امروز شنبه ۹۴/۰۱/۰۸
صفحه اصلیاخبار حوزه اشتغال استخدام های دولتیاستخدام سازمان بهزیستی (اشتغال ۲۴۰ هزار مددجو)

استخدام سازمان بهزیستی (اشتغال ۲۴۰ هزار مددجو)

نویسنده : ۱۶۲ دیدگاه انتشار : ۹۳/۱۲/۲۴

اخبار استخدام سازمان بهزیستی 

دانلود سوالات آزمون استخدامی سازمان بهزیستی


خبر ۲۴ اسفند ۹۳ – اشتغال ۲۴۰ هزار مددجو با کمک سازمان بهزیستی

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، همایون هاشمی روز یکشنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران در این باره تاکید کرد که سالانه باید ده درصد از مددجویان تحت حمایت، از حمایت سازمان بهزیستی خارج و توانمند شوند.
وی در بخشی دیگر از این نشست خبری گفت: حدود ۲۰۰ هزار نفر پشت نوبت دریافت خدمات مستمر در حوزه های توانبخشی و حمایتی از سازمان بهزیستی هستند که این تعداد در قالب ۵۰ هزار خانوار با تعداد هر خانوار چهار نفر در نظر گرفته شده است.
هاشمی افزود: این سازمان با برنامه ریزی هایی که انجام داده است قول مساعد می دهد که این تعداد افراد را در اردیبهشت ماه سال آینده وارد چرخه حمایتی سازمان بهزیستی کند.
وی تصریح کرد: با توجه به خروجی ها و توانمندسازی های مددجویان تحت حمایت بهزیستی تلاش می کنیم این تعداد افراد را تحت حمایت مستمر سازمان بهزیستی قرار دهیم.


خبر ۱۷ اسفند ۹۳ – ایجاد مشاغل جدید برای مددجویان

رئیس سازمان بهزیستی از افزایش ۱۵ درصدی بودجه بهزیستی در سال ۹۴ خبر داد و گفت: دو هزار و ۷۵۰ شغل در سال جاری برای معلولان ایجاد شده است.
دکتر همایون هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در سال آینده بودجه سازمان بهزیستی نسبت به سال گذشت از رشد خوبی برخوردار خواهد شد بطوریکه ۳۰۰ میلیارد تومان برای اقدامات و برنامه های سازمان در حوزه های مختلف اختصاص پیدا می کند.
وی با اشاره به اینکه از توجه به بخش مسکن و اشتغال خبر داد و گفت: با توجه به افزایش اعتبارات از این مبلغ در زمینه کمک به تامین جهیزیه، یارانه مراکز، فعالیت های تخصصی و…استفاده خواهد شد.
رئیس سازمان بهزیستی در مورد تخصیص اعتبار امسال سازمان نیز گفت: سال ۹۳ سال خوبی برای بهزیستی بود بدلیل اینکه اعتبارات ما بیش از هر سال دیگری رشد داشت و تا کنون نیز تخصیص بودجه به حداکثر مکفی رسیده است و مشکلی در این رابطه نداریم.
هاشمی به اشتغال مددجویان و معلولان اشاره کرد و اظهار داشت: به منظور ایجاد اشتغال افراد تحت پوشش در سال جاری مجتمع های تولیدی معلولان در ۲۱ استان راه اندازی شد و در همین ارتباط توانستیم دو هزار و ۷۵۰ شغل برای این افراد ایجاد کنیم.
وی از برنامه ریزی برای ایجاد مشاغل جدید برای معلولان و مددجویان خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده قصدداریم در سال ۹۴ شغل های جدید دیگری برای معلولان ایجاد کنیم و از توانایی و ظرفیت بالقوه آنان در جهت این خصوص بهره خواهیم برد.
به گفته هاشمی، همچنین برنامه دیگر ما افزایش سهم اشتغال معلولان در دستگاه های دولتی است که در سال بعد با اجرایی شدن قانون جامع معلولان و رایزنی با سازمانها و نهادهای مختلف امیدواریم به این امر دست پیدا کنیم.


خبر ۹ اسفند ۹۳: ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در قالب طرح دیدار مسئولان سازمان بهزیستی با مددجویان تحت پوشش، بازدیدی را از شهرستان جغتای از توابع استان خراسان رضوی داشت.
همایون هاشمی، رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به درخواست‌های مطرح شده از سوی فرمانداری شهرستان و بهزیستی استان اظهار داشت: پس از بررسی درخواست‌ها اعتبارات لازم برای اجرای برنامه‌ها تأمین خواهد شد.
وی اظهار داشت: سازمان بهزیستی یک مجموعه تخصصی و حاکمیتی در کشور محسوب می‌شود که در دولت یازدهم (دولت تدبیر و امید) که یک دولت اجتماعی محسوب می‌شود توجه ویژه‌ای را به سازمان بهزیستی داشته است.
وی حضور رئیس‌جمهور، وزرا و مدیران اجرایی در سازمان بهزیستی را نشان‌دهنده توجه دولت به سازمان بهزیستی دانست و گفت: همین امر باعث شده است که مردم توجه ویژه‌ای را به سازمان بهزیستی داشته باشند و همین امر باعث شد مردم نسبت به بهزیستی اعتماد داشته باشند.
هاشمی با اشاره به افزایش میزان مشارکت‌های مردمی در سال‌های گذشته گفت: در ۲ سال گذشته میزان مشارکت‌ها در سازمان بهزیستی افزایش ۳۰۰ درصدی داشته است ضمن اینکه هم اکنون نیز تعداد خیرین و نیکوکاران در سازمان بهزیستی افزایش یافته است.
هاشمی به برنامه‌ها و سیاست‌های سازمان اشاره کرد و گفت: بالغ بر ۱۵۹ فعالیت در سازمان بهزیستی صورت می‌گیرد که در این زمینه توجه ویژه‌ای را به موضوعات اجتماعی، پیشگیری و توانمندسازی داشته است و اعتبارات خوبی را از حوزه پیشگیری پیش‌بینی کرده است.
وی در ادامه با اشاره به بازدید خود از مرکز نگهداری ایتام نرجس در شهرستان جغتای گفت: با توجه به مساحت در نظر گرفته شده برای احداث این بنا، سازمان بهزیستی نیز یک میلیارد تومان جهت ساخت این بنا به این مجموعه خیریه کمک خواهد کرد.
رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین با اشاره به تفاهم‌نامه‌ صورت گرفته بین سازمان بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طبق این توافقنامه قرار است طی یک سال در مناطق روستایی، مناطق کم برخوردار و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر ، ۲۵ هزار واحد مسکونی احداث، بهسازی و نوسازی شوند.
وی افزود: با توافق صورت گرفته با مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی قرار است تمام مددجویان پشت نوبت جهت واگذاری مسکن، مشکلاتشان برطرف و این افراد به زودی صاحب مسکن خواهند شد.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ایجاد ۳۰ هزار واحد شغلی از سوی سازمان در سال جاری گفت: علاوه بر ایجاد اشتغال از سوی سازمان، بهزیستی حمایت‌های مالی را نیز از گروه‌های همیار و زنان سرپرست خانوار کرده است و در این زمینه گام‌های خوبی را با مشارکت خیرین برداشته است.
به گزارش فارس، رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه طرح دیدار با مددجویان، بازدیدی را نیز از شهرستان جوین از توابع خراسان رضوی داشت و جلسه‌ای با مسئولان این شهرستان و اداره بهزیستی آن جهت برطرف کردن مشکلات مددجویان برگزار کرد.
در این بازدید تهمینه شکیب مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی، علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای و امام جمعه این شهرستان و جمعی از خیرین حضور داشتند.
در ادامه این بازدید علی‌آبادی فرماندار شهرستان جغتای با اشاره به وضعیت این شهرستان و جمعیت آن اظهار داشت: این شهرستان دارای جمعیتی حدود ۵۰ هزار نفر است که دارای ۵۰ روستا و در فاصله ۳۳۰ کیلومتری مشهد مقدس واقع شده است.
وی با اشاره به فعالیت نمایندگی سازمان بهزیستی در این شهرستان گفت: ۵۳ مهدکودک شامل ۶ مهدکودک شهری و ۴۷ مهدکودک روستایی در این شهرستان فعالیت می‌کنند که ۱۴۰۰ کودک در این مهدکودک حضور دارند.
وی ادامه داد: یک مرکز ایتام در این شهرستان ایجاد شده است که ظرفیت نگهداری آن ۳۵ کودک بی‌سرپناه است که در آینده نزدیک چنانچه سازمان بهزیستی حمایت‌های لازم را انجام دهد قرار است مرکز ویژه ارائه خدمات به این فرشتگان راه‌اندازی شود.
به گزارش فارس، در ادامه این بازدید نیز تهمینه شکیب مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی گزارشی را از فعالیت سازمان بهزیستی در شهرستان جغتای ارائه کرد و گفت: هم اکنون ۴ هزار نفر تحت پوشش سازمان بهزیستی این شهرستان قرار دارند که از خدمات مختلف درمانی، حمایتی و اشتغال استفاده می‌کنند.
وی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده از سوی بهزیستی این شهرستان سالانه بالغ بر ۱۰ درصد مددجویان از چرخه حمایتی خارج می‌شوند.


خبر ۹ اسفند ۹۳:  استخدام ۲۴۱ معلول زیرپوشش بهزیستی استان اردبیل

به گزارش ایرنا ، رویا احمدیان روز پنجشنبه در همایش تجلیل از عوامل اجرایی طرح و مانور محب در روستای دیمان شهرستان نیر افزود: با توجه به این که سه درصد از جذب نیروی انسانی ادارات دولتی و دستگاه های اجرایی بر اساس قانون مصوب مجلس به اشتغال معلولان اختصاص دارد این اداره کل زمینه جذب و استخدام برخی معلولان زیرپوشش را فراهم کرده است.
وی گفت: با هدف جذب معلولان در بخش خصوصی ، ترغیب و حمایت از کارفرمایان و صاحبان واحدهای تولیدی پرداخت حق بیمه معلولان از سوی این سازمان در اولویت برنامه های این اداره کل قرار دارد.
وی همچنین در زمینه بیمه زنان سرپرست خانوار اظهار کرد: حق بیمه یک هزار و ۶۴ نفر از این افراد توسط اداره کل بهزیستی استان پرداخت می شود و این افراد با رسیدن به مرحله بازنشستگی و یا از کارافتادگی خودکفا شده و از چرخه حمایتی بهزیستی خارج می شوند.
احمدیان خواستار مناسب سازی اماکن و ساختمان های دولتی و عمومی شد و افزود: طرح مناسب سازی در تمام پروژه های عمرانی دولتی و خصوصی باید لحاظ شده و نظارت دقیقی بر این امر صورت بگیرد.
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل در ادامه به رشد ۸۰ درصدی مراکز مشاوره ای غیر دولتی بهزیستی استان اشاره کرد و افزود: بهزیستی استان با واگذاری این مراکز تلاش می کند
به تکلیف خود در برنامه پنجم در زمینه اجرای اصل ۴۴ عمل کند.
وی گفت: در سال های گذشته تعداد مراکز فعال بهزیستی ۹ مرکز بود که این تعداد در سال گذشته به ۱۷ مرکز رسید.
احمدیان اظهار کرد: این مراکز در سه سطح مشاوره اولیه ، مشاوره عمومی و مشاوره تخصصی فعالیت می کنند.
وی افزود: در این استان ۳۱ تیم آماده شده و آموزش های لازم در قالب پنج گروه به امدادگران ارائه شده تا در زمان بروز حوادث و بلایای طبیعی مردم به صورت مشارکتی به یاری همدیگر برسند و مشکلات خود را در داخل مجموعه حل کنند.


 خبر ۲۹ بهمن ۹۳: زمینه اشتغال ۶۶۶ نفر از مددجویان بهزیستی همدان فراهم شد

خبرگزاری تسنیم: معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان همدان از فراهم شدن زمینه اشتغال برای ۶۶۶ نفر از مددجویان این سازمان خبر داد و گفت: اشتغال به کار مددجویان بهزیستی دشوار است که برای تسهیل امور ابزارهای تشویقی به کارفرمایان داده می‎شود.

محمدتقی بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: از ابتدای امسال یک‎هزار و ۳۱۸ نفر از مددجویان بهزیستی استان همدان به مبلغ ۱۱۱ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال برای دریافت تسهیلات اشتغال به بانک‌ معرفی شدند.
وی از فراهم شدن زمینه اشتغال برای ۶۶۶ نفر از مددجویان این سازمان خبر داد و افزود: ۷۶ نفر به صورت کارفرمایی از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما و ۲۴۰ نفر نفر نیز از حق بیمه خویش‌فرمایی برخوردار شدند.
معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان همدان تصریح کرد: دو نفر نیز به مبلغ ۵ میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به بانک‌های عامل معرفی شدند و زمینه اشتغال برای سایر مددجویان را هم کردند.
وی با بیان اینکه برای ۴۵۳ نفر از مددجویان مسکن تأمین شده است، گفت: امسال در حوزه دفتر مراکز غیردولتی ۶ فقره صدور و تمدید پروانه تأسیس برای مؤسسات، ۲۶ فقره موافقت اصولی، ۴۵ فقره صدور و تمدید پروانه فعالیت و ۶۸ فقره صدور و تمدید پروانه مسئول فنی صادره شده است.
بهرامی درباره عملکرد دفتر جلب مشارکت‌های مردمی عنوان کرد: در این دفتر از ظرفیت‌های مردمی برای رفع مشکلات مددجویان بهره گرفته می‎شود به طوری که در قالب طرح شکرانه سلامت کارمندان و کارگران چهار رقم آخر فیش حقوقی خود را به این طرح اختصاص دادند و در این راستا ۴۰ میلیون ریال وجه نقد جمع‌آوری شد.
وی با بیان اینکه امسال ۴ هزار نفر از مددجویان با بیش از ۲.۵ میلیارد ریال اعتبار اطعام شدند، افزود: با ساماندهی ۱۸۰ نفر از پزشکان داوطلب، خدمات پزشکی و درمانی گسترده‌ای به مبلغ ۳ میلیارد و ۳۷۷ میلیون ریال ارائه کردند.
معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان همدان از فعالیت ۲۸ گروه همیار در قالب ۲۰۰ نفر خبر داد و گفت: امسال برای نخستین بار زکات فطره به بهزیستی نیز اختصاص یافت بر این اساس مبلغ ۴ میلیارد و ۱۳ میلیون ریال در این زمینه جمع‌آوری شد.
وی ابراز کرد: امسال ۲۹ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال مشارکت مردمی به صورت نقدی از سوی داوطلبان و خیران انجام شده است و همچنین بیش از ۶۲۰ میلیارد و ۷۸۷ میلیون ریال مشارکت غیرنقدی توسط مراکز خیریه انجام گرفته است.
بهرامی با اشاره به اینکه کارت مددجویان برای دریافت مرحله سوم توزیع سبد غذایی شارژ شده است، بیان کرد: مددجویان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه با کار‌ت‌های خود به خرید بپردازند که این شارژ برای یک نفر ۳۰ هزار تومان، دو نفر ۶۰ هزار تومان و برای خانواده سه نفر به بالا به ازای هر فرد ۱۰ هزار تومان تا سقف ۱۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است


خبر ۲۷ بهمن ۹۳: صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بهزیستی استان
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بدنه این سازمان خبر دادو گفت: “در یک دهه اخیر حدوداً یک سوم پرسنل سازمان بهزیستی به دلیل بازنشستگی و انتقال به سایر دستگاه ها و…. کاهش چشمگیری یافته است و در حال حاضر حدود ۴۰ درصد ظرفیت پست¬های سازمانی در استان کارمند داریم.
به گزارش اعتدال نیوز، محسن ارشد زاده در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: روی این اصل بنا به مجوزهایی که سال ۹۱ ابلاغ شده بود، بهزیستی استان مجوز استخدام برای ۱۷۶ نفر صادر نموده است که طی فراخوان عمومی از طریق استانداری، آزمون استخدامی اوایل ۹۲ برگزار شد و افرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده و حائز شرایط بودند، مشخص شدند.
گفتنی است که تعداد اسامی اعلام شده قبولین این آزمون، سه برابر ظرفیت ابلاغ شده است که انشاء الله در مراحل بعدی استخدام گزینش و مصاحبه از این افراد بعمل خواهد آمد.”
%۲۵ درصد سهمیه استخدامی مختص خانواده معظّم شهدا وایثارگر و ۳% نیزمختص معلولین عزیز است
وی افزود:” تعداد قبولین درمرحله اوّلیه آزمون ۳۴۲ نفر می باشد که ۲۵ درصد از آنان سهمیه ایثارگران و خانواده معظّم شهدا هستند که این افراد از قبل مشخص و معرفی شده اند.
همچنین سه درصد از سهمیه استخدامی، به معلولین عزیز اختصاص دارد.
ارشدزاده ادامه داد: دولت محترم، اعلام کرده است که بودجه خاصی را برای دستگاه¬های مختلف و از جمله سازمان بهزیستی در نظر دارد، تا بتوان نیروهای لازم و کارآمد را جذب و به کار گرفت”.

منبع خبر : اعتدال نیوز-روابط عمومی بهزیستی استان


خبر ۱۴ بهمن ۹۳: نتایج مصاحبه آزمون استخدامی خرداد سال ۹۱ اداره کل بهزیستی استان فارس اعلام شد

نتایج مصاحبه نهایید آزمون استخدامی اداره کل بزیستی استان فارس

قابل توجه پذیرفته شدگان نفرات اصلی :
خواهشمند است با در دست داشتن مدارک ذیل دراسرع وقت به واحد گزینش واقع در طبقه پنجم اداره کل بهزیستی فارس به آدرس: شیراز خ سیدجمال الدین اسدآبادی نبش چهار راه هدایت
مراجعه فرمایند
-۱ اصل شناسنامه و تصویر کلیه صفحات خود و همسر ( ۳ سری)
-۲ اصل کارت ملی و تصویر آن ( ۳ سری)
۳- اصل مدرک تحصیلی و تصویر آن ( ۳ سری)
۴- تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت ( ۳ سری)
۶ -۵قطعه عکس۳ *۴ سیاه و سفید با پوشش اسلامی پشت نویسی شده


 خبر ۷ بهمن ۹۳: تحقق ۷۳ درصدی تعهد اشتغال مددجویان در بهزیستی خراسان رضوی

معاون بهزیستی خراسان رضوی گفت: ۷۳ درصد تعهد اشتغال بهزیستی خراسان رضوی محقق شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی، فاطمه آراسته اظهار داشت: با هزینه‌کرد این اعتبار در ۱۰ ماه نخست امسال، ۲ هزار و ۲۸۷ نفر مشغول کار شده‌اند.
معاون اشتغال و مشارکت‌های بهزیستی خراسان رضوی بیان کرد: تعهد کشوری بهزیستی خراسان رضوی برای ایجاد اشتغال، ۳ هزار و ۱۵۰ نفر بوده که تاکنون به صورت میانگین ۷۳ درصد آن محقق شده است.
آراسته اظهار داشت: رقم میانگین به این جهت است که در برخی شهرستان‌ها تعداد اشتغال یافتگان بیشتر و در برخی کمتر بوده ‌و رقم میانگین، متوسط اشتغال‌های ایجاد شده در ۲۸ شهرستان استان است.
به گفته‌ وی، چناران با تحقق ۱۷۶ درصد اشتغال بالاترین میزان فرصت شغلی را ایجاد کرده است.
آراسته اضافه کرد: از ۲۸ شهرستان استان، ۹ شهرستان، کمتر از ۱۰۰ درصد تحقق اشتغال داشته‌اند و بقیه بین صفر تا ۷۶ درصد بیش از میزان مورد انتظار، اشتغال را محقق کرده‌اند.
معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی بهزیستی خراسان رضوی گفت: با توجه به اینکه تعهد کل واحدهای بهزیستی در شهرستان‌های خراسان رضوی برای ایجاد اشتغال در امسال ۳ هزار و ۱۵۰ نفر است و نیز با توجه به عملکردی که تا این زمان داشته‌اند انتظار می‌رود تعداد مشاغل ایجاد شده تا پایان سال به بالاتر از این سقف برسد.
وی در زمینه‌ بانک‌های ارائه دهنده‌ تسهیلات اشتغال گفت: تا پایان دی‌ ماه، بانک ملی با ۷۷ میلیارد ریال و بانک توسعه تعاون با ۱۵.۶ میلیارد ریال بیشترین و کمترین اعتبارات را به اشتغال مددجویان بهزیستی استان اختصاص داده‌اند اما اختصاص اعتبارات کماکان ادامه دارد و ممکن است در دو ماه پایانی سال این روند تغییر کند.


 خبر ۷ دی ۹۳: نتایج مصاحبه تخصصی آزمون پیمانی مورخ ۹۱/۱۱/۲۷ اداره کل بهزیستی کردستان اعلام گردید.

نتایج مصاحبه تخصصی آزمون پیمانی اداره کل بزیستی استان کردستان


 خبر ۳ دی ۹۳: برگزاری مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اصفهان ۹۱/۳/۲۶

مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۳/۲۶از ششم دی ماه امسال بمدت ۶ روز در محل ستاد بهزیستی استان اصفهان برگزار می گردد.
سید مسعود حسینی نسب، معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان اصفهان ضمن بیان مطلب فوق افزود: در این مرحله از مجموع افرادی که در مرحله اول پذیرفته شده و شرایط لازم را داشتند ۳۶۶ نفر انتخاب و در مصاحبه تخصصی شرکت می نمایند. وی در خصوص نحوه انتخاب افراد برای مصاحبه تصریح کرد: افرادی که حداقل نمره عمومی و تخصصی را کسب و از طرف استانداری استان به این اداره کل معرفی شدند پس از راستی آزمایی مدارک و احراز شرایط مندرج در آگهی استخدام با رعایت شرایط بومی بودن، و بالاترین نمره بر اساس اولویت های تعیین شده برای مصاحبه تخصصی دعوت می شوند.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان اصفهان پیرامون چگونگی برگزاری مصاحبه تخصصی اعلام نمود: از تاریخ ششم دی ماه روزانه با ۶۰ نفر در سه گروه تخصصی مصاحبه خواهد شد و پذیرفته شدگان این مرحله می توانند با مراجعه به سایت بهزیستی استان اصفهان از تاریخ حضور خود در این مصاحبه آگاه شوند.

جهت اطلاع از زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ مهر ۹۳ :دانشگاه علوم بهزیستی پرستار و بهیار استخدام می نماید

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی د رنظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز تابعه خود ا زافراد واجد شرایط را درر شته های شغلی پرستار و بهیار از طریق آزمون ، مصاحبه و گزین بصورت شرکتی در مورخ ۲۳ آبان ماه سالجاری استخدام می نماید.جهت اطلاعات بیشتر از تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ به سایت www.uswr.ac.ir مراجعه فرمایید.


 خبر ۸ شهریور ۹۳ :بهزیستی نیاز به جذب ۴ هزار نیروی جدید دارد

رئیس سازمان بهزیستی گفت: بنا بر بررسی‌های کارشناسی، سازمان بهزیستی بر اساس قانون می‌تواند چهار هزار نفر نیروی جدید استخدام کند.

همایون هاشمی امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار کرد: برنامه‌هایی برای جذب نیروی جدید داریم و یکی از فازهای نوسازی سازمان بهزیستی ورود نیروهای توانمند است که این اقدام را از سنوات قبل دنبال کرده‌ایم.

وی تغییرات حوزه نیروی انسانی در سازمان بهزیستی را در دو فاز عنوان کرد و گفت: تغییر وضعیت نیروهای قراردادی اولویت نخست ماست و در گام بعدی جذب نیروی جدید را پیگیری می‌کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تغییر وضعیت نیروهای قراردادی را موجب بالا رفتن انگیزه و کارآیی نیروها دانست و گفت: با این اقدام، سطح دریافت و پرداخت منطبق با فعالیت‌های افراد انجام می‌گیرد و آموزش‌های مدون ارائه می‌شود.

وی جذب نیروهای جدید را قدم بعدی برنامه‌ریزی صورت گرفته عنوان کرد و افزود: بنا بر بررسی‌های کارشناسی، سازمان بهزیستی بر اساس قانون می‌تواند چهار هزار نفر نیروی جدید استخدام کند و این مطالبه این سازمان از دولت است.

این مسئول از برگزاری جلساتی برای تحقق این موضوع خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم مجوز لازم را از دولت اخذ کنیم، چراکه فعالیت‌های جدید بهزیستی منطبق با نیازهای جامعه و در بخش کاهش آسیب‌های اجتماعی، پیشگیری و مداخله‌ای است و برای انجام هر چه بهتر فعالیت‌های سازمان باید ناوگان نیروی انسانی تقویت شود.

*اختصاص لوازم کمک توانبخشی در همه استان‌ها چهار برابر شده است

هاشمی در بخش دیگری از سخنانش اعلام کرد: اختصاص لوازم کمک توانبخشی در همه استان‌ها چهار برابر شده و در اقدامی بی‌سابقه هر ماه سهم استان‌ها را از محل منابع ملی در بخش تجهیزات پزشکی اختصاص می‌دهیم.

وی منابع استانی را موجب تجهیز بیشتر بیان کرد و یادآور شد: عوارض ناشی از جنگ سال‌ها در استان‌های مرزی باقی می‌ماند و موضوع آسیب‌ها برای ما اهمیت بسیاری دارد، به همین دلیل مطالعات علمی در این زمینه انجام گرفته و به‌دنبال کاهش این مشکلات هستیم.


 خبر  ۱۹ فرودین ۹۳:استخدام های جدید سازمان بهزیستی پس از مشخص شدن ظرفیت جذب صورت میگیرد.

رئییس سازمان بهزیستی کشور از ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰ هزار نفر از کارجویان واجد شرایط تحت پوشش سازمان متبوع خود در سال ۹۲ خبر داد. و خاطر نشان ساخت : در سال گذشته بیش از ۳۰ هزار شغل برای مددجویان واجد شرایط تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور ایجاد شده است.

دکتر همایون هاشمی افزود : معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در حال حاضر در حال بررسی وضعیت جذب نیروی انسانی در دستگاههای اجرایی از جمله سازمان بهزیستی کشور است و به محض اینکه ظرفیت جذب نیروی انسانی جدید در سازمان بهزیستی هم گام با سایر دستگاههای اجرایی فراهم شد، نسبت به جذب نیرو اقدام میکنیم.


استخدام در شیرخوارگاه های کشور

جهت مشاهده جزئیات این خبر بر روی عنوان بالا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۱۳۹۲: استخدام ۹۰۰ نفر در بخش ستادی سازمان بهزیستی

رییس سازمان بهزیستی کشور ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری ۹۰۰ نیروی جدید جذب بخش ستادی این سازمان شوند.

دکتر همایون هاشمی در گفتگو با خبرنگار بازار کار، به آخرین وضعیت جذب ۳۴۰۰ نیروی انسانی جدید در سازمان بهزیستی کشور اشاره کرد و گفت مجوز جذب این نیروها در سال گذشته در اختیار سازمان بهزیستی کشور قرار گرفت که بخش استانی آن نیز جذب شد.اما متاسفانه بخش ستادی آن هنوز عملیاتی نشده است. هاشمی با بیان اینکه “جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی کشور در بخش استانی از طریق استانداری عملیاتی شد”. خاطر نشان ساخت : ما از طریق ستاد مرکزی، سهمیه و مجوز استخدام را در اختیار استانداری ها قرار دادیم و آنها نسبت به برگزاری آزمون استخدامی و جذب نیروی انسانی واجد شرایط اقدام کردند.


خبر ۲۰ مهر ۱۳۹۲:سال ۹۲ ، سال اشتغال برای بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف تحت پوشش این سازمان در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰۰ فرصت شغلی مربوط به حق استخدام سه درصدی معلولان در سازمان‌هاست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همایون هاشمی در حاشیه دومین کنگره توانبخشی حرفه‌ای ایران با اشاره به طرح دانش‌ کار که توسط سازمان بهزیستی به اجرا در خواهد آمد، گفت: این طرح یک طرح ضربتی توسعه اشتغال است که دارای ویژگی‌های اجتماع محوربودن، حمایت تخصصی و استفاده از تجربیات گذشته است که اگر بتوانیم این طرح را تا دو سال آینده به مرحله اجرا درآوریم می‌توانیم ۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای معلولان طراحی کنیم که قسمت عمده‌ای‌ از نیازهای سازمان را برطرف خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰۷ مرکز ترک اعتیاد در کشور وجود داشت، اظهار کرد: پس از ‌آنکه وزیر کشور از وجود پشت نوبتی‌های کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد سازمان بهزیستی در این راستا اقدام کرد و هم اکنون بیش از ۷۴۰ کمپ ترک اعتیاد در کشور ایجاد کرده‌ایم.

رئیس سازمان بهزیستی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته برای بهزیستی سال مسکن بود، تاکید کرد: امسال را سال توسعه اشتغال در نظر گرفته‌ایم و با طرح ضربتی دانش کار و در نظر گرفتن منابع موجود در راستای اشتغال جامعه هدف تحت پوشش سازمان اقدام خواهیم کرد.

هاشمی در ادامه با تاکید بر اینکه در دو سال گذشته ۴۸ درصد مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان را افزایش داده‌ایم، گفت: در این دو سال علاوه بر افزایش میزان مستمری‌ها رایانه‌های مرتبط با سازمان را نیز بیش از ۳۵ درصد رشد داده‌ایم و این در حالی است که سازمان بهزیستی با مشکلات منابعی مواجه بود.

هاشمی از پیش‌بینی جمع‌آوری یک‌هزار میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی توسط سازمان بهزیستی جمع‌آوری شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی تاکنون برای سالمندان هنرمند هیچ رقمی را هزینه نکرده‌ است، گفت: این مجموعه از قبل توسط جهاد دانشگاهی آماده شده بود و ۲۵ نفر ظرفیت داشت و عملا یک فعالیت مشارکتی بود.

وی افزود: قرار است تعدادی از خیرین توسعه خدمات توانبخشی نیز در این زمینه ورود کنند تا فاز دوم کار بدون تکه به هزینه‌های دولتی انجام شود هر چند که سازمان بهزیستی ۳۰ میلیون تومان را تا پایان سال تعهد کرده است


فاز دوم دعوت به همکاری در سازمان بهزیستی در سال ۹۲

(جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید.)

رییس سازمان بهزیستی با اعلام اینکه در سال گذشته ۴ هزار نفر از طریق استانداری ها جذب مراکز استانی سازمان بهزیستی شدند تصریح کرد: جذب این تعداد نیروی انسانی در سال گذشته یک اقدام مهم و قابل توجه در حوزه ی جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی بود.

هاشمی به ارتقای شغلی نیروی انسانی سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: ده سال بود که کارکنان سازمان بهزیستی ارتقاء شغل نیافته بودند که با پیگیری های سال گذشته این مهم را عملیاتی کردیم.وی افزود در حال حاضر کارکنان سازمان بهزیستی مانند کارکنان بخش بهداشت و درمان سختی شغل می گیرند.رییس سازمان بهزیستی با اعلام اینکه در حال حاضر هیچ نیروی شرکتی در سازمان بهزیستی مشغول به فعالیت نیست،گفت با برنامه ریزی های انجام شده،نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شدند.

جذب نیروی انسانی در قالب طرح مهرآفرین :

پیش از این دکتر فانوسی معاون امور توسعه مدیریت،منابع و امور مجلس سازمان بهزیستی جذب هر گونه نیروی انسانی جدید را منوط به سرنوشت طرح مهرآفرین عنوان کرد و گفت : سهمیه استخدامی سازمان بهزیستی حدود ۳۲۰ نفر پیش بینی شده بود،اما باید ببینیم،با بازبینی،تصویب و ابلاغ بخشنامه ی مهرآفرین،این تعداد به چه میزان اعلام میشود.

طبق بخشنامه ی مهرآفرین،یک سهمیه ی جدا برای سازمان بهزیستی در نظر گرفته شده است.

دکتر کوروش فانوسی تصریح کرد: چارت تشکیلاتی سازمان بهزیستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت،نیازمند جذب نیروی انسانی می باشیم.


خبر ۲۱ اسفند ۹۱:استخدام ۳۰۰ نفر در بهزیستی استان فارس

مدیر کل بهزیستی استان فارس از استخدام ۳۰۰ نفر در این اداره کل خبر داد.عبدالحمید کشاورز در گفتگو با خبرنگار مهر در این رابطه اظهار داشت: برای سال آینده در موضوع تشکیلات سازمانی این اداره کل اقدامات مناسبی در بخشهای کمتر توسعه یافته انجام می‌شود.
وی ادامه داد: در این راستا تدابیر لازم اتخاذ شده و نسبت به تجهیز مراکز کم توسعه نیافته اقدام خواهد شد.
مدیر کل بهزیستی استان فارس افزود: علاوه بر این اداره بهزیستی شهرستانهای کوار و خرامه در سال آینده تجهیز می‌شوند که در این راستا مجوزات لازم انجام شده است.
کشاورز همچنین از استخدام ۳۰۰ نفر در این اداره کل برای سال آینده خبر داد و اظهار داشت: مجوزهای استخدام این افراد سال ۹۱ اخذ شده و در همین سال نسبت به استخدام این نیروهای متخصص اقدام شده است.
وی گفت: این افراد متخصص از سال آینده فعالیت خود را آغاز و در مراکز بهزیستی استان تقسیم می‌شوند.


خبر ۹ اسفند ۹۱:سازمان بهزیستی استان تهران در راستای اجرای آئین نامه داخلی ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوبه ۲۷/۱۱/۸۰ مجلس شورای اسلامی‌، به منظور کاهش حجم و تصدی گری دولت در ارائه خدمات بهزیستی در نظردارد – فعالیت‌های ذیل در استان تهران و شهرستانهای تابعه مجوز فعالیت صادر نمایند.

لذا از متقاضیانی که واجد شرایط آئین نامه‌های تخصصی سازمان بهزیستی می‌باشند دعوت می‌گردد تا از تاریخ صدور آگهی تا بیستم فروردین سال ۱۳۹۲ به ادارات بهزیستی شهرستان مربوطه مراجعه و نسبت به تنظیم و ارائه درخواست کتبی اقدام نمایند.


خبر ۸ اسفند ۹۱:

چارت تشکیلاتی سازمان بهزستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت نیازمند نیروی جدید می‌باشیم.مضافا بر اینکه بخشی از نیروی انسانی موجود نیز به صورت قرارداد و طرحی با سازمان کار میکنند.معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی تشریح کرد… .

روزنامه بازار کار امروز مصاحبه ای را با دکتر کورش فانوسی،معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی انجام داده است.چکیده ی مطالب مهم در این مصاحبه را به سمع و نظر شما می‌رسانیم :
دکتر فانوسی در باره ی بازبینی چارت سازمانی بهزیستی گفت : چارت تشکیلاتی سازمان بهزستی در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل چارت نیازمند نیروی جدید می‌باشیم.مضافا بر اینکه بخشی از نیروی انسانی موجود نیز به صورت قرارداد و طرحی با سازمان کار میکنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی تشریح کرد ما در سال جاری در ستاد،آزمون استخدامی‌نداشتیم و استانداری‌ها به صورت مستقل در زمینه ی استخدام در این سازمان اقدام نمودند.وی در ادامه گفت : با توجه به اینکه در اسفند ۹۱ می‌باشیم،احتمالا طبق بخشنامه ی کارآفرین در سال ۹۲ اقدام به جذب نیرو نماییم.
وی افزود :سهمیه ی استخدامی‌ستاد سازمان بهزیستی حدود ۳۲۰ نفر پیش بینی شده بود،اما باید ببینیم با بازیابی،تصویب و ابلاغ بخشنامه ی کارآفرین،این تعداد چقدر میشود.
دکتر فانوسی در باره ی رشته‌های مورد نیاز سازمان بهزیستی افزود،عمده تخصص سازمان بهزیستی به علوم اجتماعی بر می‌گردد.به همین دلیل بیشتر رشته‌هایی که در این حوزه می‌باشند،مد نظر سازمان قرار میگیرند.البته قطعا تعدادی از نیروی انسانی به رشته‌های گروه پزشکی اختصاص می‌یابند.همچنین با درصد کمی‌از بین دانش آموختگان رشته‌های فنی و مهندسی اقدام به جذب نیرو خواهد شد.
گزارش از حجت سوری-روزنامه بازار کار


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار استخدامی مرتبط با سازمان بهزیستی در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.چ

جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان بهزیستی کشور (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

تمامی اخبار‌ استخدامی سازمان بهزیستی کشور در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

+جهت مشاهده سایت رسمی سازمان بهزیستی اینجا کلیک نمایید

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما- سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل نرم افزار دریافت اخبار استخدامی آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱۶۲ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : اکبری ارسال : ۹۳/۱۲/۱۳

  کاربری : اکبری

  ارسال : ۹۳/۱۲/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۹

  کد دیدگاه : 278931

  پاسخ

  با سلام من هم کارشناسیم و هم ارشدام روانشناسی کودکان استثنایی است ….و ساکن ارومیه هستم استخدامی کی میاد :(

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : زهرا ارسال : ۹۳/۱۲/۱۲

  کاربری : زهرا

  ارسال : ۹۳/۱۲/۱۲

  ساعت ارسال : ۱۸:۲۴

  کد دیدگاه : 278446

  پاسخ

  چرا فقط اشتغال مددجویان ما مددکارا هم دل داریم.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : عزت برهانیان ارسال : ۹۳/۱۱/۲۵

  کاربری : عزت برهانیان

  ارسال : ۹۳/۱۱/۲۵

  ساعت ارسال : ۰۷:۳۳

  کد دیدگاه : 264401

  پاسخ

  با سلام من کارشناسی روانشناسی کودکان استثنایی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دارم متقاضی استخدام دربهزیستی مشهد د می باشم

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : سیده فریده ارسال : ۹۳/۱۱/۱۵

  کاربری : سیده فریده

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۵

  ساعت ارسال : ۱۴:۲۳

  کد دیدگاه : 257875

  پاسخ

  باسلام من لیسانس علوم تربیتی م ومیخوام که دربهزیستی استخدام بشم وعلاقه زیادی به بچه هادارم خواهش میکنم کمک وراهنمایی کنیدباتشکر

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ادریس ابراهیمی ارسال : ۹۳/۱۰/۳۰

  کاربری : ادریس ابراهیمی

  ارسال : ۹۳/۱۰/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۷:۵۰

  کد دیدگاه : 244421

  پاسخ

  تحت پوشش سازمان بهزیستی هستم مدرک کارشناسی دارم متاهل وبیکار می باشم لطفادراین مورد اقدام نمایید

  ۴+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۲/۰۷ ۱۳:۲۲:۲۱ پاسخ

   چطور تحت پوششی و بیکار ازدواج هم کرده ای بهتر نیس بری یه کارخانه ای کار کنی تا با افتخار نگی که تحت پوشش بهزیستی هستی

 • کاربری : داریوش فضلی ارسال : ۹۳/۱۰/۱۶

  کاربری : داریوش فضلی

  ارسال : ۹۳/۱۰/۱۶

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۰

  کد دیدگاه : 233683

  پاسخ

  تحت پوشش بهزستی هستموکاردانی دارم. الان سه سال هس که بیکارم لطفا اقدام نمایید

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : زهره زارع ارسال : ۹۳/۰۹/۱۶

  کاربری : زهره زارع

  ارسال : ۹۳/۰۹/۱۶

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۷

  کد دیدگاه : 208760

  پاسخ

  با سلام زهره زارع هستم ،کارشناس ارشد روانشناسی بالینی،من هم منتظر اعلام زمان برگزاری آزمون هستم.متشکرم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۱۶ ۲۱:۱۳:۳۵ پاسخ

   انشاءالله در صورت انتشار خبر در همین صفحه اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۹/۱۶

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۹/۱۶

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۵

  کد دیدگاه : 208750

  پاسخ

  با سلام زهره زارع هستم کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ،من هم منتظر شنیدن زمان آزمون هستم،متشکرم

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۹/۰۴

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۴

  ساعت ارسال : ۰۰:۵۸

  کد دیدگاه : 197178

  پاسخ

  باسلام لطفا زمان ازمون را اطلاع بدهید بهناز رشته ارشد روانشناسی بالینی ۲سال در بهزیستی سابقه دارم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : حسین ارسال : ۹۳/۰۹/۰۲

  کاربری : حسین

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۸

  کد دیدگاه : 195366

  پاسخ

  حسین زمانی رشته ی علوم اجتماعی که برادر رشته ی مددکاریست هستم چون مااکثر کتاباشونو خوندیم بهزیستی کی استخدام داره بگید بابا مردیم.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : حمید قصاب ارسال : ۹۳/۰۸/۱۴

  کاربری : حمید قصاب

  ارسال : ۹۳/۰۸/۱۴

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۶

  کد دیدگاه : 180130

  پاسخ

  دیپپلم گرافیک کامپیوتر هستم تازه ب

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : سودابه ارسال : ۹۳/۰۸/۰۲

  کاربری : سودابه

  ارسال : ۹۳/۰۸/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۱

  کد دیدگاه : 172235

  پاسخ

  با سلام
  لطفا زمان ثبت نام بهزیستی را به من نیز اطلاع دهید
  باتشکر

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : مبینا ارسال : ۹۳/۰۷/۱۲

  کاربری : مبینا

  ارسال : ۹۳/۰۷/۱۲

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۴

  کد دیدگاه : 157789

  پاسخ

  لطفا در موقع استخدام به ما هم خبر بدید.کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : محیا ارسال : ۹۳/۰۷/۰۷

  کاربری : محیا

  ارسال : ۹۳/۰۷/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۴

  کد دیدگاه : 153390

  پاسخ

  اوجود کمبود زیادنیرودربهزیستی من نمیدونم چراانقدر استخدامی روطول میدهید.من لیسانس مددکاری هستم یک سال که دارم دنبال کارمیگردم ولی کار پیدانمیشه همه مردم مددکاری روفقط به نام بهزیستی میشناسند.بهزیستی هم که هیچ کاری برای افرادی که دررشته مددکاری درس خوندند نمیکنه.چرانمیخواهید متوجه بشید مانسبت به کسانی که روان شناسی ورشته های دیگر خوندند اموزشهای لازم رودیدیم.اماکوگوش شنوا

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : بهار ارسال : ۹۳/۰۶/۱۹

  کاربری : بهار

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۹

  ساعت ارسال : ۲۱:۱۲

  کد دیدگاه : 141319

  پاسخ

  باسلام من تا اخر امسال لیسانس اصلاح وتربیت میگیرم احتیاج ب کاردارم اگه استخدامی داشتین از طریق رسانه اعلام کنید لطفا تاماهم بفهمیم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۶/۱۹ ۲۱:۱۵:۲۵ پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

1 3 4 5

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
آگهی استخدام فراگیر