اطلاعات بیشتر

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی سرباز معلم سال 1395

جهت مشاهده اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک کنید


خبر 29 خرداد 95 : اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی سرباز معلم آذربایجان شرقی (منبع : poshtibani.ea.medu.ir)

با سلام و احترام ، پیرو اطلاعیه مورخ 95/2/14 مندرج در سایت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل ، بدین وسیله نتایج نهایی جذب معلم وظیفه سال 1395 به شرح فهرست پیوست اعلام و توجه داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد :

1- تعدادی از داوطلبانی که در اطلاعیه مورخ 95/2/14 در اولویت قبولی اصلی قرار گرفته بودند به علت عدم موافقت هسته گزینش استان یا انصراف داوطلب از پذیرش به عنوان معلم وظیفه ، در فهرست نهایی پذیرفته شدگان قرار ندارند و به جایگزینی آنان داوطلبان ذخیره در فهرست پذیرش نهایی درج و اسامی قبول شدگان قطعی در مورخ 95/2/27 جهت صدور آماده به خدمت به تاریخ 95/4/1 از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ، به وزارت آموزش و پرورش ارسال شده است . شایسته است چنین داوطلبانی از مورخ 95/3/3 به بعد با مراجعه به محل ثبت نام خود ، نسبت به ارایه رسید مدارک و دریافت اصل برگه اعزام به خدمت اقدام و در تاریخ اعزام مربوطه خویش به صورت عادی به خدمت سربازی اعزام گردند در غیر این صورت این اداره کل در قبال غیبت آنان مسئولیتی نمی پذیرد .

توجه : داوطلبانی که در مرحله امتیازی براساس اطلاعیه مورخ 95/2/14 در اولویت قبول اصلی قرار گرفته اند ولی هسته گزینش استان با اشتغال سرباز معلمی آنان موافقت ننموده است ، نظر به محدودیت زمانی ارسال اسامی پذیرفته شدگان نهایی به وزارت متبوع و ستاد کل نیروهای مسلح (95/2/27) ، حتی در صورت تغییر نظریه گزینش در مرحله تجدید نظر ، به عنوان معلم وظیفه قابل پذیرش نخواهند بود و بایستی در موعد قانونی به خدمت نظام وظیفه اعزام گردند و در صورت غیبت ، مسئولیت غیبت چنین داوطلبانی به عهده داوطلب خواهد بود .

2- داوطلبان ذخیره ای که در اولویت نهایی پذیرش قرار نگرفته اند و نیز سایر داوطلبانی که در فهرست پذیرفته شدگان نهایی قرار نگرفته اند ، از مورخ 95/3/3 به بعد با مراجعه به محل ثبت نام خود ، نسبت به ارایه رسید مدارک و دریافت اصل برگه اعزام به خدمت اقدام و در تاریخ اعزام مربوطه خویش به صورت عادی به خدمت سربازی اعزام گردند در غیر این صورت این اداره کل در قبال غیبت آنان مسئولیتی نمی پذیرد .

3- پذیرفته شدگان نهایی منتظر برگ اعزام جدید به تاریخ اعزام 95/4/1 خواهند بود که به نشانی محل سکونت آنان ارسال خواهد شد . چنانچه تا مورخ 95/3/25 برگه آماده به خدمت جدیدکه در آن به پذیرش سرباز معلمی نیز اشاره شده است ، به نشانی محل سکونت پذیرفته شدگان نهایی واصل نگردد مراتب را جهت پیگیری از طریق شماره تلفن 04135548067 به کارشناسی استخدام اعلام نمایند .

توجه مهم : چنانچه مدرک تحصیلی و شماره ملی هر یک از پذیرفته شدگان نهایی اشتباه درج شده است در اسرع وقت از طریق شماره تلفن 04135548067 اعلام گردد .

جهت دریافت اسامی اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:33

  کد دیدگاه : 826694

  الان سايت معاونت پشتيباني هم اطاعيه اش رو تغيير داده نوشته در غير اين صورت بعنوان سرباز عادي خدمت ميريم
  خبر رسمي كه لغو شد
  خدا ازشون نگذره
  عمرمون آيندمون رو نابود كردن چقد برنامه داشتيم به خدا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : 13

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:01

  کد دیدگاه : 826239

  اخبار بروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:
  حسن حسینی مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص وضعیت سرباز معلمان اظهار داشت:هر سال ستاد مشترک همکاری لازم را در خصوص ارائه سهمیه سرباز معلم به وزارت آموزش و پرورش داشت و امسال نیز طبق قرارداد قرار بر تداوم این روند بود.

  مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه درهفته گذشته معوقات سال 94 به طور کامل تسویه شد، عنوان کرد:ستاد مشترک برای اول مهر ماه سال جاری چهار هزار سهمیه سرباز معلم به آموزش و پرورش اختصاص داد که بلافاصله بخشنامه ای در این خصوص تنظیم شده و سهمیه تمام استان ها به جز تهران با توجه به سوابق تحصیلی از فوق دیپلم تا لیسانس به بالاتر توزیع شد.

  وی در ادامه بیان کرد:پس از توزیع سهمیه سرباز معلمان کارهای گزینشی افراد انجام شده و تا اول خرداد ماه اسامی چهار هزار نفر به ستاد مشترک اعلام شد که طبق قرار داد با ستاد مشترک قرار بر این بود آموزش سرباز معلمان از ابتدای تیر ماه آغاز شود تا از اول مهر ماه وارد حرفه معلمی شوند.

  حسینی اظهار کرد:علی رغم پیگیری های بسیاری که برای اجرایی شدن این طرح داشتیم ستاد مشترک و سپاه به تعهدات خود پایبند نبود و حتی امروز نیز پاسخی برای عدم همکاری خود ارائه ندادند.

  مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای گزینش سرباز معلمان وقت و هزینه زیادی صرف شده، عنوان کرد:بر خلاف جوابیه ستاد مشترک مبنی بر پذیرش سرباز معلمان در اول آبان ماه تامین نیرو برای آموزش و پرورش کارایی ندارد و لازم است ستاد مشترک و سپاه پاسخگوی سرباز معلمان در این رابطه باشند.

  برچسب‌ها: وزارت آموزش وپرورش

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...