قوانین سایت
 • 21,754 دیدگاه

شرع دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 1392


اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مرحله ی دوم مصاحبه (مصاحبه عقیدتی) را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید:

یاسین پاسخ در تاریخ مرداد 26م, 1393 12:26:

متشکرم دوست عزیز….خدمتتون عارضم که شما تو یک محیط اروم و با چای و شیرینی و میوه پذیرایی میشین…مصاحبه کننده خیلی جدی و انعطاف ناپذیر و خشکه…گه گاه هم می‌خنده…خیلی هم مسلطه…هر چی که یپرسه با جزئیات ازت می‌خواد….یعنی اگه گفت مثلا مبطلات روزه رو بگو باید به تعداد همشو بگی و حضور ذهن داشته باشی. یک نکته منفی اینه که مصاحبه خیلی طولانیه و خیلی خسته کننده. حداقل 2 ساعت! ولی نکته مثبتش اینه که چون مینویسه و یکم زمان میبره فرصت برای فکر کردن داری. و اما سوالات:
اول بیوگرافی کامل از تولد تا حال.
1- روخوانی قرآن
2-مسئله حجاب و نظرت
3- ولی فقیه و علت نیاز و وظایف و کدوم آیه قران اشاره داره (راجب ولایت فقیه خیلی بخون)
4- اطلاعات مربوط به راهپیمایی و نماز‌های جماعت و نام امامان جماعت و جمعه و …
5- سوالات ساده احکام مثل خوندن نماز و روزه و نماز مسافر و نماز جمعه و خوندن اجزای نماز و غسل.
6- و در نهایت نظرت راجب مصاحبه که جدی جواب بده
موفق باشید

سمنانی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: 1393/05/26 کد دیدگاه : 126391 زمان ارسال دیدگاه : 12:19

سلا دوستان.دیشب اینترنتم قطع بود که نتونستم بیام سایت.
1.اول معرفی خودتون و خانواده و چه کار میکنید و اعضای خانواده چیکار میکنن
2.فرق ولی فقیه و مرجع تقلید
3.اصول دین و فروع دین
4.نمازهای واجب
ارکان نماز
5.وظایف رهبر و وظایف ما در قبال رهبری
6.وظایف مجلس خبرگان
نظرت در مورد حجاب و پوشش
در مورد اصل ولایت فقیه
اخرین دیدار رهبری با مسولین امور خارجه
چقدر با قران مانوسی
تعهد و تخصص چیه کدوم مهم تره؟؟
نظم اداری؟
تکریم ارباب رجوع؟
امسال به چه نامی‌نامگذاری شده؟وظایف مجمع تشخیص؟ و اسم چند عضوشو بگو؟
وزیران رو کی انتخاب میکنه؟
به چه کاری علاقه داشتی؟کار فرهنگی میکنی؟
تا الان کاری کردی که پشیمون شده باشی؟با کی مشورت میکنی؟ در کل چیز زیادی نمیپرسه و مثل جلسه قبله.انشا الله همه موفق بشیم.

جهت مشاهده باقی (نسخه کامل) اخبار رسیده از مرحله ی 2 گزینش حضوری بانک کشاورزی اینجا کلیک نمایید


 خبر جدید 2 مرداد ماه 93 (دعوت به گزینش):

طبق اخباری که شما دوستان گرامی‌از استان‌های مختلف برای ما ارسال می‌کنید، نتایج مرحله ی اول (مصاحبه ی تخصصی) از سمت مرکز در حال ابلاغ و ارسال به استانها می‌باشد، و دعوت از داوطلبان جهت حضور در مرحله ی دوم گزینش در استان‌های مختلف در حال شروع است، متن دعوت نامه ی ارسالی به شرح زیر است:

موضوع:مصاحبه گزینشی

با سلام,نظر به اینکه جنابعالی در مرحله اول آزمون استخدامی‌مورخ 92/2/27این بانک قبول شده اید بدینوسیله از شما دعوت می‌گردد تا در مصاحبه گزینش که روز شنبه مورخ 93/5/11 راس ساعت 14 به آدرس………برگزار خواهد شد حضور بهم رسانید. بدیهی است عدم حضور شما به منزله انصراف ازاستخدام در بانک کشاورزی تلقی خواهد شد.


 خبر 15 تیر سال 1393: پیگیری وضعیت استخدامی‌بانک کشاورزی توسط سایت ایران استخدام:

ایران استخدام: طی درخواست‌های شما کاربران گرامی‌سایت ایران استخدام از ما جهت انجام پیگیری و صحبت‌های انجام گرفته با یکی از مسئولان وظیفه شناس و پاسخگوی این بانک نتایج حاصله به شرح زیر می‌باشد:

1- روند استخدامی‌عزیزان پذیرفته شده هیچ زمان متوقف نشده است و هم اکنون نیز در حال انجام می‌باشد.

2- در حال حاضر روند استخدام در مرحله ای می‌باشد که به تازگی دو جلسه ی مشورتی با شرکت برگزار کننده ی آزمون در خصوص نوع گزینش نهایی انجام گرفته است.

3- جلسات با هدف تهیه ی نرم  افزار آنالیز و تعیین ضریب مورد اعمال سه آزمون مربوط به مصاحبه ی تخصصی و پاسخ به سوالات کامپیوتری و مصاحبه روانشناسی می‌باشد.

4- این تعیین ضریب نمرات سه آزمون در میزان تعداد ریزش افراد و یا قبولی آنها بسیار موثر بوده و جلسات مذکور با هدف اعمال سیاست جهت حداقل ریزش انجام می‌پذیرند.

5- پس از اعلام اسامی‌این مرحله، مصاحبه ی عقیدتی قطعاً انجام خواهد گرفت. (عزیزان توضیه میکنیم از این فرصت پیش آمده جهت آمادگی برای این مصاحبه عقیدتی استفاده کنید)

6- از افراد ذخیره به جای افراد ریزش شده دعوت خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما دوستان و کارجویان گرامی‌و آرزوی سربلندی و پیشرفت برای تمامی‌مسئولان پاسخگو و وظیفه شناس -مدیریت سایت ایران استخدام


خبر جدید (نیمه ی اول اردیبهشت ماه 93):

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان و همراهان، طبق اخبار رسیده از استانهای مختلف کشور دعوت به مصاحبه ی حضوری از عزیزان پذیرفته شده در حال انجام می‌باشد. قابل ذکر می‌باشد که تا بدین لحظه دعوت به مصاحبه در تمامی‌استان‌های کشور آغاز نشده است. (خبر دعوت به مصاحبه از حدود 10 استان به گوش رسیده است)


خبر 26 فروردین سال 93:

همایش آموزشی مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک صبح روز دوشنبه بیست و پنجم فروردین ماه در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این مراسم که محمد حسن فروغی فر عضو هیات مدیره، منوچهر حیاتی مدیرامورسرمایه انسانی، روسا و معاونان برخی از ادارات مرکزی، مدیران شعب این بانک در استان‌ها همچنین مدیران گروه‌های مالی اداری و پشتیبانی و رابطان هسته گزینش مدیریت‌ها حضور داشتند،فروغی فر طی سخنانی با اشاره به اینکه برند بانک کشاورزی سرمایه انسانی آن است بر رعایت تمام اصول تئوری و عملی در فرآیند جذب نیروهای جدید تأکید کرد.
منوچهر حیاتی مدیر امور سرمایه انسانی بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن بیان فرآیند‌های قانونی آزمون استخدام ابراز امیدواری کرد زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک فراهم شود.
بر اساس این گزارش بیان مفاهیم آموزشی توسط دکتر طاهری از استادان دانشگاه،سخنرانی منوچهر نبی رئیس اداره کل امور کارکنان،محمدرضا جمالوندی مسئول کمیته ایثارگران و محمد حسین رضایی پور مدیر هسته گزینش بانک کشاورزی وجلسه پرسش وپاسخ از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.
این گزارش می افزاید مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی بانک کشاورزی که اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد، به زودی آغاز خواهد شد و واجدان شرایط پس از احراز شرایط لازم در این بانک مشغول به کارخواهند شد.


خبر 11 اسفند 92:

طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود.

________

خبر 27 بهمن ماه 92:

طبق تماس تلفنی ایران استخدام با مسئول مربوطه، زمان احتمالی شروع مصاحبه ی استخدامی‌بانک کشاورزی در طی اسفند ماه سال 1392 بیان شد. البته قابل ذکر می‌باشد که طبق گفته ی مسئول مربوطه این یک زمان احتمالی است و امکان شروع روند مصاحبه‌های استخدامی‌دورتر از  این تاریخ نیز وجود دارد. مسئول مربوطه اظهار داشتند که این موضوع به زمان صدور مجوز بستگی دارد.

با  آرزوی موفقیت – گروه مدیریتی سایت ایران استخدام


نتایج اعلام شد! (30 مهر ماه 92):

با سلام

بالاخره پس از چند ماه انتظار داوطلبان، خرسندیم به اطلاع شما کاربران عزیز سایت ایران استخدام برسانیم که نتایج آزمون کتبی بانک کشاورزی اعلام شد.  شما عزیزان جهت مشاهده ی نتیجه ی آزمون کتبی خود میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج اینجا را کلیک نمایید

توجه: داوطلب گرامی‌در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش نموده اید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی فراموشی کد رهگیری اینجارا کلیک نمایید

توجه:  شماره تلفن تماس با مرکز پشتیبانی: 81301  و 84891

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان، مدیریت سایت ایران استخدام

________

خبر (23 مهرماه 92):

خبر عدم اعلام نتایج استخدامی‌بانک کشاورزی، در برنامه ی وبگردی اخبار 20:30 را میتوانید از لینک زیر مشاهده نمایید:

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید

خبر (7 مهر ماه 1392):

با آخرین پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، جواب آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی آماده شده است اما زمان دقیق اعلام نتایج هنوز اعلام نشده و به احتمال فراوان اعلام نتایج تا پایان مهرماه صورت می‌گیرد.  برای مشاهده اصل خبراینجا کلیک نمایید.

________

خبر (21 مرداد ماه 92):

آیا استخدام بانک کشاورزی جزء طرح مهر آفرین میباشد؟ جهت مشاهده ی متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

________

خبر (13 مرداد ماه 92):

با سلام

طبق تماس تلفنی گرفته شده  سایت ایران استخدام با واحد مربوطه، آخرین اخبار بدین شرح می‌باشد که اداره ی کارکنان بانک کشاورزی موفق به اخذ مجوز استخدام از طریق آزمون استخدامی‌برگزار شده شده است و طبق گفته ی مسئول مربوطه نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی هفته ی دیگر اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام
________

خبر (12 تیر ماه 92):

با توجه به  درخواست مکرر بازدیدکنندگان سایت خبری ایران استخدام و همچنین جهت رفاه حال بیشتر شما دوستان گرامی‌جهت کسب اطلاعات بیشتر تماسی با واحد مربوطه بانک کشاورزی گرفته شد و طی صحبت‌هایی که  با  یکی از مسئولین مربوطه انجام گرفت (نام این مسئول ذکر نخواهد شد) اطلاعات زیر جهت ارائه به خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت ایران استخدام به دست آمد:

سوال: بنده یکی از مسئولین سایت ایران استخدام هستم، با توجه به بازدید بالای خبر استخدامی‌مربوطه  و سردرگمی‌کاربران و داوطلبان شرکت کننده در آزمون اخیر بانک کشاورزی از بابت تأخیر در اعلام نتایج آیا دلیلی در این تأخیر موجود است؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، بله مطمئناً این تأخیر دلایلی دارد که که ما از اعلام جزئیات آن معذور هستیم اما مطمئناً این موارد به صورت مقطعی پیش آمده اند و در آینده ای نزدیک اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

سوال: پس ما میتوانیم به صورت قطعی و مطمئن به بازدیدکنندگان خود اعلام کنیم که به زودی شاهد اعلام نتایج خواهیم بود؟

مسئول محترم مربوطه چنین پاسخ دادند که، بانک کشاورزی با توجه به کمبود نیروی خود نیاز مبرم به جذب نیروی جدید دارد و جذب نیروهای جدید این بانک مطمئناً صورت خواهد گرفت.

سوال: همیشه تأخیر در اعلام نتایج ذهن برخی از بازدیدکنندگان مارا به سمت گمانه زنی‌هایی در رابطه با پارتی بازی و مسائل حاشیه ای اینچنین سوق میدهد به نظر شما چه جواب و اطمینانی میشود به این دسته از عزیزان داد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، برای استخدام نیروی جدید از طریق پارتی و… اصلاً نیازی به برگزاری آزمون نیست، داوطلبان محترم مطمئن باشند که پاسخنامه ی داوطلبان این آزمون اصلاح شده است  و حتی در چند دی وی دی نتایج ذخیره شده است و در اختیار چندین مسئول محترم قرار دارد.

سوال: آیا به صورت قطعی امکان تعیین یک بازه ی زمانی مشخص جهت اعلام نتایج وجود دارد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، نه متأسفانه به صورت قطعی امکان اعلام زمانی مشخص وجود ندارد. احتمال دارد تا 10 روز دیگر و یا تا آخر تیر ماه خبر‌هایی در این زمینه به گوش رسد!

به عنوان جمع بندی ایشان درخواست کردند که ما خدمت شما بازدیدکنندگان محترم این موارد را بیان کنیم:

بانک کشاورزی نیاز به جذب نیرو دارد و در مواردی این بانک در حال حاضر با کمبود نیرو مواجه است و بنابراین داوطلبان محترم نگران نباشند و صبر کنند انشالله در آینده ی نزدیک این نتایج اعلام خواهد شد.

-پایان خبر

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام

________

خبر 27 اردیبهشت 92:

آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی در سال 1392 امروز جمعه مورخ 1392/2/27 راس ساعت ۹ صبح در سراسر کشور  برگزار شد.

با برگزاری این آزمون سراسری که 39 هزار و700 نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته‌های رایانه،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،نیروی انسانی مورد نیاز این بانک از میان افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش؛ اسامی‌پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون(کتبی)،تا پایان خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
استان‌های تهران، فارس و آذربایجان شرقی به ترتیب با بیش از 6500 ،3500 و1800 داوطلب، بیشترین شرکت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

اطلاعات تکمیلی و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 92 از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبین عزیز میتوانند نظرات و تجارب خود در رابطه یا آزمون استخدامی‌این بانک را در قسمت دیدگاه‌های این مطلب برای سایر دوستان به اشتراک بگذارند.

________

داوطلب گرامی‌در صورت پذیرفته شدن شما در این آزمون و در صورتی که مصاحبه ی شما شامل مطالب سیاسی و اعتقادی باشد شما نیاز به آمادگی در این زمینه جهت استخدام شدن دارید. ما بسته ای با عنوان “نمونه سوالات مصاحبه حضوری بانک کشاورزی” را برای شما تهیه نموده ایم که میتواند در این زمینه برای شما مفید باشد.

________21,754 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. احسان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133480     زمان ارسال دیدگاه : 12:27

  سلام بچه ها ، تو رو خدا کسی اطلاعی از تاریخ آزمایشات یا شروع به کار داره ؟ تا کی طول میکشه ؟ آخه من یه جایی کار میکنم باید یک ماه قبل درخواست استعفا بدم تا بذارن دربیام چون ده تومن چک تضمین ازم گرفتن ، ضمنا این جایی که هستم اصلا جای خوبی نیست واقعا اینجا خیلی اذیتم چون نه حقوقش خوبه نه ساعت کارش و نه جو کاریش و نه افرادی که باشون کار میکنم برای همین میخوام برم بانک، لطفا راهنماییم کنید، ممنون از همه

  [پاسخ]

 2. اشکان2 میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133466     زمان ارسال دیدگاه : 12:13

  مسئولین محترم بانک کشاورزی
  جان هر کی دوست دارید دست بجنبونید واقعا شماها چجور فکر میکنید؟
  آیا تا بحال فکر کردید بعضیا زن و بچه دارن؟ بعضیا از شغلشون استعفا دادن بخاطر این بانک؟
  بعضیا خواستن ادامه تحصیل بدن و این کار رو نکردن؟ بعضیا کلافه شدن از بس این و اون ازشون پرسیدن نتیجه بانک چی شد؟ بعضیا افسردگی گرفتن از بس تو خونه چشم انتظار مرحله بعدی شدن؟ و چندین مورد دیگه .
  وجدانا و شرافتا اگه تو این پیج سرک میکشید یکم رو این پیام بنده فکر کنید بخاطر خدا و بخاطر بچه ها. با تشکر

  [پاسخ]

 3. امیدوار به کرم خدا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133465     زمان ارسال دیدگاه : 12:12

  بچه های حد نصابی خبری نشد؟

  84895335 اصلا جواب نمیده

  [پاسخ]

 4. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133449     زمان ارسال دیدگاه : 11:48

  سلام بچه ها معاینات پزشکی دقیقا چیا هستن؟

  [پاسخ]

 5. sanchoo میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133447     زمان ارسال دیدگاه : 11:47

  کپی مدرک تحصیلی ابتدایی - راهنمایی - دبیرستان !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اینا دیگه واسه چی؟!

  [پاسخ]

 6. دلفین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133441     زمان ارسال دیدگاه : 11:35

  سلام مدیر جان از روند استخدام خبری ندارید؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 6م, 1393 11:55:

  خبر خاصی خیر دوست عزیز. فعلاً که دوستان در مصاحبه حضور پیدا میکنند

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

1 363 364 365

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام شهرداری های کشور