• ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام بانک پارسیان – سال ۹۸

استخدام بانک پارسیان – سال ۹۸

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام بانک پارسیان

جهت ورود به صفحه استخدام بانک پارسیان اینجا کلیک نمایید


تقویم و روز شمار آزمون استخدامی
ثبت نام آزمون  98/09/18 الی 98/10/01
دریافت کارت آزمون 98/10/09
زمان برگزاری آزمون 98/10/13

خبر 21 خرداد 99: اعلام نتایج آزمون استخدام بانک پارسیان (منبع: سایت بانک پارسیان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی بانک پارسیان اعلام گردید.
داوطلبان گرامی میتوانند با وارد کردن کدملی ده رقمی و شماره پرونده از نتیجه آزمون مطلع گردند. چنانچه شماره پرونده را فراموش کرده اید با شماره های 02184842141-02184842142-02184842143-02184842146 تماس حاصل فرمایید.
داوطلبانی که نتیجه آزمون آنها "بررسی و ارزیابی مدارک و در صورت احراز شرایط دعوت به مصاحبه تخصصی (دو برابر ظرفیت)" اعلام شده است می بایست با ورود به لینک بارگذاری مدارک (قسمت ثبت نام داوطلبان)، تصویر خوانای مدارک ذیل را تا پایان روز یکشنبه مورخ 1399/3/25 بارگذاری نمایند. لازم به ذکر است عدم بارگذاری مدارک مذکور در مدت زمان مقرر، به منزله انصراف شما از ادامه مراحل جذب و مختومه شدن پرونده می باشد.
*شناسنامه تمامی صفحات
*کارت ملی پشت و رو
*کارت پایان خدمت/معافیت دایم قانونی
*مدرک تحصیلی حاوی معدل
*مدارک بومی بودن (اجاره نامه یا سند محل سکونت به نام داوطلب، همسر و یا پدر و مادر)
*مدارک بیمه ای (مختص شاغلین نظام بانکی)
*گواهی اشتغال به کار حاوی سمت های سازمانی در طول دوران خدمت با ذکر تاریخ (مختص شاغلین نظام بانکی)
*مدارک ایثارگری (مختص داوطلبان ایثارگر)
یادآوری می نماید: جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه حضوری، معاینات پزشکی، موفقیت در آموزش های بدو خدمت و توفیق در دوره خدمت آزمایشی می باشد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل اشاره شده توفیق لازم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل آنان منتفی می گردد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت بارگذاری مدارک داوطلبان اینجا کلیک نمایید
جهت ویرایش مدارک داوطلبان اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 7 خرداد 99: جزئیات زمان اعلام نتایج آزمون استخدام بانک پارسیان (منبع: سایت بانک پارسیان)

در پی برگزاری آزمون استخدامی بانک در روز جمعه 13 دی ماه 98 ، نتیجه این آزمون به زودی از طریق رسانه های رسمی اعلام خواهد شد.
در پی فراخوان استخدامی برای گروه پارسیان در دی ماه سال گذشته ، آزمونی با حضور 1600 نفر برگزار شده و اعلام نتایج آن به ماه های آینده موکول شد. این آزمون باهدف تکمیل نیروهای صف و ستادی از میان واجدین شرایط تخصصی و سنی برگزار و با استقبال جامعه جویای کار و اشتغال نیز مواجه شد.
محمد قوامی افزود: با پیگیری مراجع بانک به واسطه شرایط ویژه حاکم بر جامعه مبنی بر تاکید بر پرهیز از تردد و یا انتقال اسناد و مدارک، با هدف کنترل شیوع بیماری کرونا، اعلام نتایج آزمون به تعویق افتاد.
مدیرسرمایه های انسانی و امور رفاهی بانک خاطر نشان کرد: نتایج این آزمون به زودی از طریق درگاه های رسمی اطلاع رسانی بانک، به آگاهی همگان رسانده شده و بانک همکاران جدید خود را خواهد شناخت.


خبر 9 آذر 98: دریافت کارت آزمون استخدام بانک پارسیان در سال 98 (منبع: سامانه جذب نیروی گروه پارسیان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدامی بانک پارسیان فعال گردید.

* هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر چاپ کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه پررنگ، مداد تراش، پاک کن و یک سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشد.
* قسمت اثر انگشت و محل امضاء بر روی کارت شرکت در آزمون حتما باید توسط داوطلب قبل از حضور در جلسه امتحان تکمیل شود.
* آدرس محل برگزاری آزمون در ذیل کارت ورود به جلسه آزمون درج گردیده و لذا به داوطلبان توصیه می شود یکروز قبل از برگزاری آزمون محل مذکور را شناسایی نمایند.
* درب های ورودی حوزه های امتحانی رأس ساعت هشت و سی دقیقه صبح روز جمعه 13 دی ماه بسته خواهد شد. لذا داوطبان باید سی دقیقه قبل از بسته شدن درب های ورود به جلسه آزمون در محل آزمون حاضر باشند. فرآیند آزمون رأس ساعت 9 صبح آغاز می گردد و از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب ورودی به حوزه امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
* داوطبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، جزوه، کتاب، تلفن همراه، ماشین حساب و همچنین وسایل شخصی به آزمون اکیداً خودداری نمایند.بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطبان متخلف براساس ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.
* چنانچه کارت شرکت در آزمون فاقد عکس باشد یا عکس روی آن مربوط به شخص دیگری است یا عکس روی کارت واضح نباشد در اسرع وقت با شماره 27892485 و 27892424-021 تماس حاصل فرمایید. بدیهی است در صورت وجود اشکال مذکور در کارت شرکت در آزمون داوطلب از شرکت وی در آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد و عواقب آن به عهده داوطلب است.
* لازم به توضیح است آزمون دارای نمره منفی است و به ازای هر سه پاسخ غلط یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

آدرس حوزه های محل برگزاری آزمون:

اهواز: خیابان آزادگان، خیابان آهنگری، روبروی کمیته امداد امام خمینی، پلاک 24، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران
تهران: خیابان انقلاب اسلامی، روبروی پل کالج، خیابان البرز، پلاک یک، دبیرستان ماندگار البرز
تبریز: کوی ولیعصر، خیابان نظامی، کوچه آرش، پلاک 39، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران
شیراز: بلوار گلستان، روبروی بانک آینده، خیابان امام مهدی (عج)، سمت راست، بالاتر از کوچه 2، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران
کرمان: بلوار ولیعصر- درب اصلی دانشگاه آزاد اسلامی- سالن کتابخانه
مشهد: بلوار وکیل آباد، کوی آب و برق، بلوار هفت تیر، میدان هشتم شهریور، به سمت ویلا، جنب بانک صادرات شعبه آب و برق، مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 24 آذر 98: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بانک پارسیان در سال 98 (سایت آزمون بانک پارسیان)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام تا تاریخ 1 دی 98 تمدید گردید. کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ 1398/10/09 در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است آزمون در روز جمعه مورخ 1398/10/13 رأس ساعت 9:00 صبح برگزار خواهد شد.


 استخدام بانک پارسیان - 18 آذر 98

گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را در شعب تهران و شهرستان (آذربایجان شرقی، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان و یزد)، از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

> مراحل مورد نظر

آزمون کتبی
مصاحبه حضوری
معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
موفقیت در آموزش های بدو خدمت
توفیق در دوره آزمایشی

> شرایط عمومی

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
عدم سوء پیشینه کیفری
داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل 5 سال اخیر)
تبصره: ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ، فرزندان و همسران آزادگان ، اسرا وخواهر و برادر شاهد ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

> شرایط اختصاصی

برای جذب در شعب
فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی) - حسابداری (مالی،حسابرسی) - علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران
آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی
حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها 16 تمام.
حداکثر سن خانم ها 25 سال تمام (متولدین اول آبان 1373 به بعد) و آقایان 27 سال تمام (متولدین اول آبان 1371 به بعد).

> مفاد آزمون کتبی

معارف اسلامی و زبان و ادبیات فارسی - زبان انگلیسی -آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL - هوش و استعداد تحصیلی و اطلاعات عمومی - اطلاعات بانکی.
نکته: آزمون کتبی همزمان به صورت غیرمتمرکز در شهرهای اهواز، تبریز، تهران ، شیراز ، کرمان و مشهد برگزار می شود.

جدول شهرهای مورد نیاز
 
استان
شهر
جنسیت
تعداد
حوزه برگزاری آزمون
استان
شهر
جنسیت
تعداد
حوزه برگزاری آزمون
آذربایجان شرقی
تبریز
مرد
4
تبریز
سمنان
سمنان
مرد
1
تهران
البرز
کرج
مرد
10
تهران
سیستان و بلوچستان
زاهدان
مرد
2
کرمان
تهران
تهران
زن
6
زابل
مرد
2
مرد
49
چابهار
مرد
1
گیلاوند
مرد
2
فارس
کازرون
مرد
3
شیراز
پردیس
مرد
1
کرمان
کرمان
مرد
4
کرمان
باقرشهر
مرد
1
سیرجان
مرد
3
خراسان رضوی
تربت حیدریه
مرد
2
مشهد
کهکیلویه و بویراحمد
دهدشت
مرد
2
شیراز
مشهد
مرد
2
گچساران
مرد
2
نیشابور
مرد
1
هرمزگان
بندر عباس
مرد
4
کرمان
خراسان جنوبی
بیرجند
مرد
2
یزد
یزد
مرد
1
خوزستان
اهواز
مرد
7
اهواز
         
آبادان
مرد
2
         
بندر ماهشهر
مرد
3
         
خرمشهر
مرد
1
         
بهبهان
مرد
2
         

> نحوه ثبت نام

داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ 1398/10/1 با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام شرکت در آزمون اقدام نمایند.
چاپ کارت شرکت در جلسه و محل برگزاری آزمون از تاریخ 1398/10/03 از طریق همین نشانی در دسترس می باشد و متقاضیان بایستی در روز آزمون مورخ 1398/10/06 کارت شرکت در جلسه آزمون را همراه داشته باشند.
ضرورت دارد داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند.
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست پس از ثبت اطلاعات فرم ثبت نام، نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ 880.000 ( هشتصد و هشتاد هزار) ریال، اقدام و سایر مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری طی نمایند.
با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

> نکات قابل توجه

کارکنان سابق تعاونی در حال تصفیه ثامن الحجج که فارغ التحصیل رشته های مرتبط مندرج در آگهی بوده و مایل به شرکت در آزمون باشند از شرط سنی معاف می باشند.
نیروهای شاغل در نظام بانکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند (مدت زمان اشتغال این افراد در مشاغل تخصصی بانکی (دارای سوابق پرداخت حق بیمه) صرفاً حداکثر تا 7 سال به شرایط سنی شرکت در آزمون اضافه می گردد.)
شرط دعوت به مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول 5 سال اخیر در شهر انتخابی فرد می باشد.
چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و هریک از مراحل و یا اشتغال بکار ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد وگروه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها (مازاد بر نیاز هرشهر) نخواهد داشت، ضمن اینکه متقاضیان در هر یک از مراحل مورد الاشاره توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در گروه پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت بانک سرمایه ، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.

* در صورت بروز هرگونه سؤال در رابطه با تاریخ اخذ کارت ورود به جلسه، محل و ساعت برگزاری آزمون و رفع نواقص احتمالی کارتها با شماره تلفن های 27892485-27892422-27892424-27892475  و چنانچه سؤالات شما در رابطه با سایر موارد باشد با شماره های 84842143-8482141-84842146  تماس حاصل فرمایید.

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=1676148
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد