• ۱۴۰۳/۰۳/۰۱
 • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۴۸۲ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1403

 اطلاعیه لغو فعالیت های حوزه های ارزیابی تکمیلی
خبر 1 خرداد 1403: اطلاعیه لغو فعالیت های حوزه های ارزیابی تکمیلی آموزگاری آموزش و پرورش خراسان رضوی
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی پیرو تقاضاهای گسترده داوطلبین و مجریان ارزیابی تکمیلی در سراسر کشور، به منظور فراهم شدن فرصت حضور در مراسم تشیع شهدای خدمت به ویژه سید الشهداء عرصه خدمت صادقانه به مردم، کلیه فعالیت های حوزه های ارزیابی تکمیلی اعم از بررسی مدارک، پزشکی و انجام ارزیابی های تخصصی در حوزه های ارزیابی برای روز چهارشنبه دو خردادماه سال ۱۴۰۳ لغو می گردد.

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری - سال 1402

اطلاعیه شماره 13 (مشاهده)
خبر 2 آذر 1402: عدم تطابق شهرستان محل تولد معرفی شدگان تکمیل ظرفیت با محل قبولی
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی پیرو اطلاعیه(۱۲) آن دسته از معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دبیری/هنرآموزی که قبلاً تشکیل پرونده داده و در تکمیل ظرفیت گزینه بومی را انتخاب نموده‌اند (به استثنای شهرستان مشهد) در صورتیکه شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه آنان با محل قبولی یکی نیست، می‌بایست فرم استشهاد محلی خود را با توجه به بند ۱۷ اطلاعیه(۱۲) در روز پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۲ به محل بررسی مدارک تحویل نمایند.
در صورت عدم ارائه فرم استشهاد محلی امتیاز بومی این افراد حذف خواهد شد.
اطلاعیه شماره 12 تکمیل ظرفیت دبیری (مشاهده)
خبر 29 آبان 1402: اطلاعیه شماره 12 آموزش و پرورش خراسان رضوی در خصوص بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیر و هنرآموز
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته های شغلی دبیری/هنرآموزی سال ۱۴۰۲ در استان خراسان رضوی می‌رساند با به همراه داشتن مدارک و مستندات ذیل جهت بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی مراجعه نمایید.
توجه: داوطلبانی که قبلا بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی را انجام داده نیاز به مراجعه مجدد نداشته و ادامه فرایند آنان در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
زمان مراجعه: پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۲  ساعت ۸ صبح
مکان مراجعه: خیابان امام خمینی(ره) -مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-کوچه سجادی-درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده ، بررسی مدارک، معاینات پزشکی، گزینش و معرفی به مصاحبه
تذکر مهم: مدارک تحویل داده شده در بررسی مدارک عودت داده نخواهد شد، بنابراین داوطلبان دقت نمایند از قراردادن اصل مدارک هویتی یا تحصیلی و همچنین اصل مدارک امتیاز آور که در مراحل بعدی مورد نیاز است خودداری نمایند.

۱. پوشه مقوایی (رشته‌های شغلی دبیری رنگ سفید-رشته‌های شغلی هنرآموزی رنگ زرد) (۱عدد)

۲. چاپ فرمهای بررسی مدارک(۱۹ برگ) که از سامانه قابل دریافت می‌باشد. دریافت

۳. کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور (۲ نسخه) دریافت

۴. هشت قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود)

۵. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (دو سری)

۶. اصل سند ازدواج (برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

۷. اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری)(برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

۸. اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (دو سری)

۹. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (آقایان) و دو برگ تصویر از آن
توجه: داوطلبانی که معافیت آنها از نوع معافیت پزشکی می باشد باید مدارک دال بر نوع معافیت به همراه داشته باشند.

۱۰. اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجازو دو برگ تصویر از آن 

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

۱۱. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪معلولین.(با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)

۱۲. اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفاً  برای متقاضیان امتیاز حفظ قرآن درجات ۱ تا ۳ و منحصرا در شغل دبیری حکمت و معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

۱۳. اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه پنج درصد ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی

۱۴. اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۵. اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان

۱۶. اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر

۱۷. با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب –در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر: با توجه بند های (۱۳،۷و۶) صفحه ۳۱و۳۲ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.

تذکر مهم: با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت،لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

۱۸. داوطلبان می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه جهت بررسی سوابق پژوهشی(مرحله۴) به همراه داشته باشند.

· کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

· تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

·  گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

·  تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

· پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

۱۹. اصل فیش واریزی که بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال (۲۱۴ هزار تومان) به حساب شماره     IR۹۴۰۱۰۰۰۰۴۰۶۰۰۳۱۲۰۳۶۵۶۱۸۰ به نام درآمد اختصاصی استانی به شناسه واریز  ۳۷۷۰۳۰۱۶۰۱۲۷۵۶۰۰۰۱۴۰۱۵۹۱۶۰۰۱۱۰

۲۰. داوطلبان می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه my.medu.irنسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد. کد رهگیری ثبت نام در سامانه باید به نماینده گزینش ارائه گردد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.irمشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

۲۱. فرم اطلاعات فردی چاپ شده از سامانه سهاپ مطابق اطلاعیه هسته گزینش در کانال هسته گزینش https://sahap.razaviedu.ir

تذکرات مهم:

۱. همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

۲. شرکت کنندگان در ارزیابی تکمیلی فقط می توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند. ورود تلفن همراه یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

۳. عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

۴. در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

۵. داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 2 آبان 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی درخصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری
به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال1401 استان خراسان رضوی که قبلا مراحل بررسی مدارک و معاینات پزشکی را انجام نداده و در کارنامه تکمیل ظرفیت به بررسی مدارک معرفی شده اند، می رساند: با توجه به موارد ذیل جهت بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی مراجعه نمایید.
توجه:
داوطلبانی که قبلا بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی را انجام داده اند نیاز به مراجعه مجدد نداشته و ادامه فرایند آنان در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
الف-واریز وجه ، بارگذاری مدارک و چاپ روکش پرونده
1- ابتدا وارد کاربری خود شوید و از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه نسبت به واریز مبلغ 2.140.000 ریال اقدام نمایید.
توضیح: نام کاربری(کدملی) و رمز عبور(کد داوطلبی) می باشد.
2- پس از انجام پرداخت الکترونیکی وجه، دو گزینه "چاپ روکش پرونده" و "ارسال مستندات" فعال می شود، از قسمت ارسال مستندات مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.(حجم هر فایل کمتر از ۲ مگابایت باشد)
تذکر1: بارگذاری تصویر کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، کارنامه قبولی در آزمون و مدرک تحصیلی برای همه داوطلبان *الزامی* می باشد.
تذکر2: بارگذاری سایر مدارک جهت بررسی امتیاز یا معافیت های مربوط به هر بخش (قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت،بومی، کبر سن، رشته غیر مرتبط، سهمیه های ثبت نامی) برای مشمولان الزامی می باشد.
3- روکش پرونده خود را از سامانه دریافت و پس از چاپ آن در یک برگه A4 بر روی پوشه خود نصب نمایید.(این برگه به منزله رسید پرداخت وجه نیز می‌باشد)
ب- بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی:
فرایند بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی در روز چهارشنبه مورخ 3 آبان ماه 1402 ساعت 8 صبح انجام می گردد. داوطلبان به همراه داشتن مدارک ذیل مراجعه نمایند.
تذکر: قبل از مراجعه حتما موارد بند الف انجام گرفته باشد.
مکان مراجعه:
مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-مقابل اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی-کوچه سجادی-درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد
مدارک لازم:
1- پوشه مقوایی (آقایان سفید-خانم ها زرد) (۱عدد)
2- پرینت فرمهای بررسی مدارک(۱۲برگ) را بصورت یک رو چاپ نموده و جاهای مشخص شده تکمیل گردد.(دریافت فرم)
3- روکش پوشه داوطلب که از سامانه قابل دریافت است و می بایست روی پوشه نصب گردد.
4- کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور (۲نسخه)  دریافت
5- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).
6- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری).
7- اصل سند ازدواج ( برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)
8- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری). (برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)
9- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).
10- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (آقایان) و یک برگ تصویر از آن.
11- اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجازو یک برگ تصویراز آن.
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.
12- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه 3٪معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال 1402)
13- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً  برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).
14- اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی
15- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
16- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش (برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)
- موضوع تبصره 3 بند 11 بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل:
نیروهای خرید خدمات آموزشی: قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی
نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت
17- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر
18- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد اطلاعیه سری سوم دفترچه، در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:
در ارتباط با دارا بودن حداقل 2 سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل 10 ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:
الف) نیروهای حق التدریس:
الف-1) ابلاغ کامپیوتری تدریس ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت (الزامی است)
الف-2) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:
ب-1) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)
ب-2) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:
تاییدیه سوابق همکاری از معاونت نهضت سوادآموزی استان محل خدمت ( الزامی است)
د) مدارس غیردولتی:
د-1) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت (الزامی است)
د-2) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
هـ) موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع ذیربط
هـ-1) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر موسسه ( الزامی است)
هـ-2) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
و-1) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی ( الزامی است)
و-2) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ز) نیروهای دارالقرآن های دارای مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی
ز-1) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای 1)مدیر دارالقرآن و یا 2)سازمان تبلیغات اسلامی استان محل خدمت ( الزامی است)
ز-2) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ر) نیروهای سرباز معلم
ر-1) تاییدیه سوابق همکاری از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت
ر-2)تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت
19- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد تبصره مندرج در صفحه 5 دفترچه راهنمای آزمون مربوط به مشمولان حافظین قرآن درجات 1 تا 5 قرآن کریم در آزمون شرکت نموده اند، می بایست اصل مدرک تخصصی دارای درجات 1 تا 5، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک برگ تصویر از آن را ارائه نمایند.
20- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.
21- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد. 
ب –در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل 10 سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.
تذکر1: با توجه بند های (13،7و6) صفحه 17 بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.
تذکر2: با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت،لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
ج- ارزیابی تکمیلی
داوطلبان پس از بررسی مدارک و معاینات پزشکی در صورت احراز شرایط ،  به ارزیابی تکمیلی معرفی می شوند و می بایست در زمان تعیین شده جهت ارزیابی تکمیلی مراجعه نمایند.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
1- کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
2- تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده 5 قانون خدمات کشوری)
3- گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
4- تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
5- پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
تذکرات مهم:
1. همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .
2. شرکت کنندگان فقط می توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند. ورود تلفن همراه یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.
3. عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.
4. در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل 2 سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل 10 ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.
5. با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضوربا توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.(زمان مراجعه در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد)
6. داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز - سال 1402

راهنمای ورود به سامانه (مشاهده)
جهت ورود به سامانه ویدئوی زیر را مشاهده نمایید:

اطلاعیه شماره (۳) اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 13 شهریور 1402: قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی رشته های شغلی دبیری/هنرآموزی سال ۱۴۰۲
با توجه به آغاز فرایند بررسی مدارک، داوطلبان از روز دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۳ ضروری است نسبت به انجام موارد ذیل اقدام نمایید.
۱- در سامانه https://dargah.razaviedu.ir/dabiri ابتدا وارد کاربری خود شوید. نام کاربری(کدملی) و رمز عبور(کد داوطلبی) می باشد.
۲- از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه نسبت به واریز مبلغ ۲.۱۴۰.۰۰۰ ریال اقدام نمایید.
۳- زمان مراجعه(تاریخ و ساعت) برای هر داوطلب مشخص شده است.
۴- فرم های بررسی مدارک(۲۰ برگ) را دریافت و بصورت یک رو در برگه A۴  چاپ نمایید و به همراه مدارک اعلام شده در اطلاعیه ۱ در زمان اعلام شده به حوزه بررسی مدارک مراجعه نمایید.
عدم مراجعه به منزله انصراف از ادامه فرایند خواهد بود.
مکان مراجعه آقایان: مشهد-خیابان موسوی قوچانی۳۵-دبیرستان شاهد شهید آوینی https://nshn.ir/۱۵_b۱ObvWJjrSH
مکان مراجعه خانم ها: مشهد-خیابان چمران-بین چمران ۸ و پاسداران- دبیرستان دخترانه آزادگان https://nshn.ir/f۸_b۱jFr_Jj۱Pe
 اطلاعیه شماره (۲) اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی(مشاهده)
خبر 13 شهریور 1402: قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی ۱۴۰۲
با سلام و احترام ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته‌شدگان محترم به اطلاع می رساند پیرو اطلاعیه ۱ مندرج در لیک زیر: https://razavi.medu.gov.ir/fa/node/۶۶۵۰۴
جهت اطلاع از زمان، مکان مراجعه جهت انجام فرایند پذیرش استخدام به کانال اطلاع رسانی مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی مراجعه فرمایید.
با توجه به اینکه بیشترین آمار پذیرفته شدگان در آزمون مذکور متعلق به خراسان رضوی می باشد  و انجام فرایند گزینش کلیه داوطلبان چندین سال است که از سامانه سهاپ انجام می پذیرد لذا به منظور تسریع در فرآیند گزینش ضروری است پس از تکمیل سامانه وزارتی my.medu.ir نسبت به ورود و تکمیل اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک در سامانه هسته گزینش استان به نشانی sahap.razaviedu.ir در اسرع وقت مراجعه و حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ نسبت به تکمیل و تایید اطلاعات اقدام نمایید.
داوطلبانی که به علل مختلف موفق نشدند در سامانه my.medu.ir اطلاعات خود را وارد نمایند ابتدا وارد سامانه سهاپ شده تا برای آنان انصراف ثبت نگردد سپس وارد سامانه وزارتی گردند.
نکات خیلی مهم:
در صورت انصراف از فرآیند پذیرش در اولین فرصت جمله ( اینجانب ..... فرزند ... با کد ملی .... و شماره داوطلبی ... از آزمون استخدام پیمانی دبیری/هنرآموزی ۱۴۰۲ انصراف می دهم ) را به سرشماره ۳۰۰۰۶۱۰۳۱۵ پیامک نمایید.
ورود به سامانه سهاپ برای کلیه پذیرفته شدگان استان خراسان رضوی الزامی است.
اولویت در تکمیل سامانه my.medu.ir  و یا sahap.razaviedu.ir تفاوتی ندارد ولی تکمیل اطلاعات خواسته شده در هر دو سامانه برای داوطلبان قبول شده در سهمیه استان خراسان رضوی الزامی می باشد.
داوطلبان از مراجعه حضوری به هسته گزینش استان جدا خودداری نموده و مطابق ادامه همین اطلاعیه و بر اساس پیامکهای ارسالی از سامانه هسته گزینش به سرشماره ۳۰۰۰۶۱۰۳۱۵ عمل نمایند.
نحوه ورود به سامانه سهاپ:
دعوت شدگان به مصاحبه از زمان درج این اطلاعیه تا مهلت اعلام شده فرصت دارند به نشانی sahap.razaviedu.ir مراجعه نمایند.
(از گوشی تلفن همراه جهت ورود برای اولین بار به سامانه سهاپ استفاده نگردد و از جستجوی آدرس سامانه مذکور در گوگل پرهیز نموده و بهتر است قبل از ورود به سامانه فیلم آموزشی را که در قسمت اطلاعیه های آن قرار دارد دانلود و مشاهده شود.)
داوطلبانی که تاکنون وارد سامانه سهاپ نشده اند در صفحه اصلی از طریق گزینه «ورود داوطلب برای اولین بار» وارد شده و پس از ثبت اطلاعات اولیه در ۵مرحله، رمزی برای آنان ارسال خواهد شد. سپس به صفحه اول بازگشته و با کدملی و رمز پیامک شده، وارد سامانه شده و در ابتدا با دادن رمز جدید دلخواه و ثبت آن و زدن دکمه خروج، مجددا با کد ملی و رمز شخصی خود وارد شده پس از تکمیل ۱۵ مرحله باقی مانده، دکمه «تایید اطلاعات» را زده تا علاوه بر ثبت، ویرایش اطلاعات فعال گردد. در صورت نیاز به بازبینی یا تغییر، از گزینه «ویرایش اطلاعات» استفاده شود. قابل به ذکر است که مهلت ویرایش و چاپ فرم اطلاعات فردی، حدود یک ساعت بعد از تایید نهایی می باشد.
تاکید می گردد اطلاعات اولیه و شناسنامه ای داوطلب می بایست دقیقا مطابق آخرین تغییرات کارت ملی، شناسنامه و صفحه توضیحات آن باشد.
آقایان در قسمت «آپلود مدارک» باید تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت بارگذاری نمایند.
جهت بارگذاری مدارک حتما باید حاشیه های مدارک اسکن شده حذف شده و تمام تصاویر با کیفیت خوب مطابق حجمی که در سامانه تعریف شده رو به سمت بالا، بارگذاری گردد.
با توجه به خطای نرم افزاری نیازی به درج کروکی آدرس منزل در سامانه نمی باشد، ولی آدرس ها باید به صورت دقیق با ذکر خیابان اصلی و فرعی و پلاک، طبقه و واحد ثبت گردد.
کسانی که سال های قبل وارد سامانه شده اند و رمز خود را ندارند از قسمت «رمز عبور را فراموش کرده اید؟» نسبت به دریافت رمز جدید اقدام نموده و سپس اطلاعات خود را از قسمت ویرایش اطلاعات بررسی و بروزرسانی نموده و دکمه تایید اطلاعات را کلیک نمایند.
تاریخ سکونت فعلی را حتما تا حال حاضر تغییر داده وگرنه امکان تایید اطلاعات وجود ندارد.
در صورت اشتغال نیز تاریخ ابتدا و انتهای مشاغل می بایست اصلاح شود.
در صورت تکمیل اطلاعات توسط کافی نت، توصیه می شود ضمن رعایت نکات حفاظتی، با توجه به آشنایی کافی نت های اطراف ادارات آموزش و پرورش به سامانه سهاپ، با مدارک کارت ملی، شناسنامه، مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت(آقایان)و عکس پرسنلی، به نزدیکترین کافی نت مورد اطمینان مراجعه شود.
داوطلبانی که قبلا جهت استخدام آموزگاری وارد سامانه سهاپ شده اند و فرم اطلاعات فردی را تحویل هسته گزینش داده اند، لازم نیست جهت استخدام دبیری/هنرآموزی وارد سامانه سهاپ شوند، این اشخاص می بایست پس از بررسی مدارک و معاینات پزشکی و تحویل مدارک امتیاز آور، به محل مصاحبه عمومی(گزینش) مراجعه نموده و چنانچه مراحل استخدام آموزگاری را کامل شرکت کرده باشند، بدون نیاز به مصاحبه مجدد، جهت مرحله ارزیابی تکمیلی معرفی خواهند شد ولی چنانچه در ارزیابی تکمیلی آموزگاری شرکت نکرده باشند، فرم اطلاعات فردی آنان در سامانه سهاپ، توسط پذیرش بخش مصاحبه گزینش، چاپ و وقت مصاحبه عمومی برای آنان منظور خواهد شد.
 اطلاعیه شماره 1 اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 12 شهریور 1402: اطلاعیه شماره 1 اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته های شغلی دبیری/هنرآموزی سال 1402 در استان خراسان رضوی می‌رساند زمان بندی مراجعه و مدارک مورد نیاز به شرح ذیل می باشد، ضروری است داوطلبان گرامی موارد ذیل را به دقت مطالعه و انجام دهند.
مراحل شش گانه حضور داوطلبان به ترتیب و به شرح ذیل است:
1-پذیرش    
2- تشکیل پرونده و بررسی مدارک    
3-معاینات پزشکی  
4-بررسی سوابق پژوهشی  
5- بررسی صلاحیت عمومی(گزینش)  
6- ارزیابی تکمیلی
زمان مراجعه: فرایند بررسی مدارک و مستنداتاز روز دوشنبه 1402/6/13 آغاز می گردد. روز و ساعت مراجعه داوطلبان در اطلاعیه بعدی اعلام می شود.
مکان مراجعه آقایان:مشهد-خیابان موسوی قوچانی35-دبیرستان شاهد شهید آوینی
مکان مراجعه خانم ها:مشهد-خیابان چمران-بین چمران 8 و پاسداران- دبیرستان دخترانه آزادگان
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده ، بررسی مدارک، معاینات پزشکی، گزینش و معرفی به مصاحبه
تذکر مهم: مدارک تحویل داده شده در بررسی مدارک عودت داده نخواهد شد، بنابراین داوطلبان دقت نمایند از قراردادن اصل مدارک هویتی یا تحصیلی و همچنین اصل مدارک امتیاز آور که در مراحل بعدی مورد نیاز است خودداری نمایند.

1. پوشه مقوایی (رشته‌های شغلی دبیری رنگ سفید-رشته‌های شغلی هنرآموزی رنگ زرد) (۱عدد)

2. چاپ فرمهای بررسی مدارک(20 برگ) که از سامانه قابل دریافت می‌باشد.(نحوه دریافت آن در اطلاعیه بعدی اعلام می شود)

3. کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور (2 نسخه)

4. هشت قطعه عکس تمام رخ 4×3 جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود)

5. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (دو سری)

6. اصل سند ازدواج (برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

7. اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری)(برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)

8. اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (دو سری)

9. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (آقایان) و دو برگ تصویر از آن
توجه: داوطلبانی که معافیت آنها از نوع معافیت پزشکی می باشد باید مدارک دال بر نوع معافیت به همراه داشته باشند.

10. اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجازو دو برگ تصویر از آن 

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

11. اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه 3٪معلولین.(با شماره و تاریخ مربوط به سال 1402)

12. اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفاً  برای متقاضیان امتیاز حفظ قرآن درجات 1 تا 3 و منحصرا در شغل دبیری حکمت و معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

13. اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه پنج درصد ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی

14. اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

15. اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره 3 بند 11 بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان

16. اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر

17. با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب –در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل 10 سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر: با توجه بند های (13،7و6) صفحه 31و32 بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.

تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت،لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

18. داوطلبان می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه جهت بررسی سوابق پژوهشی(مرحله4) به همراه داشته باشند.

· کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

· تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده 5 قانون خدمات کشوری)

· گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

· تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

·  پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

19. بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره 588160180 ت/138730 مورخ 07/08/1401 هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال (214 هزار تومان)(نحوه واریز آن در اطلاعیه بعدی اعلام می شود)

20. داوطلبان می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه my.medu.irنسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد. کد رهگیری ثبت نام در سامانه باید به نماینده گزینش ارائه گردد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.irمشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

21. فرم اطلاعات فردی چاپ شده از سامانه سهاپ مطابق اطلاعیه هسته گزینش در کانال هسته گزینش https://sahap.razaviedu.ir

تذکرات مهم:

1. همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

2. شرکت کنندگان در ارزیابی تکمیلی فقط می توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود و لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند. ورود تلفن همراه یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف محسوب می گردد.

3. عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

4. در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

5. با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضوربا توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می‌باشد.

6. داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه(15) مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده) 
خبر 31 مرداد 1402: اطلاعیه(۱۵)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
به استناد مصوبه ۱۴۰۲/۵/۲۸ ستاد آزمون استان، پذیرفته شدگانی که به دلایل موجه(با ارائه مستندات غیبت موجه) نتوانسته اند برای بررسی مدارک و مستندات و تشکیل پرونده مراجعه نمایند روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۵/۳۱ ساعت ۸ صبح به دبیرستان آزادگان (مشهد-خیابان چمران-بین چمران ۸ و پاسداران) مراجعه نمایند.
تذکر:
۱- در صورت همراه نداشتن مدارک لازم که در اطلاعیه های ۴ و ۵ اعلام شده است پذیرش صورت نخواهد گرفت.
۲- این آخرین فرصت مراجعه است و به مراجعات بعدی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی
 اطلاعیه شماره 14 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 28 مرداد 1402:  اطلاعیه شماره 14 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
مهم-فوری
قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال 1401
پیرو اطلاعیه(5) در خصوص پرونده الکترونیک داوطلبان در سامانه http://10.69.78.13/sanjesh ضروری است به نکات ذیل توجه داشته باشند.

1- پذیرفته شدگانی که کارنامه جدید با سهمیه 5 درصد ایثارگران برای آنان صادر شده لازم است جهت تایید سهمیه خود مدرک ایثارگری مربوطه را در سامانه بارگذاری نمایند.
دریافت کارنامه از سایت سنجش:
https://register2.sanjesh.org/EmpAp_ResultKrn140203

2- تمامی پذیرفته شدگان نیز مدارکی را که قبلا بارگذاری نموده اند بررسی و با توجه به اطلاعیه(5) نسبت به بارگذاری مواردی که در پرونده الکترونیک موجود نیست اقدام نمایند.

3- آخرین مهلت بارگذاری دوشنبه 30مرداد1402 می باشد.

ضمنا نام کاربری(کدملی) و رمز عبور(کد داوطلبی) می باشد.

 اطلاعیه شماره 13 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 24 مرداد 1402: اطلاعیه شماره 13 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
پیرو اطلاعیه شماره 12 داوطلبانی که براساس مندرجات فرم شماره 19  موفق به تحویل مدارک و مستندات امتیاز آور خود در روز مصاحبه (ارزیابی تکمیلی) دستورالعمل مربوطه نشده اند؛ در صورت تمایل می توانند به محل های اعلام شده بر اساس جدول زمانبندی زیر مراجعه نمایند:
مکان مراجعه آقایان: خیابان سناباد 12 - دبیرستان امیرمعزی
مکان مراجعه خانم ها: خیابان چمران-بین چمران 6 و 8 - دبیرستان دخترانه آزادگان
تذکر1: صرفا داوطلبانی مراجعه نمایند که در بررسی مدارک حاضر شده و کسری مدارک امتیاز آور دارند و نتوانسته اند در روز ارزیابی تکمیلی آنها را ارائه نمایند. سایر داوطلبان نیاز به مراجعه ندارند.
تذکر2: داوطلبان اصل و تصویر مدارک را به همراه داشته باشند.
زمان مراجعه براساس حرف اول نام خانوادگی:
حرف الف - سه شنبه 1402/5/24 ساعت 14:30 تا 16:00
حروف ب تا ث : سه شنبه 1402/5/24 ساعت 9:30 تا 12:00
حروف ج تا خ: سه شنبه 1402/5/24 ساعت 12:00 تا 14:30
حروف د تا ژ: چهارشنبه 1402/5/25 ساعت 7:00 تا 9:30
حروف س تا ص: چهارشنبه 1402/5/25 ساعت 9:30 تا 12:00
حروف ض تا ع: چهارشنبه 1402/5/25 ساعت 12:00 تا 14:30
حروف غ تا ک: پنجشنبه 1402/5/26 ساعت 7:00 تا 9:30
حروف گ تا م: پنجشنبه 1402/5/26 ساعت 9:30 تا 12:00
حروف ن تا ی: پنجشنبه 1402/5/26 ساعت 12:00 تا 14:30
اطلاعیه شماره 12 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 23 مرداد 1402: اطلاعیه شماره 12 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
در راستای اطلاعیه شماره 8 ستاد آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش اطلاعیه ۱۲ مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی به شرح ذیل اعلام می‌گردد: توجه توجه: داوطلبین آزمون استخدامی ماده 28 آموزگاری سال 1402 که به هر دلیل در روزمصاحبه (ارزیابی تکمیلی) موفق به تحویل مدارک و مستندات امتیاز آور خود بر اساس فرم شماره 19 نشده‌اند درصورت تمایل می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه لغایت جمعه ۲۷ مرداد ماه براساس جدول زمانبندی مراجعه نمایند. مکان و جدول زمانبندی مراجعه داوطلبین متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد. تذکر: صرفا داوطلبانی مراجعه نمایند که مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در روز مصاحبه (ارزیابی تکمیلی) ارائه ننموده اند، بنابراین نیازی به مراجعه سایر داوطلبان نمی باشد. مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی
اطلاعیه شماره 11 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 16 مرداد 1402: اطلاعیه شماره 11 مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی
با توجه به پایان زمان بررسی مدارک و مستندات، به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که به هر دلیلی تاکنون جهت تطبیق مدارک و مستندات مراجعه نکرده اند می‌رساند، آخرین مهلت مراجعه به شرح ذیل می‌باشد. ضروریست با توجه به مدارک ذکر شده در اطلاعیه ۴ به حوزه بررسی مدارک مربوطه مراجعه نمایند.
تذکر: این مهلت تمدید نخواهد شد و عدم مراجعه داوطلبان به منزله انصراف آنان خواهد بود.
آقایان: روز دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۷ صبح
خانم ها: روز سه‌شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۷ صبح
 اطلاعیه شماره 10 مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 10 مرداد 1402: اطلاعیه شماره 10 مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی
با توجه تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه و جمعه در سراسر کشور، تغییرات زمان مراجعه داوطلبان آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی به شرح ذیل اعلام می گردد:
الف-بررسی مدارک
آقایان:
از روز چهارشنبه 11 مرداد به روز شنبه 14 مرداد تغییر یافت
از روز جمعه 13 مرداد به روز یکشنبه 15 مرداد تغییر یافت
خانم ها:
از روز چهارشنبه 11 مرداد به روز یکشنبه 15 مرداد تغییر یافت
از روز جمعه 13 مرداد به روز دوشنبه 16 مرداد تغییر یافت
ب- ارزیابی تکمیلی
زمان ارزیابی تکمیلی داوطلبانی که در معرفی نامه آنان روزهای چهارشنبه11مرداد و جمعه13مرداد اعلام شده بود، متعاقبا از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید.
اطلاعیه(8)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 29 تیر 1402: اطلاعیه(8)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال 1401
پیرو اطلاعیه(5) ضروریست آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به بارگذاری مدارک جهت تکمیل پرونده الکترونیک خود در سامانه http://10.69.78.13/sanjesh اقدام نکردند در اسرع وقت در این خصوص اقدام نمایند.
ضمنا زمان مراجعه داوطلبانی که قبلا 5 و 6 مردادماه اعلام شده بود اصلاح و در سامانه فوق قابل مشاهده می‌باشد.
اطلاعیه(7)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 29 تیر 1402: اطلاعیه(7)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال 1401
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
1- کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
2- تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده 5 قانون خدمات کشوری)
3- گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
4- تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
5- پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
اطلاعیه(6)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 29 تیر 1402: اطلاعیه(6)مدیریت منابع انسانی خراسان رضوی
قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال 1401
1-موعد تحویل رسید پرداخت به مبلغ 214000 تومان به حساب درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش خراسان رضوی بابت مصاحبه بعد انجام معاینات پزشکی و هنگام دریافت معرفی نامه به حوزه ارزیابی تکمیلی می باشد.
2-براساس دستورالعمل بررسی مدارک آن دسته از پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت که در هردو اولویت اول و دوم برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی شده اند، می‌بایست نمون برگ شماره2 را برای هردو شغل محل قبولی تکمیل نمایند.
بنابراین ضروری است علاوه بر 12 برگ اعلام شده قبلی، فرم ذیل را نیز در روز مراجعه به همراه داشته باشند.
نمایش نمون برگ شماره2 در کانال:

https://ble.ir/edarirazavi/35973719094427636/1688560578835

اطلاعیه مهم اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 22 تیر 1402: اطلاعیه مهم اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

نظر به عدم برگزاري ارزيابي تكميلي در روزهاي چهارشنبه۲۱تير، پنجشنبه۲۲تير و جمعه۲۳تيرماه، زمان جدید مراجعه معرفی شدگان روزهای فوق (آقایان) از طریق پیامک (سرشماره ۳۰۰۰۷۲۰۶) به آنان اعلام گردید. ضروریست با توجه به زمان و مکان اعلام شده در پیامک مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است تحویل مدارک و ارزیابی پزشکی به قوت خود پابرجاست، فقط زمان مصاحبه تغییر کرده است.

ضمنا زمان مراجعه خانم ها به زودی ارسال خواهد شد.

اطلاعیه شماره 5 اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 14 تیر 1402: اطلاعیه شماره 5 آزمون استخدامی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

*قابل توجه پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاران ابتدایی واستثنایی سال ۱۴۰۱*
پیرو اطلاعیه(۴) ضروری است داوطلبان پس از ورود به سامانه http://۱۰.۶۹.۷۸.۱۳/sanjesh اقدامات ذیل را انجام دهند.

۱- ابتدا *وارد کاربری* خود شوید و از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه نسبت به واریز مبلغ ۲.۱۴۰.۰۰۰ ریال اقدام نمایید.
توضیح: نام کاربری(کدملی) و رمز عبور(کد داوطلبی) می باشد.

۲-پس از انجام پرداخت الکترونیکی وجه، دو گزینه "چاپ روکش پرونده" و "ارسال مستندات" فعال می شود، از قسمت ارسال مستندات مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.(حجم هر فایل کمتر از ۲ مگابایت باشد)
تذکر۱:بارگذاری تصویر کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، کارنامه قبولی در آزمون و مدرک تحصیلی برای همه داوطلبان *الزامی* می باشد.
تذکر۲: بارگذاری سایر مدارک جهت *بررسی امتیاز یا معافیت های مربوط* به هر بخش (قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت،بومی، کبر سن، رشته غیر مرتبط، سهمیه های ثبت نامی) برای مشمولان الزامی می باشد.

۳-روکش پرونده خود را از سامانه دریافت و پس از چاپ آن در یک برگه A۴ بر روی پوشه خود نصب نمایید.(این برگه به منزله رسید پرداخت وجه نیز می‌باشد)

۴-براساس *زمان و مکان درج شده* در روکش پرونده خود و رعایت مواد مندرج در اطلاعیه شماره(۴) مراجعه نمایید.

۵-ورود افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات پزشکی و ارزیابی تکمیلی ممنوع می باشد.

اطلاعیه شماره 3 هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان رضوی (مشاهده)
خبر 12 تیر 1402: اطلاعیه شماره 3 هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان رضوی
قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۱
ضمن تشکر از داوطلبانی که در مهلت تعیین شده اطلاعات خود را در سامانه سهاپ تکمیل و تایید نموده اند ضمن اعلام این که مشکل ورود به سامانه با اپراتورهای همراه اول، مخابرات و ... مرتفع گردیده است به اطلاع می رساند بنا بر آخرین گزارشات اخذ شده از سامانه (سهاپ) متاسفانه تعدادی از داوطلبین گرامی به علل مختلف هنوز وارد سامانه نشده و یا اطلاعات خود را تکمیل و تایید نهایی ننموده اندکه مشخصات این داوطلبان در فایل pdf پیوست قرار گرفته است؛ بدین وسیله برای آخرین بار به این افراد (هم از طریق این اطلاعیه و هم ارسال پیامک) اطلاع رسانی می گردد که صرفا ظرف مدت ۲۴ ساعت آینده با مراجعه به آدرس اینترنتی سامانه سهاپ اطلاعات خود را مطابق راهنما تکمیل و تایید نهایی نمایند.
بدیهی است عدم مراجعه به سامانه و عدم تایید اطلاعات به منزله انصراف داوطلب از ادامه فرایند استخدام تلقی گردیده و اسامی آنان جهت حذف از فرایند مصاحبه ارسال می گردد و عواقب بعدی آن بر عهده این داوطلبان خواهد بود.
تذکرات مهم:
-  داوطلبانی که از ادامه فرایند استخدام آموزگاری انصراف داده اند سریعا (کد ملی، نام، نام خانوادگی و شماره داوطلبی) خود، به همراه عبارت (از استخدام آموزگاری آموزش و پرورش انصراف می دهم) را به سر شماره 3000610315 پیامک نموده سپس ظرف مدت 72 ساعت انصراف کتبی خود را به هسته گزینش استان تحویل نمایند. 
-  داوطلبانی که جهت ورود به سامانه سهاپ با مشکل مواجه شده اند و اسامی آنان در لیست پیوست می باشد، سریعا علت عدم ورود به سامانه و مشکلات خود را  همراه با ارسال (کد ملی ، نام، نام خانوادگی و شماره داوطلبی) در پیام رسان شاد به آی دی sahap1358 اعلام نموده و پیگیر رفع مشکل خود از شماره تلفن های 32256150 و 32240577 باشند. ورود به سامانه سهاپ 
مشاهده فایل پی دی اف
اطلاعیه آغاز فرایند بررسی مدارک و مستندات (مشاهده)
خبر 11 تیر 1402: اطلاعیه آغاز فرایند بررسی مدارک و مستندات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال۱۴۰۱ استان خراسان رضوی میرساند:
فرایند بررسی مدارک و مستندات از روز چهارشنبه مورخ ۱۴ تیرماه ۱۴۰۲  آغاز می گردد. داوطلبان ضروریست با توجه به نکات ذیل در زمان مقرر و همراه داشت مدارک اعلام شده مراجعه نمایند.

مشاهده متن کامل اطلاعیه 

فرم های داوطلب۱۴۰۲تکمیل شود

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه زمانبندی بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه (مشاهده)
خبر 4 تیر 1402: اطلاعیه زمانبندی بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری آموزش و پرورش خراسان رضوی
با توجه به آغاز فرایند بررسی مدارک،مصاحبه و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت در روزهای آتی ضروریست نسبت به تهیه مدارک و مستندات ذیل اقدام نمایید. زمان و مکان مراجعه متعاقبا اعلام خواهد شد.
مدارک مورد نیاز:
1. فرم پیوست آمادگی تکمیل شده برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی
2. مدارک تحصیلی گواهینامه موقت یا دانشنامه
3. اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ۱۰ سال سکونت به استثنای شهرستان مشهد(مشهد-تبادکان-احمدآباد-رضویه)
4. اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ۵ درصد ایثارگری
5. اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیق خود را ارائه نمایند.)
6. ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی
7. اصل گواهی بهزیستی برای مشمولین سهمیه ۳ درصد معلولان به تاریخ روز
مدارک امتیاز آور جهت ارزیابی تکمیلی
۱-مدارک کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های معتبر استانی ملی و جهانی
۲-سوابق فعالیت های تحصیلی، آموزشی، فرهنگی، جهادی، تدریس و فناوری های نوین
۳-گواهی های معتبر مهارت ها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری
۴-تقدیر نامه های مرتبط در سطوح مدیریت میانی و عالی
۵-پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات معتبر
تذکرات:
۱-با توجه به اینکه ارزیابی تکمیلی در حوزه های ارزیابی به صورت گروهی انجام خواهد شد عدم مراجعه داوطلب در روز، تاریخ و ساعت تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
۲-داوطلبانی که در دو کد شغل محل حایز امتیاز برای معرفی شدند استان محل انجام ارزیابی تکمیلی، اولویت انتخاب اول داوطلب می باشد بنابراین می باید مدارک مربوط به امتیاز بومی پذیری و سایر مولفه های امتیاز اور را به استان محل ارزیابی تکمیلی تحویل نمایند.
۳-عدم مراجعه متقاضی در مهلت اعلام شده بر اساس اطلاعیه‌های اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.
تکمیل فرم اطلاعات فردی:
داوطلبان می بایست حداکثر تا روز یکشنبه ۱۴۰۲/۴/۴ با ورود به سایت مار مدیو با استفاده از گزینه ورود از طریق درگاه دولت ضمن استفاده از شماره همراه با مالکیت داوطلب، نسبت به تکمیل و بارگذاری فرم اطلاعات فردی اقدام کنند.
اطلاعیه پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 3 تیر 1402: اطلاعیه پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال ۱۴۰۱ سهمیه استان خراسان رضوی
به اطلاع پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال ۱۴۰۱ سهمیه استان خراسان رضوی می‌رساند:
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی جدول زمان بندی، مكان و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه، بررسی مدارك و مستندات و معاینات پزشکی و مصاحبه متعاقبا از طریق پورتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام خواهد شد.
پذیرفته‌شدگان از مراجعه حضوری به اداره كل آموزش و پرورش خودداری نمایند.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

اطلاعیه فرایند مصاحبه اختصاصی آموزش و پرورش خراسان رضوی (مشاهده)

خبر 14 مهر 99: اطلاعیه فرایند مصاحبه اختصاصی آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرروش خراسان رضوی)

داوطلبان گرامی، جهت کنترل مدارک و مستندات، معاینات پزشکی ،مصاحبه و گزینش طبق جدول زمان بندی ذیل، با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز مراجعه نمایید.
> مدارک مورد نیاز

1. یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ سبز- خانم ها رنگ زرد)
2. شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی)
3. اصل شناسنامه و یک نسخه کپی از تمام صفحات
4. اصل کارت ملی و یک نسخه کپی
5. اصل دیپلم و یا گواهی تاییده تحصیلی و یک نسخه کپی
6. ارائه مدرک مبنی بر داشتن شرایط نخبه و استعدادبرتر در دستگاه اجرایی، ارائه گواهی مربوط نخبگان علمی، مهارتی و برگزیدگان المپیادها و فعالیت های علمی و پژوهشی
7. دریافت و چاپ فرم های بررسی مدارک و معاینات پزشکی(10 صفحه) و صرفا مشخصات شناسنامه ای توسط داوطلب درج و در روز بررسی مدارک ارائه شود.(برای دانلود فرم ها کلیک کنید)
8. کلیه مراحل گزینش برای داوطلبان استان خراسان رضوی از طریق سامانه سهاپ انجام می شود.
9. واریز مبلغ 460.000 ریال به حساب شماره IR940100004060031203656180 به نام اداره کل آموزش و پرورش استانها نزد بانک مرکزی قابل پرداخت در کلیه بانکها با شناسه 359030160127560001401041600106 و ارائه اصل فیش واریزی به همراه سایر مدارک
توجه: جهت واریز مبلغ فوق درگاه الکترونیکی در همین سامانه از روز سه شنبه 99/5/17 ساعت 10 صبح نیز فعال خواهد شد. (ارائه رسید پرداخت الزامی است)

اولین مراجعه داوطلب: داوطلبان با به همراه داشتن مدارک فوق براساس جداول زمان بندی به آدرس های ذیل مراجعه نمایند.

مکان بررسی مدارک و معاینات پزشکی آقایان:
مشهد-خیابان امام خمینی(ره)- امام خمینی7 (مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی)-کوچه سجادی-درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد
مکان بررسی مدارک و معاینات پزشکی خانم ها:
مشهد- قاسم آباد – بلوار شهید فلاحی 17- پشت بیمارستان مهرگان- درمانگاه شماره دو فرهنگیان مشهد

با توجه شیوع بیماری کرونا و جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی موارد ذیل ضروری است:
1. استفاده از ماسک برای همه داوطلبان در کلیه مراحل الزامی است
2. به همراه داشتن خودکار آبی برای همه داوطلبان ضروری است
3. به خاطر رعایت بهداشت فردی داوطلبان؛ همراهان عزیز از ورود به محل های مصاحبه، معاینات و بررسی مدارک خودداری نمایند.

مرحله دوم: داوطلبان پس از تایید مدارک و مستندات و انجام معاینات پزشکی با در دست داشتن فرم معرفی به مصاحبه به آدرس های ذیل مراجعه نمایند.

مکان مصاحبه آقایان:
مشهد –میدان آزادی- ابتدای بزرگراه شهید کلانتری - دانشگاه فرهنگیان-پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی
مکان مصاحبه خانم ها:
مشهد-بزرگراه شهید کلانتری-میدان جمهوری اسلامی- ابتدای بلوار شهید کاوه-دانشگاه فرهنگیان-پردیس شهید هاشمی نژاد مشهد

جهت دانلود فرم های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 
اطلاعيه انجام معاینات و آزمایشات پزشکی پذیرفته شدگان نهایی آزمون (مشاهده)

خبر 6 خرداد 99: اطلاعيه انجام معاینات و آزمایشات پزشکی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش- سال ۹۸ (اطلاعیه شماره 11): جهت انجام معاینات و آزمایشات پزشکی براساس حرف اول نام خانوادگی با به همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و دو قطعه عکس و بصورت ناشتا در زمان تعیین شده به درمانگاه فرهنگیان شماره یک فرهنگیان مشهد مراجعه نمایید.
آدرس درمانگاه: مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-کوچه سجادی
نکات مهم:
دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه به همراه داشته باشید.
معاینات و آزمایشات پزشکی فقط در درمانگاه فرهنگیان شماره یک مشهد انجام خواهد شد و مورد تایید خواهد بود.
برای انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بصورت ناشتا مراجعه نمایید
عدم مراجعه در زمان مقرر جهت معاینات و آزمایش های پزشکی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.

اطلاعیه مهارت آموزان آزمون استخدام آموزش و پرورش مرکزآموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد (مشاهده)

خبر 21 اردیبهشت 99: اطلاعیه مهارت آموزان آزمون استخدام آموزش و پرورش مرکزآموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد (مرکزآموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد)

با توجه به تماس مکرر شما مهارت آموزان مبنی بر ثبت نام و شروع کلاسها، به اطلاع می رساند که ثبت نام و انتخاب واحد کلیه مهارت آموزان انجام شده است و زمان شروع کلاسها(اواخر هفته جاری یا هفته آینده) از طریق سایت واحد دانشگاهی ثامن الحجج(ع) اطلاع رسانی می گردد. لذا از همه مهارت آموزان محترم خواهشمندیم از تماس و مراجعه حضوری پرهیز نمایید. قابل ذکر است که ورود به سامانه گلستان به صورت زیر خواهد بود:
نام کاربری: شماره دانشجویی
گذرواژه: کد ملی

تمدید مهلت ثبت نام غیرحضوری مهارت آموزان آزمون استخدام آموزش و پرروش خراسان رضوی (مشاهده)

خبر 12 اردیبهشت 99: تمدید مهلت ثبت نام غیرحضوری مهارت آموزان آزمون استخدام آموزش و پرروش خراسان رضوی (منبع: سایت مرکز آموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد)

از مهارت آموزان محترم تقاضا می گردد با توجه به مجازی بودن دوره مهارت آموزی و ارتباط مهارت آموران با دانشگاه که فقط از طریق سایت واحد ثامن و یا سامانه گلستان می باشد، درخواست می گردد هر روز به سایت واحد ثامن الحجج (ع ) و سامانه گلستان مراجعه نمایند . در صورت داشتن پرسش و یا هر ابهامی مهارت آموزان از شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 8:30 تا 14:30 با شماره 38924324-051 واحد آموزش تماس حاصل نمایند.

طلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 9 اردیبهشت 99: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی اطلاعیه ای در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان دوره های گذشته مهارت آموزی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش خراسان رضوی ، امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان این استان اطلاعیه ای در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان دوره های گذشته مهارت آموزی صادر کرد.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش به اطلاع می رساند: تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص مسایل مرتبط با دوره ی مهارت آموزی، پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان کشور و پرتال مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی و پرتال دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج (ع) است و این دانشگاه اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی اعم از سایت های خبری و شبکه اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش و جاماندگان دوره مهارت آموزی سال های گذشته (تاخیر گزینش)، دارای پنج مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد :
1 – رشته محل
رشته های مهارت آموزان خراسان رضوی
دبیری معارف اسلامی ، مشاوره و دبیری روانشناسی ، مربی امور تربیتی ، مراقب سلامت ، دبیری فیزیک، دبیری اقتصاد و علوم اجتماعی ، دبیری عربی، دبیری زیست شناسی، دبیری زبان انگلیسی، دبیری ریاضی، دبیری جغرافیا، دبیری تربیت بدنی، دبیری تاریخ، دبیری ادبیات فارسی، آموزگار استثنایی و آموزگار ابتدایی
2 – محل برگزاری دوره
استان خراسان رضوی – واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد
نشانی : بلوار معلم – بلوار دانشجو – نبش دانشجو 33
تلفن 051-38924324 ساعت تماس : 8/30 الی 13/30
3 - مراحل ثبت نام
ثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.
ثبت نام غیرحضوری :
پذیرفته شدگان باید طی روزهای سه شنبه مورخ 1399/02/09 تا روز جمعه مورخ 1399/02/12 در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان نسبت بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند.
نکات مورد توجه پذیرفته شدگان برای ثبت نام در اطلاعیه شماره2 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی در سایت دانشگاه فرهنگیان روز یکشنبه مورخ 1399/02/07 بیان شده است که مطالعه آن به همه مهارت آموزان توصیه می شود. لیکن توجه به نکات ذیل مورد تاکید است؛
مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در سامانه گلستان عبارتند از : تصاویر کلیه صفحات شناسنامه، پشت و روی کارت ملی، مدرک تحصیلی، عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون، کارت پایان خدمت (برادران)، همچنین گواهی ICDL و روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن)
عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان روز جمعه مورخ 1399/02/12 به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.
بدیهی است مسئولیت صحت و سقم ثبت نام، درج مشخصات و بارگذاری مدارک بر عهده خود متقاضی است و در صورت وجود مغایرت، شرکت متقاضی در دوره مهارت آموزی کان لم یکن تلقی خواهد شد.پاسخگویی به مشکلات پذیرفته شدگان از جمله رمز عبور سامانه آموزش، بارگذاری مدارک و ... برعهده محل برگزاری دوره است ( واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد و تلفن 38924324-051می باشد و مراجعه حضوری یا تلفنی مهارت آموزان به پردیس های استان و سازمان مرکزی بلااثر خواهد بود. یاد آوری می گردد تمام اطلاعیه های مربوط به دوره مهارت آموزی در سایت دانشگاه فرهنگیان و یا واحد ثامن قابل پیگیری می باشد
ثبت نام حضوری :
* طبق قوانین ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان براساس برنامه زمانبندی متعاقبا بر اساس جدول در همین سایتحد اکثر تا شهریور ماه 1399 اعلام خواهد شد.مهارت آموزان موظف هستند تا در زمان اعلام ثبت نام حضوری شخصاً، اصل و تصویر کلیه مدارک بارگذاری شده را به همراه اصل و تصویر سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره 151610 مورخ 27/ 03/ 1398 و مجوز شماره 160491 مورخ01/ 04/ 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور) به همراه داشته باشند.
*- کلیات وتقویم آموزشی دوره تقویم اجرایی دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان سال 1398 طبق جدول ذیل از روز چهارشنبه 1399/02/10آغاز خواهد شدکه این دوره شامل سه پودمان می باشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعيه انجام ساير مراحل پذيرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 18 دی 98: اطلاعيه انجام ساير مراحل پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرروش خراسان رضوی)

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 98 جهت بررسی مدارک و معاینات پزشکی با در دست داشتن مدارک و مستندات مندرج در اطلاعیه شماره 2-98 براساس جدول زمان بندی ذیل به درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد مراجعه نمایید.

آدرس: مشهد-خیابان امام خمینی(ره)امام خمینی 7 (مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-کوچه سجادی)

تذکر:

به همراه نداشتن هر یک از مدارک و مستندات مندرج در اطلاعیه 2-98 به منزله عدم پذیرش خواهد بود.
عدم مراجعه در زمان مقرر برای بررسی مدارک و معاینات پزشکی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.
از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک و معاینات پزشکی خودداری نمایید.
زمان و مکان مصاحبه علمی از طریق  سایت آموزش وپرورش متعاقبا اعلام خواهد شد.

زمان مراجعه آقایان:

زمان مراجعه خانم ها:

اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی (مشاهده)

خبر 17 دی 98: اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 98 جهت آمادگی و تسریع در پذیرش اولیه، نسبت به تهیه مدارک و مستندات ذیل اقدام نمایید.

تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود.

مدارک مورد نیاز

پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
یک عدد پوشه روغنی (رنگ زرد)
چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
توجه: زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت آموزش و پرورش استان خراسان رضوی اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 12 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (منبع: مرکز آموزش عالی ثامن الحجج (ع) مشهد)

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال 1397 استخدام پیمانی آموزش و پرورش

مرحله اول : ثبت نام غیرحضوری

ثبت نام غیرحضوری: پذیرفته شدگان باید روز دوشنبه و سه شنبه مورخ 14 و 15 آبان 1397 نسبت به ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه به آدرس http://10.9.29.92) اقدام نمایند. توجه به نکات ذیل در ثبت نام غیرحضوری ضروری است:

جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه از مرورگرInternet Explorer استفاده نمایید.

نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.

مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.

در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به مسئول آموزش پردیسِ محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.

مدارک ذیل قبل از زمان ثبت نام الکترونیکی توسط پذیرفته شده اسکن و فایل مربوطه در مرحله ارسال مدارک در ثبت نام الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

اسکن صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه.

اسکن کارت ملی پشت و رو.

اسکن عکس تمام رخ 4*3 در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی.

اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای آقایان).

اسکن اصل گواهینامه موقت یا اصل دانشنامه برای پذیرفته شدگانی که گواهینامه موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند.

مرحله دوم : ثبت نام حضوری

* تمام رشته های پذیرفته شده خراسان رضوی برای ثبت نام حضوری به آدرس زیر مراجعه نمایند

مشهد بلوار وکیل آباد ، بلوار دانشجو ، نبش دانشجو 33 دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد تلفن 38924330 -051

ثبت نام حضوری: پذیرفته شدگان رشته آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی در روز شنبه مورخ 19 آبان 1397 و رشته های دبیری یک شنبه مورخ 20 آبان برای ثبت نام مراجعه نمایند

ثبت نام از ساعت 8 صبح لغایت 14 می باشد.

ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

با توجه به در خواست مهارت آموزان و رفاه این عزیزان خوابگاه و تغذیه در نظر گرفته شده است .

عدم مراجعه پذیرفته شده تا 97/9/3 به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

تاریخ های فوق تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.

* مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

1 – اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن

2 – اصل و تصویر کارت ملی پشت و روی کارت

3 – چهار قطعه عکس جدید تمام رخ ( 4*3 ) پشت نویسی شده

4 – اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان

5 – کپی گواهینامه موقت یاکپی دانشنامه

6 – مجوز تحصیل همزمان طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور از شورای مدیریت حوزه علمیه قم یا خراسان

7 – پرینت ثبت نام غیر حضوری

8 – ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد نامه محضری ( موضوع مجوز 1147257-11 اردیبهشت 96 سازمان اداری استخدامی کشور ) ( پیوست 1 )

-9 فرم تکمیل شده شماره 1 ( پیوست 2 )
در ضمن چنانچه مدارک ذیل را دارید در موقع ثبت نام حضوری ، تحویل نمایید

* تصویر معرفی نامه از ستاد شاهد و ایثارگر برای افراد دارای سهمیه ایثارگری

* تصویر معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( ویژه معلولین )

مرحله سوم: شروع دوره آموزشی

دوره مهارت آموزی سال 1397 شامل دو مرحله است: که مرحله نخست آن از روز سه شنبه مورخ 1397/8/22 می باشد

کلاس ها به صورت حضوری و در 3 روز پایان هفته از سه شنبه تا پنج شنبه برگزار می گردد.

کلاس ها از ساعت 8 صبح تا 7 شب برگزار می گردد.

پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری، بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام به حضور در تمامی جلسات آموزشی نمایند.

در صورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هر یک از دروس بیش از 2 جلسه در هر نیمسال باشد؛ امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

عنوان بازه زمانی
اعلام محل آموزش مهارت آموزان 5 لغایت 8 آبان 1397
ثبت نام غیرحضوری 14 و 15 آبان 1397
ثبت نام حضوری بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش
شروع مرحله اول 19 آبان 1397
امتحانات پایان مرحله اول 13 بهمن 1397
شروع مرحله دوم 27 بهمن 1397
امتحانات پایان مرحله دوم 11 خرداد 1398
برگزاری بخش کتبی آزمون اصلح تابستان 1398
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی به وزارت شهریور 1398

جهت دانلود فرم تعهد محضری اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فرم درخواست ثبت نام دوره آموزشی شایستگی های حرفه ای معلمی اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه بررسی مدارک و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان استخدامی (مشاهده)

خبر 18 مرداد 97: اطلاعیه بررسی مدارک و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

اطلاعیه 4
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمان، مکان و مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه علمی اعلام شد.
قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله‌ی بررسی مدارک و معاینات پزشکی آزمون استخدام 97/4/15 آموزش و پرورش:
مدارک مورد نیاز:
1-کارت ملی و یا شناسنامه
2- یک قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده
3-ارائه گواهی مربوط نخبگان علمی، مهارتی و برگزیدگان المپیادها و فعالیت های علمی و پژوهشی از اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی
مکان مصاحبه:
دانشگاه فرهنگیان، پردیس شهید بهشتی مشهد
آدرس: مشهد – بزرگراه شهید کلانتری – نرسیده به هتل پردیسان    تلفن: ۰۵۱۳۸۷۸۳۰۹۴
زمان مراجعه جهت مصاحبه:
ساعت 7:30 صبح براساس حرف اول نام خانوادگی/جنسیت/رشته شغلی
تذکر مهم:
افرادی که در مرحله بررسی مدارک یا معاینات پزشکی مورد تایید قرار نگرفته اند نیاز به مراجعه  برای انجام مصاحبه علمی ندارند.
عدم مراجعه در زمان مقرر برای مصاحبه علمی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.
از آوردن افراد همراه به محل مصاحبه علمی جدا خودداری نمایید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (مشاهده)

خبر 10 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان رضوی)

اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی طی اطلاعیه ای زمانبدی،مکان مراجعه و مدارک مورد نیازجهت انجام فرایند پذیرش، معاینات پزشکی و سایر مراحل استخدام را اعلام کرد.
قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش
(اطلاعیه 2-97)
نشانی: مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-امام خمینی 7-مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-کوچه سجادی-درمانگاه فرهنگیان شماره یک مشهد
مدارک مورد نیاز:
– پرینت کارنامه قبولی در آزمون دریافت کارنامه
– یک عدد پوشه روغنی
– چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی)
– اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
– اصل کارت ملی و دو برگ فتوکپی خوانا از پشت و رو
– اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (آقایان)
– اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد” شغل- محل انتخابی “) و یک برگ فتوکپی آن
– اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین)
– اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
– مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در دفترچه آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور
– معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
– اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر
– گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 5
تذکر:
– به همراه نداشتن هر یک از موارد فوق الذکر به منزله عدم پذیرش خواهد بود.
– عدم مراجعه در زمان مقرر برای بررسی مدارک و معاینات پزشکی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.
– از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک و معاینات پزشکی خودداری نمایید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود زمانبندی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

زمان دوره مهارت آموزان رشته ابتدایی تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار (مشاهده)

اطلاعیه 25 تیر 96: زمان دوره مهارت آموزان رشته ابتدایی تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار (منبع: samen.te.cfu.ac.ir)

اطلاعیه شماره (2) مهارت آموزان

با توجه به هماهنگی های لازم جهت استفاده دانشجویان خواهر و برادر مهارت آموز از خوابگاه و تعطیلی روز پنجشنبه کلاسهای درس مهارت آموزان استخدام پیمانی و همچنین  متقاضیان رشته ابتدایی شهرستان های نیشابور و سبزوار از روز سه شنبه 96/5/3 برگزار خواهد شد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 زمان شروع کلاس مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد (مشاهده)

اطلاعیه 22 تیر 96: زمان شروع کلاس مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان واحد ثامن الحجج (ع ) مشهد (منبع: samen.te.cfu.ac.ir)

ضمن خوش آمد گویی به مهارت آموزان محترم نکات ذیل به اطلاع می رسد :
1 - شروع کلاس ها از روز سه شنبه 96/4/27 ساعت 7/30 می باشد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی (مشاهده)

اطلاعیه 17 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی (منبع: khorasanrazavi.te.cfu.ac.ir)

ثبت نام غیرحضوری تا روز یکشنبه مورخ 18/4/96 تمدید شده است.

ثبت نام حضوری از روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20-19/4/96 به روزهای سه شنبه و چهارشنبه 21-20/4/96 منتقل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه 26 اردیبهشت 96: زمان معاینات و آزمایشات پزشکی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام  آموزش و پرورش خراسان رضوی

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی (ماده 28)  سال  95  می رساند:

جهت دریافت معرفی معاینات وآزمایشات پزشکی  استخدام وعدم سوء پیشینه بابه همراه داشتن مدارک (پرینت کارنامه قبولی نهایی ،اصل شناسنامه یا کارت ملی وچهارقطعه عکس )برابرجدول درساعات اداری به کارشناسی استخدام این اداره کل مراجعه نمایند.

ردیف جنسیت روز تاریخ حروف اول نام خانوادگی
1 خواهران چهارشنبه 96/2/27 الف  تا   ح
2 خواهران پنج شنبه 96/2/28 خ    تا    ص
3 خواهران شنبه 96/2/30 ض  تا    ی
4 برادران یکشنبه 96/2/31 الف  تا   ح
5 برادران دوشنبه 93/3/1 خ    تا    س
6 برادران سه شنبه 96/3/2 ش   تا     ف
7 برادران چهارشنبه 96/3/3 ق    تا      ی

تذکرات :

تحویل معرفی نامه به بستگان باارائه مدرک شناسایی امکان پذیرخواهدبود.

مهلت تحویل نتایج معاینات وعدم سوء پیشینه  حداکثریک هفته پس از اخذ معرفینامه خواهدبود.

مراکز انجام معاینات پزشکی مرکز درمانی فرهنگیان وهمچنین مراکزبهداشت شهرستانهای دارای پزشک متخصص خواهدبود.

تاریخ برگزاری دوره متعاقبا ازطریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهدشد.

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (مشاهده)

اطلاعیه 24 فروردین 96: قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

به اطلاع شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش می رساند:

1- با توجه به اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدام پیمانی موارد ذیل اعلام می گردد.

2-اعلام نتایج براساس70% نمره آزمون علمی و 30% مصاحبه پردازش و اعلام گردیده است. درصورت هرگونه سوال از طریق ایمیل سازمان سنجش آموزش کشور sanjesh.org  اقدام نمایند و از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری گردد.

3-پرینت امضا شده فرم اطلاعات فردی به هسته گزینش استان تحویل گردد.

4- در خصوص معرفی به معاینات پزشکی و دریافت عدم سوء پیشینه، متعاقبا از طریق همین سامانه به پذیرفته شدگان نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان فرآیند گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (مشاهده)

اطلاعیه 20 فروردین 96: زمان فرآیند گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (منبع: sahap.razaviedu.i)

بسمه تعالی
داوطلب گرامی با توجه به اینکه شما در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش پذیرفته شده اید لازم است جهت انجام فرآیند گزینش حداکثر تاسه شنبه 96/1/22 نسبت به تکمیل  فرم اطلاعات فردی خود در سامانه sahap.razaviedu.ir اقدام نمایید.
حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه 96/1/23 نسبت به تحویل فرم به نزدیکترین اداره آموزش و پرورش(کارشناس گزینش) محل سکونت خود اقدام نمایید

تلفن پشتیبانی سامانه سهاپ در ساعات اداری 32256150

اعلام نتیجه پذیرفته شدگان نهایی بصورت متمرکز در کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور (مشاهده)

اطلاعیه 16 اسفند 95: اعلام نتیجه پذیرفته شدگان نهایی بصورت متمرکز در کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

(اطلاعيه 12-۹۵)

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی که مصاحبه آنان انجام شده است می رساند، اعلام نتیجه پذیرفته شدگان نهایی بصورت متمرکز در کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

ضمنا در صورت اعلام نتایج، مراحل بعدی استخدام از طریق همین سایت اطلاع رسانی و از طریق پیامک نیز به پذیرفته شدگان نهایی اعلام خواهد شد.

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

انتشار فایل اسامی به همراه زمان انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی (مشاهده)

اطلاعیه 9 اسفند95: فایل اسامی به همراه زمان انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش خراسان رضوی منتشر شد.

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش

با سلام و احترام

فایل اسامی به همراه زمان انجام مصاحبه( پذیرش های شنبه و یکشنبه) در محل دانشگاه فرهنگیان  پردیس شهید بهشتی مشهد به نشانی:

مشهد بلوار شهید کلانتری نرسیده به هتل پردیسان

در روز سه شنبه مورخ 1395/12/10 برابر زمان اعلام شده انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است زمان مصاحبه به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و عدم حضور در ساعت مقرر به منزله انصراف از مراحل مصاحبه و استخدامی خواهد بود.

داوطلبان گرامی لازم است حداقل نیم ساعت قبل از زمان اعلام شده در محل برگزاری مصاحبه با در دست داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار به همراه فرم پذیرش (از مرکز معاینه) حضور به هم رسانند.

(فایلهای زمان بندی ضمیمه این اطلاعیه می باشد)

جهت دریافت فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

زمان و مکان انجام مصاحبه افراد پذیرش شده مرحله تکمیل ظرفیت اعلام شد (مشاهده)

اطلاعیه 9 اسفند 95: زمان و مکان انجام مصاحبه افراد پذیرش شده مرحله تکمیل ظرفیت اعلام شد.

(اطلاعيه 11-۹۵) 

به اطلاع افراد پذیرش شده مرحله تکمیل ظرفیت که در روزهای 5-7-8 اسفند مدارک استخدامی را تحویل نموده و معاینه پزشکی را انجام داده اند می رساند جهت اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه به سایت پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی مراجعه نمایند.  http://pbm.cfu.ac.ir/fa/73583

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

تمدید فرصت بررسی مدارک و معاینات پزشکی و مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 7 اسفند 95: تمدید فرصت بررسی مدارک و معاینات پزشکی و مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی

(اطلاعيه 10-۹۵)

پیرو اطلاعیه (9-95) موضوع بررسی مدارک و معاینات پزشکی و مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال 95 به اطلاع می رساند آخرین فرصت مراجعه و بررسی مدارک ساعت 14 مورخ 95/12/08 می باشد.

لازم به یادآوری است عدم مراجعه به هر دلیل به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

ضمنا کلیه افرادی که پذیرش و مصاحبه گردیده اند از مراجعه حضوری خودداری نمایند. بدیهی است نتیجه نهایی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

زمان بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 3 اسفند 95: زمان بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام شد.

(اطلاعيه 9-۹۵)

با توجه به اطلاعیه مورخ 95/12/02 سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش می رساند، پس از پرینت کارنامه جدید و مدارک مندرج در اطلاعیه شماره (2-95) جهت بررسی مدارک و مستندات استخدامی و معاینات پزشکی و مصاحبه از ساعت 8 لغایت 15 روز پنجشنبه مورخ 95/12/05 به آدرس مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-مقابل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی-جنب مرکز درمانی فرهنگیان-اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی مراجعه نمایند.

عدم مراجعه در تاریخ مقرر به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

ضمنا افرادی که در مرحله قبل تشکیل پرونده و مصاحبه شده اند نیاز به مراجعه مجدد نخواهند داشت و مراحل بعدی از طریق همین سامانه و سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

زمان بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی پایان یافت (مشاهده)

اطلاعیه 11 بهمن 95: زمان بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی پایان یافت.

(اطلاعيه 8-۹۵)

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 95 آموزش و پرورش می رساند بررسی مدارک و مستندات داوطلبان در تاریخ 95/11/11 در محل مجتمع ورزشی شهید کاظمیان پایان یافت. کلیه افراد جایگزین که با آنان از طریق پیامک یا تلفن اعلام شده است تنها در روز سه شنبه مورخ 95/11/12 فرصت دارند با به همراه داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه (2-95) به اداره امور اداری و تشکیلات واقع در مشهد-خیابان امام خمینی(ره)-نرسیده به میدان شهدا-ساختمان شهید باهنر-طبقه دوم مراجعه نمایند. با توجه به اتمام فرایند بررسی مدارک عدم مراجعه به منزله انصراف قطعی از استخدام خواهد بود.

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

زمان بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام شد (مشاهده)

اطلاعیه 5 بهمن 95: زمان بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام شد.

(اطلاعيه 7-۹۵)

به اطلاع داوطلبان استخدام پیمانی که به عنوان جایگزین نفرات دارای عدم شرایط به مصاحبه و بررسی مدارک دعوت شده اند می رساند جهت بررسی مدارک با به همراه داشتن مدارک اطلاعیه شماره (2-95) به محل اعلام شده مراجعه نمایند.

تاریخ مراجعه خانم ها: چهارشنبه 95/11/06 و جمعه 95/11/08 و  تاریخ مراجعه آقایان: پنجشنبه 95/11/07 و شنبه 95/11/09 خواهد بود. عدم مراجعه در تاریخ های مقرر به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش می باشد.

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی آغاز شد (مشاهده)

اطلاعیه 4 بهمن 95: بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی آغاز شد.

(اطلاعيه 6-۹۵)

قابل توجه اعلام نتیجه تکمیلی آزمون استخدام پیمانی 95:

جهت بررسی مدارک و مصاحبه با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز در اطلاعیه شماره (2-95) برابر جدول زمان بندی به محل بررسی مدارک مراجعه نمایید.

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 2 بهمن 95: مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی آغاز شد. (منبع: razavi.medu.ir)

رئیس اداره امور اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۵ در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، معلم شهری صبح روز شنبه در حاشیه بازدید از محل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان در مجموعه شهید کاظمیان مشهد، با بیان این مطلب اظهار داشت: از صبح امروز ( شنبه) مراحل تحویل و بررسی مدارک و تست پزشکی ۱۴۳۹ نفر از پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان در سال ۹۵ که دو برابر ظرفیتی هستند که در نهایت مورد پذیرش نهایی قرار می گیرند براساس کد رشته و محل انتخابی در مشهد آغاز شده است‌‌‌.
وی افزود: بااستفاده از ظرفیت همکاران فرهنگی باسابقه و دارای مدارک علمی بالا ، روانشاسان ، مشاوران، کارشناسان مسلط به مسائل دینی و همچنین یکی از اساتید برجسته رشته ها به صورت تخصصی مصاحبه این افراد انجام می شود.
معلم شهری تصریح کرد: برای سهمیه معلولین هم دو مصاحبه کننده از سازمان بهزیستی و نماینده آموزش و پرورش استثنایی استان مشخص شده اند.
وی در پایان گفت : از دوم تا دهم بهمن ماه روزانه تطبیق مدارک و تست پزشکی بیش از دویست نفر از پذیرفته شدگان انجام می‌گیرد اما با توجه به حساسیتی که در زمینه انجام مصاحبه وجود دارد به احتمال زیاد فرآیند انجام مصاحبه تا اواخر بهمن ماه به طول خواهد انجامید.

جدول زمان بندی بررسی مدارک آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی (مشاهده)

اطلاعیه 28 دی 95: جدول زمان بندی بررسی مدارک آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام شد.

اطلاعیه جدید در خصوص زمان انجام مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 در خراسان رضوی

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 95 آموزش و پرورش خراسان رضوی می رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک به شرح ذیل اعلام می گردد. داوطبان محترم باید شخصا با به همراه داشتن مدارک اعلام شده در اطلاعیه (2-95) راس تاریخ مقرر در محل حضور داشته باشند. عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

نشانی: مشهد- بلوار وکیل آباد- بلوار دانشجو-نبش چهارراه دانشجو- مجتمع ورزشی شهید کاظمیان

ضمنا محل انجام مصاحبه در زمان بررسی مدارک اعلام خواهد شد.

1

مراحل بررسی مدارک و مصاحبه:

 • مراجعه به محل پذیرش و تشکیل و تکمیل مدارک اولیه
 • بررسی مدارک و مستندات براساس مفاد آگهی استخدام و دستورالعمل های مربوطه
 • اخذ رسید بررسی مدارک و معرفی به معاینات و مصاحبه
 • انجام معاینات اولیه پزشکی
 • انجام مصاحبه عمومی و تخصصی

+جهت مشاهده اطلاعیه جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

فهرست نهایی دعوت شدگان به مصاحبه واصل نگردیده است (مشاهده)

خبر 20 دی 95: فهرست نهایی دعوت شدگان به مصاحبه واصل نگردیده است.

(اطلاعيه 4-95)

به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول آزمون استخدامی می رساند تا امروز (95/10/20) فهرست نهایی دعوت شدگان به مصاحبه واصل نگردیده است. به محض وصول، جدول زمان بندی و مکان بررسی و تحویل مدارک و مصاحبه از طریق همین سامانه (edari.razavi.medu.ir) به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید. (95/10/20)

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

 تاريخ برگزاري مصاحبه ۳ برابر پذيرفته شدگان آزمون استخدامي تاكنون اعلام نگرديده است (مشاهده)

خبر 12 دی 95: تاريخ برگزاري مصاحبه ۳ برابر پذيرفته شدگان آزمون استخدامي تاكنون اعلام نگرديده است

(اطلاعيه 3-95)

تاريخ برگزاري مصاحبه ۳ برابر پذيرفته شدگان آزمون استخدامي تاكنون اعلام نگرديده است. به محض وصول فهرست نهايي، جدول زمان بندي از طريق همين سامانه به اطلاع داوطلبان گرامي خواهد رسيد.(۹۵/۱۰/۱۲)

+جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی آموزش و پرورش خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 9 دی 95: مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 95 وزارت آموزش و پرورش اعلام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 95 وزارت آموزش و پرورش به اطلاع داوطلبان گرامي مي رساند مدارك مورد نياز جهت انجام مصاحبه به شرح زیر است:

 • یک عدد پوشه روغنی
 • چهار  قطعه عكس تمام رخ ۴×۳ تهيه شده در سال جاري
 • اصل شناسنامه و يك برگ تصوير از تمام صفحات آن
 • اصل كارت ملي و يك برگ تصوير پشت و روي آن
 • اصل كارت پايان خدمت يا معافيت و تصوير آن (برادران)
 • اصل دانشنامه يا گواهي نامه موقت براساس مدرك تحصيلي  مجاز (برابر كد" شغل- محل انتخابي ") و يك برگ تصوير آن
 • اصل دانشنامه يا گواهي نامه موقت مدرك تحصيلي ليسانس براي افراد فوق ليسانس  مجاز (برابر كد" شغل- محل انتخابي ") و يك برگ تصوير آن
 • اصل دانشنامه يا گواهي نامه موقت مدرك فوق ديپلم پيوسته  براي افراد هنر آموز (استاد كاري) و يا در صورت فوق ديپلم ناپيوسته اصل و تصوير مدرك ديپلم  هنرستان   مجاز (برابر كد" شغل- محل انتخابي ") و يك برگ تصوير آن
 • اصل معرفي‌نامه رسمي از سازمان بهزيستي ( براي  معلولين
 • اصل سوابق  خدمت غيررسمي و تمام وقت در دستگاه هاي اجرايي ازتاريخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد كه حقوقشان از محل اعتبارات دولتي پرداخت شده است(براي افرادي كه سوابق مذكور از سن آنان كسر مي گردد).
 • مدارك مربوط به بومي بودن در كد شغل محل انتخابي مطابق اطلاعيه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پيماني روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور
 • معرفي نامه بنياد شهيد و امورايثارگران براي پذيرفته شدگان سهميه ۲۵% و ۵% ايثارگران
 • اصل مدارك مشمولين آيين نامه جذب نخبگان و استعداد هاي برتر
 • پرينت كارنامه قبولي در آزمون
 • تكميل فرم اطلاعات فردي گزينش و الصاق عكس و پيوست تصوير تمام صفحات شناسنامه و كارت ملي به آن. دانلود فرم گزينش (اين فرم را بصورت پشت و رو در يك برگه A۴  چاپ كنيد)

زمان و مکان مراجعه طی اعلامیه های بعدی اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://edari.razaviedu.ir مراجعه کنید.

جهت دریافت فرم گزینش اینجا کلیک کنید

اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی (مشاهده)

اطلاعیه 8 دی 95: اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

آخرین اطلاعات از نحوه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خراسان رضوی

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان آخرین اطلاعات از نحوه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خراسان رضوی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، گزیده های صحبت معلم شهری رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در ادامه می آید:

*بنابر قانون استخدام و به استناد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، سهمیه اعلام شده در 5 دی ماه برای افراد عادی سه برابر ظرفیت و برای سهمیه های مشخص طبق قانون استخدام کشوری یعنی سهیمه سه درصد جذب معلولین، سهمیه پنج درصد جانبازان و ایثارگران زیر 25 درصد و یا آزادگان کمتر از یک سال اسارت، سهیمه 25 درصد جانبازان بالای 25 درصد و فرزندان شهدا به صورت دو برابر اعلام نتیجه شده است.

*سهمیه جذب استان در سال ۹۵حدود 792 نفر می باشد و با توجه به سهمیه سه برابر ، در مجموع بالغ بر دو هزار و 70 نفر برای مصاحبه دعوت می شوند.

*زمان مصاحبه پذیرفه شدگان طبق جدول زمان بندی در سایت Edari.razaviedu.ir اعلام خواهد شد.

*در گام نخست مراجعه به مرکز داوطلبان بایستی در هنگام تکمیل فرم ثبت نام مدارکی از جمله خود اظهاری،کارت ملی و شناسنامه و کپی آنها، مدرک تحصیلی و مدرک معتبر بومی بودن استان و شهرستان  و مدارک مربوط به سهمیه معلولین ، خانواده شاهد ، جانبازان و آزادگان و .... را ارائه کنند که جزئیات بیشتر در سایت امور اداری اعلام خواهد شد.

*پذیرفته شدگان پس از انجام معاینات پزشکی اولیه به کارگروه مصاحبه معرفی می شوند و در این قسمت مباحث تخصصی ، روانشناسی، الهیات و مبانی دینی مورد سوال قرار می گیرد که طبق قوانین استخدامی آموزش و پرورش ۷۰ درصد نمره پذیرش و استخدام داوطلبان در امتحان کتبی و ۳۰درصد مابقی در بخش مصاحبه محاسبه می شود.

*پذیرفته شدگان در این مرحله پس از طی دوره های مهارت آموزی تعلیم و تربیت و قبولی در آزمونی که بعد از طی این دوره ها برگزار می شود در مهر ماه ۹۶ به کلاس درس می روند.

*بحث بومی گزینی کماکان در راس استخدام پذیرفته شدگان قرار دارد و دلیل آن هم توجه به نگهداشت نیروهای انسانی می باشد که تمامی داوطلبان بعد از جذب و استخدام تعهد دارند که حداقل 10 سال در مناطق محروم خدمت داشته باشند.

*تفاوتی که آزمون استخدامی سال جاری با سال گذشته دارد ارائه نمره ای مبنی بر « شما نمره حدنصاب را آورده اید» به داوطلبان شرکت کننده است و این به معنای رزرو و ذخیره داوطلب می باشد و در صورتی که پذیرفته شدگان به هر دلیلی حذف و یا منصرف به ادامه روند استخدامی شدند از داوطلبان ذخیره دعوت به عمل می آید.

*پس از انجام مصاحبه و کسب نمره قبولی از سرجمع آزمون کتبی و مصاحبه ، داوطلبان پذیرفته شده برای طی مراحل گزینش به هسته گزینش آموزش و پرورش استان معرفی می‌شوند.

*اعلام نتایج نهایی در نیمه دوم بهمن ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771485
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k