جزئیات بیشتر در مورد خبر

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی (شامل دانشگاههای علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، سازمان دامپزشکی، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان قضائی نیروهای مسلح، مرکز ملی رقابت، موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی موظفند براساس موارد ذیل عمل نمایند:

توجه :
– عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

۱- شرکت کنندگان در رشته‌های شغلی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (به جز ۷ خوشه شغلی اعلام شده قبلی):
پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۹۵/۹/۲۰ و ۹۵/۹/۳۰ (مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از رشته‌های شغلی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (بجز ۷ خوشه شغلی که نتایج آنها طی اطلاعیه‌های ذکر شده اعلام گردیده)، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌ و حد نصاب لازم را کسب نموده‌اند، می‌رساند با توجه به اصلاحات صورت گرفته در سامانه ثبت‌نام درخصوص شرایط بومی بودن و اضافه شدن «بومی محل مورد تقاضا» (طبق مفاد آگهی و دفترچه ثبت نامی) علیرغم اطلاع رسانی‌های مکرری که از طریق همین سایت جهت ویرایش و اصلاح سهمیه بومی در فرم ثبت‌نام (و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه) انجام شد، با توجه به عدم انتخاب دقیق وضعیت بومی توسط عده کثیری از داوطلبان دارای حد نصاب که موجب شده سهمیه مذکور برای ایشان لحاظ نگردد توجه داوطلبان دارای حد نصاب را به موارد ذیل جلب می نماید.

تذکر بسیار مهم: ظرفیت هر کد شغل محل مورد تقاضا صرفاً به داوطلبان بومی «شغل محل مورد تقاضا» اختصاص می یابد و در صورت عدم تکمیل ظرفیت، معرفی چند برابر به ترتیب از داوطلبان «بومی شهرستان» و در صورت عدم تکمیل از بین بومی شهرستان این ظرفیت به داوطلبان «بومی استان» اختصاص خواهد یافت. به عبارت دیگر داوطلبان دارای حد نصاب با حالت بومی «شغل محل مورد تقاضا» ممکن است با نمره کل کمتر نسبت به سایر داوطلبان با حالت بومی شهرستان یا بعد از آن بومی استان، که دارای نمره کل بالاتر هستند برای مراحل بعدی معرفی شوند. بنابراین دقت لازم در خصوص تعیین حالت بومی در سایت سازمان صورت پذیرد.
مثال: آزمون استخدامی برای بیمارستان‌ شهر کارون از توابع شهرستان اهواز در استان خوزستان می‌باشد. داوطلب رشته محل مذکور در صورتی که مشمول یکی از بندهای پنجگانه گزینه ‹الف› برای شهر کارون باشد، «بومی محل مورد تقاضا» تلقی خواهد شد. لیکن چنانچه داوطلبی دارای یکی از ویژگی‌های پنجگانه گزینه ‹ب› باشد مثلا محل تولد ایشان، اهواز باشد، برای رشته محل مذکور، «بومی شهرستان» محسوب می شود. در صورتی که فردی در اندیمشک (یکی از شهرستانهای استان خوزستان) حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد، برای رشته محل فوق‌الذکر، «بومی استان» محسوب می شود. لذا در صورتی که این ظرفیت از بین داوطلبان دارای حدنصاب «بومی محل مورد تقاضا» تکمیل نشود به بومی شهرستان و پس از آن به بومی استان و در نهایت به غیربومی اختصاص می یابد.
به عبارتی ممکن است داوطلب دارای حد نصاب با حالت بومی شغل محل مورد تقاضا با نمره کل ۱۵/۱۵ برای سایر مراحل معرفی شود لیکن داوطلبی با حالت بومی شهرستان یا استان با نمره کل مثلاً ۵۲/۴۰ معرفی نشود.
لذا موکداً اعلام می‌دارد داوطلبان مذکور لازم است بعد از مطالعه دقیق تعاریف و نکات ذیل، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در هر یک از بندهای حالت بومی، نوع بومی مشاهده نموده اند، جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۹۵/۱۰/۷ با ورود به سیستم، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.بدیهی است نتایج معرفی شدگان صرفاً بر اساس حالت بومی اعلام شده در این مرحله صورت خواهد گرفت. ضمناً داوطلبان فاقد حد نصاب با توجه به آنکه حد نصاب فارغ از نوع بومی است کارنامه خود را مشاهده خواهند نمود و نیازی به مشاهده ویرایش نوع بومی ندارند.
شرایط بومی بودن خود را مطابق با شرح ذیل با دقت مطالعه و در صورت لزوم اصلاح نمایید:
الف) «بومی محل مورد تقاضا» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد:
الف-۱) محل تولد داوطلب یا همسر وی با محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
الف-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
الف-۳) طی شدن حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) داوطلب به صورت متوالی یا متناوب در محل مورد تقاضا برای استخدام.
الف-۴) داشتن حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه برای داوطلب در محل مورد تقاضا برای استخدام.
الف-۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
ب) «بومی شهرستان» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد و بومی محل مورد تقاضا نباشد:
ب- ۱) شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ب- ۳) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ب- ۴) داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
ب- ۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
پ) «بومی استان» به فردی اطلاق می‌شود که یکی از شرایط ذیل را داشته باشد و بومی «محل مورد تقاضا» و «بومی شهرستان» نباشد.
پ- ۱) استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
پ-۲) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
پ- ۳) داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
پ- ۴) داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
پ- ۵) پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
لازم به توضیح است بعد از ویرایش اطلاعات داوطلبین در موعد مقرر، سازمان سنجش آمورش کشور اصلاحات را بررسی و داوطلبان را در قالب چند برابر ظرفیت به ترتیب نمره کل نهایی و بر اساس سهمیه های قانونی (ایثارگران، معلولین) جهت بررسی مدارک و مستندات به دانشگاه مربوطه معرفی می‌نماید.
قطعا درج نتیجه معرفی شدگان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده و در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و یا تکمیل ظرفیت رشته محل مورد نظر توسط داوطلبان دارای نمره بالاتر با شرایط اعلام شده فوق، داوطلب معرفی نشده هیچ گونه حق اعتراض نخواهند داشت.

۲-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش
۱- کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش می‌بایست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط (مندرج در این اطلاعیه) از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند.
۲- در هنگام مراجعه (برابر برنامه اعلام شده) اصل و تصویر مدارک و مستندات لازم (شناسنامه مدارک تحصیلی لازم، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم «ویژه آقایان»، مدارک تحصیلی لازم، عکس، مدارک مربوط به استفاده از سهمیه‌ها، مدارک مربوط به بومی بودن، تائیدیه‌های معتبر و…) به همراه داشته باشند.
۳- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.
۴- گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری، برای پذیرفته شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است. محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه مجری دوره اعلام خواهد شد. تغییر محل آموزش و جابجایی مهارت آموزان مجاز نمی‌باشد.
۵- مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی، بخشی از هزینه های مصاحبه استخدامی، معاینات پزشکی و برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی)، برعهده داوطلب خواهد بود.
۶- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند “فرم اطلاعات فردی “را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
۷- مسئولیت‌های ناشی از خلل در استخدام افرادی که توانایی شرکت در تمام یا بخشی از دوره مهارت آموزی را ندارند برعهده خود شخص بوده و دانشگاه مسئولیتی در قبال پذیرفته شدگان دارای شرایط خاص مثل باردار بودن، فرزند شیرخوار یا کوچک، بیمار نیاز به مراقبت و … ندارد.
۸- چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.
۹- دانشگاه مجری دوره یکساله مهارت آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارد. در صورت تقاضای مهارت آموز و وجود امکانات، امکان ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط خواهد بود .
۱۰- رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی (مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۸) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
۱۱- عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

آدرس سایت ادارات کل آموزش و پرورش استانها
ردیف
استان‌ها
آدرس سایت
آذربایجانشرقی
ea.medu.ir
آذربایجانغربی
wa.medu.ir
اردبیل
ARTa.medu.ir
اصفهان
Asf.medu.ir
البرز
ALBOrz.medu.ir
ایلام
ilam.medu.ir
بوشهر
bushehr.medu.ir
چهارمحالوبختیاری
chb.medu.ir
خراسانرضوی
razavi.medu.ir
خراسانشمالی
khn.medu.ir
خراسانجنوبی
skh.medu.ir
خوزستان
khouz.medu.ir
زنجان
zanjan.medu.ir
سمنان
semnan.medu.ir
سیستانوبلوچستان
sb.medu.ir
شهرتهران
Tehran.medu.ir
شهرستانهای استانتهران
Teo.medu.ir
فارس
fars.medu.ir
قزوین
caspian.medu.ir
قم
qom.medu.ir
کردستان
kurd.medu.ir
کرمان
kerman.medu.ir
کرمانشاه
kermanshah.medu.ir
کهگیلویهوبویراحمد
kb.medu.ir
گلستان
golestan.medu.ir
گیلان
guilan.medu.ir
لرستان
lorestan.medu.ir
مازندران
mazand.medu.ir
مرکزی
markazi.medu.ir
هرمزگان
hormozgan.medu.ir
همدان
hamedan.medu.ir
یزد
yazd.medu.ir

۳-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت دادگستری
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت دادگستری می‌بایست سه روز بعد از اعلام نتیجه آزمون به سایت وزارت دادگستری به نشانی www.justic.ir/ مراجعه و از زمان، مکان و چگونگی ارائه مدارک مورد نیاز مطلع شوند.

۴-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان دامپزشکی کشور
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان دامپزشکی کشور می‌بایست؛ کلیه مدارک ذیل ( اصل و کپی) را از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان مورد تقاضا تحویل نمایند.
کارنامه منشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور
شناسنامه داوطلب و همسر، کلیه صفحاتوکارت ملی
کارت پایان خدمت
مدرک تحصیلی
قرارداد کار معین ( مشخص ) دارای کد شناسه – قرارداد کارگری دارای کد شناسه – تاییدیه سابقه کار از دستگاه اجرایی محل خدمت
مدارک مربوط به بومی بودن( شهرستان، استان ) طبق موارد مندرج در آگهی استخدام
مدارک مربوط به سهمیه استخدامی ۵ درصد ایثارگری
مدارک مربوط به معلولیت ( بهزیستی )

۵-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان
معرفی‌شدگان سازمان حمایت مصرف­کنندگان و تولیدکنندگان لازم است از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده به سازمان حمایت مصرف­کنندگان و تولیدکنندگان اداره کل تحول اداری و توسعه منابع انسانی به آدرس: (تهران- خیابان ولیعصر (عج) مقابل پارک ملت، خیابان ارمغان غربی، خیابان مهرشاد شمالی، پلاک ۶۶ و یا خیابان نلسون ماندلا، خیابان شهید انصاری، نبش مهرشاد، پلاک ۶۶ تلفن: ۷- ۲۲۰۵۹۳۷۱) مراجعه فرمایند.
اصل شناسنامه و تصویر تمامی صفحات (۲ سری)
اصل و تصویر کارت ملی (۲ سری)
اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (۲ سری)
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران) (۲ سری)
عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
گواهی عدم سوء پیشینه از مراجع قانونی (در مرحله تشکیل پرونده توسط محل خدمت به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد)
گواهی سلامت جسمانی (در مرحله تشکیل پرونده توسط محل خدمت به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد)
*تذکر۱: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته­شدگان الزامی می­باشد.
*تذکر ۲: عدم مراجعه در مهلت مقرر (۱۱/۱۰/۱۳۹۵ لغایت ۱۵/۱۰/۱۳۹۵) به منزله انصراف بوده و پذیرش فرد لغو می­گردد.

۶-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان تعزیرات حکومتی
کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان تعزیرات حکومتی می‌بایست با در دست داشتن مدارک ذیل‌الذکر بر حسب شغل محل انتخابی اصلی از روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ لغایت پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ به مراکز ادارات کل تعزیرات حکومتی استان مربوطه مراجعه نمایند تا نسبت به تشکیل پرونده جهت ادامه روند استخدامی اقدام شود.
اصل و کپی مدارک تحصیلی
اصل و کپی کارت ملی
اصل و کپی (ازتمامی صفحات) شناسنامه
مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
مدارک دال بر معلولین عادی
مدارک دال بر بومی بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
مدارک شاغلین قراردادی و ارائه شماره شناسه قراردادی
ارائه اصل و کپی مدارک مهارت‌های هفتگانه (ICDL) در صورت وجود
دوقطعه عکس ۴×۳ که در سال‌جاری گرفته شده باشد
پرینت کارنامه دریافتی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور

۷-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان امور مالیاتی کشور
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان امور مالیاتی کشور برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری سایر مراحل جذب حداکثر ۳ روز بعد از اعلام نتایج به سایت سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی: www.intamedia.ir/ مراجعه نمایند.
براساس اعلام سازمان امور مالیاتی و تایید سازمان اداری و استخدامی کشور با توجه به اینکه ظرفیت استخدامی مربوط به سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران برای رشته‌های شغلی آن سازمان قبلاً از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران تکمیل گردیده لذا داوطلبان متقاضی سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران برای رشته‌های شغلی انتخابی سازمان مذکور با سهمیه آزاد گزینش شده‌اند.

۸-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان تبلیغات اسلامی
معرفی‌شدگان رشته‌های مربوط به سازمان تبلیغات اسلامی جهت ادامه فرآیند استخدامی خود حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ انتشار این اطلاعیه نسبت به ارائه مدارک ذیل‌الذکر به ادارات کل تبلیغات اسلامی استان مورد تقاضا (معرفی شده) اقدام نمایند:
اصل و تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه خود و افراد تحت تکفل (در صورت داشتن توضیحات تصویر صفحه آخر). (۲ سری).
اصل و تصویر کارت ملی پشت و رو. (۲ سری).
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی حوزوی (مرجع تشخیص و تعیین سطوح علمی تحصیلات حوزوی (به استثنای استان خراسان رضوی) مدیریت حوزه علمیه قم می‌باشد (۲ سری).
تبصره: مرجع تشخیص سطوح علمی روحانیون حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی است.
۴ قطعه عکس پرسنلی ۴´۳ با لباس روحانیت.
اصل و تصویر کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت دایم (۲ سری).
اصل و تصویر مدارک دال بر ایثارگری در صورت داشتن شرایط، بر حسب مورد از بنیاد شهید، ارتش و یا سپاه استان (۲ سری).
اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت عادی در صورت داشتن شرایط، تأیید شده از سوی سازمان بهزیستی استان (۲ سری).
شایان ذکر است در صورت عدم تطابق مدارک و مستندات ارائه شده با اطلاعات مندرج در سامانه ثبت‌نام آزمون استخدامی، فرد قبول شده از ادامه روند استخدامی خارج خواهد شد.

۹-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
کلیه معرفی‌شدگان سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور برای تکمیل پرونده استخدامی و سایر مراحل بعدی، حداقل سه روز بعد از اعلام نتیجه به آدرس prisons.ir (سایت این سازمان) مراجعه نمایند.

۱۰-معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان قضائی نیروهای مسلح
کلیه معرفی‌شدگان سازمان قضایی نیروهای مسلح ابلاغ نمایند سه روز بعد از اعلام نتایج، جهت آگاهی از برنامه زمان بندی مصاحبه‌های علمی و تخصصی و گزینش به سایت سازمان به آدرس www.imj.ir مراجعه نمایند.

۱۱-معرفی شدگان رشته‌های شغلی مرکز ملی رقابت
کلیه معرفی‌شدگان موظف می‌باشند مدارک ذکر شده در ذیل را شخصاً براساس برنامه زمانی تعیین شده به واحد کارگزینی مرکز ملی رقابت به آدرس شهرک قدس- فاز ۴- خیابان ایوانک- خیابان زرافشان شمالی- ساختمان شماره ۷۵ ارائه دهند.
مدارک مورد نیاز عبارتند از:
۱)اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه
۲) اصل کارت‌ ملی و کپی از دو طرف آن
۳) اصل و کپی مدرک تحصیل و یا گواهی‌موقت تعیین شده در آگهی استخدام اولیه.
۴)اصل و کپی کارت پایان‌خدمت و یا گواهی‌ معافیت قانونی دائم برای آقایان
۵) ۴ قطعه عکس ۴×۳ جدید و پشت نویسی‌شده
۶) گواهی معتبر مبنی بر ایثارگری برای داوطلبانی که بر اساس سهمیه ایثارگران پذیرفته شده اند.
۷) گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی
۸)گواهی معتبر سابقه کار برای داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در دستگاه‌های دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷به خدمت اشتغال داشته‌اند، که میزان مدت خدمت غیر رسمی به حداکثر سن داوطلب افزوده خواهد شد.
۹)مدارک معتبر مربوط به تأیید بومی بودن (مطابق آگهی استخدام اولیه).
۱۰) نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی (ویژه شاغلین قرارداد انجام کار معین) برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی.
برنامه زمانی جهت ارائه مدارک:
* خوشه شغلی کارشناس حقوقی و کارشناس آمار موضوعی، روز یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ (سه بعداز ظهر)
* خوشه شغلی کارشناس مطالعات اقتصادی، روز دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ (سه بعداز ظهر)

۱۲-معرفی شدگان رشته‌های شغلی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی
کلیه معرفی‌ شدگان موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه‌ریزی برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری سایر مراحل جذب حداکثر ۵ روز بعد از اعلام نتایج به سایت این سازمان به نشانی www.imps.ac.ir/ مراجعه نمایند.

۱۳-معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی
معرفی شدگان رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی (استان های هرمزگان و کردستان) می‌توانند با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده به آدرس تهران، میدان امام خمینی، خیابان صوراسرافیل، ساختمان مرکزی وزارت یاد شده، اداره کل امور اداری و پشتیبانی، طبقه دوم، اتاق ۲۲۱۳ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ (سه بعداز ظهر) مراجعه نمایند.
ضمناً پذیرفته‌شدگان پس از تأیید مدارک توسط اداره کل مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت www.mefa.gov.ir از نحوه برگزاری مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.
مدارک مورد نیاز:
اصل شناسنامه به انضمام تصویر تمام صفحات.
اصل کارت ملی به انضمام تصویر پشت و رو.
اصل مدرک تحصیلی به انضمام تصویر مربوطه.
اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی به انضمام تصویر. (ویژه آقایان)
مدارک دال بر بومی بودن.
نامه اشتغال به کار از دستگاه برای کارکنان قرارداد انجام کار معین به انضمام کلیه احکام مربوطه. (در صورت علامت زدن در زمان ثبت‌نام)
معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران. (در صورت استفاده از سهمیه ۵% ایثارگران)
معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای معلولین. (در صورت استفاده از سهمیه ۳% معلولین)
کارنامه قبولی در آزمون.
دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده.

جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان برای مصاحبه و سایر مراحل پذیرش رشته‌های شغلی وزارت امور اقتصادی و دارایی
ردیف
تاریخ
نام خانوادگی بر حسب حروف الفبا
۱
۱۳۹۵/۱۰/۱۱
الف- ب- پ- ه- ص- ض – ت- ث –ج- چ- م- ط- ظ – ح-خ- ژ- ی
۲
۱۳۹۵/۱۰/۱۲
 ن- ل – د- ذ- ر- ز-ک- گ-و – س-ش – ع- غ- ف- ق

تذکر: لازم به توضیح است اعلام نتیجه در کارنامه به عنوان معرفی شده به منزله پذیرفته شده نهایی نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و همچنین سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، از بین داوطلبان واجد شرایط در این مرحله، به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت مورد نیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص و جهت معرفی به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.
در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۵ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱۱ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳ با پیش شماره۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۱۰/۱۱ ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.


جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:03

  کد دیدگاه : 1035573

  سلام بابا من هرچی میرم توسایت برای اعلام نتیجه خطا میزنه چیکار کنم ،لطفا راهنمایی کنید به شماره ای هم که داده زنگ میزنم همش اشغال میزنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان سه (امین احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:05

   کد دیدگاه : 1035580

   سلام
   چه خطایی ؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : گرافيك

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:00

  کد دیدگاه : 1035334

  سلام ادمين جان يه سوال دارم.حدنصاب دررشته ي گرافيك دراستان ما ١٤ بود و من جمع كل نمره م شده ٢٦ اين يعني فرد قبولي ٢ نمره از من بالاتر بوده ؟؟؟و ٣ نفري هم كه دعوت شدند درهمين ٢ نمره از من بالاتر بودند؟و اگر كسي ازاين ٣ نفر اطلاعاتش مغايرتي داشته باشه مثلا نوع بومي يا سن رو اشتباه واردكرده باشه و حذف شه ازبين ٢ نفرديگه فرد قبولي مشخص ميشه يا اينكه نفر چهارم هم دعوت ميكنند.وسوال اخراينكه ايا متوجه شديد كه جاهايي كه ١ نفرميخواستن به سهميه تعلق گرفت يا ازاد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:06

   کد دیدگاه : 1035583

   سوال آخریتون خیر
   حد نصاب: معلوم نیست نحوه تعیینش به چه شکل بوده دقیقا! استانی کشوری! سردرگم هست . پس از روی نمره حد نصای نمیتونید حد بزنید رتبه رو
   اگر از دو نفر یکی در ابتدا رد بشه معمولا زنگ میزنن به ذخیره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : باران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:26

  کد دیدگاه : 1035181

  سلام
  من دامپزشکی خراسان رضوی قبول شدم تو خوشاب
  سوال داشتم ادمین لطفا جواب بدیم
  من سبزوار زندگی میکنم
  خوشاب از بخش های سبزوار هستش
  حالا من بومی استان میخورم یا شهرستان؟؟؟؟
  من با این شماره پشتیبانی سنجش تماس گرفتم
  لطفا بگین چطوری باید بهشون اعلام کنم وضعیت بومی بودنمو
  بعد از شماره 02142163 چه عددهایی رو باید بزنم
  دوستان اگ کسی زده لطفا کمکم کنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:48

   کد دیدگاه : 1035300

   اطلاعیه و مثالی رو که سازمان سنجش در اطلاعیه بالا زده رو کامل مطالعه کردید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : باران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:59

    کد دیدگاه : 1035331

    سلام مجدد
    بله مطالعه کردم
    گفتم تا 11 ام وقت دارین تا بررسی کنید
    من زنگ زدم رو پاسخگویی خودکاره نمیدونم کدوم عددها رو باید بزنم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:23

  کد دیدگاه : 1035163

  سلام ادمین خواهش میکنم جواب بدین
  من ازمون علوم پزشکی برای بیمارستان شیراز شرکت کردم ولی نه متولد شهر شیرازم و نه تحصیلات یا بیمه تو شهر شیراز بودم ، اما محل تولدم و تحصیلات رو یکی از شهرستان های استان فارس گذروندم الان بومی استانم؟ یا بومی محل مورد تقاضا ؟ چون الان بهم میگه ویرایش کن بعد کارنامه رو ببین خواهش میکنم راهنمایی کن
  بعد تو کارنامه زده
  شما دارای حد نصاب می باشید لذا بر اساس اعمال سهمیه ها ظرفیت شغل محل و حالت بومی ثبت شده در مرحله کارنامه یعنی ویرایشی که الان انجام دادید نتایج شما مبنی بر واجد شرایط بودن برای معرفی به مرحله مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد.
  این یعنی قبولی یا نه یا تکمیل ظرفیت؟
  خواهش میکنم جواب بدید
  (بعد در مورد بومی براساس تعریفات یعنی بومی محل مورد تقاضا یعنی همون بومی شهرستان؟ چه فرقی با هم دارند)
  با تشکر فراوان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:55

   کد دیدگاه : 1035312

   این نشانه قبولی نیست نتایج نهایی بعدا خواهد آمد.
   بدون استرس و با آرامش یک بار خوب اطلاعیه بالارا مطالعه کنید. بندگان خدا این بار حتی مثال هم ذکر کرده اند.
   موارد مربوط به بومی محل مورد تقاضا و شهرستان هم ذکر شده.
   بخوانید لطفا اطلاعیه بالارو

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:13

  کد دیدگاه : 1035113

  سلام حد نصاب 16هست میانگین من 17ح. نصاب اوردم ولی نمیدونم حد نصاب استانی حساب شده یا کشوری؟ لطفا جواب بدین

  نهایی آزاد، از مجموع 40 درصد میانگین درصد عمومی و 60درصد میانگین درصد تخصصی بعلاوه امتیاز سهمیه بومی و شاغلین بدست آمده است
  **با توجه به اینکه شغل محل انتخابی شما از نظر بومی به صورت ملی کشوری در نظر گرفته شده و در استانها و شهرستانها فاقد واحد استانی می باشند، لذا هیچگونه امتیاز بومی لحاظ نگردیده است

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رایحه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:58

  کد دیدگاه : 1035065

  سلام.من هنگام مشاهده با خطاروبه رو میشم.اینجا ک توضیحی نداده
  ادمین جان میشه راهنماییم کنین؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:23

   کد دیدگاه : 1035167

   اگر خطا در مشاهده دارید و ایراد از سمت شما نیست . با سنجش تماس بگیرید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تاسیسات

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:55

  کد دیدگاه : 1035051

  سلام خدمت آدمین ، زمان مصاحبه آموزش و پرورش کی هست ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:24

   کد دیدگاه : 1035172

   طی اطلاعیه هایی مشخص خواهد شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : sarshian

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:50

  کد دیدگاه : 1035035

  من ب سایت http://www.intamedia.ir برای سازمان امورمالیاتی رفتم ولی هیچ اطلاعیه ای درمورد زمان مصاحبه نبود. تکلیف چیه؟ آخه گفتن تا سه روز وقت داریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:43

  کد دیدگاه : 1035000

  سلام میشه از تجربه مصاحبه تون برای اموزش پرورش بگید چی بخونیم و چجوری سوال میپرسن و اینا…
  من توی هنر اموز معماری اصفهان قبول شدم توی این رشته باشه تجربتون که ممنون میشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:38

  کد دیدگاه : 1034979

  سلام خسته نباشید حد نصاب16 هست میانگین من17 هست و نمره19حالا کشوری حساب شده یا استانی؟؟؟

  نمره کل نهایی آزاد، از مجموع 40 درصد میانگین درصد عمومی و 60درصد میانگین درصد تخصصی بعلاوه امتیاز سهمیه بومی و شاغلین بدست آمده است
  **با توجه به اینکه شغل محل انتخابی شما از نظر بومی به صورت ملی کشوری در نظر گرفته شده و در استانها و شهرستانها فاقد واحد استانی می باشند، لذا هیچگونه امتیاز بومی لحاظ نگردیده است

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:37

   کد دیدگاه : 1035253

   لطفا جواب بدین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مجید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:17

  کد دیدگاه : 1034892

  سلام ادمین لطف سوال منوجواب بدین
  میخواستم بدونم حدنصاب روانشناسی برای آموزگار ابتدایی چنده که من مجازنشدم ازکجا باید بدونم.من شدم24/24 خواهش میکنم جواب بدین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:09

  کد دیدگاه : 1034861

  سلام حدنصاب برای رشته روانشناسی چنده؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عسکری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:56

  کد دیدگاه : 1034823

  با سلام من بومی محل مورد تقاضا بودم ولی اشتباها بومی استان وارد شده الان قبول نشدم ایا راهی هست واسه ویرایش اطلاعات و ثبت اعتراض.ممنون میشم از پاسخگوییتون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:03

   کد دیدگاه : 1034842

   با سلام در انتهای اطلاعیه سنجش نحوه ارتباط و پیگیری ذکر شده است

   پاسخ دهید
   • نویسنده : الی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:20

    کد دیدگاه : 1035145

    من هم مشکل اصلاح بومی بودن را دارم و کل اطلاعیه رو خواندم جایی قید نشده فقط گفته شده با ورود به سیستم به اصلاح آن بپردازید. البته باید توجه کرد که گویا اصلاحات فقط مربوط به آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی است نه آموزش و پرورش.
    حالا باید به کدام سایت مراجعه کنیم؟ در سایت سازمان سنجش هم جایی برای ویرایش نیافتم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:42

     کد دیدگاه : 1035275

     فقط مربوط به علوم پزشکی هست. فقط علوم پزشکی
     بعد از ورود به بخش کارنامه انکان ویرایش هست

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ندا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:30

   کد دیدگاه : 1034948

   با سلام
   منم این مشکل رو دارم لطفا اگه به نتیجه رسیدین اطلاع بدین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:34

   کد دیدگاه : 1034964

   سلام خسته نباشید
   خوندم ولی متوجه نشدم
   ی جایی از اطلاعیه نوشته اونایی که نوع بومی رو وارد نکردن امتیازی بهشون تعلق نگرفته ی قسمت دیگه از اطلاعیه نوشته اونایی که نمره حد نصاب نگرفتن و نوع بومیشون رو مشخص نکردن به ویرایش نیازی نیست
   توروخدا من و از این سردرگمی بیرون بیارین الان که من قبول نشدم میتونم کارناممو ویرایش کنم و این میتونه به قبولی من کمک کنه؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:55

  کد دیدگاه : 1034821

  معذرت میخوام این یعنی قبول نشده؟؟؟
  «با توجه به اینکه ظرفیت دستگاه در سهمیه ی ثبت نامی شما توسط داوطلبان دیگر (با نمره ی بهتر و معاف از حد نصاب) تکمیل شده است، لذا در رقابت با داوطلبان آزاد، فاقد حد نصاب لازم می باشید)»

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Amirali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:42

  کد دیدگاه : 1034772

  سلام معذرت میخوام این منظورش اینه که من قبول نشدم ؟؟؟؟؟؟
  «با توجه به اینکه ظرفیت دستگاه در سهمیه ی ثبت نامی شما توسط داوطلبان دیگر (با نمره ی بهتر و معاف از حد نصاب) تکمیل شده است، لذا در رقابت با داوطلبان آزاد، فاقد حد نصاب لازم می باشید)»

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:52

   کد دیدگاه : 1034812

   نمیدونم 😀

   پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:35

   کد دیدگاه : 1034965

   متاسفانه قبول نشده اید ولی جزء افراد ذخیره محسوب میشوید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:45

    کد دیدگاه : 1035011

    ادمین جان وقت بخیر طبق تجربیاتی که داشتین امکان به کارگیری از ذخیره ها هست یا نه؟
    استفاده از ذخیره هارو کی جوابشو میدن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:19

     کد دیدگاه : 1035142

     بله هست. وقتی که کسی رد میشه و یا انصراف میده. در همین زمان تحویل مدارم متاسفانه خیلی از افراد فاقد شرایط کنار گذاشته خواهند شد و و جاشون ذخیره ها دعوت میشوند

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 11:55

      کد دیدگاه : 1038254

      با تشکر فراوان ادمین

      پاسخ دهید
 • نویسنده : saeed

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:33

  کد دیدگاه : 1034741

  باسلام وخسته نباشید
  بنده قبول شدم و سوالی ک داشتم این بود موقع ثبت نام بومی استان زدم.ولی متولد کرجم و فردیس کرج قبول شدم حالا بومی محل مورد تقاضا میشم یا شهرستان یااستان؟خواهشن کمک کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:20

   کد دیدگاه : 1034903

   بومی محل مورد تقاضا فقط مربوط به استخدامی علوم پزشکی است

   پاسخ دهید
 • نویسنده : معصومه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:22

  کد دیدگاه : 1034691

  برای من نوشته بومی استان واسه خوشه تعزیرات حکومتی بومی شهرستانم باید بومی شهرستان مینوشت؟ ادمین لطفا جواب بده ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:22

   کد دیدگاه : 1034913

   شرایط اختصاصی سازمان مذکور رو در آگهی اولیه بررسی و مطالعه کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : الی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:23

    کد دیدگاه : 1035162

    منم تعزیزات حکومتی بودم واسم نوشته استانی یعنی چی حالا بیا و برو اصلاحش کن
    کجا و کدوم سایت خدا میدونه

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:34

     کد دیدگاه : 1035231

     اصلاح برای چه؟

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:14

  کد دیدگاه : 1034659

  سلام این شرایط منه، حدد نصاب کشور هست یا استان من نف. اول هستم یا نه لطفا جواب بدین
  میانگین درصد عمومی میانگین درصد تخصصی نمره ی کل میانگین حد نصاب
  22.77 12.22 17.49 16.56
  *نمره ی کل نهایی آزاد
  19.72
  وضعیت داوطلب:
  «با توجه به ظرفیت سهمیه استخدامی، نمره کل نهایی و سهمیه های قانونی (ایثارگران، معلولین)، در شغل محل انتخابی اصلی برای شرکت در سایر مراحل جذب و استخدام معرفی شده اید.»

  * نمره کل نهایی آزاد، از مجموع 40 درصد میانگین درصد عمومی و 60درصد میانگین درصد تخصصی بعلاوه امتیاز سهمیه بومی و شاغلین بدست آمده است
  **با توجه به اینکه شغل محل انتخابی شما از نظر بومی به صورت ملی کشوری در نظر گرفته شده و در استانها و شهرستانها فاقد واحد استانی می باشند، لذا هیچگونه امتیاز بومی لحاظ نگردیده است

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:53

   کد دیدگاه : 1038248

   قبولی دیگه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:12

  کد دیدگاه : 1034649

  میانگین درصد عمومی میانگین درصد تخصصی نمره ی کل میانگین حد نصاب
  22.77 12.22 17.49 16.56
  *نمره ی کل نهایی آزاد
  19.72
  وضعیت داوطلب:
  «با توجه به ظرفیت سهمیه استخدامی، نمره کل نهایی و سهمیه های قانونی (ایثارگران، معلولین)، در شغل محل انتخابی اصلی برای شرکت در سایر مراحل جذب و استخدام معرفی شده اید.»

  * نمره کل نهایی آزاد، از مجموع 40 درصد میانگین درصد عمومی و 60درصد میانگین درصد تخصصی بعلاوه امتیاز سهمیه بومی و شاغلین بدست آمده است
  **با توجه به اینکه شغل محل انتخابی شما از نظر بومی به صورت ملی کشوری در نظر گرفته شده و در استانها و شهرستانها فاقد واحد استانی می باشند، لذا هیچگونه امتیاز بومی لحاظ نگردیده است
  د. این شرایط منه نفر اول هستم یاا نه بعدش حدد نصاب نفر اول کشور هست یا استان خواهش میکنم جواب بدین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:10

  کد دیدگاه : 1034644

  میانگین درصد عمومی میانگین درصد تخصصی نمره ی کل میانگین حد نصاب
  22.77 12.22 17.49 16.56
  *نمره ی کل نهایی آزاد
  19.72
  وضعیت داوطلب:
  «با توجه به ظرفیت سهمیه استخدامی، نمره کل نهایی و سهمیه های قانونی (ایثارگران، معلولین)، در شغل محل انتخابی اصلی برای شرکت در سایر مراحل جذب و استخدام معرفی شده اید.»

  * نمره کل نهایی آزاد، از مجموع 40 درصد میانگین درصد عمومی و 60درصد میانگین درصد تخصصی بعلاوه امتیاز سهمیه بومی و شاغلین بدست آمده است
  **با توجه به اینکه شغل محل انتخابی شما از نظر بومی به صورت ملی کشوری در نظر گرفته شده و در استانها و شهرستانها فاقد واحد استانی می باشند، لذا هیچگونه امتیاز بومی لحاظ نگردیده است
  شایان ذکر است انتخاب افراد مطابق اولویت های بومی و احتساب ضرایب خاص برای نیروهای قرارداد کار معین براساس اطلاعات تكميلي توسط داوطلب در تقاضانامه ثبت‌نامي محاسبه گردیده که در صورت عدم انطباق مدارک ارائه شده درخصوص بومی بودن، قراردادکار معین و یا ایثارگری، موضوع اولویت آنان ملغی گردیده و مطابق ضوابط مورد عمل، اقدام می‌گردد. این شرایط منه نفر اول هستم یاا نه بعدش حدد نصاب نفر اول کشور هست یا استان خواهش میکنم جواب بدیت

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...