دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت فرودگاه‌ های کشور

 دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


آزمون استخدامی فرودگاه های کشورجهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی فرودگاه های کشور در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید


استخدام شرکت خدمات فرودگاهی هما – آبان 94

شرکت خدمات فرودگاهی هما به منظور تامین نیروی انسانی کارمند خدمات فرودگاهی (محل خدمت فرودگاههای استان تهران ) تعداد معدودی از آقایان واجد شرایط ذیل را دعوت به همکاری می نماید

جهت مشاهده متن کامل اگهی استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ بهمن ۹۳: نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها فردا اعلام می‌شود

نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور فردا ۱۴ بهمن ماه اعلام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی این شرکت را پس از طی برگزاری دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی با هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور فردا اعلام می‌کند.
داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون مذکور می‌توانند از فردا سه‌شنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱۴ با وارد کردن کد ملی در درگاه azmoon.airport.ir از نتیجه نهایی آزمون مربوطه مطلع شوند


خبر ۷ بهمن ۹۳: مصاحبه نهایی استخدامی مراقبت پرواز برگزار شد
اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی در راستای استخدام پیمانی ویژه فارغ‌التحصیلان کاردانی مراقبت پرواز برای خدمت در فرودگاه‌های محروم کشور امروز مصاحبه نهایی را برگزار کرد.
سید عبدالمجید روح‌الامینی مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی در گفتگو با پرتال خبری شرکت فرودگاه‌های کشور با اعلام اینکه پس از برگزاری آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور، به‌طور مجدد مجوزی دیگر از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به‌منظور جذب ۳۰ کاردان مراقبت پرواز دریافت کردیم، گفت: این آزمون برای جذب ۳۰ نفر از فارغ‌التحصیلان رشته مراقبت پرواز در تاریخ ۲۴ دی ماه برگزار شد.
بنابر این گزارش؛ در پی برگزاری آزمون استخدام پیمانی ویژه فارغ‌التحصیلان کاردانی مراقبت پرواز برای خدمت در فرودگاه‌های مناطق محروم، با توجه به هماهنگی به‌عمل آمده با اداره‌‌کل مراقبت پرواز٬ مصاحبه تخصصی از داوطلبان در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه و اول و چهارم بهمن ماه در محل سالن اجتماعات شرکت شرکت فرودگاه‌های کشور به‌عمل آمد.
به گفته روح الامینی؛ ۹۰ نفر برای این آزمون شرکت کرده بودند که پس از انجام این مصاحبه، افراد با کسب ۵۰ درصد نمره امتحان کتبی تخصصی و ۵۰ درصد نمره مصاحبه حضوری به استخدام اداره‌کل مراقبت پرواز در می‌آیند.
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی ادامه داد: نفرات اول تا سی‌ام که بیشترین امتیاز را به دست بیاورند، جهت خدمت در فرودگاه‌های محروم جذب خواهند شد.
وی تصریح کرد: تمامی سوالات مصاحبه و آزمون توسط اداره‌کل مراقبت پرواز تهیه و به اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی اعلام شده بود.
روح‌الامینی در پایان گفت: درصدد هستیم تا قبل از ۱۵ بهمن ماه نتایج نهایی آزمون را اعلام کنیم


خبر 23 دی 93: اسامی ۸۸ نفر از داوطلبان مجاز شرکت در آزمون استخدامی پیمانی مراقبت پرواز اعلام شد.
پیرو اطلاعیه مورخ ۱۵/۱۰/۹۳ در خصوص جذب و استخدام فارغ‌التحصیلان مراقبت پرواز٬ پس از بررسی‌های به عمل آمده٬ ۸۸ نفر از میان ۲۱۸ داوطلب ثبت‌نام شده برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی مراقبت پرواز مجاز شناخته شدند.
داوطلبان مجاز می‌بایست چهارشنبه مورخ ۲۴/۱۰/۹۳ رأس ساعت ۷:۳۰ صبح در محل برگزاری آزمون به نشانی فرودگاه مهرآباد- سه‌راه پلیس- نبش خیابان بسیج- سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌های کشور حضور داشته باشند.
ثبت‌نام‌کنندگان برای مشاهده وضعیت خود می‌توانند به فایل پیوست مراجعه کنند.​

جهت مشاهده نتایج آزمون استخدامی پیمانی مراقب پرواز اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ دی ۹۳ : اطلاعیه استخدام پیمانی مراقبت پرواز
پیرو اطلاعیه مورخ ۱۵/۱۰/۹۳ در خصوص جذب و استخدام فارغ التحصیلان مراقبت پرواز اعلام می‌دارد:
اسامی نهایی داوطلبانی که برابر بررسی‌های به‌عمل آمده مجاز به شرکت در آزمون مذکور می‌باشند در روز دوشنبه مورخ ۲۲/۱۰/۹۳ بر روی سایت شرکت فرودگاه‌های کشور قرار می‌گیرد.
لذا در روز آزمون (چهارشنبه مورخ ۲۴/۱۰/۹۳) صرفاً داوطلبان اعلام شده با در نظر گرفتن شرایط مندرج در اطلاعیه می‌توانند در آزمون ذیربط شرکت نمایند


خبر ۱۶ دی ۹۳: استخدام رشته کاردانی مراقبت پرواز به‌صورت پیمانی

شرکت فرودگاه‌های کشور٬ به‌منظور تامین نیروی انسانی خود در رشته کاردانی مراقبت پرواز به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد: این شرکت با توجه به سهمیه استخدامی در نظر دارد نسبت به جذب و استخدام پیمانی تعدادی از فارغ‌التحصیلان رشته مذکور از مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور در مناطق محروم اقدام کند.متقاضیان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط عمومی و اختصاصی استخدام که در بخش اطلاعیه‌ها آمده است٬ از ۱۵ تا ۲۰ دی ماه با مراجعه به درگاه atc.airport.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
آزمون استخدامی روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها به آدرس فرودگاه مهرآباد – سه راه پلیس – نبش خیابان بسیج – سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها برگزار می‌شود.گفتنی است؛ حضور کلیه داوطلبین رأس ساعت ۷:۳۰ صبح در مکان اعلام شده با ارائه اصل کارت ملی و گواهینامه مدرک تحصیلی الزامی است.یادآور می‌شود؛ مهلت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نیست


ارسال اطلاعیه شماره ۱۱ در خصوص استخدام پیمانی

پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص آزمون استخدام پیمانی اعلام می‌دارد: نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان شرکت‌کننده در مصاحبه تخصصی به معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ارسال گردیده است. بدیهی است پس از تائید نتایج از سوی معاونت مذکور مراتب روی پورتال شرکت فرودگاه‌های کشور قرار می‌گیرد.


تذکرات عمومی

۱- حضورکلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه تخصصی راس ساعت مقرر (۷صبح ) در تاریخ های تعیین شده به نشانی ذیل جهت سیر مراحل اداری الزامی می باشد
۱-۱- تهران ، فرودگاه بین المللی مهرآباد،خیابان پرواز ،تقاطع خیابان بسیج ، ساختمان شماره دو شرکت فرودگاههای کشور
۲- عدم حضور داوطلبین در زمانهای مورد نظر به منظور انجام مصاحبه تخصصی به منزله انصراف از طی مراحل استخدام تلقی شده و برابر مقررات رفتار خواهد شد
۳- داوطلبان می بایست در هنگام مراجعه جهت مصاحبه اصل مدارک (تحصیلی ، کارت پایان خدمت ،کارت ملی ) را بهمراه داشته باشند
۱-۳- داوطلبانی که با هماهنگی اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی تعهد نموده اند نسبت به ارائه مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت در مهلت مقرر اقدام نمایند ،نیاز به ارائه اصل مدارک مذکور در زمان مصاحبه نمی باشند
۲-۳- در صورت نداشتن اصل مدارک مزبور ،حضور داوطلب در روز مصاحبه الزامی می باشد
۴- داوطلبانی که نتایج نهایی ایشان در دست بررسی می باشد .در مرحله دوم به مصاحبه دعوت خواهند شد
۵- جهت آگاهی داوطلبان محترمی که به علت عدم تطابق مدارک ارسالی با شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام پیمانی مجاز به ورود به مرحله مصاحبه تخصصی نگردیده اند؛ اعلام می گردد: کلیه فرآیندهای صورت گرفته با تائید و مجوز معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور انجام پذیرفته است.
تذکرات اختصاصی
۱- کلیه داوطلبان مجاز در رشته شغلی ایمنی زمینی هواپیما می بایست به منظور انجام تست آمادگی جسمانی
۱-۱- نسبت به اخذ تاییدیه پزشکی ( مبنی بر نداشتن منعی برای انجام تست ورزش ) از مراکز درمانی اقدام نموده و در هنگام مصاحبه تخصصی الزاماً ارائه نمایند. همراه داشتن لباس و کفش ورزشی جهت انجام تست آمادگی جسمانی الزامی می باشد
۲-کلیه داوطلبان مجاز در رشته شغلی ایمنی زمینی هواپیما ؛ می بایست نسبت به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی اعم از پایه یک یا پایه دو در روز مصاحبه اقدام نمایند.

خبر ۵ آبان ۹۳: اطلاعیه شماره ۸ آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها
نتایج بررسی مدارک داوطلبان مجاز آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌های کشور به‌زودی اعلام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ پیرو اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی این شرکت و با توجه به ارسال مدارک درخواستی توسط داوطلبان (مجاز)، اطلاعات مورد نظر جهت اعلام نظر و تائید به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور ارسال شده است.
بدیهی است پس از وصول پاسخ از معاونت مذکور نتایج نهایی جهت انجام مصاحبه تخصصی از طریق درگاه azmoon.airport.irبه اطلاع نامبردگان خواهد رسید


 خبر ۲۱ مرداد ۹۳: اطلاعیه جدید آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور

شرکت فرودگاه‌های کشور با توجه به پیگیرهای متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون استخدام پیمانی این شرکت مواردی را جهت اطلاع‌رسانی اعلام می‌دارد.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ براساس اعلام اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی، نتایج اعلام شده در خصوص متقاضیانی که مجاز اعلام شده‌اند؛ قطعی نبوده و پس از ارسال مدارک در مهلت مقرر (۹۳/۶/۱۱) و تطبیق آن با شرایط مندرج در آگهی، اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان(نامبردگان مجاز) پس از تائید معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت انجام اقدامات بعدی اعلام می‌شود.

همچنین با توجه به اتمام مهلت ارسال اعتراض داوطلبان به نتایج اعلام شده تا تاریخ ۹۳/۵/۲۰ و همچنین ارسال درخواست‌های ذیربط به سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی و اعلام پاسخ، لذا من‌بعد درخواست‌های اعتراض به شرکت فرودگاه‌های کشور ارسال نشود.


خبر ۱۲ مرداد ۹۳: نتایج اولیه آزمون استخدامی پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به آدرسAzmoon.airport.ir از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.
بر این اساس وضعیت شرکت‌کنندگان در آزمون ذیربط به صورت مجاز(قبول) و غیر مجاز(عدم قبول) تعریف شده است.

شرکت کنندگان مجاز می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۱۱/۶/۹۳ مدارک مورد نیاز ذیل را جهت بررسی و تطبیق با مفاد شرایط مندرج در آگهی استخدامی به این شرکت به آدرس: تهران- فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، بلوار معراج، ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه‌های کشور کدپستی ۱۳۸۷۸۳۵۳۱۸ صندوق پستی ۱۵۵۸-۱۳۴۴۵ (اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی – اداره جذب نیروی انسانی و بازنشستگی) به صورت پست پیشتاز ارسال کنند.
گفتنی است؛ نتیجه نهایی و قطعی پذیرفته‌شدگان پس از بررسی و تائید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت انجام مصاحبه تخصصی اعلام می‌شود.
یادآور می‌شود مدارک مورد نیاز برای ارسال شامل موارد ذیل می‌شود:
– سه قطعه عکس ۴*۳ پرسنلی زمینه سفید (پشت نویسی شده)
-تصویر آخرین مدرک تحصیلی
-تصویر کارت ملی
-تصویر تمام صفحات شناسنامه
-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه برادران)، تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.
-مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت(معلولین عادی با ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط)
-مدارک دال بر بومی بودن (برابر با توضیحات مندرج در آگهی)
-تصویر گواهینامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت‌های عمومی فن‌آوری اطلاعات(مهارت‌های هفتگانه ICDL(1 ,2) از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده.
تذکر ۱: در صورت نقص و مغایرت مدارک ارسالی با شرایط مندرج آگهی استخدامی، قبولی فرد پذیرفته شده کان لم یکن تلقی می‌شود.
تذکر ۲:مسئولیت ناشی از صحت و سقم مدارک ارسالی بر عهده متقاضی بوده و چنانچه در هریک از مراحل استخدامی خلاف این موضوع محرز شود، فرد یاد شده از انجام مراحل بعدی استخدام محروم خواهد شد.
تذکر ۳: مهلت ارسال مدارک به هیچ‌وجه قابل تمدید نخواهد بود.


 خبر ۱۷ خرداد ۹۳: آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها برگزار شد
آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌های کشور روز جمعه ۹ صبح با حضور داوطلبان در ۹ حوزه امتحانی و به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ روز جمعه ۱۶ خرداد ماه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها در ۹ حوزه امتحانی دبیرستان البرز تهران، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش، دانشکده الهیات و مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباس‌پور (دانشگاه صعنتی امیرکبیر)، ساختمان شماره‌های ۱و۲و ۳ دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با حضور داوطلبان شرکت در این آزمون برگزار شد.
نتایج آزمون تیر ماه اعلام و قبول‌شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه در نیمه دوم سال در شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار خواهند شد.
همچنین براساس آگهی منتشر شده؛ ۲۶۲ نفر جذب فرودگاه‌ها خواهند شد که براساس ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه ۲۵ درصد از سهمیه معادل ۷۱ نفر متعلق به فرزندان شهدا است.
یادآور می‌شود؛ در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها پنج هزار و ۲۳۴ نفر از بانوان و ۱۱ هزار و ۲۰۶ نفر از آقایان ثبت‌‌نام کرده‌ بودند.


خبر ۱۱ خرداد ۹۳ : آخرین اخبار آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌های کشور از ثبت‌نام ۱۶ هزار و ۴۴۰ نفر برای حضور در آزمون استخدامی این شرکت خبر داد.
سیدعبدالمجید روح‌الامینی با اعلام این خبر گفت: در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها که قرار است جمعه این هفته ۱۶ خرداد ما برگزار شد، پنج هزار و ۲۳۴ نفر از بانوان و ۱۱ هزار و ۲۰۶ نفر از آقایان ثبت‌نام کرده‌اند.
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی همچنین افزود: این آزمون در ۹ حوزه امتحانی و به‌صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

به‌گفته وی، آزمون در حوزه امتحانی بانوان در دبیرستان البرز تهران و آقایان نیز در هشت حوزه امتحانی شامل دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش، دانشکده الهیات و مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباس‌پور (دانشگاه صعنتی امیرکبیر)، ساختمان شماره‌های ۱و۲و ۳ دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار می‌شود.
روح‌الامینی همچنین خاطرنشان کرد: نتایج آزمون تیرماه اعلام و قبول شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه در نیمه دوم سال در شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار خواهند شد.
وی همچنین افزود: براساس آگهی منتشر شده ۲۶۲ نفر جذب فرودگاه‌ها خواهند شد که براساس ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه ۲۵ درصد از سهمیه معادل ۷۱ نفر متعلق به فرزندان شهدا است.
بنابراین گزارش، توزیع کارت آزمون نیز روز ۱۴ خرداد از طریق سایت سنجش انجام خواهد شد.


استخدام شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور

شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود بر اساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل ۹۹۱/۲۹/ نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاههای اجرایی و از محل مجوز استخدامی ۲۲۴/۹۲/۱۸۳۷۴  تعداد نفر یکصد و نود و یک از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی  تخصصی ، مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

شرایط عمومی‌استخدام :

1- داشتن تابعیت ایران
2- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی(غیر پزشکی) برای مردان
3- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
4- نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر و مواردی که به موجب آرای مراجع قانونی باعث منع استخدام می‌شود.
5- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند
6- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی‌ایران
7- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی‌کشور مندرج در قانون اساسی
8- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی‌، ثابت ، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاههای دولتی باشند.

شرایط اختصاصی استخدام:

1-  دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی یا مدرک همتراز(برای مشاغل که مدرک همتراز مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ( وقت ) یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در شرایط احراز آنها پیش بینی شده است .
تبصره: به مدارک تحصیلی بالاتر و یا پایین تر از مدارک مندرج در آگهی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
2- داشتن حداقل سن 20 سال وحداکثر 28 سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم، ۳0 سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و 32 سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و ۳۵ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تا آخرین روز مهلت ثبت نام
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ 1359/6/31 لغایت 1367/5/29) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت درجبهه‌های نبرد حق علیه باطل
ب) افراد خانواده معظم شهدا ، آزادگان ، مفقودالاثرها، جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی‌باشند شامل همسر، فرزندان، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال
ج) جانبازان و آزادگان و فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان ( ۹۵ درصد بالاتر ) و فرزندان آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محسن سلامت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:57

  کد دیدگاه : 1612156

  باسلام خسته نباشید جویای کار برای حراست هستم قد180وزن120 کیلو باتشکر وسپاس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن سلامت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:49

  کد دیدگاه : 1612148

  باسلام خسته نباشید جویای کار برای حراست هستم قد180وزن120 کیلو باتلر وسپاس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رقیه بابایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:43

  کد دیدگاه : 1372069

  دیپلمم ۲۳سالمه کار تو فرودگاه حالا هر قسمتی که باشه مشغول بشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین کسرایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:18

  کد دیدگاه : 1345786

  سلام حسین کسرایی هستم مجرد 32 ساله مربی دفاع شخصی .با سابقه 23 سال مربیگری و غیره…
  علاقمند کارهای حفاظت شخصیت و حراستی و غیره
  اماده همکاری با اشخااصو ارگانهای دولتی و خصوصی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:38

  کد دیدگاه : 742840

  چرا من که الان 3ساله توفرودگاهم وقراردادم با پیمانکارهستش من از این استخدام ها بی خبرم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهندس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:30

  کد دیدگاه : 267302

  باسلام خدمت ادمین گرامی
  بنده در سایت دعوت به همکاری سایپا فرم پرکردم
  به آدرس زیر
  http://employment.saipacorp.com/employment/Default.aspx
  آیا این سایت جعلی وکلاهبرداریه هستش؟ حالا که ثبت نام کردم واطلاعات شخصی وارد کردم چکار کنم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:45

   کد دیدگاه : 267371

   به نظر میرسه سایت رسمی شرکت باشد. به چه علت میفرمایید جعلی هست؟ مورد خاصی پیش امده؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهندس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:34

   کد دیدگاه : 267821

   آخه برخی سایت ها نوشتند که استخدامی در کار نیست و سرکاری هستش وممکنه جعلی باشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:13

    کد دیدگاه : 267855

    خب حداقل بنده این رو میتونم بگم خدمتتون که سایت خود سایپا هست. منتها اینکه استخدام فعالی دارند و یا خیر مطلع نیستم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مهندس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:13

     کد دیدگاه : 267889

     ممنون،خلاصه ببخشید چون سوال بنده بی ربط با موضوع اطلاعیه شما بود

     پاسخ دهید
     • نویسنده : admin

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:31

      کد دیدگاه : 267906

      مشکلی نیست. هدف کمک و انجام راهنمایی به شما عزیزان هست.

      پاسخ دهید
 • نویسنده : حسام جهانگیری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:41

  کد دیدگاه : 248954

  سلام خسته نباشید
  سایت فرودگاه رمز ورود میخواد باید از چه طریق عضو سایت بشم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسام جهانگیری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:38

  کد دیدگاه : 248952

  سلام خسته نباشید…
  نتایج کدام سایت اعلام میشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نگران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:20

  کد دیدگاه : 111840

  سلام سلام

  دوستان بشتابید بشتابید اگر هم قبول نشوید حداقل از این بی تکلیفی نجات میابید . به سایت مذکور مراجعه کنید و سپس برای اینجانب دعای خیر کنید .

  امروز در سایت اصلی شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور

  (http://www.airport.ir) زده است :

  نتايج آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌ها به‌زودی اعلام می‌شود

  تاریخ انتشار: 5/05/1393
  نتايج اوليه آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور به زودی روی پرتال این شرکت به نشانی http://WWW.AIRPORT.IR قرار می‌گیرد.
  به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ نتايج اوليه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها از سوي سازمان سنجش آموزش كشور واصل و جهت تائيد به معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور ارسال شده است.
  بر این اساس به اطلاع می‌رساند؛ اعلام نتايج اوليه پس از تائيد معاونت مذكور از طريق سايت شركت فرودگاه‌هاي كشور به نشاني http://www.airport.ir به اطلاع كليه شركت‌كنندگان خواهد رسيد.
  گفتنی است؛ كليه داوطلبان تا قبل از اعلام نتايج اوليه از طريق سايت ياد شده، از مراجعه و تماس با اداره كل آموزش و توسعه نيروي انساني خودداري کنند.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ارزو و ازاده و محمد و حمزه و عاطفه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:11

  کد دیدگاه : 85096

  سلام.
  هرکدام از ما دارای مدرک کارشناسی میباشیم
  رشته ها به ترتیب اسم:
  اموزش زبان خارجه
  حسابداری
  مهندسی جوش
  مهندسی برق
  حسابداری
  ما همه اعضای یک خانواده هستیم که واقعا کار درستی نداریم.
  متشکرم همکاران بیکار.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمزه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:00

  کد دیدگاه : 85085

  باسلام خدمت همکاران گرامی.
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی برق و ابزار دقیق هستم
  و تا امروز دنبال کارم که موفق به پیدا کردن کار نشده ام
  لطفا همفکری کنید و بگویید که چه کنم.
  متشکرم..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:53

   کد دیدگاه : 646886

   سلام امتحانی که دادم جوابش کی میدین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : خانم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:29

   کد دیدگاه : 700575

   باسلام بنده مدرک مهندسی اویونیک وکارشناس ارشد مهندسی مکاترونیک هستم به دنبال شغل

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...