اطلاعات بیشتر

 

مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش: با مکاتباتی که با ستاد کل نیروهای مسلح انجام گرفت قرار شد تا 15 روز آینده با همکاری سپاه ظرفیت لازم برای آموزش سرباز معلمان ایجاد و دوره آموزشی این نیروها برگزار شود.

جهت مشاهده اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک کنید


حسن حسینی در مصاحبه  اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، لغو دوره آموزشی 4 هزار سرباز معلم به دلیل پرداخت نشدن هزینه دوره آموزشی به سپاه را تکذیب کرد و افزود: طبق نامه ای که سپاه فرستاده همه هزینه های دوره های آموزشی سرباز معلمان در سال های گذشته پرداخت شده است.
وی گفت: طبق توافق انجام شده با سپاه پاسداران قرار شد 70 درصد هزینه امسال دوره آموزشی سرباز معلمان به حساب سپاه واریز شود و دستور واریز آن را نیز معاون پشتیبانی آموزش و پرورش صادر کرده است.
مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش افزود: در صورتیکه سپاه پاسداران تعهد کند ظرف حداکثر دو هفته آینده دوره آموزشی سرباز معلم را آغاز کند حداکثر تا دو تا سه روز آینده هزینه دوره آموزشی سرباز معلمان به حساب سپاه واریز خواهد شد.
حسینی گفت: در صورتی که تاریخ اعزام سرباز معلمان به اول آبان موکول شود این سربازان پس از گذشت چهار ماه از شروع سال تحصیلی وارد مدارس می شوند و بنابراین چهارهزار کلاس درس بدون معلم خواهد بود.
وی افزود: با جلسه آموزش و پرورش و ستاد نیروهای مسلح جذب چهارهزار سرباز معلم در تاریخ هفتم فروردین امسال صادر شد و این مجوز به استان ها بخشنامه و سهمیه هر استان نیز مشخص شده است.
مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش تاکید کرد: اسامی سرباز معلمان اول خرداد امسال به ستاد کل نیروهای مسلح ارسال شد و با قراردادی که با سپاه پاسداران برای آموزش این سربازان منعقد شد قرار شده است دوره آموزشی سه ماهه آنان در سپاه برگزار شود.
حسینی گفت: 29 خرداد سپاه پاسداران به آموزش و پرورش اعلام کرد ظرفیت لازم برای آموزش سرباز معلمان را ندارد بنابراین تاریخ اعزام سرباز معلمان از اول تیر به اول آبان موکول شده است.
سردار صدرالسادات رئیس سازمان نظام وظیفه دیشب در گفتگوی تلفنی با خبر شبکه یک سیما اعلام کرده بود که به دلیل بدهی آموزش و پرورش بابت دوره های آموزشی سرباز معلمان در سالهای گذشته این دوره امسال برگزار نمی شود و تاریخ اعزام سرباز معلمان به دوره آموزشی که قرار بود از اول تیر آغاز شود به اول آبان موکول شده است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سحرپازوک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:48

  کد دیدگاه : 833562

  باسلام.این آگهی سرباز معلم جدید هستش؟امکان ثبتنام برای چه کسانی هست؟لطفا به ایمیل اینجانب پاسخ را ارسال کنید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : صادق

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:04

  کد دیدگاه : 830420

  تاریخ اعزاممون مشخص شد ۱۹ تیر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:37

  کد دیدگاه : 829918

  بقران خسته شدیم چرا تکلیفمونو روشن نمیکنن

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...