قوانین سایت
 • 21,999 دیدگاه

شرع دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 1392


اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مرحله ی دوم مصاحبه (مصاحبه عقیدتی) را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید:

یاسین پاسخ در تاریخ مرداد 26م, 1393 12:26:

متشکرم دوست عزیز….خدمتتون عارضم که شما تو یک محیط اروم و با چای و شیرینی و میوه پذیرایی میشین…مصاحبه کننده خیلی جدی و انعطاف ناپذیر و خشکه…گه گاه هم می‌خنده…خیلی هم مسلطه…هر چی که یپرسه با جزئیات ازت می‌خواد….یعنی اگه گفت مثلا مبطلات روزه رو بگو باید به تعداد همشو بگی و حضور ذهن داشته باشی. یک نکته منفی اینه که مصاحبه خیلی طولانیه و خیلی خسته کننده. حداقل 2 ساعت! ولی نکته مثبتش اینه که چون مینویسه و یکم زمان میبره فرصت برای فکر کردن داری. و اما سوالات:
اول بیوگرافی کامل از تولد تا حال.
1- روخوانی قرآن
2-مسئله حجاب و نظرت
3- ولی فقیه و علت نیاز و وظایف و کدوم آیه قران اشاره داره (راجب ولایت فقیه خیلی بخون)
4- اطلاعات مربوط به راهپیمایی و نماز‌های جماعت و نام امامان جماعت و جمعه و …
5- سوالات ساده احکام مثل خوندن نماز و روزه و نماز مسافر و نماز جمعه و خوندن اجزای نماز و غسل.
6- و در نهایت نظرت راجب مصاحبه که جدی جواب بده
موفق باشید

سمنانی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: 1393/05/26 کد دیدگاه : 126391 زمان ارسال دیدگاه : 12:19

سلا دوستان.دیشب اینترنتم قطع بود که نتونستم بیام سایت.
1.اول معرفی خودتون و خانواده و چه کار میکنید و اعضای خانواده چیکار میکنن
2.فرق ولی فقیه و مرجع تقلید
3.اصول دین و فروع دین
4.نمازهای واجب
ارکان نماز
5.وظایف رهبر و وظایف ما در قبال رهبری
6.وظایف مجلس خبرگان
نظرت در مورد حجاب و پوشش
در مورد اصل ولایت فقیه
اخرین دیدار رهبری با مسولین امور خارجه
چقدر با قران مانوسی
تعهد و تخصص چیه کدوم مهم تره؟؟
نظم اداری؟
تکریم ارباب رجوع؟
امسال به چه نامی‌نامگذاری شده؟وظایف مجمع تشخیص؟ و اسم چند عضوشو بگو؟
وزیران رو کی انتخاب میکنه؟
به چه کاری علاقه داشتی؟کار فرهنگی میکنی؟
تا الان کاری کردی که پشیمون شده باشی؟با کی مشورت میکنی؟ در کل چیز زیادی نمیپرسه و مثل جلسه قبله.انشا الله همه موفق بشیم.

جهت مشاهده باقی (نسخه کامل) اخبار رسیده از مرحله ی 2 گزینش حضوری بانک کشاورزی اینجا کلیک نمایید


 خبر جدید 2 مرداد ماه 93 (دعوت به گزینش):

طبق اخباری که شما دوستان گرامی‌از استان‌های مختلف برای ما ارسال می‌کنید، نتایج مرحله ی اول (مصاحبه ی تخصصی) از سمت مرکز در حال ابلاغ و ارسال به استانها می‌باشد، و دعوت از داوطلبان جهت حضور در مرحله ی دوم گزینش در استان‌های مختلف در حال شروع است، متن دعوت نامه ی ارسالی به شرح زیر است:

موضوع:مصاحبه گزینشی

با سلام,نظر به اینکه جنابعالی در مرحله اول آزمون استخدامی‌مورخ 92/2/27این بانک قبول شده اید بدینوسیله از شما دعوت می‌گردد تا در مصاحبه گزینش که روز شنبه مورخ 93/5/11 راس ساعت 14 به آدرس………برگزار خواهد شد حضور بهم رسانید. بدیهی است عدم حضور شما به منزله انصراف ازاستخدام در بانک کشاورزی تلقی خواهد شد.


 خبر 15 تیر سال 1393: پیگیری وضعیت استخدامی‌بانک کشاورزی توسط سایت ایران استخدام:

ایران استخدام: طی درخواست‌های شما کاربران گرامی‌سایت ایران استخدام از ما جهت انجام پیگیری و صحبت‌های انجام گرفته با یکی از مسئولان وظیفه شناس و پاسخگوی این بانک نتایج حاصله به شرح زیر می‌باشد:

1- روند استخدامی‌عزیزان پذیرفته شده هیچ زمان متوقف نشده است و هم اکنون نیز در حال انجام می‌باشد.

2- در حال حاضر روند استخدام در مرحله ای می‌باشد که به تازگی دو جلسه ی مشورتی با شرکت برگزار کننده ی آزمون در خصوص نوع گزینش نهایی انجام گرفته است.

3- جلسات با هدف تهیه ی نرم  افزار آنالیز و تعیین ضریب مورد اعمال سه آزمون مربوط به مصاحبه ی تخصصی و پاسخ به سوالات کامپیوتری و مصاحبه روانشناسی می‌باشد.

4- این تعیین ضریب نمرات سه آزمون در میزان تعداد ریزش افراد و یا قبولی آنها بسیار موثر بوده و جلسات مذکور با هدف اعمال سیاست جهت حداقل ریزش انجام می‌پذیرند.

5- پس از اعلام اسامی‌این مرحله، مصاحبه ی عقیدتی قطعاً انجام خواهد گرفت. (عزیزان توضیه میکنیم از این فرصت پیش آمده جهت آمادگی برای این مصاحبه عقیدتی استفاده کنید)

6- از افراد ذخیره به جای افراد ریزش شده دعوت خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما دوستان و کارجویان گرامی‌و آرزوی سربلندی و پیشرفت برای تمامی‌مسئولان پاسخگو و وظیفه شناس -مدیریت سایت ایران استخدام


خبر جدید (نیمه ی اول اردیبهشت ماه 93):

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان و همراهان، طبق اخبار رسیده از استانهای مختلف کشور دعوت به مصاحبه ی حضوری از عزیزان پذیرفته شده در حال انجام می‌باشد. قابل ذکر می‌باشد که تا بدین لحظه دعوت به مصاحبه در تمامی‌استان‌های کشور آغاز نشده است. (خبر دعوت به مصاحبه از حدود 10 استان به گوش رسیده است)


خبر 26 فروردین سال 93:

همایش آموزشی مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک صبح روز دوشنبه بیست و پنجم فروردین ماه در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این مراسم که محمد حسن فروغی فر عضو هیات مدیره، منوچهر حیاتی مدیرامورسرمایه انسانی، روسا و معاونان برخی از ادارات مرکزی، مدیران شعب این بانک در استان‌ها همچنین مدیران گروه‌های مالی اداری و پشتیبانی و رابطان هسته گزینش مدیریت‌ها حضور داشتند،فروغی فر طی سخنانی با اشاره به اینکه برند بانک کشاورزی سرمایه انسانی آن است بر رعایت تمام اصول تئوری و عملی در فرآیند جذب نیروهای جدید تأکید کرد.
منوچهر حیاتی مدیر امور سرمایه انسانی بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن بیان فرآیند‌های قانونی آزمون استخدام ابراز امیدواری کرد زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک فراهم شود.
بر اساس این گزارش بیان مفاهیم آموزشی توسط دکتر طاهری از استادان دانشگاه،سخنرانی منوچهر نبی رئیس اداره کل امور کارکنان،محمدرضا جمالوندی مسئول کمیته ایثارگران و محمد حسین رضایی پور مدیر هسته گزینش بانک کشاورزی وجلسه پرسش وپاسخ از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.
این گزارش می افزاید مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی بانک کشاورزی که اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد، به زودی آغاز خواهد شد و واجدان شرایط پس از احراز شرایط لازم در این بانک مشغول به کارخواهند شد.


خبر 11 اسفند 92:

طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود.

________

خبر 27 بهمن ماه 92:

طبق تماس تلفنی ایران استخدام با مسئول مربوطه، زمان احتمالی شروع مصاحبه ی استخدامی‌بانک کشاورزی در طی اسفند ماه سال 1392 بیان شد. البته قابل ذکر می‌باشد که طبق گفته ی مسئول مربوطه این یک زمان احتمالی است و امکان شروع روند مصاحبه‌های استخدامی‌دورتر از  این تاریخ نیز وجود دارد. مسئول مربوطه اظهار داشتند که این موضوع به زمان صدور مجوز بستگی دارد.

با  آرزوی موفقیت – گروه مدیریتی سایت ایران استخدام


نتایج اعلام شد! (30 مهر ماه 92):

با سلام

بالاخره پس از چند ماه انتظار داوطلبان، خرسندیم به اطلاع شما کاربران عزیز سایت ایران استخدام برسانیم که نتایج آزمون کتبی بانک کشاورزی اعلام شد.  شما عزیزان جهت مشاهده ی نتیجه ی آزمون کتبی خود میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج اینجا را کلیک نمایید

توجه: داوطلب گرامی‌در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش نموده اید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی فراموشی کد رهگیری اینجارا کلیک نمایید

توجه:  شماره تلفن تماس با مرکز پشتیبانی: 81301  و 84891

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان، مدیریت سایت ایران استخدام

________

خبر (23 مهرماه 92):

خبر عدم اعلام نتایج استخدامی‌بانک کشاورزی، در برنامه ی وبگردی اخبار 20:30 را میتوانید از لینک زیر مشاهده نمایید:

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید

خبر (7 مهر ماه 1392):

با آخرین پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، جواب آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی آماده شده است اما زمان دقیق اعلام نتایج هنوز اعلام نشده و به احتمال فراوان اعلام نتایج تا پایان مهرماه صورت می‌گیرد.  برای مشاهده اصل خبراینجا کلیک نمایید.

________

خبر (21 مرداد ماه 92):

آیا استخدام بانک کشاورزی جزء طرح مهر آفرین میباشد؟ جهت مشاهده ی متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

________

خبر (13 مرداد ماه 92):

با سلام

طبق تماس تلفنی گرفته شده  سایت ایران استخدام با واحد مربوطه، آخرین اخبار بدین شرح می‌باشد که اداره ی کارکنان بانک کشاورزی موفق به اخذ مجوز استخدام از طریق آزمون استخدامی‌برگزار شده شده است و طبق گفته ی مسئول مربوطه نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی هفته ی دیگر اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام
________

خبر (12 تیر ماه 92):

با توجه به  درخواست مکرر بازدیدکنندگان سایت خبری ایران استخدام و همچنین جهت رفاه حال بیشتر شما دوستان گرامی‌جهت کسب اطلاعات بیشتر تماسی با واحد مربوطه بانک کشاورزی گرفته شد و طی صحبت‌هایی که  با  یکی از مسئولین مربوطه انجام گرفت (نام این مسئول ذکر نخواهد شد) اطلاعات زیر جهت ارائه به خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت ایران استخدام به دست آمد:

سوال: بنده یکی از مسئولین سایت ایران استخدام هستم، با توجه به بازدید بالای خبر استخدامی‌مربوطه  و سردرگمی‌کاربران و داوطلبان شرکت کننده در آزمون اخیر بانک کشاورزی از بابت تأخیر در اعلام نتایج آیا دلیلی در این تأخیر موجود است؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، بله مطمئناً این تأخیر دلایلی دارد که که ما از اعلام جزئیات آن معذور هستیم اما مطمئناً این موارد به صورت مقطعی پیش آمده اند و در آینده ای نزدیک اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

سوال: پس ما میتوانیم به صورت قطعی و مطمئن به بازدیدکنندگان خود اعلام کنیم که به زودی شاهد اعلام نتایج خواهیم بود؟

مسئول محترم مربوطه چنین پاسخ دادند که، بانک کشاورزی با توجه به کمبود نیروی خود نیاز مبرم به جذب نیروی جدید دارد و جذب نیروهای جدید این بانک مطمئناً صورت خواهد گرفت.

سوال: همیشه تأخیر در اعلام نتایج ذهن برخی از بازدیدکنندگان مارا به سمت گمانه زنی‌هایی در رابطه با پارتی بازی و مسائل حاشیه ای اینچنین سوق میدهد به نظر شما چه جواب و اطمینانی میشود به این دسته از عزیزان داد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، برای استخدام نیروی جدید از طریق پارتی و… اصلاً نیازی به برگزاری آزمون نیست، داوطلبان محترم مطمئن باشند که پاسخنامه ی داوطلبان این آزمون اصلاح شده است  و حتی در چند دی وی دی نتایج ذخیره شده است و در اختیار چندین مسئول محترم قرار دارد.

سوال: آیا به صورت قطعی امکان تعیین یک بازه ی زمانی مشخص جهت اعلام نتایج وجود دارد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، نه متأسفانه به صورت قطعی امکان اعلام زمانی مشخص وجود ندارد. احتمال دارد تا 10 روز دیگر و یا تا آخر تیر ماه خبر‌هایی در این زمینه به گوش رسد!

به عنوان جمع بندی ایشان درخواست کردند که ما خدمت شما بازدیدکنندگان محترم این موارد را بیان کنیم:

بانک کشاورزی نیاز به جذب نیرو دارد و در مواردی این بانک در حال حاضر با کمبود نیرو مواجه است و بنابراین داوطلبان محترم نگران نباشند و صبر کنند انشالله در آینده ی نزدیک این نتایج اعلام خواهد شد.

-پایان خبر

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام

________

خبر 27 اردیبهشت 92:

آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی در سال 1392 امروز جمعه مورخ 1392/2/27 راس ساعت ۹ صبح در سراسر کشور  برگزار شد.

با برگزاری این آزمون سراسری که 39 هزار و700 نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته‌های رایانه،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،نیروی انسانی مورد نیاز این بانک از میان افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش؛ اسامی‌پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون(کتبی)،تا پایان خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
استان‌های تهران، فارس و آذربایجان شرقی به ترتیب با بیش از 6500 ،3500 و1800 داوطلب، بیشترین شرکت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

اطلاعات تکمیلی و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 92 از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبین عزیز میتوانند نظرات و تجارب خود در رابطه یا آزمون استخدامی‌این بانک را در قسمت دیدگاه‌های این مطلب برای سایر دوستان به اشتراک بگذارند.

________

داوطلب گرامی‌در صورت پذیرفته شدن شما در این آزمون و در صورتی که مصاحبه ی شما شامل مطالب سیاسی و اعتقادی باشد شما نیاز به آمادگی در این زمینه جهت استخدام شدن دارید. ما بسته ای با عنوان “نمونه سوالات مصاحبه حضوری بانک کشاورزی” را برای شما تهیه نموده ایم که میتواند در این زمینه برای شما مفید باشد.

________21,999 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. رضا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136246     زمان ارسال دیدگاه : 20:12

  به دلیل شروع مسافرت های شهریور ماه احتمالا تا اول مهر هیچ خبر از ادامه مراحل نیست در ضمن اعتبارات لازم برای استخدام در بانک های دولتی هنوز تصویب نشده یعنی هر وقت سر کار بروید حداقل تا سال 94 از حقوق خبری نیس

  [پاسخ]

 2. اشکان2 میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136196     زمان ارسال دیدگاه : 18:24

  با سلام
  ببینید بچه ها باور کنید چه سخت بگیرید و چه راحت هیچ فرقی به حال مسئولین نداره و نخواهد داشت کاریم از دستمون بر نمیاد.
  بعضیامون کارمون شده سر زدن به این پیج اونم روزی چندین بار بعضی وقتا هرچی به ذهنمون میرسه تایپ میکنیم.
  باور کنید بهترین کار توکل بر خداست چون هم خودمون آروم میشیم و هم مطمئنا کمکمون میکنه.
  بعضیامون هم از مسئولین یه چیزای پراکنده و بی اساسی میپرسیم و اینجا مینویسیم دریغ از اینکه اونام همینجوری یه چیزی پروندن.
  اگه همگی لطف کنن و ذهنیات منفی شون و اینجا تایپ نکنن عالی میشه.
  خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

  [پاسخ]

 3. امید میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136182     زمان ارسال دیدگاه : 17:51

  سلام خدمت همه دوستان...من از استان همدانم...مصاحبه تخصصی و گزینشی رفتم و خوب بود.دو هفته بعد گزینشی زنگ زدن که مدارک ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و صفحه انتخابات شناسنامت بیار که بردم...لطفا دوستان راهنمایی کنند که اینا واسه چیه؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 4. بنیاد شهید کرمانشاه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136168     زمان ارسال دیدگاه : 17:21

  سلام…بچه های بنیادی کرمانشاه کسی رفته عقیدتی یکی بگه جوابمو
  ؟پس چرا به من زنگ نزدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ایلامی پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 17:45:

  دوست عزیز مال ایلام رفتن کرمانشاه نمیدونم

  [پاسخ]

  محبت پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 18:27:

  دوست عزیز بچه
  های بنیادی تو استان ایلام مصاحبه دادیم
  مصاحبه تو استان ایلام تمام شده منتظر مرحله بعد هستیم موفق باشید

  [پاسخ]

 5. پرسپولیس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136140     زمان ارسال دیدگاه : 16:36

  سلام به همه دوستان صبورم
  با روند فعلی استخدام قطع به یقین میدونم شروع به کار عزیزان دل حداقل اذر ماه خواهد بود.بنابراین زیاد خودتون رو درگیر نکنید من یکی که از خیرش گذشتم به کار دیگه ای مشغولم موفق باشید.این اخرین پست بنده بود از ادمین عزیز هم طی این مدت که باما همسفر بودن ممنونم اجرکم عندالله

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 16:47:

  آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 6. استان سمنان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136120     زمان ارسال دیدگاه : 16:08

  استان سمنان چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 7. درخواست راهنمایی از همه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136103     زمان ارسال دیدگاه : 15:41

  سلام به همه از همه بچه ها آدمین توضیح کامل مارال پرین و هر کی که میدونه:
  من دارای مدرک ارشد بودم در ازمون شرکت کردم
  امروز از حراست زنگ زدن گفتن که تو ارشد داری منم مجبور شدم بگم اره. گفت مدرکو برامون بیار که تاریخشو بررسی کنیم بدجور شکه شدم . گفت از تهران بهشون اطلاع دادن
  خودم احتمال میدم از تحقیقات محل متوجه شده باشن که ارشد دارم.
  به نظرتون مدرکو ببرم یا نبرم یه راه حلی بهم بگید خواهشا
  ممنون از همتون

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 16:01:

  بله احتمالاً از گفته ها و شنیده ها بوده.
  خب دیگه اعلام کردید که بله، باید برید ببینید چه پیش میاد.
  نبردن هم یک نوع ریسک هست، این چیزی نیست که بشه راهنمایی کرد دوست عزیز.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 16:57:

  ادمین جان احتمالش هست رد کنند؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 17:05:

  چه عرض کنم. بله. بستگی به شرایط داره.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  مهسا پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 17:20:

  سلام خب منم ارشدم .تو مصاحبه هم بهشون گفتم ولی هنوز که هیچی نگفتن؟عقیدتی هم دعوت کردن.

  [پاسخ]

  mahsa پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 17:22:

  سلام خب منم ارشد دارم .موقع مصاحبه هم بهشون گفتم ولی هنوز که خبری نیست .عقیدتی هم دعوت شدم.

  [پاسخ]

  ...... پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 18:00:

  سلام مهسا خانم
  شما دانشجویی ارشد هستید یا مدرکتون هم گرفتید

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 18:58:

  سلام مدرک دارم

  perin پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 19:39:

  سلام دوست عزیز
  والا نمیدونم چی بگم...بعضی از دوستان که ارشد دارن ظاهرا تو مصاحبه گفتن و خداروشکر براشون مشکلی پیش نیومده، حالا برای شمارم که فهمیدن و خودتونم تأیید کردین پس چاره ای بجز بردن مدرک ندارین.
  به نظرم بهتره مثبت فکر کنید و نگران نباشید، در نهایت امر اگر خدای ناکرده مسأله ای به وجود اومد حتما" متقاعدشون کنین که تعهد محضری میدین تا چند سال مدرک ارشدتونو ارائه نمی کنید.
  امیدوارم ختم به خیر بشه و طی چند روز آینده خبرای خوبی ازتون بهمون برسه ( مارو بی خبر نذارین).
  آمین یا رب العالمین

  در ضمن یکی از بچه ها تو یه پیج دیگه بودن که شرایطشون مثل شما بود و تو تحقیقات محلی متوجه شده بودن که ارشد داره...فکر کنم از تبریز بودن و نرم افزار میخوندن ( البته اگه شما همون شخص نباشین)...

  [پاسخ]

 8. پایان انتظار... میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136082     زمان ارسال دیدگاه : 15:10

  به به چه بازار شایعات داغ آدم تو پیج که میاد میسوزه.علی آقا اون قسمت نظرت که راجب نتایج عقیدتی گفتی کاملا درسته و نتایج عقیدتی اصلا ربطی به تهران نداره و توسط مدیریت هر استان نتایج اعلام میشه منتها خب دیگه به قول مدیر سایت هر کسی اطلاعتی که داره رو میذاره که البته نمیشه گفت اطلاعات میشه گفت شایعه ما هم که تو شایعه سازی البته به قول مدیر نباید بگیم دروغ سرآمد دنیا هستیم که البته خودمون رو گول نزنیم ما بچه مسلمونیم شایعه با دروغ فرقی نداره.بچه ها تا آخر این ماه دوباره هیجان بینمون شروع میشه پس صبر باشید.

  [پاسخ]

 9. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136059     زمان ارسال دیدگاه : 14:08

  سلام بخدا تا جایی که من اطلاع دارم جواب عقیدتی رو خود استان میده و ربطی به تهران نداره. بخدا مطمعنم من خودم بهم گفتن قبولی. بخدا جدی میگم

  [پاسخ]

  یاسین پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 14:27:

  علی جان شما از کدوم استانی؟ خودشون گفتن عقیدتی قبول شدی؟

  [پاسخ]

  بیکار پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 15:19:

  حرف دوستمون درسته،ولی میفرستن تهران تایید میکنه

  [پاسخ]

  علی پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 16:00:

  یه اشنا تو حراست استان داشتم بهم گفت بخدا خودشون تایید میکنن کاری به تهران نداره

  [پاسخ]

  سعید پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 18:50:

  کدوم استان؟
  صد البته اگه تو حراست آشنا داشته باشی دیگه همه چی تمومه دیگه...!!

 10. عقیدتی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136050     زمان ارسال دیدگاه : 13:43

  با سلام خدمت دوستان عزیز
  دیروز رفتم مصاحبه اول بیوگرافی خودم و خانواده کجا درس خوندی عضویت در گروه سیاسی داری نماز جمعه میری کارهای فرهنگی تا حالا کردی عضو بسیج هستی اخرین انتخابات اگه در نماز رکوع فراموش بشه حکمش چیه واجبات نماز فروع دین تعریف ولی فقیه علت نیاز به اون
  چگونه از ولی فقیه حمایت میکنی نماز ایات چطور خونده میشه حکم ریش با تیغ زدن چیه نماز روزه قضا داری طریقه لباس پوشیدن کارمند بانک اهل مدل خاصی هستی مسائل سیاسی هفته گذشته چی هستن اخرین کتابی که خوندی تشهد وسلام نماز یه سوره از حفظ بخون در چه نمازهایی حمد و سوره با صدای بلند خونده میشه اعمال شب قدر چه ذکری در دعای جوشن کبیر زیاد تکرار میشه چقدر از محل زندگیت دور بشی نماز روزه قضا میشه چگونه غسل میکنیم همینا بود دیگه در کل خیلی اسونه اصلا سخت نمیگیرن
  پناه بر خدا انشالله که هر چی خدا بخواد همون میشه

  [پاسخ]

 11. مازندران میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136017     زمان ارسال دیدگاه : 12:49

  بعضیا اینجاچرا اینقدر محافظه کارن؟سوال میپرسن ازت جوابشونو که بدی بعد ازشون سوال بپرسی دیگه جوابتو نمیدن.چرا بعضیا دوست ندارن اسم استانشونو بگن؟ من امروز ساری بودم.اقای محمدی داشت با بچه ها بنیاد مصاحبه میکرد.چند تا از بچه ها هم برا تحویل مدارک ناقصشون اومده بودن.

  [پاسخ]

  نامی پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 16:02:

  با سلام

  میشه بفرمایید اقای محمدی چه سمتی داره در استان؟

  [پاسخ]

  مازندران پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 22:46:

  تو اتاق حراست نشسته بود.مصاحبه کننده بچه های مازندران هستند.

  [پاسخ]

 12. مرکزی2 میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136002     زمان ارسال دیدگاه : 12:26

  سلام به کارمندان آینده، نگران روند استخدام نباشید در حال انجام هست و معاینات پزشکی هم یا اواخر شهریور یا اوایل مهر که بعد از اون بلافاصله برای آموزش اعزام میشیم بابلسر.

  [پاسخ]

  زرندیه مرکزی پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 13:00:

  سلام هم استانی از کجا انقدر مطمئنی؟

  [پاسخ]

  یاسین پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 13:14:

  عزیز اگه اشتباه نکنم شما که میگفتی 17 ام دعوت به معایناته....رفت آخر ماه.

  [پاسخ]

  مرکزی2 پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 15:06:

  دوست عزیز من تا بحال تاریخ نگفتم و الان هم نمیگم و امروز با یکی از کارمندان کارگزینی صحبت کردم گفت در حال رزرو محل آموزش در بابلسر هستند و در ضمن بنیادی ها هم تموم نشدن و اینکه اول آموزش بعد کار و اونم تاریخ دقیق نداشت در همین حد. و اینکه اونایی که عقیدتی دعوت شدن خرشون از پل گذشته دیگه و معاینات هم گفت کسانی که مشکل حاد مثل خدایی ناکرده سرطان و ... داشته باشن رد میکنن.

  [پاسخ]

  اشکان2 پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 18:14:

  مرسی کاملا باهات موافقم زیاد لارم نیست به بعضیا که گیر دارن توضیح بدی

1 366 367 368

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام شهرداری های کشور