امروز سه شنبه ۹۵/۰۷/۰۶
کتاب استخدامی
صفحه اصلیاستخدام بانک هااستخدام پست بانک ایران (مشورتی)

استخدام پست بانک ایران (مشورتی)

آزمون استخدامی پست بانک
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


آزمون-استخدامی-پست-بانکجهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی پست بانک در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی پست بانک در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید

*مباحث آموزشی مصاحبه (رایگان)..
آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان)
لیست رویداد های مهم تقویم شمسی و قمری (مناسب مصاحبه استخدامی)
جهت مطالعه جزوه تکنیک های مهم مصاحبه رفتاری اینجا کلیک کنید (رایگان)

آیا میدانید بخش روانشناسی مصاحبه استخدامی شما شامل چه سوالاتی است؟ (رایگان)


پیگیری سایت ایران استخدام در خصوص از سرگیری روند استخدامی پست بانک ایران:

با توجه به درخواست شما کارجویان گرامی، تماسی در جهت پیگیری وضعیت استخدامی پست بانک ایران از طرف سایت ایران استخدام گرفته شد.

توضیحات ارائه شده توسط مسئول مربوطه:
ادامه روند استخدامی پست بانک با توجه به قانون جدید وضع شده منوط به کسب مجوز است که با توجه به نیاز شدید پست بانک ایران به جذب نیرو این پیگیری ها با تمام توان در حال انجام است.
زمان خاصی برای از سرگیری ادامه روند مراحل این آزمون استخدامی قابل تعیین نیست، اما با توجه به نیاز شدید پست بانک به نیروهای جدید مسلماً تمام تلاش برای از سرگیری هرچه سریع تر خواهد بود.

در خصوص خبر منتشر شده از استان اردبیل با توجه به نیاز بسیار ضروری که آنها به نیروهای جدید دارند از سرگیری روند استخدامی برای آن استان انجام شده است. (هنوز شروع به کاری در آن استان نبوده و بلکه مراحل استخدامی در حال طی شدن است)


خبر ۴ خرداد ۹۵: اعلام زمان مصاحبه آزمون استخدامی پست بانک ایران:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، زمان مصاحبه های استخدامی پست بانک اعلام شد.

جهت مشاهده زمان اعلام مصاحبه ها اینجا کلیک نمایید


سوالات متدوال شما:  (توجه مهم: با توجه به کپی برداری این بخش توسط سایتهای دیگر از سایت ایران استخدام به صورت تغییر محتوا و بدون ذکر منبع، مسئولیتی در قبال موارد کپی شده در سایتهای دیگر بر عهده سایت ایران استخدام نخواهد بود)

با توجه به سوالات متعدد شما کاربران گرامی تماسی از سمت سایت ایران استخدام با مجری آزمون جهت پاسخگویی به تعدادی از سوالات متداول کاربران سایت گرفته شد که پاسخ های دریافت شده به شرح زیر به اطلاع شما عزیزان میرسد:

سوال ایران استخدام: چرا مواد آزمون تخصصی برای عناوین شغلی متصدی امور بانکی و نگهبان مشخص نشده است ولی مواد آزمون تخصصی برای کارشناس ارزی و کارشناس حقوقی درج گردیده است؟

پاسخ: رشته های کارشناس ارزی و کارشناس حقوقی مشخص و هم ردیف است و بنابراین موارد آزمون تخصصی رشته رو شامل خواهند بود، منتها برای رشته های شغلی متصدی امور بانکی و نگهبان چون رشته های مختلفی امکانثبت نام را دارند، بنابرای مواد آزمون این رشته ها شامل مواد عمومی خواهد بود.

سوال ایران استخدام: آیا دارندگان مدرک بالاتر میتوانند  با مدرک پایین تر خود شرکت کنند؟
پاسخ: مشکلی نیست.

سوال ایران استخدام: آیا کسی که در مقطع بالاتری در حال تحصیل است میتواند با مدرک (مقطع) پایین تر خود شرکت کند؟

پاسخ: مشکلی نیست.

سوال ایران استخدام: آیا سهمیه ای برای این آزمون در نظر گرفته نشده است:

پاسخ: خیر

سوال ایران استخدام: آیا  افراد غیر بومی از استان دیگر میتوانند شرکت نمایند:

پاسخ: خیر، اما امکان ثبت نام از شهرستان های موجود در یک استان برای شهرستان های دیگر آن استان به شرط حاصل بودن شرایط بومی مندرج در آگهی منعی ندارد.

سوال ایران استخدام: در بخش رشته های های مجار برای شرکت در عنوان شغلی متصدی امور بانکی، رشته کامپیوتر بدون ذکر گرایش درج شده است، چه گرایش و رشته هایی مربوط به این رشته میتوانند شرکت کنند؟

پاسخ: اطلاعی ندارم! اجازه بدید بررسی کنیم اگر مورد مبهمی در این خصوص بود در اطلاعیه تصحیح میکنیم.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید


استخدام پست بانک ایران – اسفند ۹۴

پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید . بر این اساس داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام به نشانی اینترنتی www.postbank.ir مراجعه کنند .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

الف- شرایط عمومی

۱- تابعیت ایران ومتعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد )

تذکر۱ : تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .

تذکر۲ : برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی درصورت موفقیت در مراحل مربوطه ، تایید مراجع پزشکی مورد نظر بانک مبنی بر بلا مانع بودن همکاری الزامی است .

۴- حداکثر سن متقاضیان:

۱- دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ۳۲ سال تمام(متولدین ۶۲/۱۱/۰۱ به بعد)

۲- دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ۳۰ سال تمام(متولدین ۶۴/۱۱/۰۱ به بعد)

۳- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم ۲۸ سال(متولدین ۶۶/۱۱/۰۱ به بعد)

تبصره ۱: مدت خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود .

تبصره ۲:سوابق کاری مرتبط و قابل قبول و ارائه در بخش ارزی به حداکثر سن داوطلب متقاضی شغل کارشناس ارزی اضافه می شود.

تبصره ۳:افرادی که در واحد های اجرائی پست بانک به مدت سه سال همکاری داشته اند مدت سنوات مذکور مطابق با اسناد مثبته به سن داوطلب اضافه خواهد شد .

تبصره ۴: براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان همکاری ، شرایط سن افراد متقاضی از خانواده های شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها( همسر، فرزندان ) در صورت ارائه گواهی معتبر از سوی مراجع ذیصلاح تا پنج سال افزایش می یابد.

۵- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

۶- عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردد و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی ) .

۷- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

۸- بومی بودن :

داوطلبان در صورتی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی تلقی می شوند و می توانند درآزمون همکاری با بانک شرکت نمایند :

۱-۸ – شهرستان یا استان محل تولد داوطلب وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.

۲-۸- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای  بکارگیری متقاضی یکی باشد .

۳-۸- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری طی کرده باشد.

۴-۸- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری را داشته باشند .(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

۵-۸-مبنای تشخیص بومی بودن استان و شهرستان ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تبصره : بکارگیری و جذب افراد صرفاً بصورت بومی شهر / شهرستان صورت پذیرفته و امکان جابجائی محل خدمت حداقل در یک دوره ۱۰ ساله وجود نخواهد داشت

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

ب – شرایط اختصاصی

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس ) با حداقل معدل ۱۴ از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

تبصره ۱ : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان آزمون می بایست قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .

(* ) سلامت جسمانی و آمادگی بدنی برای شغل نگهبانی می بایست به تائید پزشکان معتمد بانک برسد .

(**) متقاضیان شغل کارشناس ارزی می بایست تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشند

جهت دریافت جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده لیست محل خدمت در هر یک از رشته شغلی اینجا کلیک کنید

ج-مواد آزمون

جهت مشاهده مواد آزمون عمومی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده مواد آزمون عمومی اینجا کلیک کنید

۲- نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

(( داوطلبان برای همکاری با بانک فقط می توانند در یکی از شغل های متصدی امور بانکی ، کارشناس (ارزی ) ، کارشناس حقوقی و نگهبان در یک محل ثبت نام نمایند.))

۱-کلیه متقاضیان واجد شرایط ایستی از روز یک شنبه ۹۴/۱۲/۲۴ لغایت  جمعه ۹۴/۱۲/۲۶ پا مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.postbank.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط همکاری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و اسکن نمودن یک قطعه عکس جدید با فرمت jpgو ابعاد ۴۰۰*۳۰۰ و حداکثر ۴۲۰*۳۲۰ پیکسل در فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری و یادداشت آن اقدام نمایند .

۲-کلیه متقاضیان می بایست پس از ثبت نام الکترونیکی تا روز برگزاری آزمون متعاقباً ضمن مراجعه به سایت فوق الذکر نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

۳- داوطلبین می بایستی مبلغ ۴۵۰.۰۰۰ ریال را از طریق درگاه اینترنتی به حساب پست بانک ایران واریز نمایند.

۴- زمان دریافت کارت ورود  به آزمون

  کارت شرکت در آزمون از روز ۹۵/۰۱/۲۴ لغایت ۹۵/۰۱/۲۶ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سایت پست بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید . روز و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

تبصره: همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون به همراه مدرک شناسائی عکس دار معتبر (کارت ملی/شناسنامه) در روز برگزاری آزمون الزامی است .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

– تذکرات مهم:

۱- چنانچه در هر مرحله از بررسی های بانک مشخص شود متقاضی اطلاعات نادرست به بانک ارائه نموده است ، متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد .

۲- مصاحبه عمومی و تخصصی به میزان ۴ برابر ظرفیت مورد نیاز انجام خواهد شد و کسب حداقل نمره ۷۰ (از نمره ۱۰۰) برای قبولی نهائی الزامی است و در صورت عدم کسب حد نصاب امتیاز توسط ۴ نفر شرکت کننده از نفرات بعدی مصاحبه بعمل خواهد آمد .

۳- امتیاز ۶۰ برای مصاحبه تخصصی و ۴۰ برای مصاحبه عمومی لحاظ گردیده است .

۴-در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد .

۵- هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۶- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با فرد ایجاد نمی نماید و بانک در بکارگیری نهایی افراد مختار است .

۷- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می پذیرد و داوطلب لازم است از هرگونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست خودداری نمایند .

۸- نتایج آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.postbank.ir و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود .

۹- از چهار برابر  تعداد پذیرفته شدگان در آزمون کتبی ،مصاحبه حضوری و گزینش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذیرفته شده پس از طی کلیه مراحل در واحدهای مشخص شده بانک بکار گرفته خواهد شد از این رو صرف قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه ،حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

۱۰- ارتقاء مدرک تحصیلی پس از  عقد قرارداد همکاری فی مابین با تشخیص بانک بوده ارائه مدرک بالاتر هیچ حقی را برای کارکنان ایجاد نخواهد کرد .

۱۱-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی .

۱۲- نداشتن تعهد انجام کار درسایر سازمانها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت ویا نهادهای انقلابی .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده آگهی در سایت رسمی پست بانک ایران  اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام پست بانک ایران سال ۹۳:

جهت مشاهده آگهی استخدام پست بانک در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۸,۶۹۷ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : یا مهدی ارسال : 95/07/06

  کاربری : یا مهدی

  ارسال : 95/07/06

  ساعت ارسال : 04:48

  کد دیدگاه : 932764

  پاسخ

  دوستان گل طبق بیانات پی گیری ادمین ۲۸ شهریور و و طبق اظهارات یه مسئولی نتایج شنبه هفته بعد به حول قوه الهی اعلام میشه.فقط دعا کنین هرکی خیلی نیاز مبرم داره قبول شه.درضمن این مسئوله ک گفت بهم تهران نیست و بنده به تهران زنگ نزدم گفتم ک سوال پیش نیاد.فقط راجب کی و کجا مسئول نپرسین که معذورم فقط دعا کنین این بار حرفشون حرف باشه و شنبه بیاد.اگه امکانش هست واسه این خبر یه صلوات واسه حل شدن مشکلم بفرستید.ممنونم
  یاحق

  • نقل قول : Sajad az bndدر : 95/07/06 10:58:07 پاسخ

   اللهم صلی علی محمد وآل محمد :)

 • کاربری : جویای کار ارسال : 95/07/05

  کاربری : جویای کار

  ارسال : 95/07/05

  ساعت ارسال : 21:55

  کد دیدگاه : 932584

  پاسخ

  عرض سلام و ادب خدمت تمامی کارجویان گرامی؛
  از استان خراسان شمالی به شخصی تماس گرفته شده ؟؟؟ مانه و سملقان ؟؟؟
  ممنون میشم اطلاع بدین …………….

  • نقل قول : یا مهدیدر : 95/07/06 04:35:09 پاسخ

   سلام دوست عزیز من واسه بجنوردم تماسی نگرفتن کمکان منتظریم.شما چندم مصاحبه رفتی؟

  • نقل قول : مرتضيدر : 95/07/06 11:21:49 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   به من تماسی گرفته نشده
   اگه بتونیم تمام افرادی که برای مصاحبه از مانه وسملقان رفتن بشناسیم
   خیلی خوبه

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/05

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/07/05

  ساعت ارسال : 14:13

  کد دیدگاه : 932202

  پاسخ

  سلام
  استان کرمانشاه با کسی تماس نگرفتن
  یا کسی به سرپرستی زنگ نزده از نتایج مطلع بشه؟

  • نقل قول : ناشناس تردر : 95/07/05 15:28:54 پاسخ

   نه برادر زنگ نزدن

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/05 17:53:05 پاسخ

   سلام من امروز زنگ زدم گفتن تا آخر مهر
   صبر ایوب هم کم میاره در مقابل اینا واقعا

 • کاربری : امید ارسال : 95/07/05

  کاربری : امید

  ارسال : 95/07/05

  ساعت ارسال : 14:12

  کد دیدگاه : 932200

  پاسخ

  دوستانی که قبول شدن بهتون تبریک میگم
  کیا سهمیه بنیاد شهید بودن؟

 • کاربری : من ارسال : 95/07/05

  کاربری : من

  ارسال : 95/07/05

  ساعت ارسال : 13:19

  کد دیدگاه : 932131

  پاسخ

  دوستان عزیز خراسان رضوی که حدودا دو هفته قبل مدارکشونو به سرپرستی شعب استان تحویل دادند ،واسه سایر مراحل گزینش دعوت شدن.انشاا.. بعد از اینکه حضور پیدا کردیم و از روند کار اگاهی پیدا کردیم،واسه سایر دوستانی که منتظر اعلام نتایج هستن ،خبرهای تکمیلی رو همینجا واستون میذارم.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/05 14:31:03 پاسخ

   با سلام عرض تشکر

 • کاربری : ... ارسال : 95/07/05

  کاربری : ...

  ارسال : 95/07/05

  ساعت ارسال : 11:03

  کد دیدگاه : 932001

  پاسخ

  سلام،دوستان از استان همدان به کسی زنگ زدن؟برای کدوم شهرستان ها بوده؟

  • نقل قول : ادر : 95/07/05 11:23:55 پاسخ

   خیر زنگ نزدن

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/05 13:20:17 پاسخ

   نه نزدن.
   من بهار.
   شما ها چی؟

   • نقل قول : ادر : 95/07/05 16:22:46 پاسخ

    سلام، داداش ازبهارچندنفرشرکت کردند،اطلاع دارید؟شما برای چه شغلی شرکت کرده اید؟؟سهمیه هم داری؟

    • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/05 17:48:13 پاسخ

     شما مگه بهاری؟
     ۵نفر بودن اون روز.
     نه سهمیه ندارم.
     شما چی؟

     • نقل قول : ادر : 95/07/05 20:02:16 پاسخ

      بله بهاریم،شماساعت چند رفتید مصاحبه،؟

     • نقل قول : ا:-)در : 95/07/05 20:05:51 پاسخ

      بله بچه بهارم،شما ساعت چندرفتیدبرا ی مصاحبه،من سهمیه دارم

      • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/05 20:15:57

       ساعت ۵ اینا

      • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/05 20:16:48

       متولد چند هستید؟

  • نقل قول : مدر : 95/07/05 13:43:08 پاسخ

   نه نزدن از شهرستانهای همدان ،همدان همیشه اخر از همه است.

 • کاربری : دوست ارسال : 95/07/05

  کاربری : دوست

  ارسال : 95/07/05

  ساعت ارسال : 10:48

  کد دیدگاه : 931983

  پاسخ

  سلام..
  دوستانی که باهاشون تماس گرفتن لطفا زیر این پست استانشون رو بگن…
  احساس میکنم بیشتر از ۶ استان شدن!!!!!

 • کاربری : mohsen taheri ارسال : 95/07/04

  کاربری : mohsen taheri

  ارسال : 95/07/04

  ساعت ارسال : 20:16

  کد دیدگاه : 931571

  پاسخ

  از دوستان تهران خواهش میکنم که به اولین کسی که زنگ زدند در این صفحه به دیگران هم خبر بدهند

 • کاربری : سیدمسعود امیری ارسال : 95/07/04

  کاربری : سیدمسعود امیری

  ارسال : 95/07/04

  ساعت ارسال : 09:14

  کد دیدگاه : 930784

  پاسخ

  سلام دوستان
  از استان هرمزگان با کسی تماس نگرفتن ؟؟؟

  • نقل قول : Sajad az bndدر : 95/07/04 09:54:49 پاسخ

   خیر دوست عزیز

 • کاربری : یا مهدی ارسال : 95/07/04

  کاربری : یا مهدی

  ارسال : 95/07/04

  ساعت ارسال : 04:04

  کد دیدگاه : 930699

  پاسخ

  دوستان ب اونایی ک زنگ زدن خواستم بدونم از تهران زنگ میزنن یا مرکز استان چون تماس گرفتن بامن نتونستم جواب بدم گفتم شاید از پست بانکه

  • نقل قول : امیددر : 95/07/04 09:06:40 پاسخ

   شماره ۰۲۱۲۹۰۰ هم دو هفته پیش با من تماس گرفت گوشی همرام نبود بعد هم که تماس گرفتم میگفت این خط تماس ورودی نمیپذیرد
   دیگه نفهمیدم مال کجا بود شاید مال پست بانک بوده
   شماره تماس با شما مثل این شماره نبود؟

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/04 14:02:25 پاسخ

    برا من از مرکز استان زنگ زدن

    • نقل قول : یا مهدیدر : 95/07/05 02:04:19 پاسخ

     نه دوست عزیز مرکز استان بود

  • نقل قول : علیدر : 95/07/04 12:42:00 پاسخ

   نگران نباش.کسی قبول شده باشه هم به شماره خودش هم منزل زنگ میزنن اگه اون یکی در دسترس نباشه.انقد زنگ میزنن تا بالاخره جواب بده. نگرانی نداره.

 • کاربری : محمد ارسال : 95/07/04

  کاربری : محمد

  ارسال : 95/07/04

  ساعت ارسال : 00:01

  کد دیدگاه : 930638

  پاسخ

  سلام برا من امروز اومده بودن تحقیق استان فارس به امید موفقیت روز افزون برا همه

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/04 08:19:36 پاسخ

   سلام دوست عزیز.
   خداروشکر.
   موفق باشید .
   چی پرسیده بودن؟
   از چند تا از همسایه هاتون سوال کرده بودند؟
   ممنون از اطلاع رسانیتون

   • نقل قول : علیدر : 95/07/04 09:16:15 پاسخ

    سوالاش واضحه.از نظر رفتاری – پوشش – شرکت در مراسم مذهبی – نماز خون بودن – خانواده ش چطورن – مسجد میره – رفتارش تو کوچه چطوره – رفیقاش چطورین – با چه جور افرادی سروکار داره…
    اینارو یبار واسه تامین اجتماعی یکی از همسایه ها قبول شده بود اومد از ما سوال کردن…
    زیادم مهم نیست کافی فقط یکی دو نفر بگن آدم معمولی و خوبیه دیگه تمومه…مهم اینه مصاحبه آدم قبول شه مابقیش هیچه…

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/04 13:58:45 پاسخ

    تلفنی از همون کسایی که تو فرم تحقیقات محلی موقع تحویل مدارک اسمشونو مینویسید

  • نقل قول : محمددر : 95/07/04 13:07:03 پاسخ

   یه سوال برام پیش اومده!
   موقع این پرس و جو هیچ ترتیبی هم واسه خودشون دارن؟
   مثلا دقیقاً میان از همسایه بغلی می‌پرسن؟ یا رندوم یکی رو گیر میارن؟

 • کاربری : مصیب ارسال : 95/07/03

  کاربری : مصیب

  ارسال : 95/07/03

  ساعت ارسال : 08:40

  کد دیدگاه : 929589

  پاسخ

  با سلام خدمت دوستان عزیز منتظر
  چهارشنبه هفته قبل با یکی از دوستام تو استان ایلام تماس داشتم گفت که برای تحویل مدارک بهش زنگ زدن
  فکر کنم استان ایلام هم اعلام شده باشه

 • کاربری : حم ارسال : 95/07/02

  کاربری : حم

  ارسال : 95/07/02

  ساعت ارسال : 17:04

  کد دیدگاه : 929260

  پاسخ

  با سلام خدمت دوستان علی الخصوص عزیرانی که در استانهای اصفهان و اردبیل و خراسان جنوبی و رضوی هستند و باهاشون تماس گرفتند.

  از این دوستان خواهشمندم مراحلی که تا کنون طی کرده اند را با ذکر جزییات لازم به ما هم بگویند چون ممکن هست تا دو هفته دیگه با ما هم تماس گرفته شود و ما هم پیشاپیش این نکات را بدانیم خوب هست؟
  تشکر

  • نقل قول : مجیددر : 95/07/02 22:18:16 پاسخ

   سلام عزیز- ان شاا… همه گی قبول شین و کارمند پست بانک شین – از ما هنوز خبری نیست فقط تحویل مدارک بود و پرکردن یه دونه فرم
   اردبیل اگه جلوترن باید توضیح بدن…

  • نقل قول : حمیددر : 95/07/04 16:55:54 پاسخ

   متشکرم دوست عزیز
   ببخشید شما از کدام استان هستید اقا مجید که هنوز فقط مدارک تحویل دادید و یک فرم پر کردید؟

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/02

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/07/02

  ساعت ارسال : 15:08

  کد دیدگاه : 929202

  پاسخ

  سلام دوستان.
  یکی از بچه ها گفت از طریق دولت پیگیر بشیم…
  درسته…
  فردا همگی زنگ بزنید به شماره ۱۱۱ ارتباط با دفتر ریاست جمهوری.
  همه بگید لطفا….
  وصل میشه با کارشناسان و میتونید صحبت کنید باهاشون…
  همه زنگ بزنیم شکایت….
  یا علی…..

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/07/02 18:41:12 پاسخ

   الکی جو ندید هیچ کاری نمیکنن فقط منتظر بمونید. تو این مدت خیلی ها جای دیگه مشغول شدن و این یه حسنه واسه تعویق افتادن

1 166 167 168

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
استخدام آموزش و پرورش (زمان ثبت نام)