹۶/۰۷/۱۰ لغایت ۱۳۹۶/۰۷/۱۱

کارشناس ایمنی، امنیت و حفاظت دریایی

۱۳۹۶/۰۷/۱۲

کارشناس کنوانسیونها و معاهدات دریایی و بندری

کارشناس امور بندری (۱) و (۲)

۱۳۹۶/۰۷/۱۳ لغایت ۱۳۹۶/۰۷/۱۴

کارشناس توسعه سواحل و بنادر و سازه های دریایی (۱) و (۲) و (۳)

۱۳۹۶/۰۷/۱۵  لغایت ۱۳۹۶/۰۷/۱۶

کارشناس تجهیزات بندری و دریایی (۱) و (۲)

کارشناس ایمنی و حفاظت سواحل و بنادر(۱) و (۲) و (۳)

۱۳۹۶/۰۷/۱۷

کارشناس امور اداری

۱۳۹۶/۰۷/۱۸

حسابدار

کارشناس تحلیل گر سیستم

کارشناس برنامه ریزی

– توضیحات موارد «۱» و «۲» «‌۳» در رشته های شغلی اعلام شده در دفترچه راهنمای سازمان سنجش و‌ آموزش کشور درج گردیده است.
سایت آزمون سازمان بنادر و دریانوردی به صورت فعال در خدمت اطلاع رسانی و پذیرش انتقادات و پیشنهادات داوطلبان سه برابر ظرفیت می باشد.
 مدارک لازم:
– ارائه «۶» قطعه عکس پرسنلی پشت نویسی شده
– اصل شناسنامه
– اصل کارت ملی
– اصل مدرک تحصیلی
– اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت
– اصل مدارک مربوط به ایثارگری جهت استفاده از سهمیه (تأییدیه فقط از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران)
– اصل مدارک تأیید شده معلولین جهت استفاده از سهمیه (مرجع تأییدیه فقط سازمان بهزیستی می باشد)
– اصل مدارک لازم جهت استفاده از سهمیه بومی (با توجه به بند «ج» دفترچه راهنمای سازمان سنجش و‌ آموزش کشور)
– ارائه سوابق بیمه پردازی معتبر جهت تطبیق با شرط سنی (ممهور به مهر تأمین اجتماعی)
– ارائه کارنامه قبولی در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور
– ارائه تمامی مدارک فوق به همراه کپی از تمامی صفحات الزامی می باشد.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی سازمان بنادر و دریانوردی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی اعلام شد 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در روز 4 مهر 96 اعلام شد.

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در چهارمين آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 96/06/03 شرکت نموده‌اند می‌رساند كارنامه نتايج اولیه سه برابر ظرفيت داوطلبان در سايت سازمان‌سنجش آموزش كشور قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامي سه برابر ظرفيت اینجا کلیک نمایید


خبر 24 تیر 96: اصلاح مواد آزمونی استخدام سازمان بنادر و دريانوردی در سال 96 

پيرو اطلاعيه هاي منتشره مورخ 2/26 ، 3/24 و 1396/4/4، بدين وسيله به اطلاع تمام داوطلبان متقاضي شركت در چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور كه در شهريورماه سال جاري برگزار مي گردد، مي رساند كه مواد آزموني كدشغلي 3258 با عنوان شغلي كارشناس امور دريايي 1 و كد شغلي 3295 با عنوان شغلي كارشناس توسعه سواحل و بنادر و سازه هاي دريايي 2 مربوط به سازمان بنادر و دريانوردي به شرح ذيل اصلاح مي گردد:

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 تیر 96: استخدام 200 نیرو از طریق آزمون سازمان بنادر و دریانوردی

سازمان بنادر و دریانوردی در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، با اعلام شرایط اختصاصی و عمومی، ۲۰۰ نفر را در مشاغل تخصصی جذب می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 تیر 96 : اصلاحیه دفترچه چهارمين آزمون‌ استخدامی دستگاه های اجرايی

پيرو اطلاعيه مورخ 96/3/24 و همچنين انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور سال 1396، بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام مي‌رساند، با توجه به اعلام سازمان اداري و استخدامي كشور اصلاحاتي به شرح ذيل در دفترچه راهنماي ثبت‌نام ارائه مي‌گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


چهارمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور – 29 خرداد 96

به حول و قوه الهی و به منظور تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب براي داوطلبان استخدام و در راستاي بهینه سازي فرآیند استخدام دستگاه های اجرایی کشور، شرایط و ضبواط چهارمین آزمون استخدامی فراگیر (شهریور ماه 1396) به شرح زیر اعلام میگردد:

شرایط عمومی استخدام:

– داﺷﺘﻦ ﺗﺎﺑﻌﯿﺖ اﯾﺮان
– اﻋﺘﻘﺎد ﺑﻪ دﯾﻦ ﻣﺒﯿﻦ اﺳﻼم ﯾﺎ ﯾﮑﯽ از ادﯾﺎن ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه در ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان
– اﻟﺘﺰام ﺑﻪ ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان
– اﻧﺠﺎم ﺧﺪﻣﺖ دوره ﺿﺮورت ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ (برای آقایان)
تذکر: ﻣﻼک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای اراﺋﻪ ﮐﺎرت ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ و ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ داﺋﻢ، زﻣﺎن ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن (96/6/3) می‌باشد.
– داﺷﺘﻦ ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ و رواﻧﯽ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺑﺮای اﻧﺠﺎم ﮐﺎری ﮐﻪ اﺳﺘﺨﺪام ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ.
تذکر: در ﺻﻮرت ﻋﺪم ﺗﺎﯾﯿﺪ ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام ﺗﻮﺳﻂ دﺳﺘﮕﺎه ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ در ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ و ﯾﺎ ﻣﻌﺎﯾﻨﻪ ﭘﺰﺷﮑﯽ، ﻣﺮﺟﻊ رﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ اﻋﺘﺮاض داوﻃﻠﺒﺎن، ﺷﻮرای ﭘﺰﺷﮑﯽ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﮑﯽ اﺳﺘﺎن ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ (ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ) ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
– ﻋﺪم وﺟﻮد ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻣﻤﻨﻮﻋﯿﺖ اﺳﺘﺨﺪام در دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﺗﻮﺳﻂ آراء ﻣﺮاﺟﻊ ﻗﻀﺎﯾﯽ و ذﯾﺼﻼح
– ﻋﺪم وﺟﻮد ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ راﺑﻄﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ رﺳﻤﯽ، ﺛﺎﺑﺖ و ﯾﺎ ﭘﯿﻤﺎﻧﯽ ﺑﺎ دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ در زﻣﺎن ﺛﺒﺖﻧﺎم
تذکر: داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام، ﻧﺒﺎﯾﺴﺘﯽ ﺟﺰو ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﺑﺎزﺧﺮﯾﺪ ﺧﺪﻣﺖ و ﯾﺎ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﻪ دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ.
– داﺷﺘﻦ ﻣﺪرک (رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ) ﺑﺎ ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ اﻋﻼم ﺷﺪه در دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم
تذکر ۱: داوﻃﻠﺒﺎن ﺻﺮﻓﺎً در ﺻﻮرﺗﯽ ﻣﯽﺗﻮاﻧﻨﺪ در اﯾﻦ آزﻣﻮن ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ ﮐﻪ رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ و ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ آﻧﺎن ﺑﺎ ﻋﻨﻮان رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ و ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻣﻨﺪرج در ﺷﺮاﯾﻂ اﺣﺮاز ﻣﺸﺎﻏﻞ اﯾﻦ دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. و ﻋﻨﻮان رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ ﺑﺎﯾﺪ در ﻣﺘﻦ ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﻣﻮﻗﺖ ﯾﺎ داﻧﺸﻨﺎﻣﻪ درج ﺷﺪه ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﯿﺮ اﯾﻨﺼﻮرت ﺣﺬف ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ.
تذکر ۲: ﻣﻼک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﺗﺎرﯾﺦ ﮔﻮاﻫﯽ ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﯿﻞ و ﮐﺎرت ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ زﻣﺎن ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن (96/6/3) می‌باشد. ﻣﻼک ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺗﺎرﯾﺦ ﻣﻨﺪرج در ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﻣﻮﻗﺖ ﯾﺎ داﻧﺸﻨﺎﻣﻪ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.
– داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر سن (۳۰) سال تمام برای مدارک تحصیلی دیپلم (از 66/3/29 به بعد) و حداکثر سی و پنج (۳۵) سال تمام برای مدارک فوق دیپلم و لیسانس (از 61/3/29 به بعد) و حداکثر چهل (۴۰) سال تمام برای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری (از 56/3/29 به بعد).
تذکر: ملاک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﺳﻦ اﻓﺮاد، اوﻟﯿﻦ روز ﺛﺒﺖ ﻧﺎم (96/3/29) می‌باشد.
تبصره: ﻣﻮارد ذﯾﻞ ﺑﻪ ﺷﺮط اراﺋﻪ ﺗﺄﯾﯿﺪﯾﻪﻫﺎی ﻣﻌﺘﺒﺮ، ﺑﻪ ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر اﺿﺎﻓﻪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ:
– ﺟﺎﻧﺒﺎزان، آزادﮔﺎن، ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮان ﺷﻬﺪا، ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮان ﺟﺎﻧﺒﺎزان ۲۵ درﺻﺪ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ و ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮ آزادﮔﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﯾﮏ ﺳﺎل و ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺳﺎﺑﻘﻪ اﺳﺎرت دارﻧﺪ، و رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﺷﺶ ﻣﺎه ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ اﺧﺘﯿﺎری در ﺟﺒﻬﻪ از ﺷﺮط ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻌﺎف ﻣﯽﺑﺎﺷﻨﺪ.
– اﻓﺮاد ﺧﺎﻧﻮاده ﻣﻌﻈﻢ ﺷﻬﺪا (ﺷﺎﻣﻞ ﭘﺪر، ﻣﺎدر، ﺧﻮاﻫﺮ و ﺑﺮادر) ﺗﺎ ﻣﯿﺰان ۵ سال.
– رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﮐﻤﺘﺮ از ﺷﺶ ﻣﺎه ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ، ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺪت ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ .
– داوﻃﻠﺒﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻏﯿﺮ رﺳﻤﯽ و ﺗﻤﺎم وﻗﺖ در وزارﺗﺨﺎﻧﻪﻫﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی دوﻟﺘﯽ، ﺑﺎﻧﮏﻫﺎ و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ آنﻫﺎ، ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺑﯿﻤﻪﻫﺎی دوﻟﺘﯽ، ﺷﻬﺮداریﻫﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی دوﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺷﻤﻮل ﻗﺎﻧﻮن ﺑﺮ آنﻫﺎ ﻣﺴﺘﻠﺰم ذﮐﺮ ﻧﺎم اﺳﺖ، ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﻣﻠﯽ و ﻣﺼﺎدره ﺷﺪه ﮐﻪ ﺑﻪ ﻧﺤﻮی از ﺑﻮدﺟﻪ و ﮐﻤﮏ دوﻟﺖ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ، ﻧﻬﺎدﻫﺎی اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﯽ و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ آنﻫﺎ از ﺗﺎریخ 57/11/22 ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺖ اﺷﺘﻐﺎل داﺷﺘﻪاﻧﺪ، ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﻏﯿﺮ رﺳﻤﯽ آﻧﻬﺎ.
– ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﺿﺮورت ﺑﻪ ﺷﺮط ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر در آﮔﻬﯽ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ اﺿﺎﻓﻪ ﻣﯽﺷﻮد.

+جهت دانلود فایل pdf شرایط اختصاصی استخدام سازمان بنادر و دریانوردی اینجا کلیک نمایید
+جهت دانلود جدول شماره 2 کد و نام استان نام و کد شهرستان اینجا کلیک نمایید

+جهت دانلود جدول شماره 1 کد و عناوین شغلی و مواد آزمون هر یک از آنها اینجا کلیک نمایید
+جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههاي اجرایی اینجا کلیک نمایید
+جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده متن کامل آگهی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

مهلت ثبت نام این آزمون پایان پذیرفته است

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود عین دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید

جهت ورود به صفحه چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط استخدام سازمان زمان آزمون سازمان کارت آزمون سازمان نتایج آزمون سازمان
نمونه کارنامه های شرکت کنندگان آزمونهای استخدامی تجربیات مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی
دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدامی چه بخوانیم؟ تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی
بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته(به همراه سوالات 95) اطلاعیه چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

آگهی استخدام سازمان بنادر و دریانوردی – سال 91:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان بنادر و دریانوردی (سال 91) اینجا کلیک نمایید


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما- سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:08

  کد دیدگاه : 1696549

  سلام دوستان. کسی که تو بندر عباس مجتمع شهید رجایی مشغول به کار بشه وغیر بومی باشه مراحل کار چطوریه؟ منظورم مرخصی چطوریه؟ چند روز باید اونجا باشیم چند روز مرخصی وخونه؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرزانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:22

  کد دیدگاه : 1695100

  ادمین گرامی ایران استخدام
  با سلام

  از شما تقاضامندیم از طریق سازمان بنادر و دریانوردی پیگیری بفرمایید که دلیل تاخیر در فرآیند جذب داوطلبان قبول شده چیست؟
  همچنین استدعا داریم صدای اعتراض ما به دلیل تاخیر 2 ماهه از اعلام نتایج تا کنون را به گوش سازمان بنادر برسانید.

  سپاسگزاریم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:28

  کد دیدگاه : 1691996

  سلام.عزیزانی که در لیست نهایی قبول شدگان هستند،آیا اطلاعی از زمان دعوت به کار دارند؟البته امروز با هسته گزینش تماس گرفتم و پاسخ دادند که هنوز اسامی برای گزینش ارسال نشده.این در صورتی هست که در آخرین اطلاعیه تاریخ 96/12/23 اعلام شده بود که حتما قبل تعطیلات نوروز اسامی به گزینش ارسال میشود.
  اگر دوستان خبری دارند لطفا ما رو هم در جریان قرار بدهند. تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:01

  کد دیدگاه : 1678051

  سلام
  ادمین جان چجور میشه سوالات مربوط به كارشناس توسعه سواحل و بنادر و سازه ھاي دريايي 1 رو پیدا کنم؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:05

   کد دیدگاه : 1678158

   راهی نیست متاسفانه منتشر نشده است

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امور بندری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:40

  کد دیدگاه : 1660558

  سلام دوستان
  کسی میدونه گزینش در استان محل خدمتون انجام میشه یا همه باید بریم تهران؟؟
  از تاریخ احتمالیش کسی خبر داره؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد زرین کار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 04:58

  کد دیدگاه : 1637889

  بچه های خرمشهر کارشناس توسعه سواحل مهندس عمران جواب بدن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد زرینکار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 04:56

  کد دیدگاه : 1637888

  بچه های خرمشهر جوابمو بدن کار واجب دارم باهاشون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:27

  کد دیدگاه : 1629064

  خبر 9 اسفند 96: اطلاعيه سازمان بنادر و دریانوردی درخصوص گزینش پذیرفته شدگان چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور
  پیرو اطلاعیه های قبلی و همچنین اعلام نتایج توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی اعلام گردید.
  مقتضی است جهت معرفی شدگان به گزینش به اطلاعیه های بعدی که در روزهای آتی منتشر خواهد شد، توجه فرمائید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:39

  کد دیدگاه : 1626149

  خبر 9 اسفند 96: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتايج چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور
  با توجه به برگزاري چهارمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور در تاريخ 96/06/03، نتایج نهايي آزمون استخدامی مربوط به استانداري استان البرز، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز، اداره كل منابع طبيعي استان البرز، اداره كل راه و شهرسازي استان البرز، اداره كل تعاون، كار و امور اجتماعي استان البرز، اداره كل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانك سپه، سازمان بنادر و كشتيراني، سازمان حسابرسي، سازمان دامپزشكي كشور و وزارت امور اقتصادي و دارايي اعلام گردید.
  جهت مشاهده نتایج آزمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمود

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:57

  کد دیدگاه : 1602708

  خسته شدیم …

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پرویزاصلانی پور

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:03

   کد دیدگاه : 1687664

   میخواستم استخدام برای اتش نشان کی نیرو برمیداره؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناامید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:47

  کد دیدگاه : 1577625

  سلام. امروز ۹ بهمن خودم تماس گرفتم سازمان سنجش. پرسیدم نتایج کی اعلام میشه.
  به قاطعیت پاسخ دادن که تا این لحظه هیچ نامه ای مبتنی بر ارائه نمرات مصاحبه از سوی سازمان بنادر و کشتیرانی به سازمان سنجش واصل نشده و خبر ارسال یا بارگذاری نمرات که در سایت سازمان بنادر منتشر شده کذب محض است.
  کارشناس مربوطه تاکید کرد که اگر سازمان بنادر شماره نامه ای که طی آن نمرات را به سنجش اعلام کرده را منتشر کنه..

  نمی دونم علت این تاخیر چیه. امیدوارم به نمرات و نتیجه قبول شدگان تعدی نشه و تغییراتی در نتیجه اعمال نکنن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:20

   کد دیدگاه : 1578999

   درود بر شما و با تشکر از اطلاع رسانیتان

   یک مساله این هست که برای اطلاع از نتیجه باید در سایت سازمان سنجش وارد شویم تا ببینیم قبول شده ایم یا نه

   بدین ترتیب آیا اسامی قبول شدگان نهایی در سایت سازمان بنادر اعلام خواهد شد؟ تا بدین ترتیب اطمینان حاصل کنیم که افراد قبول شده از میان افراد مصاحبه شده بوده اند یا خیر ؟!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:41

  کد دیدگاه : 1554399

  خبر 26 دی 96: اصلاحیه اطلاعیه شماره 10 آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی
  به آگاهی داوطلبین عزیز می رساند؛ با توجه به پایان انجام مصاحبه در تمامی رشته های شغلی، ضمن انجام بررسیهای لازم و جمع بندی نمرات و تعیین رتبه داوطلبین تمامی اطلاعات موجود جهت بهره برداری لازم طی هفته ‌آتی به سازمان سنجش و آموزش کشور منعکس خواهد شد.
  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:26

  کد دیدگاه : 1549814

  خبر 24 دی 96: اطلاعیه آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی سال 96
  به آگاهی داوطلبین عزیز می رساند؛ با توجه به پایان انجام مصاحبه در تمامی رشته های شغلی، ضمن انجام بررسیهای لازم و جمع بندی نمرات و تعیین رتبه داوطلبین تمامی اطلاعات موجود جهت بهره برداری لازم به سازمان سنجش و آموزش کشور منعکس گردیده است.
  جهت مشاهده متن کامل خبر بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:56

  کد دیدگاه : 1545602

  با سلام خدمت ادمین عزیز.شما اطلاعی ندارین که نتایج رو کی اعلام میکنن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:14

  کد دیدگاه : 1536539

  نتیجه نهایی استخدام چه زمانی اعلام خواهد شد ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سالار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 04:41

  کد دیدگاه : 1534848

  با سلام خدمت ادمین عزیز و دوستان، ممنون می‌شم طریقه محاسبه 5 درصد ایثارگری و 3درصد معلولین رو توضیح بدهید؟ اگر جایی دونفر نیرو میخواد آیا یک نفر مختص سهمیه ازاد و یک نفر مختص سهمیه ایثارگری یا معلولین می باشد.؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : گندمک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:07

  کد دیدگاه : 1504942

  سلام دوستان. اونایی ک تو این چند روز رفتن مصاحبه لطفا تجربیاتتون رو بذارین تا ما بدونیم چ خبره. ممنونم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : radmehr

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:18

   کد دیدگاه : 1505457

   سلام
   من چند روز پیش مصاحبه داشتم و باید بگم اصلا چیز خاصی نیست.
   همه مصاحبه گیرنده ها با لبخند و صمیمیت کارشون رو انجام میدن طوری که اصلا استرس نداشته باشین.
   نکته مهم اینه که باید 6 صبح برید اونجا و اسمتونو بنویسید تا زودتر کارتون تموم بشه.
   چون اگه 7 برین تا شب باید منتظر بمونید
   و اما مصاحبه:
   طبق لیستی که اونجا اسم مینویسید صداتون میزنن که باید برید داخل اتاق های مصاحبه
   یه اتاق مصاحبه تخصصی که 4 نفرن و سوالات تخصصی میپرسن (هر چیزی که تو آزمون تخصصی بوده همونا)
   یه اتاق روانشناسی که 2 تا دکتر و سوال روانشناسی که مربو به خودتون و خونواده
   یه اتاق کامپیوتر که 3 نفرن و کارهایی که میگن رو باید تو سیستم اجرا کنین (خیلی ریز میپرسن ابتدایی
   یه اتاق زبان انگلیسی که 2 نفرن و به انگلیسی مکالمه ساده در حد 10 دقیقه
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : گندمک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:08

    کد دیدگاه : 1506773

    سلام
    از اینکه تجربیاتتون رو گذاشتین خیلی ممنونم رادمهر عزیز. میتونین در مورد نوع سوالات کامپیوتر و زبان انگلیسی بیشتر توضیح بدین. مثلا چی پرسیدن؟
    با تشکر

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مصاحبه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:06

    کد دیدگاه : 1517049

    سوالات رو تا جایی که یادمه مینویسم:
    انگلیسی: خودتو معرفی کن-بک گراند تحصیلیت چیه- کی اومدی تهران- کجا بودی- با دوستات میری بیرون چیکار میکنی؟ و سوال تصادفی(همش به انگلیسی)
    روانشناسی:چه جور شخصیتی هستی-نقطه ضعفت چیه-کی ها عصبانی میشی- کار ضروری داری مدیر بهت مرخصی نمیده چیکار میکنی- ودر نهایت جورچین مکعب رو باید درست کنی) یه نفر از پشت میزان استرست رو میسنجه و یه نفر هم وسط مصاحبه اومد پشت سرم و با اون خانمه وقتی من داشتم با آقاهه صحبت میکردم پچ پچ کرد که فک کنم میخواستن ببینم عصبانی میشم)
    کامپیوتر(ورد:پاورقی- حاشیه صفحه- هیدر و فوتر-صفحات جدید/ پاور:عکس بگراند کردن-دکمه عملیاتی-انمیشن در اسلاید ها-رنگ بگراند اسلایدها/اکسل:نوشتن 1 تا 200 در یک ستون-جمع و میانگین-کشیدن نمودار در شیت دیگر از اطلاعات شیت 1/ یه کاری کن عددای کوچکتر از 8 آبی بشن/ اکسس:جدول درست کن- اسمش رو عوض کن- واسه ستون شرط بذار- ورود داده ها رو شورت تکس کن-ورود داده ها رو نامبر کن/ویندوز:ایکون کنترل پانل رو تغییر شکل بده- سایز سطل زباله رو عوض کن/ اینترنت:هوم پیج کن- فقط pdf سرج کن-سرچت همه چی بیاره جز عکس)
    تخصصی: از مقالات و پایان نامه که در رزومت اوردی سوال در میارن و یه سری سوالات تخصصی رشتت که معلوم نیست از کجا میارن.
    آزمون کتبی:متن و سوالات تشریحی/ سوالات تستی(سوالات تستی ربطی به متن نداره و چون وقت زیادی ندارید 15 مین بهتر اول تستی ج بدید/ سولات روانشناسی کتبی رو هم صادقانه بزنید چون توی روانشناسی شفاهی همونا رو یه جور دیگه میپرسن)
    در کل رفتار همه خوب بود
    سعی کنید زود بری که نشید جز گروه بعدظهر و وقتی رفتید دم در اسمتون رو بنویسید که حقتون خورده نشه
    توکل کنید و برید جلو بچه ها /امیدوارم موفق و شاد باشید .
    اول روز زمستان 96

    پاسخ دهید
 • نویسنده : اکبر دهقانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:34

  کد دیدگاه : 1492931

  باسلام از عزیزایی که مصاحبه رفتند خواهشمندیم تجربیات راانتقال دههند تا بقیه استفاده کنند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی حیدری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:46

  کد دیدگاه : 1492577

  سلام به همه دوستان
  خواهشا اونایی که رفتن مصاحبه تجریبات خودشون رو به اشتراک بذارید
  ممنونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : radmehr

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:04

  کد دیدگاه : 1491692

  سلام دوستان، این اسامی که اعلام کردن بر چه اساسیه؟ نمره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه ش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:50

   کد دیدگاه : 1492579

   ببخشید آخرین تاریخ مصاحبه امروز بود؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : radmehr

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:42

    کد دیدگاه : 1495787

    برای امور بندری تموم شد.

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...