قوانین سایت
 • 18,523 دیدگاه

شرع دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 1392

خبر جدید 2 مرداد ماه 93 (دعوت به گزینش):

طبق اخباری که شما دوستان گرامی‌از استان‌های مختلف برای ما ارسال می‌کنید، نتایج مرحله ی اول (مصاحبه ی تخصصی) از سمت مرکز در حال ابلاغ و ارسال به استانها می‌باشد، و دعوت از داوطلبان جهت حضور در مرحله ی دوم گزینش در استان‌های مختلف در حال شروع است، متن دعوت نامه ی ارسالی به شرح زیر است:

موضوع:مصاحبه گزینشی

با سلام,نظر به اینکه جنابعالی در مرحله اول آزمون استخدامی‌مورخ 92/2/27این بانک قبول شده اید بدینوسیله از شما دعوت می‌گردد تا در مصاحبه گزینش که روز شنبه مورخ 93/5/11 راس ساعت 14 به آدرس………برگزار خواهد شد حضور بهم رسانید. بدیهی است عدم حضور شما به منزله انصراف ازاستخدام در بانک کشاورزی تلقی خواهد شد.


 خبر 15 تیر سال 1393: پیگیری وضعیت استخدامی‌بانک کشاورزی توسط سایت ایران استخدام:

ایران استخدام: طی درخواست‌های شما کاربران گرامی‌سایت ایران استخدام از ما جهت انجام پیگیری و صحبت‌های انجام گرفته با یکی از مسئولان وظیفه شناس و پاسخگوی این بانک نتایج حاصله به شرح زیر می‌باشد:

1- روند استخدامی‌عزیزان پذیرفته شده هیچ زمان متوقف نشده است و هم اکنون نیز در حال انجام می‌باشد.

2- در حال حاضر روند استخدام در مرحله ای می‌باشد که به تازگی دو جلسه ی مشورتی با شرکت برگزار کننده ی آزمون در خصوص نوع گزینش نهایی انجام گرفته است.

3- جلسات با هدف تهیه ی نرم  افزار آنالیز و تعیین ضریب مورد اعمال سه آزمون مربوط به مصاحبه ی تخصصی و پاسخ به سوالات کامپیوتری و مصاحبه روانشناسی می‌باشد.

4- این تعیین ضریب نمرات سه آزمون در میزان تعداد ریزش افراد و یا قبولی آنها بسیار موثر بوده و جلسات مذکور با هدف اعمال سیاست جهت حداقل ریزش انجام می‌پذیرند.

5- پس از اعلام اسامی‌این مرحله، مصاحبه ی عقیدتی قطعاً انجام خواهد گرفت. (عزیزان توضیه میکنیم از این فرصت پیش آمده جهت آمادگی برای این مصاحبه عقیدتی استفاده کنید)

6- از افراد ذخیره به جای افراد ریزش شده دعوت خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما دوستان و کارجویان گرامی‌و آرزوی سربلندی و پیشرفت برای تمامی‌مسئولان پاسخگو و وظیفه شناس -مدیریت سایت ایران استخدام


اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مراحل مصاحبه را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید:

نصرالله امان آبادی بالا کوهی مستشاری میگوید: (تاریخ ارسال دیدگاه:1393/02/29 کد دیدگاه : 77125 زمان ارسال دیدگاه : 16:21)

دوستان عزیزم -من با راهنمایی‌های شما مصاحبه رو پشت سر گذاشتم.از همین جا از همتون تشکر می‌کنم….حالا نوبت ماست…
مصاحبه در یک محیط آروم برگزار شد
تعدادشون 4 نفر بود مه رییس بانک هم جزوشون بود
خوش برخورد اما دقیق بودند
تخصصی سوال خاصی نپرسیدن
سوالات مصاحبه دیروز بانک کشاورزی
1.استهلاک
2.تعریف بانک
3.بانکداری مدرن و سنتی
4.مزایای بانک کشاورزی
5.چک
6.انواع حساب‌ها
7.مشتری مداری
8.اکسل و ورد
9.سود بانکی
10.خدمات بانک کشاورزی
11.انواع بانک
12.شهر دور می‌ری؟
13.حقوق پیشنهادی؟
14.شغلت باجه داریه مشکلی نداری؟
15.ضامن
16.انواع چک
روانشاسی:
روانشناسه طوری برخورد می‌کنه که همه حرفات دروغه.سوال می‌کنه بدون اینکه برای رفع ابهام سوالاش قدمی‌برداره.سعی می‌کنه خوش رو باشه!
1-با 50 میلیون چه ماشینی می‌خری؟
2-دروغ می‌گی؟
3-کسی تا بحال پیشنهاد کار مجرمانه بهت داده؟
4-مدیر بودی تا بحال؟
5-تا بحال کسی نقدت کرده؟
6-از نقد خوشحال میشی یا ناراحت؟
7-صد میلیون داشته باشی چه خونه ای میخری؟ ویلایی یا آپارتمانی؟
8-با ادم عصبانی که اومد تو بانک چه می‌کنی؟
9-آخرین باری که عصبی شدی کی بوده؟
10-عصبی میشی چیزی هم میشکنی؟
11-مدیر میشی برات ناراحتی زیر دستانت مهمه؟
12-تا بحال شده کاری رو درست انجام ندی بعد کارفرما شاکی بشه؟
13-کار باجه داری رو بیشتر می‌پسندی یا اون پشت قسمت تسهیلات و بایگانی؟
15-مدل بالاترین ماشینی که تو ذهنته دوست داری بخری چیه؟
16-تا بحال شغلی داشتی که با مشتری سروکار داشته باشی؟
17-برای مشتری مداری پیش نهاد بده؟
18-بیشتر دوست داری مدیر باشی یا فرد فعال گروه؟
19-کوهنورد باشی و نصف راهو تا قله اومده باشی اما خسته بشی،ادامه میدی تا قله یا بر می‌گردی؟
20-مشکلات رفتاریت چیان؟
21-در مورد مشکلات از هر قسمی‌صحبت کن؟
22-تو جمعی تا بحال بودی که باحات ناسازگار باشن؟
23-راه حلت برای کنترل اون جمع چی بود؟
در کل باید بگم که تعداد برابر ظارفیته و حتی خیلی‌ها انصراف دادن.اصلا نگران نباشید
……………………………………………..
نصرالله امان آبادی بالا کوهی مستشاری

هادی – استان مرکزی میگوید: (تاریخ ارسال دیدگاه: 1393/02/28     کد دیدگاه : 76558     زمان ارسال دیدگاه : 08:31)

سلام دوستان ؛
من دیروز رفتم مصاحبه ، اصلا به خودتون سخت نگیرید…
اون نرم افزاری که چهار مرحله آزمون داره فقط یه کمی‌باعث استرس میشه. که اونم مسئول آموزش به من میگفت جوابارو همینجوری بزن ، زیاد مهم نیست.مرحله اول نرم افزار تیپ شخصیتی رو مورد ارزیابی قرار میده که سعی کنید جواباتون مرتبط باشه ، چون اکثرا سوالات تکراری هستن. مرحله دوم و سوم علت و معلولیه و مرحله چهارمش که شاید یه کمی‌از همه وقت گیرتر بود استعداد ریاضی بود که من به شخصه وقت نکردم سه یا چهارتاشو جواب بدم…
بعدش مصاحبه است ، با توجه به صحبتایی که من باهاشون کردم ، هم قسمت روانشناسی و هم تخصصی به روان صحبت کردن شما بیشتر اهمیت میدن ، چون هر دوی اونها بمن گفتن که مصاحبه ی خوبی بود و ای کاش بقیه دوستان هم مث شما روان صحبت کنن… روانشناسه خیلی باحال بود. تخصصی هم از اول بمن گفتن مرتبط با سوالی که ازت میپرسیم جواب بده ، منم سعی میکردم کوتاه و مفید جواب بدم که خداروشکر خوب بوده…
آقایان و خانم‌های محترم خواهشن سخت نگیرید ، ساده تر از این حرفاست…
ضمنا به من گفتن یه مرحله دیگه برای تست سلامت جسمانی هم ازتون دعوت میشه که گفتم کی ؟ گفتن خبرتون میکنیم… در مورد تاریخ مشغول به کار شدن پرسیدم که گفتن تا دو ماه آینده…
برید مصاحبه و از روزتون لذت ببرید. خوش میگذره ، واسه من که تجربه جالبی بود.

مصاحبه شده میگوید: (تاریخ ارسال دیدگاه: 1393/02/27     کد دیدگاه : 76493     زمان ارسال دیدگاه : 23:25)

سلام دوستان
من امروز مصاحبه داشتم. تخصصی و تست خوب بود. سئوال‌های جدیدی که پرسیدن اینا بود
فرق بانکهای دولتی و خصوصی- پایا و ساتنا-تفاوت کارتهای اعتباری و بدهی(بلد نبودم)- برای انجام کارهای بانکی چه مدارکی از مشتری میگیری؟- محاسبه سود و سود روزشمار.
اما روانشناسی خانمه ازم پرسید تو این 2-3 سال بعد از فارغ التحصیلیت چی کار میکردی؟ منم نتونستم دروغ بگم گفتم ارشد میخونم. ترم 4 هم هستم که به زودی دفاع میکنم. خیلی خیلی نگرانم. تو رو خدا اگه کسی خبر موثقی در رابطه با ارشدا داره بگه خیلی نگرانم. به خدا دوست ندارم فاز منفی به کسی بدم شرمنده ام.

جهت مشاهده باقی (نسخه کامل) اخبار رسیده از مرحله ی گزینش حضوری بانک کشاورزی اینجا کلیک نمایید


خبر جدید (نیمه ی اول اردیبهشت ماه 93):

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان و همراهان، طبق اخبار رسیده از استانهای مختلف کشور دعوت به مصاحبه ی حضوری از عزیزان پذیرفته شده در حال انجام می‌باشد. قابل ذکر می‌باشد که تا بدین لحظه دعوت به مصاحبه در تمامی‌استان‌های کشور آغاز نشده است. (خبر دعوت به مصاحبه از حدود 10 استان به گوش رسیده است)


خبر 26 فروردین سال 93:

همایش آموزشی مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک صبح روز دوشنبه بیست و پنجم فروردین ماه در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این مراسم که محمد حسن فروغی فر عضو هیات مدیره، منوچهر حیاتی مدیرامورسرمایه انسانی، روسا و معاونان برخی از ادارات مرکزی، مدیران شعب این بانک در استان‌ها همچنین مدیران گروه‌های مالی اداری و پشتیبانی و رابطان هسته گزینش مدیریت‌ها حضور داشتند،فروغی فر طی سخنانی با اشاره به اینکه برند بانک کشاورزی سرمایه انسانی آن است بر رعایت تمام اصول تئوری و عملی در فرآیند جذب نیروهای جدید تأکید کرد.
منوچهر حیاتی مدیر امور سرمایه انسانی بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن بیان فرآیند‌های قانونی آزمون استخدام ابراز امیدواری کرد زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک فراهم شود.
بر اساس این گزارش بیان مفاهیم آموزشی توسط دکتر طاهری از استادان دانشگاه،سخنرانی منوچهر نبی رئیس اداره کل امور کارکنان،محمدرضا جمالوندی مسئول کمیته ایثارگران و محمد حسین رضایی پور مدیر هسته گزینش بانک کشاورزی وجلسه پرسش وپاسخ از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.
این گزارش می افزاید مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی بانک کشاورزی که اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد، به زودی آغاز خواهد شد و واجدان شرایط پس از احراز شرایط لازم در این بانک مشغول به کارخواهند شد.


خبر 11 اسفند 92:

طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود.

________

خبر 27 بهمن ماه 92:

طبق تماس تلفنی ایران استخدام با مسئول مربوطه، زمان احتمالی شروع مصاحبه ی استخدامی‌بانک کشاورزی در طی اسفند ماه سال 1392 بیان شد. البته قابل ذکر می‌باشد که طبق گفته ی مسئول مربوطه این یک زمان احتمالی است و امکان شروع روند مصاحبه‌های استخدامی‌دورتر از  این تاریخ نیز وجود دارد. مسئول مربوطه اظهار داشتند که این موضوع به زمان صدور مجوز بستگی دارد.

با  آرزوی موفقیت – گروه مدیریتی سایت ایران استخدام


نتایج اعلام شد! (30 مهر ماه 92):

با سلام

بالاخره پس از چند ماه انتظار داوطلبان، خرسندیم به اطلاع شما کاربران عزیز سایت ایران استخدام برسانیم که نتایج آزمون کتبی بانک کشاورزی اعلام شد.  شما عزیزان جهت مشاهده ی نتیجه ی آزمون کتبی خود میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج اینجا را کلیک نمایید

توجه: داوطلب گرامی‌در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش نموده اید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی فراموشی کد رهگیری اینجارا کلیک نمایید

توجه:  شماره تلفن تماس با مرکز پشتیبانی: 81301  و 84891

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان، مدیریت سایت ایران استخدام

________

خبر (23 مهرماه 92):

خبر عدم اعلام نتایج استخدامی‌بانک کشاورزی، در برنامه ی وبگردی اخبار 20:30 را میتوانید از لینک زیر مشاهده نمایید:

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید

خبر (7 مهر ماه 1392):

با آخرین پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، جواب آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی آماده شده است اما زمان دقیق اعلام نتایج هنوز اعلام نشده و به احتمال فراوان اعلام نتایج تا پایان مهرماه صورت می‌گیرد.  برای مشاهده اصل خبراینجا کلیک نمایید.

________

خبر (21 مرداد ماه 92):

آیا استخدام بانک کشاورزی جزء طرح مهر آفرین میباشد؟ جهت مشاهده ی متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

________

خبر (13 مرداد ماه 92):

با سلام

طبق تماس تلفنی گرفته شده  سایت ایران استخدام با واحد مربوطه، آخرین اخبار بدین شرح می‌باشد که اداره ی کارکنان بانک کشاورزی موفق به اخذ مجوز استخدام از طریق آزمون استخدامی‌برگزار شده شده است و طبق گفته ی مسئول مربوطه نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی هفته ی دیگر اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام
________

خبر (12 تیر ماه 92):

با توجه به  درخواست مکرر بازدیدکنندگان سایت خبری ایران استخدام و همچنین جهت رفاه حال بیشتر شما دوستان گرامی‌جهت کسب اطلاعات بیشتر تماسی با واحد مربوطه بانک کشاورزی گرفته شد و طی صحبت‌هایی که  با  یکی از مسئولین مربوطه انجام گرفت (نام این مسئول ذکر نخواهد شد) اطلاعات زیر جهت ارائه به خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت ایران استخدام به دست آمد:

سوال: بنده یکی از مسئولین سایت ایران استخدام هستم، با توجه به بازدید بالای خبر استخدامی‌مربوطه  و سردرگمی‌کاربران و داوطلبان شرکت کننده در آزمون اخیر بانک کشاورزی از بابت تأخیر در اعلام نتایج آیا دلیلی در این تأخیر موجود است؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، بله مطمئناً این تأخیر دلایلی دارد که که ما از اعلام جزئیات آن معذور هستیم اما مطمئناً این موارد به صورت مقطعی پیش آمده اند و در آینده ای نزدیک اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

سوال: پس ما میتوانیم به صورت قطعی و مطمئن به بازدیدکنندگان خود اعلام کنیم که به زودی شاهد اعلام نتایج خواهیم بود؟

مسئول محترم مربوطه چنین پاسخ دادند که، بانک کشاورزی با توجه به کمبود نیروی خود نیاز مبرم به جذب نیروی جدید دارد و جذب نیروهای جدید این بانک مطمئناً صورت خواهد گرفت.

سوال: همیشه تأخیر در اعلام نتایج ذهن برخی از بازدیدکنندگان مارا به سمت گمانه زنی‌هایی در رابطه با پارتی بازی و مسائل حاشیه ای اینچنین سوق میدهد به نظر شما چه جواب و اطمینانی میشود به این دسته از عزیزان داد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، برای استخدام نیروی جدید از طریق پارتی و… اصلاً نیازی به برگزاری آزمون نیست، داوطلبان محترم مطمئن باشند که پاسخنامه ی داوطلبان این آزمون اصلاح شده است  و حتی در چند دی وی دی نتایج ذخیره شده است و در اختیار چندین مسئول محترم قرار دارد.

سوال: آیا به صورت قطعی امکان تعیین یک بازه ی زمانی مشخص جهت اعلام نتایج وجود دارد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، نه متأسفانه به صورت قطعی امکان اعلام زمانی مشخص وجود ندارد. احتمال دارد تا 10 روز دیگر و یا تا آخر تیر ماه خبر‌هایی در این زمینه به گوش رسد!

به عنوان جمع بندی ایشان درخواست کردند که ما خدمت شما بازدیدکنندگان محترم این موارد را بیان کنیم:

بانک کشاورزی نیاز به جذب نیرو دارد و در مواردی این بانک در حال حاضر با کمبود نیرو مواجه است و بنابراین داوطلبان محترم نگران نباشند و صبر کنند انشالله در آینده ی نزدیک این نتایج اعلام خواهد شد.

-پایان خبر

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام

________

خبر 27 اردیبهشت 92:

آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی در سال 1392 امروز جمعه مورخ 1392/2/27 راس ساعت ۹ صبح در سراسر کشور  برگزار شد.

با برگزاری این آزمون سراسری که 39 هزار و700 نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته‌های رایانه،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،نیروی انسانی مورد نیاز این بانک از میان افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش؛ اسامی‌پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون(کتبی)،تا پایان خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
استان‌های تهران، فارس و آذربایجان شرقی به ترتیب با بیش از 6500 ،3500 و1800 داوطلب، بیشترین شرکت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

اطلاعات تکمیلی و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 92 از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبین عزیز میتوانند نظرات و تجارب خود در رابطه یا آزمون استخدامی‌این بانک را در قسمت دیدگاه‌های این مطلب برای سایر دوستان به اشتراک بگذارند.

________

داوطلب گرامی‌در صورت پذیرفته شدن شما در این آزمون و در صورتی که مصاحبه ی شما شامل مطالب سیاسی و اعتقادی باشد شما نیاز به آمادگی در این زمینه جهت استخدام شدن دارید. ما بسته ای با عنوان “نمونه سوالات مصاحبه حضوری بانک کشاورزی” را برای شما تهیه نموده ایم که میتواند در این زمینه برای شما مفید باشد.

________18,523 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. بیکار میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 112636     زمان ارسال دیدگاه : 01:43

  بچه هایی ک فردا میرن مدیریت بپرسن لیست اومده همون لیست تحقیقات هس؟؟؟؟ چون دوستمون محتاج کمک میگه لیست تحقیقات همون لیست قبولی هاس

  [پاسخ]

 2. mardبه محتاج کمک میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 112616     زمان ارسال دیدگاه : 00:59

  سلام دوست عزیز
  حرفاتون جالبه. شما بار اول گفتید برات اومدن تحقیق بعد الان میگی که نیومدن تحقیق و اسمتون جز لیست برای تحقیق برای گزینش نیومده.........
  شیراز تا جایی میدونم اخرین گروه مصاحبه دادن.........

  [پاسخ]

 3. من میگم به محتاج کمک میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 112581     زمان ارسال دیدگاه : 00:06

  دوست هم استانی من به خدا توکل کن انشاالا درست میشه
  اول اینکه ی زنگ به خانم بهرامی بزن بگو که رد شدن من قطعی هست یا احتمال داره واسمون کمسیونی یا تجدید نظری باشه ؟؟؟؟بعد به تهران هم زنگ بزن همین سوال بپرس !
  بعد خودت نتیجه گیری کن و اگه خدای نکرده جواب درستی نگرفتی حتما حتما بعد از عید برو تهران حضوری پیگیر باش به امید خدا که جواب. بگیری
  راستی شما مشکل پرونده یا غیری بومی نداشتید؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  مهدی پاسخ در تاريخ مرداد 6م, 1393 00:50:

  نه دوست عزیز من که هیچ مشکلی اعم از نقص پرونده یا بومی بودن نداشتم
  مشکل اینجاست که مسئولین استان هم دلیل رد شدن رو نمی دونن و میگن اسمت توی لیست نیست و احتمالاً مصاحبه روانشناسی باعث شده
  40 درصد ریزش فقط در فارس اون هم در حالی که قبولی رو برابر ظرفیت اعلام کردند

  [پاسخ]

  محتاج کمک پاسخ در تاريخ مرداد 6م, 1393 00:59:

  مرسی از همه دوستان گلم که شرایط ماروهم درک میکنن واقعا هر وقت میبینم که دوستانی بدون اینکه بشناسن کی هستیم اینقد واسه ما وقت میذارن روحیه میگیرم

  [پاسخ]

 4. شیراز به محتاج کمک میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 112579     زمان ارسال دیدگاه : 00:04

  سلام
  طی تمامی مراحل همیشه لیست شیراز تو دو یا سه نوبت اعلام میشد.من یادم هست به دوستم زنگ نزذند واسه مصاحبه ،داشت میرفت تهران که روز پنج شنبه زنگ زدند گفتن بیا مصاحبه.اولش گفتن اصلا اسمت نیست.
  شما چند روز صبر کن بعد حضورا برو شیراز اگر جواب نگرفتی صد در صد با پیگیری از تهران و سمج شدن مشکلت حل میشه!
  ان شا اله با خبرای خوب بیای تو سایت.
  موفق باشی

  [پاسخ]

 5. اصفهانی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 112574     زمان ارسال دیدگاه : 23:59

  سلام.این روزها واسه ماها ک هنوز بلاتکلیفیم خیلی دیر میگذره....استرس نیمدن جواب مصاحبمون به کنار....خیلی خیلی واسه دوستایی که بهشون گفتند قبول نشدن ناراحتم....واقعا دلم میخواد هر کاری از دستم برمیاد انجام بدم براشون.....ولی بچه ها اگه باهم متحد نباشیم دستمون ب جایی نمیرسه...بیاین چند روز دیگه صبر کنیم تا نتیجه بقیه استانها بیاد اگه همه جا همین بود اوضاع باهم ی فکر اساسی بکنیم....این آخر بی انصافیه بعد از این مدت طولانی ......بازم توکل بخدا....اینقدر بزرگ هست ک بتونه مشکلمونو حل کنه....

  [پاسخ]

1 317 318 319

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام بانک سپه