آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان (نتایج آزمون)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۴ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (مریم احمدی))
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام شیر پاستوریزه پگاه اصفهان

جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان سال 99 اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 99: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان (منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی شركت شير پاستوریزه پگاه اصفهان (سهامی عام) اعلام گردید.

بازیابی کدرهگیری | اطلاعیه نتایج
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

 استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان – 30 دی 99

با استعانت از خداوند متعال، شركت شير پاستوریزه پگاه اصفهان (سهامی عام) در نظر دارد به منظور تامين و تكميل بخشي از نيروي انساني مورد نياز، بر اساس ضوابط، مقررات و آيين‌نامه داخلی خود، از بين متقاضيان مرد واجد شرايط، پس از كسب موفقيت در آزمون كتبي متمركز عمومي و تخصصي، مصاحبه‌هاي تخصصي و عمومي و طي مراحل گزينش و معاينات پزشكي، با انعقاد قرارداد كار با مدت معين و بيمه درمان و بازنشستگي تامين اجتماعي بکارگیری می‌نمايد. مهلت ثبت نام تا 15 بهمن 99 تا 18 بهمن 99 می باشد.
نکته مهم : باتوجه به اینکه نیروهای درخواستی جهت جذب در شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان برای خطوط جدید تولید پنیر اولیه و شیرخشک می‌باشند و همچنین این نیروها در سه مرحله دعوت به کار می‌شوند، قراردادهای استخدامی نیز به صورت آزمایشی، پیمانکاری و قراردادی شرکت می‌باشد.

> مراحل به كارگيری داوطلبان

مرحله اول : ثبت نام در آزمون از طريق سايت مركز آزمون جهاد دانشگاهی
مرحله دوم : موفقيت در آزمون كتبي
مرحله سوم : كنترل مدارك داوطلبان مطابق با الزامات قيدشده در متن دفترچه راهنماي آزمون
مرحله چهارم : ارزيابي شايستگي ها و توانمندي ها و مصاحبه فني و تخصصي
مرحله پنجم : بررسي صلاحيت هاي عمومي (گزينش)
مرحله ششم : ارزيابي سلامت جسماني و رواني از طريق انجام معاينات پزشكي و روانشناسي
مرحله هفتم : موفقيت در دوره هاي آموزش شغلي بدو استخدام

> شرايط عمومی داوطلبان

١ .داشتن تابعيت ايراني و متعهد بودن به نظام جمهوري اسلامي ايران
٢ .التزام به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
٣ .دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم قانوني (به تقاضاي داوطلباني كه داراي كارت يا برگه معافيت موقت تحت هر عنوان هستند به هيچ وجه ترتيب اثر داده نخواهد شد)
تبصره : دارندگان كارت معافيت پزشكي، در صورت قبولي در مراحل سنجش، لازم است تاييد پزشك معتمد دال بر توانايي انجام كار مربوطه را ارائه نمايند.
٤ .عدم سابقه وابستگي يا عضويت در احزاب و گروه هاي سياسي معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران
٥ .دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم، فوق ديپلم، ليسانس، فوق ليسانس در رشته هاي تحصيلي مرتبط با پستهاي سازماني (طبق جدول شرايط احراز مشاغل) از دانشگاههاي معتبر كشور
تبصره : مدارک فاقد معدل، يا مدارك صادره از سوي دانشگاه مبني بر گذراندن واحدهاي درسي يا ريز نمرات همچنين برگه تسويه حساب قابل قبول نمي باشد.
٦ .عدم اشتغال به كار رسمي – نداشتن تعهد خدمت – عدم بازخريدي از دستگاههاي دولتي – نداشتن منع استخدامي به موجب آراء مراجع قضايي ذيصلاح.
٧ .عدم اعتياد به مواد مخدر، عدم سوء پيشينه كيفري، عدم اشتهار به فساد اخلاقي
٨ .داشتن تندرستي و توانائي كامل جسمي و رواني براي شغل مورد نظر بر اساس نظريه پزشك معتمد شركت

> شرايط اختصاصی

شرايط سنی
– حداكثر سن تا تاريخ شروع ثبت نام (1399/11/01 (براي مقاطع ديپلم و فوق ديپلم ٢٧ ، مقطع كارشناسي ٣٠ و مقطع كارشناسي ارشد ٣٣ سال تمام ميباشد.
تبصره ١ : سابقه كار مفيد و مرتبط با رشته شغلي مورد تقاضا، ميتواند حداكثر سن را به ميزان سابقه كاري تا ٧ سال افزايش دهد. (ارائه گواهي از محل كار قبلي همراه با سوابق بيمه اي الزامي است)
تبصره ٢ : علاوه بر سابقه كاري، ميزان خدمت سربازي حداكثر تا سقف ٢٤ ماه نيز به سقف سني اضافه ميشود.
شرايط تحصیلی
– حداقل معدل متقاضيان براي مقاطع كارداني و كارشناسي ١٤ ميباشد.
– مدارك دانشگاهي مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، دانشنامه يا گواهي موقت تحصيلات دانشگاهي ميباشد كه از لحاظ ارزش علمي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بوده و مقطع، رشته و گرايش تحصيلي، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل در آن ذكرشده باشد. (هيچگونه گواهي تحصيلي، مدرك معادل يا گواهي لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظاموظيفه موردپذيرش نخواهد بود.)
– مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون كتبي باشد، مورد پذيرش نخواهد بود.
– در هر يك از رشته هاي امتحاني صرفاً دانش آموختگان همان رشته، گرايش و مقطع تحصيلي مندرج در شرايط احراز ميتوانند ثبت نام كنند و پذيرش ديگر رشته ها يا گرايش ها امكانپذير نميباشد.
– اصالت مدارك تحصيلي پذيرفته شدگان نهايي از مراجع ذيصلاح استعلام خواهد شد و در صورت عدم صحت مدارك در هر مرحله (حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال به كار) به كارگيري داوطلب منتفي خواهد بود.
تذكر : ملاك عمل در محاسبه تاريخ فراغت از تحصيل، تاريخ مندرج در گواهينامه موقت يا دانشنامه تحصيلي ميباشد.
نكات مهم
١ .شرايط احراز هر شغل از لحاظ مدرك و رشته تحصيلي و همچنين، شغل محل هاي مورد نياز، در بخش دهم و يازدهم همين دفترچه تشريح شده است.
٢ .اين آزمون صرفاً براي داوطلبان مرد برگزار خواهد شد.

> مواد آزمون

الف- مواد آزمون عمومي
مواد آزمون عمومي براي تمامي مشاغل عبارتند از :
١ .فناوري اطلاعات (مهارت هاي هفتگانه ICDL)
٢ .زبان انگليسي عمومي
٣ .اطلاعات عمومي(اقتصادي، اجتماعي، بينش اسلامي)
٤ .هوش و استعداد تحصيلي
ب- مواد آزمون تخصصي 
مواد آزمون تخصصي، بر اساس شغل انتخابي و طبق جدول موجود در بخش نهم(صفحه ١١) همين دفترچه خواهد بود.
تذكر ١ : دروس عمومي با ضريب یک و دروس تخصصي با ضريب دو محاسبه و اعمال خواهند شد.
تذكر ٢: كليه سوالات مواد آزمون عمومي و اختصاصي به صورت چهار گزينه اي ميباشند. ضمناً به ازاي هر پاسخ اشتباه به سوالات، يك سوم نمره منفي در نظر گرفته خواهد شد.

> امتیازات و سهمیه های قانونی

معدل و ایثارگری
در شرایط مساوی، دارندگان معدل بالاتر و همچنین ایثارگران، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، در صورت ارائه مدارک معتبر از مراجع ذیصلاح، مطابق دستورالعمل جذب متمرکز و سایر ضوابط شرکت، از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
بومی
به افراد بومی، پنج نمره از 100 نمره مصاحبه تعلق خواهد گرفت.
– بومی به شخصی اطلاق می گردد که دارای حداقل یک شرط از دو شرط ذیل باشد:
– محل تولد وی استان اصفهان باشد.
– حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در یکی از شهرهای استان اصفهان ساکن بوده باشد (با ارائه مدرک معتبر سند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)

> مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه اول بهمن ماه سال 1399 انجام خواهد شد و تا پایان روز چهارشنبه 15 بهمن ماه 1399 ادامه خواهد داشت.
داوطلب باید در زمان ثبت نام در آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.
الف) تهیه فایل اسکن شده از مدارک:
1. عکس پرسنلی: داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد:
– عکس 3*4 (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد.
– با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300×200 پیکسل و حداکثر 400×300 پیکسل باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیر شده باید حداقل 15 کیلوبایت و حداکثر 70 کیلوبایت باشد.
– حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی المکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تذکر (1): اسکن و استفاده از عکس روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر (2): در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
2. کارت ملی
تصویر کارت ملی باید:
– تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد.
– حداقل 30 كیلوبایت و حداكثر 200 كیلوبایت باشد.
– حاشیه های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.

> مطالعه شرایط آزمون

دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اكیداً توصیه می شود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

> پرداخت وجه

متقاضیان واجد شرایط، پس از مطالعه دقیق شرایط آزمون، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» كلیک  كرده و مبلغ 865000 (هشتصد و شصت و پنج هزار) ریال هزینه ثبت نام در آزمون را از طریق درگاه الكترونیک، پرداخت نمایند. جهت این امر، كارت بانكی به همراه رمز اینترنتی، تاریخ انقضا و كد CVV2 مورد نیاز می باشد.

> شروع فرآیند ثبت نام

فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.

> ویرایش اطلاعات

در زمانی كه سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشد، داوطلبان می توانند با مراجعه به پروفایل كاربری خود و كلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.
نكته بسیار مهم: در صورتی كه داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، حتماً می بایست دوباره تمامی ٧ مرحله را به صورت كامل طی نموده و كد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر اینصورت، تغییرات مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت كارت شركت در آزمون

كارت شركت در آزمون، از روز دوشنبه 27 بهمن ماه 1399 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی به شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه اول اسفند 1399 در اصفهان برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی كارت شركت در آزمون درج و به هنگام پرینت كارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط شركت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
تبصره: چنانچه تغییری در زمان برگزاری آزمون ایجاد شود، به صورت اطلاعیه رسمی و پیامک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

> مراحل و نحوه اعلام نتیجه

تعیین حد نصاب علمی، اعلام نتایج و معرفی افراد جهت بررسی مدارک و آزمون عملی به شرح زیر صورت می پذیرد:
الف) كسب حد نصاب علمی:
معرفی داوطلبان جهت شركت در سایر مراحل به كارگیری، منوط به كسب حد نصاب لازم در آزمون علمی بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مكتسبه، و با رعایت سایر مبانی مقررات جاری مطابق قواعد زیر می باشد:
پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفكیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب آزمون، معادل پنجاه درصد (50%) بالاترین نمره مكتسبه در آزمون با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب 2 برای نمره تخصصی در هر شغل به صورت جداگانه محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد.
ب) انتخاب و اعلام فهرست 3 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی:
انتخاب افراد سه برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک، صرفاً از بین داوطلبینی كه حد نصاب لازم را كسب نموده اند، براساس نمره كل آنان با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب 2 برای نمره تخصصی افراد به ترتیب نمره فضلی به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل صورت می پذیرد.

> بررسی مدارک

پس از انجام آزمون كتبی، پیرو اطلاعیه درج شده در سایت اینترنتی، پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مورد نیاز باید مدارک زیر را اسكن و ارسال نمایند.
1. مدرک تحصیلی داوطلب
2. كارت ملی و تمام صفحات شناسنامه داوطلب
3. كارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم داوطلب
4. گواهی معتبر سابقه كار مرتبط برای آن دسته از داوطلبانی كه از شرایط ویژه سنی استفاده كرده اند به همراه پرینت سابقه بیمه كه در آن نام كارگاه و شغل ثبت شده باشد.(تشخیص مرتبط بودن سابقه كار با شركت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان می باشد).
5. مدارک ایثارگری (ویژه داوطلبان استفاده از امتیازات ایثارگری)
6. مدارک، سوابق و تحقیقات علمی و آموزشی (به ویژه در زمینه كامپیوتر و زبان انگلیسی)
تذكر: اعتبار كلیه مدارک ارسالی از مراجع قانونی ذیصلاح استعلام خواهد شد. در صورتی كه مشخص گردد داوطلب با مدارک جعلی اقدام به ثبت نام نموده است موضوع به كارگیری داوطلب منتفی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

> ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی

– پس از تأیید مدارک ارسالی داوطلبان، از طریق سایت اینترنتی از بین دارندگان حد نصاب به ترتیب رتبه علمی كسب شده به میزان چند برابر ظرفیت مورد نیاز جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل می آید. نمره نهایی داوطلب، از 60 درصد نمره آزمون كتبی و 40 درصد نمره مصاحبه محاسبه خواهد گردید.
– در صورت عدم تكمیل ظرفیت مورد نیاز، مجدداً از بین داوطلبان دارای حد نصاب به ترتیب رتبه علمی كسب شده جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل می آید.
تذكر: معرفی و یا موفقیت در مرحله «ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی» هیچ گونه حقی برای داوطلب ایجاد نمی كند و پذیرش نهایی منوط به موفقیت در سایر مراحل به كارگیری می باشد.

> تذکرات مهم

1. کلیه داوطلبان به کارگیری در صورت قبولی در آزمون به هنگام تشکیل پرونده ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و مدرک تحصیلی (یا گواهی نامه موقت معتبر) می باشند و در صورت عدم ارائه مدارک به کارگیری آنان منتفی خواهد شد.
2. صرفا فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مقاطع دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مندرج در جدول شرایط احراز مشاغل می توانند در فرآیند به کارگیری شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشند.
3. به کارگیری در شرکت، مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی و همچنین قبولی در آزمون، مصاحبه ها، معاینات پزشکی و تأیید گزینش شرکت شیر پاستوریزه اصفهان می باشد. و ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچ گونه تعهدی را برای این شرکت جهت به کارگیری ایجاد نمی نماید.
4. لازم به ذکر است استخدام نیروها به صورت پیمانی و قراردادی می باشد که با نظر کارفرما قرارداد تنظیم می گردد.
5. چنانچه خلاف هر یک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدامی در مورد هر یک از داوطلبان به اثبات برسد، از استخدام و اشتغال به کار وی ممانعت به عمل آمده و حتی در صورت استخدام، اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
6. مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد.
توجه: از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه تخصصی دعوت به عمل می آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.
7. بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی، پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام، بعد از تاریخ مدنظر در این آگهی بوده است تخلف محسوب گردیده و از به کارگیری و اشتغال به کار وی در هر مرحله ای ممانعت به عمل خواهد آمد
8. استرداد وجه واریزی ثبت نام تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.
9. ثبت نام داوطلبان صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی معرفی شده می باشد.
داوطلبان عزیز می توانند سؤالات خود را از طریق پست الکترونیک support@hrtc.ir مطرح نمایند.

> جدول مواد آزمون تخصصی بر اساس مشاغل

شغلمواد آزمون
متصدی تولیدآزمون تخصصی ندارد (صرفا آزمون عمومی)
انباردار و لیفتراکچیآزمون تخصصی ندارد (صرفا آزمون عمومی)
تکنسین تولیدتکنولوژی لبنیات، میکروبیولوژی موادغذایی، شیمی مواد غذایی (لبنیات)،
کتاب صنعت شیر ترجمه آقای فرهنودی
کارشناس تولیدتکنولوژی لبنیات، میکروبیولوژی مواد غذایی، شیمی مواد غذایی (لبنیات)، اصول مهندسی صنایع غذایی، اصول
بسته بندی مواد غذایی، کتاب صنعت شیر ترجمه آقای فرهنودی
تکنسین برقمدارهای الکتریکی، ماشین های الکتریکی، الکترونیک عمومی، آشنایی با ابزار دقیق، مدار فرمان
تکنسین مکانیکمقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت، نقشه کشی صنعتی
تکنسین آزمایشگاهمیکروبیولوژی مواد غذایی، آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی، میکروبیولوژی عمومی و آزمایشگاه
میکروبیولوژی عمومی، شیمی مواد غذایی (شیر)
کارشناس آزمایشگاهمیکروبیولوژی مواد غذایی، آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی، میکروبیولوژی عمومی و آزمایشگاه
میکروبیولوژی عمومی، شیمی مواد غذایی (شیر)
کارشناس کیفیتمیکروبیولوژی مواد غذایی (لبنیات)، شیمی مواد غذایی (لبنیات)، اصول مهندسی صنایع غذایی،
اصول بسته بندی مواد غذایی، اصول کنترل کیفیت مواد غذایی
کارشناس امور مالیحسابداری صنعتی دو و سه، حسابداری میانه 2
کارشناس امور بازرگانیاقتصاد خرد و کلان، حقوق بازرگانی، بازاریابی و مدیریت بازار، مدیریت رفتار سازمانی، تحقیق در عملیات

> جدول مشاغل و شرایط احراز و تعداد مورد نیاز

شغلمدرک تحصیلیرشته های تحصیلی مورد نیازظرفیت پذیرش (نفر)
متصدی تولیددیپلم یا فوق دیپلمکلیه رشته ها30
انباردار و لیفتراکچیدیپلم یا فوق دیپلمکلیه رشته ها2
تکنسین تولیدفوق دیپلم یا لیسانسصنایع غذایی (کلیه گرایش ها)3
فوق دیپلمبرق (کلیه گرایش ها) – مکانیک (کلیه گرایش ها) –
الکترونیک (کلیه گرایش ها)
کارشناس تولیدلیسانس یا فوق لیسانسمهندسی علوم و صنایع غذایی (کلیه گرایش ها)1
تکنسین برقفوق دیپلم یا لیسانسبرق (کلیه گرایش ها)5
تکنسین مکانیکفوق دیپلم یا لیسانسمکانیک (کلیه گرایش ها) – تاسیسات – جوشکاری5
تکنسین آزمایشگاهفوق دیپلم یا لیسانسصنایع غذایی – میکروبیولوژی2
کارشناس آزمایشگاهفوق لیسانسمیکروبیولوژی4
کارشناس کیفیتلیسانس یا فوق لیسانسمهندسی علوم و صنایع غذایی (کلیه گرایش ها)3
کارشناس امور مالیلیسانس یا فوق لیسانسحسابداری1
کارشناس امور بازرگانیلیسانس یا فوق لیسانسمدیریت بازرگانی- مدیریت صنعتی1

* در كلیه مشاغل بالا، از آقایان پذیرش خواهد شد.

> مراحل جذب

تعداد نفرات مجوز : 57 نفر

مرحله اولبخش پنیر
اولیه
تولید-
تکنسین
متصدی
تولید
تکنسین
مکانیک
تکنسین
برق
تکنسین
آزمایشگاه
کارشناس
آزمایشگاه
کارشناس
کیفیت
تکنسین
انبار
جمع نفرات
21521111124
مرحله دومبخش شیر
خشک
تولید-
تکنسین
متصدی
تولید
تکنسین
مکانیک
تکنسین
برق
تکنسین
آزمایشگاه
کارشناس
آزمایشگاه
کارشناس
کیفیت
تکنسین
انبار
جمع نفرات
11521111123
مرحله سومکارشناس
تولید
کارشناس
مالی
تکنسین
مکانیک
تکنسین
برق
تکنسین
آزمایشگاه
کارشناس
آزمایشگاه
کارشناس
کیفیت
کارشناس
بازرگانی
جمع نفرات
1113021110

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان مورخ 30 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان در سال 99 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن آگهی (pdf) اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی”ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۷۲۰

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان سال 99
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ صفحه تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان سال 99 ارسالی از کاربران ایجاد گردید.
جهت مشاهده تجربیات اینجا کلیک نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: میلاد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۹
 • کد دیدگاه: ۳۳۸۷۶۱۸

از حقوق و مزایا اطلاعی دارین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهنام
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۵
 • کد دیدگاه: ۳۳۴۹۷۸۳

با سلام و خسته نباشید.
درباره شیفت کاری و حقوق و مزایا و سرویس ایاب ذهاب شرکت پگاه اصفهان اگه اطلاعی دارید در اختیارمون بذارید.با تشکر

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان یک (مریم احمدی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۷۹۵۸۲

با سلام
دوست گرامی ما (سایت ایران استخدام) منتشر کننده ی آگهی های استخدامی سراسر کشور هستیم، بنابراین لطفاً جهت ارتباط با اطلاعات ثبت شده در متن آگهی ها تماس حاصل نمایید.
جهت جستجوی سایر موقعیت های شغلی مرتبط با شغل و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید
موفق باشید

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی