منقضی شده [ مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید ]

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام کارشناس گرافیک و کارشناس تولید محتوا

به رده های شغلی زیر در تهران نیازمنیدم:

ردیف عنوان شغل توضیحات
1 کارشناس تولید محتوای تصویری (عکس + فیلم) تهیه عکس های بخش مقالات ، شبکه های اجتماعی ، محصولات ، بنر هاو ارائه به کارشناس گرافیک – تسلط به زبان انگلیسی و آشنا با ترجمه – آشنا به تولید محتوای خلاقانه در وب و رسانه های اجتماعی – هم‌فکری در نگارش و ویرایش محتواهای تبلیغاتی آنلاین – تسلط بر نرم افزار های تدوین و صداگذاری ویدئو  ( Final cut & Motion or After Effect) – تسلط بر نرم افزار های صدابرداری (Logic Pro & Audition) – آشنایی با مبانی فیلم برداری (دوربین های DSLR و Gopro) ، تولید ویدیو و انیمیشن – آشنا به اصول سئو و محتوا تحت وب
شرح شغل:
کارشناس تولید محتوای بصری بایستی تمام نیازهای کارشناس گرافیک را در زمینه عکس تامین نموده و در مسیر بهبود و تنظیم محتوای تصویری عکسی با وی همکاری نماید. همچنین بایستی نسبت به تنظیم و تهیه ویدئو مورد نیاز از روی متون تولید شده استخراج شده از ویدئو توسط کارشناس تولید محتوای متنی اقدامات لازم را فراهم نموده و محتوای ویدئویی، انیمیشن و .. را تهیه نماید.
2 کارشناس گرافیک در امر تولید محتوا تسلط کافی روی نرم افزار های گرافیک  – آشنایی کامل با سیستم های مدیریت محتوای سایت (CMS) و شبکه های اجتماعی و نیاز های آن – آشنایی و تسلط به شبکه های اجتماعی و پلتفرم های موبایل – آشنا به تولید محتوای خلاقانه در وب و رسانه های اجتماعی – هم‌فکری در نگارش و ویرایش محتواهای تبلیغاتی آنلاین – آشنا به اصول سئو و محتوای تحت وب
شرح شغل:
کارشناس گرافیک بایستی توانایی طراحی در زمینه های کار مرتبط و با استفاده از محتوای متنی که در اختیار وی قرار می گیرد را داشته باشد. همچنین با رعایت استانداردهای لازم برای وب سایت و شبکه های اجتماعی محتوای تصویری و گرافیکی مورد نیاز را به بهترین نحو ممکن تولید کرده و در در صورت نیاز نسبت به انتشار آن ها در وب سایت و شبکه های اجتماعی اقدام نماید.

متقاضیان واجد شرایط رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال نمایند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...