امروز جمعه ۹۳/۱۱/۱۰
صفحه اصلیاستخدام بانک ها مجله ایران استخداماستخدام پست بانک ایران (نتایج اعلام شد)

استخدام پست بانک ایران (نتایج اعلام شد)

نویسنده : ۱,۵۲۸ دیدگاه انتشار : ۹۳/۱۱/۰۹

نتایج آزمون استخدامی پست بانک اعلام شد
جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید (همراه با پاسخ)

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

آخرین اخبار و گزارشات را در رابطه با این استخدامی لحظه به لحظه در زیر دنبال کنید:

ضمن آروزی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم: زمان و مکان مصاحبه حضوری پست بانک ایران مشخص شد

جهت اطلاع از زمان و مکان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


نتایج آزمون استخدامی پست بانک ایران امروز ۳۰ دی سال ۹۳ اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون استخدامی پست بانک اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به قسمت نظرات همین پست تجربیات خود را با سایر داوطلبین این استخدامی در میان بگذارید و یا از تجربیات دیگران استفاده کنید.


تجربیات نقل شده از کاربران از روند استخدامی پست بانک در سال ۸۸:
کاربری : توضیح کامل ارسال : ۹۳/۱۱/۰۲ ساعت ارسال : ۲۲:۴۱ کد دیدگاه : ۲۴۶۳۹۷
یادمه برای مصاحبه تخصصی پست بانک رفتیم تهران، مدیریت بانک حوالی میدان هفت تیر بود. یه سالن بزرگ که همه قبول شدخه ها البته به تفکیک استان اونجا جمع شدیم. به محض رسیدن یک سری فرم و … دادن پر کردیم و بعد مدارکمون رو گفتن و بعبارتی تشکیل پرونده دادن. بعد شروع به صدا کردن کردن برای مصاحبه. نفر اول رو صدا کردن و رفت و چند لحظه بعد نفر دوم. تا نوبت به بنده رسید. فقط سوالی برام پیش اومده بود که چرا دو نفر دو نفر صدا میکردن؟!!!! وقتی اسم خودم رو صدا کردن و رفتم خارج سالن گفتن بشین روی صنذلی پشت در اتاق و منتظر باش مصاحبه نفر قبلی تموم بشه تا بری داخل. ضمنا یه نفر همه همش اون دور و بر قدم میزد. حدس زدم این کارشون عمدی باشه و برای بررسی میزان کنترل فرد بر اعصابش هس و اینکه چقدر استرس تحمل میکنه! خب نوبت بنده شد داخل اتاق شدم یه میز بود. چهار نفر یک طرف میز بودن و من روبروی این چهار نفر. نسبتا برخورد اولیه شون خشک بود. یکی از نفرات که سوالات تخصصی رو میپرسید مصاحبه رو با سوال همیشگی از خودت بگو شروع کرد. من هم یکسری کلیات مثل سال تولد و … بصورت کلی گفتم. این چهار نفر یکی سوالات تخصصی میکرد، یکی سعی میکرد با تعصاب آدم بازی کنه و بیخود گیر میداد و بعضا نمیذاشت صحبت کنی و حتی سعی داشت بگه اشتباه داری و … که حواسم رو جمع کردم و دستش رو خوندم. یه سوالی پرسید هی میپرید تو حرفم تا عصبانی ام کنهبار آخر خیلی مودبانه گفتم اگر اجازه بدید جواب سوالتون رو بدم؟!!! کم آورد رفت تو باقالیا!!! تا آخر مصاحبه جیکش در نیومد. یکی سولات کامپیوتر و … میپرسید. نفر چهارم هم دقیقا خاطرم نیست اما خیلی سوالات خفنی نبود. مهم حفظ اعتماد به نفس و برخورد مناسب بود. وسط مصاحبه یکنفر داخل اتاق شد همه جلوی پاش بلند شدن منم همین کار رو کردم. احتمالا اینم عمدی بوده! برای بررسی برخورد من با طرف. در کل سخت نبود. فقط خیلی با اعصاب بازی میکردن. کلا مصاحبه های تخصصی اینطوری هستن. بیشتر بحث اعتماد به نفس هست تا بارعلمی.
امیدوارم مفید بوده باشه.
پست بانک خوبیش این هست کمتر از یک یا دوماه ماه تشریف میبرید سر کار….انشااله


گزارش ایران استخدام: آزمون استخدامی پست بانک ایران در صبح روز جمعه ۱۹ دی ماه سال ۹۳ برگزار شد. بارش برف در برخی از استانهای کشور باعث دشواری حضور در جلسه آزمون استخدامی برای داوطلبان برخی از استانها شد.


سوالات متدوال شما: (کپی برداری برای تمامی سایت های تابعه ایران استخدام، مجاز است!)

با توجه به سوالات متعدد شما کاربران گرامی تماسی از سمت سایت ایران استخدام با مجری آزمون جهت پاسخگویی به تعدادی از سوالات متداول کاربران سایت گرفته شد که پاسخ های حاصل از این تماس به شرح زیر به اطلاع شما عزیزان میرسد:
۱-مکان برگزاری آزمون در مراکز استانها خواهد بود.
۲-در بخش رشته های های مجار برای شرکت در عنوان شغلی متصدی امور بانکی(ارزی)، رشته کامپیوتر بدون ذکر گرایش درج شده است که بنابراین تمامی گرایشهای رشته کامپیوتر میتواند برای عنوان شغلی متصدی امور بانکی(ارزی) شرکت نمایند.
۳-موارد آزمون برای عنوان شغلی متصدی امور بانکی(ریالی) مشخص نشده است اما طبق گفته پشتیبان مجری آزمون این عنوان شغلی فقط شامل دروس عمومی میشود.
۴-برای تمامی عناوین شغلی امکان ثبت نام با هر جنسیتی وجود دارد.
۵-تشخیص عدم ذکر تعداد مورد نیاز برای هر شهر توسط پست بانک ایران انجام گرفته است.
۶-امکان ثبت نام از شهرستان های موجود در یک استان برای شهرستان های دیگر آن استان به شرط حاصل بودن شرایط بومی مندرج در آگهی منعی ندارد.
۷- منظور از شرط عدم اشتغال به تحصیل این است که داوطلب امکان ثبت نام در مقطعی که در حال حاضر دانشجو است، نیست. بنابراین اگر به عنوان مثال شما دانشجوی مقطع ارشد هستید ولی با مدرک لیسانس در آزمون شرکت میکنید منعی نیست، اما به عنوان مثال اگر دانشجوی مقطع کارشناسی هستید و تحصیلات شما در این مقطع هنوز به اتمام نرسیده است امکان ثبت نام با مدرک کارشناسی در این آزمون را ندارید.
هشدار! این موارد با توجه به درخواست های متعدد کاربران سایت ایران استخدام در تماس ایران استخدام با مجری آزمون طرح و سوال شده اند اما همواره امکان بروز خطا به جهت مواردی مانند عدم درک کامل سوال توسط پشتیبان و یا عدم درک کامل پاسخ پشتیبان توسط سوال کننده (ایران استخدام) وجود دارد. بنابراین جهت رفع مسئولیت، سوال و جواب های ذکر شده در پست بالا قطعیت کامل ندارند و بهتر است کارجویان گرامی در مواردی که حدس بر حساس بودن موارد میزنند خودشان تماس با مجری آزمون برقرار نمایند.


 آگهی استخدام پست بانک در سال ۹۳:

پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید .
شهرهای مورد نیاز پست بانک ایران: آذربایجان شرقی- آذربایجان غربی- اصفهان- ایلام- بوشهر- تهران- چهارمحال و بختیاری- خراسان شمالی- خراسان جنوبی- حراسان رضوی- خوزستان- زنجان- سمنان- سیستان و بلوچستان- فارس- کردستان- کرمان- کرمانشاه- کهگیلویه و بویراحمد- گلستان- گیلان- لرستان- مرکزی- هرمزگان- همدان- یزد

جهت مشاهده عناوین شغلی مورد نیاز هر شهر اینجا کلیک نمایید

الف- شرایط عمومی
۱- تابعیت ایران ومتعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
۲- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد )
تذکر۱ : تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .
تذکر۲ : برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی درصورت موفقیت در مراحل مربوطه ، تایید مراجع پزشکی مورد نظر بانک مبنی بر بلا مانع بودن همکاری الزامی است .
۴- داشتن حداکثر سن متقاضیان ۳۲ سال تمام برای مقطع فوق لیسانس (متولدین ۱۳۶۱/۱۰/۰۱ به بعد) و حداکثر سن متقاضیان ۳۰ سال تمام برای مقطع لیسانس (متولدین ۱۳۶۳/۱۰/۰۱ به بعد) و حداکثر سن ۲۸ سال تمام برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم (متولدین ۱۳۶۵/۱۰/۰۱ به بعد)
تبصره ۱: مدت خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود .
تبصره ۲: براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان همکاری ، شرایط سن افراد متقاضی از خانواده های شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها ( همسر، فرزندان ، برادر ، خواهر)در صورت ارائه گواهی معتبر از سوی مراجع ذیصلاح تا پنج سال افزایش می یابد.
۵- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۶- عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گرددوهمچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی ) .
۷- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

۸- بومی بودن :
داوطلبان در صورتی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی تلقی می شوند و می توانند درآزمون همکاری با بانک شرکت نمایند :
۱-۸ – شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.
۲-۸- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاعل و یا بازنشسته ) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد .
۳-۸- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری طی کرده باشد.
۴-۸- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری را داشته باشند .(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
۵-۸-مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
ب – شرایط اختصاصی
۱- دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس ) با حداقل معدل ۱۴ از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
تبصره : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان آزمون می بایست قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .
۲- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز:

عنوان شغل رشته تحصیلی مقطع تحصیلی
متصدی امور بانکی(ریالی) کلیه گرایش های (علوم بانکی-حسابداری-اقتصاد –مدیریت-ریاضی –آمار – کامپیوتر- مهندسی صنایع ) فوق دیپلم و لیسانس
متصدی امور بانکی(ارزی) زبان انگلیسی-حسابداری-مدیریت بازرگانی-علوم بانکی – اقتصاد –کامپیوتر لیسانس و فوق لیسانس
کارشناس حقوقی حقوق قضائی لیسانس و فوق لیسانس
کاربر رایانه کامپیوتر ( نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و IT ) لیسانس و فوق لیسانس

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

ج-آزمون
۱-مواد آزمون
۱-۱-عمومی (برای کلیه داوطلبان در شغلهای مورد نیاز)

ردیف عنوان درس ضریب
۱ زبان انگلیسی  ۱
۲ معارف اسلامی  ۱
۳  ریاضی  ۱
۴  کامپیوتر  ۲
۵ هوش و استعداد تحصیلی  ۲

۱-۲ – تخصصی برای داوطلبان همکاری در شغل کارشناس حقوقی ، کاربر رایانه و متصدی امور بانکی ارزی

ردیف عنوان شغل عنوان آزمون ضریب
۱ کارشناس حقوقی متون حقوقی(انگلیسی) ، حقوق تجارت ،حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی و کیفری ،متون فقه ۳
۲ متصدی امور بانکی (ارزی) زبان انگلیسی (بازرگانی) ۳
۳ کاربر رایانه کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و شبکه) ۳

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

۲- نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود ه جلسه آزمون
(( داوطلبان برای همکاری با بانک فقط می توانند در یکی از شغل های متصدی امور بانکی (ریالی) ، متصدی امور بانکی (ارزی ) ، کاربر رایانه و کارشناس حقوقی و در یک محل ثبت نام نمایند.))
۱-کلیه متقاضیان بایستی با با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.postbank.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ظوابط همکاری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و اسکن نمودن یک قطعه عکس جدید با فرمت jpgو ابعاد ۴۰۰*۳۰۰ و حداکثر ۴۲۰*۳۲۰ پیکسل در فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری و یادداشت آن اقدام نمایند .
۲-کلیه متقاضیان می بایست پس از ثبت نام اکترونیکی تا روز برگزاری آزمون ضمن مراجعه به سایت فوق الذکر نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.
۳- داوطلبین می بایستی مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ریال را از طریق درگاه اینترنتی به حساب پست بانک ایران واریز نمایند.
۴- تاریخ ثبت نام از ۱۳۹۳/۰۹/۲۴ الی ۱۳۹۳/۱۰/۱۲ می باشد .
۵- آزمون راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ برگزار می گردد و محل برگزاری آزمون از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .
تبصره: همراه داشتن مدرک شناسائی عکس دار معتبر (کارت ملی/شناسنامه) و کارت ورود به جلسه آزمون در روز برگزاری آزمون الزامی است .
- تذکرات مهم:
۱- چنانچه در هر مرحله از بررسی های بانک مشخص شود متقاضی اطلاعات اشتباه به بانک ارائه نموده است متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد .
۲-در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد .
۳- هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۴- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با فرد ایجاد نمی نماید و بانک در بکارگیری نهایی افراد مختار است .
۵- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می پذیرد و داوطلب لازم است از هرگونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست خودداری نمایند .
۶- نتایج آزمون استخدامی پست بانک ایران از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.postbank.ir و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود .
۷- از چهار برابر پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مصاحبه حضوری و گزینش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذیرفته شده پس از طی کلیه مراحل در واحدهای مشخص شده بانک بکار گرفته خواهد شد از این رو صرف قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.
۸- ارتقاء مدرک تحصیلی پس از قرارداد همکاری فی مابین با تشخیص بانک بوده ارائه مدرک بالاتر هیچ حقی را برای کارکنان ایجاد نخواهد کرد .
۹-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی .
۱۰- نداشتن تعهد انجام کار درسایر سازمانها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت ویا نهادهای انقلابی .
*در صورتیکه بار اول قصد ثبت نام دارید لطفا دکمه ثبت نام را فشار دهید .
*در صورتیکه قبلا یک بار ثبت نام کامل و یا ناقص انجام داده اید لطفا دکمه ویرایش مشخصات را فشار دهید .
*تذکر مهم : هنگامی ثبت نام شما کامل می باشد که ضمن انجام کلیه مراحل از سیستم کد رهگیری دریافت نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

 جهت ویرایش مشخصات خود اینجا کلیک نمایید

دانلود فایل pdf آگهی استخدام پست بانک

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با پست بانک ایران در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

جهت مشاهده شرایط استخدام در پست بانک ایران (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید
تمامی‌اخبار در رابطه با استخدام  پست بانک ایران در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.
شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود، با ما همراه باشید
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام


برجسب ها:  آگهی استخدام پست بانک ایران, آگهی های استخدامی بانک ها, استخدام بانک ها در سال ۹۳, استخدام در سال ۹۳, استخدام پست بانک ایران, استخدام پست بانک ایران ۹۳, استخدام پست بانک ایران در سال ۹۳, استخدام پست بانک ایران سال ۹۳, دانلود سوالات استخدامی پست بانک, پست بانک ایران

منبع : postbank.lms.ir مهلت :
دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل   آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱,۵۲۸ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : کاربر رایانه ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : کاربر رایانه

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۷

  کد دیدگاه : 252508

  پاسخ

  دوستان کسی میدونه وظایف کاربر رایانه دقیقاً چی هست؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : سما ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : سما

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۷

  کد دیدگاه : 252303

  پاسخ

  بچه هایی که روزای اول مصاحبه دارین توروخدا بیاین بگین چی پرسیدن ازتون، چون باهم رقیب نیستیم که! بچه های یه شهر یه روزن

  ۳+ پاسخ
  • نقل قول : امیندر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۴:۱۶:۴۱ پاسخ

   من که سیزدهم تهران مصاحبه دارم , بعد از مصاحبه میام کامل براتون توضیح میدم ک چه سؤالایی پرسیدن و مصاحبه چطور بود

   • نقل قول : نرم افزاردر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۵:۳۹:۲۷ پاسخ

    پیشاپیش ممنون از لطفتون.منتظر خبرای شما هستیم

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۶:۵۸:۲۵ پاسخ

    خیر ببینی امین جان

    • نقل قول : امیندر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۲۰:۰۶:۰۵ پاسخ

     مرررسی
     محتاجیم به دعای شما دوستان

   • نقل قول : بامداددر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۶:۵۹:۵۸ پاسخ

    آقا امین عنوان شغلیتون چی بود؟

    • نقل قول : زهره ایلامدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۹:۵۸:۵۰ پاسخ

     سلام بچه ها من انگار اولین نفریم که مصاحبه دارم شنبه یازدهم ساعت نه صبح شهر همدان

     • نقل قول : بيكار20000000ادر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۲۰:۱۴:۴۱ پاسخ

      دیگه دست من و دامان تو دیگه
      زهره خانم فقط خدائی یادت نره هاااااا
      اشالله موفق شی :oops:

     • نقل قول : امیندر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۲۱:۰۱:۳۵ پاسخ

      زهره خانم خواهش میکنم بعد از مصاحبه بیا بگو چی ازت پرسیدن , شاید ماهم بتونیم آمادگیمون رو بالاتر ببریم
      ممنون میشم این لطف رو در حقمون کنید , ایشالله ک موفق باشی

    • نقل قول : امیندر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۲۰:۰۴:۳۹ پاسخ

     کارشناس حقوقی

   • نقل قول : سمادر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۸:۲۶:۲۲ پاسخ

    واقعا ازتون ممنونم یک دنیا سپاس

 • کاربری : امین ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : امین

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۱

  کد دیدگاه : 252240

  پاسخ

  دوستانی ک دوازدهم دعوت به مصاحبه میشن لطف کنید بعد از مصاحبه بیاید اینجا و به ما هم کمک کنید و بگید مصاحبه چطور بود , چه سؤالایی ازتون پرسیدن ؟؟؟
  لطف کنید اینکارو انجام بدید , ممنون میشیم از کمکتون

  ۳+ پاسخ
 • کاربری : سارا ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : سارا

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۱

  کد دیدگاه : 252150

  پاسخ

  ادمین عزیز میشه شماره مرکز گزینش تهران رو بگین؟ من هرچی با شماره ای که تو سایت پست بانکه تماس می گیرم هیچ کس جواب نمیده!!!

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۱:۱۵:۴۱ پاسخ

   ما در آرشیو شماره گزینش خود پست بانک رو نداریم. ولی در کل چون امروز پنجشنبه هست احتمالاً پاسخی نمیگیرید

   • نقل قول : سارادر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۱:۲۲:۳۶ پاسخ

    بالاخره شمارشون رو پیدا کردم و تماس گرفتم.
    دوستانی که مثل من مدرک ارشد دارن ولی با لیسانس شرکت کردن هیچ نگران نباشن، با مسئول مربوطش که صحبت کردم فرمودن لیسانس رو حتما ارائه بدین و اگر مایل بودین شفاها بگین که ارشد هم دارین و اگر خواستین مدرک رو هم ارایه بدین.ولی بهتر اینه که بعد از قبولی قطعی مدرک ارشد رو ارائه بدین تا بنا بر صلاحدید پست بانک ، اثر داده بشه

    • نقل قول : adminدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۱:۲۶:۲۹ پاسخ

     با خود بانک تماس گرفتید و یا با مجری؟

     • نقل قول : سارادر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۲:۰۳:۱۴ پاسخ

      با اداره کل، اول با گزینش صحبت کردم که اونا هم همین حرف رو زدن ولی برای اطمینان بیشتر گفتن با امور کارکنان باید صحبت کنم که ازمون استخدامی و شرایطش از سمت اونا برگزار و تعیین شده که جواب اونا دقیقا همین چیزی بود که در بالا گفتم

  • نقل قول : سمادر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۳:۳۳:۳۱ پاسخ

   دستت درد نکنه،شما مصاحبتون چه روزی؟

   • نقل قول : سارادر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۷:۱۸:۱۵ پاسخ

    خواهش می کنم. من ۱۲ بهمن مشهد، شما کی و کجا هستی؟

 • کاربری : zhila65 ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : zhila65

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۰۸:۰۶

  کد دیدگاه : 252024

  پاسخ

  محل و تاریخ مصاحبه من بوشهر بیستم بهمنه.

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : زینبدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۱:۲۷:۱۷ پاسخ

   سلام ژیلا خانوم
   منم بوشهر ۲۱بهمن مصاحبه دارم.شما از خود بوشهر هستین؟میشه لطف کنید بعداز مصاحبه اینجا بگید که چه چیزهایی پرسیدن!
   من از کهگیلویه هستم.مرسی

   • نقل قول : zhila65در : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۴:۱۱:۱۱ پاسخ

    اره عزیزم من استان بوشهرم.چشم حتما

  • نقل قول : امیندر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۲:۱۷:۰۰ پاسخ

   منم از کهگیلویه هستم ولی برای مصاحبه باید برم تهران
   شما چه رشته ای امتحان دادید؟؟؟

   • نقل قول : zhila65در : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۴:۱۲:۴۹ پاسخ

    من اقتصاد بازرگانیم.زینب هم از کهگیلویه س پس چرا مکان مصاحبه تون فرق میکنه؟

    • نقل قول : زینبدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۵:۰۲:۱۴ پاسخ

     سلام عزیزم
     والا من خوندمم تعجب کردمکه چرا مکان مصاحبمون فرق داره.من رشته امار هستم و اتفاقا لیسانس هم بوشهر بودمبچه ها بنظرتون افیس هم میپرسن؟

     • نقل قول : adminدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۵:۱۰:۳۹ پاسخ

      دوستان نمونه مصاحبه های سایر بانکهارو که بالای صفحه هم لینکش رو قرار دادیم مطالعه بفرمایید

      • نقل قول : zhila65در : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۵:۵۵:۲۶

       عالی بود خیلی کمک کرد مرسییییییی ادمین :)

  • نقل قول : زینبدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۴:۲۰:۳۶ پاسخ

   سلام اقا امین
   من واسه متصدی امور بانکی امتحان دادم.اتفاقا واسه شما کامنت گذاشتم ولی فک کنم ندیدین.اما من نمیدونم چی باید بخونم واسه مصاحبه واقعا سردرگمم.من دهدشتی هستم و هیچ سهمیه ای هم ندارم.شما چی؟چندم مصاحبه شماست؟

   • نقل قول : امیندر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۶:۳۰:۴۲ پاسخ

    سلام زینب خانم
    من برا کارشناس حقوقی یاسوج امتحان دادم و ساکن لیکک( بهمئی) ام
    منم هیچ سهمه ای ندارم , دوشنبه باید تهران باشم برا مصاحبه
    فقط توکل کن بر خدا و استرس نداشته باش , بیشتر روحیه براشون مهمه , داداشمم کارشناس بانک دهدشته اونم میگه اعتماد به نفس و روحیه براشون خیلی مهمه
    من ک دارم درسای تخصصی حقوق رو میخونم

    • نقل قول : زینبدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۱۹:۴۶:۰۷ پاسخ

     سلام مجدد اقا امین
     ممنون از راهنماییهاتون.خداروشکر من اعتمادبنفسم عالیه.خودمم چندساله تدریس میکردم واسه همین درسهای تخصصی رشته رو اصلا مشکل ندارم.انشالله به امیدخدا با دست پر از تهران برگردین و خبر خوش موفقیتتون رو بشنویم.دعا فراموش نشه

     • نقل قول : امیندر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۲۰:۰۹:۲۳ پاسخ

      خییییلی خیییلی منون ایشالله شما هم در تمام مراحل مصاحبه و گزینش موفق باشید

 • کاربری : بامداد ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : بامداد

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۲۱:۵۷

  کد دیدگاه : 251827

  پاسخ

  آقا یه پیشنهاد .
  من هی میام تو این صفحه می گم نکنه چیزی بالا اضافه شده باشه
  میشه مواردی که دیگه الان کاربرد نداره رو به صورت لینک بذارید یا کمرنگ کنید و مواردی که بالا اضافه میکنید و از این به بعد نیازه بدونیم رو یه جوری متمایز کنید ؟ مثل همون باکس آبی بالا
  مثلا اون تجربه رو اضافه کردید من ندیده بودم تا مدتی :?

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۱۱/۰۸ ۲۲:۰۷:۳۹ پاسخ

   سلام تشکر از پیشنهاد به جا و خوبتون
   انشاءالله در اسرع وقت کاری میکنیم تا این مشکل رفع بشه
   موفق باشید

 • کاربری : ارشد نرم افزار ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : ارشد نرم افزار

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۲۰:۳۴

  کد دیدگاه : 251759

  پاسخ

  دوستان گیلانی لطفا جواب بدین چه تاریخی مصاحبه دارین؟من چابکسر قبول شدم نوزدهم مصاحبه دارم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : فارس-داراب ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : فارس-داراب

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۳

  کد دیدگاه : 251739

  پاسخ

  بچه های فارس(متصدی امور بانکی) چه روزی و چه ساعتی هستن؟
  من اصفهان-ساعت یازده و پنجاه دقیقه-دوازده بهمن

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : نبود... ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : نبود...

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۹:۲۳

  کد دیدگاه : 251686

  پاسخ

  سلام‌از من زده ۱۲ام اصفهان

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : بامداد ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : بامداد

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۷:۵۴

  کد دیدگاه : 251602

  پاسخ

  آقا من برا اینکه اصل مدرکم رو بگیرم باید دور ایران بچرخم !
  چون اون دفعه که رفتم بگیرم گفتند برو از مقطع قبلیت اصل رو بیار و دیگه موقعیت نشد و نگرفتم
  مدرک موقت دارم ، سری قبل که می خواستم یه ارگانی برم مصاحبه ارائه دادم ایراد نگرفتند
  الان چه کنم ؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۱۱/۰۸ ۱۷:۵۶:۳۳ پاسخ

   میتونید در ساعات اداری با مرکز گزینش پست بانک شهرتون تماس گرفته و سوال بفرمایید

   • نقل قول : بامداددر : ۹۳/۱۱/۰۸ ۱۸:۰۸:۰۱ پاسخ

    ممنون آقای امیری
    اما مگه هر شهری یک مرکز گزینش جدا داره ؟
    شماره مرکز گزینش تهران رو می تونید بدید؟

    • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۱۱/۰۸ ۱۸:۱۱:۳۵ پاسخ

     میتونید شماره همان مرکزی که آدرس آن برای دعوت به مصاحبه براتون ارسال شده از ۱۱۸ بگیرید

     • نقل قول : بامداددر : ۹۳/۱۱/۰۸ ۱۸:۲۲:۳۷ پاسخ

      ممنون جناب امیری. بله درست میگید .
      می بخشید یه لحظه تو هنگ بودم به فکر خودم نرسید :oops:

 • کاربری : بامداد ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : بامداد

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۴

  کد دیدگاه : 251574

  پاسخ

  لطفا مدارک زیر را روز مصاحبه به همراه داشته باشید :
  ۱-اصل و تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه
  ۲-اصل و تصویر کارت پایان خدمت
  ۳-یک قطعه عکس ۴×۳
  ۴-اصل و تصویر مدارک تحصیلی
  ۵-اصل و تصویر گواهینامه دوره های آموزشی
  ۶-سوابق تجربی
  ۷-مستنداتی که بیانگر استفاده از سهمیه جانبازان ، شهدا و اسرا باشد .

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : نرم افزار ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : نرم افزار

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۱

  کد دیدگاه : 251573

  پاسخ

  دوستان لطفا راهنمایی کنین حتما باید اصل مدرک رو برد یا گواهی موقت کفایت میکنه.در ضمن منظور از مصاحبه عمومی چیه؟
  جناب ادمین میشه راهنمایی کنین

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۱۱/۰۸ ۱۷:۳۴:۴۵ پاسخ

   تا جایی که بنده مطلع هستم اصل گواهی دانشگاهی و تحصیلتون نیاز هست
   شما میتونید با گذاشتن چک امانی پیش دانشگاهی که گواهی تحصیلتون و دارند بطور موقت اصل گواهی و ازشون بگیرید، البته بعد از مراحل اولیه تمامی مدارک شما از طرف پست بانک بهتون برگردونه میشه
   مصاحبه عمومی در رابطه با سوالات شخصی و خانوادگی (معرفی خودتون ،نوع پوشش و انجام فرایض دینیتون) سوالات روانشناسی ساده و سوالات تخصصی از رشته خودتون، هستش

  • نقل قول : نرم افزاردر : ۹۳/۱۱/۰۸ ۱۷:۳۹:۰۶ پاسخ

   ممنون از راهنماییتون

 • کاربری : سارا ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : سارا

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۷

  کد دیدگاه : 251557

  پاسخ

  سلام نتایج اعلام شد.
  منظورشون از مصاحبه عمومی چیه؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۱/۰۸ ۱۶:۵۷:۵۵ پاسخ

   منظورم تاریخ مصاحبه بود :D

 • کاربری : امین ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  کاربری : امین

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۱

  کد دیدگاه : 251552

  پاسخ

  سلام دوستان
  یه بار دیگه به اعلام نتایجتون سر بزنید , تاریخ و محل مصاحبه مشخص شده
  من که سیزدهم باید تهران باشم

  ۰+ پاسخ
1 24 25 26

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.