امروز سه شنبه ۹۳/۱۱/۰۷
صفحه اصلیاخبار حوزه اشتغال استخدام های سازمان های دولتیاستخدام سازمان بهزیستی (اخبار مصاحبه استخدامی)

استخدام سازمان بهزیستی (اخبار مصاحبه استخدامی)

نویسنده : ۱۵۷ دیدگاه انتشار : ۹۳/۱۰/۰۷

اخبار استخدام سازمان بهزیستی 

دانلود سوالات آزمون استخدامی سازمان بهزیستی


خبر ۷ دی ۹۳:نتایج مصاحبه تخصصی آزمون پیمانی مورخ ۹۱/۱۱/۲۷ اداره کل بهزیستی کردستان اعلام گردید.

نتایج مصاحبه تخصصی آزمون پیمانی اداره کل بزیستی استان کردستان


 خبر ۳ دی ۹۳: برگزاری مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اصفهان ۹۱/۳/۲۶

مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۳/۲۶از ششم دی ماه امسال بمدت ۶ روز در محل ستاد بهزیستی استان اصفهان برگزار می گردد.
سید مسعود حسینی نسب، معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان اصفهان ضمن بیان مطلب فوق افزود: در این مرحله از مجموع افرادی که در مرحله اول پذیرفته شده و شرایط لازم را داشتند ۳۶۶ نفر انتخاب و در مصاحبه تخصصی شرکت می نمایند. وی در خصوص نحوه انتخاب افراد برای مصاحبه تصریح کرد: افرادی که حداقل نمره عمومی و تخصصی را کسب و از طرف استانداری استان به این اداره کل معرفی شدند پس از راستی آزمایی مدارک و احراز شرایط مندرج در آگهی استخدام با رعایت شرایط بومی بودن، و بالاترین نمره بر اساس اولویت های تعیین شده برای مصاحبه تخصصی دعوت می شوند.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان اصفهان پیرامون چگونگی برگزاری مصاحبه تخصصی اعلام نمود: از تاریخ ششم دی ماه روزانه با ۶۰ نفر در سه گروه تخصصی مصاحبه خواهد شد و پذیرفته شدگان این مرحله می توانند با مراجعه به سایت بهزیستی استان اصفهان از تاریخ حضور خود در این مصاحبه آگاه شوند.

جهت اطلاع از زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ مهر ۹۳ :دانشگاه علوم بهزیستی پرستار و بهیار استخدام می نماید

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی د رنظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز تابعه خود ا زافراد واجد شرایط را درر شته های شغلی پرستار و بهیار از طریق آزمون ، مصاحبه و گزین بصورت شرکتی در مورخ ۲۳ آبان ماه سالجاری استخدام می نماید.جهت اطلاعات بیشتر از تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ به سایت www.uswr.ac.ir مراجعه فرمایید.


 خبر ۸ شهریور ۹۳ :بهزیستی نیاز به جذب ۴ هزار نیروی جدید دارد

رئیس سازمان بهزیستی گفت: بنا بر بررسی‌های کارشناسی، سازمان بهزیستی بر اساس قانون می‌تواند چهار هزار نفر نیروی جدید استخدام کند.

همایون هاشمی امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار کرد: برنامه‌هایی برای جذب نیروی جدید داریم و یکی از فازهای نوسازی سازمان بهزیستی ورود نیروهای توانمند است که این اقدام را از سنوات قبل دنبال کرده‌ایم.

وی تغییرات حوزه نیروی انسانی در سازمان بهزیستی را در دو فاز عنوان کرد و گفت: تغییر وضعیت نیروهای قراردادی اولویت نخست ماست و در گام بعدی جذب نیروی جدید را پیگیری می‌کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تغییر وضعیت نیروهای قراردادی را موجب بالا رفتن انگیزه و کارآیی نیروها دانست و گفت: با این اقدام، سطح دریافت و پرداخت منطبق با فعالیت‌های افراد انجام می‌گیرد و آموزش‌های مدون ارائه می‌شود.

وی جذب نیروهای جدید را قدم بعدی برنامه‌ریزی صورت گرفته عنوان کرد و افزود: بنا بر بررسی‌های کارشناسی، سازمان بهزیستی بر اساس قانون می‌تواند چهار هزار نفر نیروی جدید استخدام کند و این مطالبه این سازمان از دولت است.

این مسئول از برگزاری جلساتی برای تحقق این موضوع خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم مجوز لازم را از دولت اخذ کنیم، چراکه فعالیت‌های جدید بهزیستی منطبق با نیازهای جامعه و در بخش کاهش آسیب‌های اجتماعی، پیشگیری و مداخله‌ای است و برای انجام هر چه بهتر فعالیت‌های سازمان باید ناوگان نیروی انسانی تقویت شود.

*اختصاص لوازم کمک توانبخشی در همه استان‌ها چهار برابر شده است

هاشمی در بخش دیگری از سخنانش اعلام کرد: اختصاص لوازم کمک توانبخشی در همه استان‌ها چهار برابر شده و در اقدامی بی‌سابقه هر ماه سهم استان‌ها را از محل منابع ملی در بخش تجهیزات پزشکی اختصاص می‌دهیم.

وی منابع استانی را موجب تجهیز بیشتر بیان کرد و یادآور شد: عوارض ناشی از جنگ سال‌ها در استان‌های مرزی باقی می‌ماند و موضوع آسیب‌ها برای ما اهمیت بسیاری دارد، به همین دلیل مطالعات علمی در این زمینه انجام گرفته و به‌دنبال کاهش این مشکلات هستیم.


 خبر  ۱۹ فرودین ۹۳:استخدام های جدید سازمان بهزیستی پس از مشخص شدن ظرفیت جذب صورت میگیرد.

رئییس سازمان بهزیستی کشور از ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰ هزار نفر از کارجویان واجد شرایط تحت پوشش سازمان متبوع خود در سال ۹۲ خبر داد. و خاطر نشان ساخت : در سال گذشته بیش از ۳۰ هزار شغل برای مددجویان واجد شرایط تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور ایجاد شده است.

دکتر همایون هاشمی افزود : معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در حال حاضر در حال بررسی وضعیت جذب نیروی انسانی در دستگاههای اجرایی از جمله سازمان بهزیستی کشور است و به محض اینکه ظرفیت جذب نیروی انسانی جدید در سازمان بهزیستی هم گام با سایر دستگاههای اجرایی فراهم شد، نسبت به جذب نیرو اقدام میکنیم.


استخدام در شیرخوارگاه های کشور

جهت مشاهده جزئیات این خبر بر روی عنوان بالا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۱۳۹۲: استخدام ۹۰۰ نفر در بخش ستادی سازمان بهزیستی

رییس سازمان بهزیستی کشور ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری ۹۰۰ نیروی جدید جذب بخش ستادی این سازمان شوند.

دکتر همایون هاشمی در گفتگو با خبرنگار بازار کار، به آخرین وضعیت جذب ۳۴۰۰ نیروی انسانی جدید در سازمان بهزیستی کشور اشاره کرد و گفت مجوز جذب این نیروها در سال گذشته در اختیار سازمان بهزیستی کشور قرار گرفت که بخش استانی آن نیز جذب شد.اما متاسفانه بخش ستادی آن هنوز عملیاتی نشده است. هاشمی با بیان اینکه “جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی کشور در بخش استانی از طریق استانداری عملیاتی شد”. خاطر نشان ساخت : ما از طریق ستاد مرکزی، سهمیه و مجوز استخدام را در اختیار استانداری ها قرار دادیم و آنها نسبت به برگزاری آزمون استخدامی و جذب نیروی انسانی واجد شرایط اقدام کردند.


خبر ۲۰ مهر ۱۳۹۲:سال ۹۲ ، سال اشتغال برای بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف تحت پوشش این سازمان در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰۰ فرصت شغلی مربوط به حق استخدام سه درصدی معلولان در سازمان‌هاست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همایون هاشمی در حاشیه دومین کنگره توانبخشی حرفه‌ای ایران با اشاره به طرح دانش‌ کار که توسط سازمان بهزیستی به اجرا در خواهد آمد، گفت: این طرح یک طرح ضربتی توسعه اشتغال است که دارای ویژگی‌های اجتماع محوربودن، حمایت تخصصی و استفاده از تجربیات گذشته است که اگر بتوانیم این طرح را تا دو سال آینده به مرحله اجرا درآوریم می‌توانیم ۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای معلولان طراحی کنیم که قسمت عمده‌ای‌ از نیازهای سازمان را برطرف خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰۷ مرکز ترک اعتیاد در کشور وجود داشت، اظهار کرد: پس از ‌آنکه وزیر کشور از وجود پشت نوبتی‌های کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد سازمان بهزیستی در این راستا اقدام کرد و هم اکنون بیش از ۷۴۰ کمپ ترک اعتیاد در کشور ایجاد کرده‌ایم.

رئیس سازمان بهزیستی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته برای بهزیستی سال مسکن بود، تاکید کرد: امسال را سال توسعه اشتغال در نظر گرفته‌ایم و با طرح ضربتی دانش کار و در نظر گرفتن منابع موجود در راستای اشتغال جامعه هدف تحت پوشش سازمان اقدام خواهیم کرد.

هاشمی در ادامه با تاکید بر اینکه در دو سال گذشته ۴۸ درصد مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان را افزایش داده‌ایم، گفت: در این دو سال علاوه بر افزایش میزان مستمری‌ها رایانه‌های مرتبط با سازمان را نیز بیش از ۳۵ درصد رشد داده‌ایم و این در حالی است که سازمان بهزیستی با مشکلات منابعی مواجه بود.

هاشمی از پیش‌بینی جمع‌آوری یک‌هزار میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی توسط سازمان بهزیستی جمع‌آوری شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی تاکنون برای سالمندان هنرمند هیچ رقمی را هزینه نکرده‌ است، گفت: این مجموعه از قبل توسط جهاد دانشگاهی آماده شده بود و ۲۵ نفر ظرفیت داشت و عملا یک فعالیت مشارکتی بود.

وی افزود: قرار است تعدادی از خیرین توسعه خدمات توانبخشی نیز در این زمینه ورود کنند تا فاز دوم کار بدون تکه به هزینه‌های دولتی انجام شود هر چند که سازمان بهزیستی ۳۰ میلیون تومان را تا پایان سال تعهد کرده است


فاز دوم دعوت به همکاری در سازمان بهزیستی در سال ۹۲

(جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید.)

رییس سازمان بهزیستی با اعلام اینکه در سال گذشته ۴ هزار نفر از طریق استانداری ها جذب مراکز استانی سازمان بهزیستی شدند تصریح کرد: جذب این تعداد نیروی انسانی در سال گذشته یک اقدام مهم و قابل توجه در حوزه ی جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی بود.

هاشمی به ارتقای شغلی نیروی انسانی سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: ده سال بود که کارکنان سازمان بهزیستی ارتقاء شغل نیافته بودند که با پیگیری های سال گذشته این مهم را عملیاتی کردیم.وی افزود در حال حاضر کارکنان سازمان بهزیستی مانند کارکنان بخش بهداشت و درمان سختی شغل می گیرند.رییس سازمان بهزیستی با اعلام اینکه در حال حاضر هیچ نیروی شرکتی در سازمان بهزیستی مشغول به فعالیت نیست،گفت با برنامه ریزی های انجام شده،نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شدند.

جذب نیروی انسانی در قالب طرح مهرآفرین :

پیش از این دکتر فانوسی معاون امور توسعه مدیریت،منابع و امور مجلس سازمان بهزیستی جذب هر گونه نیروی انسانی جدید را منوط به سرنوشت طرح مهرآفرین عنوان کرد و گفت : سهمیه استخدامی سازمان بهزیستی حدود ۳۲۰ نفر پیش بینی شده بود،اما باید ببینیم،با بازبینی،تصویب و ابلاغ بخشنامه ی مهرآفرین،این تعداد به چه میزان اعلام میشود.

طبق بخشنامه ی مهرآفرین،یک سهمیه ی جدا برای سازمان بهزیستی در نظر گرفته شده است.

دکتر کوروش فانوسی تصریح کرد: چارت تشکیلاتی سازمان بهزیستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت،نیازمند جذب نیروی انسانی می باشیم.


خبر ۲۱ اسفند ۹۱:استخدام ۳۰۰ نفر در بهزیستی استان فارس

مدیر کل بهزیستی استان فارس از استخدام ۳۰۰ نفر در این اداره کل خبر داد.عبدالحمید کشاورز در گفتگو با خبرنگار مهر در این رابطه اظهار داشت: برای سال آینده در موضوع تشکیلات سازمانی این اداره کل اقدامات مناسبی در بخشهای کمتر توسعه یافته انجام می‌شود.
وی ادامه داد: در این راستا تدابیر لازم اتخاذ شده و نسبت به تجهیز مراکز کم توسعه نیافته اقدام خواهد شد.
مدیر کل بهزیستی استان فارس افزود: علاوه بر این اداره بهزیستی شهرستانهای کوار و خرامه در سال آینده تجهیز می‌شوند که در این راستا مجوزات لازم انجام شده است.
کشاورز همچنین از استخدام ۳۰۰ نفر در این اداره کل برای سال آینده خبر داد و اظهار داشت: مجوزهای استخدام این افراد سال ۹۱ اخذ شده و در همین سال نسبت به استخدام این نیروهای متخصص اقدام شده است.
وی گفت: این افراد متخصص از سال آینده فعالیت خود را آغاز و در مراکز بهزیستی استان تقسیم می‌شوند.


خبر ۹ اسفند ۹۱:سازمان بهزیستی استان تهران در راستای اجرای آئین نامه داخلی ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوبه ۲۷/۱۱/۸۰ مجلس شورای اسلامی‌، به منظور کاهش حجم و تصدی گری دولت در ارائه خدمات بهزیستی در نظردارد – فعالیت‌های ذیل در استان تهران و شهرستانهای تابعه مجوز فعالیت صادر نمایند.

لذا از متقاضیانی که واجد شرایط آئین نامه‌های تخصصی سازمان بهزیستی می‌باشند دعوت می‌گردد تا از تاریخ صدور آگهی تا بیستم فروردین سال ۱۳۹۲ به ادارات بهزیستی شهرستان مربوطه مراجعه و نسبت به تنظیم و ارائه درخواست کتبی اقدام نمایند.


خبر ۸ اسفند ۹۱:

چارت تشکیلاتی سازمان بهزستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت نیازمند نیروی جدید می‌باشیم.مضافا بر اینکه بخشی از نیروی انسانی موجود نیز به صورت قرارداد و طرحی با سازمان کار میکنند.معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی تشریح کرد… .

روزنامه بازار کار امروز مصاحبه ای را با دکتر کورش فانوسی،معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی انجام داده است.چکیده ی مطالب مهم در این مصاحبه را به سمع و نظر شما می‌رسانیم :
دکتر فانوسی در باره ی بازبینی چارت سازمانی بهزیستی گفت : چارت تشکیلاتی سازمان بهزستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت نیازمند نیروی جدید می‌باشیم.مضافا بر اینکه بخشی از نیروی انسانی موجود نیز به صورت قرارداد و طرحی با سازمان کار میکنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی تشریح کرد ما در سال جاری در ستاد،آزمون استخدامی‌نداشتیم و استانداری‌ها به صورت مستقل در زمینه ی استخدام در این سازمان اقدام نمودند.وی در ادامه گفت : با توجه به اینکه در اسفند ۹۱ می‌باشیم،احتمالا طبق بخشنامه ی کارآفرین در سال ۹۲ اقدام به جذب نیرو نماییم.
وی افزود :سهمیه ی استخدامی‌ستاد سازمان بهزیستی حدود ۳۲۰ نفر پیش بینی شده بود،اما باید ببینیم با بازیابی،تصویب و ابلاغ بخشنامه ی کارآفرین،این تعداد چقدر میشود.
دکتر فانوسی در باره ی رشته‌های مورد نیاز سازمان بهزیستی افزود،عمده تخصص سازمان بهزیستی به علوم اجتماعی بر می‌گردد.به همین دلیل بیشتر رشته‌هایی که در این حوزه می‌باشند،مد نظر سازمان قرار میگیرند.البته قطعا تعدادی از نیروی انسانی به رشته‌های گروه پزشکی اختصاص می‌یابند.همچنین با درصد کمی‌از بین دانش آموختگان رشته‌های فنی و مهندسی اقدام به جذب نیرو خواهد شد.
گزارش از حجت سوری-روزنامه بازار کار


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار استخدامی مرتبط با سازمان بهزیستی در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.چ

جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان بهزیستی کشور (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

تمامی اخبار‌ استخدامی سازمان بهزیستی کشور در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

+جهت مشاهده سایت رسمی سازمان بهزیستی اینجا کلیک نمایید

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما- سایت ایران استخدام

  نرم افزار دریافت اخبار استخدامی   آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۵۷ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ادریس ابراهیمی ارسال : ۹۳/۱۰/۳۰

  کاربری : ادریس ابراهیمی

  ارسال : ۹۳/۱۰/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۷:۵۰

  کد دیدگاه : 244421

  پاسخ

  تحت پوشش سازمان بهزیستی هستم مدرک کارشناسی دارم متاهل وبیکار می باشم لطفادراین مورد اقدام نمایید

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : داریوش فضلی ارسال : ۹۳/۱۰/۱۶

  کاربری : داریوش فضلی

  ارسال : ۹۳/۱۰/۱۶

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۰

  کد دیدگاه : 233683

  پاسخ

  تحت پوشش بهزستی هستموکاردانی دارم. الان سه سال هس که بیکارم لطفا اقدام نمایید

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : زهره زارع ارسال : ۹۳/۰۹/۱۶

  کاربری : زهره زارع

  ارسال : ۹۳/۰۹/۱۶

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۷

  کد دیدگاه : 208760

  پاسخ

  با سلام زهره زارع هستم ،کارشناس ارشد روانشناسی بالینی،من هم منتظر اعلام زمان برگزاری آزمون هستم.متشکرم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۱۶ ۲۱:۱۳:۳۵ پاسخ

   انشاءالله در صورت انتشار خبر در همین صفحه اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۹/۱۶

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۹/۱۶

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۵

  کد دیدگاه : 208750

  پاسخ

  با سلام زهره زارع هستم کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ،من هم منتظر شنیدن زمان آزمون هستم،متشکرم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۹/۰۴

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۴

  ساعت ارسال : ۰۰:۵۸

  کد دیدگاه : 197178

  پاسخ

  باسلام لطفا زمان ازمون را اطلاع بدهید بهناز رشته ارشد روانشناسی بالینی ۲سال در بهزیستی سابقه دارم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : حسین ارسال : ۹۳/۰۹/۰۲

  کاربری : حسین

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۸

  کد دیدگاه : 195366

  پاسخ

  حسین زمانی رشته ی علوم اجتماعی که برادر رشته ی مددکاریست هستم چون مااکثر کتاباشونو خوندیم بهزیستی کی استخدام داره بگید بابا مردیم.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : حمید قصاب ارسال : ۹۳/۰۸/۱۴

  کاربری : حمید قصاب

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۴

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۶

  کد دیدگاه : 180130

  پاسخ

  دیپپلم گرافیک کامپیوتر هستم تازه ب

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : سودابه ارسال : ۹۳/۰۸/۰۲

  کاربری : سودابه

  ارسال : ۹۳/۰۸/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۱

  کد دیدگاه : 172235

  پاسخ

  با سلام
  لطفا زمان ثبت نام بهزیستی را به من نیز اطلاع دهید
  باتشکر

  ۳+ پاسخ
 • کاربری : مبینا ارسال : ۹۳/۰۷/۱۲

  کاربری : مبینا

  ارسال : ۹۳/۰۷/۱۲

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۴

  کد دیدگاه : 157789

  پاسخ

  لطفا در موقع استخدام به ما هم خبر بدید.کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : محیا ارسال : ۹۳/۰۷/۰۷

  کاربری : محیا

  ارسال : ۹۳/۰۷/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۴

  کد دیدگاه : 153390

  پاسخ

  اوجود کمبود زیادنیرودربهزیستی من نمیدونم چراانقدر استخدامی روطول میدهید.من لیسانس مددکاری هستم یک سال که دارم دنبال کارمیگردم ولی کار پیدانمیشه همه مردم مددکاری روفقط به نام بهزیستی میشناسند.بهزیستی هم که هیچ کاری برای افرادی که دررشته مددکاری درس خوندند نمیکنه.چرانمیخواهید متوجه بشید مانسبت به کسانی که روان شناسی ورشته های دیگر خوندند اموزشهای لازم رودیدیم.اماکوگوش شنوا

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : بهار ارسال : ۹۳/۰۶/۱۹

  کاربری : بهار

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۹

  ساعت ارسال : ۲۱:۱۲

  کد دیدگاه : 141319

  پاسخ

  باسلام من تا اخر امسال لیسانس اصلاح وتربیت میگیرم احتیاج ب کاردارم اگه استخدامی داشتین از طریق رسانه اعلام کنید لطفا تاماهم بفهمیم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۶/۱۹ ۲۱:۱۵:۲۵ پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

1 3 4 5

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.