قوانین سایت
 • 11,022 دیدگاه

نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 1392

خبر جدید (26 فروردین سال 93):

همایش آموزشی مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک صبح روز دوشنبه بیست و پنجم فروردین ماه در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این مراسم که محمد حسن فروغی فر عضو هیات مدیره، منوچهر حیاتی مدیرامورسرمایه انسانی، روسا و معاونان برخی از ادارات مرکزی، مدیران شعب این بانک در استان‌ها همچنین مدیران گروه‌های مالی اداری و پشتیبانی و رابطان هسته گزینش مدیریت‌ها حضور داشتند،فروغی فر طی سخنانی با اشاره به اینکه برند بانک کشاورزی سرمایه انسانی آن است بر رعایت تمام اصول تئوری و عملی در فرآیند جذب نیروهای جدید تأکید کرد.
منوچهر حیاتی مدیر امور سرمایه انسانی بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن بیان فرآیند‌های قانونی آزمون استخدام ابراز امیدواری کرد زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک فراهم شود.
بر اساس این گزارش بیان مفاهیم آموزشی توسط دکتر طاهری از استادان دانشگاه،سخنرانی منوچهر نبی رئیس اداره کل امور کارکنان،محمدرضا جمالوندی مسئول کمیته ایثارگران و محمد حسین رضایی پور مدیر هسته گزینش بانک کشاورزی وجلسه پرسش وپاسخ از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.
این گزارش می افزاید مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی بانک کشاورزی که اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد، به زودی آغاز خواهد شد و واجدان شرایط پس از احراز شرایط لازم در این بانک مشغول به کارخواهند شد.


 

خبر 11 اسفند 92:

طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود.

________

خبر 27 بهمن ماه 92:

طبق تماس تلفنی ایران استخدام با مسئول مربوطه، زمان احتمالی شروع مصاحبه ی استخدامی‌بانک کشاورزی در طی اسفند ماه سال 1392 بیان شد. البته قابل ذکر می‌باشد که طبق گفته ی مسئول مربوطه این یک زمان احتمالی است و امکان شروع روند مصاحبه‌های استخدامی‌دورتر از  این تاریخ نیز وجود دارد. مسئول مربوطه اظهار داشتند که این موضوع به زمان صدور مجوز بستگی دارد.

با  آرزوی موفقیت – گروه مدیریتی سایت ایران استخدام


نتایج اعلام شد! (30 مهر ماه 92):

با سلام

بالاخره پس از چند ماه انتظار داوطلبان، خرسندیم به اطلاع شما کاربران عزیز سایت ایران استخدام برسانیم که نتایج آزمون کتبی بانک کشاورزی اعلام شد.  شما عزیزان جهت مشاهده ی نتیجه ی آزمون کتبی خود میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج اینجا را کلیک نمایید

توجه: داوطلب گرامی‌در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش نموده اید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی فراموشی کد رهگیری اینجارا کلیک نمایید

توجه:  شماره تلفن تماس با مرکز پشتیبانی: 81301  و 84891

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان، مدیریت سایت ایران استخدام

________

خبر (23 مهرماه 92):

خبر عدم اعلام نتایج استخدامی‌بانک کشاورزی، در برنامه ی وبگردی اخبار 20:30 را میتوانید از لینک زیر مشاهده نمایید:

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید

خبر (7 مهر ماه 1392):

با آخرین پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، جواب آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی آماده شده است اما زمان دقیق اعلام نتایج هنوز اعلام نشده و به احتمال فراوان اعلام نتایج تا پایان مهرماه صورت می‌گیرد.  برای مشاهده اصل خبراینجا کلیک نمایید.

________

خبر (21 مرداد ماه 92):

آیا استخدام بانک کشاورزی جزء طرح مهر آفرین میباشد؟ جهت مشاهده ی متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

________

خبر (13 مرداد ماه 92):

با سلام

طبق تماس تلفنی گرفته شده  سایت ایران استخدام با واحد مربوطه، آخرین اخبار بدین شرح می‌باشد که اداره ی کارکنان بانک کشاورزی موفق به اخذ مجوز استخدام از طریق آزمون استخدامی‌برگزار شده شده است و طبق گفته ی مسئول مربوطه نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی هفته ی دیگر اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام
________

خبر (12 تیر ماه 92):

با توجه به  درخواست مکرر بازدیدکنندگان سایت خبری ایران استخدام و همچنین جهت رفاه حال بیشتر شما دوستان گرامی‌جهت کسب اطلاعات بیشتر تماسی با واحد مربوطه بانک کشاورزی گرفته شد و طی صحبت‌هایی که  با  یکی از مسئولین مربوطه انجام گرفت (نام این مسئول ذکر نخواهد شد) اطلاعات زیر جهت ارائه به خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت ایران استخدام به دست آمد:

سوال: بنده یکی از مسئولین سایت ایران استخدام هستم، با توجه به بازدید بالای خبر استخدامی‌مربوطه  و سردرگمی‌کاربران و داوطلبان شرکت کننده در آزمون اخیر بانک کشاورزی از بابت تأخیر در اعلام نتایج آیا دلیلی در این تأخیر موجود است؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، بله مطمئناً این تأخیر دلایلی دارد که که ما از اعلام جزئیات آن معذور هستیم اما مطمئناً این موارد به صورت مقطعی پیش آمده اند و در آینده ای نزدیک اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

سوال: پس ما میتوانیم به صورت قطعی و مطمئن به بازدیدکنندگان خود اعلام کنیم که به زودی شاهد اعلام نتایج خواهیم بود؟

مسئول محترم مربوطه چنین پاسخ دادند که، بانک کشاورزی با توجه به کمبود نیروی خود نیاز مبرم به جذب نیروی جدید دارد و جذب نیروهای جدید این بانک مطمئناً صورت خواهد گرفت.

سوال: همیشه تأخیر در اعلام نتایج ذهن برخی از بازدیدکنندگان مارا به سمت گمانه زنی‌هایی در رابطه با پارتی بازی و مسائل حاشیه ای اینچنین سوق میدهد به نظر شما چه جواب و اطمینانی میشود به این دسته از عزیزان داد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، برای استخدام نیروی جدید از طریق پارتی و… اصلاً نیازی به برگزاری آزمون نیست، داوطلبان محترم مطمئن باشند که پاسخنامه ی داوطلبان این آزمون اصلاح شده است  و حتی در چند دی وی دی نتایج ذخیره شده است و در اختیار چندین مسئول محترم قرار دارد.

سوال: آیا به صورت قطعی امکان تعیین یک بازه ی زمانی مشخص جهت اعلام نتایج وجود دارد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، نه متأسفانه به صورت قطعی امکان اعلام زمانی مشخص وجود ندارد. احتمال دارد تا 10 روز دیگر و یا تا آخر تیر ماه خبر‌هایی در این زمینه به گوش رسد!

به عنوان جمع بندی ایشان درخواست کردند که ما خدمت شما بازدیدکنندگان محترم این موارد را بیان کنیم:

بانک کشاورزی نیاز به جذب نیرو دارد و در مواردی این بانک در حال حاضر با کمبود نیرو مواجه است و بنابراین داوطلبان محترم نگران نباشند و صبر کنند انشالله در آینده ی نزدیک این نتایج اعلام خواهد شد.

-پایان خبر

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام

________

خبر 27 اردیبهشت 92:

آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی در سال 1392 امروز جمعه مورخ 1392/2/27 راس ساعت ۹ صبح در سراسر کشور  برگزار شد.

با برگزاری این آزمون سراسری که 39 هزار و700 نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته‌های رایانه،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،نیروی انسانی مورد نیاز این بانک از میان افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش؛ اسامی‌پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون(کتبی)،تا پایان خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
استان‌های تهران، فارس و آذربایجان شرقی به ترتیب با بیش از 6500 ،3500 و1800 داوطلب، بیشترین شرکت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

اطلاعات تکمیلی و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 92 از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبین عزیز میتوانند نظرات و تجارب خود در رابطه یا آزمون استخدامی‌این بانک را در قسمت دیدگاه‌های این مطلب برای سایر دوستان به اشتراک بگذارند.

________

داوطلب گرامی‌در صورت پذیرفته شدن شما در این آزمون و در صورتی که مصاحبه ی شما شامل مطالب سیاسی و اعتقادی باشد شما نیاز به آمادگی در این زمینه جهت استخدام شدن دارید. ما بسته ای با عنوان “نمونه سوالات مصاحبه حضوری بانک کشاورزی” را برای شما تهیه نموده ایم که میتواند در این زمینه برای شما مفید باشد.

________11,022 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. حمید میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62793     زمان ارسال دیدگاه : 23:54

  من نمیدونم چه رفتاری تو این سایت باب شده
  بعضی ها دوست دارن با استرس وارد کردن به بقیه زندگی کنن
  دوست عزیز عالم و ادم داره میگه خرداد شما میگی شهریور
  عملیات غیرممکن میخوان انجام بدن مگه که مصاحبه و تحقیق 4ماه طول بکشه؟
  اصلا چه جوری میشه که فقطیه استان واسه کارمنداش جشن بگیره؟
  بقیه استانها هم کشک؟
  به خدا ادم میمونه از کارایه یه عده

  [پاسخ به این نظر]

 2. کارمند اینده میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62767     زمان ارسال دیدگاه : 22:36

  سلام به همگی.دیشب به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) واسه کارمندای بانک کشاورزی استان اصفهان جشن گرفتن.گفتن اصفهان تا اخر شهریور،80نفر رو استخدام میکنه.فکر کنم منظورشون این بوده که تا اون موقع دوره های اموزشی هم تمام شده.حالا نمیدونم واقعا شروع به کار کی هست؟واقعا تو خرداد ماه هست؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ به این نظر]

  یاسین پاسخ داد: فروردین 29م, 1393 22:55:

  دوست عزیر اگه اطلاع داری بگین که اصفهان چند نفر میخواست حداقل بفهمیم سهمیه کم شده یا نه. مرسی.

  [پاسخ به این نظر]

  ن پاسخ داد: فروردین 30م, 1393 00:03:

  سلام. من جدول استخدام رو دارم اصفهان 80 نفر میباشد

  [پاسخ به این نظر]

 3. همشهری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62764     زمان ارسال دیدگاه : 22:34

  با سلام خدمت دوستان .خواهشن یه کمی منو از دلهره در بیارین .من قبول شدم ولی الان یه امتیاز .مثلا جواز کسبی به اسمم .به نظر شما ممکن به خاطر موقعیت الانم منو تو مصاحبه رد یا گیر بدن.

  [پاسخ به این نظر]

 4. سنبل میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62753     زمان ارسال دیدگاه : 21:55

  بچه های هم استانی سلام
  ی سوال ب شما نگفتن تو مصاحبه اول چی میپرسن
  اقای کیانیان بیشتر رو چی تاکید داشت
  شما چی میخونید

  [پاسخ به این نظر]

 5. رضا امیدوار میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62743     زمان ارسال دیدگاه : 21:22

  حسابداری - ملک محمد غلامی
  تخصص و تعهد و تعامل رمز پیشرفت یک حسابدار

  سوالات در مصاحبه

  مقدمه
  آیا تا کنون در مصاحبه شغلی شرکت کرده اید؟ فرض کنید پس از درخواست و فرستادن مدارک لازم برای شغل دلخواهتان به مصاحبه دعوت شده اید. آیا آمادگی کافی و مهارتهای لازم برای انجام این مصاحبه را دارید؟نمونه سوالاتی که در اغلب مصاحبه ها پرسیده می شود در ذیل آمده است.این سوالات به دو بخش سوالات روانشناسی و سوالات تخصصی تقسیم می شوند.این سوالات براساس یافته های از اینترنت،مشورت با مدیران مالی برخی از شرکتهای تولیدی و تعدادی از اساتید بزرگوار رشته حسابداری طراحی شده است.امروزه به هر فردی که لیسانس حسابداری و یا فوق دیپلم حسابداری داشته باشد اصطلاحا حسابدار می گویند .در حالی که به نظر من این درست نیست و یک حسابدار علاوه بر داشتن مدرک حسابداری باید یکسری خصوصیات دیگر هم داشته باشد.
  معمولا برای استخدام در هر شرکتی،ابتدا فرم درخواست کار که تقریبا در تمام شرکتها به یک شکل ثابت است به متقاضی می دهند تا تکمیل نماید.در این فصل در ادامه فصل های قبلی،موضوعات و مطالب جدیدی گفته می شود که امیدوارم به حسابداران بزرگوار کمک کند تا در موقعیت شغلی مناسب جذب بازار کار شوند.ان شاء ا...
  الف - سوالات روانشناسی و شناختی
  سوال اول - دلیلتان برای تقاضای این شغل چیست؟
  منظور این سوال اینست که آیا شما خود را مناسب این شغل می دانید؟مصاحبه گر می خواهد بداند آیا شما صرفا از روی بیکاری به این شغل و این شرکت آمدید و یا اینکه برای بدست آوردن این شغل، انگیزه دارید؟ لذا لازم است اطلاعات کافی در مورد شغل مورد نظر داشته باشید ، بالاخص در مورد ماموریت آن شغل و ماهیت آن و اینکه هدف کارفرمایان و انتظار آنها از این شغل چیست ؟اگر بتوانید در مورد شغل مورد نظر با اطرافیان از جمله اساتید حسابداری و یا مدیران مالی و حسابداران خبره مشورت کنید و یا در اینترنت در مورد شغل مورد نظر جستجو کنید ، می توانید به چنین سوالاتی پاسخ های مناسب بدهید.برخی از افراد فقط به دلیل کسب درآمد به شغلی روی می آورند و برایشان مهم نیست که شغل مورد نظر چیست.برخی از افراد وقتی پرسشنامه استخدامی را در شرکتی تکمیل می کنند در قسمت شغل مورد تقاضا عبارت (اداری و دفتری) را می نویسند.این عبارت یعنی اینکه مهم نیست چه شغلی باشد و فقط می خواهد مشغول به کار بشود.این دسته افراد فقط به صورت کارمندی هستند یعنی صبح بیایند اداره و ساعت ورود را ثبت کنند و عصر نیز کارت بزنند و از اداره بیرون بروند.این افراد در بلندمدت ، مناسب کارهای مهم شرکت نخواهند بود.اما برخی از افراد علاوه بر در نظر داشتن حقوق و مزایای شغل مورد نظر،به فکر آینده و پیشرفت شغلی خود هستند و هر شغلی را انتخاب نمی کنند.این افراد برای پیشرفت خود و شرکت خود،تلاش می کنند و نظر می دهند و به فکر سازندگی هستند و نسبت به دسته اول بسیار بیشتر می توانند به شرکت کمک نمایند.
  سوال دوم - اگر ممکن است برای ما بگوئید که چه عاملی باعث جذب شما برای داشتن شغل در شرکت ما شده است؟
  یعنی چرا برای استخدام به شرکت همسایه نرفیتد و به این شرکت آمدید؟این سوال یعنی اینکه شما چه توانایی در خود سراغ دارید که این شغل را مناسب برای خود می دانید ؟درجواب این سوال می توانیددرباره تحصیلات، مهارتها، تجربیات و خصوصیات شخصیتان که مناسب برای کار در آن سازمان است توضیح دهید.البته حرفی نزنید که بعدا نتوانید آن را انجام دهید.هیچگاه دروغ نگوئید و کارها و توانائی هایتان را بزرگنمایی نکنید.خیال پردازی نکنید و واقعیت ها را بگوئید.
  سوال سوم - برای ما از زمانی بگویید که از شما برای شرکت در یک کار تیمی درخواست شده است؟
  می خواهند روحیه شما را در زمینه کار گروهی ارزیابی نمایند که آیا شما انسانی هستید که برای انجام کارها، تکروی می کنید یا اینکه توانایی بکارگیری افراد زیرمجموعه را دارید؟آیا در یاددادن و یاد گرفتن خسیس هستید و یا اینکه مانند یک معلم به تعلیم و تعلم می پردازید؟باید بگویید و توضیح دهید که در گذشته در چه کار گروهی شرکت کردید و نتیجه آن چه بوده است؟همه انسانها گاهی اوقات رئیس هستند و گاهی اوقات مرئوس.باید بدانید که با هر کدام از اینها چگونه برخورد کنید.از گذسته کاری خود و در خصوص کار گروهی که انجام دادید صحبت کنید. در پاسخ می توانید بگویید که مسئولیت شما در گروه چه بود ، چه کارهایی انجام دادید و نتیجه این کار گروهی چه بود.در واقع شما باید بتوانید بسیار سلیس و روان از گذشته ی کاری خود بگویید،سعی کنید تا حد امکان یک روند بسیار منظم برای بازگویی گذشته ی خود انتخاب کرده و به کار برید.یعن به ترتیب صحبت کنید و پراکنده صحبت نکنید.بهترین راه این است که از قبل،تمرین کنید.اگر بتوانید بیان رزومه ی کاری خود را در حضور افراد خانواده و یا دوستان تمرین کرده و ایرادات خود را متوجه شوید ، کمک شایانی به استخدام خود کرده اید.همیشه باید قبل از امتحان دادن،یکبار درس را مرور کرد بنابراین قبل از جلسه مصاحبه،افراد خانواده را جمع کرده و سعی کنید به آنها توضیح دهید که در جلسه مصاحبه چگونه پاسخگو خواهید بود؟وقتی توضیح می دهید اولا خودتان متوجه اشتباهات خود در توضیح دادن می شوید و ثانیا اعضای خانواده نیز اشکالات احتمالی را به شما گوشزد می کنند و این یک تمرین خیلی خوب است.
  سوال چهارم - چگونه با افراد جدید رابطه کاری برقرار می کنید؟
  این سوال در خصوص روابط عمومی شماست. در شرکتی مه کار می کنید با افراد متعددی همکار می شوید. هر کدام از این همکاران دارای خصوصیات اخلاقی مختلفی هستند و هر کدام از آنها دارای افکار و نگرشهای مختلفی هستند.همچنین برخی از همکاران یک اداره ، گاهی اوقات از مسایل بیرون از شرکت ناراحت هستند، خسته هستند،مریض هستند،مشکل مالی دارند و ... در نتیجه شما باید بتوانید با آنها در هر حالتی رابطه صمیمانه برقرار نمایید و با آنها اصطلاحا بسازید.اگر تشخیص دادید که یکی از همکاران شما در یک روز خاص،نارحت است و مشکلی دارد سعی کنید در آن روز به او کار کمتری واگذار کنید و بخشی از کازهای او را کاهش دهید تا بیش از حد به ایشان فشار نیاید.این اتفاق ممکن است در رزوهای بعد برای شما م اتفاق بیفتد.به هر حال،ما انسان هستیم و دارای احساس . در جواب این سوال باید در باره مهارتهای گروهی خود صحبت کنید. از باید ها بگویید و از نتیجه ی همکاری،یعنی تا حد امکان از خودتان نگویید،چرا که این موضوع باعث می شود کارفرمایان، شما را مغرور و یا از خودراضی بدانند!باید فواید همکاری کارکنان یک سازمان را بگوئید که موجب هم افزایی می شود، بگوئید که همکاران باید به همدیگر کمک کنند ولی در کار یکدیگر دخالت نکنند،بگوئید که گاهی اوقات فردی مریض می شود یا مرخصی می رود باید کار او را انجام داد تا در فعالیتهای روزمره شرکت،خللی ایجاد نشود و .....
  سوال پنجم -انتظار دارید طی 5سال آینده در چه جایگاهی باشید؟ چه خواهید کرد اگر در رسیدن به آن جایگاه موفق نشوید؟
  با این سوال می خواهند بدانند که آیا شما دارای برنامه ای برای پیشرفت هستید یا نه ؟به دنبال این هستند که آیا شما فردی هستید که می خواهد پیشرفت کند یا نه؟ برخی از افراد از تغییر می ترسند.مثلا اگر نحوه قرار گرفتن میز کار آنها در داخل اتاق تغییر کند بسیار ناراحت می شوند و فکر می کنند نظم کهکشان بهم ریخته است.با این سوال می توان متوجه شد که آیا فرد مصاحبه شونده از تغییر می ترسد؟آیا برنامه ای برای ارتقا و پیشرفت خود دارد؟ به مصاحبه گر توضیح دهید که درباره خواسته هایتان از شغل و جایگاه مطلوب خود فکر کرده اید.
  در خصوص قسمت دوم سوال هم به مصاحبه گر نشان دهید که انعطاف پذیر هستید و در صورت عدم موفقیت به دنبال فرصتهای جدید خواهید بود.از شکست،پلی برای پیروزی می سازید.هیچگاه امیدتان را از دست نمی دهید و همیشه تلاش می کنید تا با کمک خداوند به نتیجه مطلوب برسید.
  سوال ششم-چه مهارتهاوتوانایی های خاصی راباخودبه محیط کارخواهید برد؟ قصد دارید چه مهارتهای دیگری را در آینده بدست بیاورید؟
  سوال مصاحبه کننده بدین معنی است که چه دلیلی دارد که شما را در این شرکت استخدام نمایند؟شما امتیازی نسبت به دیگر مصاحبه شوندگان دارید که باعث می شود برای استخدام انتخاب شوید؟این سوال درباره توانایی ها و ضعف های شماست.به هرحال باید جهیزیه های خود را نام ببرید.تجربیات گذشته، فعالیتهای قبلی،نمرات خوب دوران دانشگاه،پروژه ها و تحقیقاتی که انجام دادید و نتایجی که به آن دست یافته اید را نام ببرید.البته به متعهد بودن خود(صداقت،درستکاری،امانت دار بودن،رازدار بودن و ... ) هم اشاره کنید . هر حسابدار باید یکسری توانایی داشته باشد.حسابداری که فقط بدهکار و بستانکار بلد باشد نمی تواند موفق باشد. باید کامپیوتر و توانایی بکارگیری انواع نرم افزارهای مختلف را داشته باشد و در زمان مصاحبه این توانایی ها را نام ببرید.
  سوال هفتم - برای ما درباره یک وضعیت چالش انگیز که با آن برخورد کرده اید بگویید.
  وضعیت چالش انگیز یعنی بحران.در این سوال،میزان توانمندی فرد برای مدیریت بحران سنجیده می شود.همیشه شرایط عادی در شرکتها برقرار نیست. گاهی اوقات سختی است و گاهی اوقات خوشی و گاهی اوقات ناخوشی. مصاحبه کننده باید درباره اینکه آن وضعیت چه بود و چگونه با آن کنار آمده است صحبت کند.
  این سوال نشاندهنده ی مدیریت شما بر فضای کاری و یا مشکلات است . سعی کنید بیشتر از منطق و عقلانیت صحبت کنید.مدیریت بحران شما چگونه است؟آیا توانایی حل مشکلات را دارید؟به هرحال در اداره در هر روز مشکلاتی به وجود می آید که شما به عنوان مسئول یک قسمت باید بتوانید آنها را راهبری نموده و حل نمائید به نوعی که اولا آسیبی به شرکت نرسد و ثانیا به خود شخص نیز آسیبی وارد نشود.نباید صورت مسئله را پاک کرد و باید به بهترین شکل ممکن،مسائل را حل نمود.در حل مسائل باید قدرت تجزیه و تحلیل خود را به بهترین شکل ممکن افزایش داده و بهترین راه حل را ارئه نمائید.خوب فکر کنید تا نتیجه بهتری بدست آید.
  سوال هشتم -آیا موفقیتی هست که شما به طور خاص به آن افتخار می کنید؟ آن موفقیت چیست؟ چرا برایتان مهم است؟
  باید افتخارات گذشته خود را بیان کنید.بیشتر سعی کنید راجع به شغل مورد تقاضای شما باشد و مرتبط با موضوع باشد.مثلا ممکن است در گذشته یک سیستم اطلاعاتی حسابداری برای یک بنگاه اقتصادی طراحی و اجرا کرده باشید.در یک بنگاه اقتصادی توانسته باشید سیستم حسابداری آنها را از دستی به کامپیوتری تغییر داده باشید.صورتهای مالی یک شرکت را تهیه کرده باشید.کتاب یا مقاله نوشته باشید و .... . سعی نکنید صرفا به خاطر اینکه حرفی زده باشید و پاسخی داده باشید از هر موضوعی سخن بگوئید.ولی اگر راجع به شغلتان هیچ افتخاری در گذشته نداشتید می توانید با ذکر نمودن این مطلب که در رابطه با شغلتان هیچ افتخاری ندارید مابقی افتخاراتتان را بیان کنید.مثلا قهرمانی در یک رشته ورزشی و یا هر توانایی دیگر .البته نکته ی قابل توجه آنکه سعی کنید تا حد امکان دیگران را هم در کسب موفقیتهای خود سهیم بدانید و به نقش اطرافیان تاکید کنید ، این باعث می شود کارفرمایان به نقش کار تیمی در زندگی کاری شما بیشتر ایمان بیاورند.
  سوال نهم - تصور کنید که شما عضو یک گروه کوچک هستید که مسئول انتشار یک مجله داخلی هستید. گروه شما به گروه دیگری وابسته است که تا اطلاعات کافی را برای انتشار مجله فراهم کند. مهلت شما برای اتمام این کار محدود است. الف) به نظر شما چه عواملی در موفقیت این گروه در چنین ظرف زمانی موثرخواهند بود؟ ب) چه اقدامات گروهی تضمین کننده اتمام به موقع کار خواهند بود؟
  باید به داستان سگ آبی اشاره کنید(در فصل اول و در قسمت اخلاق یک حسابدار موجود است).اگر یکی از سگهای آبی در انجام کار خود کوتاهی کند سد ساخته نمی شود.باید دیدگاه سیستمی داشته باشید تا کار به صورت 100% انجام شود.اینگونه سوالات فرضی به مصاحبه گر اجازه میدهد تا قابلیت هایی که از نظر متقاضی مهم تلقی می شوند را تشخیص دهد یعنی ذات مصاحبه شونده را بشناسد که از نظر کار تیمی دارای چه نگرشی است؟. درستی یا غلط بودن پاسخ ها مد نظر نیست.توجه کنید که اصل ، انجام کار است و نباید پیوسته دیگران را مقصر دانسته و کم کاری آنها را توجیهی برای عدم انجام درست کار بدانید ، سعی کنید خود را مسئولیت پذیر نشان داده و با مطالعات در خصوص مسائل روانشانسی و مدیریت ، به این سوال از جنبه ی علمی پاسخ گویید.
  سوال دهم-چه عوامل کلیدی برای ارزیابی عملکردوجودداردو شما چگونه می توانید استدلال کنید که یک نتیجه نشان از پیروزی است یا نه؟
  این سوال را بر اساس تجربیات و کار خود پاسخ دهید. سعی کنید شاخص های کلیدی که بیانگر موفقیت عملکرد یک سازمان است را توضیح دهید.بگوئید باید نگرش را تغییردادتا بتوان کارها را به صورت 100% به اتمام رسانید . توانایی برای کار مستقل در یک تیم ساختارمند برای این شغل ضروری است. این یعنی متقاضی باید آغازگر باشد،کارها را بر اساس اهمیت اولویت بندی کند، ارتباطگر خوبی باشد و همینطور باید خلاقیت از خود نشان دهد.
  سوال یازدهم- اگر مدیر بالادستی شما دستوری برخلاف قوانین کشور بدهد تصمیم شما چگونه است؟
  سوال دوازدهم- اگر مدیر بالادستی شما دستوری برخلاف قوانین شرکت بدهد تصمیم شما چگونه است؟
  سوال سیزدهم- نظر شما در خصوص دودفتره بودن شرکتها چیست؟
  سوال چهاردهم-اگر زیردستان شما اشتباهی را مرتکب شوند چگونه با آنها رفتار می کنید؟
  سوال پانزدهم- با چه نرم افزارهای مالی و اداری آشنا هستید؟
  سوال شانزدهم – وظایف مهم یک مدیرمالی را نام ببرید.
  بخش دوم : سوالات تخصصی

  سوال 2- مفروضات حسابداری را نام ببرید.
  سوال 3 - اصول حسابداری را توضیح دهید.
  سوال 4 - بهای تمام شده چیست؟
  سوال 6- تعریف بدهی چیست؟
  سوال 7- تعریف درآمد چیست؟
  سوال 8 - تعریف هزینه چیست؟
  سوال 9- هدف از تشکیل یک بنگاه اقتصادی چیست؟
  1)طبقه بندی موسسات از نظر هدف
  1-1)موسسات انتفاعی:
  1-2) موسسات غیرانتفاعی:
  2)طبقه بندی موسسات از نظر مالکیت
  2-1)موسسات بخش عمومی:
  2-2) موسسات بخش تعاونی :
  2-3)موسسات بخش خصوصی:
  3)طبقه بندی موسسات از نظر نوع فعالیت
  3-1)موسسات خدماتی :
  3-2)موسسات بازرگانی:
  3-3)موسسات تولیدی :
  سوال 10 – تفاوت هزینه و بها و زیان چیست؟
  سوال 11-اقلام عملیاتی و غیرعملیاتی و غیرمترقبه چه اقلامی هستند؟
  1-اقلام عملیاتی(فعالیتهای عادی)
  2-اقلام غیر عملیاتی(اقلام استثنایی)
  3-اقلام غیر مترقبه
  سوال12 – حساب سودوزیان انباشته چه حسابی است؟
  سوال 13-حساب جاری شرکا چگونه حسابی است؟
  سوال 14-اندوخته قانونی و اختیاری چه اندوخته هایی هستند؟
  سوال 15-ترازنامه چیست ؟
  سوال 16- صورتحساب سود وزیان چیست؟
  سوال 17 – صورتحساب گردش وجه نقد چیست؟
  سوالات مالیاتی
  سوال 1- اظهارنامه مالیاتی چیست؟
  سوال 2 – مالیات عملکرد چگونه محاسبه می شود؟
  سوال 3 – وظیفه یک حسابدار برای تنظیم و تحویل اظهارنامه مالیاتی چیست؟
  1)اخذ دفاتر قانونی روزنامه و کل قبل از شروع سال مالی
  2)صدور اسناد حسابداری به طور کامل و مطابق با استاندارد به همراه مدارک ضمیمه
  3)تنظیم اظهارنامه مالیاتی قبل از سی و یکم تیرماه و تحویل به اداره دارایی شهرستان محل اقامت شرکت
  4)پرداخت مالیات متعلق مطابق دفترچه اظهارنامه به صورت نقد یا چک
  5)ثبت اظهارنامه مالیاتی به صورت الکترونیکی
  6)پرینت از اظهارنامه الکترونیکی و مهر و امضای صاحبان امضای مجاز و تحویل به دارایی
  7)تنظیم گردش کالا و محصول برای شرکتهای تولیدی
  8)تنظیم گردش مواد
  سوال 4 – معمولا یک ممیز مالیاتی به چه مواردی دقت می کند؟
  سوال 5 – دفاتر قانونی چیست؟
  سوال 6 – چه مواردی باعث رد دفتر می شود؟
  سوال 7 – تفاوت مالیات عملکرد با مالیات تکلیفی چیست؟
  سوال 8 – ارزش افزوده چیست؟
  سوال 9 – در تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده به چه مواردی باید توجه نمود؟
  سوال 10 – ارتباط اظهارنامه ارزش افزوده با اظهارنامه عملکرد شرکتها در چیست؟
  سوال11 – چگونه می توان با شماره حسابهای بانکی برای تهیه صورتهای مالی برخورد کرد؟
  سوالات حقوق و دستمزد
  سوال 1-مالیات حقوق چگونه محاسبه می شود؟
  سوال 2 - چه اقلامی از حقوق مشمول مالیات هستند؟
  سوال 3- معمولا اقلام حقوق و دستمزد شامل چه مواردی هستند؟
  سوال 4- چه اقلامی از حقوق مشمول بیمه هستند؟
  سوال 5 – نحوه محاسبه اضافه کار چگونه است؟
  سوال 6-ماموریت چگونه محاسبه می شود؟
  سوال 7 – تفاوت حق ماموریت با هزینه سفر چیست؟
  سوال 8 – ارتباط بین کارگزینی با سیستم حقوق و دستمزد چگونه است؟
  سوال 9 – اطلاعات مربوط به محاسبه کارکرد یک پرسنل چگونه به سیستم حقوق و دستمزد می رسد؟
  سوال 10 – در شرکتهای تولیدی هزینه حقوق و دستمزد به چند دسته تقسیم می شود؟
  سوالات قرارداد
  سوال1 – در قرارداد چه مواردی وجود دارد؟
  سوال 2- بیمه قراردادها چگونه محاسبه می شود؟
  سوال3-سپرده حسن انجام کار برای چه از پیمانکار اخذ می شود؟
  سوال 4 – مالیات قراردادها چگونه است؟
  سوالات موجودی کالا
  سوال 1- موجودی کالا را تعریف کنید.
  سوال 2- تفاوت موجودی کالا و دارایی ثابت چیست؟
  سوال 3- انواع موجودی کالا در شرکتهای تولیدی چیست؟
  سوال4-روشهای نگهداری حساب موجودی کالا را توضیح دهید؟
  سوال 5- روشهای ارزشگذاری موجودی کالا را توضیح دهید؟
  سوالات خزانه داری
  سوال1 –اسناددریافتنی و پرداختنی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
  سوال 2 – در صدور چک شرکت چه مواردی باید دقت شود؟
  سوال 3- نحوه اخذ رسید برای دادن چک به مشتریان چگونه است؟
  سوال 4 – در هنگام دریافت چک از مشتریان باید به چه مواردی دقت کرد؟
  سوال 5- صورت مغایرت بانکی چیست؟چرا تهیه می شود؟بعد از تنظیم صورت مغایرت چکار باید کرد؟
  سوال 6 – در صورت دریافت چک از مشتریان چه ثبتی انجام می شود؟
  سوال 7- در صورت برداشت اسناددریافتنی شرکت توسط مالک شرکت چه ثبتی انجام می شود؟
  سوال 8 – در صورت پرداخت بدهی شرکت از محل چک شخصی مالک شرکت چه ثبتی انجام می شود؟
  سوالات مطالبات
  سوال 1-
  سوالات بهای تمام شده
  سوال 1- بهای تمام شده در شرکتهای بازرگانی با شرکتهای تولیدی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
  سوال 2 – اقلام تشکیل دهنده بهای تمام شده در شرکتهای تولیدی را نام ببرید.
  سوال 3 – روش های مختلف تشخیص مواد مستقیم و غیر مستقیم را توضیح دهید.
  سوال 4 – دستمزد مستقیم و غیرمستقیم چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند؟
  سوال 5 – سربار چیست؟
  سوال 6 – در یک خط تولید معمولا چه مواردی وجود دارند؟
  سوال 7 – ضایعات چیست و به چند دسته تقسیم می شوند؟
  + نوشته شده در شنبه بیست و ششم آذر 1390ساعت 15:30 توسط ملک محمد غلامی

  [پاسخ به این نظر]

 6. مهسا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62736     زمان ارسال دیدگاه : 20:57

  سلام بچه ها راستش من حجاب دارم ولی چادری هم نیستم نمازم میخونم ولی جماعت اینا نمیرم،منکه راستشو میگم بنظرتون رد میکنن در ضمن ارشد هم میخونم اگه بگن انصراف بده چیکار کنم اخه من خ زحمت کشیدم تا قبول شم حیفه از طرفی هم شدیدا به پول و کار نیازمندیم حالا چیکار کنم ؟؟؟بنظرتون چیکارکنم موقع صحبت استرس نداشته باشم تو دوراهی گیر کردم

  [پاسخ به این نظر]

  سنبل پاسخ داد: فروردین 29م, 1393 21:51:

  سلام مهسا اگ برای مراسمای مذهبی میپوشی نگو نمیپوشم مثلن بگو برای نماز جمعه و مراسمای خاص میپوشم
  در ضمن راستشو بگو چون اینقد سوالای جور واجور میپرسن ک اخرش گیرت میندازن ک دروغ گفتی البته این نظر منه
  دوستانی ک رفتن مصاحبه لطفن ب این دوستمون کمک کنن

  [پاسخ به این نظر]

  یاسین پاسخ داد: فروردین 29م, 1393 22:21:

  نه اصلا به ارشد اشاره نکن. این توصیه دوستان با تجربه هست

  [پاسخ به این نظر]

  امپراتور بی سرزمین پاسخ داد: فروردین 29م, 1393 23:41:

  سلام مهسا
  تو قبلن اصلن نماز جماعت نرفتی یا چندباری رفتی؟؟؟؟؟
  اگه نرفتی که خدایت بیامرزد ولی اگه رفتی همون چندبار رو بهانه کن وبگو که: قبلن توی دانشگاه یا مثلن توی مسجد محلمون در نماز جماعت شرکت میکردم وخیلی هم دوست دارم برم .یه مدت بخاطر مطالعه واسه ی آزمونها واستخدامی ها نتونستم شرکت کنم.

  [پاسخ به این نظر]

 7. نعمان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62660     زمان ارسال دیدگاه : 15:29

  با سلام

  بچه ها مردم زندگی میکنند تا بمیرند ولی ما میمیریم تا زندگی کنیم

  بیخیال شاد باشین
  دوستون دارم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  [پاسخ به این نظر]

 8. امیر سام میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62635     زمان ارسال دیدگاه : 13:17

  بچه ها word و Excel v رو هم یه نگاه سطحی بندازین تو یه مصاحبه دولتی که رفته بودم ازم پرسیدن
  کامنتا هم با این کامنت شدن 12000 تا
  :)

  [پاسخ به این نظر]

  امیر سام پاسخ داد: فروردین 29م, 1393 13:18:

  ببخشید 11000 تا

  [پاسخ به این نظر]

  علیرضا پاسخ داد: فروردین 29م, 1393 19:43:

  11000 تا :!: :!: :!: :roll:
  خدا به هممون صبر بده.

  [پاسخ به این نظر]

 9. یاسین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62624     زمان ارسال دیدگاه : 12:56

  دیروز طی صحبتی که با یکی از مدیرای شعب استانمون میکردم فرمودن مشکلی از بابت مدرک نباید پیش بیاد. ولی خیلی رو شانس تاکید داشتن. بابا مردیم از استرس. طبق آگهی شرکت در آزمون با مدرک بالاتر قانونی نیس. ما که با کارشناسی شرکت کردیم.

  [پاسخ به این نظر]

 10. یاسین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 62620     زمان ارسال دیدگاه : 12:39

  دوستان اگه برای ارشدا تا حالا نامه ای نیومده دیگه مشکلی پیش نمیاد؟

  [پاسخ به این نظر]

1 210 211 212

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
همکاری در فروش فایل میهن همکار