• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۰۶
  • 1k نظر «نمایش»

مراحل معاینات پزشکی و طب صنعتی آزمون های استخدامی

مراحل معاینات پزشکی و طب صنعتی آزمون های استخدامی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۷۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

مراحل معاینات پزشکی از زبان کاربران سایت ایران استخدام


با توجه به سوالات متعدد پرشکی کاربران سایت ایران استخدام در مرحله معاینات پزشکی / طب صنعتی آزمون های استخدامی، گره نویسندگان سایت ایران استخدام تصمیم به گردآوری تجربیات کارجویان سایت در یک مبحث واحد نموده است. این مبحث حاوی تجربیات پزشکی کارجویان سایت ایران استخدام از استخدامی های بانکهای ملت و مسکن و کشاورزی و شهرداری و شرکت نفت و… می باشد.
توجه: تمامی اطلاعات منتشر شده در این پست بدواً توسط کارجویان محترم سایت ایران استخدام نقل و توسط گروه نویسندگان سایت ایران استخدام گردآوری شده است. کپی برداری از سبک و محتوای این مبحث برای تمامی سایت های تابعه ایران استخدام به شرط عدم کسب انتفاع مجاز است!
با آرزوی موفقیت ایران استخدام

نویسنده : طیبه محمدی تاریخ ارسال : دوشنبه 04 تیر 97 ساعت ارسال : 18:46 کد دیدگاه : 1781954 
سلام.گرفتن‌سو پیشینه بیشتر از نیم ساعتم زمان نمیبره.اما طب کار طول میکشه.اگه بخواید ی روزه کارتونو تموم کنید صب حدود ساعت ۷ تا ۷ ونیم باید مرکز تشخیص باشید.مراحلشم برا من اینطور بود ک اول فرم پر کردم از قسمت پذیرش و ی قطعه عکس و اصل کارت ملی و مبلغ ۱۲۰هزار تومن گرفتن.بعد بینایی سنجی رفتم .بعد از اون نوار قلب گرفتن.شنوایی سنجی رفتم و بعد تست ریه و پزشک متخصص فرستادن ک ی سری سوال درمورد سلامتت میپرسه و فشارخونتونو میگیره و ی معاینه ساده انجام میده.درآخر هم آزمایشگاه فرستادن ک هزینه اونم ۵۰ تومن دیگه شد و آزمایش خون و ادرار گرفتن.من چشمم ضعیف بود و بیرون فرستادن ک نمره عینک بگیرم ک اونم ۱۸ تمن هزینه گرفتن.همون روز تا ظهر جواب آزمایشو میدن و حدود ۳ بعدازظهر گواهی طب کارو میگیرید.من برا بینایی سنجی خیلی اذیت کردن اگه عینک دارید حتما باید همراهتون باشه.
امیدوارم موفق باشید.

استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی

نویسنده: سید ذکریا حسینی تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۹ آبان ۹۹ ساعت ارسال: ۱۱:۲۲ کد دیدگاه: ۳۲۱۰۵۱۶۰
بسمه تعالی
سلام خدمت همه دوستان عزیز. دوستان زیادی در مورد معاینات طب کار برای آزمون های استخدامی دستگاه های فراگیر اجرایی دولت سوال کرده بودند من تجربه شخصی خودم رو به اشتراک می گذارم. امید است این مطالب برای شما عزیزان مفید باشد و ما رو از دعای خیر خود محروم نفرمائید. من برای کارشناس منابع آب حوزه آب منطقه ای استان آ.غ شرکت کرده بودم. من در آبان ماه 1399 برای طب کار دعوت شدم. مراحل رو جمع بندی شده خدمت شما عزیزانم به اشتراک می گذارم. امید است مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. توجه داشته باشید که کلیات برای همه ثابت است ولی در برخی از جزئیات ممکنه حسب استان و شهر مورد نظر متغیر باشد.
1- بعد دریافت پیامک یا تماس تلفنی از سازمان مربوطه، فرم های مورد نظر (معرفی نامه) را دریافت می کنید. این فرم ها برای اخذ گواهی عدم سوء پیشینه، طب کار و معاینات پزشکی و تعهد نامه محضری 10 سال خدمت ارائه می گردد.
2- بعد از دریافت فرم ها (معرفی نامه) ابتدا معرفی نامه اخذ عدم سوء پیشینه را به نزدیک ترین دفتر خدمات پلیس 10+ تحویل دهید ( البته دفتر خدماتی پلیسی که دارای خدمات انگشت نگاری هستند را انتخاب کنید). در این بخش بایستی اصل شناسنامه و کارت ملی ( و یک الی دو عکس جهت اطیمنان و محکم کاری) همراه داشته باشید. سپس شروع به فرایند انگشت نگاری در دفتر خدمات پلیس 10+ خواهید کرد. بعد اتمام کار یک برگه مهر و امضا شده به شما تحویل می دهند. هزینه انگشت انگاری متغیر است ولی برای من مبلغ 45 هزار تومان بود. بعد دفتر خدمات به شما خواهد گفت که بعد چند روز دیگر به اداره اگاهی شهر خود مراجعه کنید. با در دست داشتن برگه که تو دفتر خدمات پلیس بهتون دادند و مدارک شناسایی به اداره آگاهی مراجعه می کنید و یک برگه اثر انگشت شده را تحویل می گیرید. سپس برای گرفتن جواب نهایی باید به دادگستری شهرتون مراجعه کنید. برگه که از آگاهی گرفتید و مدارک شناسایی و یک قطعه عکس همراه داشته باشید و نامه خود را دریافت کنید سپس در همان دادگستری 4 عدد تمبر تهیه می کنید و برگه سوء پیشینه را مهر و امضا نهایی می کنید. هزینه تمبر و کارهای مربوطه حدود 20 هزار تومان می باشد. کار اخذ گواهی عدم سوء پیشینه اینجا تموم میشه و شما دومین مرحله رو بسلامت طی کردید.
3- مرحله بعدی گرفتن تعهد محضری 10 سال خدمت است. توصیه می کنم حتما از سازمان مربوطه خود، یک برگه نمونه از این تعهد را بصورت کپی شده تحویل بگیرید. در فایل تعهدنامه حتما بایستی مشخصات فردی شما، سازمان متبوعه و رشته قبولی شما به وضوح قید شده باشد. سپس این تعهد نامه باید امضا بشه و مهر برجسته بخوره. هزینه این بخش حدود 140-150 هزار تومان هستش. این مرحله هم بسلامت تموم شد و میریم مرحله بعدی.
4- گام نهایی شما مراجعه به بهداشت و سازمان طب کار است که حسب شهر و استان ممکنه کمی متغیر باشد ولی روال کلی ثابت است. برای این کار نامه معرفی به طب کار و بهداشت را ارائه نموده و نوبت پذیرش می گیرید. سپس کار معاینات شما به سه بخش تقسیم می شود:
الف: اخذ تست مورفین که معمولا در ادارات اگاهی یا بخش های نظامی اخذ می شود. ادرس دقیق تست مورفین را سوال کنید. آزمایش تست مورفین در حقیقت همون نمونه ادرار است که بصورت ناشتا گرفته می شود. جواب آن معمولا 24 ساعت بعد آماده می شود. توجه کنید که حتما 72 ساعت قبل آزمایش از مصرف داروهای خاص خودداری کنید. هزینه تست مورفین حدود 45-50 هزار تومان می باشد. توجه کنید که حتما نامه که اداره بهداشت یا طب کار به شما می دهد را بهمراه داشته باشید. جواب این تست شامل دو بخش روانگردان ها و مورفین است که باید منفی باشد. در صورت اشتباه شدن جواب یا اعتراض می توانید تا 48 ساعت نسبت به تجدید نظرخواهی و تست مجدد اقدام کنید. خب این مرحله هم تموم شد.
ب: آزمایش تشخیص طبی: این آزمایش شامل نمونه خون و ادرار است که بصورت ناشتا اخذ می شود. آزمایش خون شامل نمونه های کلسترول، تری گیلیسرید- SGOT- SGPT- FBS- LDL- CBC-UREA-U/A و کراتتین می باشد. جواب ازمایش معمولا زیر 24 ساعت آماده می شود. هزینه آزمایش بین 80 الی 95 هزار تومان می باشد.
پ: آزمایش و مراحل خود طب کار است که شامل چند بخش می باشد.
4-1- اندازه گیری قد و وزن: این بخش بعلت سادگی نیاز به توضیح خاصی ندارد.
4-2- تست شنوایی: برای تست شنوایی شما وارد یک اتاقک شیشه ای شده و در را کامل می بندید و یک هدفون را گوش می گذارید. چند صدای بسیار خفیف ( در حد ویز) به تناوب در گوش راست و چپ شما پخش می شود که شما باید تشخیص دهید. اگر صدا را در قسمت راست گوش خود شنیدید دست راست خود را بلند کنید و اگر صدا را درگوش چپ خود حس کردید دست چپ خود را بلند کنید. تشخیص صداها خیلی خیلی خیلی راحته فقط کمی آرام و متمرکز باشید و استرس نداشته باشید. این تست حدود سی ثانیه طول خواهد کشید و جواب آن در همان لحظه ثبت می شود.
3-4- تست بینایی: شامل چهار جهت اصلی معروف بالا و پایین و چپ و راست است که باید تشخیص دهید. این تست در سه حالت دید کامل، دید راست و دید چپ انجام می شود. ابتدا با هر دو چشم می بینید و نتیجه رو اعلام می کنید و سپس یکبار چشم راست و بعد چشم چپ خود را می گیرید و نتیجه رو اعلام می کنید. این تست برای افراد با عینک و بدون عینک مشابه است. در صورت عدم تشخیص نگران نباشید شما برای متخصص چشم ارجاع داده می شوید تا یا عینک بگیرید و یا نمره عینک خود را تقویت کنید و سپس تست را تکرار می کنید.
4-4- تست کور رنگی: دو عدد شکل به شما نشان داده می شود که درون آن دو عدد نهفته است. بایستی آن دو عدد را یافته و اعلام کنید. تست معمولا بی نهایت ساده است. این تست به دو صورت ثابت و متغیر انجام میشه. در حالت ثابت فقط قرائت دو عدد خیلی خیلی تابلو هستش. بخش متغیر چندین شکل میاد که باید اونا رو تشخیص بدید و قرائت کنید. این تست هم بی نهایت راحت است.
4-5- تست فشار و تنفس و ضربان قلب: این بخش هم خیلی خیلی گلابی و راحت است. فشار که راحته و همه حداقل یبار تو زندگی فشارتون گرفتن. تست تنفس هم دو حالت داره یا معمولیه یا تخصصی تره. اولی که خیلی راحته نفس معمولی می کشید و طرف گوشی رو روی سینه شما میزاره همین. دومی که کمی تخصصی تره تست ریه است که شما باید با تمام توان خود داخل یک لوله فوت کنید تا بخش های مختلف تست رو نمودار ثبت کنه. تست ضربان قلب رو هم همتون بلدین. فقط در شرایطی خیلی خیلی نادر ممکنه تست قلب هم بگیرن که نزدیک به صفره.
هزینه طب کار هم نزدیک به 70 هزار ت هستش. خب حالا جمع بندی کنیم. شما باید تا الان از دادگستری گواهی عدم سوء پیشنه، از دفتر خدمات محضری تعهدنامه 10 ساله خود را گرفته باشید. حال جواب تست مورفین و آزمایش خون رو می برید طب کار و دکتر طب کار نتایج دو مورد در پرونده شما ثبت می کنه و نتیجه کلیه معاینات رو به شما میدن تا تحویل اداره متبوعه خود بدید.
5- با مراجعه به اداره و سازمان مربوطه کلیه مدارک ( گواهی عدم سوء پیشینه- گواهی تعهدنامه محضری- معاینات طب کار) را تحویل دهید و منتظر خبر باشید. بعد این مرحله کد مستخدم شما توسط سازمان مربوطه اخذ می شود و بعد آن یک الی چند جلسه توجیهی برای شما می زارن و زمان شروع بکار را به شما ابلاغ می کنند. امیداورم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. ما رو از دعای خیر خود محروم نکنید و صلوات بر حضرت محمد (ص) و آل محمد فراموش نشود. خاک پای همه فرزندان ایران زمین.

استخدام قوه قضائیه

نویسنده : من تاریخ ارسال : یکشنبه 16 دی 97 ساعت ارسال : 10:55 کد دیدگاه : 2119731

من رفتم نامه استعلام ها رو از اصفهان گرفتم. تایید گزینش به صورت پیامک برام اومد.
دوتا نامه دادن یکی برای پزشک قانونی و یکی برای پلیس به علاوه 10
پلیس به علاوه 10 رو هر جا ببری قبوله. یکم طول میکشه تا جوابش بیاد
ولی پزشک قانونی رو باید ببرید پزشک قانونی اصفهان. باید نوبت بگیرید، معطلی داره.هر چی صبح زودتر برید بهتره. اونجا 4 تا نامه بهتون میدن
آزمایش خون: هر جایی میتونید انجامش بدید. هر موقع خواستید برید باید ناشتا باشید
آزمایش اعتیاد: همون جا و پزشک قانونی باید انجام بدید. بنابراین باید آب زیاد بخورید و اصلا لازم نیست ناشتا باشید
چشم پزشکی: باید برید پیش متخصص چشم که اونم هر جابرید اشکال نداره
گوش پزشکی:باید برید پیش متخصص گوش که اونم هر جابرید اشکال نداره
جواب همه اینا که آماده شد باید دوباره ببرید پزشک قانونی
حدود 900 تومن هزینه میشه
و دفترچه بیمه ام قبول ندارند

همون روزی که نامه داگستری گرفتم رفتم پزشک قانونی و نامه معاینات رو همه رو گرفتم
یکی از آزمایشات رو تو خود پزشک قانونی انجام دادم همون روز
بقیه رو فردا و پسفردای اون روز انجام دادم ولی هنوز جوابش آماده نشده
سوپیشینه حدود ی هفته 10 روز جوابش طول میکشه اینطوری که متصدی پلیس به علاوه 10 بهم گفت
راستی رفتید پلیس به علاوه 10 شناسنامه و کارت ملی و عکس و کپی اینا رو همراهتون داشته باشید و هزینه رو هم باید با کارت بانکی پرداخت کنید

برای بیمارستان خب باید صبح برید و نوبتی هست. بعضی از دکترای متخصص فقط ی روزای خاصی هستند تو بیمارستان. بالاخره ی سری محدودیت های اینطوری وجود داره و از اونجایی که من وقت اداری نمیتونستم برم دیگه رفتم مطب پزشک متخصص و فقط هم من نرفته بودم اونجا افراد دیگه ای هم قبل من مراجعه کرده بودند
برگه ازمایشات الان پیشم نیست که براتون بنویسم
بله رادیوگرافی لازمه. فقط معاینه کافی نیست
برای چشم هم اگه سابقه بیماری های دیگه داشته باشید معاینات بیشتر خواهد بود که خب البته برای من اتفاق نیافتاد ولی منشی دکتر میگفتند که مث اینکه نفر قبلی با توجه به سابقه بیماری هایی که داشته معایناتش طول کشیده و بیشتر بوده

من اسم کاری که انجام داد رو حقیقتا یادم نمیاد…از گوش عکس نگرفت…فقط ظاهر گوش رو معاینه کرد و بعد با دستگاه مخصوصی آخر گوش رو نگاه کرد…بعد رفتم توی ی اتاق تاریک و ی گوشی رو گوشم گذاشتم…ی سری صدا از گوشی پخش میشد و من باید هر موقع که صدا رو میشنیدم علامت میدادم که صدا اومد و من شنیدم….بازم شرمنده چون نمیدونم اسم کار یا آزمایشی که انجام داد چی بود…ولی خب شنوایی بنده رو سنجید….شاید اسمش شنوایی سنجی باشه…بعد روی ی برگه نتایج رو ثبت کرد و من این برگه رو بردم برای متخصص گوش تا نظر نهایی رو بدن
متشکرم
امیدوارم که همه دوستانی که اینجا هستند موفق باشن و نتیجه زحماتشون رو بگیرند و از خوبی شما دوستان خدا هم ی نظری به من داشته باشه
زندگی پر از سختی هست…تا داریم یکم روی خوشی رو میبینیم دوباره ی مشکلی پیش میاد که خوشی رو از یادمون ببره
من کاری نکردم دوست عزیز ولی خواستم اطلاع رسانی کنم که شما موقع رفتن کارتون زودتر و با دردسر کمتری پیش بره…شما همه مث خواهر و برادر من هستید
التماس دعا

استخدام آموزش و پرورش

نویسنده : بیاد شهید حججی تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۴ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۱۴ کد دیدگاه : 1521870
سلام علیکم.
راجع به قد و وزن که کاربر سپیده خانم پرسیدن مسلما اگه همون ابتدا قبل از مصاحبه تخصصی مشکلی بود مانع مصاحبتون میشدند.
اما کاربر بزرگوار درمورد نحوه طی مراحل : پزشک معتمدتون اگه دکتر ایوبی هست
امیرآباد خ مطهری شمالی جنب داروخانه بوعلی بعدازظهر ساعت ۴ونیم هستش اگه هنوز نرفتید پیش دکتر چون صبح ها ساعت ۹ به بعد کلینیک ترک اعتیاد به آدرس امیراباد جنب بانک ملی هست و اونجا میتونید ببینیدش تا براتون مهر کنه تا محل طب وار بهتون بگه و نحوه طی مراحل..
پیشنهادمن اینه: اول برای عدم اعتیاد اقدام‌کنید
نیاز نیست ناشتا باشید فقط قرص استامینوفت و کدئین دار نخورده باشید تا چهار روزقبلش ،ساعت ۷ونیم صبح برید روبروی ارگ شیخ بهایی نجف آباد مرکز ازدواج ارمغان و معرفی نامه عدم اعتیاد ببرین و به همراه یه عکس و مبلغ ۳۰ تومن بیست دقیقه اونجا بیشتر زمان نیاز ندارید حل میشه زود ساعت ۱۲ همون روز جوابش میده.
بعد بیاید برید آگاهی ،کلانتری پیش سینما لاله نجف آباد خ امام خمینی(ره) و اونجا هم
فرم عدم سوپیشینه و کپی کارت ملی و شناسنامه و اصل شون و دوعکس و مبلغ ۵ تومن همراهتون باشه و انگشت نگاری که کردین اونم بیست دقیقه کارداره میگه فردا بیاید معرفی میده میرید دادگستری نجف آباد
اونجاهم ۲۰ تومن میدین بهتون میدن جوابش. ولی یه مقدار به ماموری ک تشکیل پرونده میده اصرار کنید احتمال هست همونروز بده بهتون که برید دادگستری اول اتاق ۳۱۵ بعد میگه برید تمرباطل کنید بعد میدین دادستان امضا کنه حداکثر چهل دقیقه اونجا معطل بشید تا جواب بگیرید.
ادرس طب کار مربوط به دکتر ایوبی:
۲۰۰ متر بعد پلیس راه نجف اباد تیران اون سمت خیابان بپرسید ترمینال کامیونداران نجف آباد .
همونجا کنارش یه کوچه خاکی هست اولین درب سمت راست مرکز سلامت رانندگان
هفتاد تومن پول نقدی همراه داشته باشید ویه عکس..
برای معاینات در این محل طب کار روزهای زوج ناشتا باشید ساعت ۹ اونجا باشید حتما ۹ تا ۹وربع اونجا باشید به خانم حججی فرم معاینات بهش نشون بدین خودش کارتون انجام میده ..
اگه دکتر تون ایوبی هست چون این معاینات در طب کار فقط ((روزهای زوج ))انجام میدن فردا صبح برید حتما پیش دکتر همون کلینیک ترک اعتیاد یا اینکه بعدازظهر برید مطبش تموم کارتون در این محل مرکز طب سلامت نهایت یکساعت هست.البته فقط برای اسپیرومتری یاهمون معاینه تنفس همون طب کار بهتون نامه میده برای کلینیک خانواده نجف اباد روبرو حوزه علمیه ۲۸ تومن پولش.
بعد تموم این آزمایشات خود طب کار دوروز بعد میده به دکتر ایوبی و نهایت شما ازمایش عدم اعتیاد و همین ازمایش ریه رو فقط میبرید پیشش و دکتر جواب میده
راحت هست نگران نباشید..
کاربر الهام خانم بزرگوار سلام همه ازمایشات و نتایج رو به همراه نتیجه عدم اعتیاد میبرید پیش دکتر معتمد که آدرسش در همون برگه مشخصات بود همون برگه محلهای مراجعه به طب کار تا تایید کنه و مهرش کنه..

نویسنده : اصفهان تاریخ ارسال : جمعه 1 اردیبهشت 96 ساعت ارسال : ۱۵:۵۷ کد دیدگاه : 1184248

سلام به اقا معلم ها و خانم معلمهای آینده
روالی که من تو چند روز بعد از مصاحبه عقیدتی انجام دادم برای آگاهی دوستان:
من شنبه 26/1 رفتم مصاحبه عقیدتی
بعد آموزش پرورش اصفهان اطلاعیه زد که بیاین معرفی نامه بگیرید و خودتون را به آپ محل قبولی معرفی کنید. سه شنبه معرفینامه را گرفتم و چهارشنبه بردم آپ محل قبولی و اونجا برام تشکیل پرونده دادن ، کپی مدرک تحصیلی و شناسنامه و کارت ملی و 6 تا عکس و چندتا فرم را پر کردیم. و 3 تا معرفی نامه برای سوء پیشینه ،معاینات طب کار و تست اعتیاد دادن. سوء پیشینه 20 تومان شد من با اصرار همون روز گرفتم ولی میگفتند دو روز طول میکشه اصولا
معاینات طب کار فقط در مراکزی که خود اموزش پرورش گفته باید انجام میدادیم. من رفتم کلینیک حضرت ابوالفضل تو خ برازنده 140 شد
ازمایش خون و ادرار و نوار قلب، تست سلامت ریه و شنوایی سنجی را هر کدوم جداگانه انجام دادیم بعد رفتیم پیش پزشک تست بینایی با تابلو به همون روش سنتی با دست چشمو میگرفتیم و بعدشم 2 تا رنگ نشون داد سبز و قرمز گفت تشخیص میدی؟ داخل گوش را نگاه کرد و با گوشی قلب و ریه را معاینه کرد. در اخر هم ی سری سوال پرسید و تند تند تیک زد و تموم!!! معاینه دندان هم جز معاینات نبود
و قرار شده دوشنبه برم جواب ازمایش و پرونده مو بگیرم.
تست اعتیاد را گفتند باید بریم بهداشت ابن سینا انجام بدیم فردا قراره برم انشالله
موفق باشین دوستان و التماس دعا
و تشکر ویژه از ادمین عزیز بخاطر این سایت خوب که واقعا تو این چند ماه انتظار همراه ما بود و مایه دلگرمی
در پناه حق

کاربری : فاطمه.. ارسال : ۹۵/۱۰/۱۰ ساعت ارسال : ۱۴:۰۴ کد دیدگاه : ۱۰۴۵۰۹۵

سلام دوستانم
جواب سوالاتتون
بله من بومی شهرستان بودم ولی چون تو استان صد در صد بومی بودم نمره کلم در ۱.۴ ضرب نشد نمره کل خامم بدون ۱.۴ حدود ۴۶ بود
عمومی ها ۴۲ و تخصصی ۴۸ زده بودم
به ما تاریخ مصاحبه اعلام نشده بود فقط تاریخ تحویل مدارک رو اعلام کردن و گفتن متعاقبا تاریخ مصاحبه اعلام میشه ولی همون روز ک مدارک رو تحویل دادیم مصاحبه هم بدون اطلاع قبلی انجام شد پس شما یک پله از ما جلوترید
در جواب دوستم من و خیلی همکارا دانشجوی ترم اخر ارشد بودیم ولی خودم شخصا تو جلسه مصاحبه نگفتم چون علاوه بر اینکه امتیازی نداره ترسیدم مصاحبه رو سخت بپرسن
مراحل کار هم به این صورت هست که مدارکی که خواسته از هر کدوم سه تا کپی به همراه اصلشون و پرینت کارنامه هم سه تا با پوشه هایی ک گفته بود بردیم برا تحویل مدارک اونجا سه تا پرونده درست کردن و طبق لیست سه برابر ظرفیت نوبت دهی شدیم هزینه مصاحبه هم گرفتن فک کنم پنجاه تومن بود رفتیم سالن تحویل مدارک به نوبت مدارک رو تحویل دادیم و تطابقشون بررسی شد بعد دوباره رفتیم اتاق نوبت دهی و یک نوبت هم برای معاینه پزشک گرفتیم ویزیت رو پرداخت کردیم و معاینه شدیم قد . وزن. بینایی سنجی. سوابق بیماری ها و معاینه عمومی . اینو بگم که برای گزینش طب کار با دقت خیلی بیشتر و ازمایشات و تست های خودش صورت میگیره
دکتر از سی نمره بر اساس معاینات امتیاز میده منو ۲۸ داد نمیدونم چرا…بعد رفتیم برای مصاحبه عمومی تخصصی…همون برگه دکترو میبردیم تو اتاق مصاحبه و تحویل میدادیم..نوبتم ک شد دیدم چند نفر هستن ک هر کدوم یه تخصص دارن یکیشون دکترای الهیات بود ک تا نشستم گفت قران بخون قرانو ک خوندم یکی دو تا سوال از ایه پرسید
یه نفر روانشناس بود یه نفر کارشناس علوم تربیتی ازمن چون دبیری بودم پرسید درباره نوجوان چی میدونی چه کتاب هایی مطالعه کردی درباره نوجوان و علوم تربیتی و اخرین کتاب روانشانی و تربیتی ک خوندی چی بود درباره چی بود
پرسید تا حالا روستایی ک انتخاب کردی رفتی ایا اجازه بهت میدن اونجا بمونی چجوری میخوای رفت و امد کنی و.منم گفتم حتما تمام جوانب رو درنظر گرفتم که انتخابش کردم…
دوتا مقاله و یه تالیف داشتم که با خودم برده بودم ولی اونجا ازم پرسیدن ای سی دی ال رفتی مدرکشو داری؟ که نبرده بودم مدرک حفظ و مربی قران و ثبت اختراع هم داشتم که نبرده بودم با خودم و چیزی هم نگفتم
از مقاله هام زیاد استقبال نکردن…
استاد الهیات هم رشته خودم بود شرو به سوال که کرد من تخصصی جواب دادم چون برا دکتری میخوندم بعد سطح سوالات رو بالا برد که داشتم.گیج میشدم…
جوری سوال میکنن که علاقتون رو به معلمی بفهمن ..
مصاحبه من خیلی زود تموم شد ده دقیقه شد فک کنم…
چند روز بعد تو سایت نتایج رو اعلام کردن و تحقیقات محلی و گزینش و طب کار و و و پیش اومد که باشه برا وقت خودش توضیح میدم…اینو بگم که شاید مراحل و جزییاتش امسال متفاوت باشه..براتون ارزوی موفقیت میکنم
توکل بخدا یادتون نره فقط خدا خدا خدا

استخدام وزارت نیرو

نویسنده : هایزنبرگ تاریخ ارسال : شنبه ۰۹ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۴۵ کد دیدگاه : 1527988
سلام خدمت دوستان گل و گلاب
امیدوارم حالتون خوب باشه
من امروز واسه معاینات رفتم.اول به ستاد استانتون مراجعه میکنید چند تا فرم میگیرید
از حراست و پر میکنید آدرس معرف هاتون و مقاطع تحصیلیتون کجا بوده و آدرس قدیم و جدید خونتون
بعد بهتون سه تا نامه میدن:
1-معرفی نامه سوپیشینه
2-معرفی نامه طب کار
3- معرفی نامه آزمایش الکل
سو پیشینه در شهرهای بزرگ یک دفتر پلیس 10 انجام میده و در شهرهای کوچیک آگاهی انجام میده
که انگشت نگاری میکنن به همراه دو قطعه عکس یک هفته بعدم جوابش میاد
طب کار که میرید ما یک فیش 52000 واریز کردیم و یک فیش 31000
اولش که قد و وزن و فشارتونو میگیرن بعد میرین بینایی سنجی که علامتارو باید تشخیص بدید (هیچ مشکلی نداره که بیناییتون ضعیف باشه نهایتش مینویسه با عینک اصلا نگران نباشین)
بعد شنوایی سنجی یک گوشی میزاره رو گوشاتون صدا پخش میکنه باید تشخیص بدید همزمان اینم مشکلی نداره همه قبول میشن
بعد خون میدین و بعد ازمایش اعتیاد (ادرار) واسه عدم اعتیاد (اینو بگم که چهار روز قبل از ازمایش قرص سرماخوردگی یا استامینفن کدئین نخورین که یوقت مثبت نشه .اگرم مثبت شد بدلیل دارو وباره ازتون ازمایش میگیرن نگران نباشین)
تست ریه هم دارین که یک لوله پلاستیکی بهتون میده باید داخلش فوت کنین و شیش ثانیه نگه دارین نفستون رو
اولشم باید پرقدرت فوت کنین (این هم اگه کسی نتونست نگران نباشه دکتر میگه برو فردا بیا اگرم باز نتونست میفرسته از قفسه سینتون عکس بگیرین هسچ مشکلیم نداره)
بعد از تمام شدن ازمایش ها بهتون میگن فلان روز بیاین و وقتی رفتین یک دکتر متخصص ازمایشاتونو نگاه میکنه و 40000 تومان ناقابل ازتون میگیره  و اوکی میده .اگرم کسی مثلا یه مورد داشته باشه واسش دارو مینویسه نگران نباشین
بعد واسه ازمایش الکل میرید (به ما گفتن از سه ماه قبل اگه کسی الکل مصرف کرده باشه نشون میده) یه مختصر خونی ازتون میگیرن و میگن 10 روز بعد جوابش امادس
اصلا نگران آزمایشات نباشین مگر مورد خیلی حادی داشته باشین که ردتون کنن خیلی خیلی حاد…
در ضمن 12 عکس همراهتون داشته باشین لازم میاد .فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه (صفحه انتخاباتم باشه) دو سری
فتوکپی کارت پایان خدمت و کارت ملی و مدرک تحصیلی 2 سری
معرفی نامه برای کسایی که با سهمیه قبول شدن از بنیاد شهید
موفق باشین

نویسنده : رضا خان تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۴ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۱۵:۲۱ کد دیدگاه : 1521372

سلام، به همه دوستان بخصوص همدانی ها…
آقا من امروز رفتم برای معاینات و سایر مراحل.
مدرک تحصیلی،ملی،شناسنامه ،و خدمت سربازی و 18 تا عکس چون همه جا لازم میشه. به همراه کپی.
اولش میرین حراست یه 10 تا شایدم بیشتر برگه هست پر میکنین، از مشخصات گرفته تا کسایی که باهاشون آشتایین،محل زندگی فلی و قبلی،کروکی آدرس،زندگینامه.
بعدش 3تا نامه میده.
یکی آزمایش عدم اعتیاد.49 هزارتومان واریزی به ملی
آزمایشات و طب کار 127 واریزی به ملی
شوپیشینه 37 واریزی و نقدی
من باز آزمایشات موند فردا، 10 به بعد رفتیم،نرسیدم.
حتما برین دنبال کاراش، چون راحت 2روز وقت میخاد.
ارادت…

نقل قول : خوشحال در : ۹۴/۰۹/۱۹ ۲۲:۴۷:۳۱
سلام و عرض تبریک
حتمن خود همدان برین کارارو انجام بدین که من شنیدم شهرهای دیگه رو قبول نمیکنن
آدرس طب کار: میدان باباطاهر، طبقه فوقانی پلیس +۱۰. مرکز طب کار جهاد دانشگاهی. دفترچه قبول نمیکنن.
هزینه معاینات پزشک شامل شنوایی بینایی اسپیرومتری، روانپزشکی : ۱۰۰۰۰۰ تومان
هزینه عدم اعتیاد: ۲۷۰۰۰+ ۸۰۰۰ تومن (درمانگاه امام حسن مجتبی، به ادرس خیابان شریعتی، نرسیده به میدان شریعتی. مرکز طب کار بهتون معرفی نامه میده)
عکس قفسه سینه : بستگی به دفترچه بیمه تون داره. من با بیمه سلامت کلینیک الوند ابتدای خیابان مهدیه ۱۶۰۰۰ تومن
گواهی عدم سو پیشینه: میدان سپاه، انتهای حصار امام، ۱۹۰۰۰ + ۵۰۰۰ تومن.
تعهد نامه محضری. : ۶۲۰۰۰ (هر محضرخانه ای که باشه)
به این ترتیب طول میکشه: اول میری مرکز طب کار هزینه طب کار رو پرداخت میکنی و نامه آزمایش خون و ادرار و عدم اعتیاد رو بهتون میدن. بلافاصله تا ساعت ۱۱ نشده میرید درمانگاه امام حسن و ازمایش عدم اعتیاد میدید. از اونجا هم میرید ازمایشگاه جهاد دانشگاهی به ادرس همدان – میدان آرامگاه بوعلی، ابتدای خیابان بوعلی، جنب ساختمان پزشکان. و ازمایش خون وادرار میدید.(حتمن ۱۲ ساعت قبلش ناشتا باشید). جواب آزمایشات رو روز بعدش خودشون میفرستن به مرکز طب کار. فرداش ساعت ۲.۳۰ بعدازظهر میرید مرکز طب کار و معاینات رو انجام میدید و معرفی نامه عکس رادیولوژی قفسه سینه بهتون میدن. همون روز میرید کلینیک الوند و عکس میگیرید و همون لحظه هم عکس رو بهتون میدن. فرداش با عکس میرید مرکز طب کار و عکس رو تحویل دکتر میدید برگه هاتونو مهر میزنه و تمام.
کارای پزشکی اگه تیز باشی ۳ روز طول میکشه ولی شما با احتساب موارد پیش بینی نشده مثل نبود دکتر یا نبود روانپزشک یا … ۴-۵ روز حساب کن.
دفترخانه برای تعهد محضری ۱ ساعت و سو پیشینه ۳۰ دقیقه.
برای سو پیشینه ۲ قطعه عکس و برای معاینات ۴ قطعه عکس همراه داشته باشید.
موفق باشید.

کاربری : مهندس شیمی ارسال : ۹۴/۱۰/۰۲ ساعت ارسال : ۱۷:۵۷ کد دیدگاه : 596714

سلام به همه دوستان، خواستم در مورد سوء پیشینه و ٖآزمایشات و معاینه ی پزشکی نکاتی بگم شاید به دردتون خورد،لازم به ذکر هست این تجربیات بنده بوده و برای استان های دیگه ممکن هست کمی فرق کنه:
الف: سوء پیشینه: مدارک حتما همراهتون باشه+چتد تا عکس+معرفی نامه شرکت. ابتدا باید به اداره تشخیص هویت که در کلانتری مرکزی شهرتون هست برید و بعد از واریز کردن ۵۰۰۰تومان به حساب بانک ملی به نام اداره تشخیص هویت، انگشت نگاری از شما انجام میده و نتیجه ی اینکه سابقه کیفری دارین یا نه داخل یک برگه نوشته که شما باید برگه رو ببرین دادسرا یا همون دادگستری شهرتون که یک امضاء و همچنین به اصطلاح یک تمبر بخوره که ۱۰۰۰۰ تومان هم اینجا باید از جیب مبارک خرج کنین!! پس در مجموع واسه من سوءپیشینه ۱۵۰۰۰ تومان آب خورد!!
نکات: ۱- انجام این کارها واسه من کلا یکی دو ساعت طول کشید،البته باید شانس بیارید که خلوت باشه و همه سرٍکار خودشون حضور داشته باشن و نپیچونده باشن!
۲-در بعضی استان ها نتیجه ی سوءپیشینه رو خودشون دم خونه می فرستن که چند روزی طول میکشه
۳-باید تشخیص هویت همون شهری برین که شرکت معرفی می کنه،اگرچه سیستم online هست و نتیجه هر شهری برین همونه!!

ب- پزشکی: شرکت یک معرفی نامه داد که باید به مرکز بهداشت همون شهر ببرین و همچنین یک برگه مربوط به معاینات پزشکی که بچه ها قبلا داخل سایت گذاشته بودن که همون برگه بود و واسه وزارت نیرو بود، در ضمن وقتی به مرکز بهداشت(قسمت بهداشت حرفه ای) رفتم، اونها هم زحمت کشیدن یک برگه که مربوط به طب کار هست دادن که اون رو هم باید تکمیل می کردیم که حالا میگم راجع به چی هست
ب ۱- برگه معاینات پزشکی وزارت نیرو شامل آیتم های زیر بود:
a) عدم اعتیاد به الکل و مواد مخدر: نیازی به ناشتا بودن نداره و حتما تا پنج روز قبل آزمایش هیچ قرص یا آمپولی مصرف نشه و اینکه گلاب به رویتان آزمایش ادرار هست و جوابش دو سه ساعته میاد. هزینه ی این آزمایش ۲۷۵۰۰ تومان شد. برای این آزمایش خود مرکز بهداشت یک معرفی نامه به آزمایشگاه مرکز بهداشت زد و حتما آزمایش رو هم باید همون آزمایشگاه انجام بدیم و جای دیگه ای نمی تونیم انجام بدیم. در ضمن یک دوربین هم حین نمونه گیری بالای سرتان هست و یا چشم های یک نگهبان از راه دور!!
b) آزمایش خون: که در برگه ی پزشکی وزارت نیرو شامل آزمایش واسرمن (VDRL) و گروه خون و فاکتور RH بود و برای برگه ی طب کار که مرکز بهداشت داده بود شامل قند خون و کلسترول و…. بود. این آزمایش رو هر جای ایران می تونستم انجام بدم همچنین معاینات پزشکی رو هم همین طور، که در ادامه توضیح میدم. برای این آزمایش حتما ۱۰-۱۲ ساعت باید ناشتا باشید و جوابش دو روزه میاد. هزینه این آزمایش هم ۵۴۰۰۰ تومان شد.
c) معاینات پزشکی : که حتما باید پیش متخصصین عزیز میرفتیم و هر جا که دوست داشتیم می تونستیم بریم که در برگه ی پزشکی وزارت نیرو این آیتم ها بود: متخصص گوش حلق بینی (۳۰۰۰۰ تومان پول ویزیت شد) ، روانپزشک (۴۰۰۰۰ تومان که این رو خیلی سوختم چون فقط یک امضاء زد!!) ، متخصص چشم و متخصص نورولوژی و متخصص داخلی (که نقص عضو و محدودیت انجام کار رو هم شامل میشد) که برای این سه تا متخصص، چون آشنا داشتم پولی نگرفتن (اینجا رو دیگه حال کردم!!) اما شما واسه هر کدوم یک ۳۰۰۰۰ تومانی در نظر بگیرید که جمع این ها چیزی حدود ۱۶۰۰۰۰ تومان میشد.
d) رادیوگرافی: که شامل عکس برداری از قفسه سینه بود که اینم ۲۵۰۰۰ تومان منه بدبخت دادم!!

ب۲- برگه طب کار : اول باید پیش یک پزشک عمومی که واسه خود مرکز بهداشت بود می رفتم که یک سری معاینات عمومی مثل فشار خون و ضربان قلب و بشین پاشو و این کارها بود، بعدش یک برگه مربوط به آزمایشات داد که همون آزمایش خون رو باید انجام می دادیم، شنوایی سنجی بود که من یک بیمارستان انجام دادم که هزینه ی اون ۸۰۰۰ تومان میشد که اینجا هم پول ندادم چون متخصص شنوایی توی دفترچه تامین اجتماعی من نوشته بود که انجام شود. اسپیرومتری یا همون تست تنفس بود که داخل همون بیمارستان انجام دادم که ۱۳۵۰۰ تومان اینجا دادم که بعدش پیش متخصص داخلی بردم واسه تایید(اول این تست رو انجام بدین بعدش پیش متخصص داخلی برین که یکوقت دو بار پول ویزیت ندین!) ، تست اپتومتری بود که همون متخصص چشم اون رو تکمیل کرد، قسمت رادیوگرافی از قفسه سینه رو هم که در برگه ی پزشکی وزارت نیرو بود اینجا هم داره که باید تکمیل کنید همزمان. هزینه ی اینجا هم که جمعا (۸۰۰۰+۱۳۵۰۰=۲۱۵۰۰ شد ) . بعد از اینکه همه ی این کارها رو انجام دادید در نهایت باید پیش همون دکتر عمومی مرکز بهداشت برین که هم اون برگه ی پزشکی وزارت نیرو رو تایید کنه هم برگه ی طب کار رو که بگه بلامانع هست انشالله. در انتها برای خالی نبودن عریضه مبلغ ۲۷۰۰۰ تومان باید به حساب مرکز بهداشت اون شهر در بانک ملی بریزید که این آخری خیلی ضد حال بود(چون فکر می کردم دیگه تمومه!!) .و بعدش باید همه این مدارک و نتایج رو به مرکز بهداشت قسمت بهداشت حرفه ای ببرید و اون فیش رو بهشون تقدیم کنید و یک نامه مبنی بر اینکه مورد تایید قرار گرفتین به شما میدن که این نامه و جواب معاینات و آزمایشات رو شرکت خودتون می برید.
هزینه ی همه این کارها که شامل سوءپیشینه و پزشکی هست چیزی حدود ۳۳۰۰۰۰ تومان فقط میشه!! در ضمن این هزینه ها نسبی هست و واسه هر شهری ممکنه فرق کنه و حتی روش انجام اون واسه شرکت ها ممکنه متفاوت باشه.
خوب…..واسه پایان نامه ی خودم انقدر تایپ نکرده بودم!!! اما وظیفه خودم دونستم که بیام اینجا بگم چون این سایت خیلی بهمون کمک کرده در طی این چند ماه. ببخشید سر شما رو درد آوردم و مرسی از ادمین و آقای امیری و همه ی دوستان.

کاربری : abbas ارسال : 94/10/23 ساعت ارسال : 19:46 کد دیدگاه : 633356

سلام
بلاخره انتظار تموم شد
شروع به کار ما رو هم گفتن اول بهمن ولی چون پنجشنبه هستش و تعطیل میوفته واسه شنبه
اینم لیست تمام کارهایی که تو این چندروز انجام دادیم البته هزینه هاش نرخ ازاده
آزمایش عدم اعتیاد که یک روز طول کشید (۲۷۰۰۰ت)
سوء پیشینه که سه روز طول کشید (۱۵۰۰۰ت)
ازمایش خون که باید واسه طب کار لازم بود که اینم یک روز طول کشید(۲۶۰۰۰ت)
و هزینه های طب کار که جمعا شد ۹۱۰۰۰ت البته استان ما یه کلنیک داشت مخصوص طب کار بود و پول تمام تستای بینایی و شنوایی و …. رو یکجا دادیم.
تعهد محضری ۱۰ساله که اینم اگه ضامنتون آماده باشه ۲ساعته تمومه (اینم ۶۰۰۰۰ت ناقابل)
اینم تمام مراحل کارهای بدو استخدام که سرجمع یه هفته نشد کاراش،که اگه از اول به این سرعت کارامون پیش میرفت فک کنم دو سه ماهه رفته بودیم سر کار ولی بازم خدا رو شکر که بلاخره داریم مشغول میشیم

استخدام تامین اجتماعی

نویسنده : امیر تاریخ ارسال : یکشنبه 12 شهریور 96 ساعت ارسال : ۰۰:۵۸ کد دیدگاه : 1360767
سلام.واسه من که اول شنوایی سنجی انجام دادن.فرداش صبحانه نخورده رفتم ازمایش دادم.ازمایش که حاضر شد رفتم طب کار تست ریه ازم گرفت بعد فرستادم پیشه پزشک عمومی.معاینه ام کرد و جواب ازمایشمم دید که خداروشکر مشکلی نداشتم فقط کمی چربیم بالا بود جواب تاییده رو بهم داد و بردم تحویله دبیرخانه تامین دادم.

نویسنده : حمید تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۶ شهریور ۹۶ ساعت ارسال : ۰۸:۰۱ کد دیدگاه : 1354331

ازمایشات که مشخص نشد چیه.چون توی برگه مخصوص طب کار فقط نوشته آزمایش و وقتی مراجعه میکنی ازمایشگاه ازت خون و ادرار میگیرن .منظورم اینه که لیست اسامی تست ازمایش نداره.به احتمال زیاد میشه ازمایشات روتین مثل قند و چربی و پلاکت و …
بینایی سنجی هم که مشخصه دیگه که چیه.نمی دونم تا چه حدی را قبول میکنن ولی خیلی سخت نمیگیرن
شنوایی هم یه اتاق مخصوص داره یه هدست میزاری روی سرت یه سری صدای ریز میشنوی باید واکنش نشون بدی تا سطح پایین و بالای شنوایت مشخص بشه
اسپیرومتری یا همون تست ریه.ظرفیت دم و بازدم رو مشخص میکنه
یعنی هر فرد با توجه به قد و وزنش یه سطح مشخصی باید بتونه هوا وارد ریه کنه و خارج کنه
یکم انجام دادنش سخته بخاطر همین درست و حسابی شاید در نیاد
در کل سخت نمیگیرن نترسین با ارفاق هم قبول میکنن
حالا من امروز باید جواب تمام کارام رو ببرم پیش دکتر طب کار تا تایید کنه.عصر براتون توضیح میدم چی شد و‌ چی شد
یا علی

کاربری : رضا ارسال : ۹۳/۱۱/۲۹ ساعت ارسال : ۰۸:۱۳ کد دیدگاه : 267500
سلام به همه
دوستان خراسانی من یکشنبه ۲۶بهمن رفتم مشهد معرفی شدیم واسه سه جا
اول طب کار:به ما وچند نفر دیگه از دوستان گفتن که طب کار فقط باید در بیمارستان ۱۷شهریور انجام بشه که معتمد و همکار تامینه و تنها اونجا رایگانه
ازمایشات شامل تست خون؛ادرار؛بینایی سنجی؛شنوایی سنجی و معاینات طب کار بود(رایگان)
که مورد زمانبرش همون تست خون و ادرارش هست که باید اول صبح اونجا باشید که تا ساعت نه نوبتتون بشه همراه با دوازده ساعت ناشتاازقبل….پس اگه روز قبلش نامه هاتون رو از اداره کل نگرفته باشید مطمئنانمیتونید اون روز برسید به تست خون…اما باقی مراحلشو کمترازیکساعت انجام میدن
یک تست عدم اعتیاد هم دارید که در کلینیک سجاد مشهد(۲۷۰۰۰تومان) که مربوط به نیرو انتظامیه انجام میشه که اونجاهم اگه تا قبل ده برسید نتیجه اش رو تا ده ونیم بهتون میدن اما اگه دیر تر برید می افتین به ساعت دوازدونیم واسه گرفتن نتیجه ى اون
نگران معاینات نباشید فقط اگه مشکل غیر قابل درمانی داشته باشید ممکنه یکم اذیت شین.کم بینایی یا کم شنوایی یاسابقه ى جراحی غیرخاص تاثیر منفی نداره پس نگران نباشید

کاربری : h.y ارسال : ۹۳/۱۱/۲۴ ساعت ارسال : ۱۰:۱۱ کد دیدگاه : 263948
با سلام خدمت همه دوستان،ما بچه های استان چهار محال و بختیاری معرفی شدیم به بیمارستان تامین اجتماعی استان جهت انجام معاینات پزشکی اول قرار بود رایگان باشه اما بعد نفری ۵۵۰۰۰تومان ازمون گرفتن ازمایشاتم شامل :خون ،ادار،مدفوع،قلب،چشم،بود که درنهایت جواب اینها رو باید ببریم پیش یه پزشک تو همون بیمارستان تا تایید کنه.

استخدام سازمان امور مالیاتی

نویسنده : زهره تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۷ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۱۲:۲۸ کد دیدگاه : 1555434

واااای چقدر خسته شدم

ساعت 7 صبح رفتم مرکز بهداشت شماره 1
گفتن باید بری فلان مرکز بهداشت, رفتم فرستادنم پیش رئیس, همچین توی نور نامه رو نگاه میکرد که ببینه باز شده قبلا یا نه که انگار…
زیرچشمی نگاه کردم داخل نامه تایید اکید کرده بودن به اعتیاد, خلاصه رئیس امضا زدن و گفتن برم دبیرخونه ثبتش کنن, منتظر موندم مسئولش نیومدن… دیگه رئیس گفتن برم مرکز بهداشت شماره 6 برای انجام طب کار و آزمایشات که دیرم نشه, گفتند بعد انجام آزمایشات نامه رو بیارم حتما که ثبت کنند…
خلاصه رفتم مرکز بهداشت شماره 6
یه عالمه سوال پرسیدن و بعد دو تا فیش دادن برم پرداخت کنم…
مبلغ 63 تومن بابت آزمایش خون و اعتیاد و مبلغ 54 تومن بابت طب کار…
آزمایشات شامل این موارد بود…
FBS
B.U.N
Creatinin
Cholestrol
TG
H.D.Lc
L.D.Lc
V.L.D.Lc
A.ST.(SGOT)
A.L.T.(SGPT)
Alk/P
CBC
U/A
Opium
Hashish
Amphetamin
MetAmphetamin

برای آزمایشات هم که همون طور که میدونید باید از 12 ساعت قبل چیزی نخوریم, دست چپم سوراخ سوراخ شد اما رگم رو پیدا نکردن, بللللللد نبود بعد میخندید میگفت درد میگیره؟!!!
دیگه رفت سراغ دست راست…
نتیجه آزمایشات رو که گفتند شنبه آماده است…
طب کار هم برای من شنوایی سنجی و بینایی سنجی بود و فشارم رو گرفتند و قد و وزن… خانم دکتره تا نامه رو دیدن خندیدن گفتن اداره مالیات؟! داروغه؟!
مسئول پذیرش هم که یه حرف بد گفتن نمیشه بگم…
کلا 3 قطعه عکس هم نیاز بود…
خلاصه پرونده رو تشکیل دادم گفتند نتایج که آماده شد شنبه کارت سلامت رو میدن…
بعد رفتم مرکز بهداشت که نامه رو ببرم دبیرخونه ثبت کنن, وقتی رسیدم دیدم ای بابا من که نامه رو بین پرونده ها گذاشتم اون یکی مرکزه
دوباره برگشتم اما خانمه گفت نیازی نیست الان بری روز شنبه که کارت سلامت رو بهتون دادم باید ببرید اونجا هم امضا کنن همون روز هم بگید ثبتش کنند…
جریان طب کار رو نمیدونم مثل اینکه برای هر شهری متفاوته, چون برای همکارم قلب و… هم بوده ولی برای من نبود…
بعد رفتم دفتراسناد برای تعهد دادن, تشکیل پرونده دادن مبلغ 75 تومن هم بابت این تعهد گرفتند, که باید یک نفر ضامن هم میبود. تماس گرفتم خواهری رو بیدار کردم و اومدن امضاء زدن…
بعد رفتم پلیس +10 برای سوء پیشینه که گفتند باید برید پست مرکزی
رفتم پست مرکزی مبلغ 35 تومن گرفتن و یه رسید دادن گفتن برو کلانتری…
رفتم کلانتری گفتند برو آگاهی…
رفتم آگاهی دو قطعه عکس نیاز بود و یک سری کپی شناسنامه و کارت ملی یه فرم رو پر کردن بعد گفتند فیش 5 هزارتومنی بانک ملیت کجاست خانم؟! که گفتم وااااای دوباره باید برم بانک؟
خانومه دلشون به رحم اومد گفت نمیخواد… خلاصه هر 10 انگشت من رو سیاه کردند و مثلا انگشت نگاری کردن… دوساعت داشتم میشستم تا که پاک بشه…
نامه عدم سوء پیشینه هم که گفتند یک هفته بعد واستون پست میکنند…
شهر رو دو دور چرخیدم…

نویسنده : علی/بندرعباس تاریخ ارسال : امروز ساعت ارسال : ۱۱:۱۷ کد دیدگاه : 1524073

سلان دوستان
امروز رفتم برای آزمایش های پزشکی به ریز میگم الان :
اول آزمایش ادراره که برای تست اعتیاد هست بعد فرستادن طب کار که برا ما توی بیمارستان بود .تست شنوایی . تست تنفس. قد و وزن . بعد میفرستن پیش یه دکتر که چشم گوش دهان فشار و اینا رو تست میکنه و چند تا سوال میپرسه از سابقه بیماری ها و غیره.بعد همون دکتر یه آزمایش خون و ادرار مینویسه که باید انجام بدین که البته نمیدونم این آزمایش شامل چی هست هنوز نتیجه رو نگرفتم.

استخدام سازمان زندانها

نویسنده : فشافویه تاریخ ارسال : چهارشنبه ۰۴ بهمن ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۴۷ کد دیدگاه : 1568885
باسلام خدمت همه.مراحل آزمایشات در اداره کل زنداهای تهران بعد از تایید گزینش به شرح زیر است.۱) گرفتن نامه از کاگزینی برای مرکز تشخص طب کار در خیابان پیروزی که اگه با مترو برین خط ۴ شهید کلاهدوز سوار شویدو ایستگاه نبرد پیاده شوید که ۳۰ متر بالاتر از ایستگاه است. ۲) دادن مبلغ ۱۳۰ هزار تومان پول نقد جهت آزمایشات که شامل شنوایی.بینایی.تنفسی.قلب.قد.وزن.۳) رفتن به آزمایشگاه که دقیقا روبروی ایستگاه متروی نبرد است برای آزمایشات خون و عدم اعتیادو دادن مبلغ ۴۵هزار تومان۳)همش یکروزه انجام میشهزیاد سخت نیست۴) واریز مبلغ ۱۹۲۰۰ تومان به خساب خزانه که کارگزینی بهتان شماره حساب رو میگه۵) دادن ازمایشات به کارگزینی روز بعدچون آزمایشات تا۶ عصر طول میکشه تا جوابش آماده شه. فکر کنم کامله توضیحات

استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

نویسنده : علی حسنوند تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۵ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۱۰:۰۲ کد دیدگاه : 1449289
سلام ،دیروز ما رفتیم ،
یه خورده دردسر داره باید زود بری تا اینکه کارت انجام بشه مراحلی که میگم رو باید انجام بدی
انگشت نگاری ،
دادگاه
آزمایش عدم اعتیاد
آزمایش خون
بینایی سنجی
شنوایی سنجی
نوارقلب
ادیومتری
اسپیرومتری
آمایشات کلی طب کار
تعهدنامه محضری
سفته تایید شده مبلغ 50 میلیون
و همچنین یه سری آموزشهایی احتمالا برا بعضی از اشخاص در نظر گرفته میشن تو حین اموزش،البته کارشناسان ، به کشور آلمان یا کشور چین ،بند 7 تعهد محضری ،
شرایط کاری هم ،شرایط کاریش هم چهار شیفت ،دوروز کار دوروزشب کار دوروزOFF
بکارگیری کارشناسان بعضی از شاخه ها هم گفتن از آذر ماه همین امسال ،،ایشالا که ،تمامی دوستانم چه اونایی که قبول شدن وچه اونایی که قبول نشدن موفقیت بهتری برا اونا هم پیش بیاد ،فدای همتون

استخدام مشاغل عملیات ریلی

نویسنده : Ss تاریخ ارسال : یکشنبه 8 بهمن 96 ساعت ارسال : ۰۱:۱۱ کد دیدگاه : 1573330
پیش روانپزشک که رفتید.چندتا کلمه میگه حفظ کنید .اونارو حفظ کنید توی ذهنتون تکرار کنید بعدا میپرسه.حتی چندتا اعداد میگه بعد میگه شما بگیدِ.مثلا 3 5 7 8 4 1.بعد میگه تکرار کنید.کلا جو دوستانه هست ادمای خوبی هستن.تست لب تاپ هم راحته.اول چندتا اعداد میاد میگه مثلا عدد 2 اومد دکمه بزن.یه تست دیگم اینه تست رنگه.4تا دکمه هست سبز زرد قرمز ابی.داخل مانیتور نوشته میاد سبز ولی رنگش ابی هست شما باید مثل یه بی سواد رفتار کنید فقط رنگ نوشته ببینید به نوشته اهمیت ندید.اگه نوشته ابی بود و رنگش زرد.باید دکمه زرد بزنید.انشالله همه قبول بشیم.به امید روزی که کسی بیکار نباشه.

نویسنده : Erfan70 تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۶ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۳۰ کد دیدگاه : 1554583

به محض اینکه وارد اداره کل شدید

اونجا میرید نمازخونه و توی یه برگه اسمتون رو مینویسد که نوبت ها رعایت بشه.

بعد مسولین میان و میرید به محل انجام ازمایشات

اونجا ازتون مدارک رو میگیرن و تشکیل پرونده میدن

و میگن برید برای ازمایش خون

میرید خون میدید. یه ظرف واسه ادرارم بهتون میدن

که باید اونو هم پر کنید و تحویل بدید.

بعد از اون نوبت تست اسپیرو یا تنفس هستش

که سخت ترین قسمته.

یه دستگاه بهتون میدن که یه لوله بهش وصله

باید با قدرت هرچی تمام تر

توش بدمید تا وقتی که نرم افزار علامتش سبز بشه

این کار رو باید 3بار تکرار کنید و هر 3بار چراغ سبز بگیرید..

توصیه مهم: اونجا 2تا خانم هست که این کارو انجام میدن. از در ورودی اتاق که میرید. خانمی که سمت چپ هست رو انتخاب کنید. چون خانم سمت راستی دستگاهش مشکل داره. من امروز اول رفتم پیش خانم سمت راستی و رد شدم.

بعد رفتم پیش سمت چپی و قبول شدم.

پس برید پیش خانم سمت چپی دستگاهشم تمام دیجیتاله و هیچی بهش وصل نیس

بعد از اتمام تنفس میرید معاینه چشم

اونجا از فاصله 2.5تا 3 متری

جهت حروف E رو تشخیص میدید و تمام

بعدش یه دفتر میزارن جلو دستتون که توش عدد پنهان شده در تصویر هست. که باور کنید به سادگی خونده میشه.

توی گوگل بنویسید تست کور رنگی نمونه هاشو ببینید

مرحله بعدی تست بدنی و اناتومی هستش.

بدنت رو معاینه میکنن که پلاتین و… جای چاقو و ..

نباشه. بعد لباسات رو در میاری به جز زیر شلواری تا بدنت رو ببینن.

توصیه مهم : این کار رو هم 2نفر انجام میدن

یه خانم یه اقا

شما برید پیش خانم چون راحت تر میگیره کار رو و شمارو اذیت نمیکنه.

بعد از این مرحله میرید سراغ تست شنوایی

میرید تو یه اتاق عایق

یه هدفون بهتون میدن که بزارید روی گوشتون

هروقت صدای بوق شنیدید شاسی رو فشار میدید.

به همین راحتی.

بعد از این مرحله میرید سراغ تست روانشناسی

یه برگه بهتون میدن چندتا سوال درباره خودتون و اخلاقتون پرسیده. با صداقت پاسخ بدید.

چون این سوالات جواب خاصی نداره میخوان بدونن وجدان کاری دارید یا نه

بعد از برگه میرید پای مینی لپ تاپ و به 60سوال

شبیه همون سوالات تو برگه جواب میدید.

نمونه سوالات:

هنگام عصبانیت چطوری برخورد میکنی؟

علایقت؟
سلیقه هات و….

اینارو ک جواب دادی میری ناهار

7تومان ازت میگیرن واسه یه پرس جوجه.

نهار رو ک خوردی سریع میری تو سالن منتظر روان شناس میمونی.

4تا روان شناس میاد هر کدوم میرن توی یه اتاق

و تک تک اسمتون رو صدا میزنن و که برید برای صحبت با روان شناس

این قسمت کاملا شانسیه که به کدوم روان شناس بخورید

من خودم خوردم به یه اقای خیلی خوش اخلاق متولد سال 68تقریبا همسن خودم. یه گپ خیلی دوستانه داشتیم در حدود 20دقیقه.

بیشتر بحث درباره همون ازمون بود که با مینی لپ تاپ دادیم

ولی روان شناس میاد شما رو به چالش میکشه

میگه که چرا این سوال رو این گزینه رو انتخاب کردی

در کل عرض کنم خدمتتون همتون قبول میشید خیالتون تخت باشه

چیز خاصی نیس سخت نمیگیرن

اگه میخواستن سخت بگیرن من امروز تنفس رد میشدم.

از بعضی بالای 50بار تست گرفتن تا قبول شدن.

نویسنده : دوستدار شما تاریخ ارسال : شنبه ۲۳ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۲۲:۰۹ کد دیدگاه : 1548804
طب کار و روانسنجی
شنبه ۲۳ دی ماه سال ۱۳۹۶
ساعت طب کار ۷ صبح الی ۱۲ ظهر می‌باشد. سعی کنید جزو اولین نفراتی باشین که میرید چون زودتر آزمایش خون و ادرار رو خواهید داد و بعد هم باقی مراحل طب کار.
آزمایش خون: ابتدا یک لیست قرار داده شده و هر کس که تشریف میارد برای طب کار اسمش رو می‌نویسند و در ادامه فرم های مخصوص معاینات را از مسؤل پذیرش دریافت میکند. و جهت آزمایش خون به یک اتاق میرود.
آزمایش ادرار: بعد از پایان آزمایش خون، ظرف نمونه گیری ادرار را دریافت میکنید دقت داشته باشید که اسم و کد شما صحیح وارد شده باشد. در ضمن آب خالی نوشیدن شرط ناشتا بودن نیست بنابراین شب قبل یا صبح مقداری آب بنوشید که با مشکل مواجه نشوید. البته بعد از آزمایش خون کیک و آبمیوه نیز به شما میدهند.
تست های طب کار:
بینایی سنجی، شنوایی سنجی،معاینه بالینی، تنفس و تمام. در ضمن دندون ها رو نگاه نمی‌کنند، فقط مواردی که ذکر شد. البته برای انجام تست ها ترتیبی وجود ندارد و شما هر کد‌ام که خلوت بود یا دوست داشتید رو میتونید برید.
شنوایی سنجی: یک اتاق ایزوله وجود داره که شما می‌رید داخل اون و یک هنذفری درون گوش میذارید و باید به صداهایی که می‌شنوید عکس العمل نشان دهید.
بینایی سنجی: دوستان عینکی هم با عینک تست میدهند و هم بدون عینک و بقیه دوستان بدون عینک. و از همه ردیف یکی از آخر ۰/۹ رو می‌پرسه با فاصله ۳ متری یک تابلو هست که علامت مورد نظر روشن میشود. و در ادامه تست کوررنگی که یک دفترچه است و تو گوگل سرچ کنید حتما میاره . باید یکسری اعداد رو حدس بزنید.
معاینه بالینی: یک آقا بود که همه رو لخت میکرد و تمام جاهای بدن را نگاه میکرد به جز بیضه ها و فشار خون، سوابق بیماری،جراحی و غیره رو از شما میپرسید و در فرم معاینه شما ثبت میکرد. در بیرون اتاق وزن و قد خود را خودتون اندازه میگیرد و به دکتر میگید. یک خانم هم بود که لخت نمی‌کرد و می‌گفت فقط پیراهنت رو بزن بالا.
تست تنفس: سخترین تستی که بنظرتون میرسه البته با وجود دکتری که اونجا بود نگران نباشید ازتون بارها این تست رو میگیره و بهترینش رو ثبت میکنه، یک قلقی داره که اگه دستون بیاد حله.
چند توصیه و نکته: اول اینکه کسی رو رد نمی‌کنند و همه افراد تمام مراحل طب کار رو می‌گذرانند. هر کس که در هر کدوم از تست ها مشکلی داشته باشه مثلاً مشکل گوش،کورنگی،تنفس و غیره ، چندین بار تست میگیرند و اگر واقعا ببینند که مشکل داری فقط در فرم های معاینه ای که اول بهتون دادن ثبت می‌کنند.
دوم تمام دکتر های اونجا آدم های با شخصیت و خوبی هستند و استرس و نگرانی نداشته باشید.
سوم شما تا بعد از ظهر کارتون طول می‌کشه و ناهار می‌خواین که اونجا یه نفر میاد نفری ۷/۰۰۰ تونن میگیره و براتون ناهار میاره البته اجباری نیست و هر کسی که بخواد می‌تونه هر تصمیمی بگیره.
چهارم معاینات طب کار از ۲۰ دی شروع و تا ۱۲ بهمن ادامه داره و روزانه ۴۰ نفر پذیرش میشن.
پنجم از همه نواحی حضور دارند و مختص به یک ناحیه خاصی نمیشه. امروز از متقاضیان کار در قم،تهران،زنجان،شیراز و کرمان دعوت کرده بودن.
ششم ۱/۵ برابر ظرفیت از همان ابتدا یعنی آزمون کتبی اعلام کردند و گویا غیر از کسانی که مشکل سن و مدرک نداشتند همه رو در طب کار دعوت کردند. و بعد از پایان کار کمیسیون میگیرند و نسبت به نمره آزمون کتبی،مصاحبه،طب کار یه میانگینی میگیرند و نفرات با بالاترین امتیاز را د هر نواحی میگیرند. مثلاً شیراز ۶ عدد سوزنبان میخواسته، بعد از آزمون کتبی ۹ نفر را برای مصاحبه دعوت کردند اگر مشکل بالا بودن سن و عدم مطابقت مدرک نداشته باشند، همه اون ۹ نفر طب کار رو می‌گذرانند و در آخر طبق امتیازهای کسب شده ۶ نفر را انتخاب میکنند.
ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۳ بعد از ظهر استراحت، نماز،ناهار و تمام دکتر ها دیگه میرم خونشون.
ساعت ۱۳ الی هر وقت که تست روانسنجی تون تموم بشه.
تست روانشناسی:
در ابتدا یک تست ۳۰ تایی به صورت کتبی ازتون میگیرند.
و در ادامه یک تست ۶۰ تایی به صورت الکترونیکی در یک لپ تاپ کوچک ازتون میگیرند و نتیجه اون به صورت یک نمودار را پرینت میگیرند.
و مرحله آخر صحبت ۲۰ دقیقه ای یک روانشناس با شماست.
چند توصیه و نکته:
۱_ تست های روانشناسی مربوط به حالات و روحیات شماست و برای هر فردی متغیره بنابراین دنبال اینکه چه سوالاتی هست نباشید.
۲_ دروغ نگید به هیچ وجه چون متوجه خواهند شد.
۳_ نتیجه تست ۳۰ تایی و ۶۰ تایی در اختیار روانشناس قرار میگیرد. و در حین صحبت با شما ازتون دوباره می‌پرسه اما به شکلهای مختلف، یکی از جاهایی که اگر دروغ گفته باشید معلوم میشه اینجاست.
۴_ دوباره میگم کسی در هیچ مرحله ای رد نمیشه و در آخر راجع به پرونده پزشکیتون خودشون تصمیم میگیرند.
۵_ سعی کنید هیچ استرسی نداشته باشید و به سوال هایی که ازتون میشه اول فکر کنید و بعد با صداقت جواب بدید.
ومن الله توفیق…

نویسنده : هاشم تاریخ ارسال : شنبه ۲۳ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۱۹ کد دیدگاه : 1548746
سلام.الوعده وفا.امروز طب کار داشتیم.ازمایش خون و ادرار که چیز خاصی نداشت مثل بقیه جاهاس.چشم پزشکی از فاصله 3 متری تست میگیرن .اگه عینک داری با عینک و اگه نداشتی که بدون عینک معاینه میشدی.چشم معاینه میکنن که لنز نداشته باشید پس بی خیال لنز بشید .کور رنگ باشی صد در صد ردی اونایی که کور رنگی دارن شک نکنن جلو چشم خود رد کردن.معاینه بالینی هم کلا لخت میشی فقط شرت طنت میمونه ومعاینه بالینی خیلی سخت میگیرن و از کوچکترین موردی نمیگذرن حتی اگه خط رو بدنت افتاده باشه و اگه پاهات پرانتزی باشه تو پرونده مینویسن.اسپیومتری هم که چیز خاصی نداشت و زیاد سخت نبود .روانشناسی و روانسنجی بود که چیز خاصی نداشت سوال های که درباره خودت و خانواده و شخصیتت میپرسن.وسلام.

 نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : شنبه 23 دی 96 ساعت ارسال : ۱۰:۳۸ کد دیدگاه : 1547559
سلام خدمت بچه ها امروز رفتم طب کار خلاصه اب براتون میگم اول که نمونه گیری خون وادرار بعد از ان تست شنوایی و بینایی در تست بینایی فقط فقط با تابلو تقریبا فاصله ۳ متر و تست کورنگی که ازتون میخاد اعدادی روی برگه بخونید بعد تست بالینی که فشار خون قد وزن و چند تا سوال ازتون میپرسن مثلا سابق بیماری ندارید بعد از لباستون رو بزنین بالا و شلوار هم دندون هم نگاه نمیکنه راستی کارت پایان خدمت هم همراتون باشه الان هم منتظر ساعت یک برای روانشناسی یا علی

نویسنده : sozanban sh تاریخ ارسال : چهارشنبه 20 دی 96 ساعت ارسال : ۰۹:۵۲ کد دیدگاه : 1543103
سلام دوستان من الان تو‌ مرکز‌رفاهیم اومدم طب کار ساعت ۹:۳۰ صبح و تمام ازمایشارو انجام دادم که شامل اینا بود
هر کی سریع تر باشه زودتر اسمشو ‌میتونه بنویسه
بعد یه برگه بهتون میدن پر‌میکنید
بعد یکی یکی صدا میزنن میرین نمونه خون میدین بعد نمونه ادرار بعد یه کیک‌و‌ابمویه میدن میخوری و میره تست چشم که فک کنم یه ۳ متری فاصله هست از رو‌تابلو E روشن میشه و باید بگین و بعد یه دفترچه میزاره جلوتون ورق میزنه اعداد توی صفه ها رو میگین بعد معاینه میکنه چشم رو بعد میرین قسمت بالینی ازتون‌میپرسه جای عمل داری بخیه داری میگی و‌مینویسه برات بعد شلوارتو تا زانو‌میزنی بالا میبینه بعد لباستو تا بالای سینه میزنی بالا و نگا میکنه
بعد میری تنفس که راحته البته برای همه نه بعضیا مشکله نتونستن ولی انقد فوت میکنی تا بتونی ولت نمیکنه تا درست نزنی (دمش گرم) سه بار باید فوت کنی توش سه بارشم مث‌هم باشه
بعد میری تست شنوایی تو یه اتاق یه کلید قرمز میده دستت میگه صدارو شنیدی تو‌هنزفری کلیدو‌بزن که میزنی وقتی صدا رو فهمیدی
این از ازمایشا الانم اسمامونو برا نهار نوشتن جوجه میدن پرسی ۷۰۰۰تومن
دیگه گفتن منتظر باش ساعت ۱۲ برا روانسنجی
یا حق امیدوارم بدردتون‌بخوره

نویسنده : سوزنبان تاریخ ارسال : سه شنبه 19 دی 96 ساعت ارسال : ۲۱:۰۲ کد دیدگاه : 1542434
آقایان من دیروز طب کاربودم
هیچ هزینه ای نداشت
ساعت 8ونیم روند کار شروع شد ابتدا آزمایش خون بود وسپس ادرار. پس از آن هر کس هر اتاقی دوست داشت میرفت برای معاینات یعنی ترتیب خاصی نداشت معاینات بعدی عبارت بودند از:دید چشم .فشار خون.گوش پزشکی.تست تنفس که این مراحل تاساعت 11ونیم طول کشید.پس از آن ناهار نماز را خواندیم وبرای تست روانسنجی در محل حاضر شدیم که ابتدا تعداد 60سوال را باید در عرض 20دقیقه در لپ تاپ هایی که آنجا بود جواب میدادیم وپس از آن در اتاق های روانسنجی که یک روانشناس زن در آن بود به مدت 20دقیقه حضور پیدا کردیم ودر نهایت پرونده را تحویل داده و محل را ترک نمودیم.افرادی که حضور داشتند 37نفر سوزنبان از اصفهان وتهران جمعا بودیم.برای رفتن به محل نیز از پایانه جنوب سوار مترو شوید یک ایستگاه بعد یعنی ایستگاه شوش پیاده شوید وقتی از ایستگاه خارج شدید به سمت چپ بروید کلا 5دقیقه پیاده روی است با 800تومان میرسید به محل طب کار.

کاربری : sozanban ارسال : 94/10/14 ساعت ارسال : 10:40 کد دیدگاه : 616243

سلام
صبح ازسمت راه آهن به طرف شرق میرید تابلو زده شوش حدود ۱۰ دقیقه راه هست پیاده بعد میرید درمانگاه تختی راه آهن تو نمازخانه منتظر میشی تا۸ بشه صدات میکنن همه میرید پشت ساختمان آتش نشانی راه آهن .سه برگه ۲۱ نفری اسامی روبه تعداد ۶۰ نفر روزانه زدن که به ترتیبی هست که کارآسا طبق آیتم های خودش چینده و هرکسی یک شماره داره تو سالن انتظار میشینید براساس شماره به ترتیب صداتون میکنن میرید فتوکارت ملی پشت ورو با اصل یک قطعه عکس پشت نویسی شده با ۲ عددفیش زرد رنگ بانک تحویل میدید به منشی پذیرش بهتون یک خودکار میدن که آخر پسش میگیرن ! ۳ برگه A4 بهتون میدن ومیذارن تو کاردکس شیک رنگی وباید فرم هارو که شماره ملی ومشخصات سوابق درمانیتون هست رو پر کنید بعد برید واسه نمونه گیری به صورت نا آشتا ازتون خون وتست ادرار بدون مراقب میگیرن! بعد یک کیک وآبمیوه میدن . مرحله بعدی معاینه بدن و چشمه وارد اتاق میشید اول فشار قد و وزن و بعد لخت میشید شورت پاتون دور شکم وسینه و وسط پا وبعد مشاهده بدن وامضا بعد یک خانوم از فاصله ۳ متری دوتا عینک میذارید روچشماتون یکی واسه چپ یکی واسه راست تابلوش خاموشه یک ردیف مونده به آخر روازهمه میپرسه با کنترل میزنه Eروشن میشه و بهتون ۱۰ میده بدون ارفاق داره وبا ارفاق توفرمش جدولش اینطوری نوشته بود بعد یک دفترچه بازمیکنه برای کور رنگی ایشی هارا واعداد وخطوط روتشخیص میدی و یک شکلم هست که خط خطیه توش عدد نداره و بهتون ۱۰ میده . مرحله بعد تست تنفس دوتاخانوم جدا با کامپیوتر یک دهنی شخصی به اندازه سر نوشابه بهتون میدن یک نمودارهست که باید نفستون نزدیک به همون باشه یکم نفس عادی بعد یک نفس عمیق خوب ومیگه یهو فوت کنید وادامه بدید تا نوار قرمز پس از ۵ثانیه سبزبشه بعد پرینتشو میگیره ازهمه وزیاد سخت نمیگیرن میگن نشد دوباره .مرحله بعد تست شنوایی میرید تو یک اتاق ایزوله و گوشی میزنید وانواع صدای بوق از زیاد به کم رومیذاره و باید شاسی فشار بدید و درانتها برگه ای A5رو که عکستون روش بود روتحویل میدید پرونده رو هم بعدازتست پزشکی میگیرن . زیاد سخت نیست جز تست تنفس و گفتن ریزش حتما داره .نکته جالبش اینجابود که واسه شرق ۶۲ نفرمیخواست اسامی دوشنبه رو هم که زدن ۶۰ نفر بعدی سوزنبان بودن و دوستام که نفر ۷۰ به بعد بودن این یعنی از یک برابر ۱۰۰% بیشتره. من خودم اولا میگفتم یک برابره ولی با کاری که امروز دیدم ازیک برابر بیشتره و چند نفرم امروز غایب بودن نتایجم اوایل ۱۱ میاد بعد آموزشه
موفق باشید وبدون استرس

کاربری : سهراب ارسال : 94/10/09 ساعت ارسال : 21:30 کد دیدگاه : 607407
سلام دوستان من امروز طب کار رفتم سوزنبان جنوب یه خواهشی که دارم اصلا به شایعات و حرفای پراکنده که هیچ منبعی ندارن اعتماد نکنید و بیخودی استرس به خودتوت القا نکنید الان خودم ریز به ریزشو براتون با جزییات میگم
خب ساعت ۸ صبح رفتم درمانگاه تختی یه ساختمون کوچیک بود که همه ی مراحل طب کار اونجا انجام میشد قبل ورود به داخل اسمتو پشت شیشه زدن با یه کد که کل اسامی طب کار امروز ۶۰ نفر بودن که ۲۷ نفر از حوزه جنوب بقیه از حوزه جنوب شرق و تهران پس بلاشک واسه طب کار یک برابر ظرفیت گرفتن بازم تاکید میکنم یک برابر ظرفیت
خب بعدش از رو لیست اسم میخونن میری عکستو کپی کارت ملیتو و فیش های واریزی رو تحویل میدی بعد یه پرونده میدن دستت مشخصاتتو مینویسی توش بعد باید مراحل طب کارو انجام بدی که چهار مرحله داره
مرحله اول :نمونه گیری از خون و ادرار که نیاز به توضیخ بیشتر نیست
مرحله دوم: معاینه بالینی و چشم
در این مرحله اول میری تست چشم که باید از غ
فاصله ۳ متر دقیق تابلو £ ها رو که مانیتور روشن میشن تشخیص بدی که من نمره کامل گرفتم خدارو شکر بعدش یه دفترچه کور رنگی میزارن جلوت که خیلی واضحه باید اعداد رو بخونی و خطوط رو با انگشتت دنبال کنی که خیلی راحت راحت راحت بود
بعدش میری معاینه بالینی قد وزن بعد میری بالا تنه کامل لخت شلوار پایین تا زیر زانو بعد فشار خون و دور کمر و اندازه قفسه سینه اندازه گیری میکنه این مرحله راحته چیز خاصی نداره
مرحله سوم:تنفس ریه که به نظر من جذابترین مرحله طب کار بود فقط باید قلقشو ببد باشی یه دستگاه باید بزاری تو دهنت اول باید نفس عمیق بکشی و بعد محکم فوت کنی توش انقد فوت کنی که تو مانیتوری کع میبینی خط قرمز سبز بشه اینم از این مرحله
مرحله چهارم :تست شنوا سنجی که این مرحله میری تو یه اتاق کاملا عایق به صدا اونجا هدفون میزاری تو گوش بعد به محض شنیدن تک بوق دستتو به نشانه شنیدن بالا میبری
در اخر هم برگه پذیرشتو تحویل میدی
یه چیزی بگم که معمولا همه از این مراحل با سربلندی بیرون اومدن چون چیز سختی نبود باور کنید اگر مشکل جدی جسمانی یا مشکل خون نداشته باشید صد در صد استخدام شدید شک نکنید اصلانم به این فک نکنید که ممکنه رد بشید چون واسه طب کار یک برابر ظرفیت اعلام کردن. یا علی به امید خدا

کاربری : دعای خیر ارسال : ۹۴/۱۰/۰۶ ساعت ارسال : ۰۹:۴۸ کد دیدگاه : 602373

سلام به همه دوستای عزیزم
از ترمینال جنوب با مترو تو ایستگاه شوش پیاده میشید بعد میرید سمت ایستگاه خانی آباد درمانگاه تختی راهش اصلا دور نیست. اول همه یک فرم باید پر کنید
۱ آزمایش خون و ادراره
۲ معاینه بدنی که وزن وقدتو میبینن و دور شکم ومیگند راه برو تا ببینند سالمی
۳ آزمون چشم که اصلا سخت نیست راحته همه ۱۰/۱۰ قبول میشید حتی اگه چشمتون ضعیفه ولی آزمون کور رنگی داره که باید عدد بخونید ومسیر خط تشخیص بدید کلا نگران این مرحله اصلا نباشید حتی اگه چشمتون ضعیفه
۴ تست ریه اگه معتاد نباشید سیگار یا قلیون نکشید راحت انجام میدید اگه ورزشکار باشید خیلی راحت ولی بچه های سیگاری هم انجام دادند
۵ شنوایی سنجی که باید صدای بوق تشخیص بدی وراحته
در کل انشا الله همه قبولید نگران نباشید
در ضمن فیش ها را با کد شناسه وارد کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد
حدود ۲ساعت بیشتر طول نمیکشه
در پناه خداموفق وپیروز باشید

کاربری : علی ارسال : ۹۴/۱۰/۰۵ ساعت ارسال : ۱۷:۰۶ کد دیدگاه : 601629

سلام
همونطور که قول داده بودم.اومدم توضیح طب کار رو بدم
اول اینکه دوستانیکه از ترمینال جنوب میرسن تهران همونجا سوار مترو بشوند و مترو تجریش رو سوار بشن و اولین ایستگاه یعنی شوش پیاده بشن.از اونجام آدرس چهار راه خانی اباد رو بپرسن سیصد متر پیاده روی کنند میرسن به محل طبکار.
مراحل طبکار:
۱-دریافت فرم و پرکردن آن
۲-خون گیری
۳-ادرار
۴-اتاق معاینه شامل تست بینایی و کور رنگی..قد.وزن.دیدن بدن ( شلوارتو پایین میکشی تا مچ و لباستا بالا میکنی تا گردن )
۵-تست تنفس ( به نظر من مشکل تر از همه بود) باید نفس عمیق بکشی و توی لوله مخصوص فوت کنی
و کامپیوتر یه شکل موج رو نشون میده از نفست
۶-تست شنوایی
وارد یه اتاق ایزوله میشی و یه گوشی به گوشت میزنی
صدای بوق رو که شنیدی با دست اشاره میکنی
بعدم کاغذتا تحویل میدی میری خونه وسلام

اما خیلیا میگفتن بپرسم که جوابا کی میاد و شروع کلاسا کیه؟
جواب: پرسیدم همشون دکتر و پرستار بودن و میگفتن ما اطلاع نداریم
اگه کسی شماره کاراسا رو داره بزنگه و ما رو هم خبر کنه.
با آرزوی موفقیت برای همه

کاربری : ابوالفضل ارسال : ۹۴/۰۹/۲۶ ساعت ارسال : ۲۰:۳۱ کد دیدگاه : 590226

سلام دوستان
پارسال تست پزشکی بیمارستان بهارلو تهران بود هزینه هم ۱۱۴تومن بود مراحلش هم اول ازت ازمایش خون میگیرن که باید ۱۲ساعت قبل هیچی نخورین که قند خونت بالا نره بعدش تست بینایی بود بعد اتاق تست تنفس بود که باید تو یه شیلنگ به شدت فوت میکردین که یه موج سینوسی رو سیستم بود که به ماکزیمم برسه بعد اتاق تست قد و وزن بود بعد بدنت رو چک میکردن که جای بخیه و عمل رو بدنت نباشه بعد اتاق تست شنوایی بود که داخل یه کابین کوچیک میرفتی و یه هندزفری میزاشتی و اون دکتر رو یه دکمه هایی میزد که تو در لحظه باید یه شستی که داخل کابین بود رو که مربوط به گوش راست یا چپ بود فشار میدادی بعد هم ازمایش ادرار بود وسلام
انشاالله که همه قبول بشن و یه روزی برسه که هیچ جوونی بیکار نباشه
برای ما هم دعا کنید

کاربری : مرتضی ارسال : ۹۴/۰۹/۲۷ ساعت ارسال : ۱۰:۰۶ کد دیدگاه : 590707

سلام من از قبول شده های پارسالم
فرآیند طب کار سال گذشته :
۱- ابتدا باید یه فرم از مشخصات خودتونو پر کنید و نیز اگه احیانا خدایی نکرده سابقه بیماری خودتون یا اقوام دارند رو بنویسین.
۲- مرحله بعد آزمایش خون هست
۳- بینایی سنجی: شامل تست کوررنگی و دید چشم از طریق تشخیص جهت حروف E هست به این صورت که بایست از فاصله حدودا ۱-۱/۵ متری از روی مانیتور جهت حروف رو تشخیص بدی ( در ضمن اگه کسی هم عینکی هست مشکلی نداره و اونجا هم با عینک و هم بدون عینک از شما تست میگیرن)
۳- تست تنفس: جهت تشخیص عملکرد، حجم و ظرفیت ریه انجام میشه
۴-آزمایشات بالینی: ابتدا قد و وزنتون و فشار و نبض رو اندازه میگیرند و بعد یه دکتر از شما پرسش هایی مبنی به سابقه بیماری ازتون میپرسه و در ادامه باید لباس خودتون رو تا بالای سینه بالا بزنین تا بدنتونو چک کنه تا خدایی نکرده جای عملی نباشه و در آخر هم شلوارتون تنها رو تا مچ باید پایین بکشید و باز هم چک بشه و در همون حالت باید چند قدم رو پاشنه و نوک پا راه برید.
۵- تست شنوایی: باید تو یه اتاق ایزوله و عایق یه هدفون بذارید تو گوشتون و با شنیدن صدای بوق یه شاسی رو فشار بدین. بعد دکتر چند کلمه آروم میگه مثه پرنده آب و … و شما باید تکرار کنید.
۶- آزمایش ادرار : جهت تشخیص اعتیاد که همراه با یه ناظر صورت میگیره…
امیدوارم به دردتون خوره…

استخدام سازمان آتش نشانی

نقل قول : مجید در : ۹۴/۰۷/۱۱ ۱۳:۲۵:۵۸

من از استان فارس هستم.در تاریخ مشخصی به طب کار معرفی شدیم.همه معاینات رو از صبح تا ظهر انجام دادم.اولین مرحله آزمایش خون هست که از شما خون میگیرن تا ببینن بیماری خاصی نداشته باشی.اتاق بعد دکتری هست که ضربان قلب ،فشار خون و معاینات بدنی و تنفس انجام میده.اتاق بعدی تست ریه بود که باید توی یه دستگاه سه بار نفس خیلی عمیق بکشی و قد و وزن شما رو اندازه میگره.بعدش بینایی هست که باید چشمات از بینایی خوبی برخوردار باشه من خودم چشمام ۱۰/۱۰ بود و مشکلی نداشتم و علایم و نشانه ها رو به خوبی تشخیص دادم و تست کورنگی هم داریم که باید یه سری اعداد رو توی شکل بتونی بخونی کسی ندیدم که عینکی باشه و تا اون لحظه که توی اتاق بیناسنج بودم همه ی کسانی که چشماشون معاینه میشد ۱۰ / ۱۰ بود و مشکلی نداشتن و چون خودم مشکلی نداشتم و چشام کامل بود منم سوال خاصی در این زمینه نکردم میگم کسی رو ندیدم که عینکی باشه!و در تابلو علایم بینایی که روی دیوار بوداز همه از ردیف آخر که خیلی کوچیک بود و مربوط به شما ۱۰/۱۰بود می پرسید مرحله بعدی مرحله شنوایی سنجی هست که چیز خاصی نیست.کلا همه مراحل برای راننده ها و کاردان ها یکی بود و فرقی نداشت.حالا اگر سوال خاصی داشته باشین که بتونم جواب بدم در خدمت شما هستم.البته این مربوط به استان ما بوده شاید استان شما فرق بکنه .به امید موفقیت همتون.

کاربری : محمد ارسال : ۹۴/۰۵/۲۱ ساعت ارسال : ۱۴:۰۳ کد دیدگاه : 460028

سلام بر دوستان عزیز چند تا سوال داشتم از خدمتتون
حدودا چند روز بعد از معاینات پزشکی آزمون عملی برگزار میشه!!!!! ما رو برا معاینات به پزشک طب کار معرفی کردن و هفتاد تومن هزینه داشت و یه سری آزمایش هم نوشت و گفت که برین آزمایشگاه خصوصی که ۷۴ تومنم هزینه اونا بود (در صورتیکه تو بیمارستانها تومن بودولی دکتره گفت برین آزمایشگاه مرکزی که فکر کنم درصدی کار میکنن ) که یه سری آزمایش الکی مثل HBC ag هپاتیت نوشته بود که برای دیگران ننوشته بود و مسئول آزمایشگاه هم تعجب کرد البته بدون معاینه اینا رو نوشت و تا رفتیم تو اینا رو نوشت و گفت جوابو بیارین تا معاینتون کنم بعد از اون ور وقتی که تست سلامت ریه (اسپیرومتری ) رو می‌گرفتند

استخدام شهرداری ها

ونوس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:1393/02/23 / زمان ارسال دیدگاه : 10:36

درمانگاه نادر کاظمی‌که رفتین ، به قسمت طب کار می‌رید و معرفینامه تون رو تحویل می‌دین .چند دقیقه ای منتظر می‌شین تا صداتون کنن و برین داخل .یه چند تا سوال می‌پرسن و قد و وزنتون ُ اندازه می‌گیرن و یه فرم بهتون میدن که باید تک تک اون قسمتایی که تیک خورده رو برید و انجام بدید .
بهتره این فرم رو که گرفتید اول برید یه نوبت واسه پذیرش بگیرید که بعدا معتل نشید و تا یه سری از کاراتون و انجام میدین نوبتتون شده باشه .
و اما جاهایی که باید برید : 1. اتاق 116 یا 121 واسه معاینه توسط پزشک
2. شنوایی سنجی 3. اسپیتومتری 4.بینایی سنجی 5. آزمایش عدم اعتیاد 6. آزمایش خون
البته ترتیبشون فرقی نمی‌کنه به غیر از شماره 1 که باید همون اول برید . برای بینایی سنجی و آزمایش‌ها باید اول پذیرش رفته باشید و وجهشو پرداخت کرده باشید .
قبض‌هایی که بهتون می‌دنُ بذارید تو نوبت بینایی سنجی ( طبقه بالا) و آزمایش عدم اعتیاد، بعد برید تو صف اسپیتومتری که دیروز خیلی شلوغ بود !
اینجوری مجبور نیستین واسه هر کدوم زیاد تو نوبت باشین
خلاصه روز پرکاری ُ در پیش داری
واسه تشخیص هویتم که از ساعت 3 تا 7 باید مراجعه کنین ، البته اگه خیلی دیر برید (مثلا6) دیگه بهتون نوبت نمی‌دن !

استخدام بانک ملت

قیصر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۸/۰۲ کد دیدگاه : ۱۷۲۳۲۴ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۳۸ .ب.ظ
سلام دوستان.مخصوصأ مازندرانی.
ببخشید که دیر اومدم و نبودم.من دوشنبه به معاینات دعوت شدم.
یه مشکلی توی روندش برام پیش اومد که خدا کنه درست بشه.دوستان اطلاع دارن از این قضیه ، واسه همین درگیر بودم و نتونستم که به اینجا سر بزنم.
همونطور که قبلأ گفتم ۱۰ نفر رو دعوت کردن و ۱۱یا ۱۲ نفر دیگه باید اسامیشون بیاد که احتمال میدم از فردا زنگ بزنن.
از غرب و مرکز و شرق مازندران دعوت شده بودن ، اما نه بطور دقیق و متمرکز،یعنی از نصف شهرها بودن و از نصف دیگه نبودن..
به ما نامه برای نظام وظیفه نداده بودن که تماس گرفتن و دوباره دادن..
هزینه ها هم برای دوستانی که هنوز نرفتن میگم :
۵۰ گوارش
۲۶ قلب
۲۵ چشم پزشک
۲۶ گوش وحلق و بینی
۳۰ اعصاب و روان
۲۳ تست اعتیاد
۱۹۰ آزمایش خون
۵۳ دفتر خانه
وکلللی هزینه های جزیی که تا اینجا ۵۱۰ تومن خرج کردم.
اینها رو هم گفتم که نگین قیصر بی معرفته و رفت و دیگه پیداش نشد.
دوستان اصلا نگران نباشید،این هفته دیگه همه چیز مشخص میشه.
سوالی هم داشتین بپرسین،در خدمتم.
۶ نفر پسر و ۴نفر دختر دعوت شده بودن.

ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۱۶ کد دیدگاه : ۱۶۰۳۲۹ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۲۴ .ق.ظ
دوستان سلام و صبح بخیر.. نگران معاینات پزشکی نباشید.. دیروز درمجموع ۹نفر برای معاینات دعوت شدن که از این جمع فقط ۴نفر از تهران بودن و بقیه دوستان از شهرستان های استان تهران..پس بچه های تهران نگران نباشن که تماس بعدی به احتمال زیاد کلا بچه های تهران هستن..
روال معاینات هم زمان بر هس. شامل آزمایش خون و آزمایش ادرار.. دکتر چشم..دکتر گوش و حلق و بینی..دکتر اعصاب و روان.. دکتر داخلی هست.. وقت گرفتن از دکترهایی هم که بانک معرفی کرده یه مقدار حوصله میخواهد..چون اونها علاوه بر ما مریض های خودشون رو هم دارن.. و شما نمیتونید همه معایناتتون رو در یک روز انجام بدین..پس صبرداشته باشین تا یک مقدار کارها و هماهنگی های بانک پیش بره تا اسامی بعدی رو اعلام کنند..
تست اعتیاد همداریم که باید بریم بیمارستان سجاد انجام بدیم
گواهی سو پیشینه هم از پلیس+۱۰ باید بگیریم
هزینه همه مراحل به عهده خودمون هست..
یک مهلت تقریبا یک هفته ۱۰ روزه هم بهمون دادن تا معاینات پزشکی رو کامل انجام بدیم و جواب همه قسمتها رو براشون ببریم..
دوستان عزیزم آرامش خودتون رو حفظ کنید و مطمین باشین باهاتون تماس میگیرن.. شما اسم مستعار من رو میشناسین.. اما بنا به دلایلی این بار نشد که با اسم مستعارخودم بیام.. اگر مطالب براتون مفید بود برام دعاکنید.. برای همه تون دعامیکنم..سوالی داشتید درخدمتم

استخدام بانک کشاوزی

سپاهان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۸/۱۰ کد دیدگاه : ۱۷۸۲۳۲ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۳۱ .ب.ظ
خدمت کلیه عزیزان بالاخص دوستان اصفهانی عارضم که مراحل معاینات پزشکی و دوره بدوخدمت ما به یک باره صورت گرفت طوری که یکسری از مراحل پزشکی بعد از دوره انجام گرفت و بعضی از دوستان همه کاراشون مونده و تا ۱۸ آبان وفت دادن که مدارکو تکمیل کنیم، بر خلاف دوره قبل که بلافاصله بعد از اتمام دوره رفتن شعبه هاشون بچه های اصفهان یحتمل ۹۳/۹/۱ شروع بکارشون باشه، بگذریم

کاربری : سعید اصفهانی ارسال : ۹۳/۰۸/۲۵ ساعت ارسال : ۱۵:۲۰ کد دیدگاه : ۱۸۷۷۳۰
امروز معاینات پزشکی بودم و میخوام در مورد یه سری مواردی که خودم همیشه نگرانش بودم بهتون اطلاع بدم:
نوار قلب ازم گرفتن که دکتر معاینات قلب گفت خیلی سختگیری نمیکنن.
اعصاب و روان رفتم که چندتا سوال ازم پرسید که کجا ساکن هستین و مدرک تحصیلیت چیه و بعد گفت دستتاتو دراز کن و مشتت را باز کن و بعد یه کاغذ گذاشت رو دستتام و گفت چرا استرس داری؟، گفتم چون میخواستم بیام اینجا استرس دارم.
چشم پزشک رفتم و تست کوررنگیش شامل چندتا رنگ ساده بود که بعد نتیجه اش را میزنه دید طبیعی دارد و اگه عینک نیاز داشته باشید براتون مینویسه و بهتون میگه اگه پزشک بانک لازم دونست که عینک بزنید عینک بزنید. بنابراین نگران تست کوررنگی و چشم پزشکی نباشید.
ارتوپد رفتم که گفت یکم راه برو و بعد نگاه کرد به پاهام که ببینه پاهام پرانتزی هستند یا نه و بعد امضاء کرد.
مبلغ ۱۵۷۰۰۰ تومان هم پرداخت کردم.
دیروز هم رفتم سوء پیشینه که اونهم مشکلی نبود و فقط تنها نکته اش این که اگه نامه سوء پیشینه بانک را ببرید نیروی انتظامی محل سکونت یا تولد خودتون مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان پاکت پستی از مبلغ ۲۳۰۰۰ تومان کم میشه و ازتون نمیگیرند.

نویسنده: perin تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۱۰ کد دیدگاه : ۱۵۶۲۰۱ زمان ارسال دیدگاه : ۶:۰۶ .ب.ظ
سلام دوست عزیز
شرمنده من تا دیشب تهران بودم و ساعت ۱۰ شب رسیدم خونه( از ۴ صبح سر پا بودم). خسته و کوفته..امروزم باید میرفتم مرکز استان تا پروندمو تحویل بدم(باید ۵ صبح بیدار میشدم).
اینارو گفتم تا بدونید برام مقدور نبود که به پیج سر بزنم و بخوام کامنت بزارم یا جواب سوال دوستانو بدم…
آزمایش چشم پزشکی ما سه مرحله بود. ابتدا ی نگاه کلی به دوتا چشمام انداختن، بعدش یه خودکار برداشتن و خودکارو رو هوا در جهات مختلف جابه جا کردن و خواستن که منم مردمک چشامو در مسیر خودکار بچرخونم. بعدش رفتم سراغ اون دستگاه چشم پزشکی که نمیدونم اسمش چیه و دوتا چشامو معانه کردن (شماره چشمو از اینجا فهمیدن). بعدش ی شی گرد کوچولو که شیشه ای بود رو گذاشتن جلوی چشام و ازم خواستن که به لاله ی گوششون نگاه کنم.
نگران نباشید. چیز خاصی نیست. منم قبلا چند تا تست کوررنگی از نت گرفته بودمو انجام داده بودم ولی از اونا نپرسید.
موفق و پیروز باشید.

پیامک میگوید:تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۰۹ کد دیدگاه : ۱۵۵۳۳۵ زمان ارسال دیدگاه : ۹:۳۳ .ب.ظ
با سلام
شرح مختصری از کارهای پزشکی و مابقی کارها که از بچه های استان گلستان تا این لحظه رخ داده رو براتون میخواستم بگم.
جاهایی که در این مرحله بهشون سر زده میشه:
– چشم پزشکی: که نباید نمره مجموع دو چشم از ۶ بیشتر باشه، تست کوررنگی هم میگیرن.
– دندونپزشکی: که میگه نباید دندون پوسیده یا جرم گرفته یا موارد مشابه داشته باشی.
– ارتوپد: که برای مذکر به این نحو بوده که پیش دکتر رفتن و ایشون فرمودن که کفش و جوراب و شلوار و در برخی موارد پیراهن رو درآورده و سپس اقدام به پریدن، نشستن و راه رفتن و اینکه پا نباید پرانتزی باشه و این حرفا.
– آزمایش خون: معمولا اول صبح بهترین نتیجه رو میده، ناشتا باید برین، طوری که اگه ساعت مثلا ۸صبح بخوایین آزمایش بدین ، از ساعت ۷ونیم غروب روز قبل نباید چیزی میل بکنید، و اینکه در همون ساعت ۷ونیم هم باید غذای سبک مئل گوجه و خیار و نون و پنیر مثلا و از ساعت۱۲شب به بعد هم آب ننوشید تا بهترین نتیجه رو بتونید بگیرید.
– آزمایش اعتیاد: که مربوط به آزمایش ادرار میشه و این کار رو یا در حضور یک فرد و یا در یک توالت مجهز به دوربین مدار بسته باید انجام بدین.
– انگشت نگاری و تشخیص هویت: که یه سری مدارک و فیش پرداختی داره اونجا که باید انجام بدین و جوابش حدودا یک هفته بعد صادر میکنن پس پیشنهاد میشه که این مرحله رو زودتر از بقیه مراحل انجام بدین.
– تعهدنامه بانک: دو نفر از افراد که نباید نسبت درجه یک با شما داشته باشن میان دفترخونه و امضاء میکنن تعهدنامه شمارو.
– پر کردن فرم ها: یک سری فرم مشخصات هم هست که یه سری رو خودتون پر میکنید و یه سری رو هم میدید دست دو تا از دوستاتون پر میکنن که در مورد شما سوالاتی رو جواب میدن.
– استعلام وضعیت نظام وظیفه و مدرک تحصیلی هم هست.
در ضمن، پرسیده شده که ارشدها مشکل دارن برای استخدام، و جواب گرفتن که اونایی که در زمان آزمون مدرک ارشد داشتن مردودن، ولی اونایی که در زمان آزمون دانشجوی ارشد بودن و الان مدرک گرفتن مشکلی ندارن ولی نمیتونن مدرک رو ارائه بدن برای گرفتن اضافه حقوق.
بعد از اینکه جواب آزمایشها آماده شدن، همه نتایج و مدارک درخواستی رو نزد بانک و به پزشک معتمد بانک نشون میدین، اونجام چندتا تست گرفته میشه مجدد که ساده هستن.
مرحله بعد پر کردن فرم حراست در حضور فرد حراست، و سپس مصاحبه و در واقع گفتگو با رئیس حراست که توجیه میکنه افراد رو.
مرحله آخر هم سخنرانی و گفتگو با رئیس ،معاون و چند نفر دیگه از اعضای بانک کشاورزی استان با داوطلبان و اتمام حجت.
تاریخ اعزام به بابلسر برای آموزش یک هفته ای مقدماتی ، از تاریخ ۱۸مهر۹۳تا ۲۵مهر۹۳ تعیین شده براشون.
بعد از اون ، ۲ماه کارآموزی در شعب منتخب براشون هست که بعد از پایان آن ، مصاحبه تخصصی انجام میشه و اگر دوستان بتونن اونجا هم به سوالات که در واقع از آنچه که در دوره کارآموزی یاد گرفتن هست، جواب بدن، برای دوره آموزشی تخصصی سه ماهه، دوباره به مرکز آموزش بابلسر اعزام میشن.
امروز چهارشنبه هم اولین روز کارآموزی عده ای از این دوستان قبل از اعزام به بابلسر در شعب برگزیده بوده.
موفق باشید، بزودی نوبت ماست به امید خدا

perin میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۰۷ کد دیدگاه : ۱۵۳۶۷۶ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۴۵ .ب.ظ
سلام دوستان
خداروشکر امروز رفتم معاینات و بجز متخصص ارتوپد بقیه ی کارای پزشکی رو انجام دادم. در ضمن دوستان مازندرانی، متخصص ارتوپد ۲شنبه ها و ۵ شنبه ها نیستن…یه نکته ی بد دیگه هم اینکه همه ی پزشکا عصر تو مطباشون هستن و نمیشه برین بیمارستان. باید تا ۲ یا ۳ عصر صبر کنید بعد حضوری برین ( هزینه هم فقط آزمایشگاه ازمون پول گرفت، من آزاد ۱۵۰ تومن دادم ولی اگه بیمه ی یه سری ارگان های خاص باشین خیلی کمتر میشه…ما که آزاد دادیم رفت پی کارش).
در مورد شروع کار پرسیدم، پرونده های آقایونو نشونم دادن و گفتن چندتایی هنوز نیاوردن به محض اینکه اون چندتام بیارن و حدودا” ۲۵ نفر بشین سریع به تهران اعلام میکنیم و به امید خدا اولین گروه ۱۸آم میرن بابلسر و نهایت یک هفته بعد از آموزش معرفی میشین به شعبه!!( امیدوارم اینطور باشه که گفتن)
موارد پزشکی مثل سایر دوستان بود: آزمایش خون (۳ مورد) و اعتیاد، ارتوپد، چشم پزشک، روانپزشک.
تعهد محضری ( اونی که جدید بود).
استعلام از دانشگاه، که اینو من باید برم تهران…( خوش به حال اونایی که تو استان خودشون درس خوندن. اون از عقیدتی که کشوندنمون تهران اینم از استعلام مدرک!!)
معرفی نامه برای دادگستری شهرتون برای گرفتن عدم سوء پیشینه
چندتا برگه هم در مورد مشخصات خودمون و خانوادمون و عمو و دایی!!!
برگه ی معرف و منشور اخلاقی و…
در کل اینکه ظاهرا جریان ۱۸ ام واقعیه و استانم مصممن که گروه اولو معرفی کنن چون به ما گفتن اگه تا آخر هفته کاراتونو انجام بدین خیلی خوب میشه.
بچه ها برام دعا کنین تا ۵ شنبه کارام ردیف شه…کلا تو راهم…

محمود میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۰۲ کد دیدگاه : ۱۵۰۲۴۱ زمان ارسال دیدگاه : ۹:۰۷ .ب.ظ
سلام دوستان
من یکشنبه برای پزشکی دعوت شدم،روز اول چهارتا از بجه ها تو سرپرستی دوست شدیم باهم کارامون رو شروع کردیم… اول رفتیم محضر چهاتایی ضامن هم شدیم برای تعهد نامه،هنوز حرفی از عوض شدن متنش گفته نشده،بعد رفتیم به سو پیشینه انگشنگاری که روز بعد گرفتیمشون عصر رفتیم روانپزشک و ارتپد،روز بعد دوشنبه ناشتا رفتیم آزمایش خون بعد رفتیم تست اعتیاد عصر هم رفتیم چشم پزشک…تمام
فردا قراره برم تمام آزمایشات و ج معاینات رو تحویل پزشک بانک بدم،مشکل خاصی خدارو شکر نیست فقط کراتین خونم بالاست….
طبق گفته هم استانی ها پزشک بانک هم کل جوابهارو چک میکنه خودشون هم ی فشار خون میگیره و اگه مشکل حادی نباشه دیگه برای شنبه امضا تعهد آخریه…
من ازین انشا نتیجه میگیرم که به نتیجه نهایی این بانک امیدی نیست

sanchoo میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۰۲ کد دیدگاه : ۱۴۹۶۲۸ زمان ارسال دیدگاه : ۸:۰۲ .ق.ظ
با سلام خدمت دوستان
معاینات استان زنجان از دیروز شروع شد و مراحل به شرح ذیل می باشد:
۱- مراجعه به مدیریت به همراه ۱۲ قطعه عکس
۲- دریافت فرم های مربوطه از کارگزینی ( ۱- روانشناسی ۲- ارتوپدی ۳- چشم پزشک ۴- تست اعتیاد ۵- ازمایش خون ۶- ازمایش سل ۷-سوء پیشینه )
۳- بردن فرم های پزشکی نزد پزشک معتمد بانک و امضا فرم ها توسط وی ( اگر دفترچه دارین همراه خودتون ببرید)
۴- مراجعه به پزشکان ( اول ازمایش و تست اعتیاد و ازمایش سل رو شروع کنید چون پزشک بعد از ظهر از ساعت ۴ به بعد تو مطب حاضر میشن همشون هم با بانک هماهنگ هستن و زیاد تو نوبت نگه نمیدارن )
۵- حتما ۱۲ ساعت ناشتا باشین واسه ازمایش خون
۶- اگه مشکلی پیش نیاد مراحل پزشکی تو یه روز تمومه و می مونه سوء پیشینه که از شهرستان خودتون باید بگیرید
۷ – ۴۰۰ الی ۵۰۰ تومن هزینه های پزشکی میشه
فقط حراست هم مدارک می خواد که اونا را همراه جواب ازمایشات و پزشکی اخر کار می برید ( ۶ قطعه عکس همراه فایل عکس تو سی دی و مدارک شناسایی و تحصیلی) واسه صدور کارت شناسایی
۸- تعهد محضری بعد این مراحله که بعد از اتمام کار پزشکی باید بدین
اونطور که تو مدیریت میگفتن بعد از این مراحل بلافاصله شروع به کاره

مرکزی۲ میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۲۶ کد دیدگاه : ۱۴۵۰۲۱ زمان ارسال دیدگاه : ۸:۴۶ .ق.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز شکر خدا معاینات را انجام دادم و فقط تاییدیه دکتر معتمد بانک مونده که فکر نمیکنم چیز خاصی باشه، لازم هست توضیحاتی در مورد معاینات خدمت دوستان عرض کنم:
۱- اول از همه اینکه ناشتا برید و صبح اول وقت هم سرپستی باشید تا بتونید به اکثر کاراتون برسید.
۲- حتما دوازده قطعه عکس ۴*۳ همراه خودتون باشه و پول به مقدار ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان
۳-دکتر روانپزشک: بیوگرافی شما رو می خواد و مراحل زندگی با ذکر تاریخ (یعنی چه تاریخی وارد دانشگاه شدی، چی خوندی، چه تاریخی درست تموم شد، معدلت، خدمت سربازی کجا بودی چقدر طول کشید، کی دیپلم گرفتی و … (۲۵۰۰۰ ت)
۴-دکتر چشم پزشک: بسیار ساده اول پشت دستگاه هر دو چشم را معاینه میکنه و بعد یه کتابچه داره که تست کوررنگی رو باهاش انجام میده در کل ساده بود.( ۲۶۰۰۰ت)
۵- دکتر اورتوپد: که میگه پراهنتون رو دربیارید کفش و جوراب هم همینطور یه کم راه میرید یه بشین و پاشو میده و دست ها تونو بالا میبره ، کف پاتونو هم نگاه میکنه و تمام.(۲۰۰۰۰ت)
۶- آزمایش خون: حتما تو این آزمایش ناشتا باشید و قبل از ساعت ۱۰ صبح هم انجام بدید، یه سورنگ ازتون خون میکشه و آزمایش ادرار هم هست. (۱۵۶۰۰۰ ت) طبق نسخه پزشک معتمد بانک.
۷- نوار قلب: پیراهنتون رو بالا میزنید و یه نوار قلب فوری ازتون میگیرن (۳۵۰۰ ت)
۸- سوء پیشینه: دو قطعه عکس یه فیش به مبلغ ۵۰۰۰ ت و یه مبلغ ۱۶۰۰۰ ت بابت ارسال پاسخ به سرپرستی.
۹- تست اعتیاد: که در یک محیط اوپن و پر از آینه به در و دیوار انجام میشه که مشخص باشه چیزی داخل لیوان آزمایش نمیندازید (۲۲۱۰۰ ت)
۱۰- دفترخانه: به همراه دو نفر ضامن که کارت ملی و شناسنامه و کپی آنها و مدارک خودتون به همراه کپیش. ( ۴۰۰۰۰ ت)
نکته: فقط یادتون باشه در هر مرحله رسید وجه رو از دکتر بگیرید. و در نهایت نتیجه معاینات و آزمایشات میبرید پیش پزشک معتمد که تایید کنه و با تمام نتیجه ها میرید بانک و تحویل میدید. البت به ما گفتن سریع جمع و جور کنید و تحویل بدید که معرفیتون کنیم به شعبه. و اینکه گروه گروه دعوت به کار میکنند مثلا از ۶۰ در استان ما فقط ۲۰ نفر دعوت شدندو مابقی طی مراحل بعدی دعوت خواهند شد.

امید(مازندران میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۲۳ کد دیدگاه : ۱۴۳۳۸۲ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۳۰ .ب.ظ
سلام
مارال خانم تبریک
همین الان از پیشه آخرین پزشک میایم وکارمون تموم شد
از صبح تاغروب طول کشید
۳تا نامه استعلام دادن که واسه مدرک دانشگاه و عدم سوپیشینه ، کارت پایان خدمت بود که باید توشهرمون خودمون بگیریم
بعد رفتیم آزمایش کامل خون و اعتیاد دادیم که ۱۵۰ تومن شد
بعدم پیش دکتر چشم و ارتوپت و روانشناس رفتیم که خود بانک پول ویزیتاشون حساب کرده بود ومجانی شد شکرخدا
قرارداد و برگه محضرو چند تا برگه دیگم دادن پر کنیم به همراه ۳تا استعلام ببرم

مانی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۲۱ کد دیدگاه : ۱۴۱۹۸۵ زمان ارسال دیدگاه : ۹:۳۵ .ق.ظ
سلام دوستان
من معایناتم تموم شد
اول ۳ تا نامه دادن به سه تا پزشک ۱ ارتوپد ۲روانشناس ۳ چشم پزشک که باید برین تایید کنند
بعد میفرستنتون پیش پزشک معتمد بانک که براتون آزمایش مینویشه + عکس رادیولوژی از ریه + نوار قلب که انجام میدین و برمیگردین پیش پزشک معتمد بعد نتایج رو میبینه و یه فرم رو تایید میکنه میرین بانک
بعد یه از طرف بانک نامه میدین میرین بهداری برای تست اعتیاد (( اوه اوه آزمایش ادرار “باید جلو یارو …..” بگذریم)) بعد جوابو میبرین بانک
بعدش یه نامه سو پیشینه میدن میرین دادگستری که اونا میفرستن آگاهی که او ازتون انگشت نگاری میکنن و جوابو میفرستن دادگستری از اونجا باید بگیرین
این بود انشای من

جابر از همدان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۱۹ کد دیدگاه : ۱۴۱۱۹۰ زمان ارسال دیدگاه : ۴:۴۷ .ب.ظ
سلام و عصر بخیر
امروز هم دنبال بقیه مراحل بودیم.از ازمایش عدم اعتیاد و گواهی سو پیشینه گرفته تا تعهد محضری.
فقط یک مورد خیلی مهمه تو این مراحل و اون اینه که همیشه مدارک رو همراه خودتون ببرید و تعداد حداقل ۸ الی ۱۲ قطعه عکس رو با خودتون داشته باشید و اون ۳ قطعه ای که بانک میگه بیارید خیلی کمه .چون تو هر مرحله ای حداقل ۱ قطعه عکس رو میخواد.
در مورد سوالایی هم که پرسیدید مختصر یه چیزایی میگم:
-معاینات فقط توسط پزشکایی که بانک معرفی کرده انجام میشه و شما حق انتخاب ندارید.
-نمره چشم در مجموع از ۶ نباید زیادتر باشه در غیر اینصورت باید برید به کمیسیون پزشکی برای حلش
-در مورد سیگاری بودن و اینکه ازمایش مشخص میکنه والا اطلاعی ندارم ولی ازمایشا در سطح بالایی انجام میشه.
-بچه هایی هم که از همدان هنوز دعوت نشدن نگران نباشن شما تو لیست بعدی دعوت میشید انشالله
-در مورد ضامن هم بستگان درجه یک شما هم میتونن این کار رو انجام بدن حالا یا شاغل یا بازنشسته.
-هیچ کدوم از معایناتی که پزشکا انجام میدن رو تحویل ما نمیدن و خودشون میفرستن بانک به جز عدم اعتیاد و سو پیشینه
-در مورد کوررنگی هم کسی که خیلی حاد باشه مشکلش گیر میدن.
-در مورد دفترچه هم باید بگم که بکار میاد ولی مانده چه بیمه ای باشه مثلا در مورد ازمایش خون که هزینش ۱۴۰۰۰۰ تومنی میشه ولی با تامین اجتماعی از ۹۰ هزار تومن تا ۱۲۰ هزار تومن متفاوته ولی بیمه خدمات درمانی کلا ۳۸۰۰۰ تومن میشه
البته پر هزینه ترین ازمایش همین ازمایش خون هست و بقیه معاینات هر کدوم ازادش ۲۵۰۰۰ تومنه
و احتمالا هزینه کل معاینات و غیره اش به صورت ازاد حدود ۳۵۰۰۰۰ تومنی میشه

محمدجووون میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۱۹ کد دیدگاه : ۱۴۰۷۶۸ زمان ارسال دیدگاه : ۵:۴۶ .ق.ظ
باسلام خدمت دوستان دیروز منم رفتم دنبال معاینات پزشکیم دقیقا همونایی بود که دوستان گفتند حالا من یکم جزئیاتشو بیشتر میکنم
آزمایش خونی که گرفتم شامل اینا بود که میشه گفت چکاب کامله:
fbs*u.acid*ast*hcv ab*bun*cholestrol*alt*hiv*tg*hbs ag*cbcdit*crp*esr*hdl*ldl
دوستان ممکنه غلط املایی داشته باشه آخه از رو برگش فتو گرفتم ناخوانا بود
ظمنا باید ناشتا باشیدمبلغشم ناقابل با بیمه حدودا۱۲۰۰۰۰ت و بدون بیمه مثل خودم ۱۴۸۰۰۰ت
ضمنا باید همون دکترهایی رو بریم که بانک معرفی میکنه و نامه میده
نرخ ویزیت رو هم بگم بهتر هر چند ارزشی نداره و …. ولی خوب.(البته ممکنه بسته به جا و مکان و پزشک و …. داشته باشه و نرخ ها فرق کنه):چشم پزشک با بیمه۱۸۰۰۰و بدون بیمه مثل من۲۵۰۰۰ت
ارتپد با بیمه ۱۸۰۰۰بدون بیمه مثل من ۲۵۰۰۰ت
روانشناس با بیمه ۴۰۰۰ت و بدون بیمه مثل من ۱۵۰۰۰ت فدای سر همتون .گفتم چون خواستم در جریان بزارمتون.
در خصوص دو تا ضامن هم باید بگم اگه مرد باشن نیاز به کارمند بودن نیست و کسبه بازار هم میشه اما اگر زن باشند باید طرف کارمند باشه(هزینه محضر هم ناقابل ۴۰۰۰۰ت و یک تا دو ساعت طول میکشه بازم بستگی به محضر داره)
ظمنا دیروز اخر وقت که میرفتم پیش دکتر بانک گفتش فرماتون خیلی کمه و باید گوش و حلق و بینی و دالی هم داشته باشید(گفتم نکنه شانس ما امسال کم شده)
خوب دوستان بازم اگه سولی بود ما در خدمتیم

جابر از همدان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۱۸ کد دیدگاه : ۱۴۰۴۶۱ زمان ارسال دیدگاه : ۵:۰۳ .ب.ظ
سلام به همکاران
الان خسته و کوفته از معاینات دارم میام .خیلی نفسگیره
روالش بدین صورته که:
۱-ابتدا ناشتا میرید بانک و بانک میگه برید ازمایش خون فلان ازمایشگاه.یه ازمایش نمونه گیری از خون هستش که سه نمونه خون میگیرن ازتون که هزینه ی ازادش میشه۱۳۸۰۰۰ تومن
۲-بعد میاید بانک ویه فرم ۵ صفحه ای که مربوط به خودتون و خانوادتون هست رو پر میکنید
۳-بانک یه پوشه بهتون میده که مربوط میشه به مراحل و معاینات بعدی که باید به انجام برسونیدش
۴-یکی از مراحل پزشکی چشم پزشکی هست که تست بینایی و کور رنگی میباشد.البته اگه کسی بیناییش از مجموع۶ بیشتر باشه گیر میدن که یا باید عمل کنی ویا خدایی نکرده مشکل غیر قابل عمل باشه ردید.و همینطور اگه خدایی نکرده مشکل کور رنگی داشته باشید ردید چون امروز برای یه بنده خدا پیش اومد.
۵-مرحله بعدی ارتوپدی هست که چیز خاصی نداره و فقط میخواد ببینه مشکل حاد پای پرانتزی و یا ستون فقرات ندارید.
۶-مرحله بعدی تست اعصاب و روان هست که فردا میخوام برم انجام بدم.
۷-یه معرفی میده بانک برای انجام تست عدم اعتیاد و همینطور سو پیشینه که باید انجام بدید.
۸-یه تعهد محضری که با حضور ۲ ضامن در دفاتر ثبت اسناد به انجام میرسه.
۹-تاییدیه های تحصیلی و نظام وظیفه رو هم خودشون داشتن انجام میدادن و محرمانه بود.
۱۰- مرحله اخر که باید یکشنبه بریم پیش پزشک بانک و یه سری هم اون معایناتی داره که باید انجام بده و به همراه نتایج اون یکی ازمایشات که تا اون موقع امده میشه نظر نهایی رو میده و شما از اون تاریخ به بعد استخدام هستید.
در اخر اینکه این همه انتظار در نهایت به یه جای خوب انشالله ختم میشه و اون هم اینکه شما از اول استخدام رسمی میشید البته ۲ سال اولش به صورت رسمی -ازمایشی هست
و از اوایل مهر یه دوره ی اموزشی داریم که حدود ۱۰ الی ۱۵ روزی هستش در احتمالا بابلسر و از اواخر مهر هم تو شعب مشغول میشیم .انشالله
ارزوی موفقیت روز افزون برای شما همکاران اینده

استخدام شرکت نفت

 کاربری : محمد..نفت و گاز سرخس ارسال : ۹۳/۰۷/۱۷ ساعت ارسال : ۱۹:۱۸ کد دیدگاه : 161721
سلام.جای همگی دوستان خالی سه شنبه و چهارشنبه تهران بودیم.ساعت ۸ صب رفتیم ساختمون اکیپ بعد فرستادمون خیابان سرهنگ سخایی(روبروی بازار موبایل ایران)ساختمون طب صنعتی و یک سری فرم دادن رفتیم بیمارستان(روبروش))ازمایش خون و گوش و نوار قلب و تنفس(ساختمون طب صنعتی) رادیو گرافی و تست اعتیاد ازمایش ادرارگرفتن(تمام رایگان جز تست اعتیادکه ۲۹۲۰۰تومان گرفتن).چهارشنبه رفتیم چشم پزشکی و جوابای ازمایشارو گرفتیم و رفتیم پیش پزشک فوق تخصص طب صنعتی و تمام اعضاب بدنمونو نگاه کرد و تست کورنگی گرفت و تمامممممممممممممممممم.واقعا مو را از ماست میکشن.به اندازه ی گلبولای قرمز خون من گیر داد باید بین۷۷تا۹۷ می بود مال من ۷۳٫۸بود.اصن جای نگرانی نیس بیمارستان فوق امکانات با پرسنل و پزشکای خوش برخورد(به جز رادیو گرافی).واقعا جای همه دوستان خالی

کاربری : طب صنعتی ارسال : ۹۳/۰۹/۱۴ ساعت ارسال : ۱۱:۱۹ کد دیدگاه : 206540
مراحل معاینات طب صنعتی برای داوطلبان استخدامی نفت
۱- داوطلبان براساس هماهنگی قبلی در روز تعیین شده به دبیرخانه طب صنعتی واقع درطبقه همکف ساختمان طب صنعتی به آدرس (خیابان حافظ – بین خیابان جمهوری اسلامی و میدان حسن آباد – خیابان سرهنگ سخایی روبروی بیمارستان مرکزی نفت پلاک ۸۶ ) مراجعه کنند.
۲- داوطلبان ذکوری که معافیت پزشکی دریافت داشته اند اصل برگه استعلام علت معافیت و یک عدد کپی آنرا حتماً به همراه داشته باشند.
۳- به همراه داشتن ۶ قطعه عکس ۴*۳ جدید و داشتن کد ملی ضروری است.
۴- قابل توجه مراجعین مرد، قبل از مراجعه به طب صنعتی موهای قسمت قدامی سینه خود را جهت گرفتن نوار قلب بتراشید. حتماً قبل از مراجعه برای معاینه کامل بایستی استحمام کرده و لباس مناسب و تمیز برتن داشته باشند.
۵- مراحل انجام کار به ترتیب زیر است :
الف) دبیرخانه: جهت ثبت نامه اداری ساعت ۳۰/۷صبح
ب) پذیرش: دریافت فرم‌های لازم و تکمیل آنان به‌طور کامل جهت تشکیل پرونده
ج) آزمایشگاه: جهت انجام آزمایشات لازم است از ۱۲ ساعت قبل ناشتا بوده و به آزمایشگاه بیمارستان فوق تخصصی نفت مراجعه کنند.
د) اپتومتری (بینایی سنجی) : (پلی کلینیک تخصصی در بیمارستان)
ه ) ادیومتری (سنجش شنوایی) : (زیرزمین دپارتمان داخلی در بیمارستان )
و) رادیولوژی :‌جهت عکس قفسه سینه در بیمارستان
ز) تست اعتیاد: خیابان حافظ – خیابان بهشت
ح) تست روان سنجی: دریافت فرم تست روان سنجی از منشی پزشک طب صنعتی مستقر در طبقه دوم
ط ) پرستاری طب صنعتی: در طبقه اول طب صنعتی جهت انجام اسپیرومتری ( تست تنفس؛ صبحانه سبک صرف نموده و در صورت سرماخوردگی مراتب به اطلاع پرستار مربوطه رسانیده شود) – گرفتن نوار قلب ، سنجش قد و وزن ، تست تعیین توان هوازی برای گروه آتش نشان؛غواصان و حراست یا به درخواست واحد مربوطه ، سنجش بینایی
ی)معاینه پزشکی: جهت معاینه به پزشک طب صنعتی (طبقه دوم طب صنعتی) مراجعه کنند.
ک) مشاوره‌های تخصصی: با برگه مشاوره به کلینک‌های تخصصی بیمارستان مراجعه و پس از دریافت نتایج به پزشک صنعتی (هماهنگی با منشی پزشک صنعتی)مراجعه کنند.
ل) پس از کنترل پرونده توسط منشی پزشک صنعتی؛ پرونده خود را به واحد پذیرش واقع در طبقه همکف طب صنعتی تحویل دهند.
۶- انجام آزمایشات و معاینات استخدامی حداقل دو روز به طول می‌انجامد. بنابراین از داوطلبان شهرستانی خواهشمندیم که در صورت عدم امکان اقامت در تهران حتی الامکان در روز چهارشنبه به طب صنعتی مراجعه نکنند.
۷- در صورتی که داوطلب سابقه بیماری مزمن دارد سوابق بیماری (خلاصه پرونده) را به همراه داشته باشد.
۸- در صورتی که دواطلب سابقه هر گونه عمل جراحی دارد، شرح عمل خود را نیزبه همراه داشته باشد.

کاربری : ایرانی ارسال : ۹۳/۰۹/۱۹ ساعت ارسال : ۱۱:۴۲ کد دیدگاه : 210626
شرح طب صنعتی:
قبل از توضیح در این مورد، دستور العمل های طب صنعتی شرکت نفت که در بالای صفحه موجود است رو با دقت بخونید. به اکثر سوالات شما پاسخ داده شده.
در طب صنعتی وقتی نامه شما آماده شد به شما گفته میشه به یکی از مراکز طب مراجعه کنید، اگر تهران بود با در دست داشتن نامه به مرکز طب صنعتی، روبه روی بیمارستان نفت واقع در خیابان سرهنگ سخایی میرید.
اونجا نامه تست عدم اعتیاد و مراحل معاینه پزشکی به شما داده میشه.
اول از همه بین ساعت ۸-۱۰ به صورت ۱۲ساعت ناشتا به آزمایشگاه داخل بیمارستان نفت مراجعه می کنید، که نمونه خون و ادرار باید بدید.
بعد از اون برای مشاغل عملیاتی به بینایی سنجی، شنوایی سنجی، و رادیولوژی جهت عکس از قفسه سینه مراجعه می کنید و تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر هم با مراجعه به آزمایشگاه مرجع واقع در خیابان بهشت تست عدم اعتیاد رو میدید(نشانی زیر برگش هست).
روز بعد جهت دریافت نتیجه آزمایش به بیمارستان مراجعه کرده و بعد به ساختمان طب صنعتی که معرفی نامه رو گرفته بودید رفته و از قسمت پذیرش نتیجه تست عدم اعتیاد و عکس قفسه سینه رو دریافت می کنید و بعد از اون به طبقه اول، واحد پرستاری میروید.
در واحد پرستاری، قد، وزن، دور کمر شما اندازه گیری شده و از شما نوار قلب و تست اسپیرومتری (دم سنجی) می گیرند.
با در دست داشتن تمام نتایج به طبقه دوم جهت معاینه پزشک صنعتی مراجعه می کنید.
قبل از معاینه پزشک یک تست روانسنجی (۷۱ سوال بله/خیر) رو پر کرده و به خدمت پزشک می رسید.
در قدم اول تمام لباس ها به جز شرت و جوراب رو از تن خارج کرده و تمام اسکلت بندی شما معاینه می شود، در قدم بعدی جهت معاینه قسمت تحتانی شکم برای دقایقی همون تکه لباس رو میکشید پائین تا کار دکتر انجام بشه و میپوشیدش!!!
بعد از اون نوبت به معاینه چشم، گوش، قلب و… میرسه، بعد از اتمام این مراحل لباسها تون رو می پوشید و پزشک تعدادی تصویر رنگی حاوی شماره رو به شما نشون میده جهت تست کور رنگی و تمام.
اگر همه چیز نرمال بود که همون موقع پرونده بسته میشه وگرنه شما رو به پزشک متخصص ارجاع می دهند.
پزشک متخصص معاینه کرده و اگر لازم بود آزمایش درخواست می کنه، البته سعی می کنند نهایت همکاری رو داشته باشند ولی اگر به پزشک متخصص ارجاع داده شدید همه تلاشتون رو بکنید به مشکل حل بشه.
مشاغل اداری رو راحت تر میگیرند و مشاغلی مثل آتشنشانی، حراست و غواصی رو سخت تر، مراحلی مثل تست ورزش داره.
استعلام ها:
شامل استعلام عدم سوء پیشینه و مدرک تحصیلی میشه که با نامه طب صنعتی داده میشه، ترجیحا استعلام ها رو خودتون دریافت کنید و شخصا تحویل بدید وگرنه تو پست خانه وزارت ۳-۴ هفته طول می کشه!
یک از دوستان در مورد نمره چشم پرسیده بود. برای مشاغل عملیاتی مجموع دید دو چشم نباید از ۲۰/۱۴ کمتر باشه و اگر فقط یک چشم ضعیف بود نباید کمتر از ۱۰/۶ باشه.
موفق باشید.

کاربری : جیمز موریارتی ارسال : ۹۳/۰۹/۱۹ ساعت ارسال : ۲۰:۰۰ کد دیدگاه : 211033
سلام.قابل دوستانی که میخوان قبل از طب صنعتی خودشون رو چک کنند
اول یه دفترچه گیر بیارید بعد برید مراکز درمانی پیش دکتر عمومی یا متخصص داخلی هزینه بلیطش۴ هزار تومانه.بعد بهش بگید میخواید استخدام بشید این موارد رو تو دفترچتون بنویسه.
برگ اول:آزمایش ها:۱-مربوط به کبد:ALT-AST-Bilirubin-(ALK_P)
۲:CBC
۳:diff
۴:کم خونی-غلظت خون-قند خون-چربی خون(کلسترول-تری گلیسیرید-LDL-HDL) و پی تی خون
۵:آزمایش ادرار(urinalysis)
برگ دوم:گرافی قفسه سینه(chest x-ray(pa)
برگ سوم:نوار قلب(EKG)
و بگید فشار خون و نبض و ریتم قلب تون رو چک کنه که طبیعی ۱۲ بر روی ۸ هست.
من با دفتر چه تامین اجتمایی رفتم هزینه آزمایش ها ۸ هزار تومان تو آزمایشگاه عمومی نه خصوصی
نوار قلب ۵ تا سیم به دستها پاها و سینه وصل میکنه رایگان بود و عکس قفسه سینه با زیر پیراهن ۴ هزار تومان
اگه هم صلاح میدونید بقیه آزمایشها رو هم انجام بدید مثل اکو که ۱۳ هزار تومانه و تست ورزش ۷ هزار تومان البته تو مراکز عمومی.Audiometry یعنی شنوایی سنجی-Spirometry یعنی تست تنفس-Optometry یعنی بینایی سنجی رو هم نمیدونم هزینشو انجام بدید.
بعد نتایج رو دوباره ببرید پیش دکتر تا تحلیلش کنه.

استخدام فولاد مبارکه اصفهان

کاربری : بهی ارسال : ۹۳/۱۲/۰۳ ساعت ارسال : ۱۹:۰۵ کد دیدگاه : 271124
سلام ب همگی
امروز رفتیم طب بعدش ماحبه حضوری روانشناسی بعد پیش دکتر تو طب تست قلب/ریه/گوش/خون/ادرار همه را گرفتند/دکتر همه جای بدن معاینه کرد
از همه رشته ها هستند فک کنم دیگه اینجور که میگفتند این سری ک تموم شد دوباره میخواند ازمون بزارند واسه سال دیگه و شرایط سنی را بالا ببرند
کلا ما ۴۰۰ نفریم حالا تا چند نفرمون بریم سرکار خدااااااااااااااااااااا میدونه
همه موفق باشین

استخدام فولاد مبارکه هرمزگان

نقل قول : امیدوار در : ۹۳/۰۸/۲۶ ۲۳:۱۶:۱۸
سلام. اگر خودت نگی لیسانس داری و کپی مدرک دیپلمت رو داشته باشی مشکلی نیست. مراحل طب صنعتی هم شامل آزمایش خون و ادرار و تست شنوایی و بینایی و تنفس و ورزش و معاینه بدنی (لخت مادرزاد) هست که توسط پزشک انجام میشه. ممکنه به پزشک متخصص ارجاع داده بشی البته اگه پزشک تشخیص بده. یه عکس یا سونوگرافی هم بهت میدن. وزن کم هم بستگی به پستی که قرار هست کار کنی داره که بعید میدونم مشکلی ایجاد بکنه واست.

نقل قول : محسن در : ۹۳/۰۸/۲۸ ۰۸:۳۷:۲۴
سلام
من شیمی نیسم،ولی آزمایشات
۱.شنوایی سنجی
۲.آزمایش خون
۳.نوار قلب
۴.تست ریه
۵.بینایی سنجی
۶.تست ورزش
دیگه چیزی یادم نیس
جواب طب صنعتی ک اومد،اونوقت باید بری برای عقیدتی
تا اونجاییم ک من اطلاع دارم اکثر بچه ها تو بهداری خود کارخونه آزمایش دادن


صفحات مرتبط:

معاینات پزشکی قبل از استخدام و پذیرش

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی