جزئیات بیشتر در مورد خبر

استخدام مربیان نهضت سوادآموزیسامانه تکمیل مشخصات آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان، به اطلاع می رسانیم؛ لینک ثبت نام در سامانه تکمیل مشخصات آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی فعال شد.

جهت ثبت نام در سامانه تکمیل مشخصات آموزش دهندگان اینجا کلیک نمایید


خبر 25 آذر 97: اخد مجوز استخدام 348 نفر از معلمان پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت کرمانشاه (منبع: خبرگزاری صدا و سیما )

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت :با رایزنی فراوانی که با وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور اداری – استخدامی کشور انجام شده مجوز استخدام 348 نفر از همکارانی که در مقطع پیش دبستانی و نهضت سوادآموزی فعالیت داشتند، کسب شده است.
یزدان پناه گفت : این افراد که 200 نفر آن‌ها در نهضت سوادآموزی و 148 نفر نیز در پیش دبستانی فعالیت می‌کنند رسما از اول فروردین 98 به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آذر 97: شرایط تبدیل وضعیت و استخدام آموزشیاران سوادآموزی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: آیین‌ نامه اجرایی استخدام آموزش‌دهندگان در حال تدوین است و رشته تحصیلی، جنسیت، مدرک تحصیلی، سن و سنوات خدمت از مهم‌ترین شرایطی است که در تبدیل وضعیت و استخدام آموزش دهندگان لحاظ خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آذر 97: آخرین روند اعطای گواهی مربیگری به آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه ۲۰۰۰ آموزش‌دهنده در دوره توانمندسازی شرکت و گواهی مربیگری دریافت کردند از خارج شدن ۱۰ هزار نفر از گردونه فعالیت در نهضت به علت دریافت نکردن این گواهی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آذر 97: آیا استخدام معلمان حق‌التدریس و مربیان سوادآموزی اجرا شده است؟ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس گفت: در بحث اصلاح تبصره ۱۰ ماده ۱۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس متأسفانه شاهد تبعیض بین استان‌ها هستیم به طوریکه در شرایط برابر قانون مذکور به صورت هماهنگ اجرا نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آذر 97: تدوین آئین نامه استخدامی برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشورگفت:آموزش دهندگان باید منتظر تدوین آئین نامه باشند. قانونی در مجلس تصویب شده که چه کسانی و تا چه سالی شامل این قانون هستند را قانونگذار تعیین می‌کند. این قانون شامل افرادی است که ورودی 79 تا پایان سال 91 بوده‌اند و قاعدتا برای افرادی که از ابتدای 1392 بکارگیری شدند فعلا قانونی مشخص نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 آبان 97: آخرین جزئیات تبدیل وضعیت نیروهای نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایلنا)

علی باقرزاده (معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره نارضایتی آموزش‌دهندگان از وضعیت شغلی‌شان که کماکان به قوت خود باقی است، گفت: به تازگی در مجلس شورای اسلامی قانونی تصویب شد که بین آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی و دیگر گروه‌ها مانند حق التدریسی‌ها، پیش دبستانی‌ها و نیروهای خرید خدماتی که در قوانین قبلی شرایط یکسانی با یکدیگر داشته‌اند، تفاوت‌هایی اعمال شده است. در اصلاحیه اخیر مجلس در خصوص این قانون بین آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی و آن سه گروه دیگر تفاوت زیادی وجود دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مهر 97: لزوم مراجعه معلمان به سایت سوادآموزی نهضت برای تکمیل اطلاعات (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش دهندگان سوادآموزی که از سال 79 به بعد فعال بوده اند برای تکمیل اطلاعات خود به سایت سوادآموزی مراجعه کنند.
وی افزود: آموزش دهندگان قبل از ویرایش باید به راهنمای عمل در سایت مراجعه و با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه سوابق خود را ثبت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 مهر 97: نهایی شدن اصلاحیه آخر قانون بکارگیری نیروهای حق التدریسی و نهضتی (منبع: خبرگزاری پانا)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش خبر داد اصلاحیه آخر قانون استفاده از نیروهای حق‌التدریس و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در حال نهایی شدن و ابلاغ به دولت است. اللهیار ترکمن گفت: «بحث استخدام نیروهای حق‌التدریس و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی به قانونی برمی‌گردد که اخیرا در مجلس تصویب شد، اصلاحیه این قانون وقتی در شورای نگهبان تصویب و نهایی شود و به دولت ابلاغ شود، آموزش و پرورش دقیقا براساس مفاد آن قانون عمل می‌کند.»

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 مهر 97: برنامه ای برای جذب آموزشیاران نهضت وجود دارد؟ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: این افراد آموزش دهنده‌ها هستند که در حال حاضر برای جذب آنان در آموزش و پرورش برنامه‌ای وجود ندارد اما مجلس شورای اسلامی طرحی را تصویب کرده که هنوز به آموزش وپرورش ابلاغ نشده است بعد از ابلاغ این طرح به دنبال جذب این گروه‌ها نیز خواهیم بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 مهر 97: لزوم جذب 129 هزار معلم در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

به گزارش ایسنا، قاسم احمدی لاشکی، در جلسه شورای آموزش و پرورش چالوس با بیان اینکه با توجه به آنچه که در سند تحول بنیادین آمده است، باید نیروی کارآمد و پاک به جامعه تحویل داد، با اشاره به کمبود 129 هزار معلم در کشور، گفت: دچار یک سری مشکلات مالی هستیم که نمی توان دولت را برای استخدام اجبار کرد و از سویی جوانان ما تحصیل کردند که مشغول شوند و همه اینها موجب نگرانی هایی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 مهر 97: بکارگیری نیروهای حق‌التدریس‌ و آموزشیاران نهضتی‌ یکی از راههای موثر برای جبران کمبود معلم (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تصویب «طرح معلم تمام‌وقت» در شورای توسعه مدیریت آموزش و پرورش به منظور جبران کمبود معلم در کشور گفت: اداره کردن آموزش و پرورش به هر قیمت ثمره‌ای جز آسیب برای نسل آینده به همراه نخواهد داشت و چنین تمهیداتی مصداق سپری کردن زمان و مدیریت بر اساس “از این ستون تا آن ستون فرج است” به شمار می‌رود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 مهر 97: آیا وزارت آموزش و پرورش ملزم به استخدام آموزشیاران نهضتی است؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران فعلی کمبود معلم در سال تحصیلی جدید گفت: طرح معلم تمام‌وقت ایده خوبی نیست؛ باید به جای ارائه طرح‌های خلق‌الساعه، نیروهایی که پشت خط نگه داشته شده‌اند همچون حق‌التدریس‌ها، نهضتی‌های خاص و … مورد استفاده قرار گیرند زیرا این نیروها هم جوان و به‌روز هستند و هم آرامش و انگیزه دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 مهر 97: لزوم تعیین تکلیف معلمان نهضت سواد آموزی توسط وزیر آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف معلمان نهضت سواد آموزی از سوی وزیر آموزش و پرورش شد.

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اعتراضات روز گذشته (دوشنبه) جمعی از معلمان نهضت سوادآموزی، اظهار کرد: این افراد که جزو گروه چهار بوده و طبق مصوبه پیشین باید وضعیتشان روشن شود، با توجه به آغاز سال تحصیلی باید هر چه‌ زودتر تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 شهریور 97: تصویب طرح الحاق يک ماده به قانون استخدام معلمان حق‌التدريس و آموزشياران در شورای نگهبان (منبع: سایت اطلاع رسانی شورای نگهبان )

طرح الحاق يک ماده به قانون تعيين تکليف استخدامي معلمين حق‌التدريسي و آموزشياران نهضت سوادآموزي در وزارت آموزش و پرورش كه با اصلاحاتي در جلسه مورخ سيزدهم شهريور ماه يكهزار و سيصد و نود و هفت به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيده است؛ در جلسه مورخ 1397/06/21 شوراي نگهبان مورد بحث و بررسي قرار گرفت و با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغاير با موازين شرع و قانون اساسي شناخته نشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 شهریور 97: لزوم جذب حق التدریس ها و سرباز معلمان برای جبران کمبود نیروی هنرستان ها (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی راهکارهای آموزش و پرورش برای جبران نیروی انسانی موردنیاز هنرستان‌ها را برشمرد.

بابایی صالح ادامه داد: در بین معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی افرادی هستند که مدرک تحصیلی آنها رشته‌های مرتبط با حوزه‌های مهارتی است هرچند این نیروها استخدام نشده‌اند اما می‌توان از این نیروها استفاده کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 شهریور 97: پیگیری استخدام معلمان حق التدریس و پیش دبستانی در مجلس (منبع: خبرگزاری ایرنا)
به گزارش خبرنگار ایرنا، سید مهدی فرشادان روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار داشت: تلاش برای رفع مشکلات معلمان در زمینه های دیگر از جمله معیشتی نیز با جدیت دنبال می شود و با توجه به وضعیت سعی بر این است که بسته هایی برای اقشار کارمند از جمله معلمان گرفته شود.
وی همچنین افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را از دیگر اقدامات مورد توجه مجلس اعلام کرد و گفت: با تلاش های انجام شده 80 نفر دیگر به ظرفیت قبلی این دانشگاه اضافه شده که باید تلاش شود این میزان بیشتر افزایش پیدا کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 شهریور 97: تامین بار مالی قانون تعیین تکلیف حق‌ التدریس‌ها و نهضتی‌ها در بودجه سالیانه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)
محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح آخرین تصمیم مجلس برای اصلاح طرح الحاق یک ماده به تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی گفت: بر اساس آخرین تصمیم مقرر شد اجرای بند 4 این طرح اصلاحی که مغایر با اصل 75 قانون اساسی و دارای بار مالی برای دولت تشخیص داده شده بود، منوط به پیش‌بینی منابع مالی لازم در قوانین بودجه سنواتی باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 شهریور 97: بار مالی طرح اصلاح قانون استخدامی معلمان حق التدریسی (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در اخطاری با استناد به اصل 75 قانون اساسی و پس از بررسی طرح یک‌فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، اظهار داشت: پیشنهاد چاپ‌شده‌ای برای این دستور داشتیم اما بدون توجه به این پیشنهادات، رأی‌گیری انجام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 شهریور 97: تصویب قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریسی (منبع: خبرگزاری پانا)

طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش تصویب شد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش را که پیشتر با ایراد شورای نگهبان مواجه شده بود در دستور کار خود قراردادند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 شهریور 97: شورای نگهبان قانون استخدام نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت را رد کرد (منبع: خبرگزاری ایلنا)

در روزهای گذشته طرح جذب معلمان حق‌التدریس در شورای نگهبان رد شد. این معلمان خواستار اصلاح طرح در مجلس و تسریع روند کار هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، طرح الحاق یک ماده به “قانون تعیین تکلیفِ استخدامیِ معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی”، در شورای نگهبان به تصویب نرسید. شورای نگهبان، بند 4 این ماده را مغایر با اصل 75 قانون اساسی تشخیص داد و طرح را برای اصلاح به مجلس بازگرداند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 شهریور 97: لزوم اجرای قانون تعیین تکلیف نیروهای حق ‌التدریسی توسط دولت (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با مصوبه اخیر مجلس مبنی بر تعیین تکلیف حق التدریسی‌ها گفت: وظیفه دولت اجرای قانون تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریسی است؛ تعیین تکلیف این نیروها به دو بخش تقسیم شده؛ بخشی در مورد استخدام نیروهای حق التدریسی و بخشی نیز در مورد نیروهایی است که به شیوه‌های مختلف بکارگیری می‌شدند؛ اما حق‌التدریسی نبودند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 شهریور 97: جذب 50 هزار معلم حق التدریسی از ابتدای مهر ماه (منبع: خبرگزاری آنا)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: برای پرداخت دستمزد حق‌التدریسی‌ها، در سال تحصیلی جدید، نگرانی وجود ندارد.
علی اللهیارترکمن در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که از اول مهر از 50 هزار معلم حق‌التدریسی استفاده خواهد شد؛ آیا برای پرداخت دستمزد این افراد تمهیداتی اندیشیده شده است، گفت: پرداختی به این افراد، در اعتبارات مصوب ما قابل انجام است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 97: آخرین جزئیات مصوبه استخدامی نیروهای حق التدریس (منبع: روزنامه خراسان شمالی)

«خوش آینه» با اشاره به این که نمایندگان در نشست علنی 16 مردادماه مجلس شورای اسلامی با طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی موافقت کردند، افزود: خبر جدیدی از استخدامی های جدید نیست و بعد از آن مصوبه مجلس مورد تازه ای از وزارتخانه آموزش و پرورش به ما اعلام نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 97: روند تعیین تکلیف استخدام آموزش دهندگان نهضت ‌سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، علی باقرزاده در نشست خبری که در نمایشگاه دستاوردها و عملکرد یک‌ساله وزارت آموزش و پرورش در دبیرستان البرز برگزار شد با بیان اینکه در یک‌سال گذشته حدود ۷۰۱ هزار و ۶۸۹ نفر در فعالیت‌های سوادآموزی شرکت کرده‌اند گفت: از این تعداد ۳۸۱ هزار نفر در دوره‌های آموزشی مصوب منتهی به مدرک تحصیلی و ۳۲۰ هزار نفر در فعالیت‌های آموزشی مکمل شرکت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مرداد 97: سهم آموزشیاران نهضت سوادآموزی از استخدام آموزش و پرورش چقدر است؟ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

براساس این قانون: آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) که در قبل از سال 1392 با نهضت سوادآموزی همکاری داشته‌اند (مشمولین قانون اصلاحی 1395/6/3) پس از شرکت و قبولی در آزمون داخلی که توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود و با توجه به نیاز آموزش و پرورش، رشته تحصیلی، جنسیت و سنوات خدمت و ظرفیت استخدام اعلامی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور باید حداقل دوره یک ساله آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند تا پس از قبولی در آزمون پایان دوره تا پایان برنامه ششم توسعه به استخدام درآیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 مرداد 97: لزوم استخدام نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضتی توسط آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری اقتصاد آنلاین)

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش موظف به استخدام ۳۱هزار معلم حق التدریس و آموزشیار نهضت سوادآموزی است، گفت: در حالی وزارت آموزش و پرورش مقاومت هایی در برابر استخدام این افراد دارد که متاسفانه ۲۸هزار نفر دیگر را به صورت شرکتی به کار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 مرداد 97: احتمال برگزاری آزمون استخدام معلمان نهضت سوادآموزی در اواخر سال آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

معاون منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش درباره گام این وزارتخانه برای تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس، نهضتی‌ها و پیش‌دبستانی‌ها پس از مصوبه اخیر مجلس توضیحاتی ارائه کرد. وی با بیان اینکه طبق قانون دولت برای تدوین آیین‌نامه 3 ماه فرصت دارد، افزود: تا زمان طی شدن مراحل ابلاغ قانون، تشکل کمیته، نگارش و تدوین آیین‌نامه احتمالا آزمون نهضت سوادآموزی اواخر سال آینده برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 مرداد 97: تعیین تکلیف بیش از 60 هزار نیروی حق التدریس و آموزشیار نهضتی با تصمیم مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تعیین تکلیف بیش از ۶۰ هزار نیروی حق التدریس و آموزشیار نهضتی با تصمیم اخیر مجلس خبر داد.
ناصر شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تصویب طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در نشست علنی هفته گذشته مجلس، اظهار کرد: مجلس در تصمیمی عاقلانه و بسیار مهم به این مصوبه رأی قاطعی داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 مرداد 97: اعلام جزئیات استخدام مشروط معلمان حق‌التدریس و 36 هزار نهضتی‌ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) که قبل از سال ۱۳۹۲ با نهضت سوادآموزی همکاری داشته‌اند (مشمولین قانون اصلاحی ۳ شهریور ۹۵) بعد از قبولی در آزمون داخلی که توسط وزارت آموزش و پروش برگزار می‌شود با توجه به نیاز آموزش و پرورش، رشته تحصیلی، جنسیت و سنوات خدمت و ظرفیت استخدام اعلامی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور باید حداقل دوره یک ساله آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند و پس از قبولی در آزمون پایان دوره تا پایان برنامه ششم توسعه به استخدام درآیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 مرداد 97: اقدامات آموزش و پرورش بعد از تصویب استخدام معلمان حق التدریسی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

وزیر آموزش و پرورش درباره اقدامات این وزارتخانه پس از مصوبه مجلس مبنی بر تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس توضیحاتی ارائه کرد.

سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به اینکه اقدامات آموزش و پرورش پس از مصوبه مجلس مبنی بر تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس و پیش دبستانی چه خواهد بود، گفت: این موضوع به شورای نگهبان بستگی دارد که چه زمانی این قانون را تصویب کرده و آن را به آموزش و پرورش ابلاغ کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 مرداد 97: استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضتی در وزارت آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

وزارت آموزش و پرورش مکلف به استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش شد.

بر اساس ماده الحاقی ماده واحده طرح مزبور، وزارت آموزش و پرورش مکلف است مشمولین قانون اصلاحی تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب 3 شهریور 95 را با رعایت مواردی به استخدام درآورد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 مرداد 97: بررسی طرح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس در جلسه علنی امروز مجلس (منبع: خبرگزاری مهر)

جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.

دستور کار نشست علنی امروز مجلس به این شرح اعلام شده است؛

– گزارش شور دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 مرداد 97: لزوم استفاده از نیروهای حق ‌التدریس و اداری آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درخصوص راهکارهای لازم برای تامین نیروی انسانی در پایه دوازدهم هنرستان‌ها توضیحاتی ارائه کرد.وی با بیان اینکه مدرک و رشته تحصیلی تعدادی از نیروهای انسانی بخش اداری یا مدیران آموزش و پرورش متناسب با تدریس آموزش‎های مهارتی است، خاطرنشان کرد: می‌توان از این نیروها برای حضور در پایه دوازدهم هنرستان‌ها استفاده کرد و مدیریت مدارس را به نیروهای مازاد مقاطع و رشته‌های دیگر واگذار کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 مرداد 97: ضرورت بررسی وضعیت استخدامی معلمان حق التدریسی در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به لزوم تعیین تکلیف وضعیت معلمان حق التدریس در مجلس گفت: تغییر در دستور کار با جمع آوری امضا به رسم تبدیل شده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اگرچه براساس آیین نامه می توان با جمع آوری امضا دستور کار را تغییر داد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 مرداد 97: جذب بیش از 30 هزار نیروی حق التدریس در سال تحصیلی جدید (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش از بکارگیری ۳۲ هزار نیروی حق‌التدریس در سال تحصیلی جدید خبر داد. وی همچنین با اشاره به جبران کمبود معلم از طریق بکارگیری حق‌التدیسی‌ها گفت:‌ سال گذشته حدود ۶۰ هزار نیروی حق‌التدریس یا نیروی شاغل غیرموظف را به کار گرفتیم. امسال پیش‌بینی ما این است که این تعداد به عددی معادل ۹۰ هزار نفر برسد، یعنی ۳۰ هزار نفر دیگر را برای جبران کمبودها بکار می‌گیریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مرداد 97: تفاوت تعیین تکلیف معلمان حق‌ التدریسی با آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص تصمیم کمیسیون آموزش درباره تعیین تکلیف حق‌التدریسان و نهضت سوادآموزی توضیحاتی ارائه کرد.
محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نارضایتی آموزشیاران نهضت سوادآموزی از تبعیض ایجاد شده میان آنها و نیروهای حق‌التدریس در نحوه تعیین تکلیف، گفت: مجلس در سال 94 مصوبه‌ای مبنی بر به کارگیری نیروهای پیش‌دبستانی و حق‌التدریسان پیش از سال 91 تصویب کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 مرداد 97: آخرین وضعیت استخدام نیروهای حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

اگرچه طولانی شدن زمان تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس و نهضتی به دغدغه جدی این افراد تبدیل شده؛ ولی رفت و برگشت مکرر طرح مرتبط با آنها بین صحن علنی مجلس و کمیسیون آموزش، تلاش خانه ملت است برای تدوین قانونی جامع و مانع.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نیروی انسانی اصلی‌ترین عنصر در آموزش و پرورش است و ساماندهی این نیروها همیشه یکی از دغدغه‌های آموزش و پرورش بوده و هست؛ یکی از قوانینی که از سال‌ها پیش چه درصحن علنی مجلس چه در کمیسیون آموزش مورد بررسی قرار می‌گرفت قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی است که هنوز نیز پیشنهادات بسیاری در این زمینه مطرح می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام استخدام مربیان نهضت سوادآموزی را از این قسمت دنبال کنید:

+ شرایط تبدیل وضعیت و استخدام آموزشیاران سوادآموزی (24 آذر 97)
+ آخرین روند اعطای گواهی مربیگری به آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی (24 آذر 97)
+ تدوین آئین نامه استخدامی برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی (6 آذر 97)
امکان جذب 40 هزار نیروی حق التدریس در وزارت آموزش و پرورش (31 تیر 97)
تعیین تکلیف وضعیت استخدامی حق ‌التدریسان و آموزشیان نهضت ‌سواد آموزی (29 تیر 97)
طرح تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و نهضتی چه دستاوردهایی دارد؟ (26 تیر 97)
+ تهیه دستورالعمل اجرایی تعیین تکلیف استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی در انتظار آموزش و پرورش (26 تیر 97)
جذب و استخدام 1400 معلم جدید در آموزش و پرورش تهران برای سالجاری (25 تیر 97)
تشکیل کمیته تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی (23 تیر 97)
تلاش مجلس برای جذب حداکثری نیروهای حق التدریسی و نهضتی (23 تیر 97)
+ اطلاعیه ویژه آموزش و پرورش در مورد آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی (12 تیر 97)
چرا طرح تعیین تکلیف استخدام نیروهای حق التدریس و نهضتی تاکنون تصویب نشده است؟ (11 تیر 97)
کمبود 190 هزار معلم در آموزش و پرورش برای مهرماه امسال (10 تیر 97)
موافقت کتبی دولت شرط تصویب طرح تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضتی (6 تیر 97)
بررسی آخرین تغییرات طرح تعیین تکلیف استخدامی نیروهای حق التدریسی (6 تیر 97)
+ نظر وزارت آموزش و پرورش در خصوص استخدام و بکارگیری نیروهای حق التدریس (6 تیر 97)
بی نتیجه ماندن طرح تعیین تکلیف استخدام نیرو‌های حق‌التدریس و نهضتی در کمیسیون آموزش (5 تیر 97)
لزوم تعیین آمار دقیق معلمان حق التدریس و نهضتی جهت تدوین قانون تعیین تکلیف استخدامی (5 تیر 97)
تغییرات اعمال شده بر طرح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌ التدریس و نهضتی (4 تیر 97)
ابهامات مطرح در قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریس چیست؟ (31 خرداد 97)
+ نیاز به جذب و بکارگیری 900 هزار نفر از کارکنان آموزشی در وزارت آموزش و پرورش (29 خرداد 97)
چرا معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت باید از طریق آزمون استخدام شوند؟ (28 خرداد 97)
بررسی دلایل رد شدن چندین باره طرح تعیین تکلیف استخدام حق التدریسی‌ها در مجلس (24 خرداد 97)
بررسی طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریسی در کمیته جدید مجلس (22 خرداد 97)
+ طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریس به کمیسیون آموزش مجلس ارجاع شد (22 خرداد 97)
بررسی اصلاحات قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و نهضتی در مجلس (22 خرداد 97)
+ دلایل مخالفت مجلس با طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی حق‌التدریسان (20 خرداد 97)
+ چه کسانی مشمول طرح مجلس در تعیین تکلیف استخدامی حق‌التدریسان می شوند؟ (18 خرداد 97)
افزوده شدن آموزشیاران نهضت به طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی حق‌التدریسان (16 خرداد 97)
چرا نمایندگان با طرح الحاق یک ماده به قانون استخدامی حق‌التدریسان و نهضتی مخالفت کردند؟ (12 خرداد 97)
+ طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و نهضتی تصویب نشد (8 خرداد 97)
+ غیر قانونی بودن هرگونه جذب و استخدام خارج از ضوابط نیرو در آموزش و پرورش (5 خرداد 97)
استخدام معلمان پیش‌دبستانی‌ و آموزشیاران نهضت به شرط برگزاری آزمون (31 اردیبهشت 97)
+ خبر جدید از طرح استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی از طریق آزمون (5 اردیبهشت 97)
ادامه بررسی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان در مجلس (4 اردیبهشت 97)
+ نیروهای حق‌التدریسی و نهضتی در اولویت استخدام آموزش و پرورش (4 اردیبهشت 97)اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:44

  کد دیدگاه : 2086691

  سلام من اموزش دهنده نهضت سواد اموزیم که کد ملی من اشتباه بود سابقه ام بنام کسی دیگر ثبت شده جهاد دانشگاهی با کد ملی خودم قبول شدم سایت برام باز نمیشه چیکار کنم کد ملی ام درست شده الان سواداموز دارم ولی سایت برام باز نمیشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:56

  کد دیدگاه : 2084209

  سلام آره واقعا آذر ماه هم تموشد لااقل منابع رو بگن وقت داشته باشیم برا مطالعه.تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:58

  کد دیدگاه : 2084057

  سلام دوستان .دقیقا یکی بگه این اواخر آذر ماه چه زمانیه؟؟؟😏آخر آذرماه هم اومد.چرا تکلیف مارومشخص نمیکنن!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:31

  کد دیدگاه : 2083032

  ساماندهی دقیق آموزش دهندگان و بهبود کارایی سامانه از هر لحاظ فکر اول آقای باقرزاده و همکاران باشد.تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رزا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:14

  کد دیدگاه : 2082897

  سلام بچه هاي اموزش دهنده ي قزوين اينجا كسي هست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معلم 1398

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:19

  کد دیدگاه : 2081651

  سلام،من ازپاییز90هستم یک روزهم ازکارسوادآموزی دست نکشیده ام،دانشجوی ارشدهستم همه چی جووووره بابا راهی سرکلاسمون کنید مردیم بخدا درضمن متولد69هستم پس شرایط سنی هم میخونه بااستخدامی شهرمون هم کلییییی نیرو نیازداره.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : 67Pone

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:40

  کد دیدگاه : 2080832

  باسلام خدمت دوستان من سال ۹۱ ازتاریخ ۱۳۹۱/۸/۱شروع شده وبهم گفتن استخدامی شامل من نمیشه وتاالان هرسال کلاس گرفتم تورو خدا راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : 67Pone

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:37

  کد دیدگاه : 2080823

  باسلام خدمت دوستان گرامی من آموزش دهنده سال ۱۳۹۱کلاس گرفتم وتاریخ تشکیل کلاسم از تاریخ ۱۳۹۱/۸/۱ثبت شده واز اداره باهام تماس گرفتن که استخدامی شامل من نمیشه من هرسال کار کردم وقطع همکاری نداشتم وهرسال کلاس گرفتم تورو خدا راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:52

   کد دیدگاه : 2081513

   سلام شما نیمه اول همکاری نداشته اید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:59

   کد دیدگاه : 2081532

   سلام شما از کدام استان هستی که باهت از اداره تماس گرفتن از اداره.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ایران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:44

  کد دیدگاه : 2079385

  باسلام آزمون داخلی چی هست هرکسی منابع اش رو می دونه لطفا راهنمایی کنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:58

  کد دیدگاه : 2067045

  بالاخره وضعیت ما کی مشخص خواهدشد؟؟؟آذر ماه هم به نیمه رسید خبری نشد.چرا هیچکس هیچی نمیگه !!!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اسدالهی فرهاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:13

   کد دیدگاه : 2068027

   اواخر آذر

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...