اطلاعات بیشتر

تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی شرکت راه آهن سال 94

کپی برداری از سبک و محتوا برای سایت های تابعه ایران استخدام، مجاز است!

ایران استخدام حامی همیشگی کارجویان ایران

جهت مشاهده اخبار استخدامی شرکت راه آهن اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده تجربیات استخدامی شرکت راه آهن در سال 1393 اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان) اینجا کلیک نمایید

این مبحث مربوط به آرشیوی از تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام در مراحل مختلف استخدامی شرکت راه آهن در سال 1394 است.


اخبار به نقل از شما:
اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مراحل مصاحبه را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید. اطلاعات مربوطه ی کارجویان به مرور زمان در همین قسمت اضافه خواهد شد:
____

آخرین اخبار به نقل از شما – سال 94:

> کاربری : من ارسال : 95/08/04 ساعت ارسال : 12:47 کد دیدگاه : 966229
سلام دوستان
اصلا نگران نباشید چیز خیلی سخت یا دور از ذهنی ازتون نمیخوان. به نظر من فقط تو خونه خوب استراحت کنید که این یکی دو روز احتمالا وقت زیادی برای خوابیدن نداشته باشید. گروه بندی ها برا ما اختیاری بود و همچنین هم اتاقی های هتل هم اختیاری تعیین کردیم. اتاقای چهار نفره بود. کاغذ خودکار یا چیز خاصی لازم نیست فقط به نظر من لپ تاپ حتما ببرید که شب تو هتل کار کنید. اصلا نگران نباشید و هیچ استرسی نداشته باشید.
اون طور که من شنیدم از حدود پونصد نفر این مرحله حدود ۱۵۰ نفر به مرحله بعد میره.
کسایی که راهشون دوره هم میتونن شب حرکت کنن صب تهران باشن ساعت هشت اونجا باشین خوبه. اگه مثلا یک ساعت زودتر هم برید ساختمان راه اهن مشکلی نیست.
کارت ملی هم با خودتون ببرید اول صب که رفتید کارت ملی نشون میدید و خودشون یه کارت بهتون میدن که این دو روز میندازید گردنتون.

> نقل قول : م. اسدر : ۹۴/۰۳/۱۴ ۱۰:۱۹:۲۵
سلام
سلاااااام
جوابی نمیشنوم!!
سلاممممممم
خب اینا جملاتیه که اول کار خواهید شنید، اومدم که بهتون بگم چی شد و ببخشید که دیشب نتونستم بیام.
خب همینطوری که مراحل رو توضیح میدم یه سری نکات هم میگم:
از اول صبح شروع کنم: طبق معمول میرید کارت میگیرید وارد سالن کنفرانس میشید و طبق شماره میشنید تا پروفسور بیاد.
و اما جناب پروفسور سید صدرالدین نجاتی که میتونید رزومه شونو سرچ کنید در چند جمله بسیار قاطع و مصمم و در عین حال مهربون و مودب و دلسوز
یاد خواهید گرفت که درباره دیگران قضاوت نکنید.
خب پروفسور بهتون میگن که شما هدیه خدا برای بشریت نیستید و اگر اینجوری فکر میکنید بهتره جلسه رو ترک کنید.
(به نظر من اگه فکر کنید یه گوسفند دیونه اید خیلی موفق خواهید شد.)
باید خودتونو برای شنیدن تحقیر و تنبیه آماده کنید .
یاد خواهید گرفت که اشتباهاتتون را بپذیرید و تاوانشو بدید.
خیلی چیزای جالب یاد میگیرید که ارزش زحمتی که براش میکشید رو داره.
خب پروفسور صبح را تدریس میکنن تا ساعت ۴ ناهار هم الویه میخورید بعد گروه بندی میشید و در مورد یه موضوع خودتونو برای پرزنت آماده میکنید.لپ تاپ و ماژیک و کاغذ و خودکار و ماوس و هرچیزی که نیاز دارید بهتون میدن ، اگر که با لپ تاپ خودتون راحتید میتونید ببرید.
آهان اگه با موبایل صحبت کنید پروفسور گوشیتونو میندازه سطل آشغال و خودتونو از طبقه ۱۷ میندازه پایین و با هیچکی هم شوخی نداره.
خب چهار تا شش آماده میشید و بعد گروهها شروع میکنن به پرزنت هرگروه حدود ۱۰ دقیقه.تا همه گروهها تموم بشه حدود ساعت ۹ میشه بعد یه کم دیگه تدریس میکنند و بعد موضوع جدید میدن برای ارائه فردا که باید شب روش کار کنید برای فردا آماده بشید.کسایی که شهرستانین میرن هتل و هم گروهی هاشون میتونن باهاشون برن و توی محوطه و لابی هتل تا صبح بزنین تو سر هم دیگه …
یاد خواهید گرفت یک شب بیدار ماندن انسان را نمیکشد
یاد خواهید گرفت انسان موتواند بیست ساعت با یک ساندویچ الویه زنده بماند و با خوشحالی کار کند.
یاد خواهید گرفت که برای انسان هیچ چیز سخت نیست.
یاد خواهید گرفت تا فشار فیزیکی نباشد تغییر نخواهید کرد.
و خواهید فهمید انسان همواره می تواند تغییر کند حتی در دو روز.
خب تا اینجا روز اول رو گفتم در کامنت بعدی روز دومو میگم .
والله الان که توصیه های نگار خانم یا احمد آقا رو میدیدم خیلی جامع تر و زیباتر از زبان الکن من توضیح دادن که البته من خودم خیلی استفاده کردم و ازشون تشکر میکنم.
یه چیزی بگم بهتون دوستان من از سال ۸۳ که فارغ التحصیل شدم تا الان آزمونهای مختلفی رو شرکت کردم ولی این بار حس میکنم که متفاوته واقعا پارتی بازی و سفارش و اینها وجود نداره، همه برگه ها تصحیح شده و همه مدارک بررسی شده و واقعا میخوان کسایی که واقعا مناسب و به دردشون میخوره رو استخدام کنند. پروفسور میگفتند که این آزمونها را خودشان بر اساس آخرین استاندارد های روز اروپا طراحی کردند و اصرار دارند دقیقا همینطوری که میخوان اجرا بشه و گفتند که تا بحال توی عمرشون به کسی نمره اضافی ندادن و سفارش هیچکس رو هم قبول نکردن.همه برگه ها رو تصحیح کردن و حتی دستنوشته هامونو بررسی کردن تا این افرادو انتخاب کردن و نکته جالبی که من دیدم این بود که بچه ها خیلی شبیه هم بودیم از نظر رفتارهامون،حرکاتمون،طرز فکرمون، و این خیلی برام جالب بود.
حالام امیدوارم کسانی که واقعا لیاقتشو دارن به حقشون برسن و یه جورایی حس میکنم که میرسن به لطف خدا.
اوناییم که رد میشن خود این دوره تجربه خوبی براشون خواهد بود.البته امیدوار باشیم و دعا کنیم شاید ظرفیت پذیرش بالا رفت و همه ۴۰۰ نفر پذیرفته شدند
وَإِذَا قَضَى أَمْراً فَإِنَّمَا یَقُولُ لَهُ کُن فَیَکُونُ
که چون به کارى اراده فرماید، فقط مى‏گوید: «[موجود] باش» پس [فوراً موجود] مى‏شود.
خب رسیدیم به روز دوم
دیشب که ساعت ۲ هتل بودیم بعدم اومدم خونه اونقدر که سهم من بود کارامو انجام دادم برای ارائه امروز تا حدود ساعت ۵ صبحم که گفتن از ۷ میتونید بیاید.پاشدم رفتم از ۷ تا ۸:۳۰ کارارو هماهنگ کردیم. بعد استاد تدریس کردن تا ۱۰:۳۰ و از ۱۰:۳۰ تا ۱:۳۰ وقت داشتیم کارامونو مرتب کنیم و نماز و ناهار دوباره ساندویچ وبعد هم از ۱:۳۰ دوباره ارائه ها شروع شد تا شش.
همین.
آزمون به اون مفهومی که توی ذهن ماست ، نیست بیشتر یه کار گروهی و همفکریه.
جای نگرانی نیست.
در خدمتم (منبع: یکی از افراد قبول شده)

> نقل قول : م. اسدر : ۹۴/۰۳/۱۵ ۱۵:۲۷:۰۳ 
من خودم هنوز دعوت نشدم ولی از ۲ تا از دوستام که دوره قبل قبول شدن می پرسیدم، گفتن باید تمام سوالاتو جواب بدی. آخه تعداد شرکت کننده ها زیاده. بعدش گفتن باید خط خوردگی هات کم باشه و زیاد از کلمات «و» و «اما» و «ولی» و اینجور چیزها استفاده نکنی. یکی از دوستام الان تو راه آهن مشهده و مسئول کنترل پروژه های عمرانی، برای رشته خودم که مکانیک هم گفت می تونم تو ناوگان فعالیت کنم. به عبارت دیگه تو کار سرپرست تعمیرات تجهیزات ریلی در مرکز استانمون باشم یا تو قسمت طراحی در کرج باشم.

> نقل قول : م. اسدر : ۹۴/۰۳/۱۵ ۱۹:۴۵:۵۷ 
این هم توضیحات نگار خانم:
سلام
این پیامو برای دوستانی میذارم که میخوان اطلاعاتی در مورد دوره دو روزه داشته باشن.
من دوره قبل شرکت کردم. چون تو خود دوره یک سری بی عدالتی هایی دیدم (یه جورایی تیم های اول تباه میشدن و تیم های بعدی با پی بردن به اشتباهات کارشون رو اصلاح میکردن)تصمیم گرفتم توضیحاتی در این زمینه بهتون بدم. اطلاعاتم با توجه به دوره قبله:
دوستان گلم دوره دو روزه شما در ساختمان راه آهن واقع در بولوار افریقا و در طبقه ۱۷ ام برگزار میشه.
به دوستان شهرستانی در هتل ارم اقامت میدن. حمل و نقل تا هتل و صبحانه نهار شام با راه آهن هست.
دوره شما ۱۸ ساعت هست روز اول از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب روز دوم هم حدودا از ۸ تا تقریبا ۳-۴
توی دوره پروفسور نجاتی و دستیارشون خانم دکتر رازقی اساتید شما هستن. و ابتدا مطالبی در مورد مدیریت توسز پروفسور آموزش داده میشه سپس یک case study یا همون مطالعه موردی به شما میدن که حل کنید.
حل اون کیس به صورت تیمی هست و اعضای تیم توسط پروفسور انتخاب میشه. حل کیس سخت نیست و جوابهایی ه به ذهنتون میرسه رو اول روی یه گاغذ بنویسید و بعد خوش خط و خوانا و کمی خلاقانه روی کاغذ بزرگی که بهتون میدن پاکنویس کنید. چون روز اول بازه زمانی کمه بلافاصله پس از یافتن جوابها و تایید توسط اعضا کارها رو برای ساخت پاورپوینت، پاکنویس بر روی کاغذ و زمان بندی و تعیین بخش های اراطه توسط تمام اعضای گروه ، بین هم تقسیم کنید که با کمبود زمان مواجه نشید.ارائه خوب شما و گروهتون از بقیه موارد مهمتره هرچند تلاش کنید اونا رو هم به درستی انجام بدین.
حواستون باشه در هنگام انجام کار گروهی، مشورت کردنها، پاسخ دادنها، تقسیم کارها و … تمام حرکات و رفتار شماا توسط ناظرین و دوربین ها تحت نظر هست. پس حتما همه مشارکت کنید. برای موفقیتتون هم که شده با هم کنار بیایید. یعنی نظر صحیح تر رو بپذیرید. لبخند بر لب داشته باشین. با پروفسور بحث نکنید. تحت هیچ شرایطی گوشیتونو چک نکنید و…
نکات لازم برای ارائه:
برای اولین اراوتون مشخص نمیکنن که همه ارائه بدن یا یه نفر از بین گروه اما بعد متوجه میشید که همه باید ارائه میدادین. یعنی موقع ارائه یا در پایان چروفسور نقد رو شروع میکنن و گروههای رقیب پس از شما میتونن اصلاح کنند خودشوند
پس:
۱. همه اعضا ارائه بدین. از قبل مشخص کنید کی کدوم قسمت رو توضیح بده.
۲. اراده شما باید در زمان تعیین شده یا چند ثانیه قبل از اون تموم بشه. مدیریت زمان بسییییار مهمه پس تلاش کنید در زمان مشخص که حدودا ۱۴ دقیقه یا … هست و از قبل تعیین میکنن. اراده تمامی اعضا به پایان برسه.
۳. بهتره یه نفر(اراده دهنده اول یا اخر)مدیریت زمان رو برعهده بگیره و با اشاره به دوستانی که دارن ارائه میدن یاداور بشه چند ثانیه از زمانشون باقی مونده و در پایان با اشاره نه طوری که نظم به هم بخوره اتمام زمان رو به دوستتون اعلام کنید. اما اونو هل نکنید اگه یه جمله دیگه داره اجازه بدین تموم کنه.
۴.با اعتماد به نفس، رسا و شوا مطالب رو (یعنی پاسخ های کیستون) رو ارائه بدین.
۵. در هنگام اراده کمی در زول میز حرکت کنید و به با بقیه داوطلبین که دارن به پاسخ هاتون گوش میدن تماس چشمی برقرار کنید.
۶. پروفسور دوست ندارن ارائه به صورت معمول باشه ، یعنی یه نفر حرف بزنه بعد نفر بعد تا اخر. دوست داره این کار خلاقانه باشه! مثلا یه نفر بشه آقای x که تو کیس مشکل داره، … یکی مشاور بشه یکی مجری . یا آقای x مشکل رو در جمعی از مشاورین مظرح کنه و ….این که چطور بخواین ارائتون رو از حالت ساده خارج کنیئ به خلاقیت خودتون برمیگرده. البته برای ارائه دوم فرصت بیشتری دارین که رو این مسائل تمرکز کنید اما اگه اراوه اول رو هم بتونین خوب بدین تاثیر مثبتی در ذهنها میذارین.
۶. ازتون میخوان به همدیگه و به کل گروه نمره بدین نمیخواد خیلیییییی دست بالا نمره بدین به تیمتون اما حواستون باشه با کم نمره دادن به بقیه احتما پذیرفته شدنتون بالا که نمیره پایین هم میاد پس منصفانه نمره بدین.
۷. در صورتی که یکی از اعضا هنگام ارائه مطالب رو فراموش کردن و دستپاچه شدن می تونید شما اگر بلدین برین و ادامه بدین اما باید جوری بحث رو ادامه بدین که دوستتون سرخورده نشه. یعنی باید حامیش باشین جوری که اصلا انگار نه انگار اون بحث رو فراموش کرده …
در کل میخوام بگم حامی هم باشین یه تیم واقعی باشین.پروفسور از این حرکت و این کار اگه به درستی انجام بشه به شدت خوشش میاد.
۸. با هم گروهاتون خوب باشین اما خانوما و اقایون حریما رو حفط کنین زیاد شوخی های بیجا نکنید … اونا شما رو تحریک میکنن که اینجور مسائل براشون مهم نیس در حالی که تمام رفتاراتون توسط دوربین ثبت میشه و بسیار مهمه.
۹. شلوار جین اشکالی نداره اما حجاب مناسبی داشته باشین و مانتوهاتون رو زانو یا زیر زانو باشه . هر چه مناسبتر برین برا خودتون بهتره.
۱۰. پروفسور از کارها یا خلاقیت های کوچیک و به ظاهر کم اهمیت خوششون میاد مثلا یکی از تیم ها در اراده دوم که فرصت زیادی داشتن در کنار پاور پوینها کاریکاتور شخصیت های کیس رو کشیده بودنو گذاشته بودن کاریکاتورها متناسب با موضوع کیس بود و پروفسور خوششون اومد!!!!!!!!!
در کل خلاق باشین. اما خلاقیتای خوب
مودب صمیمی خوش برخورد خودتون باشید دیگه
موفق باشین دوستای گلم
اگه سوالی داشتین در خدمتم.
اگر راهنماییم به دردتون خورد می تونید برام دعا کنید که مشکلم حل بشه و به آرزم برسم.
شبتون بخیر

> کاربری : مهدی عرب ارسال : ۹۳/۰۷/۰۱ ساعت ارسال : ۱۷:۱۰ کد دیدگاه : 149354
با سلام
دوستان من مهماندار قطار هستم چون می خواستم ثبت نام کنم رفتم از لکوموتیورانها جویا شدم و برای اینکه مطمءن بشم از چنتاشون پرسیدم
ببینید شما اگه مراحل استخدام رو به خوبی پشت سر بگذارید به مدت ۴ ماه کلاس میرید و بعد از اون ازتون امتحان گرفته میشه در صورت قبولی به عنوان کارآموز باهاتون قرار داد میبندند
نه خود راه آهن بلکه یک شرکت پیمانکار
حقوقی در حدود هشت هزار تومن به شما میدم
بعد از پایان دوره کارآموزی گواهینامه پایه ۳ میگیریدو لکوموتیوران مانوری میشید
یعنی توی ایستگاه فقط قطار مانور میکنید
بعد شش ماه آزمون میدید اگه قبول شید گواهی نامه پایه دو میگیرید و میشید لکوموتیوران قطار باری
دوباره بعد از شش ماه امتحان میدید و گواهینامه پایه یک میگیرید و میشید کمک لکوموتیوران قطار مسافری
دوباره بعد از شش ماه امتحان میدید اگه قبول شید میشید لکوموتیوران قطار مسافری
حقوقی که یک لکوموتیوران مسافری راه آهنی میگیری حدود ۱/۸۰۰/۰۰۰ تومن
حقوقی که یک لکوموتیوران مسافری پیمانکاری میگیری حدود ۱/۱۰۰/۰۰۰ است
مسءولیت بسیار سنگینی هم هست و دقت بسیار بالایی می خواد
عید و تابستون که اوج سفرهاست ممنون المرخضی میشم
اگه کسی اطلاعات بیشتر میخواد بگه بهش بگم
اگه کسی شک داره بره راه آهن شهرشون خودش بپرسه
به نظر من ارزش نداره
انتخاب با شماستاگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:11

  کد دیدگاه : 1751260

  سلام!میخواستم بدونم مصاحبه مهمانداری قطار کسی رفته اشنا هستش؟سوالات یا مصاحبه چه چیزهای هست؟اگه کسی هست ممنون میشم راهنمایی بکنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:56

  کد دیدگاه : 860150

  سلام
  من شنیدم پروفسور نجاتی توی قابلیت سازی 3 حضور ندارن کسی خبری داره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ریاحی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:56

  کد دیدگاه : 843971

  باسلام من مدارک تحصیلیم رو در سایت راه آهن آپلود کردم ولی الان مدارک در سایت دیده نمیشه ولی پایین صفحه نوشته ” در انتظار بررسی” سوالم اینه که آیا مدارک برای راه آهن ارسال شده و سایت فایل های ارسالی رو نمایش نمیده و کلا سایت این گونه است یا نه؟ ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نوشین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:42

  کد دیدگاه : 794241

  سلام روزتون خوش واعیاد مبارک.ممنون میشم از کسایی که در مراحل قبل شرکت کردن جواب بدن مراحل آزمون چندتاست و دوره ی اموزشی در کجا برگذار میشه و برای شهرستانی ها چه امتبازی از لحاظ اسکان و…قایل هستند وپایه حقوقی چند هست؟واحتمال قبولی چند درصد هست؟ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:58

  کد دیدگاه : 790281

  سلام دوستان.
  یکی راجع به این استخدامی یکم اطلاعات بده؟ایا ارزش داره تا تهران بری؟حقوق و مزایاش چطوریه؟آیا رسمی میکنن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سبحان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:19

  کد دیدگاه : 787556

  سلام.شب بخیر.من امروز به سایت مراجعه کردم و کارت ورود به جلسه برای آزمون ابتدایی استخدامی راه آهن در سال 95 رو دریافت کردم که در این کارت نام بنده یک(س) اضافی در ابتدا دارد.آیا این مساله در روند آزمون ها و استخدام بنده مشکلی ایجاد نمی کند؟اگر مشکل ساز است لطفا راهنماییم کنید که چگونه تصحیحش کنم در صورتی که تاریخ اصلاح فرم ثبت نام هم به اتمام رسیده.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:29

   کد دیدگاه : 787575

   خیر ایجاد مشکل نمیکنه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سبحان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:48

    کد دیدگاه : 787608

    برای تصحیحش در مراحل بعد باید چه کار کنم و با کی صحبت کنم.ممنون از راهنماییتون

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سبحان

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:49

     کد دیدگاه : 787612

     اخه احتمال می دم که شاید در هنگام ثبت نام خودم اسممو اشتباه وارد کرده باشم 🙁

     پاسخ دهید
 • نویسنده : لیلا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:50

  کد دیدگاه : 786279

  سلام.روز خوش.من ازمایشگاه بیمارستان کار میکنم.زیر نظر پیمانکار.اگه تو آزمون راه آهن قبول شدم بنظرتون کدوم رو انتخاب کنم.راه آهن یا کار خودم.بعد از اتمام پروژه تکلیف چیه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : س

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:19

   کد دیدگاه : 851824

   دوست عزیز این پروژه قابلیت سازی کسانی که قبول میشن رسمی راه آهن میشن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عباس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:12

  کد دیدگاه : 785154

  سلام و خسته نباشید.ممنون میشم اگه لطف بفرمایید و چند نمونه سوال درمورد آزمون قابلیت سازی 3 راه آهن مطرح بفرمایید و ما رو از این سرگردآنی برای آماده سازی برهانید…اگه سوالات تخصصی و عمومی نیست پس چه سوالاتی پرسیده میشه!!!!!!؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:48

   کد دیدگاه : 785220

   خیر سوالات تخصصی و عمومی نخواهد بود. لطفا به بخش سوالات متداول در سایت ثبت نام مراجعه کنید توضیحات در این خصوص ذکر شده است

   پاسخ دهید
 • نویسنده : هاله

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:18

  کد دیدگاه : 774301

  امكان ويرايش و كي ميزارن رو سايت؟من دقايق اول ثبت نام كردم فرم ناقص بود و بهم كد رهگيري داد .كي ميتونم اطلاعاتم و تكميل كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معظمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:02

  کد دیدگاه : 771868

  سلام
  من روی لینک کیلیک میکنم ولی قسمتی ک کد ملی رو میخوام بزنم غیر فعاله؟چیکار بکنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ستاره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:30

  کد دیدگاه : 770094

  برا ثبت نام باید سابقه بیمه داشت:(؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نرگس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:25

  کد دیدگاه : 764583

  سلام
  نمیشه محل برگزاری هر استان خود استان باشه تهران نباشه .اخه اینطوری که خیلی سخته برا بعضیا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : morteza

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:53

  کد دیدگاه : 762216

  با این همه سخت گیری ها و دشواری در مراحل استخدام و با در نظر گرفتن حقوق و مزایای کم آیا واقعا ارزش دارد؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:40

   کد دیدگاه : 765215

   اگر شما کار بهتری سراغ دارید بفرمایید ما هم بریم
   آمار واقعی بیکاری حداقل 6 میلیون هست پس فعلا نباید بیکار موند
   هر کاری بهتر از بیکاری هست و میتونید کلی اشنا پیدا کنید برای پیشرفت در آینده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:09

  کد دیدگاه : 579460

  سلام بومی بودن چند نمره داره تو استخدامی راه اهن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی انصاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:54

  کد دیدگاه : 555459

  سلام بچه ها ما باید 26آبان بریم برا گزینش اونایی که قبلا شرکت کردین لطفا یه کم از گزینش بگیرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی-متصدی ترافی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:26

  کد دیدگاه : 542352

  بچه ها سلام
  ما که جدیدا ازمون دادیم(تابستون 94) و توی ازمون قبول شدیم و دعوت به مصاحبه شدیم باید اینجوری که نگار خانوم و م.اسدر گفتند بریم واسه مصاحبه؟
  اخه فقط نوشته یک روز، اونم از ساعت 12 و نیم ظهر!!!
  پس کی به این کارا میرسیم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:59

   کد دیدگاه : 761028

   سلام اقا علی.خواهش میکنم به سوال من جواب بدین .ازمون مرحله اولش چجوریه؟چه درسایی رو باید بخونیم؟این ادرس ایمیل منه .من منتظر ایمیلتونم .میخوام برای ازمون بخونم.تو رو خدا کمک کنین .من منتظرتونم.خواهشا بهم ایمیل بزنین.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:05

    کد دیدگاه : 763616

    به اطلاع می رساند مرحله اول آزمون قابلیت سازی 3 روز جمعه 7 خرداد ماه در شهر تهران برگزار خواهد شد، همچنان لازم به ذکر است آزمون قابلیت سازی از نوع آزمون تخصصی نمی باشد و .هیچ منبع خاصی برای مطالعه معرفی نمی گردد
    به نقل از railjob.ir
    تو سایت خود راه آهن جواب سوالاتتون رو پیدا می کنید

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سپیده

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:35

   کد دیدگاه : 790430

   سلام شما که قبلا امتحان دادید در مرحله ی اول زبان انگلیسی هم ارزیابی میشه؟ممنون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:52

  کد دیدگاه : 496077

  سلام خواهشا من کاردانی مکانیک خودرو هستم متصدی ترافیک شرکت کردم دروس تخصصی چی باید خواند
  منظور از مبانی مدریت و مبانی برق و الکترونیک کدوم کتاباس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:25

  کد دیدگاه : 494653

  شما ها چطوری از این سایت سر در میارید ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...