امروز شنبه ۹۵/۰۲/۱۸
ارسال آگهی رایگان
صفحه اصلیآگهی استخدام آگهی استخدام به تفکیک کل آگهی استخدام به تفکیک مشاغل و مهارت ها آگهی استخدام به تفکیک مقطع تحصیلی آگهی های استخدام امروز اخبار استخدامی استخدام سازمان بهزیستی استخدام سال 1400 استخدام سال 1401 استخدام سال 1402 استخدام سال 1403 استخدام سال 1404 استخدام سال 1405 استخدام سال 1406 استخدام سال 1407 استخدام سال 1408 استخدام سال 1409 استخدام سال 1410 استخدام سال 1411 استخدام سال 95 استخدام سال 96 استخدام سال 97 استخدام سال 98 استخدام سال 99 استخدام های دولتیاستخدام سازمان بهزیستی (خبر جدید)

استخدام سازمان بهزیستی (خبر جدید)

اخبار استخدام سازمان بهزیستی
دانلود سوالات آزمون استخدامی سازمان بهزیستی

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام سازمان بهزیستی در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۵ : بحران کمبود نیرو در مراکز بهزیستی (منبع : خبرگزاری میزان)

رئیس دبیرخانه جمعیت داوطلبان سازمان بهزیستی کشور گفت: با بحران کمبود نیرو در مراکز بهزیستی کشور مواجه هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۵ : کمبود نیروی تخصصی مشکل اصلی بهزیستی آذربایجان غربی (منبع : خبرگزاری ایلنا)

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: کمبود نیروی تخصصی مشکل اصلی بهزیستی این استان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ اردیبهشت ۹۵ : نیاز اورژانس اجتماعی به ۳۰۰۰ نفر نیروی کار (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ضمن بیان آن که باید جهانی فکر کنیم، ملی برنامه‌ریزی کنیم و محلی عمل کنیم، گفت: برای رسیدن به رویکرد اجتماع محور باید جهانی فکر کرده، ملی برنامه‌ریزی و محلی عمل کنیم تا بتوانیم در حوزه آسیب‌های اجتماعی موفق عمل کرده و موفق به مهار آسیبهای اجتماعی شویم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۰ فروردین ۹۵ : فعالیت ۷ هزار فیزیوتراپیست در کشور (منبع : خبرگزاری فارس)

مشاور عالی سازمان بهزیستی از فعالیت ۷ هزار فیزیوتراپیست در کشور خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ اسفند ۹۴ : استخدام افراد باتجربه در صورت صدور مجوز در سازمان بهزیستی کشور (منبع : خبرگزاری ایلنا)

رئیس سازمان بهزیستی کشور از جذب افراد باتجربه در این سازمان در سال آینده در صورت صدور مجوز استخدام خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ اسفند ۹۴ : بهزیستی به کارفرمایان وام می‌دهد (منبع : خبرگزاری دانشجو)

رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد۴۰ هزار شغل برای مددجویان تحت پوشش در سال جاری خبر داد و گفت: از این تعداد بیش از۲۲ هزار شغل مختص معلولان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ اسفند ۹۴ : توزیع سهمیه‌های استخدامی معلولان به آموزش و پرورش و بهزیستی واگذار شود (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون وزیر آموزش و پرورش معتقد است که باید ردیف استخدام سه درصدی معلولان را از هردستگاهی بگیرند و امر توزیع این سهمیه‌ها را به آموزش و پرورش استثنایی و یا سازمان بهزیستی بسپارند تا این قانون را اجرا کنیم.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید


خبر ۱ اسفند ۹۴ : بهزیستی اردبیل برای ۲۶۲ نفر شغل ایجاد کرد (منبع : خبرگزاری مهر)

 مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: این مجموعه با حمایت از اشتغال گروه‌های هدف تحت پوشش و ارائه تسهیلات در سال جاری برای ۲۶۲ نفر شغل ایجاد کرده است.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ بهمن ۹۴ :دعوت به همکاری اداره کل بهزیستی استان کرمان

اداره کل بهزیستی استان کرمان به منظور راه اندازی مرکر اجتماع درمان مدار TC از طریق بخش خصوصی در شهر کرمان از افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت ذیل به همکاری می نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ مهر ۹۴: فراخوان اداره کل بهزیستی کرمان

اداره کل بهزیستی استان کرمان به منظور راه اندازی مراکز ذیل از افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ شهریور ۹۴: اشتغالزایی بهزیستی برای ۹۰۰۰ نفر در سال‌جاری (منبع: خبرگزاری ایسنا)
رئیس سازمان بهزیستی کشور از ایجاد اشتغال برای ۹۰۰۰ نفر در سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه کردستان، انوشیروان محسنی بندپی، امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی کردستان، اظهار کرد: اشتغالزایی یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی است که در این راستا سال گذشته برای ۴۰ هزار نفر در کشور شغل ایجاد کردیم.
وی با بیان اینکه در سال جاری نیز تاکنون برای ۹۰۰۰ نفر شغل ایجاد شده است، افزود: همچنین در دولت تدبیر و امید تاکنون ۳۲ هزار مسکن تحویل مددجویان این سازمان شده است و ۴۵ هزار مسکن دیگر را نیز در دست احداث داریم.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه امسال ۲۱ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت این مسکن‌ها در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: برای خانواده‌های دارای دو معلول به بالا ۱۰ هزار واحد مسکن در شهرها و هشت هزار واحد نیز در روستاها ساخته می‌شود.
محسنی بندپی در ادامه به ارائه کمک های حمایتی این سازمان به مددجویان خود اشاره و تصریح کرد: هر ساله یکی از برنامه‌های سازمان بهزیستی کشور توانمندسازی مددجویان تحت پوشش خود است که ۱۰ الی ۱۲ درصد از آنها را با توانمندسازی از تحت کفالت این سازمان خارج می کنیم.
وی ادامه داد: برای افرادی که پشت نوبتی برای دریافت حقوق و مزایای این سازمان نیز هستند بیشترین سهمیه پذیرش را به استان‌های کمتر برخوردار کشور اختصاص می دهیم.
رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: در این استان ها ۲.۵ درصد جامعه هدف ما یعنی ۸۰۰ هزار نفر پشت نوبتی هستند.
وی در ادامه اعلام کرد: سازمان بهزیستی به دنبال افزایش سطح رفاه اجتماعی و ارتقاء سلامت اجتماعی جامعه است.
محسنی بندپی در بخشی دیگر از سخنان خود یکی از مشکلات این سازمان را فقر نیروی انسانی برشمرد و بیان کرد: خوشبختانه استان کردستان در این زمینه ۲۰۰ نفر نیروی تخصصی را جذب کرده است که سرمایه‌های اصلی این سازمان هستند.
وی در پایان سخنان خود از افتتاح و مشارکت در احداث چندین مرکز فرهنگی و اشتغالزایی با همکاری خیران در استان کردستان خبر داد و یادآور شد: این سازمان از طرح هایی که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند حمایت می‌کند.


خبر ۹ تیر ۹۴: کمبود پزشک و پرستار در نقاط محروم (منبع: خبرگزاری ایرنا)

سلامت نیوز: به نقل از ایرنا،در دولت یازدهم برای نخستین بار سلامت جزو اولویت های پنج گانه کشور قرار گرفت و با روشن شدن چراغ طرح تحول نظام سلامت، بارقه امیدی برای بهبود وضعیت سلامت کشور ایجاد شده است.پزشکان و پرستاران از مهمترین عوامل تعیین کننده وضعیت خدمات سلامت در هر کشوری به شمار می روند که تعداد آنها نیز می تواند نشان دهنده روند شاخص سلامت باشد.
طی این سال ها نیز گام های اساسی در پیشرفت به سوی استقلال کشور، وابستگی به حضور پزشکان بیگانه در کشور را برطرف کرد و سال هاست آوازه پزشکان متبحر ایرانی در جای جای گیتی شنیده می شود. اما تفاوت های چشمگیری در مورد تشکیلات سلامت و تعداد پزشکان در ایران با کشورهای توسعه یافته وجود دارد چنانکه کمیت کادر درمان کشور، نشان دهنده فاصله ما با شرایط مطلوب و شرایط کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه منطقه است. بدیهی است این کمیت محدود در نحوه توزیع ملی و امکان برقراری عدالت در دسترسی به پزشک، پرستار و ماما تاثیرگذار است.
بخش سلامت با توجه به گستردگی خدمات و اهمیت اهداف برای دستیابی هرچه بیشتر به پوشش همگانی سلامت و عدالت اجتماعی، نیازمند تربیت و توزیع مناسب نیروی انسانی در تمام گستره مکانی و زمانی مورد نیاز افراد جامعه است. براساس اطلاعات کتاب حوزه سلامت در دولت یازدهم، شاخص تراکم پزشک در ایران ۱.۲۸ به ازای هر یکهزار نفر جمعیت است که این رقم در کشورهای همسایه در نقشه چشم انداز با آنها مقایسه می شویم چندان مناسب نیست. شاخص تراکم پزشک به ازای هر یکهزار نفر جمعیت در افغانستان ۰.۲، در سوریه ۱.۵، در ترکیه ۱.۷، در عمان ۲.۲، در اردن ۲.۶، در مصر ۲.۸، در لبنان ۳.۲، در آذربایجان ۳.۴، در ترکمنستان ۴.۲، در گرجستان ۴.۳ و در قطر ۷.۷۴ است. شاخص تراکم پرستار و ماما نیز در ایران به ازای هر یکهزار نفر جمعیت ۱.۴، در ترکیه ۲.۴ ، در قطر ۱۱.۹ و در ازبکستان ۱۲ است.
راهکار وزیر بهداشت برای رفع کمبود متخصص و پرستار در کشور
براساس آمار اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، اکنون بخش بهداشت و درمان با کمبود یکهزار و ۸۰۰ پزشک متخصص در مناطق محروم کشور و همچنین تعداد زیادی پرستار روبرو بوده که دسترسی عادلانه مردم را به خدمات درمانی کشور با مشکل مواجه کرده است. همچنین اکنون ۱۴۰ هزار پرستار در ۷۵۰ بیمارستان کشور فعالیت دارند که با توجه به جمعیت، تعداد پزشکان و تخت های بستری کافی نبوده و حداقل باید به دو برابر ظرفیت کنونی افزایش یابد. این به آن معنا است که براساس آمارهای اعلام شده، میانگین تعداد پرستار به ازای هر تخت بیمارستانی در کشور، اکنون هفت دهم است. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از این در این باره به خبرنگار ایرنا گفته بود که باید به بخش خصوصی اجازه دهیم، برای رفع کمبود متخصص در کشور وارد عمل شود.
دکتر سیدحسن هاشمی افزود: رفع کمبود تخصص در کشور به سرعت برطرف نمی شود و نیاز به زمان دارد؛ برای رفع کمبود متخصص نمی توانیم متخصص از خارج کشور وارد کنیم، بلکه باید مشوق هایی برای آنان قرار دهیم تا آنان با انگیزه در مناطق محروم کار کنند. وی اخیرا از جذب یکهزار و ۵۰۰ پزشک متخصص بومی در مناطق محروم در سالجاری خبر داده است.
هاشمی درباره کمبود پرستار نیز گفت: همراهان بیمار گاهی مجبورند کار حمل و نقل ویلچر یا برانکاد بیمار را انجام داده یا شب ها بر بالین او بمانند. گاهی به ازای ۱۳ تخت فقط یک پرستار داریم. وزیر بهداشت افزود: به دانشگاه های علوم پزشکی کشور اجازه داده شد تا حدود ۱۶ هزار پرستار در قالب نیروهای شرکتی جذب کنند که به برخی دلایل فقط حدود چهار هزار پرستار از این طریق جذب شد. هاشمی خاطرنشان کرد: شرکتی برای استخدام نیروهای شرکتی در هیات امنای وزارت بهداشت ثبت شده و تا پایان امسال ۱۰ هزار نیروی بهیار تربیت می شود. به هرحال برای رفع کمبود متخصص و پرستار در کشور، مقرر شده تا طرح های «حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم» در قالب طرح تحول نظام سلامت و استفاده از دانشجویان پرستاری در بالین در حال اجرا است.


خبر ۹ تیر ۹۴: ربیعی تاکید کرد: ضرورت ایجاد شغل مناسب برای فرزندان تحت پوشش بهزیستی (منبع: ایلنا)
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سالانه نزدیک بر ۳ هزار نفر از فرزندان بهزیستی از مراکز ترخیص می شوند، بر ضرورت ایجاد اشتغال آنها تاکید کرد و گفت: باید با توجه به مسئولیت اجتماعی سازمان ها، شرکت ها و موسسات زیرمجموعه وزارت رفاه در کنار صندوق کارآفرینی امید و سازمان فنی و حرفه ای مشکل اشتغال را مرتفع کنیم.
به گزارش ایلنا، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه دیدار با نونهالان شیرخوارگاه آمنه با اشاره به ضرورت توجه جامعه هدف بهزیستی، گفت: برخی از این افراد براساس مسائل ژنتیکی دچار نقصان شدند و برخی دیگر به سبب سیاست‌های اجتماعی _ اقتصادی و یا اتفاقات اجتماعی باعث نوعی محرومیت شدند که دنیای مدرن امروز برای آنها به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود: اکنون مسئولیت اخلاقی، دینی و مذهبی ما در قبال این افراد با توجه به تأکیدات آموزه‌های دینی دو چندان است و مجموعه رفاه بالاخص سازمان بهزیستی کشور نباید هیچگاه وظائف و تکالیف خود را نادیده بگیرد؛ چراکه نگرانی، بخش لاینفک خانواده نسبت به فرزند است اما چه کسی این مسئولیت را در قبال فرزندان بهزیستی دارد؛ لذا باید بنیان‌های درستی از کار تعریف کنیم و به نوعی باعث پویایی جامعه و نهاد بهزیستی شویم.
وی در پایان بر یادآوری رسالت اجتماعی سازمان‌ها، نهادها، موسسات و شرکت‌های فعال تاکید کرد و یادآور شد: سالانه نزدیک بر ۳ هزار نفر از فرزندان بهزیستی از مراکز ترخیص می‌شوند، ضمن آنکه باید شرایط ازدواج را برای آنها هموار کنیم نیازمند ایجاد شغل مناسب برای آنها نیز هستیم؛ لذا باید با توجه به مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات زیرمجموعه وزارت رفاه در کنار صندوق کارآفرینی امید و سازمان فنی و حرفه‌ای مشکل اشتغال را مرتفع کنیم تا بتوانیم بگوئیم هیچ خروجی بی‌سرپرست وجود ندارد که بدون شغل باشند.


خبر ۶ تیر ۹۴: اولویت اداره کل بهزیستی خوزستان در سال ۹۴ اشتغال مددجویان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، غلامرضا صدیق‌راد امروز در جلسه بررسی وضعیت اشتغال مددجویان خوزستانی اظهار داشت: موضوع اشتغال مددجویان بهزیستی یکی از اولویت‌های این اداره‌کل در سال ۹۴ است.
وی افزود: امسال بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان از محل منابع بودجه را می‌توان در طرح‌های کارفرمایی و خویش فرمایی هزینه کرد و به همین دلیل به کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را مشغول به کار کنند، تسهیلات ارزان قیمت داده می‌شود.
مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: این وام‌ها فقط به کارفرمایانی داده می‌شود که برای انجام پروژه‌های خود از مددجویان حمایت کنند.
وی بیان کرد: واگذاری تسهیلات ارزان قیمت به کارفرمایان برای ایجاد اشتغال پایدار مددجویان سبب خودکفایی افراد تحت حمایت می‌شود و اولویت پرداخت‌ها با کسانی است که بتوانند زمینه اشتغال افراد بیشتری را فراهم کنند.
صدیق‌راد عنوان کرد: در مرحله نخست این طرح مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال به ازای اشتغال هر مددجو پرداخت می‌شود.
وی اظهار داشت: همچنین اداره کل بهزیستی خوزستان حق بیمه کارفرمایی و حق بیمه جبران کارایی بنا به درصد معلولیت نیز به کارفرما یانی که بتوانند برای معلولان تحت پوشش سازمان بهزیستی اشتغالزایی کنند پرداخت می‌شود.


خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۴:  لزوم ایجاد اشتغال برای مددجویان خوزستانی (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، غلامرضا صدیق‌راد ظهر امروز در نشست هم اندیشی با کارشناسان اداره کل بهزیستی و شهرستان اهواز اظهار کرد: پدیده‌های اجتماعی در جامعه در حال تغییر هستند و سازمان‌های حمایتی همچون بهزیستی باید با توجه به تغییرات جدید در ساختارها به‌روز شده و خود را هماهنگ کنند..
وی ضمن بیان اینکه اگر به‌روز نباشیم در مسیر حل مسائل اجتماعی به مشکل برخواهیم خورد افزود: کارشناسان با ارائه پیشنهادات عملی موجب تسهیل در خدمات رسانی به جامعه هدف می‌شوند.
مدیرکل بهزیستی خوزستان اضافه کرد: با معرفی خانواده سالم به جامعه موجب کاهش آسیب‌ها در جامعه شویم و با آموزش تاب آوری به جامعه هدف، آستانه تحمل و مقاومت افراد در برابر سختی‌ها را بالا ببریم.
وی، ضمن شنیدن نظرات کارشناسان حاضر در جلسه تصریح کرد: با ارائه خدمات عمومی لازم است برای مددجویان زیرپوشش اشتغال ایجاد کنیم.
صدیق‌راد در پایان، هدف از برگزاری این نشست را استفاده از خرد جمعی و نظر کارشناسان در راستای رفع بهتر موانع و مشکلات پیش روی سازمان عنوان کرد.


خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۴: ایجاد اشتغال توسط بهزیستی قم (منبع: خبرگزاری مهر)

قم – مدیر کل بهزیستی استان قم از کسب رتبه دوم در ایجاد اشتغال توسط بهزیستی قم خبر داد.
رضا سلیقه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نداشتن برنامه ‌ریزی و رغبت سنجی شغلی آنها با واقعیت‌های اقتصادی و بازار از عواملی است که منجر می‌شود مددجویان و معلولان در انتخاب زندگی شغلی تردید داشته باشند.
وی گفت: سال گذشته سهم تعهد اشتغال بهزیستی استان قم ۳۰۰ نفر بوده که به همت کارشناسان در واحد اشتغال و در قالب آماده سازی شغلی و همچنین تسهیلات وام خود اشتغالی و مشاغل خانگی در واحدهای توانبخشی، امور اجتماعی و پیشگیری حدود سه برابر تعهد خود را انجام دهیم و ۸۸۰ شغل ایجاد کرده‌ایم.
مدیرکل بهزیستی قم عنوان کرد: بهزیستی قم رتبه دوم در تعهد و ایجاد اشتغال را در بین دیگر دستگاه‌های اجرایی استان کسب کرده است.
وی بیان کرد: علاوه بر خدمات اشتغال و تثبیت اشتغال‌های ایجاد شده، طرح بیمه خویش فرمایی و کار فرمایی، حمایت‌های بعد از اشتغال و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در حال اجرا است.
سلیقه گفت: بازگشت فرد معلول به زندگی شغلی، هدف نهایی سازمان بهزیستی است و از این رو کارشناسان اشتغال و کاریابی، با شناختی که از فرصت‌های شغلی در منطقه دارند، سعی می‌کنند با راهنمایی و مشاوره‌های تخصصی، افراد معلول را جذب بازار کار کنند.


خبر ۳۰ فروردین ۹۴: جذب ۲۱۰ نیروی جدید در ادارات بهزیستی استان اصفهان  (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان از جذب ۲۱۰ نیروی جدید در ادارات بهزیستی این استان در سال جدید خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از استان اصفهان، سعید صادقی ظهر امروز در جمع پرسنل اداره بهزیستی کاشان اظهار داشت: ارتقای خدمات بهزیستی در سال جدید و افزایش خدمات دولت الکترونیک از اهداف سازمان بهزیستی است.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به سال همدلی، همزبانی دولت و ملت افزود: همدلی و همفکری میان کارکنان زمینه هم‌افزایی و افزایش خدمات بهزیستی را به دنبال دارد و توجه به معیشت کارکنان با نگاه عدالت و مساوات در دستور کار قرار گرفته است.
مدیرکل سازمان استان اصفهان خاطرنشان کرد : ۲۱۰ نیرو به جمع نیروهای انسانی ادارات استان اصفهان در سال جاری اضافه می‌شود که آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش آنها انجام شده است.
وی نقش رسانه ها و خیران را در بهبود کمی و کیفی خدمات بهزیستی غیرقابل انکار دانسته و بیان کرد: استفاده از ظرفیت استان و خیران برای توسعه خدمات بهزیستی مورد توجه و نگاه ویژه مدیران است.
صادقی اجرای طرح بصیر در زمینه کاهش میزان طلاق را در سال جاری ضروری خواند و تصریح کرد: طی سال گذشته در استان اصفهان ۹ هزار مورد طلاق به ثبت رسیده که به معنای جدایی ۱۵ هزار نفر از یکدیگر و پیامدها و عواقب آن برای فرزندان و خانواده‌های زوجین است.
به گفته وی؛ بهزیستی در تولید فقر، اعتیاد، معلولیت و طلاق هیچ نقشی ندارد ولی تنها سازمانی است که می‌تواند نقش پیشگیری، درمان و بازگرداندن افراد را به جامعه داشته باشد.


خبر ۲۵ فروردین ۹۴- ایجاد اشتغال از طریق ارائه خدمات عمومی بهزیستی در خوزستان (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس در اهواز، غلامرضا صدیق‌راد مدیرکل بهزیستی خوزستان ظهر امروز در جلسه مشترک با مدیرعامل منطقه آزاد اروند که به‌منظور ایجاد اشتغال جهت مددجویان و معلولین تحت پوشش بهزیستی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر تشکیل شد، پیشنهاد کرد: با ارائه خدمات عمومی جهت مددجویان و معلولین تحت پوشش اشتغال ایجاد کنیم.
اسماعیل زمانی مدیرعامل منطقه آزاد اروند نیز ضمن استقبال از این طرح اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد اروند آمادگی دارد از همه طرح‌های بهزیستی جهت ایجاد اشتغال پایدار حمایت کرده و همکاری لازم را به عمل آورد.
مدیرکل بهزیستی در این بازدید ضمن تشکر از مدیرعامل و مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند افزود: کمک‌های خوبی از طرف سازمان منطقه آزاد اروند به سازمان بهزیستی ارائه شده که در حال حاضر نیز ارزاق اهدایی این سازمان بین ۹ هزار و ۶۴۷ خانوار از خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر(هر خانوار به مبلغ ۳ میلیون ریال) در حال توزیع بوده و همچنین این سازمان به هر نفر از معلولین تحت پوشش این شهرستان‌ها مبلغ دو میلیون ریال اهدا کرده است.
در ادامه مدیرکل و معاونان بهزیستی از روند توزیع ارزاق اهدایی از طرف سازمان منطقه آزاد اروند بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر بازدید کردند.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل ارسال آگهی رایگان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۲۰۲ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : علی ارسال : 95/02/02

  کاربری : علی

  ارسال : 95/02/02

  ساعت ارسال : 21:30

  کد دیدگاه : 752184

  پاسخ

  سلام من پسرخوبی هستم لطفا مرا استخدام کنید.مرسی

 • کاربری : سارا ارسال : 95/02/01

  کاربری : سارا

  ارسال : 95/02/01

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 750383

  پاسخ

  سلام من ارشد بالینی ام جویای کار در بهزیستی لطفا اخبار بهزیستی را واسه منم ارسال نمائید متشکرم عاشق بهزیستی ام

 • کاربری : فائزه ارسال : 95/01/05

  کاربری : فائزه

  ارسال : 95/01/05

  ساعت ارسال : 19:53

  کد دیدگاه : 722992

  پاسخ

  سلام.من دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و جویای کار. لطفا اخبار جدید را واسم ایمیل کنید.سپاس

 • کاربری : علی ارسال : 94/12/23

  کاربری : علی

  ارسال : 94/12/23

  ساعت ارسال : 18:42

  کد دیدگاه : 716625

  پاسخ

  با سلام من فارغ التحصیل رشته روانشناسی بالینی در مقطع کارشناسی می باشم و به شدت جویای کار می باشم لطفا اگهی استخدامی بهزیستی و سایر استخدامی ها را به ادرس ایمیلم بفرستید
  ممندن

 • کاربری : لیلا ارسال : 94/12/16

  کاربری : لیلا

  ارسال : 94/12/16

  ساعت ارسال : 19:17

  کد دیدگاه : 707795

  پاسخ

  سلام من کاردانی نرم افزار دارم و تحت پوشش بهزیستی هستم و دلم میخواد استخدام بشم تابتونم از توانایی هام استفاده کنم و مشکلمو فراموش کنم ب

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/11/17

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/11/17

  ساعت ارسال : 12:35

  کد دیدگاه : 666906

  پاسخ

  سلام من کاردانی اصلاخ وتربیت دارم

 • کاربری : محمد صادق ارسال : 94/11/11

  کاربری : محمد صادق

  ارسال : 94/11/11

  ساعت ارسال : 00:19

  کد دیدگاه : 658260

  پاسخ

  با عرض سلام. بنده دارای مدرک لیسانس حسابداری هستم و همچنین با ۳۰ درصد معلولیت تحت پوشش بهزیستی میباشم. لطفا اخبار استخدامی را به ایمیلم ارسال کنید.

 • کاربری : نیکو مرادی ارسال : 94/11/06

  کاربری : نیکو مرادی

  ارسال : 94/11/06

  ساعت ارسال : 17:45

  کد دیدگاه : 652565

  پاسخ

  باسلام نیکو مرادی هستم دارای کارشناسی رشته مددکاری اجتماعی به شدت نیازمند شغل هستم

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/10/24

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/10/24

  ساعت ارسال : 04:16

  کد دیدگاه : 633949

  پاسخ

  سلام من ۱۴ سال معتاد خیابانی بودم و زن و زندگیم رو تو مصرف مواد مخدر از دست دادم الان سالهای زیادی هست که ماد مخدر مصرف نمیکنم و تجربه فراوانی در کمک کردن به معتادان دارم دارای مدرک دیپلم هستم و دارای بیان بالا ی دوازده قدم و سنت و مفهوم ترک اعتیاد هستم و میتونم معتادان زیادی رو با تجربه خودم چه زن و چه مرد و چه پدر و مادرهایی که از اعتیاد فرزندانشان در عذاب هستن کمک کنم لطفا از من استفاده کنین تازه هم زن گرفتم و سالهاست مواد مخدر مصرف نمیکنم و بهتر از یک روانشناس عمل میکنم چون خودم با پوست و خونم مواد رو تجربه کردم و میتونم کمک بزرگی به جامعه معتادان در حال عذاب باشم یا وام یا یک مرکز در اختیارم قرار بدهید تا با عشق به همدردانم کمک کنم با تشکر

 • کاربری : نازی ارسال : 94/10/21

  کاربری : نازی

  ارسال : 94/10/21

  ساعت ارسال : 19:27

  کد دیدگاه : 630032

  پاسخ

  سلام من فارغ التحصیل روانشناسی بالینی هستم الانم تواداره بهزیستی طرحمومیرم میخواستم ببینم منوقراردادی میگیرن یان خیلی نگرانم.

 • کاربری : سودا سلطان نژاد ارسال : 94/07/16

  کاربری : سودا سلطان نژاد

  ارسال : 94/07/16

  ساعت ارسال : 12:38

  کد دیدگاه : 513535

  پاسخ

  سلام من ترم اخر کارشناسی مددکاری اجتماعی هستم و از ناحیه پا دارای معلولیت میباشم شدیدا به کار نیاز دارم در صورت نیاز اطلاع بدید ممنونم

1 6 7 8

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
استخدام راه آهن