• ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت توزیع نیروی برق تبریز - سال ۱۴۰۱

استخدام شرکت توزیع نیروی برق تبریز - سال ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت توزیع نیروی برق تبریز


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه اعلام زمان تطبیق مدارک

خبر 11 اسفند 1401: اطلاعیه اعلام زمان تطبیق مدارک آزمون شرکت توزیع نیروی برق تبریز
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه اعلام زمان تطبیق مدارک آزمون جذب نیروی حجمی سیمبان راننده دارای خودرو شرکت حمل و نقل نسیم سحر باد سیر سهند اعلام گردید. مشاهده اطلاعیه

اصلاحیه شرایط سنی آزمون

خبر 1 اسفند 1401: اصلاحیه شرایط سنی آزمون استخدام شرکت توزیع نیروی برق تبریز
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ حداکثر 27 سال تمام برای تمامی متقاضیان دیپلم و فوق دیپلم (متولدین1374/12/12 به بعد) و حداکثر 29 سال تمام برای متقاضیان کارشناسی و بالاتر (متولدین1372/12/12 به بعد).و برای متقاضیان در صورت داشتن سابقه تامین اجتماعی مرتبط با صنعت توزیع برق(سیمبانی) به مدت حداکثر 8 سال اضافه می گردد.

استخدام شرکت توزیع نیروی برق تبریز

آگهی 25 بهمن 1401: استخدام شرکت توزیع نیروی برق تبریز
شركت حمل و نقل نسیم سحر باد سیر سهند در راستای تكمیل كادر نیروی انسانی مورد نیاز خوددر قرارداد خدمات خودرویی در محدوده فعالیت شركت توزیع نیروی برق تبریز ،تعداد 19 نفر سیمبان راننده دارای خودرو از آقایان، از طریق برگزاری آزمون كتبی، مصاحبه به ترتیب از بالاترین نمره به صورت قرارداد موقت كارگری (حجمی) با شرایط به شرح ذیل جذب می نماید.
مهلت ثبت نام تا 4 اسفند 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1 -داشتن تابعیت ایران.
2 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم.
4 -تبصره:تحت هیچ شرایطی كارت معافیت پزشكی مورد قبول نمی باشد.
5 -عدم اعتیاد به مواد مخدر، روانگردان ها، دخانیات و مشروبات الكلی.
6 -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی.
7 -نداشتن سابقه محكومیت كیفری موثر و ارائه گواهی عدم سوءپیشینه.
8 -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی وظایف محوله.
9 -دارا بودن شرایط احراز شغل بر اساس آگهی.
10-عدم عضویت در هیات مدیره یا مدیریت عامل شركت های پیمانكاری دیگر.
11-نداشتن منع قانونی برای جذب و عدم تعهد خدمتی به دیگر سازمان هاو شركت های دولتی یا خصوصی.
12 -احراز صلاحیت مورد نظر پس از قبولی در آزمون كتبی و مصاحبه
شرایط اختصاصی
1 -داشتن مدرك تحصیلی دیپلم برق یا ریاضی یا فوق دیپلم برق و كارشناسی برق .
تذكر:ملاك عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، زمان برگزاری آزمون بوده و ملاك فراغت از
تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
2 -وزن متناسب و برخورداری از سلامت جسمانی و روانی، قدرت تحرك و توانایی انجام وظیفه 
3 -نداشتن مشكل بینایی، شنوایی، لكنت زبان، بیماری های خاص و یا حوادثی كه منجر به استفاده از پلاتین در اعضای بدن شده باشد
4 -داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون به شرح ذیل:
4-1-حداكثر 25 سال تمام برای تمامی متقاضیان دیپلم و فوق دیپلم (متولدین12/12/1376به بعد) و حداكثر 27 سال برای متقاضیان كارشناسی و بالاتر (متولدین12/12/1374 به بعد).
4-2 -مدت انجام خدمت سربازی، تا 24 ماه به حداكثر سن فوق الذكر اضافه خواهد شد.
4-3 -پذیرفته شدگان دارای سابقه كار مرتبط در حوزه سیمبانی ، در شرایط برابردارای اولویت می باشند.
4-4 -برای متقاضیان در صورت داشتن سابقه تامین اجتماعی مرتبط با صنعت توزیع برق(سیمبانی) به مدت حداكثر 5 سال اضافه می گردد.
5-4 -درراستای تكریم وارج نهادن به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران مطابق مفاد ماده 21 قانون خدمات رسانی، حداكثر تا بیست و پنج در صد جذب شركت ، به خانواده های شاهد ، جانبازان و آزادگان ، فرزندان شهدا و جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر ، فرزندان آزادگان یك سال و بالای یك سال اسارت ، اسرا و برادر شاهد تخصیص می یابد . همچنین حداكثر تا پنج درصد سهمیه ی جذب نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد و آزادگان كمتر از یك سال اسارت اختصاص می یابد.
6-4 -كلیه افراد واجد شرایط مذكور می بایست در آزمون شركت نموده و انتخاب این داوطلبان در سقف سهمیه قانونی ، به ترتیب نمره اكتسابی و مصاحبه(به شرح تبصره زیر) انجام خواهد شد.
تبصره: متقاضیان ایثارگران مشمول بند5- 4بایستی حد نصاب 85 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده(آزمون كتبی و مصاحبه حضوری) در سهمیه آزاد را كسب نماید.كسب این حد نصاب حتی با وجود خالی بودن ظرفیت الزامی می باشد.
7-4 -گواهی های مربوط به بند5- 4صرفا" از سوی سازمان ها و ارگانهای متولی و مجاز مورد پذیرش می باشد .
5-در صورت احراز شرایط ایثارگری مطابق تبصره بند 6-4 پس از كسر سهمیه های فوق الذكر ، باقیمانده ظرفیت استخدامی به داوطلبان آزاد اختصاص می یابد.در صورتی كه متقاضیانی از این سهمیه پذیرفته نشوند یا به تعداد سهمیه نباشند، باقیمانده ظرفیت استخدامی به داوطلبان آزاد اختصاص می یابد.
6 -انتخاب پذیرفته شدگان آزمون برای انجام مصاحبه تخصصی حداكثر به میزان 2 برابر ظرفیت مورد نیاز، از میان افراد حائز شرایط كه به ترتیب بالاترین نمره آزمون كتبی را كسب كرده باشند، انجام خواهد شد.
7 -انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود، لذا قبولی در آزمون كتبی، به منزله پذیرش قطعی فرد تلقی نخواهد شد.
8 -از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و یا بكارگیری در یكی از حوزه های مدیریت توزیع برق شهرستان های تبریز،اسكو و آذرشهر اخذ خواهد گردید.
9 -پذیرفته شدگان این آزمون هیچگونه ارتباط استخدامی، قراردادی، پیمانی و ... با شركتهای تابعه و وابسته وزارت نیرو نباید داشته باشند.
ج: شرایط اختصاصی سیمبان راننده با خودرو
1 -سیمبان راننده: به شخصی گفته می شود كه دارای شرایط احراز و مهارت لازم در امور سیمبانی بوده و با داشتن دوره های آموزشی تخصصی و ایمنی مرتبط با نوع شغل ، صلاحیت انجام كار با شبكه های برق را كسب نموده و علاوه بر آن در حیطه راهنمایی و رانندگی ، دارای گواهینامه رانندگی مختص خودرو مطابق قوانین راهنمایی و رانندگی بوده و از نظر فن رانندگی مهارت و صلاحیت آن مورد تایید واحد نقلیه شركت توزیع نیروی برق تبریز قرار گرفته باشد.
2 -سیمبان راننده بایستی از نظر دانش سیمبانی و همچنین قدرت بدنی توانایی انجام امور محوله را داشته باشد. مهارت و آمادگی جسمانی سیمبان راننده ها با انجام آزمون های علمی و عملی مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت قبولی برای گذراندن دوره آموزشی با هزینه شركت اعزام و پس از دریافت گواهینامه و كسب مهارت لازم مشغول بكار می گردند.
3-در صورتی كه متقاضی پس از طی دوره های آموزشی تعیین شده در شغل سیمبان راننده (دوره های آموزشی مورد نیاز در شغل سیمبانی)از آزمون برگزارشده در مراكز ذیصلاح (اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ) موفق به اخذ گواهینامه های دوره های آموزشی مورد نیاز شغل نگردد، شركت پیمانكاری نسبت به معرفی جایگزین بر اساس ضوابط اقدام خواهد كرد.
4-متقاضیانی كه دارای گواهینامه های آموزشی مورد تایید دفتر آموزش شركت توزیع نیروی برق تبریز در شغل سیمبانی از قبیل فن ورز شبكه های هوایی و رعایت ایمنی در شبكه های توزیع برق را دارند با سنجش مهارت و آمادگی جسمانی در شغل مورد نیاز در اولویت می باشند.
5-سیمبان رانندگانی كه بكارگیری می شوند بایستی حداقل دارای خودروی مناسب شامل وانت دوكابین، سمند ، پژو405 ،پارس تندر، پژو پارس داشته باشند.
6 -اولویت با سیمبان رانندگان با خودروی وانت دوكابین می باشد.
7-در زمان بكارگیری سیمبان راننده از تاریخ تولید خودرو مورد نیاز بیش از 5 سال نگذشته باشد.
8 -بومی بودن در حوزه فعالیت شركت توزیع نیروی برق تبریز(شهرستان های تبریز،اسكو و آذرشهر) الزامی می باشد.
توضیح: بومی به فردی اطلاق می شود كه حداقل دارای یكی از ویژگی های زیر باشد :
8-1 -محل تولد داوطلب یا همسر وی درشهرستان محل درخواستی باشد.
8-2 -حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی ویا دبیرستان) به صورت متوالی یا متناوب در محل درخواستی طی شده باشد.
8-3 -داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل درخواستی برای استخدام را داشته باشند.
9 -از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و یا بكارگیری در دیگر نقاط تحت پوشش حوزه عملیاتی شركت(در شهرستان های تبریز ،اسكو و آذرشهر) با اختیارات شركت،اخذ خواهد گردید.
10 -مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مـدارك بـه صـورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از جذب نیرو (شامل آزمون ، مصاحبه و جذب ) محرز شود كـه داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد ، از انجام مراحـل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت عقد قرارداد ، قرارداد مزبور لغو خواهد گردید. 
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

 
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)
تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 04 اسفند 1401
دریافت کارت آزمون: 08 الی 11 اسفند 1401
زمان برگزاری آزمون: 12 اسفند 1401

جهت مشاهده آگهی در سایت مجتمع عالی آموزشی پژوهشی آذربایجان کلیک نمایید

صفحات مرتبط

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2718972
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد