اطلاعات بیشتر

تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی بانک تجارت سال 94

کپی برداری از سبک و محتوا برای سایت های تابعه ایران استخدام، مجاز است!

ایران استخدام حامی همیشگی کارجویان ایران

جهت مشاهده اخبار استخدامی بانک تجارت اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان) اینجا کلیک نمایید

این مبحث آرشیوی از تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام در مراحل مختلف آزمون استخدامی بانک تجارت در سال 1394 است.


اخبار به نقل از شما:

اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مراحل مصاحبه را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید. اطلاعات مربوطه ی کارجویان به مرور زمان در همین قسمت اضافه خواهد شد:

____

مرحله مصاحبه عقیدتی:

> نقل قول : هیاهودر : ۹۴/۰۷/۰۵ ۱۱:۲۹:۲۱

سلام دوستان در پاسخ به درخواست های مکررشما سوالات مصاحبه عقیدتی که ازخود من پرسیده شد رابراتون می ذارم
تحصیلات – سابقه کیفری – وضو – انواع غسل وروشهای غسل – نماز مسافر-تشهد واینکه در تشهد به جه اصولی از اصول دین اشاره میشه-مرجع تقلید ونام چندتن از مراجع -روزه-چگونگی وضع قوانین توسط مجلس -نام روسای مجلس خبرگان و مجمع تشخیص و شورای نگهبان و همینطور نماینده شهر و نماینده خبرگان استان و امام جمعه شهرستان- تعداداعضای شورای نگهبان -ولایت فقیه ولزوم آن و سوالاتی در مورد اینکه در نمازجمعه و جماعت و راهپیمایی ها شرکت می کنی یا نه -نظرت درباره برداشتن ابرو توسط پسرا و چرا این کار درست نیست؟
امیدوارم به درد شما دوستان بخوره و منم دعا کنید

نقل قول : ناشناس در : ۹۴/۰۶/۰۳ ۱۱:۵۴:۲۵
اولین بار رفتیم برای پر کردن فرم ها که توش اطلاعات فردیمون و معرفهامون رو نوشتیم درمورد خانوادمون دوستامون و ادرسمون یک اطلاعاتی رو تو فرم نوشتیم به برادرای اهل تشیع یک کتاب دادن که به نظر من ۳۰۰ صحفه می شد. و به ما که اهل تسنن بودیم کتابی ندادند و گفتند خودتون از منابع مذهب خودتون کتاب بخونید. ولی من حدسم اینه که چون بهشون کتاب دادن پس هدفشون یادگیری بوده نه امتحان که رد کنن یا قبول کنن چون وقتی به یکی کتاب میدی یعنی اینکه شاید اطلاعات نداشته باشد واسه این میدن که بخونن پس حدسم اینه که تا این مرحله کا همه تموم شده برای استخدامی . بعد کتاب دادن برگشتیم و از روی اون ادرسهایی که دادیم ادرس منزل قدیم و جدید، محل کار های قبلی و جدید حدود بین یک هفته تا ده روز از استان اومدن به شهرمون برای پرس و جو و از هم محله ای ها بخصوص و کسانی که محرفی کرده بودیم از چند نفر پرسیده بودن و فرمهایی رو پر کرده بودند در مورد اینکه نماز میخونیم نماز جمعه و جماعت اخلاقمون بسیج و اینجور چیزا و اینکه امانت دار هستیم یا نه اینو بعد به من گفتن دوستانی که ازشون پرسیده بودند. و رفته بودند . بعد دوروز زنگ زدند گفتند بریم برای مصاحبه عقیدتی . ساعت ۸ صبح رفتیم خیلی خوب و محترم و باخنده تحویلمون گرفتند و بهمون خوشامد گفتند ۸ و ۳۰ مسئول مصاحبه که از تهران اومده بود رسید و ائومدن گفتند یکی بیاد که من اولین نفر رفتم برای مصاحبه نشستم خیلی اروم و محترم بود سلام و احوال پرسی و چون من استرسی نداشتم راحت تر باهام حرف زد و همینکه اولین نفر رفته بودم خودش ثابت میکرد که استرس ندارم. یک فرم جلوش بود سوال پرسید از اسم و فامیلو برادراو و شغل برادرا و خواهرا سفرهای خارجی خانواده صابقه کیفیری و اینا که تو فرم اول هم اطلاعات رو داده بودیم. بعد شروع کرد که نماز میخونی نماز جماعت مسجد میری کدوم مسجد نماز جمعه میری ، ارکان نماز کدومن؟ زکات چیه؟ نمازهای فرض عین کدومن فرض کفایی کدومه؟ یکم از مذهبت یکم بگو ، تو تشهد به چه اصولی از دین اشاره شده، تشهد رو بخون، یک سوره بخون از حفظ و تفسیر کن، باید بگم که خیلی محترم بودند و دعوا هم نداشتند اینکه گفته بودم بعدا سخت گرفته بودند واسه این بود که یکی از دوستان رفته بود و استرس بازی دراورده بود واسه این فشار روانی اورده بودند تا اینکه بفهمن که چقدر به اعصابشون مسلط هستند و میتوننن خودشون رو کنترل کنن که توصیه می کنم در هر حال اروم باشید چون کار شما تموم شده و من شنیدم که بیست شهریور دعوت به کار خواهیم شد و ۱/۷ میریم سر کار. دوستان من یادتون باشه ملاک اصلی ازمون کتبی و مصاحبه تخصصی بوده که شما قبول شدید و از مصاحبه عقیدتی نترسید چون همه ما یک سوال دو سوال رو غلط جواب میدیم و یا بلد نیستیم و این برای شما ملاک رد شدن نیست پس حتی اگر کل سوالات رو هم جواب ندید هیچکدومتون ریزش ندارید فقط بر اعصابتون مسلط باشید و استرس نداشته باشید. مهم اینه که عصبی نشید از ۷ یا ۸ سوالی که می پرسن مطمئنم فقط یکی برای شما گندگ خواهد بود بقیه چیزای اسون هستن و ادامه وقت مصاحبه هم اطلاعات شخصی هست که دیگه ترس نداره موفق باشید ادمین جان اگر باز سوالی بود بپرسید جواب میدم به امید خداوند منان و با ارزوی روزی حلال و موفقیت برای دوستان گل و همکاران اینده خودم.

کاربری : یک دوست ارسال : ۹۴/۰۶/۰۲ ساعت ارسال : ۱۱:۴۴ کد دیدگاه : ۴۷۱۹۲۳
سوالات مصاحبه عقیدتی خیلی اسونه تنها کسی که بدون مشکل و دغدغه مصاحبه داد من بودم اونم چون خودم به خودم ایمان داشتم و استرس نداشتم وقتی از بچگی داریم نماز میخونیم روزه میگیریم میریم مسجد و نمازه جمعه تو خطبه ها با زکات و تیمم و غسل هم اشنا شدیم وقتی با خدا بودیم پس از چی می ترسیدم جواب همه ی سوالات رو بلد بودم و بدون استرس خیلی صمیمی جواب دادم ولی بقیه که استرس داشتن رو خیلی بیشتر سوال پیچ کردن برای من ده دقیقه بود ولی برای اون ۴۰ دقیقه مصاحبه شدن. عزیزان همون اول که رفتید داخل بفهمن استرس دارید یا هل هستید گیر میدن نترسید خدارو شکر همه با خدا هستید پس همون سوالاتی که میدونید رو ازتون میپرسن شما هم جواب میدید. یک فرمه که در مورد خانواده و اینا هم یک سری چیزها میپرسن. درمورد نماز، زکات، غسل، تیمم، یک مختصر از مذهبتون، مسائل و اخبار روز، ولایت فقیه، ارکان و ابغاض و هیئات نماز، درمورد معصومین،میگن یک سوره بخونید و اون سوره مفهومش چیه پس خودتون یک سوره کوتاه حفظ کنید و تفسیرشم بخونید. امیدوارم کمکتون کرده باشم.


مرحله مصاحبه عمومی و تخصصی:

>نقل قول : ناشناس در : ۹۴/۰۵/۳۱ ۱۲:۳۴:۵۵

سلام
من هم توی مصاحبه تهران با همین حالت روبرو شدم.
یعنی مصاحبه برای من کمی آزار دهنده بود؛ سوالاتی میپرسیدن که سخت نبود، آسون هم نبود ، در کل میشه گفت ربطی به کار توی بانک نداشت…
مثلا وقتی من از سرکار به خونه برمیگردم چیکار میکنم؟ خوب هر کاری فوری باشه اونو انجام میدم و شاید گاهی حوصله داشته باشم و گاهی هم نه… این چه سوالیه و چه ربطی داره…
وقتی استرس دارم چیکار میکنم: گفتم اگه کاری از دستم بربیاد انجام میدم تا استرسم رفع بشه و مشکل حل بشه و اگه نه که توکل میکنم به خدا… چه ربطی به کارم داره…
گفتن با کدوم افراد خونواده صمیم هستید..چه ربطی داره..
چرا میخوایید تو بانک کار کنید؟ خوب اینم سواله، کار نیس ما هم آزمون میدیم هر جا شد میریم دیگه…
اما امیدوارم منم مثل شما آخرش خوب باشه…
چون توی مصاحبه با وجود خستگی خیلی با انرژی و مثبت جواب دادم…

>کاربری : رضا ارسال : ۹۴/۰۵/۲۰ ساعت ارسال : ۰۹:۲۵ کد دیدگاه : 458299

سلام.
من جزء ذخیره هام. تاریخ ۶ مرداد بهم پیام اومد و تازه فهمیدم ک قبول شدم. و دوباره پیام اومد که ۱۸ ام بیا تهران کوچه دولو برا مصاحبه. خب خوندم و رفتم.
آماده آماده.
در کل ۵۰ نفر بودیم اون روز. از اهواز، سبزوار، شهرستان‌های آذربایجان، اصفهان. جای دیگه من ندیدم. همه پسر و یه خانم.
تقسیم شدیم تا مصاحبه زودتر انجام شه.
یعنی نصف رفتن مصاحبه تخصصی بعدش بیان برا تست و مصاحبه روانشناسی و روانسنجی. ولی من برعکس. اول رفتم تست روانسنجی ک با کامپیوتره. بعدش پیش دکتر روانشناس. و آخر سر رفتم مصاحبه تخصصی بانک.
سعی کنید اول برید روانسنجی و روانپزشک. چون راحت هستن و استرس اولیه ک دارید کم میشه رفته رفته… تا برسید به مصاحبه اصلی.
اینم بگم یکساعت روانسنجی طول میکشه با کامپیوتر. ۴۰ دقیقه هم دکتر روانشناس ک خیلی خوش‌اخلاقن همشون.
بعدش میرید طبقه بالا برا تست اصلی مصاحبه با رئیس‌های بانک.
۵ تا اتاق داره. شانسی به کدومش بیفتید خدا میدونه. ولی همه خوش اخلاقن.
اولش وارد شدم استرس داشتم. ولی اونقدر خوب بودن ک چنددقیقه بعد یادم رفت اصلا دارم مصاحبه میکنم. خیلی راحت و صمیمی.
سوالاتی ک یادم میاد اینجا مینویسم. خودم قبلا خونده بودم و مسلط جواب دادم: خودشون هم کف کرده بودن
اقتصاد مبتنی بر بانک چیه!! بانک چطور میتونه در اقتصاد و وضع مملکت تاثیر بذاره!! درمورد چک و سفته و سهام!! تورم الان هست!! چجوریه!! ویژگی بانکدار خوب!! وظیفه بانک!! برا همه جوابها مثال هم آماده کنید ک کف کنن.
سوالات روانشناس:
ویژگی‌های خودت!! نقاط قوت!! نقاط ضعف!! خانوادت!! سه تا کلمه میگه، ک یادت نگه داری آخر سر ازت میپرسه!!
سعی کنید در همه مراحل راستشو بگید.
استرس عادیه یه مقدار. ولی خیلی خوش‌اخلاق و عالین.

امیدم ب قبولی از این مرحله خیلی زیاده به لطف خدا.

حالا ادمین عزیز؛ لطفا بگو کی دعوت میکنن برا مصاحبه عقیدتی؟؟ و کجا انجام میشه؟ تهران بازم!!!

موفق باشید همگی

>نقل قول : bahram در : ۹۴/۰۵/۰۸ ۱۸:۴۵:۰۲

باسلام.دوستان من از آدربایجان شرقی هستم از یکی از شهرهاش.دیروز ۷/۵/۹۴مصاحبه داشتم.اینایی که برایتان مینویسم قشنگ دقت کنید ان شاالله که همه موفق و پیروز می شوند.
اول از همه که محلشو میدانید که جنب بانک تجارت یه کوچه به دولو که ساختمان آموزش بانک است.
اول باید ازیه اتاقی که چهار خانم هستند دوتا فرم بگیرید بعد از پرکردن آنها و تکمیل پرونده ذرضمن هرچی که گفتند ببرید تا ناقص نباشد همراه کپی.
بهد از تکمیل مدارک یه کاغذ میدند که که باید سه مراحلی که باید بری پرمیشه.اول.مصاحبه عمومی بانک است که سه نفر بودند که صدرصد مسولان بانک یا روسای شعبه بودند .اول از همه باید به ریخت قیافه و پوشش اهمیت بدید اگر امکان داشت کت وشلوار بپوشید به من گفتند چرا نپوشیدی من گفتم ندارم.
مرحله اول.اول بگم که از اطلاعات تخصصی نمی خواند فقط در حد عمومی .در ضمن به وارد شدن وطرز نشستن و گفتگو و خارج شدن خیلی اهمیت میدند.سوالهایی که ازمن پرسیدند.
۱.اول از خودت بگو کجایی و چکاره و از این حرفا.۲.بانک چیه تحویلدار باید چگونه باشه و در بانک وظیفه اش چیه.۳برای پیشرفت خودت چکارا کردی۴.هدفت چیه .اهداف به چند گونه است۵.کدام شرکت ها در بازار بورس در اولین رتبه اند۶.اقتصاد مقاومتی۷.ویزگی بانک وتحوبلدار خوب.۸.همین طوری خیلی تخصصی نیست یه توصیه دارم اصلا خودتون را گم نکنید راحت باشید چیزی نیست اما به رفتارهاو اخلاق طرز صحبت کردن وغیره خیلی حساسنند.من خودم در اتاق dبودم که ۳نفر بودند که همش می پرسیدند.فقط به خودتون و اعتماد کنید
مرحله دوم.روان شناسی.من با دکتر طباطبایی مصاحبه در اتاق۲ کرذم .بعد نبود دکتر خوبی بود.در اینجا درمورد خودت و شخصیتت و عصبانی و احساسی و آرام بودن از این قبیل سوالها.وبعد سوالهایی مثل اینکه از ۱۰۰تا ۷تا کم کنید بیا پایین.وبعد اعدادی را مثل ۹.۸.۳.۵.۲.۴میگفتد حالا تو بگو و یا برعکسشو بگو بعد سه تا کلمه گفت سیب و اتو و ماهی گفت به خاطر بسپار در وسط مصاحبه می پرسم.در مورد ارزش یه سازمان پرسید و در مورد عصبانی بودم یا نبودم و بیشتربه کدام سایت ها میری و از کدام کتابها استفاده میکنی.باید در این مرحله باید خوشرو و ارام باشی.مرحله سوم.که چیزی نیست که به سرعت و دقت بستگی داره همن تست ۱ و۲ است بهد سوالهایی چهارجوابی دقت کنی که هر چی که به روانشناس گفتی ای با تطابق داشته باشه.فقط وفقط آرامش و داشته باشی.من ساعت ۷/۳۰شروع کردم ساعت ۵بهداز ظهر تمام شد دربین هر مصاحبه استراحت کنید.ان شالله به لطف خداوند بزرگ همه بچه ها قبول میشند.در ضمن اگه سوالی داشتید در خدمتون هستم.خوب بخوابیدو استراحت کنید قبل از مصاحبه.اگه مطالب برایتان مفید بود سه صلوات برای سلامتی حضرت مهدی صاحب الزمان بفرستید مرا هم دعا کنید.در ضمن باز میگم هر کجا هم سوال داشتید من در خدمتون هستم

>کاربری : قابل توجه همه ارسال : ۹۴/۰۳/۲۱ ساعت ارسال : ۱۳:۲۹ کد دیدگاه : 361897

دیروز بچه های کرمانشاه مصاحبه دادن……
دیگه فکر کنم همه فهمیده باشن که سه مرحله است:
( البته ترتیبش برای افراد مختلف متفاوته ممکنه بعضی ها مرحله ۳ رو اول برن)
۱- مصاحبه روانشناس( حدود ۴۵ دقیقه)
۲- تست روانشناسی ۴۲۰ سوال که حدود ۱ الی ۲ ساعت و همچنین تست سرعت عمل و تمرکز که همون ۱ و ۲ هستش که دوستات توضیح دادن ( برید اونجا براتون توضیح میدن) نزدیک ۱۵ دقیقه
۳- مصاحبه فنی که همون مصاحبه با ۳ نفر کارمند بانک حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه ( که به سن و سالشون می خورد رئسای شعبه باشن)
بعد می خوام براتون یک سری نکات رو بگم که دیگر دوستان کم اشاره کردن یا اصلا نگفتن؛ تو مصاحبه فنی به لباس و ظاهر فرد توجه می کنن پس تا می تونید به صورت رسمی (کت و شلوار ) برید اگه ریش متالیکا و موی فشن ، تی شرت آستین کوتاه و قرمز و زیر ابرو برداشتید و …. خونه بشینین بهتره!!!!!چونکه اول از همه یک تحویلدار باید ظاهر نرم جامعه و عادی داشته باشه این رو من از صحبت های اون ۳ نفر فهمیدم…..
وقتی با روانشناس صحبت می کنید تقریبا اولین سوالش اینه که چند دقیقه ای درباره روحیات و اخلاق خودت صحبت کن پس بنابر این در حد دو سه دقیقه برای خودتون حرف آماده کنید بعد همین سوال رو درباره خانوادت و یا دوستانت می پرسه ولی در کل سوالاشون تکراری نیست و به صورت پویاست یعنی ممکنه شما یک بحث رو در مورد دوران دانشجویی باز کنید و روانشناس اکثر سوالاتشو از این بخش بپرسه و مهمتر از همه ، مهمتر از همه و مهم تر از همه اینکه به هیچ عنوان ((((دروغ نگید)))) چونکه وقتی با روانشناس مصاحبه می کنید مثلا اوایل صحبتتون گفتید که آدم منظمی هستید ۲۰ دقیقه بعد بهتون میگه گفتید آدم منظمی هستید برام یه مثال بزنید تا باور کنم!!!!! تازه اگه اینجا رو هم دروغ بگید تو اون مرحله ۴۲۰ تا تست مچتون گرفته میشه ، چطوری؟ این جور که من دونستم این جور تستا دورغ سنج داره یعنی شما سوال ۱۰ رو زدی بعد از ۱۳۰ تا سوال دوباره همون سوال رو به یه نوع دیگه میپرسن و ((چون قریب به اتفاق همه بعد از ۲۵۰ تا گورگیجه میگرن)) اگه یک جا به جا بزنی گندش در می آد پس برای اینکه ادم قاطی می کنه و طبق قانون دروغگو کم حافظه میشه!! تا می تونید واقعیات رو بگید……. دوستان استخدامی به زرنگی و دروغ و …. نیست ، بعضی از دوستا نوشتن می تونید مدیریت کنید!! ولی با اون ۴۲۰ سوال و روانشناس و مصاحبه فنی که من دیدم چوپان دروغگو هم باشی یک جا نقیض گویی می کنی و صداقت خیلییییییییییییییی براشون مهمه……. اگه خدا براتون بخواد کسی نمی تونه مانع شما بشه……
بعدش هم اینکه در مرحله فنی اصلا سوال تخصصی نپرسیدن فقط باید بتونید تحلیل خوبی از اوضاع اقتصادی کشور و بانک و خصوصیات یه کارمند بانک و ….. براشون توضیح بدید پس خواهشا نپرسید که چی پرسیدن ، چرا؟ چونکه هم در مرحله روانشناس هم در مرحله فنی ۴ الی ۵ اتاق است که افراد مختلف با سوالات مختلف در انتظار شما هستند!!!
راستی از مسئولین که پرسیدیم گفتن دوبرابر ظرفیت دعوت کردن یعنی اگر در شهر شما ۴ نفر دعوت شدن دو نفر استخدام میشن……..بعدش برا نتایج هم گفتن ((((بعد از عید فطر ))))مشخص میشه….
اگه این مطالب به دردتون خورد یه صلوات برای امام زمان (عج) و اموات بفرستید…….
در پناه خدا موفق باشید……

>کاربری : ا.ا ارسال : ۹۴/۰۳/۲۰ ساعت ارسال : ۱۴:۲۶ کد دیدگاه : 360994

اول سه نفر ازتون مصاحبه می گیرن که سوالای کلی می پرسن مثلا اقتصاد مبتنی بر بانک چیه؟ وظبفه بانک چیه؟ چرا میخوای بیای بانک و از این موارد… بعد مصاحبه روانشناختی است که یه روانشناس باهاتون صحبت می کنه و از خودتون می پرسه که ویژگی های شخصیتی تون چین و دوستاتون با چه ویژگی هایی می شناسنتون و ادم خویشتن داری هستید یا نه؟ اخرین باری که دعوا کردی کی بود و یه عدد ۶ رقمی میگه باید برعکسشو بگی که می خوان دقتتون رو بسنجن یا اینکه میومدین تو مسیر از چند ایستگاه گذشتی و از این موارد و اخرش هم یه تست روانسنجی که ۲۴۰ سوال داره مثل من ادم نگرانی نیستم که ۵ گزینه مخالفم و موافقم و …. داره. همین
نهارم نمیدن که عجیب بود چون به هر شکل افراد قراره براشون خدمت کنن

>کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۳/۲۰ ساعت ارسال : ۰۸:۲۷ کد دیدگاه : 360559

سلام به دوستان
دیروز مصاحبه بودم…همه چی خوب بود زیاد سخت نگیرید اول تو یک اتاق سه نفر ازت سوال میکنن که خیلی چیز خاصی نیست در مورد خودت و زندگیته…بعدش باید با سیستم حدود ۴۲۰ سوال جواب بدی که همشون در مورد خودتون هست…یک بازی فکری هم داره….بعدشم میرین پیش روانشناخت که نیمساعتی طول میکشه سوالات روانشناسی و راحت در مورد خودتون میپرسن….در کل آدمای خوبی هستن فقط نهار حتما بهتون وقت دادن بروید بخورید که بدنتون کم نیاره….اگر زرنگ باشید تا ساعت دو تمامه اگر نباشید نهایتش تا ۴ هستید….موفق باشی

>کاربری : لطف خدا ارسال : ۹۴/۰۳/۱۹ ساعت ارسال : ۰۲:۰۴ کد دیدگاه : 359452

سلام من یک دور روند کلی مصاحبه رو میگم دوستان انقدر هم نگید چرا کسی نمیگه چی بود چی شد خب همه ماجرا همین هست که دوستان بیان کردن منم مختصر عرض میکنم و دوستان دیگر هم به مرور اطلاعات بیشتر رو اضافه کنند منتها کلیت ماجرا همین هست امیدوتون به خدا
مصاحبه رو سه قسمت تقسیم میکنیم:
۱- بخش روانشناسی، یه روانشناس باهاتون مصاحبه مبکنه در رابطه با خیلی از چیزها اصلاض هم حدود مشخص نداره و سالات با پاسخهای شما پیش میره البته از روی ورقه ای که جلو روش بود مشخص بود که داره سوالات تعیین شده رو میپرسه منتها یک مرتبه ممکن بود پاسخی بدی که طرف از توض یه چی در بیاره در موردش بحث کنید و سوال کنه که البته نمیدونم شاید هم میدد بخشی از پاسخ مربوط به سوال بعدی هست خودش ربط میداد. من یک ساعتی باهاش درگیر بودم از بس که پاسخهام تحلیلی بود خخخخ
۲- تست روانشناسی بود یه چیزی نزدیک به مسائل هوشی
۳- مصاحبه اصلی با اون سه نفر خوش برخورد، از مسائل روز و سوالات در رابطه با خود بانک و تورم و خودم و یه خورده انگلیسی و ..
امید به خدا ایشالله هرکی که بیشتر لایقش بود و احتیاج داشت موفق باشه

>کاربری : هما ارسال : ۹۴/۰۳/۱۷ ساعت ارسال : ۲۲:۳۲ کد دیدگاه : 358306

سلام دوستان
اول در پاسخ به سوال دوستم معمولا استخدامی جدید قردادی سه ساله تا پنج هست بعد اتمام رسمی میشین و همه مزایای یک کارمند بانک در یافت میکنید

دوم اینکه بیشتر انرژی تون بذارین واسه مصاحبه روانشناسی چند نکته هم توجه کنید ۱- موقع جواب دادن با صدای آهسته جواب ندین – داخل چشمای سوال کننده نگاه کنید ۳- از این که دو نفر همزمان سوال میپرسن اعصابتون بهم نریزه میخان در کل رو اعصابتون راه برن ۴_ الویت به صداقت بدین چون که داخل سوالای روانشناسی معمولا تست دروغ سنج قاطی هست ۵ اونا میخان ببینن شما استرس دارین یا نه
سوم طبق روال سالهای گذشته و بقیه بانک ها معمولا مصاحبه مرکز استان هستش
با عقل جور در نمیاد یه نفر از بوشهر بخواد برا تهران یا کرمان
چهارم سوال تخصصی به ندرت میپرسن بیشتر از خانواده و اعتقادی مملکتی میپرسن از بانکداری هم در حد معمول از رشته های غیر اقتصاد میپرسن مثل سفته, چک, مشتری مداری و ویژگی های یک تحویل دار

>نقل قول : مصاحبه در : ۹۴/۰۳/۱۷ ۰۱:۵۱:۴۸

امروز مصاحبه روانشناسی بود و تخصصی .
که رونشناسیش دو قسمت بود یکی مصاحبه حضوری با یه دکتر روانشناس و یکیش هم ۴۲۰ تا سوال تستی که تو کامپیوتر جواب می دادیم و یه بازی فکری و برای تست توجه و دقت . سوالهای روانشناس و تستی فقط راجع به شخصیت بود و طرز فکر آدم نسبت به خودش و اطرافش . مثل اینکه چقدر عصبانی می شی و استرس داری یا نه از جای شلوغ خوشت میاد یا نه و ….
مصاحبه تخصصی هم ۳ نفر بودن یک نفرشون بیشتر نگاه می کرد گاهی سوال می پرسید ولی دو نفر دیگه پشت سر هم یا با هم سوال می پرسیدن . همه جور سوالی بود هم درسی هم شخصی هم بانکداری . علایق عادات . رفتار و خانواده . از هر نفر یجور سوال می پرسیدن از یکی بیشتر تخصصی پرسیدن از یکی کمتر . سوال عقیدتی از ما نپرسیدن . برای هرکدوم از مصاحبه ها ۵ گروه بودن که به شانس به یکدومشون می خوردی . در کل انسانهای خوبی بودن . ولی زمانش خیلی طولانی شد برای ما از ساعت ۸ که شروع کردن تا ۵ بعد طول کشید . به ما ناهار ندادن فقط یه چایی با کیک صبح دادن یه فکری برای ناهار خودتون کنید .

>کاربری : امید فردا ارسال : ۹۴/۰۳/۱۶ ساعت ارسال : ۲۲:۰۶ کد دیدگاه : 357340

سلام
دوستان امروز از صبح ساعت۷رفتیم مرکز آموز بانک تجارت تا ساعت ۷غروب .
۱.پر کردن فرم اطلاعات شخصی.و سوابق کاری ..سطح زبان خارجه .دو ره های فنی مثلا icdl.و پشت نویسی ۴قطعه عکس .
۲.تشکیل پرونده .
۳.انجام مصاحبه فنی.البته اسمش فنیه ولی اصلا مسایل اختصاصی نمیپرسن فقط اینکه یه کم از خودت حرف میزنی .چکار کردی کارت الان چیه چرا میخوای بیای بانک .یه تحویلدار چه خصوصیاتی باید داشته باشه.مهمترین ویژگیش باید چی باشه و از این دست سوالات…سه نفر مصاحبه گر که یکیش فقط نگاه میکنه عکس العملتو این مصاحبه تقریبا ۱۵دقیقس..
مرحله بعد در انتظار میشینی تا نوبتت بیاد واسه مصاحبه روانشناختی یا آزمون روانسنجی که با سیستم انجام میشه و تقریبا ۴۰۰سوال روانشناختی رو باید جواب بدی تو سیستم .بعد از اینم مصاحبه حضوری با روانشناس …خلاصه کردم …واقعا خسته ام من که روانشناسیش خستم کرد .

وسلام …..اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...