• ۱۳۹۳/۰۹/۰۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام سازمان تامین اجتماعی - سال ۹۳

استخدام سازمان تامین اجتماعی - سال ۹۳

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال 93

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام تامین اجتماعی کلیک نمایید


آزمون استخدامی تامین اجتماعی

جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید


*لینک های مفید و مباحث آموزشی رایگان:
آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان)

لیست رویداد های مهم تقویم شمسی و قمری (مناسب مصاحبه استخدامی)
جهت مطالعه جزوه تکنیک های مهم مصاحبه رفتاری اینجا کلیک کنید (رایگان)
آیا میدانید بخش روانشناسی مصاحبه استخدامی شما شامل چه سوالاتی است؟ (رایگان)
جهت دانلود جزوه آشنایی با سازمان تامین اجتماعی در سال 94 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جزوه آشنایی با سازمان تامین اجتماعی در سال 92 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جزوه اصول و عقاید گزینش در یک نگاه اینجا کلیک کنید(سی دی گزینش)
جهت دانلود قانون تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود مجموعه کامل قوانین و مقررات تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده جزئیات سهمیه ۵ درصدی ایثارگران اینجا کلیک نمایید
اخبار اضافه و حذف امتیاز بومی گزینی(استخدامی 93)
جهت ورود به مبحث قبولین دارای مشکل استخدام اینجا کلیک نمایید(استخدامی 93)


خبر ۱۵ دی ۹۳: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی ۹۳/۷/۴ مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم اعلام شد

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ آذر ۹۳: اطلاعیه شماره ۲:

به اطلاع شرکت کنندگانی که حدنصاب علمی آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی را کسب نموده اند و اسامی آنها در سایت سازمان آمده است میرساند:
همان گونه که قبلاً به هنگام ثبت نام در اطلاعیه شماره (۱) به اطلاع رسیده است از بین افرادی که حد نصاب علمی را کسب نموده اند دو برابر ظرفیت مورد نیاز جهت مصاحبه دعوت خواهند شد و در صورتی که افراد دعوت شده فاقد شرایط قانونی لازم جهت استخدام باشند، از بین سایر افرادی که حدنصاب علمی را کسب نموده اند، نسبت به تکمیل ظرفیت اقدام خواهد شد.
همچنین در صورت نیاز سازمان به بکارگیری افراد جدید تا پایان سال ۱۳۹۳ افرادی که حدنصاب علمی را کسب نموده اند (اطلاعیه شماره (۱) ) به ترتیب نمره از اولویت برخوردار خواهند بود.
ضمناً کارنامه هر یک از داوطلبان در آینده در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.


خبر 29 آبان 93: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی کتبی سازمان تامین اجتماعی 

سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای لیست اسامی متقاضیانی که در آزمون استخدامی مورخ ٤/٧/٩٣ شرکت کرده و موفق به کسب حد نصاب مقرر شده‌اند را به تفکیک استان (بخش بیمه‌ای و درمانی) اعلام کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، بر اساس این اطلاعیه ادارات کل و مدیریت‌های درمان تأمین‌اجتماعی سراسر کشور به منظور طی سایر مراحل استخدامی به میزان دو برابر مجوزهای صادره حسب دستورالعمل‌های ذیربط با لحاظ جنسیت و شهر مورد تقاضا و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه از متقاضیان برای ارائه مدارک و مستندات مربوطه حسب مفاد مندرج در آگهی منتشر شده دعوت به عمل خواهند آورد.
دعوت افراد برای مصاحبه از طریق شماره تلفن‌های (ثابت و همراه) که در فرم ثبت‌نام درج شده است صورت می‌پذیرد و نیازی به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی نمی‌باشد.
آندسته از متقاضیانی که اسامی آنان در لیست‌های اعلامی درج نشده است موفق به کسب حدنصاب مقرر نگردیده‌اند.

جهت مشاهده خبر در سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید


خبر 28 آبان 93:

شرکت کنندگان می‌توانند با مراجعه به وب سایت http://www.Tamin.ir از نتایج آزمون خود با خبر شوند. سید حسین حسینی آذرنوشان مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی در گفت‌و‌گو با تامین ۲۴ ضمن تائید خبر فوق توضیح داد: «از چهارم و پنجم ماه آینده از پذیرفته شدگان برای شرکت در مصاحبه حضور دعوت به عمل خواهد آمد» هفته گذشته سید تقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی خبر داده بود حداکثر تا سه شنبه ۲۷ آبان ماه یعنی امروز نتایج اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تأمین۲۴  امسال برای نخستین بار آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی توسط سازمان سنجش کشور به صورت سراسری برگزار شد. آزمونی که ۵۰ هزار نفر از سراسر کشور در آن شرکت کردند. پیش از این مسئولان سازمان اعلام کرده بودند تعداد کل افراد پذیرفته شده ۳۲۰۰ نفر است که ۲۰ درصد آن‌ها سهمیه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است و بقیه از بین پذیرفته شدگان آزمون جذب می‌شوند. بعد از انجام مرحله بعدی در این آزمون ۱۴۰۰ نفر در بخش بیمه‌ای و ۱۸۰۰ نفر در بخش درمانی سازمان تأمین اجتماعی مشغول به کار می‌شوند.


 خبر مهم: نتایج به صورت کلی برای تمام استانها اعلام شد:

ضمن آرزو موفقیت ایران استخدام خدمت یکایک شما عزیزان:

سازمان تامین اجتماعی بدین وسیله لیست اسامی متقاضیانی که در آزمون استخدامی مورخ 04/07/93 شرکت و موفق به کسب حد نصاب مقرر گردیده اند را به شرح ذیل به تفکیک استان (بخش بیمه ای و درمانی) اعلام می دارد.


نتایج سازمان تأمین اجتماعی اعلام شد: (ظرف امروز و فردا با پذیرفته شدگان تماس گرفته می شود.)

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان قم اسامی 2 برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی به استانها اعلام شده است. بر پایه این گزارش از سوی امور اداری ادارات کل و یا مدیریت درمان استانها با پذیرفته شدگان از طریق تماس تلفنی و با ارسال دعوتنامه کتبی به آدرس آنان ارتباط برقرار شده و نسبت به راهنمایی پذیرفته شدگان اقدام می شود.


 خبر جدید 27 آبان 93:

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

جهت مشاهده نتایج پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی -مدیریت درمان قم اینجا کلیک نمایید


خبر 19 آبان 93 (نتایج آزمون استخدامی تأمین اجتماعی سه شنبه بعد اعلام می شود) :

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید تقی نوربخش در بازدید از غرفه خبرگزاری فارس در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با اعلام این خبر گفت: نتایج آزمون استخدامی 3200 نفر پذیرفته شدگان در سازمان تأمین اجتماعی سه شنبه هفته آینده اعلام می شود.
وی ادامه داد: سهمیه استخدامی جانبازان و امعلولین که 20 درصد است در این آزمون لحاظ شده است.
نوربخش تأکید کرد در این آزمون 1400 نفر در بخش بیمه ای و 1800 نفر در بخش درمانی سازمان تأمین اجتماعی مشغول به کار می شوند


خبر 17 آبان 93 (تماس ایران استخدام در رابطه با اعلام نتایج آزمون استخدامی تأمین اجتماعی) :

طبق درخواست شما دوستان گرامی تماسی از طرف سایت ایران استخدام با واحد استخدام سازمان تأمین اجتماعی گرفته شد که طبق گفته ی مسئول مربوطه:

1- دلیل به تعویق افتادن اعلام نتایج: در واقع نتایج ارسالی از سمت سازمان برگزار کننده به فرمتی نبوده که قابل استفاده برای ما باشد و بنابراین درخواست ارسال نتایج با فرمت مورد نیاز ما داده شده است.

2- زمان اعلام نتایج: ما تمام تلاش خودمان را انجام میدهیم برای اعلام سریع نتایج منتها الان منتظر ارسال نتایج مورد درخواست هستیم.

3- نحوه ی اعلام نتایج:  به احتمال فراوان مانند آزمون های قبل تأمین اجتماعی با افراد پذیرفته شده به صوت تلفنی تماس گرفته خواهد شد.


نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی به زودی اعلام می‌شود

این آخرین خبری است که مسئولان عالی رتبه سازمان تامین اجتماعی در گفت‌و‌گو با تامین ۲۴ اعلام می‌کنند. پیش از این گفته شده بود روز شنبه و یکشنبه هفته جاری نتایج آزمون سراسری استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام می‌شود، اما به علت مشکلات فنی اعلام نتایج آزمون به تویق افتاد.

به گزارش پایگاه خبری تأمین۲۴ سید حسین حسینی آذرنوشان مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی در گفت‌و‌گو با تامین ۲۴ در مورد علت به تعویق افتادن اعلام نتایج می‌گوید: «نتایج از سازمان سنجش کشور دریافت شده اما به علت یک مشکل فنی بازگردانده شد تا پس از اصلاح مجدد و رفع ایرادات اعلام شود»

«تعداد کل افراد پذیرفته شده ۳۲۰۰ نفر است که ۲۰ درصد آن‌ها سهمیه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است و بقیه از بین پذیرفته شدگان آزمون جذب می‌شوند» امسال برای نخستین بار آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی توسط سازمان سنجش کشور برگزار شد، آزمونی که ۵۰ هزار نفر از سراسر کشور در آن شرکت کردند و در روزهای آتی نتایج اولیه آن اعلام خواهد شد.


خبر 5 آبان 93:

طبق تماس تلفنی سایت ایران استخدام با سایت سنجش در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تأمین اجتماعی به احتمالی ممکن است طی هفته ی پیش رو خبری در این زمینه منتشر شود اما زمان دقیقی جهت اعلام نتایج برای ما مشخص نشد.

با آرزوی موفقیت برای یکیایک شما همراهان گرامی-ایران استخدام

جهت مشاهده تمامی اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی و بحث و تبادل نظر در رابطه با سوالات آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ مهر ۹۳: آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی امروز همزمان در سراسر کشور برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، دکتر سید تقی نوربخش در حاشیه بازدید از حوزه های امتحانی گفت: در این آزمون که با هدف تأمین و تکمیل نیروی انسانی در بخش های بیمه ای و درمان این سازمان برگزار شده است؛ ۵۰ هزار نفر شرکت کرده اند و ۳۲۰۰ نفر پذیرفته می شوند.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی افزود: آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی نخستین بار توسط سازمان سنجش برگزار شد تا استانداردهای لازم برای برگزاری آزمون رعایت شود و کارکنان این سازمان در شرایط عادلانه ای انتخاب شوند.
وی اضافه کرد: بر اساس قانون، ۲۰ درصد از کسانی که پذیرفته می شوند فرزندان معزز شاهد، ایثارگران و جانبازان هستند.
دکترنوربخش گفت: این آزمون در رشته های پرستاری، آزمایشگاه ، پزشکی، درمانی و خدمات پشتیبانی نظیر حسابداری، مدیریت و امور بیمه ای برگزار شد و نتایج آن یک ماه دیگر از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.


شرایط آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال 93:

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال ١٣٩٣ می‌رساند،که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی از روز چهارشنبه مورخ ١٥ /٥ /٩٣ آغاز و لغایت روز شنبه مورخ ٢٥ /٥ /٩٣ پایان می‌پذیرد.

کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

الف- شرایط عمومی استخدام:

١- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

٢- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.

٣- دارا بودن حداقل ٢٠ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.

٤- دارابودن تحصیلات ودانش تخصصی وتوانایی های لازم برای انجام وظایف ومسئولیتهای شغل موردنظرحداکثر تاتاریخ ٢٥ /٥ /٩٣.

٥- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم برای مردان حداکثر تا تاریخ (٢٥ /٥ /٩٣).

٦- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

٧- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.

٨- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

ب- شرایط اختصاصی استخدام:

١- مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می‌باشد.

٢- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می‌گردد:

١/٢- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل کل حداقل ١٤ و شرط سنی حداکثر ٢٥ سال تمام.

(درعنوان شغلی بهداردارابودن گواهی نامه دوره کمک بهیاری ازمراجع ذیصلاح درصورت پذیرش وقبل ازشروع به کارالزامی می‌باشد).

٢/٢- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر ٣٠ سال.

٣/٢- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ١٢ و شرط سنی حداکثر٣٠ سال تمام.

٤/٢- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل ١٢ و شرط سنی حداکثر٣٠ سال تمام .

٥/٢-دارندگان مدرک تحصیلی دکتری(عمومی و متخصص) با حداکثر ٤٠ سال تمام .

تذکر: تاریخ ٤ /٨ /٩٣ ملاک محاسبه سن داوطلبان می باشد.

توضیح: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد.

تبصره ١- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان (باستثناء شرکتها و موسسات تابعه)، شرکت های ماموریتی و تکلیفی، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر ٣٥ سال و برای رشته‌های دکتری ٤٠ سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می گردد.

منظور از شرکتهای ماموریتی و تکلیفی شرکتها و موسسات تابعه سازمان به شرح ذیل می باشد:

١-موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی ٢- بانک رفاه کارگران ٣- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی ٤- شرکت گروه هتل های هما ٥- موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه ٦- رفاه گستر ٧-سرمایه گذاری تامین اجتماعی ٨- شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی ٩- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی ١٠- کار و تامین ١١- گروه پزشکی حکمت ١٢- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران ١٣- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین

توضیح: با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی‌باشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان ٥ سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود.

تبصره ٢ : جانبازان، آزادگان و فرزندان معزز شاهد، جانبازان ٢٥% و بالاتر و آزادگان متقاضی استخدام از طریق آزمون استخدامی از شرط معدل و سن مشروط به آنکه تا تاریخ ٤ /٨ /٩٣ از حداکثر ٣٥ سال و برای رشته های دکتری ٤٠ سال تمام تجاوز ننماید، معاف می باشند.

تبصره ٣: چنانچه در هریک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود که داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

٣- معافیت پزشکی داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از تأیید واحد طب کار مدیریت های درمان استان ذیربط مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.

٤- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن درمورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام مصاحبه علمی الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

٥- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکرنام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار درسازمان الزامی می‌باشد.

٦-ثبت نام کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی در آزمون استخدامی ممنوع می باشد.

٧- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند، در صورتیکه پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط سازمان امکانپذیر خواهد بود.

٨- به داوطلبان بومی استان ٢٠ امتیاز پس از اخذ حدنصاب مقرر در آزمون کتبی قابل تخصیص می باشد.

تبصره : بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :

• محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

• حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان) بصورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده و یا محل اخذ دو مقطع از سه مقطع تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی یا دبیرستان) در یکی از شهرستانهای استان مورد تقاضا باشد.

• محل تقاضای عنوان شغلی فرزندان و همسر پرسنل شاغل نیروهای مسلح در استان محل تولد پرسنل مذکور باشد.

• همسروفرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح که محل سکونت کنونی آنان دراستان موردتقاضای شغل باشد.

• فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات "کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران" به استان مورد تقاضا منتقل شده اند.

• همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان.

٩- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

١٠- مصاحبه استخدامی از داوطلبان در صورت احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

١١- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس تبصره ماده (٢٠) آئین‌نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

١٢- در صورت کسب حد نصاب مقرر، ١٠ درصد به امتیاز کتبی نیروهای قراردادی ماده ٢٠ آیین نامه استخدامی، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی بیمارستانهای میلاد و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان تامین اجتماعی (که بصورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می‌نمایند) که در حال حاضر در واحدهای تابعه استان تهران شاغل می باشند در صورت تقاضای استخدام در شهر محل تولد اضافه خواهد شد.

ج- مراحل ثبت نام :

- مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

• عکس ٤×٣ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)

• عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.

• اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ٤٠٠×٣٠٠ پیکسل و حداقل ٣٠٠×٢٠٠ پیکسل باشد.

• تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.

• حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ٧٠ کیلو بایت بیشتر باشد.

• حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

• حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ ١٥ /٥ /٩٣ تا پایان روز شنبه ٢٥ /٥ /٩٣ پس از مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی: www.tamin.ir نسبت به واریز مبلغ ٥٠٠,٠٠٠ (پانصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح ١: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح ٢: ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح ٣: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.

توضیح ٤: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ٢ /٧ /٩٣ لغایت روز پنجشنبه مورخ ٣ /٧ /٩٣ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ٤ /٧ /٩٣ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

تذکر مهم: رشته‌های شغلی پزشک متخصص ارتوپدی (کد ١٠٧)، پزشک متخصص اطفال (کد ١٠٨)، پزشک متخصص بیهوشی (کد ١٠٩)، پزشک متخصص پاتولوژی (کد ١١٠)، پزشک متخصص جراحی عمومی (کد ١١١)، پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب (کد ١١٢)، پزشک متخصص چشم (کد ١١٣)، پزشک متخصص داخلی (کد ١١٤)، پزشک متخصص رادیولوژی (کد ١١٥)، پزشک متخصص زنان و زایمان (کد ١١٦)، پزشک متخصص قلب و عروق (کد ١١٧) و پزشک متخصص گوش و حلق و بینی (کد ١١٨) پس از انجام مراحل ثبت نام، صرفاً مصاحبه علمی برابر اعلام سازمان تامین اجتماعی صورت می‌گیرد و نیازی به شرکت در آزمون نمی باشد.

و- مواد آزمون:

آزمون عمومی :

١- ریاضیات وآمار مقدماتی ٢- معارف اسلامی ٣-زبان و ادبیات فارسی ٤- زبان انگلیسی ٥- شناخت تأمین اجتماعی ٦- اطلاعات عمومی ٧- آشنایی مقدماتی با رایانه.

* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌گردد.

آزمون تخصصی:

در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلی بهیار «کد ١٠٣»)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح جداول ذیل پیوست این آگهی بعمل خواهد آمد.

سوالات هر دو آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه‌ای می‌باشد.

* از پزشکان متخصص پس از وصول و تائید مدارک و مستندات مندرج در این آگهی، صرفاً آزمون مصاحبه که تاریخ آن متعاقباً از سوی سازمان اعلام می‌گردد، دعوت به عمل خواهد آمد.

* تذکرات:

١- مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمدا اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می‌شود.

٢- تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم داوطلبان باید پایان زمان ثبت‌نام (٢٥ /٥ /٩٣) باشد و مدارک تحصیلی یا کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

٣- شرکت در آزمون های کتبی، مصاحبه، گزینش و سایر مراحل جذب بمنزله قبولی در آزمون استخدامی سازمان محسوب نمی‌گردد. بدیهی است نتیجه نهایی آزمون پس از برگزاری آزمون مصاحبه از دو برابر مجوزهای صادره براساس الویت امتیاز مکتسبه آزمون کتبی و آزمون مصاحبه و اخذ نظریه هسته گزینش برابر مجوز استخدامی اعلام خواهد شد. ضمناً آزمونهای مذکور دارای حدنصاب مقرر بر اساس ضابطه استخدامی سازمان می باشد.

٤- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون صرفا به منزله تائید تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند.

٥- ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﻧﺎﺷﻲ از ﻋﺪم رﻋﺎﻳﺖ دﻗﻴﻖ ﺿﻮاﺑﻂ و ﺷﺮاﻳﻂ اﻋﻼم ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ و ﻳﺎ ﺛﺒﺖ اﻃﻼﻋﺎت ﻧﺎﻗﺺ ﺑﺮ ﻋﻬﺪه داوﻃﻠﺐ ﺧﻮاﻫـﺪ ﺑﻮد و ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ ﭘﺲ از ﺗﻮﻓﻴﻖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻛﺘﺒﻲ و ﺑﺮرﺳﻲ و ﺗﻄﺎﺑﻖ ﻣﺪارک اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ آﻧﺎن ﺑﺎ ﺷﺮاﻳﻂ ﻣﻨـﺪرج در آﮔﻬـﻲ ﺣﺎﺿﺮ و ﻳﺎ در ﻫﺮ ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﺑﺮرﺳﻲﻫﺎی ﺑﻌﺪی سازمان (ﻣﺮاﺣﻞ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ، ﮔﺰﻳﻨﺶ، ﻣﻌﺎﻳﻨﺎت ﭘﺰﺷﻜﻲ، دوره آﻣﻮزﺷـﻲ و ... ) ﻣـﺸﺨﺺ ﺷـﻮد، داوﻃﻠﺒﻲ واﺟﺪ ﺷﺮاﻳﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ و اﺧﺘﺼﺎﺻﻲ اﺷﺎره ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ، اداﻣﻪ رﺳﻴﺪﮔﻲ ﺑﻪ وﺿـﻌﻴﺖ اﺳـﺘﺨﺪاﻣﻲ و اﺳـﺘﻤﺮار ﺧﺪﻣﺖ وی در سازمان ﻣﻨﺘﻔﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و در اﻳﻦ ﺻﻮرت داوﻃﻠﺐ ﺣﻖ ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ اﻋﺘﺮاﺿﻲ را ﻧﺨﻮاﻫﺪ داﺷﺖ.

٦ - ﻗﺒﻞ از وارﻳﺰ وﺟﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻻزم اﺳﺖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن از اﺣﺮاز ﺷﺮاﻳﻂ ﺧﻮد ﺑﺎ ﻣﻔﺎد آﮔﻬﻲ اﺳﺘﺨﺪام اﻃﻤﻴﻨﺎن ﺣﺎﺻﻞ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ. ﺑﺪﻳﻬﻲ است ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﺑﻪ ﻫﻴﭻ وﺟﻪ ﻣﺴﺘﺮد ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

٧- از آﻧﺠﺎﻳﻲ ﻛﻪ از ﻧﻔﺮات ﺑﺮﺗﺮ در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻋﻤﻮﻣﻲ و ﺗﺨﺼﺼﻲ ﺑـﺮای ﺷـﺮﻛﺖ در ﻣـﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ دﻋﻮت ﺑﻌﻤﻞ ﻣﻲ‌آﻳﺪ، ﻟﺬا ﻣﻘﺘﻀﻲ اﺳـﺖ داوﻃﻠﺒـﺎن دﻗـﺖ ﻻزم را در ﺧـﺼﻮص درج ﺗﻠﻔـﻦ ﻫـﺎی ﺿـﺮوری ﺗﻤـﺎس (در ﻓـﺮم ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ) ﻣﺒﺬول ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

* توضیحات:

آن دسته از متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه قرار می‌گیرند می‌بایست نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد برابر اعلام سازمان در موعد مقرر قبل از برگزاری مصاحبه علمی اقدام نمایند.

 

جهت مشاهده متن آگهی در وب سایت تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

دریافت فایل آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی فایل PDF
دریافت فایل جداول مربوط به عناوین مشاغل مورد نیاز سازمان تامین اجتماعی فایل PDF
دریافت فایل مواد آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی فایل PDF

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=694383
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد