قوانین سایت
 • 11,416 دیدگاه

نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 1392

خبر جدید (26 فروردین سال 93):

همایش آموزشی مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک صبح روز دوشنبه بیست و پنجم فروردین ماه در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این مراسم که محمد حسن فروغی فر عضو هیات مدیره، منوچهر حیاتی مدیرامورسرمایه انسانی، روسا و معاونان برخی از ادارات مرکزی، مدیران شعب این بانک در استان‌ها همچنین مدیران گروه‌های مالی اداری و پشتیبانی و رابطان هسته گزینش مدیریت‌ها حضور داشتند،فروغی فر طی سخنانی با اشاره به اینکه برند بانک کشاورزی سرمایه انسانی آن است بر رعایت تمام اصول تئوری و عملی در فرآیند جذب نیروهای جدید تأکید کرد.
منوچهر حیاتی مدیر امور سرمایه انسانی بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن بیان فرآیند‌های قانونی آزمون استخدام ابراز امیدواری کرد زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک فراهم شود.
بر اساس این گزارش بیان مفاهیم آموزشی توسط دکتر طاهری از استادان دانشگاه،سخنرانی منوچهر نبی رئیس اداره کل امور کارکنان،محمدرضا جمالوندی مسئول کمیته ایثارگران و محمد حسین رضایی پور مدیر هسته گزینش بانک کشاورزی وجلسه پرسش وپاسخ از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.
این گزارش می افزاید مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی بانک کشاورزی که اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد، به زودی آغاز خواهد شد و واجدان شرایط پس از احراز شرایط لازم در این بانک مشغول به کارخواهند شد.


 

خبر 11 اسفند 92:

طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود.

________

خبر 27 بهمن ماه 92:

طبق تماس تلفنی ایران استخدام با مسئول مربوطه، زمان احتمالی شروع مصاحبه ی استخدامی‌بانک کشاورزی در طی اسفند ماه سال 1392 بیان شد. البته قابل ذکر می‌باشد که طبق گفته ی مسئول مربوطه این یک زمان احتمالی است و امکان شروع روند مصاحبه‌های استخدامی‌دورتر از  این تاریخ نیز وجود دارد. مسئول مربوطه اظهار داشتند که این موضوع به زمان صدور مجوز بستگی دارد.

با  آرزوی موفقیت – گروه مدیریتی سایت ایران استخدام


نتایج اعلام شد! (30 مهر ماه 92):

با سلام

بالاخره پس از چند ماه انتظار داوطلبان، خرسندیم به اطلاع شما کاربران عزیز سایت ایران استخدام برسانیم که نتایج آزمون کتبی بانک کشاورزی اعلام شد.  شما عزیزان جهت مشاهده ی نتیجه ی آزمون کتبی خود میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج اینجا را کلیک نمایید

توجه: داوطلب گرامی‌در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش نموده اید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی فراموشی کد رهگیری اینجارا کلیک نمایید

توجه:  شماره تلفن تماس با مرکز پشتیبانی: 81301  و 84891

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان، مدیریت سایت ایران استخدام

________

خبر (23 مهرماه 92):

خبر عدم اعلام نتایج استخدامی‌بانک کشاورزی، در برنامه ی وبگردی اخبار 20:30 را میتوانید از لینک زیر مشاهده نمایید:

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید

خبر (7 مهر ماه 1392):

با آخرین پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، جواب آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی آماده شده است اما زمان دقیق اعلام نتایج هنوز اعلام نشده و به احتمال فراوان اعلام نتایج تا پایان مهرماه صورت می‌گیرد.  برای مشاهده اصل خبراینجا کلیک نمایید.

________

خبر (21 مرداد ماه 92):

آیا استخدام بانک کشاورزی جزء طرح مهر آفرین میباشد؟ جهت مشاهده ی متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

________

خبر (13 مرداد ماه 92):

با سلام

طبق تماس تلفنی گرفته شده  سایت ایران استخدام با واحد مربوطه، آخرین اخبار بدین شرح می‌باشد که اداره ی کارکنان بانک کشاورزی موفق به اخذ مجوز استخدام از طریق آزمون استخدامی‌برگزار شده شده است و طبق گفته ی مسئول مربوطه نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی هفته ی دیگر اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام
________

خبر (12 تیر ماه 92):

با توجه به  درخواست مکرر بازدیدکنندگان سایت خبری ایران استخدام و همچنین جهت رفاه حال بیشتر شما دوستان گرامی‌جهت کسب اطلاعات بیشتر تماسی با واحد مربوطه بانک کشاورزی گرفته شد و طی صحبت‌هایی که  با  یکی از مسئولین مربوطه انجام گرفت (نام این مسئول ذکر نخواهد شد) اطلاعات زیر جهت ارائه به خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت ایران استخدام به دست آمد:

سوال: بنده یکی از مسئولین سایت ایران استخدام هستم، با توجه به بازدید بالای خبر استخدامی‌مربوطه  و سردرگمی‌کاربران و داوطلبان شرکت کننده در آزمون اخیر بانک کشاورزی از بابت تأخیر در اعلام نتایج آیا دلیلی در این تأخیر موجود است؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، بله مطمئناً این تأخیر دلایلی دارد که که ما از اعلام جزئیات آن معذور هستیم اما مطمئناً این موارد به صورت مقطعی پیش آمده اند و در آینده ای نزدیک اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

سوال: پس ما میتوانیم به صورت قطعی و مطمئن به بازدیدکنندگان خود اعلام کنیم که به زودی شاهد اعلام نتایج خواهیم بود؟

مسئول محترم مربوطه چنین پاسخ دادند که، بانک کشاورزی با توجه به کمبود نیروی خود نیاز مبرم به جذب نیروی جدید دارد و جذب نیروهای جدید این بانک مطمئناً صورت خواهد گرفت.

سوال: همیشه تأخیر در اعلام نتایج ذهن برخی از بازدیدکنندگان مارا به سمت گمانه زنی‌هایی در رابطه با پارتی بازی و مسائل حاشیه ای اینچنین سوق میدهد به نظر شما چه جواب و اطمینانی میشود به این دسته از عزیزان داد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، برای استخدام نیروی جدید از طریق پارتی و… اصلاً نیازی به برگزاری آزمون نیست، داوطلبان محترم مطمئن باشند که پاسخنامه ی داوطلبان این آزمون اصلاح شده است  و حتی در چند دی وی دی نتایج ذخیره شده است و در اختیار چندین مسئول محترم قرار دارد.

سوال: آیا به صورت قطعی امکان تعیین یک بازه ی زمانی مشخص جهت اعلام نتایج وجود دارد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، نه متأسفانه به صورت قطعی امکان اعلام زمانی مشخص وجود ندارد. احتمال دارد تا 10 روز دیگر و یا تا آخر تیر ماه خبر‌هایی در این زمینه به گوش رسد!

به عنوان جمع بندی ایشان درخواست کردند که ما خدمت شما بازدیدکنندگان محترم این موارد را بیان کنیم:

بانک کشاورزی نیاز به جذب نیرو دارد و در مواردی این بانک در حال حاضر با کمبود نیرو مواجه است و بنابراین داوطلبان محترم نگران نباشند و صبر کنند انشالله در آینده ی نزدیک این نتایج اعلام خواهد شد.

-پایان خبر

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام

________

خبر 27 اردیبهشت 92:

آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی در سال 1392 امروز جمعه مورخ 1392/2/27 راس ساعت ۹ صبح در سراسر کشور  برگزار شد.

با برگزاری این آزمون سراسری که 39 هزار و700 نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته‌های رایانه،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،نیروی انسانی مورد نیاز این بانک از میان افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش؛ اسامی‌پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون(کتبی)،تا پایان خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
استان‌های تهران، فارس و آذربایجان شرقی به ترتیب با بیش از 6500 ،3500 و1800 داوطلب، بیشترین شرکت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

اطلاعات تکمیلی و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 92 از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبین عزیز میتوانند نظرات و تجارب خود در رابطه یا آزمون استخدامی‌این بانک را در قسمت دیدگاه‌های این مطلب برای سایر دوستان به اشتراک بگذارند.

________

داوطلب گرامی‌در صورت پذیرفته شدن شما در این آزمون و در صورتی که مصاحبه ی شما شامل مطالب سیاسی و اعتقادی باشد شما نیاز به آمادگی در این زمینه جهت استخدام شدن دارید. ما بسته ای با عنوان “نمونه سوالات مصاحبه حضوری بانک کشاورزی” را برای شما تهیه نموده ایم که میتواند در این زمینه برای شما مفید باشد.

________11,416 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. کشواد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65504     زمان ارسال دیدگاه : 08:54

  سلام بر اس اسی عزیز شنیذم در مورد اونا که مشکل داشتن جلسه تشکیل شده منم فقط مشکل تاریخ پایان خدمت داشتم ایا امید ی داشته باشم ؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ به این نظر]

 2. مرودشت میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65493     زمان ارسال دیدگاه : 07:35

  سلام از پذیرفته شده های شهر مرودشت مثل آقایان استخر ، اتحادنژاد، زارع ، گودرزی و خانم اتحاد خوب و ... کسی توی این سایت هست یا نه؟
  اگر حضور دارید اعلام کنید تا یه همفکری برای مصاحبه بکنیم و یه قرار بذاریم همدیگر رو ببینیم

  [پاسخ به این نظر]

 3. محبت میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65439     زمان ارسال دیدگاه : 23:19

  سلام برهمه دوستان به امید خدا همکاران اینده
  خسته جان با من صبح تماس گرفتن شنبه برم سرپرستی مدارکم راتحویل بدم راستی من از مصاحبه تخصصی میترسم چی بخونم رشته مدیریت بازرگانی لطفا کمکم کنید با تشکر
  اقای ادمین از شما هم تشکر میکنم داداش امیدوارم موفق باشی

  [پاسخ به این نظر]

  admin پاسخ داد: اردیبهشت 4م, 1393 23:24:

  با سلام
  تشکر از لطف شما
  آرزومند موفقیت شما و دیگر عزیزان هستیم

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ به این نظر]

  امیدوار پاسخ داد: اردیبهشت 5م, 1393 06:12:

  سلام دوست عزیز منم به نوبه خودم تبریک میگم
  اما مگه شما تابه حال مدارک رو تحویل نداده بودید؟؟؟ خوب ماها که بهمن ماه رفتیم و مدارک تحویل دادیم
  شرایطتون مشکل داشته ؟
  نکنه منظورتون اینه که برا تشکیل پرونده برا مصاحبه و گزینش بتون گفتن که تشریف ببرین؟

  [پاسخ به این نظر]

 4. وحیدو میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65430     زمان ارسال دیدگاه : 22:44

  بچه ها تو بیشتر استخدان بانکها از بچه های حسابداری در مورد محاسبه استهلاکسوال میکنند انواع محاسبه رو

  [پاسخ به این نظر]

 5. نصرالله امان آبادی بالا کوهی مستشاری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65429     زمان ارسال دیدگاه : 22:35

  (Automated Teller Machine (ATM (معنی: بانکدار خودکار)

  [پاسخ به این نظر]

 6. سامان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65428     زمان ارسال دیدگاه : 22:29

  سلام همکارای آینده(نه چندان دور). امروز با یه آشنا تو استان صحبت کردم گفتن اصلا استرس نداشته باشین مصاحبه تو یکی دو هفته آینده اس شدیدم نیرو میخوان سخت نمیگیرن تا خردادم انشالله شروع به کاریم

  [پاسخ به این نظر]

 7. نصرالله امان آبادی بالا کوهی مستشاری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65422     زمان ارسال دیدگاه : 22:21

  اوراق بهادار (به انگلیسی: Securities) یک ابزار مالی قابل داد و ستد و مثلی (عوض دار) ای است که دارای ارزش مالی می باشد. اوراق بهادار به طور کلی به صورت زیر دسته بندی می شوند:

  اوراق بدهی مانند سند بدهی بانک، اوراق قرضه و سهام قرضه
  اوراق حقوق صاحبان سهام مانند سهام عادی و ...
  ابزار های مشتقه مثل، قرار دادهای آتی، اختیار معامله، پایاپای

  [پاسخ به این نظر]

 8. نصرالله امان آبادی بالا کوهی مستشاری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65420     زمان ارسال دیدگاه : 22:19

  اوراق قرضه:
  اسنادی است که به موجب آن شرکت انتشاردهنده متعهد می‌شود مبالغ مشخصی (بهره سالانه) را در زمان‌هایی خاص به دارنده آن پرداخت کند و در زمان مشخص (سررسید) اصل مبلغ را باز پرداخت کند. دارنده اوراق به عنوان بستانکار حق دریافت اصل و بهره آن را دارد ولی هیچ مالکیتی در شرکت ندارد

  [پاسخ به این نظر]

 9. نصرالله امان آبادی بالا کوهی مستشاری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65417     زمان ارسال دیدگاه : 22:17

  عملکردهای اقتصادی بانک‌ها به قرار زیر است:

  افتتاح حساب بصورت اسکناس وحسابهای جاری بصورت چک یا وجه نقد در وجه مشتری
  شبکه بندی وتسویه وجوه
  واسطه گری اعتبار
  اصلاح وتوسعه کیفیت اعتبار
  انتقال سررسید
  تولید پول

  [پاسخ به این نظر]

 10. سعید اصفهانی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65384     زمان ارسال دیدگاه : 20:37

  سلام به همه دوستان

  امروز تحویل مدارک از معرفی شدگان بنیاد بود و من هم که رفته بودم دیدم با مدارکی که تحویل دادم سه عدد پوشه درست کردند و به نظرم هر کدوم از پوشه ها واسه یکی از مراحل استخدامی هست و بازم به نظرم
  یکی از پوشه ها واسه مصاحبه تخصصی هست
  یکی دیگه واسه مصاحبه عقیدتی مربوط به حراست بانک هست
  و یکی دیگه هم واسه معاینات پزشکی هست.

  [پاسخ به این نظر]

  ناشناس پاسخ داد: اردیبهشت 4م, 1393 21:06:

  داداش هیچ ربطی به پوشه نداره
  محبت با شما تماس گرفتن؟؟؟

  [پاسخ به این نظر]

 11. CIA میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65375     زمان ارسال دیدگاه : 20:21

  سلام به همه
  وسلام به سنبل.خوبی؟؟؟ سوالات درباره بانکداری الکترونیک بودند که چون من اون موقع هنوز در این مورد مطالعه ای نداشتم به نظرم اصطلاحاتش عجیب وغریب اومد.الان خودم خنده ام میگیره!!! جواب سوالات:شباچیست؟ فرق پایا وساتنا؟
  "شبا" یا شماره حساب بانکی ایران، بمنظور تسهیل و استاندارد سازی مبادلات بین بانکی و بین المللی بانک های کشور، توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مطابق با استاندارد 13616-ISO ، تعریف و تبیین شده است و در تمام سامانه های پرداخت بین بانکی منحصرا از این نوع شماره حساب استفاده می شود. هر شماره حساب بانکی ، قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهد بود.
  تفاوت انتقال وجه از طریق ساتنا و پایا
  اگر تمایل دارید تا وجهی را به یک سپرده در بانک دیگری انتقال دهید اما نیازمند انجام این کار در تاریخ فعلی نیستید از پایا استفاده کنید.
  حتما برای شما هم پیش آمده وارد اینترنت بانکتان شده و ببینید برای انتقال وجه دو امکان در اختیار دارید یعنی دو گزینه وجود دارد،انتقال وجه از طریق ساتنا و پایا. اما این دو سیستم چه هستند و چه تفاوت هایی با هم دارند.

  هردو این سیستم ها سامانه انتقال وجه بین بانکی هستند که هم سریع اند و هم مطمئن اما هرکدام شرایط و قوانین خاص خودشان را دارند و شما با دانستن شرایط هرکدام بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

  سامانه پایاپای الکترونیکی (پایا) از روشهای الکترونیک برای پرداختهای خرد و سامانه تسویه ناخالص آنی( ساتنا) برای پرداختهای کلان و حواله های فوری است که هیچ کارمزدی نیز برای آنها در نظر گرفته نشده است. تفاوت ماهیتی این دو سیستم نیز در این است که در سیستم ساتنا عملیات طی نیم ساعت انجام می شود، اما در سیستم پایا با تاخیر یک یا دو ساعت صورت می گیرد.

  ** یکی از تفاوت ها در زمان انتقال است که پایا دیرتر انجام میشود و تفاوت دیگر در مبلغ است که با پایا هر مبلغی امکان پذیر است ولی ساتنا از سال 91 به بعد قوانینی برایش گذاشته شده است.

  «پایا» زیرساخت مبادله پیام‌های مالی مبتنی بر شماره حساب بانکی بوده و تسویه بین بانکی مبادلات انجام شده توسط این سامانه از طریق «ساتنا» صورت خواهد گرفت. به این منظور «پایا» مستقیماً به «ساتنا» متصل بوده و عملیات تسویه را در پایان هر چرخه پایاپای به صورت خودکار انجام خواهد داد.

  در سیستم ساتنا تسویه حساب و واریز به حساب مشتری به صورت تک تک و درزمان درخواست به بانک مرکزی و بانک مقصد ارسال میشود و سرعت به نسبت قابل قبولی دارد که هم اکنون بین 2 ثانیه تا 20دقیقه در بانکهای مختلف متفاوت است اما در پایا ارسال به بانک در ساعتهای مشخصی و به صورت دسته ای از بانک مبدا به بانک مقصد صورت میگیرد یکی 5/7 صبح یکی 5/9 صبح و یکی 5/11 صبح و واریز به حساب مقصد بسیار با تاخیر است و تا آخر وقت اداری روز مورد تقاضا در بعضی شرایط طول میکشد

  ** سقف انتقال پایا 150،000،000 ریال در شعبه و از طریق 50،000،000 ریال در هر بار در سیستم سبا می باشد.

  ** انتقال وجوه از طریق پایا حدود 2ساعت و نیم طول می کشد . تا به حساب مقصد انتقال یابد.

  ** انتقال وجه از طریق ساتنا آنی می باشد

  ** حداقل انتقال وجه از طریق ساتنا 150،000،000 ریال می باشد.

  ** حداکثر انتقال وجه در ساتنا از طریق سبا 500،000،000 ریال می باشد.

  ** انتقال وجه از طریق ساتنا از شعب بانک ملی محدودیت مبلغی ندارد.

  ** اگر تمایل دارید تا وجهی را به سرعت به یک سپرده در بانک دیگری انتقال دهید از ساتنا استفاده کنید.

  ** اگر تمایل دارید تا وجهی را به یک سپرده در بانک دیگری انتقال دهید اما نیازمند انجام این کار در تاریخ فعلی نیستید از پایا استفاده کنید.

  درباره ساتنا

  سامانه تسویه ناخالص آنی (ساتنا) برای دو هدف اصلی از آذرماه سال 1385 راه اندازی شده است:

  1- تسویه مبادلات بین بانکها
  2-انتقال وجه فوری بین حساب‌های مشتریان در دو بانک مختلف

  از شهریورماه 1387 خدمات ساتنا برای حواله بین حساب‌های مشتریان در دو بانک مختلف معرفی شده است. مشتریان بانکها می‌توانند با مراجعه به شعب بانک خود، از متصدیان مربوط درخواست حواله ساتنا به حسابی در بانک دیگر بنمایند. خدمات ساتنا در حال حاضر بدون کارمزد در تمامی شعب همه بانکها و برای انواع حسابها (اعم از سنتی و متمرکز) ارایه می‌شود.

  درباره پایاپای الکترونیک (پایا)

  پایاپای الکترونیک (پایا) زیرساخت اصلی مبادلات پولی بین بانکی حسابی انبوه به شمار آمده و ستون فقرات حواله‌هاو انتقال وجه بین بانکی را در کشور تشکیل می‌دهد. «پایا» به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند دستور پرداختهای متعدد را از طرف بانکها دریافت، پردازش و برای انجام به بانکهای مقصد ارسال نماید. متناظراً بانکها نیز می‌توانند دستور پرداختهای مشتریان خود را به صورت انفرادی یا انبوه دریافت و برای پایاپای و انجام در بانکهای مقصد به «پایا» ارسال کنند. سامانه پایاپای الکترونیک در درون خود دارای دو هسته جداگانه «انتقال اعتبار» و «برداشت مستقیم» است که ارایه خدمات ارزش‌افزوده را برای بانکها میسر می‌سازند.

  هسته انتقال اعتبار یا انتقال مستقیم همانند یک سامانه حواله بین بانکی عمل می‌نماید، با این تفاوت که این سامانه علاوه بر پذیرش حواله‌های انفرادی قادر خواهد بود تا حواله‌های انبوه شامل تعداد بسیار زیادی دستور پرداخت را نیز از بانکها و مشتریان آنها دریافت و پردازش نماید. قابلیتهای «پایا» ارایه خدمات زیر را در شبکه بانکی میسر خواهد ساخت:

  1. پرداخت الکترونیکی اقساط تسهیلات: بسیاری از تسهیلا‌ت گیرندگان، دریافتی‌های مستمر خود را در بانکی غیر از بانک تسهیلات دهنده دریافت می‌کنند. بر این مبنا استفاده از خدمات «پایا» امکان واریز وجه اقساط تسهیلات را بدون نیاز به مراجعه به شعب دو بانک و انتقال فیزیکی اسکناس، ایران چک یا اسناد بانکی کاغذی میسر خواهد ساخت.

  2. پرداخت حقوق و مستمری: در حال حاضر سازمانها برای پرداخت حقوق یا مستمری کارکنان یا بازنشستگان ناچارند برای تمامی تابعان خود در یک بانک حساب افتتاح کنند. استفاده از امکانات «پایا» به سازمانها و کارکنان و بازنشستگان آنها امکان می‌دهد تا بدون نیاز به افتتاح حسابهای متعدد در بانکهای مختلف بتوانند حقوق یا مستمری خود را از طریق واریز به حسابی که مد نظر کارکنان است دریافت کنند. این ویژگی به صورت ضمنی از تعدد حسابها در شبکه بانکی کشور خواهد کاست.

  3. پرداخت سود سهام و اوراق بهادار: شرکتهایی که دارای تعداد انبوهی سهامدار هستند می‌توانند با استفاده از امکانات «پایا» بدون نیاز به افتتاح حساب برای تک تک سهامداران، یا ارایه فیش برای دریافت سود سهام، وجوه را مستقیماً به حساب سهامداران واریز کنند.

  چند نمونه سوال عمومی که در مصاحبه تخصصی (خراسان) پرسیده شده است:
  • قانون بانکداری اسلامی در چه سالی تصویب شد؟
  این قانون که مبتنی بر عملیات بانکداری بدون ربا با استفاده از عقود اسلامی است (ده اصل مضاربه،مشارکت مدنی،مشارکت حقوقی، مساقات، سرمایه گذاری مستقیم، فروش اقساطی، اجاره بشرط تملیک، سلف، جعاله، خرید دین) در سال 1358 توسط شورای پول و اعتبار به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد و در1362 به تصویب رسید.
  • در اعطای تسهیلات چه مواردی باعث ربا میشود؟ در بانکداری اسلامی چگونه عمل میشود که معاملات ربوی نشود؟
  سود(بازده) معین و از قبل تعیین شده، و رابطه داین و مدیون ربا میشود و مشارکت در سود و زیان(PLS) (profit and loss sharing) و بازده غیر ثابت و مشخص که در قالب سود نباشد(عقود اسلامی) و رابطه وکیل(مشتری) و موکل( بانک) .
  • توسط دستگاههای خود پرداز چه کارهایی میتوان انجام داد عبارت(ATM) مخفف چه کلماتی است؟ در روز حداکثر چه میزان مینوان از آنها برداشت کرد؟ توسط دستگاههای پایانه فروش مستقر در فروشگاهها چه کارهایی میتوان انجام داد؟ عبارت (Pos) مخفف چه کلماتی است؟
  • بانک کشاورزی از چه بانکهایی تشکیل شده؟؟؟؟؟
  بانک کشاورزی در سال 1358 قانون دولتی شدن بانکها با ادغام بانک کشاورزی سابق ، بانک توسعه کشاورزی، بانک تعاون کشاورزی و موسسه های مالی خصوصی وابسته به وزارت کشاورزی تشکیل که البته بعدا از یک موسسه صرف اعطای تسهیلات به کشاورزان به بانک اعتباری فعلی تغییر کرده است.
  امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.به امید موفقیت همه ی دوستان.

  [پاسخ به این نظر]

  سنبل پاسخ داد: اردیبهشت 4م, 1393 22:10:

  سلام اقا سیا
  مرسی خیلی لطف کردی
  انشالا ک موفق باشی

  [پاسخ به این نظر]

 12. سنبل میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65310     زمان ارسال دیدگاه : 17:31

  سلام
  اقای ار اس دوستم یکشنبه مصاحبه دادگستری داره سوالاشا اگه تونستم برات میذارم
  سلام اقا سیا
  سوالای مصاحبه 89برامون نمذارید گفته بودید مشکله.
  واما مارال عزیز خسته نباشه خوبی؟دو ماراتون داره بجاهای خوبش میرسه
  کججججججججااااااااایییییییییییییییی ؟؟

  [پاسخ به این نظر]

  مارال پاسخ داد: اردیبهشت 5م, 1393 01:23:

  سلام سنبل حون.خوبی ؟خوب که نیستم.خسته هم هستم.
  خودت تصور کن عروسی داره نزدیک میشه.هر روز بیرونم.خواهرم میگه بیریم دنبال لباس و ..........
  همش ضد حال میخوریم ما دم این عروسی.کلی هم مهمون میاد هر روز.دلم میخواد جیغ بنفش بزنم.
  اون هفته 5شنبه که داماد حالش بد شد و کلی ناراحت شدیم.جواب آزمایشش خوب اومد.
  امشبم ساعت 8 مامانم عذرمیخوام بشدت خون بالا آورد از دهانو بینیش.تازه تو راه برگشت از دکترهم تصادف کردن.اعصابم داغونه.اصلا این هفته 1 خط هم نخوندم.
  تازه هر کی میاد خونمون میگه چرا آهنگ نمیزارید.مثلا عروسیه.(دخترا میگن)
  بابا صداش میره تو کوچه.برای مصاحبه میگن اینها سرخوشن 1 ماهه بزن و بکوب دارن.
  دیگه جام توآشپزخونه است و هر روز مثل کارگرها جهازو اینور اونور کنم تا جا برای تردد داشته باشیم.
  آخه ما 2 تا دختر نامزد داریم.هر 2 تا هم وسایلشونو گرفتند.اصلا جا نیست.(هر 2 تا با هم جاری شدن)خخخخخ

  دارم مریض میشم از استرس................
  خدا کمکم کن.
  برای همه مریضها و مامان من هم دعا کنید.

  [پاسخ به این نظر]

 13. محسن میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65285     زمان ارسال دیدگاه : 15:34

  سلام به همه همکارهای گرامی
  دوستانی که دانشجوی ارشد هستند اگر زمان دوره آموزشی بابلسر با امتحانات پایان ترم دانشگاه یکی بشه چه کار می خوان بکنن یعنی کدومش رو بی خیال بشیم؟
  این هم استرس جدیده

  [پاسخ به این نظر]

  امیر سام پاسخ داد: اردیبهشت 4م, 1393 16:19:

  بهش فکر کردم محسن جان این واسه من یکی، افتادن وپاس نکردن درسا، یا حذف کردن دروس، یا مشروط شدن، یکی از شیرین ترین لحظات زندگیم تو دوران درس خوندنم میشه!!!!! تازه ترم بعدش رو هم مرخصی میگیرم :)
  ولی تا اینجوری که داره پیش میره تا آبان هم خبری فکر نکنم باشه! :(

  [پاسخ به این نظر]

  حمیدی پاسخ داد: اردیبهشت 4م, 1393 16:24:

  سلام

  من که از این بابت استرس ندارم چون انصراف دادم.

  [پاسخ به این نظر]

  علی اکبر پاسخ داد: اردیبهشت 4م, 1393 23:22:

  واقعا
  حسابی تو فکرشم...

  [پاسخ به این نظر]

 14. پرسپولیس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65239     زمان ارسال دیدگاه : 13:04

  به درخت نگاه کن

  قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند

  ریشه هایش تاریکی را لمس کرده

  گاه برای رسیدن به نور ، باید از تاریکی‌ها گذر کرد . . .

  [پاسخ به این نظر]

  امیر سام پاسخ داد: اردیبهشت 4م, 1393 14:43:

  اگر نوری باشد.....

  [پاسخ به این نظر]

 15. از پرسپولیس به اس اسی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65233     زمان ارسال دیدگاه : 12:57

  اس اسی برادرم در مورد مشکل بومی بودن ها کمیسیون خبر داری چه تصمیمی گرفته؟ ممنون میشم اگه خبری داری اطلاع بدی.

  [پاسخ به این نظر]

 16. منتظر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65202     زمان ارسال دیدگاه : 12:11

  سلام به دوستان تخصصص زیاد سخت نیست طبق تجربیاتی که در گزینش ها داشتم فقط سوال بنده اینه که جرا اینقدر روند کندی داره این استخدامی جرا .......ازمون داره یکساله میشه و فرقش با استخدامی های دیگه جیه ........بجه ها سخت پیگیر باشید به امید موفقیت.............................

  [پاسخ به این نظر]

 17. خسته میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65187     زمان ارسال دیدگاه : 11:46

  بالاخره ما هم مدارکمون رو بردیم تحویل دادیم ولی متأسفانه هیچ چیز جدید دستگیرم نشد! اطلاعات خودم بیشتر بود از روال کار! حتی دقیق مطمئن نبودن مصاحبه دو مرحله ایه یا یک مرحله ای؟
  راستی محبت جان باهات تماس گرفتن بالاخره؟ یا هنوز منتظری؟نگراان نباش اگه امروز زنگ نزدن حتماً شنبه باهات تماس میگیرن!

  [پاسخ به این نظر]

 18. امیر تنها میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65181     زمان ارسال دیدگاه : 11:41

  با سلام
  خوبید بچه هااااااا
  ابجی مارل ما چطوره؟خبری از سنبل خانوم نیست کجاست
  بچه ها بابت اینکه کمتر کامنت می زارم منوببخشید به خاطر اون تصادف دستام توی گچ بود و نمی شد کامنت بذارم .چه خبرررررررررررررررر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  *****راستی امروز من سرپرستی استان بودم به من گفتند اولین گروه شروع به کارشون اواسط خرداد یا اوایل تیر می باشد.*****
  این چیزی بود که اونا گفتند الله اعلم............................
  پیروزززززززززززززز و موفق باشید
  یا علی

  [پاسخ به این نظر]

  سنبل پاسخ داد: اردیبهشت 4م, 1393 22:20:

  سلام امیر جان
  الان چطوری؟دست ات بهترن
  سعی کن خوب بشی چون باید سبزیارا تمیز کنی،بعدم دستگاه نمیاریم باید خوردشون کنی !
  خخخخخخخخ
  همش شوخی بود جدی نگیرر

  [پاسخ به این نظر]

  مارال پاسخ داد: اردیبهشت 5م, 1393 01:12:

  سلام امیر آقا.
  ممنونم.شما بهترید؟انشالله دیگه از این اتفاقها براتون نیفته و همیشه سلامت باشید.

  من که خیلی خسته ام.خدا کنه سرانجام این استخدامی برای همه خیر باشه.

  [پاسخ به این نظر]

1 215 216 217

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
همکاری در فروش فایل میهن همکار