قوانین سایت
 • 17,998 دیدگاه

شرع دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 1392

خبر جدید 15 تیر سال 1393: پیگیری وضعیت استخدامی‌بانک کشاورزی توسط سایت ایران استخدام:

ایران استخدام: طی درخواست‌های شما کاربران گرامی‌سایت ایران استخدام از ما جهت انجام پیگیری و صحبت‌های انجام گرفته با یکی از مسئولان وظیفه شناس و پاسخگوی این بانک نتایج حاصله به شرح زیر می‌باشد:

1- روند استخدامی‌عزیزان پذیرفته شده هیچ زمان متوقف نشده است و هم اکنون نیز در حال انجام می‌باشد.

2- در حال حاضر روند استخدام در مرحله ای می‌باشد که به تازگی دو جلسه ی مشورتی با شرکت برگزار کننده ی آزمون در خصوص نوع گزینش نهایی انجام گرفته است.

3- جلسات با هدف تهیه ی نرم  افزار آنالیز و تعیین ضریب مورد اعمال سه آزمون مربوط به مصاحبه ی تخصصی و پاسخ به سوالات کامپیوتری و مصاحبه روانشناسی می‌باشد.

4- این تعیین ضریب نمرات سه آزمون در میزان تعداد ریزش افراد و یا قبولی آنها بسیار موثر بوده و جلسات مذکور با هدف اعمال سیاست جهت حداقل ریزش انجام می‌پذیرند.

5- پس از اعلام اسامی‌این مرحله، مصاحبه ی عقیدتی قطعاً انجام خواهد گرفت. (عزیزان توضیه میکنیم از این فرصت پیش آمده جهت آمادگی برای این مصاحبه عقیدتی استفاده کنید)

6- از افراد ذخیره به جای افراد ریزش شده دعوت خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما دوستان و کارجویان گرامی‌و آرزوی سربلندی و پیشرفت برای تمامی‌مسئولان پاسخگو و وظیفه شناس -مدیریت سایت ایران استخدام


اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مراحل مصاحبه را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید:

نصرالله امان آبادی بالا کوهی مستشاری میگوید: (تاریخ ارسال دیدگاه:1393/02/29 کد دیدگاه : 77125 زمان ارسال دیدگاه : 16:21)

دوستان عزیزم -من با راهنمایی‌های شما مصاحبه رو پشت سر گذاشتم.از همین جا از همتون تشکر می‌کنم….حالا نوبت ماست…
مصاحبه در یک محیط آروم برگزار شد
تعدادشون 4 نفر بود مه رییس بانک هم جزوشون بود
خوش برخورد اما دقیق بودند
تخصصی سوال خاصی نپرسیدن
سوالات مصاحبه دیروز بانک کشاورزی
1.استهلاک
2.تعریف بانک
3.بانکداری مدرن و سنتی
4.مزایای بانک کشاورزی
5.چک
6.انواع حساب‌ها
7.مشتری مداری
8.اکسل و ورد
9.سود بانکی
10.خدمات بانک کشاورزی
11.انواع بانک
12.شهر دور می‌ری؟
13.حقوق پیشنهادی؟
14.شغلت باجه داریه مشکلی نداری؟
15.ضامن
16.انواع چک
روانشاسی:
روانشناسه طوری برخورد می‌کنه که همه حرفات دروغه.سوال می‌کنه بدون اینکه برای رفع ابهام سوالاش قدمی‌برداره.سعی می‌کنه خوش رو باشه!
1-با 50 میلیون چه ماشینی می‌خری؟
2-دروغ می‌گی؟
3-کسی تا بحال پیشنهاد کار مجرمانه بهت داده؟
4-مدیر بودی تا بحال؟
5-تا بحال کسی نقدت کرده؟
6-از نقد خوشحال میشی یا ناراحت؟
7-صد میلیون داشته باشی چه خونه ای میخری؟ ویلایی یا آپارتمانی؟
8-با ادم عصبانی که اومد تو بانک چه می‌کنی؟
9-آخرین باری که عصبی شدی کی بوده؟
10-عصبی میشی چیزی هم میشکنی؟
11-مدیر میشی برات ناراحتی زیر دستانت مهمه؟
12-تا بحال شده کاری رو درست انجام ندی بعد کارفرما شاکی بشه؟
13-کار باجه داری رو بیشتر می‌پسندی یا اون پشت قسمت تسهیلات و بایگانی؟
15-مدل بالاترین ماشینی که تو ذهنته دوست داری بخری چیه؟
16-تا بحال شغلی داشتی که با مشتری سروکار داشته باشی؟
17-برای مشتری مداری پیش نهاد بده؟
18-بیشتر دوست داری مدیر باشی یا فرد فعال گروه؟
19-کوهنورد باشی و نصف راهو تا قله اومده باشی اما خسته بشی،ادامه میدی تا قله یا بر می‌گردی؟
20-مشکلات رفتاریت چیان؟
21-در مورد مشکلات از هر قسمی‌صحبت کن؟
22-تو جمعی تا بحال بودی که باحات ناسازگار باشن؟
23-راه حلت برای کنترل اون جمع چی بود؟
در کل باید بگم که تعداد برابر ظارفیته و حتی خیلی‌ها انصراف دادن.اصلا نگران نباشید
……………………………………………..
نصرالله امان آبادی بالا کوهی مستشاری

هادی – استان مرکزی میگوید: (تاریخ ارسال دیدگاه: 1393/02/28     کد دیدگاه : 76558     زمان ارسال دیدگاه : 08:31)

سلام دوستان ؛
من دیروز رفتم مصاحبه ، اصلا به خودتون سخت نگیرید…
اون نرم افزاری که چهار مرحله آزمون داره فقط یه کمی‌باعث استرس میشه. که اونم مسئول آموزش به من میگفت جوابارو همینجوری بزن ، زیاد مهم نیست.مرحله اول نرم افزار تیپ شخصیتی رو مورد ارزیابی قرار میده که سعی کنید جواباتون مرتبط باشه ، چون اکثرا سوالات تکراری هستن. مرحله دوم و سوم علت و معلولیه و مرحله چهارمش که شاید یه کمی‌از همه وقت گیرتر بود استعداد ریاضی بود که من به شخصه وقت نکردم سه یا چهارتاشو جواب بدم…
بعدش مصاحبه است ، با توجه به صحبتایی که من باهاشون کردم ، هم قسمت روانشناسی و هم تخصصی به روان صحبت کردن شما بیشتر اهمیت میدن ، چون هر دوی اونها بمن گفتن که مصاحبه ی خوبی بود و ای کاش بقیه دوستان هم مث شما روان صحبت کنن… روانشناسه خیلی باحال بود. تخصصی هم از اول بمن گفتن مرتبط با سوالی که ازت میپرسیم جواب بده ، منم سعی میکردم کوتاه و مفید جواب بدم که خداروشکر خوب بوده…
آقایان و خانم‌های محترم خواهشن سخت نگیرید ، ساده تر از این حرفاست…
ضمنا به من گفتن یه مرحله دیگه برای تست سلامت جسمانی هم ازتون دعوت میشه که گفتم کی ؟ گفتن خبرتون میکنیم… در مورد تاریخ مشغول به کار شدن پرسیدم که گفتن تا دو ماه آینده…
برید مصاحبه و از روزتون لذت ببرید. خوش میگذره ، واسه من که تجربه جالبی بود.

مصاحبه شده میگوید: (تاریخ ارسال دیدگاه: 1393/02/27     کد دیدگاه : 76493     زمان ارسال دیدگاه : 23:25)

سلام دوستان
من امروز مصاحبه داشتم. تخصصی و تست خوب بود. سئوال‌های جدیدی که پرسیدن اینا بود
فرق بانکهای دولتی و خصوصی- پایا و ساتنا-تفاوت کارتهای اعتباری و بدهی(بلد نبودم)- برای انجام کارهای بانکی چه مدارکی از مشتری میگیری؟- محاسبه سود و سود روزشمار.
اما روانشناسی خانمه ازم پرسید تو این 2-3 سال بعد از فارغ التحصیلیت چی کار میکردی؟ منم نتونستم دروغ بگم گفتم ارشد میخونم. ترم 4 هم هستم که به زودی دفاع میکنم. خیلی خیلی نگرانم. تو رو خدا اگه کسی خبر موثقی در رابطه با ارشدا داره بگه خیلی نگرانم. به خدا دوست ندارم فاز منفی به کسی بدم شرمنده ام.

جهت مشاهده باقی (نسخه کامل) اخبار رسیده از مرحله ی گزینش حضوری بانک کشاورزی اینجا کلیک نمایید


خبر جدید (نیمه ی اول اردیبهشت ماه 93):

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان و همراهان، طبق اخبار رسیده از استانهای مختلف کشور دعوت به مصاحبه ی حضوری از عزیزان پذیرفته شده در حال انجام می‌باشد. قابل ذکر می‌باشد که تا بدین لحظه دعوت به مصاحبه در تمامی‌استان‌های کشور آغاز نشده است. (خبر دعوت به مصاحبه از حدود 10 استان به گوش رسیده است)


خبر 26 فروردین سال 93:

همایش آموزشی مصاحبه استخدامی بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک صبح روز دوشنبه بیست و پنجم فروردین ماه در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این مراسم که محمد حسن فروغی فر عضو هیات مدیره، منوچهر حیاتی مدیرامورسرمایه انسانی، روسا و معاونان برخی از ادارات مرکزی، مدیران شعب این بانک در استان‌ها همچنین مدیران گروه‌های مالی اداری و پشتیبانی و رابطان هسته گزینش مدیریت‌ها حضور داشتند،فروغی فر طی سخنانی با اشاره به اینکه برند بانک کشاورزی سرمایه انسانی آن است بر رعایت تمام اصول تئوری و عملی در فرآیند جذب نیروهای جدید تأکید کرد.
منوچهر حیاتی مدیر امور سرمایه انسانی بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن بیان فرآیند‌های قانونی آزمون استخدام ابراز امیدواری کرد زمینه ورود کارکنان شایسته برای خدمت در این بانک فراهم شود.
بر اساس این گزارش بیان مفاهیم آموزشی توسط دکتر طاهری از استادان دانشگاه،سخنرانی منوچهر نبی رئیس اداره کل امور کارکنان،محمدرضا جمالوندی مسئول کمیته ایثارگران و محمد حسین رضایی پور مدیر هسته گزینش بانک کشاورزی وجلسه پرسش وپاسخ از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.
این گزارش می افزاید مراحل مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی بانک کشاورزی که اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد، به زودی آغاز خواهد شد و واجدان شرایط پس از احراز شرایط لازم در این بانک مشغول به کارخواهند شد.


خبر 11 اسفند 92:

طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود.

________

خبر 27 بهمن ماه 92:

طبق تماس تلفنی ایران استخدام با مسئول مربوطه، زمان احتمالی شروع مصاحبه ی استخدامی‌بانک کشاورزی در طی اسفند ماه سال 1392 بیان شد. البته قابل ذکر می‌باشد که طبق گفته ی مسئول مربوطه این یک زمان احتمالی است و امکان شروع روند مصاحبه‌های استخدامی‌دورتر از  این تاریخ نیز وجود دارد. مسئول مربوطه اظهار داشتند که این موضوع به زمان صدور مجوز بستگی دارد.

با  آرزوی موفقیت – گروه مدیریتی سایت ایران استخدام


نتایج اعلام شد! (30 مهر ماه 92):

با سلام

بالاخره پس از چند ماه انتظار داوطلبان، خرسندیم به اطلاع شما کاربران عزیز سایت ایران استخدام برسانیم که نتایج آزمون کتبی بانک کشاورزی اعلام شد.  شما عزیزان جهت مشاهده ی نتیجه ی آزمون کتبی خود میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج اینجا را کلیک نمایید

توجه: داوطلب گرامی‌در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش نموده اید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

لطفاً جهت ورود به صفحه ی فراموشی کد رهگیری اینجارا کلیک نمایید

توجه:  شماره تلفن تماس با مرکز پشتیبانی: 81301  و 84891

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان، مدیریت سایت ایران استخدام

________

خبر (23 مهرماه 92):

خبر عدم اعلام نتایج استخدامی‌بانک کشاورزی، در برنامه ی وبگردی اخبار 20:30 را میتوانید از لینک زیر مشاهده نمایید:

جهت مشاهده اینجا کلیک نمایید

خبر (7 مهر ماه 1392):

با آخرین پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، جواب آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی آماده شده است اما زمان دقیق اعلام نتایج هنوز اعلام نشده و به احتمال فراوان اعلام نتایج تا پایان مهرماه صورت می‌گیرد.  برای مشاهده اصل خبراینجا کلیک نمایید.

________

خبر (21 مرداد ماه 92):

آیا استخدام بانک کشاورزی جزء طرح مهر آفرین میباشد؟ جهت مشاهده ی متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

________

خبر (13 مرداد ماه 92):

با سلام

طبق تماس تلفنی گرفته شده  سایت ایران استخدام با واحد مربوطه، آخرین اخبار بدین شرح می‌باشد که اداره ی کارکنان بانک کشاورزی موفق به اخذ مجوز استخدام از طریق آزمون استخدامی‌برگزار شده شده است و طبق گفته ی مسئول مربوطه نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی هفته ی دیگر اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام
________

خبر (12 تیر ماه 92):

با توجه به  درخواست مکرر بازدیدکنندگان سایت خبری ایران استخدام و همچنین جهت رفاه حال بیشتر شما دوستان گرامی‌جهت کسب اطلاعات بیشتر تماسی با واحد مربوطه بانک کشاورزی گرفته شد و طی صحبت‌هایی که  با  یکی از مسئولین مربوطه انجام گرفت (نام این مسئول ذکر نخواهد شد) اطلاعات زیر جهت ارائه به خدمت بازدیدکنندگان محترم سایت ایران استخدام به دست آمد:

سوال: بنده یکی از مسئولین سایت ایران استخدام هستم، با توجه به بازدید بالای خبر استخدامی‌مربوطه  و سردرگمی‌کاربران و داوطلبان شرکت کننده در آزمون اخیر بانک کشاورزی از بابت تأخیر در اعلام نتایج آیا دلیلی در این تأخیر موجود است؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، بله مطمئناً این تأخیر دلایلی دارد که که ما از اعلام جزئیات آن معذور هستیم اما مطمئناً این موارد به صورت مقطعی پیش آمده اند و در آینده ای نزدیک اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

سوال: پس ما میتوانیم به صورت قطعی و مطمئن به بازدیدکنندگان خود اعلام کنیم که به زودی شاهد اعلام نتایج خواهیم بود؟

مسئول محترم مربوطه چنین پاسخ دادند که، بانک کشاورزی با توجه به کمبود نیروی خود نیاز مبرم به جذب نیروی جدید دارد و جذب نیروهای جدید این بانک مطمئناً صورت خواهد گرفت.

سوال: همیشه تأخیر در اعلام نتایج ذهن برخی از بازدیدکنندگان مارا به سمت گمانه زنی‌هایی در رابطه با پارتی بازی و مسائل حاشیه ای اینچنین سوق میدهد به نظر شما چه جواب و اطمینانی میشود به این دسته از عزیزان داد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، برای استخدام نیروی جدید از طریق پارتی و… اصلاً نیازی به برگزاری آزمون نیست، داوطلبان محترم مطمئن باشند که پاسخنامه ی داوطلبان این آزمون اصلاح شده است  و حتی در چند دی وی دی نتایج ذخیره شده است و در اختیار چندین مسئول محترم قرار دارد.

سوال: آیا به صورت قطعی امکان تعیین یک بازه ی زمانی مشخص جهت اعلام نتایج وجود دارد؟

مسئول محترم چنین پاسخ دادند که، نه متأسفانه به صورت قطعی امکان اعلام زمانی مشخص وجود ندارد. احتمال دارد تا 10 روز دیگر و یا تا آخر تیر ماه خبر‌هایی در این زمینه به گوش رسد!

به عنوان جمع بندی ایشان درخواست کردند که ما خدمت شما بازدیدکنندگان محترم این موارد را بیان کنیم:

بانک کشاورزی نیاز به جذب نیرو دارد و در مواردی این بانک در حال حاضر با کمبود نیرو مواجه است و بنابراین داوطلبان محترم نگران نباشند و صبر کنند انشالله در آینده ی نزدیک این نتایج اعلام خواهد شد.

-پایان خبر

با آرزوی موفقیت برای تمامی‌دوستان، سایت ایران استخدام

________

خبر 27 اردیبهشت 92:

آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی در سال 1392 امروز جمعه مورخ 1392/2/27 راس ساعت ۹ صبح در سراسر کشور  برگزار شد.

با برگزاری این آزمون سراسری که 39 هزار و700 نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته‌های رایانه،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،نیروی انسانی مورد نیاز این بانک از میان افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش؛ اسامی‌پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون(کتبی)،تا پایان خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
استان‌های تهران، فارس و آذربایجان شرقی به ترتیب با بیش از 6500 ،3500 و1800 داوطلب، بیشترین شرکت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

اطلاعات تکمیلی و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال 92 از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبین عزیز میتوانند نظرات و تجارب خود در رابطه یا آزمون استخدامی‌این بانک را در قسمت دیدگاه‌های این مطلب برای سایر دوستان به اشتراک بگذارند.

________

داوطلب گرامی‌در صورت پذیرفته شدن شما در این آزمون و در صورتی که مصاحبه ی شما شامل مطالب سیاسی و اعتقادی باشد شما نیاز به آمادگی در این زمینه جهت استخدام شدن دارید. ما بسته ای با عنوان “نمونه سوالات مصاحبه حضوری بانک کشاورزی” را برای شما تهیه نموده ایم که میتواند در این زمینه برای شما مفید باشد.

________17,998 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. قابل توجه دوســـتان گلــستانـی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109906     زمان ارسال دیدگاه : 23:50

  با سلام خدمت دوستان گلستانی به ویژه داود،هانی،پیامک،احسان ،گلستان2020 ودیگر عزیزان فردا ما هم پیگیر باشیم واز سرپرستی استان سوال کنیم.یا حق

  [پاسخ]

  احسان پاسخ در تاريخ مرداد 2م, 1393 00:32:

  سلام امروز پرسیدم فعلا خبری نبود

  [پاسخ]

 2. سنبل ب چهارمحال میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109864     زمان ارسال دیدگاه : 23:26

  سلام بچه ها
  تبریک !!!!!!!!
  با منم تماس گرفتن

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 23:55:

  عرض تبریک خدمت شما سنبل عزیز.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 3. آقاپسر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109852     زمان ارسال دیدگاه : 22:41

  باسلام به همه دوستان، بخصوص خوزستانیای عزیز.
  طبق اطلاعات واصله اسامی پذیرفته شدگان از تهران به استان اعلام شده، و باتوجه به عرض تبریک اون بنده خدا آشنا به بنده، به نظر میرسه که الحمداله من این مرحله رو قبول شدم. ب خ خ خ
  ایشالا که همه دوستان موفق و پیروز باشن.

  [پاسخ]

 4. منصور میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109834     زمان ارسال دیدگاه : 21:52

  والله ما میگفتیم یکم مرداد نتایج میاد حتی اسامی رو به شعبه ها میفرستن اما تعدادی از دوستان به شوخی میگرفتن به تمامی قبول شده ها تبریک میگم

  [پاسخ]

 5. مازنی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109819     زمان ارسال دیدگاه : 21:25

  با سلام و قبولی طاعات و عبادات
  بچه های مازندران خبری نشد؟ خبر جدیدی چیزی

  [پاسخ]

 6. r:s میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109811     زمان ارسال دیدگاه : 20:39

  سلام به همه
  خداروشکرمنم مصاحبه عقیدتی دعوت شدم.
  چهارمحال وبختیاری.یازدهم تا سیزدهم.هنوز تاریخ دقیقشو نمیدونم
  مدیر جان خبر جدید رو بذار بالای صفحه

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 23:28:

  با شما تماس گرفتند؟

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 7. اسد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109792     زمان ارسال دیدگاه : 19:44

  با سلام
  کسی هست ک مشکل پایان خدمت داشته باشه ومشکلش حل شده باشه چند ماه اختلاف داشت

  [پاسخ]

 8. جانی دب میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109777     زمان ارسال دیدگاه : 18:47

  بچه های خراسان رضوی سلام

  جواب مصاحبه تخصصی اومده؟

  [پاسخ]

 9. محمد۳ میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109741     زمان ارسال دیدگاه : 17:58

  دوستانی که قبول شدن بهشون تبریک میگم امیدوارم بقیه مراحل هم با سر بلندی.امیدوارم همتونو توی بابلسر ببینم.دوستان راستی همگی بنویسید که مصاحبه تخصصی چطور بودین خوب یا بد.بزار دوستانی که هنوز از وضعیت خودشون خبر ندارن از نگرانی در بیان و من همینجا بهشون میگم نگران نباشیدددد.

  [پاسخ]

  نیایش پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 21:57:

  سلام اقامحمدطاعات وعباداتت قبول من تخصصیم روخیلی خوب جواب دادم فقط یکی دوتاش روچون از رشته ی خودم نپرسید دست و پا شکسته جواب دادم البته خود مصاحبه گر ها راهنماییم میکردن و نمیذاشتن بدون جواب ردبشم وتوبخش روانشناسی هم نمیذاشتم اقای دکتر ازم مچ گیری کنه اما سیستم رو نمیدونم چطور دادم ومشخص نیست جوابام درست بوده یاغلط؟خیلی نگران سیستم وروانشناسیم هستم

  [پاسخ]

 10. انصرافی پایان استرس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109688     زمان ارسال دیدگاه : 16:40

  س. امروز مدیریت استان زنگ زد و 11تا 13 مرداد هم مصاحبه عقیدتی هست کسی هم رد نشد .همگی قبول شدند .

  [پاسخ]

  mard پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 18:00:

  س چه استانی؟

  [پاسخ]

  انصرافی پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 20:41:

  چهارمحال و بختیاری

  [پاسخ]

  حمید پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 18:08:

  سلام.مرسی.شما از کدوم استان هستید؟؟؟؟

  [پاسخ]

 11. یاسین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109669     زمان ارسال دیدگاه : 16:06

  به نقل از صبور از چهار محال از سایتی دیگر:
  "سلام به همه

  20دیقه پیش از مرکز استان بهم زنگ زدن واسه 13ام گزینشه گفتن فردا بیا نامه دعوت به مصاحبتا بگیر نگران نباشین بخدا توکل کنین
  "

  [پاسخ]

  sony پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 18:41:

  یاسین چطوری داداش از گیلان چه خبر ؟

  [پاسخ]

  یاسین پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 19:52:

  سلام گیلان گفتن بعد عید ایشالا تماس واسه مصاحبه عقیدتیه

  [پاسخ]

  حمید پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 21:47:

  سلام همشهری
  اقا این حاجتی چیزی بارش نیستا
  اگه فردا بازم بچه ها اومدنو گفتن که بهشون زنگ زدن یه قرار بزار شنبه صبح بریم مدیریت

 12. mard میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109667     زمان ارسال دیدگاه : 16:05

  سلام بچه های استان کهگیلویه و بوایراحمد خبری ندارید ؟ مدیریت کسی نرفته؟

  [پاسخ]

  یاسوج پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 16:47:

  سلام - خوبید؟

  من که هر چی زنگ میزنم آقای نیکبخت گوشی رو بر نمیداره

  mard شما خبر خاصی ندارید؟ مثلا خبر ندارید که آیا کسی هم ریزشی بوده یا نه؟

  [پاسخ]

  mard پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 17:58:

  سلام مرسی. والا من هم خبری ندارم. من از باشتم . اگه زحمتی نیست برو مدیریت از نیکبخت بپرس.
  نه بابا خبری از ریزش نیست به نظرم انشاالله

  [پاسخ]

 13. کاظم میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109646     زمان ارسال دیدگاه : 15:32

  خطاب به مدیران عزیز بانک کشاورزی
  میدونم که حداقل یکی از شما عزیزان شاید یه سر به این سایت بزنید پس شمارو به فاطمه زهرا (س) تکلیفمونو مشخص کنید -2حالت داره یا ردیم یا قبول دیگه- من الان که دارم این متن رو مینویسم صورتم غرق اشک شده -من سر این جریان طولانی شدن استخدام دارم با خانواده خانومم به مشکل میخورم و کار داره به جاهای باریک کشیده میشه-میگن دروغ میگی بانک قبول شدی!!!!...تورو خدا جواب بدید

  [پاسخ]

  داش رضا پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 17:55:

  درکت میکنم داداششششش
  صبور باش
  ان الله معنا

  [پاسخ]

  شایان پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 20:43:

  کاظم جان منم مشکل تو رو دارم دوست عزیز
  به نظرت چه کار کنیم -- آبرو آینده زندگی همه چیزمون بستگی پیدا کرده به این استخدام

  [پاسخ]

 14. reza میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109628     زمان ارسال دیدگاه : 15:02

  نقل از محسن فارس
  سلام خدمت همه همکارهای عزیز
  بالاخره نتایج مصاحبه معلوم شد امروزتماس گرفته شد استان گفتن که قبول شدید و حتی نام شعبه محل خدمت هم گفتن و دیگه فکر نمی کنم بقیه مراحل به اندازه تخصصی مهم باشه چون حتی شعبه ها هم اعلام کردن میگم انشاالله همگی قبول شده باشید راستی بچه ها راهپیمایی روز قدس یادتون نره خیلی مهمه نه فقط برای مصاحبه عقیدتی چون هیچ کاری به جز این از دست ما بر نمیاد که حمایت خودمون از مردم مظلوم غزه اعلام کنیم .
  به امید موفقیت روزافزون همگی

  [پاسخ]

  mard پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 16:04:

  سلام استان فارس تحقیقات انجام گرفته؟

  [پاسخ]

  هادی پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 21:17:

  سلام رضا جان,با چه کسی تماس گرفتید که نتیجه مصاحبه رو بهتون گفت؟

  [پاسخ]

  نیایش پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 22:04:

  سلام اقارضا
  به ما که همون روز که مدارکمون رو تحویل دادیم گفتن کدوم شعبه قبول شدیدیعنی ما قبولیم؟!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 15. صبور از چهار محال میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109582     زمان ارسال دیدگاه : 14:14

  سلام به همه

  20دیقه پیش از مرکز استان بهم زنگ زدن واسه 13ام گزینشه گفتن فردا بیا نامه دعوت به مصاحبتا بگیر نگران نباشین بخدا توکل کنین

  [پاسخ]

  بهار پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 21:16:

  سلام صبور جان ترا به خدا راست میگی بخدا دیگه اعتماد نمونده خیلی از بچه ها میان الکی اینجا خبر میزارن

  [پاسخ]

 16. حمید میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109579     زمان ارسال دیدگاه : 14:06

  به نقل:

  سلام خدمت همه همکارهای عزیز
  بالاخره نتایج مصاحبه معلوم شد امروزتماس گرفته شد استان گفتن که قبول شدید و حتی نام شعبه محل خدمت هم گفتن و دیگه فکر نمی کنم بقیه مراحل به اندازه تخصصی مهم باشه چون حتی شعبه ها هم اعلام کردن میگم انشاالله همگی قبول شده باشید راستی بچه ها راهپیمایی روز قدس یادتون نره خیلی مهمه نه فقط برای مصاحبه عقیدتی چون هیچ کاری به جز این از دست ما بر نمیاد که حمایت خودمون از مردم مظلوم غزه اعلام کنیم .
  به امید موفقیت روزافزون همگی

  [پاسخ]

 17. شایان به یکی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109558     زمان ارسال دیدگاه : 13:43

  سلام

  دوست عزیز خبری کسب نکردی؟؟

  [پاسخ]

 18. پرژیا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109548     زمان ارسال دیدگاه : 13:30

  من سرپرستی گیلان با آقای حاجتی صحبت کردم گفت فعلا خبری نیست تا بعد ماه رمضون

  [پاسخ]

  یاسین پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 14:28:

  مرسی پرژیا جان

  [پاسخ]

  امین از گیلان پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 14:41:

  سلام دوستان..منم با رشت تماس گرفتم،گفتن فعلا خبری نیست تا بعداز ماه رمضان

  [پاسخ]

  sony پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 18:42:

  مرسی

  [پاسخ]

 19. یکی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109538     زمان ارسال دیدگاه : 13:17

  ادمین عزیز من که نگفتم استان ما جواب مصاحبه تخصصی رو داده .اینم بهت بگم که حتما جواب مصاحبه تخصصی اومده ولی به ما نمیگن.و جواب هم از تهران اومده نه استان ما مشخص کنه.

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:31:

  آهان مورد شمارو متوجه نشدم.
  شما زا چه استانی هستید؟ پرسیدید که خودتون قبول هستید یا نه؟

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 20. ... میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109535     زمان ارسال دیدگاه : 13:13

  بخدا راست گفتم خودتون تا چند روز دیگه متوجه میشین.نمیدونم چرا اینجا همه بهم بی اعتماد هستنم .در ضمن من چون بچه خیلی استرس دارند و میگن 40درصد ریزش داره میگم خیالتون راحت باشه .......

  [پاسخ]

  nasrin پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 16:34:

  سلام دوست عزیز . تبریک بابت قبولیتون.
  شما تو مصاحبه به چند سوال جواب دادین؟ زیاد خوب نبودید یعنی چی؟

  [پاسخ]

 21. آرمان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109512     زمان ارسال دیدگاه : 12:45

  دوستان عزیز سلام.امروز اداره مرکزی نبش خیابان پاتریس تهران بودم.با مسول مربوطه که جهت محافظه کاری اسمش رو نمی آورم صحبت کردم.ایشان گفتن بحث تعدیل یک دروغ کذب هستش ولی بانک با توجه به اینکه به نفرات بیشتری مازاد بر نفرات قبول شده نیاز داره از سهمیه دارها استفاده خواهد کرد.اینکه چهل درصد ریزشی بابت تعدیل داشته باشیم دروغه.ایشان گفتند که تعداد نفراتی که بانک در آگهی استخدامی درخواست کرده بود 1600نفره و ما به نفرات بیشتری نیاز داریم.دوستان عزیزم بعد ماه رمضان جهت عقیدتی دعوت میشید.در ضمن بهم گفت که نتایج به استانها اعلام شده که من اومدم تو سالن نشستم و همونجا با مسول استانمون صحبت کردم.ایشان گفتند که جواب های تخصصی به این صورت که شخص چه نمره ای دریافت کرده هنوز نیامده ولی قبلا یک لیستی از تهران برای گزینش آمده و مستقیما هم به گزینش استان گفته شده.از ایشان خواستم که جریان گزینش را برام باز کنه و کامل توضیح بده.گفتن باقی مراحل دیگه که اولیش تحقیقات بودش.پس دوستانی که برایشان تحقیقات امدند حتما تو مصاحبه قبول شدند.ایشون در نهایت و پس از اینکه شرایط من رو شنیدن(اضطراب و پریشانی)گفتن که به امید خدا ماه آینده سر کار هستین.خواستم به شما دوستان عزیزم هم این جریانات امروز رو اطلاع بدم.امیدوارم که تو تمام مراحل زندگیت موفق و سربلند باشین

  [پاسخ]

  مرکزی پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:16:

  مرسی عزیز

  [پاسخ]

  همدان اف ام پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:45:

  اقا ممنون از خبر خوشحال کننده و امید بخشتون

  [پاسخ]

  حمید پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 14:05:

  مرسی داش آرمان گل

  [پاسخ]

 22. چهارمحال میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109504     زمان ارسال دیدگاه : 12:35

  سلام نامه دعوت به مصاحبه عقیدتی برا13.اومد. میتونیین ازاقای کیانیان بپرسید.بخونین وامادگی کامل برین

  [پاسخ]

  mard پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:54:

  سلام 13 مرداد؟ الان اومده؟یعنی 13 روز وقت دادن .تو نامه چی نوشته یود؟

  [پاسخ]

  چهارمحال پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:23:

  13مرداد.

  [پاسخ]

  کیان پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:00:

  سلام مبارکه دوست عزیز یعنی نامه دعوت به مصاحبت اومده ؟واسه تاریخ 05/13

  [پاسخ]

  یاسین پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:10:

  برای چه روزی دوست عزیز؟

  [پاسخ]

 23. ... میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109498     زمان ارسال دیدگاه : 12:30

  سلام دوستان عزیز من مصاحبه زیاد خوب ندادم همچنین اون ازمون رایانه ای رو پس خیالتون جمع باشه بیشتر تون قبول میشید 99درصد قبولید

  [پاسخ]

  mard پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:55:

  سلام تبریک
  از کدوم استانید؟ نگفتن عقیدتی کی هستش؟

  [پاسخ]

  ... پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:35:

  استان سیستان .گفت حراست خودش هفته بعد زنگ میزنه .احتمال زیاد بعد از غید فطره

  [پاسخ]

 24. علیرضا سوسنگردی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109494     زمان ارسال دیدگاه : 12:28

  دوستان عزیز خوزستانی
  علی و امیر سام جان
  باران و لیلی خانم
  لطفأ شما هم یه تماسی بگیرین
  06113357027

  [پاسخ]

  باران پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:54:

  بچه های خوزستان پس چرا واسه ما نمیان تحقیق؟؟؟؟

  [پاسخ]

 25. باران میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109490     زمان ارسال دیدگاه : 12:22

  سلام.من زنگ زدم مرکز استان گفتند تا چندروز دیگه بهتون خبر میدیم که قبول شدید یا نه

  [پاسخ]

  آقا پسر پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:53:

  اخه اینا برا چی اینقدر لحن بیانشون طوریه که همش "ته دله آدم خالی میشه"؟؟؟
  به نظرم یه دو واحد "شیوه ارتباط کلامی با اربابان رجوع" بگذرونن بد نیستا!!!!

  [پاسخ]

 26. کارمند 62 میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109484     زمان ارسال دیدگاه : 12:14

  دوستان لطف کنن اعلام کنن از کدوم استان هستند

  [پاسخ]

 27. علیرضا سوسنگردی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109483     زمان ارسال دیدگاه : 12:13

  با سلام و قبولی طاعات و عبادات
  تازه زنگ زدم سرپرستی خوزستان بم گفت که تا 2 الی 3 روزه دیگه نتایج رو طی تماس تلفنی بتون میگیم.
  انشالله و به امید خدا که همه مون قبولیم و دوره کارورزی رو تو بابلسر بگذرونیم
  و من الله التوفیق

  [پاسخ]

  آقا پسر پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:54:

  مرسی علیرضا جان، پاینده باشی.

  [پاسخ]

  mard پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:57:

  این جواب یعنی شک نکنید که جواب ها اومدن

  [پاسخ]

 28. کارمند 62 میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109482     زمان ارسال دیدگاه : 12:13

  دوستان من همین الان زنگ زدم سرپرستی تهران - ستارخان گفتند تا آخر ماه رمضان عقیدتی شروع میشه

  [پاسخ]

 29. ... میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109455     زمان ارسال دیدگاه : 11:37

  نتایج اومده من قبول شدم زنگ زدم به مدیریت استان

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 11:38:

  لطفاً دوستان دیگر هم این خبر رو پیگیری بفرمایند.
  اسم استانتون رو بفرمایید دوست عزیز

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  آقا پسر پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 11:40:

  "..." جان ضمن تبریک به شما دوست عزیز، از کدوم استانید شما؟؟

  [پاسخ]

  ... پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:27:

  استان سیستان

  ... پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:15:

  استان سیستان. اسامی دادن به حراست .ادمین بابت این سایت ازت ممنونم

  [پاسخ]

  ... پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:17:

  اگه نیازی هست شماره بانک هم بدم که بچه زنگ بزنند؟

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:57:

  به به از نوع خوشحالیتون مشخص هست که حرفتون معتبر هست. البته ایمیلتون رو هم بنده میشناسم.
  قبلاً وعده دادیم به دوستان که بعد از ماه مبارک رمضان حامل خبرهای خوبی براشون خواهیم بود منتها حیف حرص بیخودی که دوستان با تن سپردن به شایعات میخورند.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  کامپیوتر پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 12:30:

  ادمین این "..." همونی نیست که گفته بود برای من به خاطر ارشد داشتن نامه کان لم یکن اومده؟؟؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 13:00:

  نه "..." یه "..." دیگه ای بودند :)

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  آذربایجان غربی پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 11:58:

  من زنگ زدم گفتن فعلاً خبری نیست
  آذربایجان غربی

  [پاسخ]

 30. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 109397     زمان ارسال دیدگاه : 10:37

  بزودی خبرهای خوش میاد نگران نباشید

  [پاسخ]

  کارمند 62 پاسخ در تاريخ مرداد 1م, 1393 11:38:

  ناشناس جان تو حرفت کلی امید می بینم از چیز خاصی خبر داری ؟ به ما هم بگو به خدا ثواب داره

  [پاسخ]

1 308 309 310

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام بانک سپه