اطلاعات بیشتر

 

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: برای جذب سرباز معلم باید با مرکز آموزش سپاه قرارداد ببندیم که در این بخش، آموزش هر نفر یک میلیون و 400 هزار تومان هزینه خواهد داشت.

جهت مشاهده اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک کنید


سید حسن حسینی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که شرایط سرباز معلم برای سال 95 به چه صورت است؟، اظهار کرد: برای این موضوع اعلام نیاز را از مرکز نیروی انسانی گرفتیم که رقم 2 هزار و 600 نفر است. با ستاد مشترک نیز جلسه ای برگزار کرده ایم و امیدواریم برای جذب سرباز معلم در سال آینده تامین منابع شود.
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: برای جذب سرباز معلم باید با مرکز آموزش سپاه قرارداد ببندیم. آموزش هر نفر یک میلیون و 400 هزار تومان هزینه خواهد داشت. 4 هزار و 300 سرباز معلم داریم و باید هزینه آموزش نصف آن ها را تقبل کنیم.(با توجه به گفته های حسینی این رقم چیزی حدود یک میلیارد و 505 میلیون تومان می شود).
حسینی در پاسخ به این سوال که می توان از طلبه ها در آموزش و پرورش به عنوان سرباز معلم استفاده کرد؟، بیان کرد: برای این موضوع از وزیر آموزش و پرورش موافقت گرفته شده است که از طلاب به عنوان سرباز معلم استفاده شود.
وی تصریح کرد: جلسه ای با حجت الاسلام و المسلمین ملکی دبیر ستاد همکاریهای آموزش و پرورش و حوزه علمیه داشتیم برای این موضوع راهکار پیدا شده و حتما اتفاق خواهد افتاد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:55

  کد دیدگاه : 838155

  عوام هیچگاه در مقامی نیستند که در مورد وزارت آموزش و پرورش و سربازین معلم نظر بدهند..سرباز معلمین نیز گزینش سده اند همانند دانشجو معلمین.آنها هم درس خوانده اند کسر و کمی فکری در همه جا دیده میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:22

  کد دیدگاه : 790480

  شما چگونه حاضرید یک میلیارد خرج سرباز معلم کنید و بعد از 2 سال ترخیص شوند اما حاضر نیستید این پول را هزینه نیروهای پیمانی که دارای مدرک دانشگاهی اند و نه اعمال مدرک و نه تبدیل وضعیت شده اند و در آموزش و پرورش خدمت می کنند آیا این یک اسراف کاری و هزینه بی خود نیست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:31

   کد دیدگاه : 800827

   اقایی که مدرک پیمانی دارید ودانشگاهی دارید ناشکر نباش به فکر تبدیل وضعیت نباش سال 91به یا دارم یارو با رتبه 120000هزار تربیت معلم قبول شده شده معلم اول سالی که تربیت معلم زیاد می گرفت بعد من بلدم با مدرک فوق لیسانس از دانشگاه تهران مدرک گرفته بیچاره حق التدریس است باسواد تر از توست تا دوست داشته باشید خدا راشکر کن ماه به ماه حقوق بهت می دهند اگه بیکار بودی این حرف را صد سال نمی زدی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:59

   کد دیدگاه : 814796

   دقت نكردى عزيز !!! اين يك ميليارد و نيم ، واسه دو ماه آموزش براى دو هزارو ششصد نفر سرباز معلم هستش

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سرباز معلم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:51

   کد دیدگاه : 838145

   در مقامی نیستید که نظر ب اسراف بدید.. سربازان معلم اتفاقا تنها کسانی هستند که خلاء آموزش و پرورش رو پر میکنن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهنگی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:35

  کد دیدگاه : 789130

  سندتحول بنیادین باگرفتن سرباز معلم وگذراندن چنددوره ورفتن به کلاس ان هم مناطق روستایی محروم وچند پایه در دوره ابتدایی مغایرت دارد وایا حاضرند فرزندان خودرابه دست سرباز معلم بسپارند هرچه برای خود میپسندی…گفتار امام علی رادرذهن داشته باشید فردای قیامت …

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:04

   کد دیدگاه : 814802

   آيا شما حاضرين در مناطق محروم تدريس كنين؟!!! آيا؟؟؟؟ ،،، سربازا رو به همين خاطر معلم ميگيرن. حالا هم بجاى اين حس هم دردى، برين تقاضا بدين كه برين يكى از مناطق محروم تدريس كنين…!!!

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:53

   کد دیدگاه : 838149

   آیا حاضری دانش آموزانی که در مناطق محروم تحصیل میکنند از این امر باز بمانند؟! سربازان فرهنگی واقعا جز معلمان برترند

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...