آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام مربیان حق التدریس (اخبار جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۱۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
جزئیات بیشتر در مورد خبر

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس)

لینک های مفید و مرتبط
اخبار استخدام آموزش و پرورش اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی استخدام مربیان حق التدریس سازمان فنی و حرفه ای
اخبار استخدام معلمان ابتدایی اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی افزایش حقوق حق التدریس مربیان فنی حرفه ای آرشیو اخبار استخدام مربیان حق التدریس
اخبار سازمان فنی و حرفه ای استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای  آئین نامه استخدام مربیان فنی و حرفه ای شرایط استخدام معلمان حق التدریس 
 

جهت مشاهده آگهی استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (سال - 98) اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده مهمترین اخبار استخدام مربیان حق التدریس آرشیو زیر را ملاحظه نمایید


خبر 3 آذر 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش روز جمعه ۱۹ آذر ماه جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 ابان 1400: آیا معلمان شاغل در آموزش و پرورش میتوانند در آزمون استخدامی شرکت کنند؟
وحیدی عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی: طرح استخدام معلمان، در کمیسیون تخصصی آموزش و پرورش با حضور سازمان اداری استخدامی و سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد.
طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش 170 هزار نیرو در حوزه تعلیم و تربیت کسری داریم. 
معلمان خرید خدمات آموزشی، نهضتی ها، برون سپاری و تمام معلمانی که طرف قرارداد آموزش و پرورش هستند مثل پیش دبستانی ها و مراکز دولتی می توانند در آزمون شرکت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مهر 1400: اصلاح و ابلاغ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: سایت آموزش و پرورش)

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت، هیات وزیران در جلسه ۱۸ مهر ۱۴۰۰، با توجه به نیاز وزارت آموزش و پرورش به استمرار خدمت مشمولان ماده (۶) اصلاحی آیین‌نامه اجرایی مربوط به قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، با اصلاح آیین‌نامه مذکور موافقت کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 مهر 1400: تداوم همکاری با پذیرفته نشدگان آزمون استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

گروهی از آموزشیاران نهضتی در امتحان اول مردادماه سالجاری برای ورود به دانشگاه فرهنگیان سطح کشور موفق به قبولی نشدند. به گزارش ایسنا، وی افزود: با پیگیری‌های انجام گرفته و همت وزیر آموزش و پرورش و موافقت هیات دولت، مقرر شد تا این افراد از امروز به صورت حق التدریسی به کار قبلی خود ادامه دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 شهریور 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون جامع پایان دوره سری دوم مشمولان تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به اطلاع آن دسته از مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (معلمان حق‌التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان پیش‌دبستان و خرید خدمات آموزشی) می­ رساند، آزمون جامع پایان دوره برای سری دوم مشمولان روز جمعه 12 شهریور ماه سال جاری راس ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (منبع: اداره کل آموزش و پرورش تهران)

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، از اعلام جزئیات نحوه ورود مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش به سامانه آزمون 22 مرداد خبر داد. مشمولان آزمون موظف هستند روز چهارشنبه 20 مرداد ماه از ساعت 9 تا 15 با ورود به سایت آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان نسبت به احراز هویت خود اقدام نمایند.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 خرداد 1400: تعیین تکلیف معلمان سال 91 تا 99 توسط کمیسیون آموزش مجلس (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

عضو کمیسیون آموزش گفت: این کمیسیون می‌خواهد معلمان وارد شده از سال ۹۱ تا ۹۹ را تعیین تکلیف کند؛ چراکه قانون استخدامی برای سال ۹۱ به بعد وجود ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 اردیبهشت 1400: جذب معلم از طریق آزمون سراسری، آزاد و تعیین تکلیف معلمان حق التدریس (منبع: خبرگزاری برنا)

یارمحمد حسین بر درباره جذب معلم در وزارت آموزش و پرورش گفت: در سالجاری حدود 80 هزار ردیف استخدامی در سازمان اداری استخدامی برای دانشجویان متعهد خدمت از طریق آزمون سراسری، آزاد و تعیین تکلیف معلمان حق التدریس جذب می‌شوند.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 ادیبهشت 1400: مجوز جذب 30 هزار معلم حق التدریس صادر شد (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از صدور مجوز استخدام ۳۰ هزار معلم با پیگیری‌های مجلس به ویژه کمیسیون آموزش در هفته معلم خبر داد.
محمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به صدور مجوز استخدام برای ۳۰ هزار معلم در آستانه هفته معلم، اظهار کرد: بر اساس مصوبه مجلس در 1397 تبدیل وضعیت نیروهای غیررسمی پیش از سال 1392 در دستور کار سازمان امور استخدامی و وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت.
نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر این اساس، اقدامات لازم برای جذب این معلمان که حدود 88 هزار نفر بودند، آغاز و به تدریج معلمان از ناحیه این مصوبه به صورت رسمی با آموزش و پرورش همکاری خود را ادامه دادند.
وی با یادآوری اینکه حدود 30 هزار معلم از ناحیه قانون تعیین تکلیف نیروهای بلاتکلیف در آموزش و پرورش باقی مانده بودند، گفت: تا کنون مجوز استخدام معلمان در دو مرحله صادر شده و باقی مانده این عزیزان نیز که شامل 30 هزار نفر می‌شوند در هفته معلم به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: البته همه این معلمان در حال حاضر به صورت حق التدریس با آموزش و پرورش در حال همکاری هستند؛ لذا جذب این عزیزان در مشکل کمبود معلم در آموزش و پرورش تأثیری ندارد، بلکه فواید و مزیت‌های دیگری را برای معلمان و سیستم و آموزش کشور خواهد داشت.


خبر 6 اردیبهشت 1400: جزییاتی از استخدام 30 هزار معلم غیررسمی (منبع: خبرگزاری میزان)

معاون وزیر آموزش و پرورش از استخدام ۳۰ هزار معلم از معلمان غیررسمی خبر داد و گفت: مجوز استخدام این معلمان را از سازمان امور اداری و استخدامی گرفتیم.
خبرگزاری میزان - صداوسیما نوشت: قاسم احمدی لاشکی درباره استخدام معلمان غیررسمی گفت: مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر از معلمان غیررسمی را از سازمان امور اداری و استخدامی گرفتیم و با اخذ این مجوز پرونده استخدام ۸۸ هزار معلم غیررسمی بعد از ۲۰ سال بسته شد.
وی ادامه داد: از ۸۸ هزار معلم غیررسمی مشمول استخدام بیش از ۳۰ هزار نفر باقی مانده بودند که با اخذ این مجوز این دسته از معلمان نیز در هفته معلم به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.
قاسم احمدی لاشکی تاکید کرد: بخشنامه استخدام این معلمان در یکی دو روز آینده به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.
احمدی لاشکی خاطرنشان کرد: هم اکنون همه معلمانی که از قبل از سال ۹۱ در مدارس دولتی فعالیت می‌کردند و طبق مصوبه مجلس مشمول استخدام بودند به استخدام آموزش و پرورش درآمدند.
وی گفت: استخدام در آموزش و پرورش از این به بعد از طریق کنکور سراسری و آزمون استخدامی خواهد بود و هیچ معلمی خارج از این موارد به استخدام آموزش و پرورش درنخواهد آمد.
معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: آموزش و پرورش امسال ۲۰ هزار معلم را از طریق کنکور سراسری و دانشگاه فرهنگیان جذب خواهد کرد.
احمدی لاشکی گفت: آموزش و پرورش از این به بعد هیچ تعهدی برای استخدام معلمان غیررسمی ندارد.
وی افزود: از ۶ هزار نفر از معلمانی که در آزمون استخدامی سال گذشته آموزش و پرورش نشده اند نیز می‌توانند دوباره در آزمونی که در خرداد یا تیر برگزار می‌شود شرکت کرده و پس از کسب رتبه لازم به استخدام آموزش و پرورش درآیند.
احمدی لاشکی گفت: آموزشیاران نهضت سوادآموزی ورودی قبل از ۹۲ که سوادآموز داشته و هم اکنون در سازمان نهضت سوادآموزی فعالیت دارند نیز مشمول استخدام خواهند شد، اما آموزشیاران تک دوره غیرفعال مشمول استخدام نخواهند شد.
وی افزود: طبق تاکید آموزش و پرورش معلمان شاغل غیررسمی مشمول استخدام نیازی به ارایه سند مالی دریافت حقوق در سال‌های تدریس خود را نخواهند داشت.
معاون وزیر آموزش و پرورش به حل مشکل ۴۰ هزار نفر از معلمان دانشسرایی اشاره کرد و گفت: در جلسه‌ای که با قضات و مسئولان دیوان عدالت اداری داشتیم مشکل بازنشستگی این معلمان نیز برطرف شد و معلمانی که قبل از اول مهر ۹۹ حکم کارگزینی برای آن‌ها صادر شده و کسورات خود را پرداخت کرده بودند امسال بازنشسته خواهند شد.
آقای احمدی لاشکی با اشاره به طرح رتبه بندی معلمان نیز افزود: این طرح هم اکنون در مجلس درحال بررسی است و این طرح مشمول معلمان رسمی و پیمانی و کارکنان مدرسه شامل مدیر و معاون می‌شود و مشمول خدمتگزاران مدرسه نخواهد شد.
وی گفت: در حال گفتگو با مجلس هستیم تا بتوانیم کارکنان اداری در ادارات آموزش و پرورش را هم مشمول طرح رتبه بندی قرار دهیم.
احمدی لاشکی افزود: پیگیر حل مشکلات سرایداران مدارس هم هستیم و پیشنهاداتی از طرف وزیر آموزش و پرورش به مراکز تصمیم گیرنده داده شده است تا بتوانیم حقوق و مزایای این افراد را نیز افزایش دهیم.
وی با اشاره به موضوع معلمان خرید خدماتی، گفت: هم اکنون بیش از ۲۰ هزار نفر از معلمان خرید خدماتی در آموزش و پرورش مشغول فعالیت هستند و در مناطقی که امکان استفاده از معلمان رسمی تمام وقت وجود ندارد به کارگیری شده اند.
معاون وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: حقوق و مزایای این معلمان از ابتدای سال تحصیلی جاری افزایش داده ایم.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 29 فروردین 1400: تبدیل وضعیت 30 هزار نفر از مشمولان قانون استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای تبدیل وضعیت ۳۰ هزار نفر از مشمولان قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی با معرفی جهت گذراندن دوره یک‌ساله مهارت‌آموزی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را اعلام کرد.
به گزارش ایسنا، در اجرای قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی وزارت آموزش‌وپرورش، مصوب ۱۳شهریور۹۷ مجلس شورای اسلامی و آیین‌نامه‌های اجرایی مربوط (الحاقات بعدی)،
مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری، اطلاعیه مربوط به مشمولان قانون مذکور را که به استناد مجوز شماره ۳۸۹۲۶۰ مورخ ۱۳اسفند۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور، برای تبدیل وضعیت ۳۰۰۰۰ نفر از مشمولان که از سوی ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها جهت گذراندن دوره یک‌ ساله مهارت‌آموزی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی معرفی‌شده‌اند، را اعلام کرد.


خبر 12 اسفند 99: برگزاری آزمون مجدد برای استخدام معلمان شاید در بهار 1400

وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمانی که در آزمون استخدام امسال پذیرفته نشده و یا به هر علت موفق به شرکت در آن نشده اند، می‌توانند در این آزمون که بهار سال آینده برگزار ‌می شود، شرکت کنند و به استخدام آموزش و پرورش در آیند.
آقای محسن حاجی میرزایی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: شاخص‌های شرکت در آزمون استخدامی معلمان تفاوتی نکرده است و معلمان حق التدریس بعد از سال ۹۱ و نهضتی‌های فعال قبل از سال ۹۲ می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
وی افزود: مرحله اول حق التدریس معلمان ماه گذشته پرداخت شد و سازمان برنامه و بودجه به ما وعده داده است که بعد از پرداخت حقوق اسفند که در چند روز آینده خواهد بود مرحله دوم حق التدریس معلمان نیز پرداخت شود.
وی به رتبه بندی معلمان نیز اشاره کرد و گفت: لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه فردا یا هفته آینده هیأت دولت مطرح می‌شود و پس از تصویب به مجلس ارائه خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

۰۴ آذر ۱۴۰۰
اعلام زمان برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش

برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان تعیین تکلیف آموزش و پرورش در 19 آذر ماهجهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 3 آذر 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورشدبیر ستاد برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش روز جمعه ۱۹ آذر ماه جاری خبر داد.به گزارش ایسنا...

مشاهده بیشتر
۳۰ آبان ۱۴۰۰
جزییات بررسی طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان

اعلام جزئیات ساماندهی کلیه معلمان آموزش و پرورشجهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اخبار تبدیل وضعیت معلمان اینحا کلیک نماییدخبر 29 آبان 1400: جزییات بررسی طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلماننماینده مهاباد درمجلس جزیئات و آخرین وضعیت بررسی طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان آموزش و پرورش در مجلس را تشریح کرد.جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح آخرین وضعیت بررسی طرح تبدیل وضعیت استخدامی مع...

مشاهده بیشتر
۲۹ آبان ۱۴۰۰
کمبود 110 هزار سرایدار و نیروی خدماتی در آموزش و پرورش

کمبود بیش از 197 هزار معلم در آموزش و پرورشجهت ورود به صفحه اخبار استخدام نیروی خدماتی در آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدخبر 29 آبان 1400: کمبود 110 هزار سرایدار و نیروی خدماتی در آموزش و پرورشمعاون سابق برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش از کمبود بیش از ۱۹۷ هزار معلم و ۱۱۰ هزار سرایدار و نیروی خدماتی در سراسر کشور خبر می‌دهد.کمبود نیرو هم در بخش آموزشی مانند معلم، مربی بهداشت، مربی پرورشی و ... تبدیل به بحران شده و...

مشاهده بیشتر
۲۵ مهر ۱۴۰۰
اصلاح و ابلاغ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

 استمرار به کارگیری پذیرفته نشدگان آزمون آموزشیاران نهضت، حق التدریس در صورت نیازجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 25 مهر 1400: اصلاح و ابلاغ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزیبا امضای معاون اول رئیس‌جمهور، آیین‌نامه اجرایی مربوط به قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش اص...

مشاهده بیشتر
۱۹ مهر ۱۴۰۰
تداوم همکاری با پذیرفته نشدگان آزمون استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی

تداوم همکاری با قبول نشدگان آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی بصورت حق التدریسجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 19 مهر 1400: تداوم همکاری با پذیرفته نشدگان آزمون استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزیرئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تداوم همکاری با آموزشیاران نهضتی که در آزمون اول مردادماه پذیرفته نشدند، خبر داد.علیرضا منادی در گفت‌وگو با خبرنگاران، در تشریح این خبر، اظهار کرد: گ...

مشاهده بیشتر
۰۷ مهر ۱۴۰۰
اعلام جزئیات طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان

معرفی نیروهای مشمول طرح تبدیل وضعیت معلمانجهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اخبار تبدیل وضعیت معلمان اینحا کلیک نماییدخبر 7 مهر 1400: اعلام جزئیات طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلماننماینده مهاباد در مجلس از تهیه و تدوین طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان مجلس خبر داد .جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از تهیه و تدوین طرح طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان خبر داد.نماینده مهاباد در مجلس با بیان ا...

مشاهده بیشتر
۰۷ شهریور ۱۴۰۰
اعلام زمان برگزاری آزمون جامع پایان دوره سری دوم مشمولان تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش

برگزاری آزمون جامع پایان دوره سری دوم مشمولان روز جمعه 12 شهریورجهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 6 شهریور 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون جامع پایان دوره سری دوم مشمولان تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورشویژه مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (سری دوم معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مربیان پیش دبستانی و خرید خدمات آموزشی)به اطلاع آن دسته از مشمولان قانون...

مشاهده بیشتر
۲۰ مرداد ۱۴۰۰
اعلام زمان برگزاری آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش

نحوه ورود به سامانه آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورشجهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 17 مرداد 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورشعضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، از اعلام جزئیات نحوه ورود مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش به سامانه آزمون 22 مرداد خبر داد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و...

مشاهده بیشتر
۲۶ خرداد ۱۴۰۰
تعیین تکلیف معلمان سال 91 تا 99 توسط کمیسیون آموزش مجلس

جا ماندن حدود 253 نفر از معلمان از تعیین تکلیف جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 25 خرداد 1400: تعیین تکلیف معلمان سال 91 تا 99 توسط کمیسیون آموزش مجلسعضو کمیسیون آموزش گفت: این کمیسیون می‌خواهد معلمان وارد شده از سال ۹۱ تا ۹۹ را تعیین تکلیف کند؛ چراکه قانون استخدامی برای سال ۹۱ به بعد وجود ندارد.مهدی اسماعیلی رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با...

مشاهده بیشتر
۱۳ خرداد ۱۴۰۰
تبدیل وضعیت 30 هزار نفر از مشمولان قانون استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضت

تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزیجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 29 فروردین 1400: تبدیل وضعیت 30 هزار نفر از مشمولان قانون استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضت مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای تبدیل وضعیت ۳۰ هزار نفر از مشمولان قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی با معرفی...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد