آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام آموزش و پرورش سمنان

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۵۰ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش سمنان

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 21 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سمنان (منبع: سایت آموزش و پرورش سمنان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ مدیریت منابع انسانی و امور اداری در اطلاعیه شماره (3) زمان، مکان و شرایط مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 99 را اعلام کرد که به شرح زیر می باشد.
معرفی شدگان و پذیرفته شدگان استخدامی ماده 28 سال 1399 لازم است براساس کد ملی، از چگونگی برنامه مصاحبه خود کسب اطلاع نموده و با همراه داشتن مدارک لازم در زمان و مکان تعیین شده حضور یابند.
تذکر مهم:
1- فقط افرادی می توانند در فرآیند مصاحبه شرکت کنند که در مرحله معاینات پزشکی و بررسی مدارک تایید شده باشند و افرادی که در بررسی مدارک و معاینات پزشکی رد شده اند پرونده آنان مختومه بوده و بدیهی است که از آنان مصاحبه انجام نخواهد شد.
2- به دلیل شرایط خاص کرونایی، داوطلبان حتماً ضوابط بهداشتی را رعایت نموده و ماسک، خودکار، لوازم شخصی، آب آشامیدنی و… همراه داشته باشند.
3- به جهت حفظ سلامتی داوطلبان و کارکنان، از پذیرش افراد غیرمرتبط در محل انجام مصاحبه جلوگیری خواهد شد.
4- داوطلبانی که در مرحله بررسی مدارک، فرم گزینش و مدارک دیگر را ارائه نکرده اند می بایست فرم و مدارک لازم را در روز مصاحبه تحویل دهند.
5- باتوجه به اینکه مدارک و سوابق پژوهشی و علمی در روز مصاحبه مورد ارزیابی قرار می گیرد بر این اساس به همراه داشتن این مدارک هم الزامی می باشد. داوطلبانی که دارای سوابق آموزشی و پژوهشی هستند، اصل مدارک زیر در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.
سوابق آموزشی شامل:
گواهی معتبر المپیادهای علمی دانشجویی
داشتن مدرک زبان معتبر انگلیسی تافل، ایلتس و.‌‌..
زبان عربی آزمون بسندگی زبان عربی (اشتمال)
رتبه مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی
سوابق پژوهشی شامل:
چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات داخلی و خارجی
تالیف و ترجمه کتاب
گواهی ثبت اختراع
کسب مقام در جشنواره های علمی و هنری
پایان نامه و طرح های تحقیقاتی
نرم افزارها:داشتن مدرک معتبر برای تولید نرم افزارهای تخصصی مرتبط با شغل
نشانی محل حضور داوطلبان برای مصاحبه:
آقایان: سمنان، انتهای بلوار شریف واقفی، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید رجایی
خانم ها: سمنان، میدان ارگ، دانشگاه فرهنگیان پردیس الزهرا (س)

جهت مشاهده لیست داوطلبان مجاز برای مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر 19 بهمن 99: آغاز بررسی مدارک داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سمنان (منبع: سایت آموزش و پرورش سمنان)

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان از آغاز بررسی مدارک داوطلبان آزمون استخدامی در استان سمنان خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ غفار محمدی با اعلام این خبر گفت: انتخاب نیروهای توانمند، اصلح و در تراز سند تحول بنیادین می بایست به عنوان یک اصل عملکردی در دستور کار مجریان برگزاری مصاحبه های تخصصی آزمون استخدامی ماده ۲۸ قرار گیرد.
وی با بیان اینکه در این مرحله 387 داوطلب به صورت چند برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت شدند، خاطرنشان کرد: از این تعداد 181 نفر پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش و همچنین سپری کردن دوره تخصصی پودمان در دانشگاه فرهنگیان جذب خواهند شد.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان ادامه داد: دریافت مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹استان سمنان از ۱۹ بهمن آغاز و مصاحبه آنان نیز از 25 بهمن انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: رعایت دقت در بررسی مدارک و برگزاری مصاحبه ها ضامن رعایت عدالت در بین داوطلبان است که می بایست نظارت لازم جهت تحقق این مهم به عمل آید.

خبر 14 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سمنان (منبع: سایت آموزش و پرورش سمنان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ مدیریت منابع انسانی و امور اداری در اطلاعیه شماره (2) چگونگی و شرایط دریافت مدارک داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 99 را اعلام کرد که به شرح زیر می باشد.
ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نظر به اینکه به هیچ وجه به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نمی شود، لازم است تا در فرصت باقی مانده نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام نمایید.
الف) در اجرای دستورالعمل ها و برابر مقررات به مدارک ناقص به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نمی‌شود و با توجه به برنامه ریزی و زمان بندی انجام شده جهت حضور داوطلبان، ابراز دلایلی مانند مفقودی، عدم امکان دسترسی به مدارک، عدم دریافت مدرک تحصیلی و… قابل پذیرش نبوده و امکان دریافت مدارک در فرصت‌های بعد فراهم نمی ‌باشد. لذا لازم است داوطلبان مدارک را به طور کامل پیش از زمان مراجعه آماده نمایند.
ب) درمواردی که براساس دفترچه، داوطلب حسب بندهای پیش بینی شده به واسطه (همسر، پدر و مادر و…) از سهمیه یا امتیازاتی مانند (ایثارگری، افزایش سن مقرر و…) استفاده می کند ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی افراد یادشده ضروری است.
ج) گواهی ‌های ارائه شده حسب مورد می بایست با عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان و پس از شهریور ماه سال جاری صادر شده باشد.
د) ارائه 2 سری تصویر (کپی) از موارد 4 ،5، 6، 7
هـ) تصویر (کپی) تهیه شده از مدارک می بایست خوانا، واضح، کامل و با کیفیت مطلوب و بدون خدشه تهیه شود و به همراه داشتن اصل تمامی مدارک جهت تطبیق ضروری است.
مدارک مورد نیاز:
1) یک عدد پوشه زرد رنگ برای خانم ها و نارنجی رنگ برای آقایان
2) گیره
3) عکس 4*3، سه قطعه (باکیفیت مطلوب/ مربوط به سال جاری/ رنگی بازمینه روشن/ بدون روتوش) و پشت نویسی شده
4) اصل شناسنامه عکس دار به همراه تصویر تمام صفحات
5) اصل کارت ملی
6) اصل مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت دائم از خدمت (داوطلبان برادر)
توجه: مبنای محاسبه سن 99/6/20 می‌باشد.
7) مدرک تحصیلی: «اصل دانشنامه» یا «گواهی موقت پایان تحصیلات عکس دار» با فرمت استاندارد دانشگاه (برابر کد شغل- محل انتخابی)در این بند مورد پذیرش می باشد و عدم ارائه آن به منزله نقص مدرک تلقی می گردد.
توجه: تاریخ فراغت از تحصیل/ پایان خدمت نظام وظیفه/ صدور کارت معافیت دائم می بایست قبل از 99/6/29 باشد. بدیهی است به تاریخ های پس از زمان یاد شده ترتیب اثر داده نمی شود.
تبصره1: ارائه مکاتبه تعداد واحدهای گذرانده شده، مدارک در دست بررسی و… خارج از موارد فوق مورد پذیرش نمی باشد و داوطلب از ادامه روند باز می ماند.
تبصره2: تطبیق رشته تحصیلی و شغلی با توجه به دفترچه آزمون و ثبت نام در سامانه ضروری است.
8) ارائه معرفی نامه از سازمان بهزیستی که بر اساس آن در سامانه سازمان سنجش ثبت نام صورت گرفته است.(ویژه سهمیه معلولان)
ایثارگری یا مدارک مربوط به افزایش حداکثر سن مقرر
9) ارائه گواهی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای: داوطلبان جانباز، آزاده، فرزند، همسر، خواهر، برادر، پدر و مادر شهداء معظم، فرزند و همسر جانبازان 25% به بالا، فرزندان جانباز زیر 25%، همسر و فرزندان آزادگان که دارای یک سال و بالاتر اسارت می باشند و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت.
10) ارائه گواهی حضور داوطلبانه در جبهه با رعایت نامه شماره 201/14/50/م/4/ن مورخ 93/6/22 معاونت نیروی انسانی معاون ارکان و امور مشترک ستاد کل ن.م، اداره منابع انسانی با موضوع یکنواخت سازی گواهی جبهه رزمندگان برای: رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و رزمندگان کمتر از 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه.
تذکر1 مهم: تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی می باشد و کارت ایثارگری و گواهی از سایر مراجع قابل پذیرش نمی باشد.
تذکر2 مهم: تاریخ گواهی های ارائه شده باید از شهریور سال جاری به بعد باشد. همچنین «کارت ملی ایثار» جدید ستاد مشترک قابل بررسی می باشد.
گواهی استعلام سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت جهت افزودن به حداکثر سن مجاز:
11) تاییدیه معتبر از مراجع و دستگاه های ذی صلاح با شرایط اعلام شده در بند 11 (ارائه اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است (برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد) از شرایط عمومی مندرج در صفحه 2 دفترچه راهنمای آزمون برای داوطلبانی که بند مزبور را تکمیل نموده اند. (فرم مربوط را از اینجا دریافت کنید) ضمنا ارائه سوابق بیمه از سازمان مورد نظر نیز الزامی می باشد.
12) چنانچه در هر مرحله از آزمون، اعلام نتیجه، مصاحبه استخدامی، پذیرش نهایی مشخص شود که مدارک ارائه داوطلب مغایر با شرایط مندرج در دفترچه آزمون استخدام بوده، داوطلب از فرایند جذب و استخدام حذف و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.
13) چنانچه داوطلبان مشمول بهره مندی از امتیاز نخبگی موضوع بخشنامه شماره 34/710 – 92/7/29 می باشند، لازم است مدارک و مستندات مربوطه از بنیاد نخبگان دریافت و به کارگروه بررسی مدارک ارائه نماید.
14) داوطلبان معرفی‌شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن (با تهیه دو عدد کپی از آن) و الصاق عکس به هر یک از برگه ها (جمعاً 3 قطعه عکس) اقدام و به همراه تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی، هم زمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
15) آن دسته از داوطلبانی که از امتیاز حافظان قرآن بر اساس مصوبه 573 شورای عالی انقلاب فرهنگی استفاده نموده اند، لازم است مدرک تخصصی حفظ قرآن خود را که با امضاء وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صادر گردیده است، به همراه داشته باشند. (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
16 ) گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و دانش کامپیوتر
17) آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان ( به جز مرکز استان) و از بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره 369488 – 99/7/27 سازمان اداری و استخدامی کشور را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و ضریب آن از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
تذکر: داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا است.
زمان و مکان دریافت و بررسی مدارک داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 99
محل مراجعه تمام داوطلبان (آقایان و خانم ها) به نشانی: سمنان، میدان امام خمینی(ره) نبش بلوار حکیم الهی مدرسه مریم(س)
تذکر مهم: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، داوطلبان محترم ضمن رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و خودکار شخصی و…، فقط در ساعت تعیین شده مراجعه نمایند.
برای انجام معاینات پزشکی، همراه داشتن دفترچه بیمه ضروری است.
بر اساس ابلاغیه طرح جامعه مدیریت هوشمند و محدودیت ها متناسب با وضعیت روند بیماری کووید 19 در استان و در راستای صیانت از حقوق داوطلبان، توصیه می شود داوطلبان در فرصت باقی مانده نسبت به جمع آوری اصل مدارک مربوطه اقدام نمایند.

جهت مشاهده لیست پذیرفته شدگان و زمان مراجعه کلیک نمایید
جهت دریافت فرم اطلاعات فردی کلیک نمایید
جهت دریافت فرم های بند 16 کلیک نمایید
جهت دریافت فرم بومی بودن کلیک نمایید
جهت دریافت فرم استعلام سوابق کلیک نمایید

خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سمنان (منبع: سایت آموزش و پرورش سمنان)

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدامی دی ماه سال 1399 وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی مجوز شماره 93167 – 99/2/31 سازمان اداری و استخدامی کشور (سهمیه استان سمنان) می رساند: زمان و مکان مراجعه و مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان جهت ادامه فرایند استخدام، از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. لذا در حال حاضر از مراجعه به اداره کل و تماس تلفنی خودداری نمایید.

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

آگهی هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (آموزش و پرورش) – 20 شهریور 99

با توجه به مجوزهاي صادره از سوي سازمان اداري و استخدامي كشور و در اجراي ماده (44 (قانون مديريت خدمات كشوري و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي منضم به بخشنامه هاي شماره 9757/93/200 مورخ 1393/07/19 و اصلاحيه آن به شماره 1172660 مورخ 1396/02/26 سازمان مذكور و به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز در دستگاههاي اجرايي كشور، شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي براي استخدام در هشتمين امتحان مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي كشور به شرح زير اعلام ميگردد:
مهلت ثبت نام تا 29 شهریور ماه می باشد.

> شرايط عمومي داوطلبان

1 .داشتن تابعيت ايران؛
2 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
3 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان؛
5 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند؛
6 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت دستگاههاي اجرايي و همچنين بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مديريت خدمات كشوري و ماده واحده قانون ممنوعيت تصدي بيش از يك شغل و پست سازماني، كاركناني كه تصدي يكي از پستهاي سازماني در هر يك از دستگاههاي اجرايي را به صورت رسمي يا پيماني دارا ميباشند، پس از پذيرفته شدن در امتحان مشترك فراگير در زمان استخدام، نبايد جزء مستخدمين رسمي يا پيماني ساير دستگاههاي اجرايي باشند. تبصره: مسئوليت قبول يا عدم قبول استعفاي پذيرفته شده نهايي بر اساس قوانين و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرايي، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پيماني و يا صدور حكم كارگزيني، به عهده داوطلب پذيرفته شده آزمون ميباشد.
11 .داشتن حداقل بيست (20) سال تمام و حداكثر بيست و پنج (25) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ديپلم، حداكثر سي سال (30) براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ديپلم، حداكثر سي و پنج (35) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ليسانس، حداكثر چهل (40 (سال براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ليسانس و حداكثر چهل پنج (45) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي دكتري
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.

> شرایط اختصاصی وزارت آموزش وپرورش

طي دوره يكساله مهارت آموزي توسط پذيرفته شدگان با رعايت شرايط و ضوابط ذيل: – به استناد مجوزهاي مجوز شماره 93167 مورخ 1399/02/31 و 151610 مورخ 1398/3/27 و160491 مورخ 1398/4/1 سازمان اداري و استخدامي كشور و مفاد ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگيان، پذيرفتهشدگان استخدام پيماني مشاغل آموزشي در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره يكساله مهارت آموزي (اين دوره شامل مجموعه اي از دروس تربيتي، تخصصي و كارورزي (نظري، مهارتي) است كه براي دانش آموختگان رشته هاي مختلف دانشگاهي و حوزوي پذيرفته شده در آزمونهاي استخدامي آموزش و پرورش برابر آيين نامه خاص خود برگزار ميشود)، در دانشگاه فرهنگيان (رشته هاي شغلي دبير، آموزگار، مربي امور تربيتي، مشاور، مراقب سلامت) و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي (رشته شغلي هنرآموز) ، بدون دريافت حقوق و مزايا بوده و صدور حكم استخدامي منوط به كسب موفقيت در دوره مذكور ميباشد.
– مهارت آموزاني كه ازحضور در كلاس درس، امتحانات مواد درسي خودداري نمايند به عنوان انصراف از ادامه روند استخدام تلقي شده و مشمول پرداخت هزينه هاي دوره آموزشي و خسارتهاي وارده خواهند بود.
– بخشي از هزينه هاي برگزاري دوره يكساله مهارت آموزي (خدمات آموزشي و رفاهي) برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هريك از پذيرفته شدگان در طول برگزاري دوره يكساله مهارت آموزي از ادامه تحصيل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش ميتواند به تشخيص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزينه هاي مربوط اقدام نمايد.
شرايط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره يكساله مهارت آموزي بعد از قبولي نهايي و تأييد صلاحيت هاي عمومي توسط گزينش، از سوي دانشگاههاي مجري دوره يكساله مهارت آموزي (دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي) اعلام خواهد شد. رعايت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوي دانشگاه مجري دوره مزبور، الزامي ميباشد. پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي شغلي هنرآموز جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شركت يكساله مهارت آموزي ميبايست از طريق پايگاه اطلاعرساني دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي و پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي شغلي آموزگار، دبير، مراقب سلامت، مشاور، مربي امور تربيتي نيز از طريق پايگاه اطلاع رساني دانشگاه فرهنگيان موضوع را پيگيري نمايند.
– مدت دوره يكساله مهارتآموزي جزء سنوات خدمتي محسوب نخواهد شد و صرفاً به عنوان شرط استخدام پيماني در آموزش و پرورش ميباشد. گواهي پايان دوره مهارت آموزي داراي ارزش براي ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي نمي باشد.
– محل مهارت آموزي دوره يكساله، براساس شغل محل پس از اعلام نتايج قطعي تعيين خواهد شد.
– تغيير محل مهارت آموزي، صرفاً در صورت وجود شغل، با رعايت جنسيت از طريق دانشگاه فرهنگيان مورد بررسي قرار خواهد گرفت.
– مهارت آموزان در زمان ثبت نام در مراكز مجري دوره يكساله مهارت آموزي ملزم به ارائه مدرك روخواني و روانخواني قرآن كريم و مدرك ICDL ميباشند، در غيراينصورت بايد تعهد نمايند كه قبل از دوره يكساله مهارت آموزي، مدارك مزبور را ارائه نمايند.
– دانشگاههاي مجري دوره مهارت آموزي، مسئوليتي در قبال اسكان و تغذيه مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امكانات و تقاضاي افراد، ارائه خدمات با اخذ هزينه مربوط امكان پذير خواهد بود.
– پذيرفته شدگان شغل محل هاي آموزش و پرورش عشايري؛ بعد از گذراندن دوره يكساله مهارت آموزي و موفقيت در آزمون، جهت تعيين محل خدمت در اختيار اداره كل آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت.

جهت مشاهده مواد امتحانی و دفترچه راهنمای آزمون به لینک های زیر (باکس قرمز رنگ) مراجعه نمایید 

توجه مهم:
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول مواد امتحانی آزمون استخدام فراگیر اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول کد و نام رشته و شهرستان اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شغل محل های وزارت آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های شغلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اخبار استخدام آموزش و پرورش سمنان را از این قسمت دنبال کنید:
435 معلم حق ‌التدریس تا مهر 98 استخدام پیمانی می ‌شوند (12 شهریور 98)
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ درباره‌ تاریخ‌ ثبت‌ نام‌ و شرکت در‌ هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاههای اجرایی کشور (6 شهریور 99)
خبر استخدام 242 نفر در آموزش و پرورش سمنان از طریق برگزاری آزمون (19 مرداد 98)
+ خبر جذب 240 معلم جدید در آموزش و پرورش سمنان (26 تیر 98)
+ استخدام نیروهای جدید در آموزش و پرورش استان سمنان (18 اردیبهشت 98)
+ استخدام 1000 نفر در آموزش و پرورش سمنان (11 اردیبهشت 98)
+ اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان سمنان (13 آبان 97)
+ ضرورت جذب نیروی جدید در آموزش و پرورش استثنایی سمنان (9 مهر 97)
435 نفر نیروی حق التدریسی استان سمنان در انتظار تصویب قانون استخدامی (1 مرداد 97)
+
 سهمیه 400 نفری آموزش و پرورش سمنان در استخدامی جدید (10 اردیبهشت 97)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: محدثه کاشفی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۴۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۶۶۱

سلام . جواب مصاحبه کی و به چه صورت اعلام میشود؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ازاده نظری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۰۴۲۲

سلام وقتتون بخیر جواب مصاحبه کی اعلام میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۸۸۶۱۴۳

خبر 11 اردیبهشت 99: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش سمنان
پذیرفته شدگان می بایست جهت دریافت معرفی نامه برای استعلامات اولیه مطابق روز و زمان مشخص شده برحسب حرف اول نام خانوادگی خود به اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان مراجعه نمایند.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: انجل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۶:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۸۷۲۷۰۰

توروخدا جواب منو بدید اینجا توی اطلاعیه جدید نوشته باید برای آزمایش و گواهی سو پیشینه قبلا اقدام می‌کردید در صورتی ک داخل سایت زده بود بهتون اعلام میشه تا امروز من اینکارارو نکردم نکنه حذفم کنن مردم از استرس

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۰۴۱۳

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سمنان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان دریافت و بررسی مدارک داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 98 اعلام گردید.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: علیرضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۲۳۴۴۲

سلام
ممنون میشم به سوالم جواب بدید.
من کارت ملی هوشمند ندارم، و تا به الان پیگیر هم نشدم که بگیرم،
آیا همین کارت ملی قدیمی اکتفا می کند؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: بدون نام
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۲۳۱۸۸

اطلاعیه شماره 2استان سمنان برای تعیین زمان مصاحبه کی میاد؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۱۶۸۸۲

خبر 16 دی 98: اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سمنان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نظر به اینکه به هیچ وجه به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نمی شود لازم است تا در فرصت باقی مانده نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام نمایید.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: سلام
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۴۹
 • کد دیدگاه: ۲۵۵۷۸۲۶

رشتهای پرستاری،مامایی،بهداشت،تغذیه خراسان رضوی تبادکان رو برای مراقبت وسلامت انتخاب کنین تضمین میدم قبول شین نیرو مخصوصا خانم خیلی میخان چندبرابرمیگیرن بعدقبولی منم دعاکنین

پاسخ دهید
 • نویسنده: ف الیاسی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۳۹۰۵۹۷

چ مدرکی باید داشته باشیم ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۰۲۴۰۶۲

خبر 13 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان سمنان
زمان و مکان ثبت نام دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان سمنان اعلام گردید.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی