جزئیات بیشتر در مورد خبر

برگزاری آزمون دستیاری دوره‌های تکمیلی تخصصی بصورت کتبی و شفاهی

جهت ورود به صفحه اخبار و اطلاعیه های آزمون دستیاری اینجا کلیک نمایید


خبر 19 اسفند 97: تمدید مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری دوره‌های تکمیلی تخصصی تا 20 اسفند

مهلت ثبت نام آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۳۹۸ برای بار دوم تمدید شد و داوطلبان تا فردا ۲۰ اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون پذیرش دستیاران دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۳۹۸ بر اساس مصوبه شورای آموزش پزشکی و تخصصی به صورت غیر متمرکز و توسط دانشگاه‌های مجری برنامه آموزشی در روزهای ۷ تا ۹ اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شود.

فرصت مجدد برای ثبت نام از شنبه ۱۸ اسفند ۹۷ آغاز شده است و داوطلبان تا ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۰ اسفند فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و با توجه به رشته تخصصی پیش نیاز و در نظر گرفتن وضعیت شرکت در آزمون (عضو هیئت علمی، آزاد) صرفاً یک رشته و یک دانشگاه را انتخاب و بر اساس مفاد راهنما ثبت نام کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه سوم و چهارم اردیبهشت ماه ۹۸ از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی متولی برگزاری آزمون توزیع می‌شود.

آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی (به صورت منفرد یا ترکیبی از روش‌های آسکی (OSCE)، PMP، مصاحبه ساختارمند یا سایر روش‌های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود برگزار می‌شود.

آزمون کتبی روز پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۹۸ (در یک مکان در هر دانشگاه و رأس ساعت ۹ صبح) و آزمون شفاهی کلیه رشته‌ها از تاریخ ۷ تا ۹ اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شود.

ظرفیت آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۹۸ حدود ۴۲۰ نفر در ۸۲ دوره تکمیلی تخصصی و ۱۷ دانشگاه علوم پزشکی و دو مرکز جهاد دانشگاهی است.

به استناد مصوبات هشتاد و نهمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی تاریخ ۲ تیر ۹۷ در خصوص «حذف شرط دارا بودن مدرک دانشنامه تخصصی جهت رشته‌های مورد نیاز» کلیه دارندگان مدرک گواهینامه تخصصی واجد شرایط عمومی شرکت در آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ مجاز هستند به شرط سپردن تعهد محضری به میزان سه برابر مدت آموزش در رشته‌های اعلام شده در این جدول در آزمون فلوشیپ شرکت کنند.

همچنین جدول دانشگاه‌ها با اولویت مناطق محروم به تفکیک رشته و حداکثر تعداد جهت پذیرفته شدگان دارای گواهینامه و یا دانشنامه تخصصی رشته‌های پزشکی بالینی جهت سپردن
تعهد محضری به میزان سه برابر مدت آموزش اعلام شد.

رشته پیش نیاز رشته تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) دانشگاه محل سپردن تعهد ظرفیت
زنان و زایمان آنکولوژی زنان اهواز ۱
شهرکرد ۱
بیرجند ۱
ناباروری فسا ۱
دزفول ۱
همدان ۱
طب مادر و جنین لرستان ۱
گناباد ۱
جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی سرطان‌های دستگاه ادراری_ تناسلی کردستان ۱
یاسوج ۱
جراحی عمومی جراحی عروق اردبیل ۱
بوشهر ۱
جراحی بیماری‌های پستان اصفهان ۱
زاهدان ۱
جراحی کولورکتال زاهدان ۱
شهرکرد ۱
جراحی سرطان اردبیل ۱
بیرجند ۱
جراحی عمومی، کودکان، بیهوشی مراقبت‌های ویژه کودکان اهواز ۱
لرستان ۱
گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن، جراحی عمومی جراحی سر و گردن اهواز ۱
یاسوج ۱
تخصص و فوق تخصص بیماری‌های قلب و عروق اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق بزرگسال کردستان ۱
همدان ۱
منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...