• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۱۸
  • 2k نظر «نمایش»

استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی (زمانبندی مصاحبه)

استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی (زمانبندی مصاحبه)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱,۰۴۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان غربی (ارومیه)

اطلاعیه زمانبندی پذیرفته شدگان مرحله دوم

خبر 16 تیر 1401: مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص برنامه زمان بندی حضور در مصاحبه نهمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی (داوطلبان قبول شده در مرحله دوم- ویژه بانوان) اطلاعیه ای صادر کرد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت استخدام فرزندان شهدا

خبر 15 تیر 1401: اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانباز هفتاد درصد و بالاتر اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:
با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 (موضوع بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه)در خصوص نتایج تکمیل ظرفیت وزارت آموزش و پرورش سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در آزمون مذکور، قبول شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش ، گواهی سوءپیشینه ، آزمایشات و معاینات پزشکی ، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی ) به شرح ذیل اقدام نمایند . بر این اساس رعایت دقیق مفاد دستور العمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس 19 و فاصله گذاری اجتماعی (موضوع نامه 1-206/77755 مورخ 31/05/1400 دفتر سلامت و تندرستی وزارت متبوع منضم به دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس و فاصله گذاری اجتماعی دفتر سلامت ، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ) ، در زمان بررسی صلاحیت های عمومی گزینش ، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی از سوی معرفی شدگان الزامی می باشد .
قبول شدگان تکمیل ظرفیت آزمون جهت پیگیری امور مربوط به فرایند استخدام ، تحویل مدارک و مستندات مربوط ، طبق جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، به شرح زیر اعلام می گردد ، پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده در این اطلاعیه با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند ، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هر دلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت . ضمنا ًدر صورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب از طریق همین سایت اعلام خواهد شد
مدارک مورد نیاز :
1- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
2- یک عدد پوشه روغنی ترجیحاً سفید رنگ
3 - شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی – کد ملی در پشت عکس درج شود)
4-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
5- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا ازپشت و رو (دو سری)
6- اصل کارت پایان خدمت یامعافیت و فتو کپی خوانا ( برای آقایان)
7- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد "شغل – محل انتخابی " ) و یک برگ فتوکپی آن
8- اصل و تصویر مدرک دیپلم کامل متوسطه (شغل سرایدار)
9- ارایه اصل معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثار گران استان
سایر موارد قابل توجه :
10- رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانباز بالای 70 درصد و بالاتر سال (1400 )مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می باشد .
11- معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت ، همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی صورت می پذیرد .
توضیح : چنانچه به هر دلیلی صلاحیت های عمومی فرد پذیرفته شده از سوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد .
12- پذیرفته شدگان جهت بررسی صلاحیت های عمومی از سوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام (سهمیه خدمتی ) اقدامات ذیل را بعمل آورند :
در صورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله بررسی مدارک ، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات از سایت دبیر خانه هیات مرکزی گزینش، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی ( حداکثر به مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی ) به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند . لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد . بدیهی است مسئولیت هر گونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود 
13- عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت ، به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد .
14- درصورت تائید صلاحیت های عمومی ، آزمایشات ،معاینات پزشکی و .....پذیرفته شدگان نهایی ( شغل های آموزگاری ، دبیری و هنر آموزی ) مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت آموزی به اطلاعیه ای که اوایل مهرماه 1401 در پرتال وزارت آموزش و پرورش درج خواهد شد مراجعه نمایند . عدم ثبت نام در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد .
15- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده بر عهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل آزمون ،مصاحبه و جذب ، محرز شود ، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد .
زمان و مکان حضور:
ارومیه- جاده سلماس- خیابان شهید قلی پور- جنب ناحیه انتظامی- دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید رجایی برادران ارومیه- شماره تماس: 04432776159

خبر جذب آموزشیار نهضت سواد آموزی در سلماس

خبر 11 تیر 1401: با توجه به افزایش تعداد بی سوادان در سلماس و کوهسار، مدیر آموزش و پرورش سلماس گفت: 371 آموزشسار و آموزش دهنده در این استان جذب خواهند شد.
مدیر آموزش و پرورش سلماس جذب ۳۷۱ آموزش دهنده نهضت سواد آموزی طی سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ در این شهرستان خبرداد.
به گزارش ایسنا، ایرج افراسیابی امروز ۱۱ تیرماه در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان سلماس که با حضور فرماندار و دستگاه های ذیربط شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه امروزه اهمیت سواد آموزی بر کسی پوشیده نیست، گفت: در تمام جوامع بشری به بحث سواد آموزی ارزش می دهند و در جامعه ما که تعلیم و تربیت اساس نظام فکری اسلام است و هدف آن تربیت انسان سالم و صالح است ، این موضوع حساسیت و نمود بیشتری پیدا می کند.
افراسیابی با بیان اینکه در قرآن اولین دستور الهی به هنگام نزول وحی بر پیامبر امر به خواندن بود، اظهار کرد: دستور تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)  مبنی بر تشکیل نهضت سواد آموزی در هفتم دی ماه سال ۱۳۵۸، سرآغاز مبارزه با جهل و نادانی و شروعی بر آگاهی بخشی به اقشار کم برخوردار و بی سواد جامعه بود.
وی با تاکید بر اینکه تلاش برای جذب افراد بی سواد سرلوحه امور آموزش و پرورش سلماس است، تصریح کرد: طبق آمار موجود بیشترین تعداد بی سوادان شهرستان در بخش کوهسار می‌باشد و دلیل این معضل هم بعد مسافت و طولانی بودن مسیر دسترسی به امکانات آموزشی است و به همین دلیل نیز امر مهم سوادآموزی در بین اهالی این بخش شهرستان نیازمند توجه و نگاه ویژه می باشد.
افراسیابی با اشاره به آمار تبدیل وضعیت و جذب آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در طول سال گذشته گفت: در طول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ و طی ۵ مرحله ۳۷۱ نفر از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی به نیروهای رسمی و پیمانی تبدیل وضعیت یافته اند و تلاش برای جذب باقی این عزیزان نیز ادامه دارد.
مدیر آموزش و پرورش سلماس با تاکید بر اینکه ریشه‌کنی بیسوادی حرکتی ملی و همگانی است که عزمی جدی و تعاملی سازنده بین دستگاههای مختلف را می‌طلبد، خاطرنشان کرد: تشویق دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در تعامل با نهضت سواد آموزی جهت معرفی افراد بی سواد، معرفی نیروهای خدماتی بیسواد شاغل در ادارات مخصوصا شهرداری، تعامل خانه های بهداشت روستاها با مجموعه نهضت سواد آموزی از جمعیت تحت پوشش خود در حوزه سطح سواد خانوارها، ارائه اطلاعات مورد نیاز آموزش و پرورش از ثبت احوال در این خصوص ، تشویق کشاورزان به شرکت در کلاسهای سواد آموزی، معرفی خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی که دارای افراد بیسواد در خانواده خود هستند و نیز الزام اداره صمت به سواد آموزی برای اصناف و متقاضیان اخذ پروانه کسب از جمله این اقدامات و تعاملات بین سازمانی است.

اطلاعیه اصلاح کارنامه داوطلبان خانم 

خبر 10 تیر 1401: مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص اصلاح کارنامه داوطلبان خانم متاهل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400 و اعمال امتیاز تاهل اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:
با توجه به اصلاح کارنامه داوطلبان خانم متاهل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400 و اعمال امتیاز تاهل،به نکات ذیل توجه فرمایید:
افرادی که با اعمال امتیاز تاهل،جزو پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت *جدید* قرار گرفته اند، تا زمان اعلام جدول زمان بندی جهت تشکیل پرونده، از مراجعه حضوری به اداره کل خودداری‌نمایند.
نظر به این که ملاک پردازش نهایی نمرات پذیرفته شدگان،نمرات جدید ثبت شده در کارنامه و پرتال سازمان سنجش می باشد، تاکید می گردد افرادی که در روزهای سه شنبه ،چهارشنبه ، پنج شنبه وجمعه تشکیل پرونده را انجام داده اند، از ارائه کارنامه جدید به مکان تشکیل پرونده *جدا خودداری‌نمایند.
درصورت اعلام اسامی ، مقتضی است پذیرفته شدگان، با کارنامه جدید طبق زمانبندی که در اطلاعیه شماره ۵ اعلام خواهد شد مراجعه‌نمایند.

اطلاعیه جاماندگان مصاحبه پذیرفته شدگان

خبر 8 تیر 1401: مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص زمان مصاحبه از افرادی که به هر دلیل نتوانستند و یا نمی توانند طبق جدول زمان بندی در مصاحبه آزمون استخدامی حضور یابند، اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است:
مصاحبه نهمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش و پرورش طبق زمان بندی از روز سه شنبه مورخ 1401/4/7 در دو مرکز مجزا (خواهران: پردیس علامه طباطبائی و برادران: پردیس شهید رجائی) آغاز شده است و تا تاریخ 1401/4/16  مصاحبه برادران و تا تاریخ 1401/4/17 مصاحبه خواهران ادامه خواهد یافت.
لذا افرادی که به هر دلیل نتوانستند و یا نمی توانند طبق جدول زمان بندی (مندرج در اطلاعیه شماره 2 ) در مصاحبه حضور یابند مقتضی است در تاریخ 1401/4/17 (برادران ) و 1401/4/18 (خواهران) در محل تعیین شده در اطلاعیه شماره 2 جهت ارائه مدارک و مستندات مطابق آگهی استخدام اطلاعیه شماره 1، انجام معاینات پزشکی و شرکت در مصاحبه عمومی و تخصصی حاضر شوند. در غیر اینصورت و عدم حضور به موقع به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعیه شماره 2 کلیک نمایید
جهت مشاهده اطلاعیه شماره 1 کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون

خبر 6 تیر 1401: برنامه زمان بندی حضور در مصاحبه نهمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرائی کشور سهمیه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام شد.

جهت مشاهده برنامه زمانبندی کلیک نمایید

اعلام نتایج آزمون

خبر 3 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400

آگهی 27 بهمن 1401: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی سراسر کشور منظم به بخشنامه سازمان به شماره 24510 مورخ 1400/05/10 و اصلاحات بعدی آن و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام از 27 بهمن الی 2 اسفند 6 اسفند 1400 می باشد.

شرایط عمومی
1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
تبصره: با عنایت به ماده (8) مصوبه شماره 6795/1400/دش مورخ 1400/05/05 شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، میتوانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (12 ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون (برای وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/02/16 و برای سایر دستگاههای اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/04/31 ،(نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود به دستگاه اجرائی استخدام کننده اقدام نمایند. در صورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت توسط افراد مذکور در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی در آزمون مربوطه، استخدام و بکارگیری آنها کانلمیکن تلقی میشود. همچنین صدور شماره مستخدم، انعقاد قرارداد پیمانی و صدور حکم کارگزینی در بازه زمانی تعیین شده منوط به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفتهشده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی (30) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (36) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی.
تبصره 1 :جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
تبصره 2 : موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است،
موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
تبصره 3 :به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یکسال به سقف محدوده سنی داوطلب که در متن دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر درج گردیده، اضافه خواهد شد. حداکثر سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند، پنج (5)سال میباشد.
امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر میباشد.
شرایط اختصاصی آموزش و پرورش
طی‌ دوره یکساله‌ مهارت آموزی توسط‌ پذیرفته‌ شدگان با رعایت‌ شرایط‌ و ضوابط‌ ذیل‌:
به‌ استناد مجوز شماره 7276 مورخ 1400/02/19 سازمان اداری و استخدامی‌ کشور و مفاد ماده 28 اساسنامه‌ دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته‌ شدگان استخدام پیمانی‌ مشاغل‌ آموزشی‌ در آموزش و پرورش، ملزم به‌ گذراندن دوره یکساله‌ مهارت آموزی (این‌ دوره شامل‌ مجموعه‌ ای از دروس تربیتی‌، تخصصی‌ و کارورزی (نظری، مهارتی‌) است‌ که‌ برای دانش‌ آموختگان رشته‌ های مختلف‌ دانشگاهی‌ و حوزوی پذیرفته‌ شده در آزمون های استخدامی‌ آموزش و پرورش برابر آیین‌ نامه‌ خاص خود برگزار می‌شود)، در دانشگاه فرهنگیان (رشته‌ های شغلی‌ دبیری، آموزگاری، مربی‌ امور تربیتی‌، مشاوره، مراقب‌ سلامت‌) و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ (رشته‌ شغلی‌ هنر آموزی)، بدون دریافت‌ حقوق و مزایا بوده و صدور حکم‌ استخدامی‌ منوط به‌ کسب‌ موفقیت‌ در دوره مذکور می‌باشد.
مهارت آموزانی‌ که‌ از حضور در کلاس درس، امتحانات مواد درسی‌ خودداری نمایند به‌ عنوان انصراف از ادامه‌ روند استخدام تلقی‌ شده مشمول پرداخت‌ هزینه‌های دوره آموزشی‌ و خسارت های وارده خواهند بود.
بخشی‌ از هزینه‌ های برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (خدمات آموزشی‌ و رفاهی‌) بر عهده داوطلب‌ خواهد بود و چنانچه‌ هریک‌ از پذیرفته‌ شدگان در طول برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی از ادامه‌ تحصیل‌ و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش می‌ تواند به‌ تشخیص‌ خود نسبت‌ به‌ محاسبه‌ و اخذ هزینه‌ های مربوط اقدام نماید.
شرایط‌، ضوابط‌ و نحوه ثبت‌ نام در دوره یکساله‌ مهارت آموزی بعد از قبولی‌ نهایی‌ و تأیید صلاحیت‌ های عمومی‌ توسط‌ گزینش‌، از
سوی دانشگاه های مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌) اعلام خواهد شد. رعایت‌ ضوابط‌ و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی‌ می‌باشد. پذیرفته‌شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ هنر آموزی جهت‌ اطلاع از نحوه ثبت‌ نام و شرکت‌ یکساله‌ مهارت آموزی می‌ بایست‌ از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ به‌ نشانی‌ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ آموزگاری، دبیری، مراقب‌ سلامت‌، مشاوره، مربی‌ امور تربیتی‌ نیز از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه فرهنگیان به‌ نشانی‌ دانشگاه فرهنگیان موضوع را پیگیری نمایند.
مدت دوره یکساله‌ مهارت آموزی جزء سنوات خدمتی‌ محسوب نخواهد شد و صرفاً به‌ عنوان شرط استخدام پیمانی‌ در آموزش و پرورش می‌باشد. گواهی‌ پایان دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه‌ تحصیل‌ در مقاطع‌ بالاتر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی‌ نمی‌باشد.
محل‌ مهارت آموزی دوره یکساله‌، براساس شغل‌ محل‌ پس‌ از اعلام نتایج‌ قطعی‌ تعیین‌ خواهد شد.
تغییر محل‌ مهارت آموزی، صرفاً در صورت وجود شغل‌، با رعایت‌ جنسیت‌ از طریق‌ دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی‌ قرار خواهد گرفت‌.
مهارت آموزان در زمان ثبت‌ نام در مراکز مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی ملزم به‌ ارائه‌ مدرک روخوانی‌ و روانخوانی‌ قرآن کریم‌ و مدرک ICDL می‌باشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که‌ قبل‌ از اتمام دوره یکساله‌ مهارت آموزی، مدارک مزبور را ارائه‌ نمایند.
دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی‌ در قبال اسکان و تغذیه‌ مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه‌ خدمات با اخذ هزینه‌ مربوط امکان پذیر خواهد بود.
پذیرفته‌ شدگان شغل‌ محل‌ های آموزش و پرورش عشایری؛ بعد از گذراندن موفقیت‌ آمیز دوره یکساله‌ مهارت آموزی جهت‌ تعیین‌ محل‌ خدمت‌ در اختیار اداره کل‌ آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت‌.

اطلاعات آزمون

 

+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضانامه کلیک نمایید
تقویم آزمون استخدام آموزش و پرورش:
شروع ثبت نام: از 27/بهمن/1400 
مهلت ثبت نام: تا 06/اسفند/1400 
دریافت کارت آزمون آموزش و پرورش: 13/اردیبهشت/1401 
زمان برگزاری آزمون آموزش و پرروش: 16/اردیبهشت/1401

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعاتی آزمون استخدام آموزش و پرورش

آرشیو آگهی های استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی