اطلاعات بیشتر

 

مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش دلیل عدم اعزام سرباز معلمان در موعد مشخص را عدم همکاری ستاد مشترک با آموزش و پرورش دانست.

جهت مشاهده اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک کنید


حسن حسینی مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار   حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ،در خصوص وضعیت سرباز معلمان اظهار داشت:هر سال ستاد مشترک همکاری لازم را در خصوص ارائه سهمیه سرباز معلم به وزارت آموزش و پرورش داشت و امسال نیز طبق قرارداد قرار بر تداوم این روند بود.
مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه درهفته گذشته معوقات سال ۹۴ به طور کامل تسویه شد، عنوان کرد:ستاد مشترک برای اول مهر ماه سال جاری چهار هزار سهمیه سرباز معلم به آموزش و پرورش اختصاص داد که بلافاصله بخشنامه ای در این خصوص تنظیم شده و سهمیه تمام استان ها به جز تهران با توجه به سوابق تحصیلی از فوق دیپلم تا لیسانس به بالاتر توزیع شد.
وی در ادامه بیان کرد:پس از توزیع سهمیه سرباز معلمان کارهای گزینشی افراد انجام شده و تا اول خرداد ماه اسامی چهار هزار نفر به ستاد مشترک اعلام شد که طبق قرار داد با ستاد مشترک قرار بر این بود آموزش سرباز معلمان از ابتدای تیر ماه آغاز شود تا از اول مهر ماه وارد حرفه معلمی شوند.
حسینی اظهار کرد:علی رغم پیگیری های بسیاری که برای اجرایی شدن این طرح داشتیم ستاد مشترک و سپاه به تعهدات خود پایبند نبود و حتی امروز نیز پاسخی برای عدم همکاری خود ارائه ندادند.
مدیر کل دفتر تشکیلات اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای گزینش سرباز معلمان وقت و هزینه زیادی صرف شده، عنوان کرد:بر خلاف جوابیه ستاد مشترک مبنی بر پذیرش سرباز معلمان در اول آبان ماه تامین نیرو برای آموزش و پرورش کارایی ندارد و لازم است ستاد مشترک و سپاه پاسخگوی سرباز معلمان در این رابطه باشند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سعید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:41

  کد دیدگاه : 828679

  تبریک این شالله تو سپاه همدیگر رو ببینیم ممنون از کسایی که پیگیر شدن
  با تشکر از مدیران سایت و سایت خوبتون که ما رو همراهی کردین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:38

  کد دیدگاه : 827990

  سلام دوستان.معلق در هوا ماندیم.نمیدونیم باید چیکار کنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:03

   کد دیدگاه : 828602

   حل شد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:15

   کد دیدگاه : 828628

   مشکل حل شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:45

  کد دیدگاه : 827897

  آخر این قضیه به کجا ختم می شود؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...