آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

تعیین دستمزد کارگران (خبر جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار دستمزد کارگران

لینک های مفید و مرتبط
 اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد و مزایا اخبار عیدی کارگران اخبار وام اشتغال
آخرین اخبار مشاغل سخت جدول حقوق کارگران اخبار مستمری بگیران تامین اجتماعی  آرشیو اخبار تعیین دستمزد کارگران
 
جهت مشاهده مهمترین اخبار مرتبط با تعیین دستمزد کارگران آرشیو زیر را ملاحظه نمایید

خبر 18 دی 1400: بررسی نحوه‌ی مشارکت دولت و نهادهای ذیربط در تامین مسکن کارگری (منبع: خبرگزاری ایلنا)

علی خدایی از برگزاری شورایعالی کار خبر داد و گفت: قصد داریم به بحث مزد سال آینده ورود کنیم. خدایی با تاکید بر بحران معیشت کارگران افزود: تورم سرسام‌آور و افزایش هزینه‌های زندگی، کارگران شاغل و بازنشسته را دچار بحران شدید کرده و در مذاکرات مزدی ۱۴۰۱ باید افزایش هزینه‌های زندگی و این تورم لجام‌گسیخته مد نظر قرار بگیرد.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آذر 1400: تصمیم‌گیری برای بررسی افزایش حقوق کارگران در سال 1401 تا پایان امسال (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، با اعلام این خبر که تصمیم‌گیری برای بررسی افزایش حقوق کارگران به پایان سال موکول نمی‌شود به تشریح روند بررسی طرح‌های مهم ساماندهی استخدام کارکنان دولت و مدیریت تعارض منافع در این کمیسیون پرداخت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 فروردین 1400: افزایش حق مسکن حقوق کارگران از ابتدای فروردین ماه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه مصوبه افزایش حق مسکن قابلیت اجرایی از ابتدای فروردین ماه را دارد گفت: اگر حق مسکن دیرتر از فروردین ماه هم تصویب شود, کارفرمایان مکلف هستند که معوقات را ازفروردین ماه اعمال کنند. وی با بیان اینکه اجرای این مصوبه منوط به تصویب دردولت است گفت: طبق مصوبه شورای عالی کار هر زمانی این مصوبه در دولت تصویب شود, باید از ابتدای فروردین 1400 عملیاتی شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 24 اسفند 99: میزان افزایش دستمزد سال 1400 نهایی شد (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: در دویست و نود و هفتمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال آینده توافق شد حداقل حقوق کارگران با 39 درصد افزایش نسبت به سال جاری به رقم 2میلیون و 655 هزار و 493 تومان برسد.
اصغر آهنی‌ها در گفت‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: امشب در دویست و هفتادونهمین جلسه شورای عالی کار که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت توافق کردند حداقل حقوق کارگران برای سال آینده با 39 درصد افزایش نسبت به سال 99 به رقم 26 میلیون و 554 هزار و 935 ریال برای مزد ماهانه برسد؛ همچنین مزد سایر سطوح قرار شد با 26 درصد افزایش و یک رقم ثابت که به صورت روزانه 82 هزار و 785 ریال یا ماهانه 2 میلیون و 483 هزار و 555 ریال اضافه شود.
به گفته نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار، بن کارگری از 400 هزار تومان به 600 هزار تومان، حق مسکن از 300 هزار تومان به 450 هزار تومان و حق اولاد متناسب با رقم سال قبل با 39 درصد افزایش اضافه می‌شود و مجموع دریافتی حقوق یک کارگر 4 میلیون و 190 هزار و 707 تومان در ماه خواهد بود.
فرامرز توفیقی و آیت اسدی دو نماینده کارگران در شورای عالی کار هم افزایش 39 درصدی حداقل حقوق کارگران برای سال آینده در جلسه شورای عالی کار تأیید کردند.
* جزئیات مصوبه شورای عالی کار
نماینده کارگران در شورای عالی کار در بیان جزئیات مصوبه جلسه امروز شورای عالی کار گفت: حداقل حقوق کارگران با 39 درصد افزایش و پایه سنوات با 40 درصد افزایش روبه‌رو شد.
آیت اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: امشب بعد از سه جلسه شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال 1400 در دویست و نود و هفتمین جلسه شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت و حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از بحث‌های فراوان در نهایت به این نتیجه رسیدند و تصویب کردند که حداقل حقوق کارگران برای سال آینده با 39 درصد افزایش به 26 میلیون و 554 هزار و 935 ریال افزایش یابد.
وی افزود: همچنین مزد سایر سطوح کارگران از قرار 26 درصد افزایش پایه به علاوه یک رقم ثابت که روزانه 82 هزار و 785 ریال یا ماهانه 2 میلیون و 483 هزار و 555 ریال خواهد بود. همچنین پایه سنوات از 100 هزار تومان به 140 هزار تومان افزایش می‌یابد که 40 درصد افزایش خواهد داشت؛ حق اولاد برای دو فرزند 3 میلیون و 452 هزار و 141 ریال و در مجموع دریافتی یک کارگر برای سال آینده ماهانه حداقل 41 میلیون و 907 هزار و 77 ریال خواهد بود.
نماینده کارگران در شورای عالی کار همچنین بیان داشت: تعداد کارگران بیمه شده اصلی در کشور طبق آمار سازمان تأمین اجتماعی 14 میلیون و 700 هزار هستند و حداقل مزد سال 99 یک میلیون و 910 هزار تومان بود و نرخ تورم یک ساله منتهی به آخر بهمن سال جاری 34.5 درصد بود اما در جلسه شورای عالی کار برای رعایت حال کارگران حداقل حقوق با توجه به سبد معیشت خانوار و تورم اتفاق افتاده با 39 درصد افزایش روبه‌رو شد.

حقوق و مزایای ماهیانه
مبنای محاسبه حقوق ماهیانه - سی روز
سال 1399 سال 1400
حقوق پایه ماهیانه (ریال) 19,104,270 26,554,950
پایه سنوات ماهیانه (ریال) 0 1,399,980
کمک هزینه عائله مندی (ریال) 0 0
کمک هزینه مسکن (ریال) 3,000,000 4,500,000
کمک هزینه اقلام مصرفی خانوار – بن کارگری (ریال) 4,000,000 6,000,000
جمع حقوق 26,104,270 38,454,930

.

عنوان سال 1399 سال 1400
حقوق پایه روزانه – مزد روزانه (ریال) 636,809 885,165
پایه سنوات روزانه (ریال) 0 46,666
مجموع افزایش به نسبت سال 99 (ریال) ___ 12,350,660
مجموع افزایش به نسبت سال 99 (درصد) ___ 47/3
نرخ یک ساعت اضافه کار (ریال) 121,573 177,896
 

 

خبر 16 اسفند 99: دستمزد پیشنهادی برای کارگران در سال آینده چقدر است؟ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

دبیر کانون عالی انجمن‌‌های صنفی کارگران کشور گفت: رقم پیشنهادی ما برای حقوق کارگران در سال آینده ۶میلیون و ۸۵۰هزار تومان است که با توجه به اعداد و ارقام تورم استخراج شده و در حال بررسی در جلسات شورای عالی کار است.
هادی ابوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: معیشت کارگران، یکی از اصلی‌ترین مشکلات جامعه کارگری است که در شرایط فعلی امیدی به رفع آن نداریم و برخلاف برخی ادعاها، همه کارگران ذره ذره افزایش تورم و سختی‌های ناشی از آن را با تمام وجود لمس کردند.
ابوی با بیان اینکه حقوق دریافتی کارگران، به زور پاسخگوی یک هفته از زندگی آن‌هاست، گفت: نتیجه این حقوق کم، این است که تمامی کارگران مقروض بوده و مجبور هستند با اضافه کاری یا کار در شیفت‌های بعدی این خلا را پر کنند.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این بسیاری از کارگران ممکن است مجبور شوند تا زیورآلات خانواده‌شان را برای گذران زندگی روزمره بفروشند.
ابوی افزود: مدت زیادی است که گوشت از سبد خرید غذایی بسیاری از کارگران حذف شده و نکته نگران کننده اینجاست که در قشر کارگری متوسط نیز این مسئله وجود دارد.
دبیر کانون عالی انجمن‌‌های صنفی کارگران کشور با اشاره به این موضوع که جامعه کارگری توقعی جز ثبات قیمت کالاهای اساسی از سوی دولت ندارد، خاطرنشان کرد: کارگر و کارفرما در این موضوع به خوبی یکدیگر را درک می‌کنند و بسیاری از کارفرمایان با دیدن شرایط معیشت کارگرانشان بسیار نگران هستند.
وی بیان کرد: طبیعتا این مشغله های ذهنی بر روی کیفیت کار نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت.
ابوی ادامه داد: تمامی این مشکلات مربوط به زندگی روزمره کارگران است و اگر در این میان فرزندشان ازدواج کند، تامین هزینه‌های عروسی و جهیزیه تبدیل به مصیبتی بزرگ خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین اگر کارگری دچار بیماری شود، با مشکلات عمده در بخش درمان و عدم پاسخگویی بیمه تامین اجتماعی روبرو خواهد شد.
وی افزود: به دلیل عدم همخوانی میزان حقوق پرداختی تامین اجتماعی با شبکه بهداشت کشور و کم بودن مقدار آن، انگیزه کادر درمان شاغل در این مراکز و در نتیجه کیفیت خدمات پزشکی پایین است.
دبیر کانون عالی انجمن‌‌های صنفی کارگران کشور اظهار داشت: رقم پیشنهادی ما برای حقوق کارگران در سال آینده 6میلیون و 850هزار تومان است که با توجه به اعداد و ارقام تورم استخراج شده و در حال بررسی در جلسات شورای عالی کار است.
ابوی عنوان کرد: در صورت تصویب این رقم، بازهم این حقوق 50درصد میزان خط فقر خواهد بود.
ابوی درباره تحویل بسته‌های معیشتی به کارگران گفت: علاوه بر بسته‌های اهدایی از سوی دولت، آستان قدس رضوی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کمک‌های مردمی بسیاری در قالب طرح مواسات و همدلی به کارگران صورت گرفت.
وی گفت: در شهر مشهد از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 15هزار بسته معیشتی توسط انجمن صنفی به کارگران اهدا شده است.


 

خبر 9 اسفند 99: نهایی شدن حقوق کارگران در روزهای پایانی اسفند ماه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

وزیر کار ابراز امیدواری کرد در هفته‌های پایانی سال با دقیق‌تر شدن اعداد نرخ تورم در بهمن ماه و پیش بینی اسفندماه امسال، تصمیم مشترک و مناسبی با اکثریت آرای شورای عالی کار درباره میزان دستمزد کارگران اتخاذ شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 9 اسفند 99: لزوم همسان سازی دستمزد کارگران همانند سایر کارمندان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

حمید حاج اسماعیلی در گفت وگو با ایسنا درباره راهکارهای جبران عقب ماندگی مزدی کارگران، اظهار کرد: شخصا قبول ندارم که نمی توانیم عقب افتادگی مزدی کارگران را جبران کنیم یا امکان جبران یکجای آن وجود ندارد. امسال کار بسیار بزرگی در کشور در بحث همسان سازی حقوق ها اتفاق افتاد که اگرچه نواقصی داشت ولی در حوزه صندوق های بازنشستگی کار بزرگی بود که از سوی دولت انجام گرفت و کسی نباید آن را زیر سوال ببرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 27 بهمن 99: آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال 1400 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

 یک نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار درباره آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال ۱۴۰۰ توضیحاتی داد. به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه کمیته دستمزد کارگران هر سال در مراحل مختلفی برگزار می‌شود تا در مرحله اول رقم سبد معیشت کارگران مشخص شود و بعد در ادامه با تعیین میزان حداقل حقوق و سایر بخش‌های مزدی به مرحله تعیین حق مسکن کارگران برسد تا شاید اوایل تابستان سال بعد کارگران بتوانند با نرخ جدید، حقوق خود را دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 25 بهمن 99: افزایش دستمزد کارگران براساس مصوبه شورای عالی کار (منبع: خبرگزاری ایرنا)

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: افزایش دستمزد کارگران در سال آینده براساس مصوبه شورای عالی کار خواهد بود. وی در پاسخ به ایرنا درباره افزایش ۳۵ درصدی دستمزد ۱۴۰۰ گفت: افزایش دستمزد باید به صورت کارشناسی بررسی شود و این افزایش براساس نظر و مصوبه شورای عالی کار خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 4 بهمن 99: الزامی شدن پرداخت 31 روز حقوق در نیمه اول سال (منبع: خبرگزاری ایلنا)

بر اساس رای وحدت رویه «دیوان عدالت اداری» صادر شد، تکلیف حقوق کارگران شاغل در بخش‌های دولتی و مشمولان قوانین استخدامی خاص، در ماه‌های مربوط به نیمه اول سال، روشن شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

۱۹ دی ۱۴۰۰
بررسی نحوه‌ی مشارکت دولت و نهادهای ذیربط در تامین مسکن کارگری

بررسی دستمزد سال آینده کارگران جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید خبر 18 دی 1400: بررسی نحوه‌ی مشارکت دولت و نهادهای ذیربط در تامین مسکن کارگری علی خدایی از برگزاری شورایعالی کار خبر داد و گفت: قصد داریم به بحث مزد سال آینده ورود کنیم. علی خدایی (عضو کارگری شورایعالی کار) به خبرنگار ایلنا گفت: امروز (هجدهم دیماه) راس ساعت شش بعدازظهر، جلسه‌ی سه‌جانبه‌ی شورایعالی کار با حضور نمایندگان دول...

مشاهده بیشتر
۰۷ آذر ۱۴۰۰
تصمیم‌گیری برای بررسی افزایش حقوق کارگران در سال 1401 تا پایان امسال

بررسی طرح‌ های مهم ساماندهی استخدام کارکنان دولت جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار کارمندان اینجا کلیک نمایید خبر 7 آذر 1400: تصمیم‌گیری برای بررسی افزایش حقوق کارگران در سال 1401 تا پایان امسال رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، با اعلام این خبر که تصمیم‌گیری برای بررسی افزایش حقوق کارگران به پایان سال موکول نمی‌شود به تشریح روند بررسی طرح‌های مهم ساماندهی استخدام کارکنان دولت و مدیریت تعارض منافع در این کمیسیون پرداخت. به گزارش خبرنگار خبرگ...

مشاهده بیشتر
۲۳ مرداد ۱۴۰۰
موضوع امنیت شغلی کارگران در مجلس مطرح شود

طرح امنیت شغلی کارگران توسط نمایندگان مجلس پیگیری شود جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید خبر 20 مرداد 1400: موضوع امنیت شغلی کارگران در مجلس مطرح شود به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، علی راستگو عصر امروز در جمع خبرنگاران با تقدیر از زحمات خبرنگاران برای تحقق حقوق و مطالبات کارگران اظهار داشت: خبرنگاری از جمله پراسترس‌ترین مشاغل است که به همین دلیل در زمره مشاغل سخت و زیان آور قرار دارد، اما در عین حال...

مشاهده بیشتر
۱۹ فروردین ۱۴۰۰
افزایش حق مسکن حقوق کارگران از ابتدای فروردین ماه

اجرای مصوبه افزایش حق مسکن به 450 هزار تومان جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید خبر 14 فروردین 1400: افزایش حق مسکن حقوق کارگران از ابتدای فروردین ماه نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه مصوبه افزایش حق مسکن قابلیت اجرایی از ابتدای فروردین ماه را دارد گفت: اگر حق مسکن دیرتر از فروردین ماه هم تصویب شود, کارفرمایان مکلف هستند که معوقات را ازفروردین ماه اعمال کنند. محمدرضا تاجیک، نمایند...

مشاهده بیشتر
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
جدول حقوق سال 1400 (افزایش مجدد دستمزد)

جدول حقوق و دستمزد سال 1400 لینک های مفید و مرتبط تعیین دستمزد کارگران جزئیات افزایش دستمزد  اخبار حقوق و دستمزد و مزایا اخبار عیدی کارگران   جهت پیگیری آخرین اخبار و آگهی های استخدامی از طریق پیام رسانها اینجا کلیک نمایید خبر 24 اسفند 99: میزان افزایش دستمزد سال 1400 نهایی شد (منبع: خبرگزاری فارس) نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: در دویست و نود و هفتمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال آینده توافق شد حداقل حقوق...

مشاهده بیشتر
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
دستمزد پیشنهادی برای کارگران در سال آینده چقدر است؟

پیشنهاد حقوق 6 میلیون و 850 هزار تومانی برای کارگران  جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید خبر 16 اسفند 99: دستمزد پیشنهادی برای کارگران در سال آینده چقدر است؟ دبیر کانون عالی انجمن‌‌های صنفی کارگران کشور گفت: رقم پیشنهادی ما برای حقوق کارگران در سال آینده ۶میلیون و ۸۵۰هزار تومان است که با توجه به اعداد و ارقام تورم استخراج شده و در حال بررسی در جلسات شورای عالی کار است. هادی ابوی در...

مشاهده بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۹
لزوم همسان سازی دستمزد کارگران همانند سایر کارمندان

نیاز به اجرای الگو متناسب سازی مورد کارگران جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید خبر 9 اسفند 99: لزوم همسان سازی دستمزد کارگران همانند سایر کارمندان یک کارشناس حوزه کار همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان را یک اقدام بزرگ از سوی دولت دانست که به شرط همت و تامین اعتبار در مورد دستمزد کارگران هم قابل انجام است. حمید حاج اسماعیلی در گفت وگو با ایسنا درباره راهکارهای جبران عقب ماندگی مزدی...

مشاهده بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۹
نهایی شدن حقوق کارگران در روزهای پایانی اسفند ماه

تعیین دستمزدها با در نظر گرفتن منافع کارگران جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید خبر 9 اسفند 99: نهایی شدن حقوق کارگران در روزهای پایانی اسفند ماه وزیر کار ابراز امیدواری کرد در هفته‌های پایانی سال با دقیق‌تر شدن اعداد نرخ تورم در بهمن ماه و پیش بینی اسفندماه امسال، تصمیم مشترک و مناسبی با اکثریت آرای شورای عالی کار درباره میزان دستمزد کارگران اتخاذ شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، محمد شریعتمدار...

مشاهده بیشتر
۲۸ بهمن ۱۳۹۹
آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال 1400

آخرین اخبار از تعیین دستمزد کارگران برای سال 1400 جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید  خبر 27 بهمن 99: آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال 1400  یک نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار درباره آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال ۱۴۰۰ توضیحاتی داد. به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه کمیته دستمزد کارگران هر سال در مراحل مختلفی...

مشاهده بیشتر
۲۶ بهمن ۱۳۹۹
افزایش دستمزد کارگران براساس مصوبه شورای عالی کار

توضیحات وزیر کار درباره افزایش 35 درصدی دستمزد کارگران جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید خبر 25 بهمن 99: افزایش دستمزد کارگران براساس مصوبه شورای عالی کار وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: افزایش دستمزد کارگران در سال آینده براساس مصوبه شورای عالی کار خواهد بود. به گزارش روز شنبه ایرنا، «محمد شریعتمداری» در حاشیه رونمایی از محصولات جدید و افتتاح پروژه شستا در جمع خبرنگاران...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد