اطلاعات بیشتر

 

بازپس‌گیری لایحه اصلاح قانون کار از مجلس و ارسال مصوبه مزدی شورای عالی کار مبنی بر افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران از جمله جزئیات نشست شورای ۳ جانبه ملی بود.

جهت مشاهده اخبار قانون کار اینجا کلیک کنید


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، نشست ویژه شورای 3 جانبه ملی شب گذشته با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت برگزار شد.
در این نشست، کارگران و کارفرمایان توافق کردند تا حق مسکن کارگران به 40 هزار تومان افزایش یابد؛ این مصوبه برای ارسال به هیأت دولت نیازمند به امضای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.
به گزارش فارس، مصوبه افزایش 20 هزار تومانی حق مسکن کارگران مربوط به جلسه پایان اسفند سال 93 بود که به دلیل عدم تأیید هیأت وزیران در بسته مزدی کارگران اعمال نشد.
اما با اعتراض فراوان جامعه کارگری مبنی بر عقب‌ماندگی‌های مزدی، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وعده کرد تا مجدداً مصوبه مزدی شورای عالی کار را به هیأت دولت ببرد تا حق مسکن به 40 هزار تومان برسد.
در نشست شورای سه‌جانبه ملی همچنین در رابطه با بازپس‌گیری لایحه اصلاح قانون کار از مجلس شورای اسلامی بحث و تبادل‌نظر شد و جمع‌بندی آن به جلسات بعدی موکول شده اساگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...