اطلاعات بیشتر

توضیحات سازمان سنجش پیرامون کارنامه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از قرار گرفتن 4250 نفر در ردیف معرفی شدگان چند برابر پذیرش هر یک از دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز سال 1394 دستگاه‌های اجرایی کشور 103 هزار و 156 داوطلب ثبت‌نام نمودند. این آزمون در صبح جمعه 21 اسفند 94 در 53 شهرستان کشور برگزار شد و به طور کلی 76 هزار و 353 داوطلب در جلسه آزمون حاضر شدند.

وی افزود: نتایج اولیه‌ آزمون مذکور به صورت کارنامه تنظیم شده و کارنامه کلیه‌ داوطلبان حاضر در جلسه از ساعت 22 یکشنبه 19 اردیبهشت ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و کلیه داوطلبان حاضر در جلسه ضرورت دارد برای مشاهده و دریافت پرینت کارت خود با وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.

توکلی در ادامه با بیان این که از 76 هزار و 353 داوطلب حاضر در جلسه 16 هزار و 448 نفر دارای حد نصاب نمره علمی هستند، افزود: از 16 هزارو 448 نفر داوطلب دارای حد نصاب نمره 4250 نفر با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه در ردیف معرفی شدگان چند برابر پذیرش هر یک از دستگاه‌های اجرایی کشور قرار گرفته‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: کلیه‌ معرفی شدگان ضرورت دارد بر اساس جداول زمان‌بندی مربوط به هر یک از دستگاه‌های اجرایی به شرح مندرج در اطلاعیه‌ای که همراه کارنامه روی سایت سازمان قرار می‌گیرد برای تحویل مدارک و مستندات مورد نیاز و طی سایر مراحل گزینش به دستگاه مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در تاریخ مقرر به منزله انصراف از مراحل گزینش است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...