• ۱۴۰۳/۰۴/۲۴
 • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه شماره ۲ مدارک و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری

اطلاعیه شماره ۲ مدارک و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۴۱ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان در خصوص پذیرفته شدگان آموزگاری

 

به گزارش ایران استخدام و به نقل از سایت دانشگاه فرهنگیان، اطلاعیه شماره2 (مرکز بهسازی و توسعه منایع انسانی دانشگاه فرهنگیان) در خصوص مدارک و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری منتشر شد.

قابل توجه مهارت آموزان پذیرفته  شده  آزمون استخدامی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1403

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان، برنامه ثبت نام مهارت آموزان فوق دارای دو مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد. ثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.

ثبت نام غیرحضوری

معرفی شدگان فوق طی روزهای  1403/04/19 لغایت 1403/04/29 1403/05/05 به سامانه آموزشی پذیرش مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان (سامانه مروارید) مراجعه و برای بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند.

نام کاربری شماره داوطلبی یا شماره پرونده و یا کد رهگیری می باشد و رمز عبور کد ملی مهارت آموز می باشد.

مدارک مورد نیازجهت بارگذاری در سامانه مروارید توسط مهارت آموزان

 • تصویر کلیه صفحات شناسنامه 
 • تصویر پشت و روی کارت ملی 
 • تصویر عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون استخدامی 
 • تصویر کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت برای برادران 
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 • تصویر گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).
 • تصویر گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن)
 • فرم تعهد ( درصورت دارا بودن)
 • مدارک ایثارگری (در صورت دارا بودن)
 • پرداخت شهریه 

نکته: شهریه دو پودمان برای هرمهارت آموز 54/000/000 ( پنجاه و چهار میلیون ریال) می باشد که می بایست در فرآیند ثبت نام در سامانه مروارید در قسمت پرداخت شهریه نسبت به واریزآن اقدام شود.

نکته مهم: 

شهریه پودمان اول27/000/000 (بیست و هفت میلیون ریال) می باشد که مهارت آموز باید نسبت به پرداخت این مبلغ اقدام نمایددر صورت عدم پرداخت امکان انتخاب واحد میسر نمی باشد . باقی مانده شهریه که مربوط به پودمان دوم می باشد مبلغ27/000/000 (بیست و هفت میلیون ریال)که جهت رفاه حال مهارت آموزان تا پایان دوره (قبل از آزمون اصلح) موظف به پرداخت آن در سامانه مروارید می باشند.

عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان تاریخ تعیین شده به معنی انصراف از دوره تلقی خواهد شد.

مسئولیت صحت و سقم ثبت نام، درج مشخصات و بارگذاری مدارک برعهده مهارت آموز است و در صورت تشخیص وجود مغایرت در مدارک ارائه شده تا پایان دوره، شرکت متقاضی در دوره مهارت آموزی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

ثبت نام حضوری  

ثبت نام حضوری مهارت آموزان فوق الذکر از تاریخ  1403/05/06همزمان با شروع دوره در پردیس/مرکز محل آموزش مهارت آموزان انجام خواهد شد. مهارت آموزان موظف هستند در زمان ثبت نام حضوری شخصاً، اصل مدارک ثبت نامی را صرفا جهت تطبیق با مدارک بارگذاری شده درسامانه به همراه داشته باشند.  

تذکر1:  آن دسته از مهارت آموزان جامانده از سری های قبل( رشته آموزش ابتدایی و کودکان استثنایی) که موفق به شرکت یا  اتمام دوره نشده اند، در صورت ارائه درخواست کتبی برای شروع  و ادامه دوره به پردیس محل آموزش خود می توانند در این دوره شرکت نمایند.البته مشروط به اینکه از معرفی آنها به دانشگاه بیش از یکسال نگذشته باشد ( استناد به بخشنامه شماره192043/710 مورخ 1403/8/24) وزارت آموزش و پرورش دوره مهارت آموزی شامل دو پودمان می باشد که پودمان نخست آن از شنبه مورخ 1403/05/06آغاز می شود. مهارت آموزان باید پس از ثبت نام براساس برنامه اعلامی سامانه مروارید در کلاس های پودمان شرکت نمایند. در صورتی که مهارت آموز طبق مراحل مشخص شده اقدام ننماید امکان شرکت وی در پودمان و امتحانات پایانی و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.  

پودمان های اول و دوم این دوره به صورت حضوری برگزار می شود. درکنار آموزش حضوری بسته های یادگیری الکترونیکی که لینک آن در منوی اصلی پرتال سازمان مرکزی دانشگاه با عنوان (محتوی دوره مهارت آموزی ) ایجاد شده است در دسترس می باشد.

تذکر 2: بدیهی است پاسخگویی به مشکلات پذیرفته شدگان برعهده استان محل برگزاری دوره می باشد لذا اکیداً از مراجعه حضوری یا تلفنی مهارت آموزان به سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان خودداری شود.

تذکر 3 : تشکیل کلاس پودمان اول از روز  شنبه  تا چهارشنبه هر هفته براساس برنامه اعلامی پردیس محل برگزاری دوره  می باشد پودمان دوم از بتدای مهرماه آغاز خواهد شد که زمان دقیق آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

ورود به صفحه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ورود به صفحه آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش

منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2877241
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k