• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام قوه قضاییه استان اصفهان (اطلاعیه مدارک)

استخدام قوه قضاییه استان اصفهان (اطلاعیه مدارک)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی دادگستری استان اصفهان

جهت ورود به صفحه جامع استخدام قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه مدارک

خبر 24 اردیبهشت 1401: قابل توجه پذیرفته شدگان محترم آزمون استخدامی کادر اداری 1400/12/20 دادگستری استان اصفهان: باسلام و تحیّت. ضمن عرض تبریک قبولی در آزمون کتبی استخدامی کادر اداری قوه قضائیه، مقتضی است جهت بررسی مدارک استخدامی، در تاریخ و ساعت ارسالی شخصاً و با در دست داشتن اصل مدارک اعلامی به شرح ذیل به آدرس : اصفهان - خیابان چهار باغ بالا – چهار راه نظر – مقابل ساختمان بورس – ساختمان ستاد مرکزی دادگستری استان اصفهان مراجعه نمائید.
یک قطعه عکس تمام رخ جدید ( با رعایت حجاب اسلامی)
اصل شناسنامه پذیرفته شده و افراد تحت تکفل
اصل کارت ملی پذیرفته شده و افراد تحت تکفل
اصل مدرک تحصیلی شرکت در آزمون استخدامی ( اصل دانشنامه و یا اصل گواهینامه موقت تحصیلی)
اصل کارت پایان خدمت و یا اصل کارت معافیت (ویژه آقایان)
اصل گواهی ایثارگری، اخذ شده از سامانه بنیاد شهید و امور ایثارگران مخصوص خانواده محترم شهداء ، جانبازان و آزادگان (در صورت استفاده از سهمیه مذکور)
اصل گواهی ایثارگری اخذ شده از یگان اعزام کننده (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، جهاد سازندگی و ...) مخصوص رزمندگان (در صورت استفاده از سهمیه مذکور)
اصل گواهی معلولیت اخذ شده از سازمان بهزیستی (در صورت استفاده از سهمیه مذکور)
مدارک دال بر بومی بودن (در صورت استفاده از سهمیه مذکور مطابق محتویات دفترچه آزمون استخدامی)
تصویر کارنامه قبولی در آزمون کتبی فوق
با توجه به اینکه سوابق افرادی که از سهمیه شورای حل اختلاف استان اصفهان استفاده نموده اند؛ بصورت متمرکز استعلام گردیده، افرادی که در شورای حل اختلاف سایر استان ها شاغل و از سهمیه مذکور استفاده نموده اند موظفند از شورای حل اختلاف استان محل خدمت خود نسبت به اخذ گواهی مربوط اقدام و در زمان بررسی مدارک گواهی خود را ارائه نمایند.
 تذکرات ضروری:
* در زمان حضور رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی و استفاده از ماسک و خودکار شخصی الزامی می باشد.
* با توجه به زمانبندی انجام شده در تاریخ مقرر و راس ساعت اعلامی مراجعه نمائید.
* از ورود افراد همراه و در غیر از تاریخ مقرر به داخل ساختمان جلوگیری بعمل می آید.
* با توجه به اینکه روند بررسی مدارک از تاریخ 1401/2/25 لغایت 1401/3/31 در حال انجام می باشد. از تماس و حضور غیر ضروری جداً خودداری گردد.
* زمان و مراحل انجام مصاحبه تخصصی پس از تائید نهایی لیست بررسی مدارک توسط قوه قضائیه متعاقباً اطلاع رسانی می گردد.

اعلام نتایج آزمون

خبر 6 اردیبهشت 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کاربران عزیز به اطلاع می رسانیم؛ کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی سامانه قرار گرفته و داوطلبان می‌توانند با استفاده از کد ملی و کد رهگیری، پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی داشته باشند.
شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که در بخش «نتیجه نهایی آزمون کتبی» کارنامه آنان، عبارت «دعوت به مرحله بررسی مدارک» را ملاحظه می‌کنند، به عنوان پذیرفته‌شده مرحله آزمون کتبی شناخته شده و زمان و مکان مرحله بررسی مدارک آنان، توسط قوه قضائیه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جهت بازیابی کدرهگیری کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

برگزاری آزمون قوه قضاییه در اصفهان

خبر 20 اسفند 1400: ایسنا/اصفهان معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در استان اصفهان خبر داد. ادامه خبر...

ظرفیت جذب اصفهان در آزمون قوه قضاییه

خبر 20 بهمن 1400: رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: آزمون استخدامی قوه قضاییه برای جذب 9 هزارو 600 نفر در دستگاه قضایی، توسط معاونت آموزش جهاددانشگاهی، همزمان با سراسر کشور در اصفهان برگزار می‌شود.
 باشگاه خبرنگاران جوان اصفهان - مهدی ژیانپور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی قوه قضاییه از 19 بهمن آغاز شده و تا 28 بهمن ادامه دارد و علاقمندان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت جهاد دانشگاهی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
استخدام در این آزمون عمدتاً از میان رشته‌های علوم انسانی است که شرایط سنی داوطلبان برای دارندگان مدرک کاردانی و کارشناسی حداقل 20 سال تمام و حداکثر 35 سال و برای دارندگان مدارک کارشناسی ارشد و دکتری 38 سال است.
او از جذب بیش از 700 نیرو در استان اصفهان در این آزمون خبر داد و گفت: 561 نفر به‌عنوان متصدی امور دفتری، 105 نفر مسئول ابلاغ و اجرا، 77 نفر ماشین‌نویس، 34 نفر برای عنوان شغلی کاردان اقدامات تأمینی و تربیتی و یک نفر مسئول خدمات مالی در اصفهان پذیرش خواهند شد.
آزمون استخدامی قوه قضائیه در 31 استان کشور به‌صورت همزمان در نیمه دوم اسفندماه برگزار می‌شود.
داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه در سال 1400 ، باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت به ثبت‌نام اینترنتی در آزمون اقدام کنند.

دفترچه شرایط آزمون استخدام قوه قضاییه

آگهی 18 بهمن 1400: قوه قضائیه در نظر دارد به استناد بند ث ماده 113 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه کشور و موافقت اصولی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، تعداد 9600 نفر از افراد واجد شرایط سراسر کشور را از طریق برگزاری آزمون و انجام مراحل گزینش و مصاحبه به منظور خدمت در دادگستری کل استانها به صورت پیمانی استخدام نماید. مهلت ثبت نام تا 28 بهمن 1400 می باشد.
لذا کلیه متقاضیان، میتوانند در مهلت مقرر و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات موردنیاز، نسبت به ثبت نام جهت شرکت در آزمون فوق اقدام نمایند.  
> نکته بسیار مهم

با عنایت به اینکه در راستای اختیارات ناشی از اصل 158 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، احتمال تغییر پست های سازمانی، تشکیلات و ساختار دادگستری های سراسر کشور وجود دارد و ممکن است برخی از پست های سازمانی دارای متقاضی استخدام، رشته شغل ها و یا حوزه های محل خدمت مندرج در این دفترچه، تغییر یابد، فلذا با یادآوری اختیارات ناشی از تبصره 4 ماده 45 قانون مدیریت خدمات کشوری (ناظر بر مقطع بدو ورود خدمت) و اینکه جذب، بکارگیری و انتصاب کارمندان و تغییر پست، شغل و محل خدمت آن ها بنا بر اقتضائات اداری و تمشیت مطلوب امور، از اختیارات مدیریت دستگاه اجرایی میباشد، به آگاهی میرساند در موارد فوق الذکر و در صورت حذف و یا تغییر پست سازمانی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون که دارای متقاضی جذب و استخدام میباشد، دستگاه قضایی، مختار است که در این مورد، پست بلاتصدی دیگری متناسب با مدرک تحصیلی و یا هم طراز در شهرستان مورد تقاضا و در صورت فقدان پست متناسب، از پست های شهرستان های همجوار به آنان اختصاص و متقاضیان در پستهای مورد نظر منصوب نماید. اطلاع از مفاد این اعلامیه به منزله اسقاط حق هرگونه اعتراض در این زمینه خواهد بود و متقاضیان موظف به تبعیت از تصمیم اخذ شده توسط دستگاه قضایی، در حدود قوانین و مقررات میباشند. 

> شرایط عمومی استخدام داوطلبان

1-داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 -نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
3 -عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
4 -داشتن توانائی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد درخواست و عدم ابتلا به بیماری های مسری به تشخیص پزشک قانونی یا پزشک معتمد دادگستری جمهوری اسلامی ایران.
5 -اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
6 -دارا بودن مدارک تحصیلی دانشگاهی و یا مدارک هم طراز(برای مشاغلی که مدارک هم طراز در شرایط احراز آنها پیش بینی شده است)
7 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
8 -نداشتن منع استخدامی در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح.
9 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم برای آقایان
10 -داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و بازنشسته باشند.
11 -به استناد ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن، در زمان استخدام نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان انعقاد قرارداد پیمانی به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.

> شرایط اختصاصی استخدام داوطلبان

1 -داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر سن سی و پنج (35) سال تمام برای دارندگان مدارک فوق دیپلم و لیسانس و حداکثر سی و هشت (38) سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری.
تبصره 1:جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان 25٪ و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای سابقه یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
تبصره 2 :مواد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف) پدر، مادر، همسر، خواهر و برادر شهید به میزان 5 سال
ب) داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
ج) میزان مدت خدمت ضرورت؛
2- اشتغال قبول شدگان از بدو استخدام در رشته شغلی پذیرفته شده و در منطقه جغرافیایی انتخابی حداقل به مدت ده (10) سال الزامی خواهد بود (در این مدت امکان انتقال و جابجایی پذیرفته به هیچ عنوان وجود نداشته و تعهد محضری لازم از قبول شدگان اخذ خواهد شد).
تذکر: ملاک عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در متن دانشنامه یا گواهینامه موقت تحصیلی و در مورد اتمام دوره خدمت ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت کارت پایان خدمت) و همچنین در قسمت معافیت دائم (تاریخ مندرج در قسمت صدور کارت معافیت دائم) آخرین روز ثبت نام میباشد.
ملاک عمل در محاسبه سن افراد، آخرین روز ثبت نام میباشد. 

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضاییه

منابع آزمون استخدام قوه قضاییه اصفهان

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی