امروز سه شنبه ۹۵/۰۳/۰۴
ارسال آگهی رایگان
صفحه اصلیآگهی استخدام آگهی استخدام آذربایجان شرقی آگهی استخدام آذربایجان غربی آگهی استخدام اردبیل آگهی استخدام اصفهان آگهی استخدام البرز آگهی استخدام ایلام آگهی استخدام بوشهر آگهی استخدام تهران آگهی استخدام چهارمحال و بختیاری آگهی استخدام خراسان جنوبی آگهی استخدام خراسان رضوی آگهی استخدام خراسان شمالی آگهی استخدام خوزستان آگهی استخدام زنجان آگهی استخدام سمنان آگهی استخدام سیستان و بلوچستان آگهی استخدام فارس آگهی استخدام قزوین آگهی استخدام قم آگهی استخدام کردستان آگهی استخدام کرمان آگهی استخدام کرمانشاه آگهی استخدام کهگیلویه و بویراحمد آگهی استخدام گلستان آگهی استخدام گیلان آگهی استخدام لرستان آگهی استخدام مازندران آگهی استخدام مرکزی آگهی استخدام هرمزگان آگهی استخدام همدان آگهی استخدام یزد استخدام بانک ها مجله ایران استخداماستخدام پست بانک ایران (اعلام نتایج)

استخدام پست بانک ایران (اعلام نتایج)

آزمون استخدامی پست بانک
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


آزمون-استخدامی-پست-بانکجهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی پست بانک در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید

*مباحث آموزشی مصاحبه (رایگان)..
آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان)
لیست رویداد های مهم تقویم شمسی و قمری (مناسب مصاحبه استخدامی)
جهت مطالعه جزوه تکنیک های مهم مصاحبه رفتاری اینجا کلیک کنید (رایگان)

آیا میدانید بخش روانشناسی مصاحبه استخدامی شما شامل چه سوالاتی است؟ (رایگان)


سوالات متدوال شما:  (توجه مهم: با توجه به کپی برداری این بخش توسط سایتهای دیگر از سایت ایران استخدام به صورت تغییر محتوا و بدون ذکر منبع، مسئولیتی در قبال موارد کپی شده در سایتهای دیگر بر عهده سایت ایران استخدام نخواهد بود)

با توجه به سوالات متعدد شما کاربران گرامی تماسی از سمت سایت ایران استخدام با مجری آزمون جهت پاسخگویی به تعدادی از سوالات متداول کاربران سایت گرفته شد که پاسخ های دریافت شده به شرح زیر به اطلاع شما عزیزان میرسد:

سوال ایران استخدام: چرا مواد آزمون تخصصی برای عناوین شغلی متصدی امور بانکی و نگهبان مشخص نشده است ولی مواد آزمون تخصصی برای کارشناس ارزی و کارشناس حقوقی درج گردیده است؟

پاسخ: رشته های کارشناس ارزی و کارشناس حقوقی مشخص و هم ردیف است و بنابراین موارد آزمون تخصصی رشته رو شامل خواهند بود، منتها برای رشته های شغلی متصدی امور بانکی و نگهبان چون رشته های مختلفی امکانثبت نام را دارند، بنابرای مواد آزمون این رشته ها شامل مواد عمومی خواهد بود.

سوال ایران استخدام: آیا دارندگان مدرک بالاتر میتوانند  با مدرک پایین تر خود شرکت کنند؟
پاسخ: مشکلی نیست.

سوال ایران استخدام: آیا کسی که در مقطع بالاتری در حال تحصیل است میتواند با مدرک (مقطع) پایین تر خود شرکت کند؟

پاسخ: مشکلی نیست.

سوال ایران استخدام: آیا سهمیه ای برای این آزمون در نظر گرفته نشده است:

پاسخ: خیر

سوال ایران استخدام: آیا  افراد غیر بومی از استان دیگر میتوانند شرکت نمایند:

پاسخ: خیر، اما امکان ثبت نام از شهرستان های موجود در یک استان برای شهرستان های دیگر آن استان به شرط حاصل بودن شرایط بومی مندرج در آگهی منعی ندارد.

سوال ایران استخدام: در بخش رشته های های مجار برای شرکت در عنوان شغلی متصدی امور بانکی، رشته کامپیوتر بدون ذکر گرایش درج شده است، چه گرایش و رشته هایی مربوط به این رشته میتوانند شرکت کنند؟

پاسخ: اطلاعی ندارم! اجازه بدید بررسی کنیم اگر مورد مبهمی در این خصوص بود در اطلاعیه تصحیح میکنیم.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید


استخدام پست بانک ایران – اسفند ۹۴

پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید . بر این اساس داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام به نشانی اینترنتی www.postbank.ir مراجعه کنند .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

الف- شرایط عمومی

۱- تابعیت ایران ومتعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد )

تذکر۱ : تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .

تذکر۲ : برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی درصورت موفقیت در مراحل مربوطه ، تایید مراجع پزشکی مورد نظر بانک مبنی بر بلا مانع بودن همکاری الزامی است .

۴- حداکثر سن متقاضیان:

۱- دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ۳۲ سال تمام(متولدین ۶۲/۱۱/۰۱ به بعد)

۲- دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ۳۰ سال تمام(متولدین ۶۴/۱۱/۰۱ به بعد)

۳- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم ۲۸ سال(متولدین ۶۶/۱۱/۰۱ به بعد)

تبصره ۱: مدت خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود .

تبصره ۲:سوابق کاری مرتبط و قابل قبول و ارائه در بخش ارزی به حداکثر سن داوطلب متقاضی شغل کارشناس ارزی اضافه می شود.

تبصره ۳:افرادی که در واحد های اجرائی پست بانک به مدت سه سال همکاری داشته اند مدت سنوات مذکور مطابق با اسناد مثبته به سن داوطلب اضافه خواهد شد .

تبصره ۴: براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان همکاری ، شرایط سن افراد متقاضی از خانواده های شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها( همسر، فرزندان ) در صورت ارائه گواهی معتبر از سوی مراجع ذیصلاح تا پنج سال افزایش می یابد.

۵- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

۶- عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردد و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی ) .

۷- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

۸- بومی بودن :

داوطلبان در صورتی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی تلقی می شوند و می توانند درآزمون همکاری با بانک شرکت نمایند :

۱-۸ – شهرستان یا استان محل تولد داوطلب وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.

۲-۸- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای  بکارگیری متقاضی یکی باشد .

۳-۸- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری طی کرده باشد.

۴-۸- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری را داشته باشند .(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

۵-۸-مبنای تشخیص بومی بودن استان و شهرستان ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تبصره : بکارگیری و جذب افراد صرفاً بصورت بومی شهر / شهرستان صورت پذیرفته و امکان جابجائی محل خدمت حداقل در یک دوره ۱۰ ساله وجود نخواهد داشت

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

ب – شرایط اختصاصی

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس ) با حداقل معدل ۱۴ از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

تبصره ۱ : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان آزمون می بایست قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .

(* ) سلامت جسمانی و آمادگی بدنی برای شغل نگهبانی می بایست به تائید پزشکان معتمد بانک برسد .

(**) متقاضیان شغل کارشناس ارزی می بایست تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشند

جهت دریافت جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده لیست محل خدمت در هر یک از رشته شغلی اینجا کلیک کنید

ج-مواد آزمون

جهت مشاهده مواد آزمون عمومی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده مواد آزمون عمومی اینجا کلیک کنید

۲- نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

(( داوطلبان برای همکاری با بانک فقط می توانند در یکی از شغل های متصدی امور بانکی ، کارشناس (ارزی ) ، کارشناس حقوقی و نگهبان در یک محل ثبت نام نمایند.))

۱-کلیه متقاضیان واجد شرایط ایستی از روز یک شنبه ۹۴/۱۲/۲۴ لغایت  جمعه ۹۴/۱۲/۲۶ پا مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.postbank.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط همکاری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و اسکن نمودن یک قطعه عکس جدید با فرمت jpgو ابعاد ۴۰۰*۳۰۰ و حداکثر ۴۲۰*۳۲۰ پیکسل در فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری و یادداشت آن اقدام نمایند .

۲-کلیه متقاضیان می بایست پس از ثبت نام الکترونیکی تا روز برگزاری آزمون متعاقباً ضمن مراجعه به سایت فوق الذکر نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

۳- داوطلبین می بایستی مبلغ ۴۵۰.۰۰۰ ریال را از طریق درگاه اینترنتی به حساب پست بانک ایران واریز نمایند.

۴- زمان دریافت کارت ورود  به آزمون

  کارت شرکت در آزمون از روز ۹۵/۰۱/۲۴ لغایت ۹۵/۰۱/۲۶ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سایت پست بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید . روز و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

تبصره: همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون به همراه مدرک شناسائی عکس دار معتبر (کارت ملی/شناسنامه) در روز برگزاری آزمون الزامی است .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

– تذکرات مهم:

۱- چنانچه در هر مرحله از بررسی های بانک مشخص شود متقاضی اطلاعات نادرست به بانک ارائه نموده است ، متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد .

۲- مصاحبه عمومی و تخصصی به میزان ۴ برابر ظرفیت مورد نیاز انجام خواهد شد و کسب حداقل نمره ۷۰ (از نمره ۱۰۰) برای قبولی نهائی الزامی است و در صورت عدم کسب حد نصاب امتیاز توسط ۴ نفر شرکت کننده از نفرات بعدی مصاحبه بعمل خواهد آمد .

۳- امتیاز ۶۰ برای مصاحبه تخصصی و ۴۰ برای مصاحبه عمومی لحاظ گردیده است .

۴-در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد .

۵- هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۶- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با فرد ایجاد نمی نماید و بانک در بکارگیری نهایی افراد مختار است .

۷- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می پذیرد و داوطلب لازم است از هرگونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست خودداری نمایند .

۸- نتایج آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.postbank.ir و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود .

۹- از چهار برابر  تعداد پذیرفته شدگان در آزمون کتبی ،مصاحبه حضوری و گزینش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذیرفته شده پس از طی کلیه مراحل در واحدهای مشخص شده بانک بکار گرفته خواهد شد از این رو صرف قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه ،حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

۱۰- ارتقاء مدرک تحصیلی پس از  عقد قرارداد همکاری فی مابین با تشخیص بانک بوده ارائه مدرک بالاتر هیچ حقی را برای کارکنان ایجاد نخواهد کرد .

۱۱-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی .

۱۲- نداشتن تعهد انجام کار درسایر سازمانها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت ویا نهادهای انقلابی .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده آگهی در سایت رسمی پست بانک ایران  اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام سال ۹۳ پست بانک ایران:

جهت مشاهده آگهی سال ۹۳ پست بانک اینجا کلیک کنید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل ارسال آگهی رایگان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۶,۷۱۰ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : hamid ارسال : 95/03/04

  کاربری : hamid

  ارسال : 95/03/04

  ساعت ارسال : 12:46

  کد دیدگاه : 794463

  پاسخ

  دوستان عزیز هفته اینده تماس برای دعوت به مصاحبه انجام میشه برای نگهبانی کلا ۹ نفر برمیدارن در تهران

 • کاربری : سعید ارسال : 95/03/04

  کاربری : سعید

  ارسال : 95/03/04

  ساعت ارسال : 10:54

  کد دیدگاه : 794262

  پاسخ

  تورو خدا جواب بدین اول مدارک بررسی میشه بعد دعوت میشن یا همه مصاحبه دعوت میشن همه تورو قران جواب بدین

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/03/04 11:24:34 پاسخ

   اول مدارک برسی میشه اگه شرایطو داشتی بعد دعوت میشی مصاحبه

  • نقل قول : کسریدر : 95/03/04 11:36:13 پاسخ

   مسلما مدارک بررسی میشه و افرادی که مدارکشون تطبیق داشته باشه با آگهی و اطلاعات داده شده دعوت به مصاحبه میشن…

 • کاربری : کمال ارسال : 95/03/04

  کاربری : کمال

  ارسال : 95/03/04

  ساعت ارسال : 10:30

  کد دیدگاه : 794222

  پاسخ

  سلام تا حالا کسی رو واسه مصاحبه دعوت کردن

 • کاربری : مرتضي ارسال : 95/03/04

  کاربری : مرتضي

  ارسال : 95/03/04

  ساعت ارسال : 09:49

  کد دیدگاه : 794174

  پاسخ

  سلام بچه ها
  کسی میدونه مصاحبه
  زمانش کیه؟

 • کاربری : م ارسال : 95/03/04

  کاربری : م

  ارسال : 95/03/04

  ساعت ارسال : 09:36

  کد دیدگاه : 794160

  پاسخ

  آقا هر کی ترتیب دعوتو به مصاحبه میدونه ممنون میشم بگه تا همه استفاده کنند.

 • کاربری : م ارسال : 95/03/04

  کاربری : م

  ارسال : 95/03/04

  ساعت ارسال : 09:34

  کد دیدگاه : 794154

  پاسخ

  سلام admin جان شما یا هر کدوم از بچه ها میدونید اگه مصاحبه تو تهران باشه یا جایی دیگه ترتیب دعوت به مصاحبه چطوره بر چه اساسی دعوت میکنن.

  • نقل قول : adminدر : 95/03/04 09:56:24 پاسخ

   ترتیب دعوت به مصاحبه ها مسئله مهمی نیست.

   • نقل قول : مدر : 95/03/04 10:20:03 پاسخ

    می خوام بدونم حدودا کی دعوت میشم برای این پرسیدم چون برنامه ریزی می خوام بکنم.

    • نقل قول : adminدر : 95/03/04 11:13:58 پاسخ

     باور بفرمایید غیر قابل پیش بینی هست. اصلا روال خاصی براش نیست. معمولاً برنامه ریزی قبلی براش نیست. و..

 • کاربری : hamid ارسال : 95/03/03

  کاربری : hamid

  ارسال : 95/03/03

  ساعت ارسال : 23:00

  کد دیدگاه : 793841

  پاسخ

  سلام “داوطلب” عزیز خوبی؟ ممنون از راهنمایی های خوبت . یه سوال داشتم . بعد اینکه مصاحبه رفتیم جوابش چند روز بعد اعلام میشه ؟ آیا کسی تو مصاحبه مردود بشه اطلاع رسانی میشه بهش یا فقط به قبولی ها اطلاع رسانی میشه؟و آیا بعذ از قبولی در مصاحبه دعوت به پزشکی شروع میشه یا مصاحبه عقیدتی؟ ممنون

 • کاربری : قاسم ارسال : 95/03/03

  کاربری : قاسم

  ارسال : 95/03/03

  ساعت ارسال : 21:51

  کد دیدگاه : 793739

  پاسخ

  سلام به همه دوستانی که قبول شدن و همچنین دوستانی که نشدن
  به همه قبول شده ها تبریک میگم
  برای اونایی هم که قبول نشدن آرزو موفقیت میکنم
  چندتا نکته میخوام بگم
  اول اینکه من خودم چند ماهیی میشه که کارمند بانک شدم البته یک بانک دیگه
  دوم اینکه بدون هیچ پارتی و پارتی بازی
  امیدتون به خدا باشه
  مطمئن باشید در ادامه راه هم موفق میشید
  سوم خودتون رو خوب واسه مصاحبه تخصصی شامل:
  تخصصی رشته خودتون
  سوالات کامپیوتر
  سوالات بانکداری
  در ضمن در مورد رفتار کارمند بانک هم خیلی سوال میکنن شخصیت کارمند چجوریه بر مشتری مداری تاکید کنید
  بر رازداربودن و امانت داری کارمند بانک بر مرتب بودن و…
  در ضمن واسه آقایون محترم حتما هر مرحله که رفتید مصاحبه با کت شلوار رسمی برید خانوما هم با چادر یا مانتو اداری
  بازم سوالی داشتید بنده در خدمتم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم
  کارخوبه خدا درست کنه سلطان محمود …. کیه؟

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/03/04 09:19:36 پاسخ

   بهتون تبریک میگم آقا قاسم…
   ایشالا همیشه توی زندگیتون شاد و سالم باشید.
   ممنونم از راهنمایی عالیتون.
   واسه ماهم دعا کنید …
   من ۴ ساله دنبال کارم …
   آخرین شانس استخدامیمه از نظر سنی.
   ی سوال جناب … متاهلی مزیت داره یا نه ؟
   خدا کنه نداشته باشه :(
   دعامون کنید ….
   بازم اگه نکته ای رو لازم میدونید بفرمایید…

  • نقل قول : Mohammadدر : 95/03/04 09:32:13 پاسخ

   سلام؛
   ممنون از راهنماییاتون؛
   اینکه میگید تخصصی رشته خودتون…الان من رشتم کامپیوتره
   یعنی انتظار داشته باشم مثلاً طراحی الگوریتم سوال کنن؟ (مسلماً همچین دروسی رو نمی‌شه براحتی مرور هم کرد!)

  • نقل قول : مدر : 95/03/04 12:13:11 پاسخ

   یه آشنایی با رشتت در حد معقول داشته باش اخه طراحی الگوریتم به چه درد بانک می خوره .

1 134 135 136

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.