جزئیات بیشتر در مورد خبر

صدور مجوز معافیت کبرسن دارای شرایط است

جهت ورود به صفحه اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک نمایید


خبر 23 تیر 97: اعلام شرایط معافیت سنی افراد در جذب هیات علمی دانشگاه ها

رئیس مرکز جذب وزارت علوم درباره رفع مشکل سن متقاضیان هیات علمی در زمان فراخوان ها و صدور مجوز معافیت کبر سن توضیحاتی داد.

محمدرضا رضوان طلب در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مشکل سن در زمان ثبت نام در هنگام فراخوان‌ها گفت: برخی موارد وجود دارد که بر اساس آن، متقاضیان می توانند پیش از ثبت نام، درخواست معافیت سنی بدهند که بر آن اساس مشکل مربوط به سن آنها نیز حل می شود.

وی ادامه داد: برخی از اعضای هیات علمی هستند که قصد دارند از پیمانی به رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت شوند، ولی چون در زمانی که پرونده پیمانی آنها مطرح شده، به موضوع «کبرسن» بی توجهی شده است، برای تبدیل وضعیت اول باید مجوز معافیت از «کبرسن» دریافت کنند.

رضوان طلب افزود: پرونده «کبرسن» برخی از اعضای هیات علمی که سن آنها بیشتر از آن چیزی است که قانون مشخص کرده، در جلسات هیات مرکزی جذب بررسی می شود.

رئیس مرکز جذب وزارت علوم افزود: در تمام جلساتی که برگزار می کنیم، برخی از افراد مجوز معافیت «کبر سن» می گیرند.

وی ادامه داد: البته صدور مجوز معافیت «کبرسن» شرایطی دارد که می توان به چاپ کتاب، مقاله های علمی و پژوهشی و حق التدریس بیش از ۱۰ واحد قبل از عضویت در هیات علمی اشاره کرد.

رضوان طلب ادامه داد: البته اگر سابقه ایثارگری متقاضی به مقداری که برنامه توسعه پنجم و ششم برای آن مشخص کرده، برسد، محدویت سنی برای آنها برداشته می شود و اگر کمتر از آن میزان باشد، مقداری از آن محسوب می شود.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ایمانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:57

  کد دیدگاه : 1884051

  سلام و خسته نباشین ادمین-لطفا یه اطلاعاتی در خصوص اینکه چه جوری درخواست بدیم به دست بیارین.تا چند وقت پیش اعلام شده بود که با بررسی سوابق و علمی و پژوهشی، مشکل کبر سن قابل بررسی هست ولی الان یک ماه مونده به فرخوان شهریور اعلام کردن قبل از شرکت در فراخوان باید مجوز کبرسن بگیرین.نمی دونم باید چکار کنم.5سال هست که از بهترین دانشگاه فارغ التحصیل شدم و با بهترین سابقه علمی.ولی هر سال یا رشته ی من تو فراخوان نبود و یا از سوی دانشگاه پذیرش نشدم…..الان هم که شرایط فراهم شده شدم41سال..

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...