• ۱۴۰۱/۱۲/۱۰
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت مهندسی الکا آریا - سال ۱۴۰۱

استخدام شرکت مهندسی الکا آریا - سال ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت مهندسی الکا آریا


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

ثبت اعتراض نتایج آزمون

خبر 6 اردیبهشت 1402: ثبت اعتراض نتایج آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ داوطلبان محترمی که به نتایج آزمون اعتراض دارند، می توانند از تاریخ پنجم تا دهم اردیبهشت ماه به قسمت ثبت اعتراض در سایت آزمون مراجعه نمایند. بدیهی است بعد از تاریخ مذکور به هیچ درخواستی پاسخ داده نخواهد شد.

ثبت اعتراض

دریافت کارت آزمون

خبر 15 اسفند 1401: دریافت کارت آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا فعال گردید.

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

زمان دریافت کارت آزمون

خبر 13 اسفند 1401: زمان دریافت کارت آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ زمان دریافت کارت پازمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا 15 الی 18 اسفند 1401 می باشد.

تمدید مجدد مهلت ثبت نام

خبر 6 اسفند 1401: تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا تا 9 اسفند 1401 تمدید گردید.

تمدید مجدد مهلت ثبت نام

خبر 29 بهمن 1401: تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا تا 5 اسفند 1401 تمدید گردید.

تمدید مهلت ثبت نام

خبر 21 بهمن 1401: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی الکا آریا تا 27 بهمن 1401 تمدید گردید.

شرایط آگهی استخدام

آگهی 11 بهمن 1401: استخدام شرکت مهندسی الکا آریا
شركت مهندسی الكا آریا با همكاری دانشگاه شهید بهشتی در نظردارد به منظور تامین خدمات مورد نیاز خود در خطوط شبكه ریلی كشور، از بین متقاضیان ذكور و بومی واجد شرایط، در مشاغل مندرج در جدول شماره (1) از طریق برگزاری آزمون كتبی، مصاحبه های علمی _ تخصصی، ارزیابی روانشناختی و شایستگی شغلی، معاینات طب كار، طی دوره ها ی آموزشی مربوطه و گزینش صلاحیت های اخلاقی و... تعدادی از واجدین شرایط را انتخاب نماید. افراد واجد شرایط متقاضی شركت در آزمون، می توانند جهت ثبت نام و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی از تاریخ 1401/11/10 تا تاریخ 1401/11/20 27 بهمن 1401 تا 5 اسفند 1401 تا 9 اسفند 1401 مطابق با شرایط ذكر شده، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. 

تذکرات
١ .صرفاً دارندگان مدارك تحصیلی مندرج در جدول شماره 1 مجاز به ثبت نام خواهند بود. (نكته: عنوان رشته های تحصیلی مندرج در مدرك
تحصیلی داوطلبان می بایست دقیقاً با عنوان رشته های مندرج در جدول شماره 1 همخوانی داشته باشد).
٢ .در این آزمون صرفاً داوطلبان بومی مجاز به شركت می باشند. (منظور محدوده های جغرافیایی برابر جدول شماره (1-2) تا (20-2) بر اساس تقسیمات مصوب كشوری می باشد).
٣ .داوطلبان چنانچه از شرایط ایثارگری برخوردار می باشند، ضروری است در تقاضانامه ثبت نام نسبت به تكمیل فیلد مربوطه اقدام نمایند.
فرزندان شهدا، برادر شهید، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یك سال اسارت و بالاتر به شرط ارائه مستندات ایثارگری تایید شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران، از شرط سن، حداكثر تا سقف 5 سال معاف می باشند. ضمن اینكه این دسته افراد نیز باید سایر شرایط مندرج در آگهی را دارا باشند. 
تعریف داوطلب بومی
افرادی كه حداقل دارای یكی از ویژگی های زیر باشند، داوطلب بومی تلقی می گردند:
الف- محل تولد یا صدور شناسنامه داوطلب با محدوده جغرافیایی موردتقاضا یكی باشد.
ب - داوطلب حداقل دو مقطع تحصیلی (از ابتدایی تا پایان دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در محدوده جغرافیایی محل موردتقاضا طی
كرده باشد.
ج- داوطلب حداقل یك مقطع تحصیلی (از ابتدایی تا پایان دبیرستان) در محدوده جغرافیایی محل موردتقاضا طی كرده باشد و در حال حاضر با ارائه اسناد معتبر، در محدوده مذكور سكونت داشته باشد.
نكته 1 : سكونت در محل جغرافیایی مورد تقاضا ، بدون داشتن یكی از شرایط بند های "الف یا ب یا ج " به منزله بومی بودن تلقی نمی گردد.
نكته 2 : حداكثر فاصله سكونت قابل قبول تا شهر انتخابی به منظور بومی بودن 70 كیلومتر می باشد. 
شرایط عمومی
1-1 -تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
2-1 -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
3-1 -نداشتن منع بكارگیری و نداشتن سوء پیشینه به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح.
4-1 -دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیرپزشكی .
5-1 -داشتن شرایط فیزیكی مورد نظر و سلامت كامل جسمانی و روانی متناسب با شغل برابر استانداردهای مورد نظر شركت. 
شرایط اختصاصی

2-1- سن:
در مشاغل لکوموتیوران راهبر جرثقیل ریلی، متصدی ترافیک، حفاظت ایستگاهی، راهبر ماشین آلات مکانیزه خط، تکنسین ارتباطات و علائم الکتریکی، متصدی تخلیه و بارگیری، امور ساختمان و تاسیسات (متصدی تاسیسات، ساختمانی، برقی و مکانیکی)، امور ساختمان و تاسیسات (متصدی فضای سبز)، اپراتور دوربین و متصدی امور حراست متولدین (1373/01/01 به بعد) با دارا بودن کارت پایان خدمت و (متولدین 1375/01/01 به بعد) با دارا بودن معافیت دائم غیر ،پزشکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
در مشاغل سوزنبان، امور خدمات ایستگاهی (نظافت اماکن، اطلاعات ایستگاه)، امور ساختمان و تاسیسات (کارگر فنی، کارگر فضای سبز)، حفاظت فیزیکی (نگهبان)، متولدین (1375/01/01 به بعد) با دارا بودن کارت پایان خدمت و متولدین (1377/01/01 به بعد) با دارا بودن معافیت دائم غیر پزشکی، مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
در شغل تعمیرکار ماشین آلات مکانیزه خط، متولدین (1366/01/01 به بعد) با دارا بودن کارت پایان خدمت و متولدین (1368/01/01 به بعد) با دارا بودن معافیت دائم غیر پزشکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
2-2- سابقه:
داوطلبانی که دارای سابقه خدمت در مجموعه سیر و حرکت راه آهن یا واحدهای تعمیراتی ناوگان و مشاغل زیر ساخت ریلی می باشند حداکثر تا 4 سال به سقف سنی افزوده می گردد (با ارائه سوابق بیمه ای مرتبط و تایید شده توسط سازمان تامین اجتماعی)
2-3- متقاضی استفاده از شرط حداکثر سن، صرفا مجاز به استفاده یکی از شرایط بندهای 3 تذکرات (1) و 2-2- سابقه می باشد.

مفاد آزمون کتبی

سوالات دروس عمومی:
1. برای همه مشاغل شامل اطلاعات عمومی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان عمومی (انگلیسی)
سوالات دروس تخصصی:
1. لکوموتیوران راهبر ماشین آلات مکانیزه خط، راهبر جرثقیل ریلی و امور ساختمان و تاسیسات (متصدی تاسیسات ساختمانی، برقی مکانیکی): ریاضی و آمار، مبانی مکانیک، مبانی برق و الکترونیک، مبانی فیزیک
2. تکنسین ارتباطات و علائم الکتریکی: ریاضی و آمار، مبانی مخابرات، مبانی برق و الکترونیک، مبانی فیزیک
3. متصدی ترافیک، حفاظت ایستگاهی، متصدی امور حراست، متصدی تخلیه و بارگیری و اپراتور دوربین: ریاضی و آمار، مبانی مکانیک، مبانی برق و الکترونیک، مبانی فیزیک
4. سوزنبان و حفاظت فیزیکی (نگهبان)- در سطح دیپلم: ریاضی و آمار، مبانی مکانیک، مبانی برق و الکترونیک، مبانی فیزیک
5. تعمیرکار ماشین آلات مکانیزه خط، امور خدمات ایستگاهی (نظافت اماکن و اطلاعات ایستگاه) و کارگر فنی (در سطح دیپلم): اطلاعات عمومی
6. متصدی فضای سبز: دروس فنی و حرفه ای رشته کشاورزی (امور زراعی و امور باغی)
7. کارگر فضای سبز (در سطح دیپلم): دروس فنی و حرفه ای رشته کشاورزی (امور زراعی و امور باغی)
دفترچه شامل سوالات عمومی و تخصصی
حداکثر تعداد 120، سوال به تفکیک 40 سوال برای دروس عمومی (برای هر درس 10 سوال) و حداکثر 80 سوال برای دروس تخصصی برای هر درس 20 سوال در نظر گرفته شده است.
تبصره:
کلیه سوالات آزمون به صورت چهارگزینه ای می باشد.
دفترچه سوالات آزمون عمومی و تخصصی دارای نمره منفی می باشد، هر سه پاسخ اشتباه معادل یک نمره منفی در نظر گرفته می شود.

نحوه و مهلت ثبت نام در آزمون
داوطلبان از تاریخ 1401/11/10 حداکثر تا پایان روز 141/11/20 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.
مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
واریز مبلغ 2/000/000 ریال (معادل دویست هزار تومان) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون
نکته: وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
بارگذاری عکس پرسنلی اسکن شده (حجم نباید بیشتر از 70 کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر مدرک تحصیلی اسکن شده (حجم نباید بیشتر از 200 کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر صفحه اول شناسنامه اسکن شده (حجم نباید بیشتر از 200 کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی اسکن شده (حجم نباید بیشتر از 200 کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر مدرک دو مقطع تحصیلی و یا یک مقطع تحصیلی همراه با تصویر سند محل سکونت کنونی در صورت استفاده از شرایط بومی (حجم نباید بیشتر از 200 کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر مدرک ایثارگری بر اساس بند 3 تذکرات (1) (حجم نباید بیشتر از 200 کیلوبایت باشد)
بارگذاری فایل سوابق کاری مرتبط با فرمت پی دی اف (pdf) در صورت دارا بودن شرایط سابقه کاری (حجم، مطابق فایل دانلود شده از سازمان تامین اجتماعی)
زمان توریع کارت و برگزاری آزمون
تاریخ توزیع کارت: از روز دوشنبه 1401/12/01 تا روز پنجشنبه 1401/12/04
تاریخ آزمون کتبی: روز جمعه مورخ 1401/12/05 همزمان در 21 محل جغرافیایی کشور
تذکر: دارا بودن مدرک تحصیلی در زمان ثبت نام الزامی می باشد (داوطلب در صورت قبولی در آزمون کتبی ملزم به ارائه اصل یا گواهی موقت مدرک تحصیلی خود می باشد. به معرفی نامه های تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه، گواهی های موردی و ... به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد و در هر مرحله از آزمون، داوطلب از ادامه فرایند بکارگیری حذف خواهد شد). 
ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود از طریق درگاه اینترنتی دانشگاه شهید بهشتی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری 9 رقمی پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
دریافت کارت ورود به جلسه، براساس اعلام زمان و مکان برگزاری آزمون درسایت مذکور
تبصره: داوطلبان گرامی درمرحله ثبت اینترنتی اطلاعات، دقت نمایند. مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده به عهده داوطلب می باشد. 
داوطلبان می بایست پس از ثبت نهایی اطلاعات و دریافت کد رهگیری 9 رقمی نسبت به تایید نهایی ثبت نام خود اطمینان حاصل نموده و جهت چاپ صفحه تائیدیه نهایی ثبت نام خود، اقدام نمایند. شایان ذکر است هرگونه اطلاع رسانی یا پیگیری فرآیند مذکور از طریق درگاه اینترنتی دانشگاه شهید بهشتی معتبر می باشد.
تبصره: هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یک شغل در خواستی را دارد.
 تذکرات (2) عدم دریافت کد رهگیری 9 رقمی به منزله عدم تکمیل فرایند ثبت نام توسط داوطلب می باشد.
شماره تلفن همراه ثبت شده در تقاضانامه، ملاک اطلاع رسانی پیامکی به داوطلب می باشد. لذا در ثبت شماره اعلامی، دقت لازم صورت پذیرد. ضمناً مسئولیت هر گونه تغییر، ثبت شماره غیر شخصی، خاموش بودن شماره همراه ثبت شده و .... به عهده داوطلب می باشد.
چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی، ثبت نام نموده و در آزمون شرکت نماید، با محرز شدن عدم صحت مندرجات ثبت شده از سوی ایشان، حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار، موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
بدیهی است قبولی درآزمون کتبی و مصاحبه ها به منزله پذیرش نهایی نمی باشد بلکه مراحل آزمون شامل قبولی در آزمون کتبی، مصاحبه های علمی -تخصصی، شایستگی شغلی، معاینات طب کار، گزینش صلاحیت های اخلاقی و طی دوره های آموزشی مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر یک از مراحل قید شده از ایشان جهت شرکت در مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
هزینه معاینات طب کار بر عهده داوطلب می باشد. (که این معاینات شامل معاینات کامل جسمانی، معاینات کامل بینایی سنجی و اختلالات دید رنگی، معاینات کامل شنوایی سنجی، آزمایشات کامل خون و تست های غربالگری سوء مصرف مواد می باشد.)
هزینه دوره های آموزشی بر عهده داوطلب می باشد که به صورت اقساط پس از اشتغال، ماهیانه از حقوق فرد کسر خواهد شد. لازم به ذکر  است در صورت عدم قبولی در دوره های آموزشی، هزینه به صورت کلی از داوطلب اخذ می گردد.
به کار گیری نیرو از طریق این آگهی بر عهده شرکت مهندسی الکا آریا بوده و هیچ گونه ارتباطی به جذب نیرو در شرکت راه آهن ج.ا.ا  نداشته و مسئولیت آن برعهده شرکت مهندسی الکا آریا می باشد.
مکان برگزاری آزمون
مکان برگزاری آزمون متعاقباً ازطریق سایت اعلام خواهد شد.
داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 73932775-021 تماس حاصل نمایند.
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به" شرکت مهندسی الکا آریا " می باشد.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون


+
دانلود دفترچه شرایط (PDF)
تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 09 اسفند 1401
دریافت کارت آزمون: 15 الی 18 اسفند 1401
زمان برگزاری آزمون: 19 اسفند 1401
منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی مشاغل ریلی راه آهن
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون


جهت مشاهده آگهی در سایت دانشگاه شهید بهشتی کلیک نمایید

صفحات مرتبط

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2710436
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد