• ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
  • 1k نظر «نمایش»

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی فولاد زرند ایرانیان سال ۹۷

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی فولاد زرند ایرانیان سال ۹۷

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی فولاد زرند ایرانیان سال 97

عده ای از کاربران سایت ایران استخدام پس از شرکت در آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیان در سال 1397 و گذراندن مراحل مصاحبه (روانشناسی، عقیدتی، معاینات پزشکی و طب کار، گزینش و سایر مراحل مربوط به روند جذب و استخدام) تجربیات و سوالات خود را در اختیار سایرین قرار داده اند. شما می توانید با مراجعه به صفحه زیر از این تجربیات بهره مند شوید.

رفتن به صفحه تجربیات استخدامی فولاد زرند ایرانیان


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

مرحله معاینات پزشکی

در این بخش تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی فولاد زرند ایرانیان در سال 1397 از مرحله معاینات پزشکی گردآوری شده است که در ادامه می توانید برای مشاهده هر یک از تجربیات بر روی اسم نویسنده ضربه بزنید.

نویسنده: ناشناس (مشاهده تجربه)
نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : سه شنبه 11 تیر 98 ساعت ارسال : 00:11 کد دیدگاه : 2380345
سلام دوست عزیز. استرس نداشته باش اصلا. میری داخل اتاق دکتر منصوری. میگه لباساتو دربیار. بعد میری کنار میزش.مشخصاتت رو کامل میگی.ازت میپرسه سابقه بیماری داری؟ عمل داری؟ مشکلی داری؟ بعدش بلند میشه میاد کنارت میگه حرکات دست و پا رو انجام بده.که خیلی خیلی آسونن. به بدنت هم نگاه میکنه.اگه موردی توی بدنت جلب توجه کنه ازت میپرسه.ی لحظه هم میگه لباس زیرتو دربیار و سرفه کن. در آخر هم با گوشی پزشکی صدای قلبتو گوش میده. اگه مشکل خاصی نبود میگه لباساتو بپوش. اگه مشکل خیلی خاصی باشه میگه باید برای مشکلتون برید پیش متخصص تاییدتون کنه. پس اصلا نگران نباش. بازم سوال خاصی داری بپرس ازم.
نویسنده: منبع آگاه (مشاهده تجربه)
نویسنده : منبع آگاه تاریخ ارسال : یکشنبه 05 خرداد 98 ساعت ارسال : 00:32 کد دیدگاه : 2318043
توضیحات کامل در خصوص آزمایش های بدو استخدام.
تا به اینجا اسامی 188 نفر به مطب دکتر منصوری و پلیس+10 ارسال شده و به مرور اسامی سایر افراد هم ارسال میشه و براشون پیامک ارسال میشه.
مراحل به این ترتیب انجام بشه زودتر به نتیجه می رسید.
1: مراجعه به مطب دکتر منصوری، با همراه داشتن 4 قطعه عکس و دریافت نوبت.(نوبت رو که دریافت کردید، 2 تا معرفی نامه بهتون میدن، یکی برای آزمایش خون و عدم اعتیاد، یکی هم برای عکس از قفسه سینه)
2:اگر این شرایط رو داشته باشید همون روز می تونید برید آزمایش خون و عدم اعتیاد رو بدید، اگر نداشتید این شرایط رو پس همون روزی که نوبت مطب بهتون دادن این کارها رو در نظر داشته باشید:
-برای آزمایش خون شب قبل شام سبک میل کرده باشید(سیب زمینی آب پز) و صبح زود ناشتا به آزمایشگاه مراجعه کنید.(روز قبل از آزمایش از خوردن غذاهای چرب و شیرین، نوشابه و دلستر اجتناب نمایید).
-قبل از ساعت 9:30 خودتون رو به آزمایشگاه برسونید.(آزمایشگاه در نزدیکی مطب دکتر منصوری هست)
و آزمایش هم که انجام شد، یک رسید بهتون میدن و اونجا هزینه ای نباید پرداخت بشه، رسید رو ببرید مطب دکتر منصوری که ضمیمه پرونده بشه.
3: همون روز می تونید به پلیس +10 مراجعه کنید. البته به نظر یکم اینجا شلوغ هست همیشه و دو ساعتی معطلی داره. وارد که شدید، سمت راست، کارت پایان خدمت یا معافیتتون رو بذارید توی نوبت، یک قطعه عکس هم همراهتون باشه. نوبتتون که شد میزنن توی سیستم، یک سری فیش ها صادر میشه که فک کنم حدود 50 تومنی میشه که باید پرداخت کنید، بعد فیش ها رو میگیرید میبرید همونجا پیش خانم جعفری، البته اونجا هم صف داره و باید توی نوبت باشید. اثر انگشت میگیرین ازتون و تمام.
4: اگر همون روز وقت شد یک سر باید کارخانه قطران هم پیش دکتر منصوری رفت که بازدید بدنی میکنن اگر هم وقت نشد روزی که نوبت مطب دارید برید.(جزئیاتش رو دوستان داخل کامنت ها گفتن) فقط من آدرس رو میگم، از زرند به سمت کرمان، پل هوایی رو که رد کردید، یک کیلومتر جلوتر دوربرگردان داره، دور بزنید به سمت زرند، حدود 500 متر جلوتر سمت راست، پارکینک اول رو رد کنید، بعدش هم یک جاده هست که هیچ، پارکینگ بعدی میشه کک 2، برید ورودی راهنماییتون میکنن به سمت بهداری.
5: عصر بیاید کرمان، جهاد 2 داخل کوچه سر نبش، آزمایشگاه دکتر انحصاری، 30 تومن ویزیت نقدی + معرفی نامه ای که از مطب دکتر منصوری بهتون دادن رو تحویل بدید، اینجا هم شلوغ هست و یک ساعتی باید توی نوبت باشید معمولا. بعد یک عکس از قفسه سینه میگیرن، دکتر یک نامه می نویسه میذاره داخل پاکت عکس که باید ببرید زرند تحویل بدید(این نامه رو هم خودتون میتونید ببرید هم میتونید بدید کس دیگری ببره براتون، و طرف صبح هم باید ببرید، عصرها کسی نیست تحویل بگیره)
6: روزی که نوبت دارید برای مطب دکتر منصوری، دو بخش هست مطبشون. یکی برای بینایی سنجی و نوار قلب، اینجا یکم بیشتر کار داره. سوال میپرسن که بیماری داشتین و … . یکی هم تست شنوایی سنجی هست، قد و وزن رو میگیرن و تست ریه. تست شنوایی سنجی هم به این صورت هست که وارد یک اتاقک تقریبا عایق میشید، یک هدفون میذارید روی گوشتون، اپراتور ازتون میپرسه در هر گوشتون که صدای بوق شنیدید همون دستتون رو بالا ببرید. که با فرکانس های متفاوت این رو تست میکنن.
این مراحل هم که طی شد، 160هزارتومن اینجا کارت میکشید و تمام!
نویسنده: محمد (مشاهده تجربه)
نویسنده : محمد تاریخ ارسال : سه شنبه 24 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 22:41 کد دیدگاه : 2299521
اولش همون مطبی که برای طب کاره و فولاد گفته برین یه نامه دادن رفتیم یه ساختمون دیگه ازمایش خون و ادرار دادیم
بعد اومدیم همونجای اول
شنوایی سنجی و بینایی سنجی تست ریه و نوار قلب انجام دادیم ۱۶۰ تومنم هزینش میشه
بعد باید کرمان بری عکس از قفسه سینت بگیری بیاری همین مطبه
دیگه حالا نتیجه رو خودمون باید ببریم یا از طرف دکتر ارسال میشه رو نمیدونم
تمام اتفاقات همین بود
قبلا توضیح داده بودم
تکرار مکررات بود واقعا این کامنت

مرحله مصاحبه روانشناسی، تخصصی و علمی

در این بخش تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی فولاد زرند ایرانیان در سال 1397 از مرحله مصاحبه روانشناسی، تخصصی و علمی گردآوری شده است که در ادامه می توانید برای مشاهده هر یک از تجربیات بر روی اسم نویسنده ضربه بزنید.

نویسنده: ناشناس (مشاهده تجربه)
نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : دوشنبه 15 مهر 98 ساعت ارسال : 22:23 کد دیدگاه : 2565658
سلام دوستان امروزمصاحبه داشتم سوال ریاضی پرسیدن کدوم مهرج بزرگتره وتست هوش پرسیدن چندتا کلمه زبانم گذاشتن جلوم گفتن هرکدوم که معنیشو یاد داری جواب بده.ازم پرسیدن ک کجا کارمیکنیوچندتا سوال درسیم ازم پرسیدن…جای نگرانی نیست ریلکس باشین همکاران عزیز
نویسنده: خیرخواه (مشاهده تجربه)
نویسنده : خیرخواه تاریخ ارسال : پنجشنبه 14 شهریور 98 ساعت ارسال : 12:44 کد دیدگاه : 2495447
سلام دوستان.
در خصوص مصاحبه تعدادی از مدیران و سرپرست ها بودن، سوال در خصوص سابقه کار و چند تا سوال درسی و یکی دو تا سوال روانشناختی در خصوص کار و اگر زبان هم بلد باشید زبان هم از شما پرسیده می شود.

معرفی کتاب‌های مصاحبه

واحد آموزش ایران استخدام جهت کسب آمادگی شما کاربران عزیز در جلسات ارزیابی تکمیلی (مصاحبه) کتاب‌هایی جامع شامل تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی آماده نموده‌ است.

دانلود کتاب الکترونیکی راهنمای جامع تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی

سفارش پستی کتاب چاپی راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش

صفحات مرتبط

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=1387761
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k