• ۱۴۰۲/۰۸/۰۲
 • 7k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمان

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمان

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۶,۶۱۷ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدامی آموزش و پرورش کرمان

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

کتاب راهنمای ارزیابی تکمیلی

جامع ترین منبع ارزیابی تکمیلی و گزینش!
شرح کاملی از تمام رویدادهای روز ارزیابی تکمیلی 
دارای بخش مجزا در خصوص مصاحبه عمومی، روانشناسی و گزینش
آزمون عملی ارزیابی تکمیلی مشاغل کیفیت بخشی (جدید!)
آزمون عملی تربیت بدنی (جدید!)
آزمون مهارت کمک های اولیه (جدید!)
همراه با تجربیات عینی پذیرفته شدگان آموزگاری و دبیری

اطلاعیه‌های تکمیل ظرفیت آموزگاری سال 1401

اطلاعیه شماره 1 مرحله تکمیل ظرفیت (مشاهده)
خبر 2 آبان 1402: اطلاعیه شماره 1 مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگار ابتدایی و استثنائی سال ۱۴۰۱اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در متن این اطلاعیه آمده است:
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ استان کرمان می رساند : جهت بررسی مدارک و مستندات بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده روز سه شنبه مورخ 1402/08/02 (ویژه افرادی که مرحله قبل جهت بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی دعوت نشده بودند) در محل «کرمان، خیابان شریعتی، کوچه شماره ۲ - اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، سالن اجتماعات شهید ایرانمنش» با همراه داشتن مدارک ذیل حضور یابند.
داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.
مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات:
۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور
۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی- کدملی در پ ش ت عکس درج شود) .
۳- پوشه روغنی رنگ آبی یک عدد
۴- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری) .
۵- اصل شناسنامه همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم (یک سری).
۶- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری) .
۷- اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت   پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز و یک برگ تصویر.
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.
۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳ ٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)
- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفاً برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد). اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی
۱۱- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود  
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۲-اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش (برای افرادی که دارای کبر سن می باشند) - موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان - شامل :
۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی: قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی
۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت
- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر
۱۴- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد اطلاعیه سری سوم دفترچه ، در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:
* درارتباط با دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:
الف) نیروهای حق التدریس:
الف-۱) ابلاغ کامپ ی وتر ی تدر ی س ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت (الزامی است)
ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:
ب-۱) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)
ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:
تایید یه سوابق همکار ی از معاونت نهضت سوادآموز ی استان محل خدمت (الزامی است)
د) مدارس غیردولتی:
د-۱) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت و با مهر و امضای مسئول مشارکت های (غیردولتی) منطقه  (الزامی است)
نکته: گواهی باید ساعت کارکرد در هفته و سال های کارکرد مشخص باشد .
هـ) موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع ذیربط
هـ-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر موسسه (الزامی است)
هـ-۲) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
و-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی (الزامی است)
و-۲) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ز) نیروهای دارالقرآن های دارای مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی
ز-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای ۱)مدیر دارالقرآن و یا ۲)سازمان تبلیغات اسلامی استان محل خدمت (الزامی است)
ز-۲) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
۱۵- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد تبصره مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای آزمون مربوط به مشمولان حافظین قرآن درجات ۱ تا ۵ قرآن کریم در آزمون شرکت نموده اند، می بایست اصل مدرک تخصصی دارای درجات ۱ تا ۵، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک برگ تصویر از آن را ارائه نمایند.
۱۶- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.
۱۷- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داو طلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.
ب- در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.
تذکر: با توجه بند ها ی (۱۳،۷و۶) صفحه ۱۷ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برا ی بوم ی‌ پذ ی ر ی ارائه نماید پس از اعلام نتا ی ج نها یی آزمون، در هر مرحله از فرا ی ند استخدام حذف خواهد شد.
تذکر مهم: با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت ، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
- داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی استان نزد خزانه به شماره حساب IR۷۲۰۱۰۰۰۰۴۰۵۹۰۳۱۲۰۳۶۴۰۰۳۹ نزد بانک مرکزی واریز نموده و اصل فیش واریزی را جهت درج در پرونده ، تحویل کارگروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.
تذکرات مهم:
- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد.
- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.
- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی (برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر (اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.
- با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.
- کلیه داوطلبان می بایست برای دریافت نوبت پذیرش و آمادگی برای بررسی مدارک و مستندات از ساعت ۷:۳۰ صبح در محل اعلام شده حضور یابند.
- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای ای ن قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان دبیری سال 1402

اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 9 شهریور 1402: اطلاعیه شماره «۳» آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ در آموزش و پرورش استان کرمان
با توجه به اینکه  بررسی  نمون برگ شماره ۱۹(نمون برگ مدارک ، سوابق مستندات آموزشی، پژوهشی و فعالیت های ...) در روز بررسی مدارک انجام می شود رعایت نکات ذیل حائز اهمیت می باشد:
ابتدا نمون برگ شماره ۱۹ را از طریق کانال ایتا، سایت اطلاع رسانی (fs.kermanedu.ir ) و یا از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش کرمان دریافت کنید.
اصل مستندات خود را درروز بررسی مدارک به همراه داشته باشید .
مستندات را اسکن کنید و در قالب یک عدد CD  روز بررسی مدارک ارائه کنید .
نسخه چاپی تکمیل شده نمون برگ شماره 19.را درروز بررسی مدارک به همراه داشته باشید.
توجه: از ارائه مستندات خارج از فرمت نمون برگ شماره ۱۹ جداّ خودداری کنید.
توجه: بررسی  نمون برگ شماره ۱۹ در روز بررسی مدارک (نوبت دهی اطلاعیه شماره ۲) انجام می شود. دانلود نمون برگ شماره 19
اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 9 شهریور 1402: اطلاعیه شماره «۲» آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ در آموزش و پرورش استان کرمان
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری سال ۱۴۰۲ استان کرمان می­ رساند : جهت  بررسی مدارک و مستندات بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده ذیل از روز یک شنبه مورخ ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۲ با همراه داشتن اصل مدارک به آدرس« کرمان –بولوار جهاد – کوچه شماره ۳۴ – هنرستان دخترانه حکمت» مراجعه کنند.
*حضور شخص داوطلب درکلیه مراحل فرایند استخدام الزامی می باشد.
* عدم مراجعه داوطلب درزمان های تعیین شده برای شرکت درمراحل بررسی مدارک ومعاینات پزشکی وهمچنین مراحل ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت ‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از ادامه فرآیند استخدام تلقی می شود.
* همراه داشتن کلیه مدارک خواسته شده در زمان مراجعه الزامی بوده و در صورت تشخیص هر گونه نقص در مدارک، داوطلب به مراحل معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان ایجاد نمی شود.
*داوطلبان در صورت تایید در مراحل بررسی مدارک و معاینات پزشکی، به حوزه های مربوطه جهت ارزیابی تکمیلی معرفی خواهند شد.
مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات:
۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور( کامل وخوانا درقالب A۴ ).
۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید ( نام و نام خانوادگی و کدملی در پشت عکس درج شود).
۳- پوشه روغنی رنگ قرمز یک عدد جهت تشکیل پرونده پزشکی
۴- اصل شناسنامه و تصویرصفحات اول ودوم شناسنامه های قدیم یا صفحات اول تاچهارم شناسنامه های جدید . لازم به ذکر است در صورت داشتن توضیحات تحویل تصویرصفحه توضیحات نیز الزامی می باشد.
۵-اصل شناسنامه همسر به همراه تصویرصفحه اول وصفحه مشخصات همسر
۶- اصل شناسنامه فرزندان به همراه تصویر صفحه اول شناسنامه آنها
۷- اصل کارت ملی و تصویر دوطرف آن بصورت واضح و خوانا
۸- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و تصویر دوطرف آن بصورت واضح و خوانا .
تذکر۱- لزوما تصویرصفحات شناسنامه ای در قالب  A۵برروی برگA۴  تحویل داده شود. (روی هربرگ A۴ دوتصویر)
تذکر۲- از تحویل تصویرمدارک در قالب A۵ جدا خودداری شود (به استثنای تصویر مدارک بند۷ و ۸ )
۹- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیلات دانشگاهی یا حوزوی به همراه یک برگ تصویربرابربا اصل .
۱۰- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)
۱۱- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن با درجات تخصصی ۱ تا ۳ دارای مهروامضاء وزارت ارشاد اسلامی و وزارت علوم ویک برگ تصویر برابر با اصل
۱۲– داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری ۵% استفاده می کنند ملزم به  رعایت موارد زیر می باشند:
الف- اصل گواهی از بنیاد شهیدبا ذکردرصدجانبازی برای داوطلبینی که از سهمیه جانبازی زیر ۲۵% استفاده می کنند.
ب- اصل گواهی حضورداوطلبانه درجبهه های نبرد حق علیه باطل(حداقل ۶ ماه) به تاریخ روز از نهادویگان اعزام کننده
تذکر: مراجع تایید کننده مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها ی نبرد حق علیه باطل عبارتند از:
۱: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
۲: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
۳: معاونت توسعه منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۳- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل :
گروه اول- نیروهای خرید خدمات آموزشی : قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی
گروه دوم- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت
۱۴- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر
۱۵- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.
۱۶- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف) محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.                       
ب) ۱– در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.
ب) ۲- گواهی اشتغال به کاررسمی ،پیمانی وقراردادی در بخش دولتی وعناوین مشابه در بخش خصوصی مشروط به پرداخت حق بیمه
ب) ۳- داوطلبان بومی شهرستانی كه دارای سوابق تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا باشند، با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه صرفاً میتوانند از آن برای احراز تمام و یا قسمتی از سوابق ده سال سكونت در شهرستان مورد تقاضا بهرهمند گردند و تكمیل فرم استشهاد برای احراز ساكن بودن فعلی
آنان در شهرستان مورد نظر الزامی میباشد.
تذکر: با توجه بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مزبور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌بودن خویش ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.
تذکر مهم: با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
۱۷- داوطلب می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، از روز پنج شنبه مورخ ۹/۰۶/۱۴۰۲ حداکثر ظرف مدت۷۲ ساعت پس از آن با مراجعه به سامانه my.medu.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.
تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در مهلت مقرر جهت ویرایش اطلاعات، اقدام به اصلاح آنها نکرده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.
۱۸- داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی استان نزد خزانه به شماره حساب     IR۷۲۰۱۰۰۰۰۴۰۵۹۰۳۱۲۰۳۶۴۰۰۳۹ نزد بانک مرکزی واریز نموده و اصل فیش واریزی را جهت درج در پرونده، تحویل کارگروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.
تذکرات مهم:
الف) در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابودن حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.
ب) با توجه به لزوم حفظ نظم وآرامش در حوزه تحویل مدارک ،کلیه داوطلبان می بایست برای دریافت نوبت پذیرش و آماده سازی مدارک و مستندات خود وتکمیل نمون فرمها در زمان مقرر به محل اعلام شده مراجعه کنند.
ج) دقت درحضور به موقع با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام  شده الزامی می باشد.
د) داوطلبانی که به هر دلیل در موعد مقرر مدارک خود را کامل تحویل نداده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) غیبت داشته باشند از ادامه فرآیند استخدام حذف می گردند.

مشاهده ادامه اطلاعیه

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آموزگاری سال 1401

اطلاعیه شماره 4 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 24 مرداد 1402: اطلاعیه شماره «۴» آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ آموزگار ابتدایی و استثنائی آموزش و پرورش استان کرمان صادر شد
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان اطلاعیه شماره «۴» را در خصوص نحوه ارائه مدارک و مستندات افرادی که موفق به تحویل مدارک مطابق فرم شماره ( ۱۹) آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ آموزگار ابتدایی و استثنایی نشده اند صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش و پرورش استان کرمان در این اطلاعیه آمده است: 
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ استان کرمان می رساند؛
با توجه به نامه شماره ۱۰۲۱۶۷مورخ ۲۲ مرداد ماه جاری وزارت متبوع, آن دسته از داوطلبانی که موفق به ارائه مدارک و مستندات مطابق فرم ۱۹نشده اند.
می توانند جهت تحویل مدارک در روزهای سه شنبه ۲۴، چهارشنبه ۲۵ و پنجشنبه ۲۶ مرداد ماه جاری با مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ،سالن شهید ایرانمنش، با در دست داشتن اصل و کپی مدارک اقدام نمایند.
ضمنا مهلت تعیین شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.
اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 24 تیر 1402: اطلاعیه شماره 3 اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان اطلاعیه شماره «۳» حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ آموزگار ابتدایی و استثنایی را جهت انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت های عمومی صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش و پرورش استان کرمان در این اطلاعیه آمده است:
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ استان کرمان می رساند؛ جهت انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت های عمومی بر اساس این اطلاعیه از روز شنبه مورخ ۲۴ تیرماه ۱۴۰۲ در محل های اعلام شده با همراه داشتن کارت ملی و رعایت شرایط ذیل حضور به هم رسانند: (لازم به ذکر است زمان دقیق دعوت به حوزه ارزیابی تکمیلی از طریق پیامک و پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان، در بازه زمانی اعلام شده به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.)
همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه ، جهت حضور در مرحله سنجش و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش الزامی است.
پذیرفته شدگان می بایست رأس ساعت ۶:۴۵ صبح در محل حوزه ارزیابی تعیین شده حضور یابند. تأخیر بیش از یک ربع ساعت در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نمی باشد.
شرکت کنندگان فقط می توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود، لوازم التحریر و و سایل کمک آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند تا برای بهبود کیفیت تدریس خود استفاده کنند. ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به عنوان تخلف، محسوب می شود.( توجه : موبایل یا هر نوع وسیله الکترونیکی همراه خود را می توانید به مدیر مرکز ارزیابی تحویل دهید )
داوطلبان موظفند نمون برگ شماره ۱۹ مربوط به مدارک، سوابق و مستندات (فایل پیوست-۸ صفحه) به همراه کلیه مدارک و مستندات امتیاز آور بر اساس موارد اعلام شده در نمون برگ فوق الذکر را در یک نسخه پرینت نموده و در زمان مراجعه به حوزه های ارزیابی تکمیلی، همراه داشته باشند.
داوطلبان توجه داشته باشند مدارکی که در مرحله بررسی مدارک و مستندات، به کارگروه تحویل داده اند، عودت داده نخواهد شد؛ لذا در صورت امتیاز آوری برای نمون برگ ۱۹ می بایست اصل مدرک مورد نظر از ارگان مربوطه مجدداً اخذ و در روز ارزیابی تکمیلی تحویل گردد.
تذکر۱: از تکمیل نمودن ستون (امتیاز داوطلب) در داخل نمون برگ شماره (۱۹) اکیداً خودداری نمایید. این بخش توسط مسئولان بررسی سوابق و مستندات تکمیل خواهد شد.
تذکر۲: پذیرفته شدگان می بایست کلیه مدارک مربوط به سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی، مدارس غیر دولتی، طرح خرید خدمات آموزشی، مربی پیش دبستانی، فعالیت در طرح امین، آموزشیار یا آموزش دهنده نهضت سوادآموزی، موسسات آموزشی فرهنگی تربیتی ، فعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی و ... که در مرحله بررسی مدارک و مستندات تحویل نموده و تایید شده است را جهت ثبت امتیاز مربوطه همراه داشته باشند.
تذکر۳: چنانچه داوطلب یا مرجع ( شخص حقیقی یا حقوقی) اقدام به ارائه مدارک و مستندات موضوع نمون برگ شماره ۱۹ به صورت غیرواقعی نماید، موضوع پس از استعلام و احراز عدم اعتبار قانونی مدارک و مستندات، مطابق موازین قانونی در مراجع قضایی ذیصلاح طرح شکایت خواهد شد و در هر مرحله از آزمون یا بعد از استخدام یا در طول خدمت چنانچه جعلیت و فقدان اصالت آن محرز شود، قبولی و استمرار خدمت داوطلب پس از اثبات موضوع در مرجع قضایی صالح، کان لم یکن تلقی می گردد.
حضور شرکت کنندگان در اتاق های ارزیابی باید رأس ساعت انجام شود. ضمناً شرکت کنندگان امکان درخواست وقت اضافه برای مطالعه یا ارائه تدریس و تأخیر در حضور در اتاق ارزیابی را ندارند و بر اساس زمان بندی زیردر هر مرحله باید اقدام نمایند:
الف) جلسه ایفای نقش حداکثر ۲۰ دقیقه می باشد.
ب) در بخش ارزیابی ارائه تدریس، داوطلب در جایگاه معلم، ۳۰ دقیقه وقت دارد تا مبحثی که سناریوی آن را مطالعه کرده است، ارائه دهد. در طول زمان تدریس، هیچ سوالی از داوطلب پرسیده نمی شود و او دقیقاً بعد از نیم ساعت باید اتاق را ترک کرده و به هیچ عنوان نمی تواند زمان بیشتری حضور داشته باشد.
ج) در بخش ارزیابی بحث گروهی، زمان مطالعه محتوای تمرین بحث گروهی، ۱۵ دقیقه و زمان انجام آن ۴۵ دقیقه است.
د) زمان بررسی صلاحیت های عمومی گزینش در فرآیند ارزیابی برای هر داوطلب حدوداً یک ساعت خواهد بود.
تذکر ۱: در صورت اصلاح زمان بندی های فوق (جلسه ایفای نقش، ارائه سناریوی تدریس و بحث گروهی) از سوی وزارت آموزش و پرورش، زمان بندی های جدید در روز ارزیابی تکمیلی به داوطلبین اعلام خواهد شد و داوطلبین بایستی بر اساس زمان بندی جدید فرآیند ارزیابی را به انجام برسانند.
بر پایه این گزارش: داوطلبان به صورت تصادفی برای ارزیابی تکمیلی دعوت خواهند شد و اطلاع رسانی به داوطلبان هم از طریق ارسال پیامک صورت می گیرد.و هم با درج برنامه ارزیابی در سایت اطلاع رسانی وزارت، اداره کل آموزش و پرورش استان و کانال اطلاع رسانی آزمون استخدامی استان در پیام رسان ایتا به آدرس ( https://eitaa.com/ kerman _est ) به صورت روزانه انجام خواهد شد.
تذکر ۲: با توجه به اینکه یکی از شیوه های اطلاع رسانی، ارسال پیامک به داوطلبان از سوی وزارت آموزش و پرورش می باشد، لذا در دسترس بودن تلفن همراه   و فعال بودن پیامک های تبلیغاتی از سوی اپراتور همراه برای داوطلبان مورد انتظار است.
۶. با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس   مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی ارائه شود، لذا پذیرفته شدگان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.
-  با توجه به اینکه سنجش و ارزیابی تکمیلی به صورت گروهی و در زمان و مکان مشخص شده صورت می پذیرد، عدم مراجعه به حوزه ارزیابی در زمان مقرر برای بررسی و انجام سنجش و ارزیابی تکمیلی استخدامی به منزله انصراف   از استخدام تلقی می گردد.
- حضور در ارزیابی تکمیلی با هویت مجعول به جای داوطلب اصلی   و ارائه مدارک و مستندات غیرواقعی و مجعول تخلف محسوب می گردد و برابر قوانین قضایی اقدام خواهد شد .
- با عنایت به طولانی بودن زمان ارزیابی همراه داشتن تغذیه مناسب توصیه می گردد .
- حضورداوطلبان اززمان پذیرش اولیه،درحوزه های ارزیابی تکمیلی (ساعت ۷ صبح)تاپایان فرآیندارزیابی (حداکثرساعت ۱۵) الزامی می باشد.
- حضور هرگونه افراد همراه، غیر از داوطلبان در محل حوزه های ارزیابی تکمیلی ممنوع می باشد .
۷. داوطلبین محترم دقت فرمایند، حتماً نمون برگ های پیوست (نمون برگ ۱۹) را از قسمت پیوست ها در ذیل همین خبر دریافت نموده و پس از تکمیل به همراه مدارک و مستندات مرتبط به نماینده امور اداری تحویل نمائید.
آدرس مکان های ارزیابی تکمیلی و سنجش صلاحیت عمومی:
مکان های ارزیابی خواهران
هنرستان مدرس (آدرس: خیابان شهید رجایی - خیابان پاسداران – جنب آموزش و پرورش ناحیه ۲)
دبیرستان فاطمیه (آدرس: خیابان شهید رجایی - خیابان پاسداران - جنب دانشگاه فرهنگیان)
دبیرستان دوره اول توحید (آدرس: میدان آزادی – ابتدای بلوارر جمهوری – سمت چپ)
دبستان معرفت ۲ (آدرس: خیابان مهدیه – خیابان سده – بین کوچه ۱۵ و ۱۷)
هنرستان حکمت (آدرس : بلوار جهاد – کوچه ۳۴)
دبیرستان دوره اول فرهیختگان (آدرس : خیابان پاسداران – خیابان ارتش – نبش کوچه ۱۴)
مکان های ارزیابی برادران
دبستان شایستگان۲ (آدرس : بلوار مفتح – جنب مرکز مخابرات)
دبستان میرزا محمد صادق ۲ (آدرس : بلوار شهید عباس پور – بلوار شهید مفتح – کوچه ۹)
اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 7 تیر 1402: اطلاعیه شماره 2  آزمون استخدامی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان
بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ استان کرمان میرساند: جهت  بررسی مدارک و مستندات بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده ذیل از روز شنبه مورخ ۱۰ تیرماه ۱۴۰۲ در محل «کرمان  خیابان پاسداران  کوچه شماره ۳  دبیرستان دوره اول فرزانگان » با همراه داشتن مدارک حضور یابند.
*داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.
مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات :
۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .
۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).
۳-اصل سند ازدواج ( برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند)
۴- پوشه روغنی رنگ آبی یک عدد
۵- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری).
۶- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری).
۷- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).
۸- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن.
۹-  اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز و یک برگ تصویر.
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.
۱۰- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)
۱۱- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً  برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).
۱۲– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .
۱۳- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۴- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل :
۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی : قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی
۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت
۱۵- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر
۱۶- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد اطلاعیه سری سوم دفترچه، در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:
*درارتباط با دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:
الف)نیروهای حق التدریس:
الف-۱) ابلاغ کامپیوتری تدریس ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت (الزامی است)
الف-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:
ب-۱) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)
ب-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:
تاییدیه سوابق همکاری از معاونت نهضت سوادآموزی استان محل خدمت ( الزامی است)
د) مدارس غیردولتی:
د-۱) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت (الزامی است)
د-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
هـ) موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع ذیربط
هـ-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر موسسه ( الزامی است)
هـ-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
و-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی ( الزامی است)
و-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ز) نیروهای دارالقرآن های دارای مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی
ز-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای ۱)مدیر دارالقرآن و یا ۲)سازمان تبلیغات اسلامی استان محل خدمت ( الزامی است)
ز-۲) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ر) نیروهای سرباز معلم
ر-۱) تاییدیه سوابق همکاری از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت
ر-۲)تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت
۱۷- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد تبصره مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای آزمون مربوط به مشمولان حافظین قرآن درجات ۱ تا ۵ قرآن کریم در آزمون شرکت نموده اند، می بایست اصل مدرک تخصصی دارای درجات ۱ تا ۵، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک برگ تصویر از آن را ارائه نمایند.
۱۸- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.
۱۹- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.                     
ب  در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.
تذکر: با توجه بند های (۱۳،۷و۶) صفحه ۱۷ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.
تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
۲۰- داوطلب می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، از روز پنج شنبه مورخ ۱/۰۴/۱۴۰۲ حداکثر ظرف مدت۷۲ ساعت پس از آن با مراجعه به سامانه my.medu.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.
تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.
۲۱  کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت و تکمیل گردد و در روز اعلام شده، تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.
۲۲- داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و صد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی استان نزد خزانه به شماره حساب  IR۷۲۰۱۰۰۰۰۴۰۵۹۰۳۱۲۰۳۶۴۰۰۳۹نزد بانک مرکزی واریز نموده و اصل فیش واریزی را جهت درج در پرونده، تحویل کارگروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.
تذکرات مهم:
- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .
- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.
- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.
-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.
-کلیه داوطلبان می بایست برای دریافت نوبت پذیرش و آمادگی برای بررسی مدارک و مستندات از ساعت ۷  صبح  در محل اعلام شده حضور یابند.
- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.
برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک و مستندات

روز

تاریخ

نوبت بر اساس حرف اول نام خانوادگی  ( ساعت ۷ صبح )

شنبه

۱۰/۰۴/۱۴۰۲

بانوان (حروف الف تا ث)

یکشنبه

۱۱/۰۴/۱۴۰۲

آقایان   (حروف الف تا ح )

دوشنبه

۱۲/۰۴/۱۴۰۲

بانوان  (حروف ج تا ز )

سه شنبه

۱۳/۰۴/۱۴۰۲

آقایان   (حروف خ تا ط )

چهارشنبه

۱۴/۰۴/۱۴۰۲

بانوان   (حروف س تا ف )

پنجشنبه

۱۵/۰۴/۱۴۰۲

آقایان   (حروف ع تا ی )

شنبه

۱۷/۰۴/۱۴۰۲

بانوان   (حروف ق تا ی)

آدرس محل بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی :

شهرستان کرمان  خیابان پاسداران  کوچه شماره ۳  دبیرستان دوره اول فرزانگان 

* زمان و مکان انجام فرایند ارزیابی تکمیلی، متعاقبا از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به آدرس ذیل اعلام خواهد شد.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 1400

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه معرفی شدگان مرحله دوم (مشاهده)

خبر 14 تیر 1401: زمان انجام مصاحبه استخدامی "معرفی شدگان مرحله دوم" چند برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش در آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سال 1400 استان کرمان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، متن اطلاعیه به شرح زیر است:
برنامه زمان بندی بررسی اسناد، مدارک، تشکیل پرونده، معاینات پزشکی و مصاحبه  استخدامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت وزارت آموزش  و پرورش از محل آزمون مشترک فراگیر  دستگاه های اجرایی سال 1400 استان کرمان از روز دوشنبه 20 تیر ماه 1401  لغایت سه شنبه 21 تیر ماه 1401  در دانشگاه فرهنگیان کرمان (پردیس شهید باهنر – سایت علامه طباطبایی) برگزار می شود.
فرایند مصاحبه در دو مرحله "پذیرش و بررسی مدارک" و "مصاحبه" خواهد بود. مرحله "پذیرش" شامل تشکیل پرونده، بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مرحله "مصاحبه" نیز در روز بعد از پذیرش و شامل مصاحبه تخصصی خواهد بود. داوطلبان باید مطابق با جدول زمان بندی جهت پذیرش و معاینات پزشکی و بررسی مدارک پژوهشی و روز دوم جهت انجام مصاحبه به مرکز تعیین شده مراجعه نمایند.
محل انجام پذیرش (بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی) در مکان زیر انجام خواهد شد:
کرمان - میدان شهدا -  خیابان شهدا (زریسف) جنب خانه معلم - دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر (سایت علامه طباطبایی) از ساعت 7:30 لغایت 13:30
جهت حضور در مراکز مصاحبه رعایت نکات ذیل ضروری خواهد بود:
1) مراکز مجری مصاحبه از پذیرفتن همراه داوطلبان، معذور می باشند و فقط شخص داوطلب امکان حضور در محل پردیس های مجری مصاحبه را دارد و از ورود همراهان به محوطه پردیس جلوگیری خواهد شد.
2) داوطلبان علاوه بر همراه داشتن مدارک لازم جهت مصاحبه ضروری است وسایل بهداشتی مانند ماسک، مایع ضدعفونی کننده دست و خودکار شخصی به همراه داشته باشند.
مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی جهت پذیرش اولیه به شرح زیر است:
1- پرینت کارنامه قبولی (2 سری)
2- دو عدد پوشه روغنی (رنگ آبی)
3- شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی – کد ملی در پشت عکس درج شود) 
4- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (یک سری)
5- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از صفحه اول شناسنامه فرزندان (یک سری)
6- اصل کارت ملی هوشمند و فتوکپی خوانا از پشت و رو (یک سری)
7- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برای کد شغل- محل انتخابی) و یک برگ فتوکپی از آن
8- مستنداتی دال بر بومی بودن
9- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است (برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد).
10- اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولان)
11- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه 25% و 5% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
-معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمان دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
12- اصل گواهی رسمی  و معتبر  مبنی  بر سوابق  آموزشی  و پژوهشی  (برگزیدگان علمی و دانشجویی، داشتن مدرک زبان معتبر) 
13- گواهی مدرک جهت حافظان قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی برای حافظان در مشاغل (کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس) لحاظ خواهد شد.
14- متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز (استادکاری)، می بایست دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم پیوسته بوده و یا در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم ناپیوسته، باید مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.
15 – فرم اعلام آمادگی جهت انجام مصاحبه از سایت سازمان سنجش
مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی جهت دریافت امتیاز بخش کمی به شرح زیر است:
الف) سوابق آموزشی:
برگزیدگان علمی دانشجویی (رتبه اول مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی و برگزیدگان اول، دوم و سوم المپیادهای علمی دانشجویی)
داشتن مدرک زبان معتبر (IELTS, TOFEL, TOLIMO, MSRT ) و آزمون بسندگی زبان عربی (اشتمال)
ب) سوابق پژوهشی:
مقالات: صفحه اول مقالات چاپ شده در نشریات معتبر (داشتن گواهی پذیرش به شرط تعیین زمان چاپ مورد تایید است) لازم به ذکر است مطابق دستورالعمل برگزاری مصاحبه مقالات چاپ شده در همایش ها امتیاز ندارند.
کتاب تالیفی و ترجمه شده: اصل کتاب به همراه کپی صفحه اول و صفحه شناسه کتاب
ثبت اختراع: گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذی صلاح
کسب مقام در جشنواره های معتبر علمی و هنری: منتخبین جشنواره های معتبر
پایان نامه: اصل پایان نامه و رساله دکتری به همراه کپی صفحه عنوان و صورت جلسه دفاع برای دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و سطح سوم و چهارم حوزه
طرح های تحقیقاتی: گواهی مجری طرح یا مشارکت در طرح های پژوهشی
تدریس: گواهی تدریس در مدارس دولتی - غیر انتفاعی – دانشگاه و موسسات آموزش عالی (گواهی تدریس باید به صورت سالانه صادر شده باشد. گواهی تدریس در مدارس باید به تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان رسیده باشد)
اقدامات ویـژه در حــوزه تولیــد دانــش بنیان و کارآفرینی: موسس و کارمند شرکت های
دانش بنیان/ ثبت طرح های کارآفرینی
نکته مهم: مستندات سوابق پژوهشی در روز مصاحبه بررسی و تحویل گرفته می شود.ج) نرم افزارهای تخصصی: داشتن مدرک معتبر مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا لازم به ذکر است نرم افزارهای ICDL  فاقد امتیاز می باشد.
معرفی شدگانی که مبتلا به کوید 19 (کرونا) شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت بررسی اسناد و مدارک داوطلبان به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شده، مدارک لازم را توسط خود، ولی  یا نماینده قانونی ارائه نمایند. مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر تا تاریخ 21 تیر 1401 در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسر نخواهد بود.

جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان (مشاهده)
خبر 6 تیر 1401: زمان انجام مصاحبه استخدامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش در آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سال 1400 استان کرمان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، متن اطلاعیه به شرح زیر است:
برنامه زمان بندی بررسی اسناد، مدارک، تشکیل پرونده، معاینات پزشکی و مصاحبه  استخدامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت وزارت آموزش  وپرورش ازمحل آزمون مشترک فراگیر  دستگاهای اجرای سال1400 استان  کرمان از روز سه شنبه 7 تیر ماه 1401  لغایت 16 تیر ماه 1401  در دانشگاه فرهنگیان برگزار می شود.
داوطلبان گرامی باید طبق جدول زمان بندی  جهت بررسی اسناد و تحویل مدارک، تشکیل پرونده و معاینات پزشکی یک روز قبل از زمان مصاحبه  در مکان های پذیرش حضور داشته باشند.
فرایند مصاحبه در دو مرحله "پذیرش و بررسی مدارک" و "مصاحبه" خواهد بود. مرحله پذیرش شامل تشکیل پرونده، بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مرحله "مصاحبه" نیز در روز بعد از پذیرش و شامل مصاحبه تخصصی خواهد بود. داوطلبان باید مطابق با جدول زمانی بندی جهت پذیرش و معاینات پزشکی و روز دوم جهت انجام مصاحبه به مراکز تعیین شده مراجعه نمایند.
محل انجام پذیرش (بررسی مدارک و مستندات،معاینات پزشکی) بر اساس تفکیک جنسیتی در مکان های ذیر انجام خواهد شد:
خواهران: کرمان - میدان شهدا -  خیابان شهدا (زریسف) جنب خانه معلم - دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر (سایت علامه طباطبایی) از ساعت 7:30 لغایت 13:30
برادران : کرمان - میدان خواجوی کرمانی - ابتدای خیابان سرباز -  نبش سلمان فارسی -  دانشگاه فرهنگیان – پردیس خواجه نصیرالدین طوسی  از ساعت 7:30 لغایت 13:30
جهت حضور در مراکز مصاحبه رعایت نکات ذیل ضروری خواهد بود:
1) مراکز مجری مصاحبه از پذیرفتن همراه داوطلبان، معذور می باشند و فقط شخص داوطلب امکان حضور در محل پردیس های مجری مصاحبه را دارد و از ورود همراهان به محوطه پردیس ها جلوگیری خواهد شد.
2) داوطلبان علاوه بر همراه داشتن مدارک لازم جهت مصاحبه ضروری است وسایل بهداشتی مانند ماسک، مایع ضدعفونی کننده دست و خودکار شخصی به همراه داشته باشند.
مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی جهت پذیرش اولیه به شرح زیر است:
1- پرینت کارنامه قبولی (2 برگ)
2- دو عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ قرمز) – (خانم ها رنگ آبی)
3- شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی - کدملی در پشت عکس درج شود) 
4- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دوسری)
5- اصل کارت ملی هوشمند و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دوسری)
6- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
7- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برای کد شغل- محل انتخابی) و یک برگ فتوکپی آن
8- مستنداتی دال بر بومی بودن
9- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است (برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد).
10- اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولان)
11- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه 25% و 5% ایثارگران
تذکر : مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
-معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمان دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
12- اصل گواهی رسمی  و معتبر  مبنی  بر سوابق  آموزشی  و پژوهشی  (برگزیدگان علمی و دانشجویی، داشتن مدرک زبان معتبر) 
13- گواهی مدرک جهت حافظان قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی برای حافظان در مشاغل (کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس) لحاظ خواهد شد.
14- متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز (استادکاری)، می بایست دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم پیوسته بوده و یا در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم ناپیوسته، باید مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.
مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی جهت دریافت امتیاز بخش کمی به شرح زیر است:
الف) سوابق آموزشی:
برگزیدگان علمی دانشجویی (رتبه اول مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی و برگزیدگان اول، دوم و سوم المپیادهای علمی دانشجویی)
داشتن مدرک زبان معتبر (IELTS, TOFEL, TOLIMO, MSRT و آزمون بسندگی زبان عربی (اشتمال)
ب) سوابق پژوهشی:
مقالات: صفحه اول مقالات چاپ شده در نشریات معتبر (داشتن گواهی پذیرش به شرط تعیین زمان چاپ مورد تایید است) لازم به ذکر است مطابق دستورالعمل برگزاری مصاحبه مقالات چاپ شده در همایش ها امتیاز ندارند. (لیست نشریات معتبر پیوست این اطلاعیه است)
کتاب تالیفی و ترجمه شده: اصل کتاب به همراه کپی صفحه اول و صفحه شناسه کتاب
ثبت اختراع: گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذی صلاح
کسب مقام در جشنواره های معتبر علمی و هنری: منتخبین جشنواره های معتبر (لیست جشنواره های تعیین شده پیوست این اطلاعیه است)
پایان نامه: اصل پایان نامه و رساله دکتری به همراه کپی صفحه عنوان و صورت جلسه دفاع برای دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و سطح سوم و چهارم حوزه (پایان نامه های مقطع کارشناسی و سطح دوم حوزه امتیازی ندارند)
طرح ها ی تحقیقاتی: گواهی مجری طرح یا مشارکت در طرح های پژوهشی
تدریس: گواهی تدریس در مدارس دولتی - غیر انتفاعی – دانشگاه و موسسات آموزش عالی (گواهی تدریس باید به صورت سالانه صادر شده باشد. گواهی تدریس در مدارس باید به تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان رسیده باشد)
اقـدامات ویـژه در حــوزه تولیــد دانــش بنیان و کارآفرینی: موسس و کارمند شرکت های دانش بنیان/ ثبت طرح های کارآفرینی
نکته مهم: مستندات سوابق پژوهشی در روز مصاحبه بررسی و تحویل گرفته می شود
ج) نرم افزارهای تخصصی: داشتن مدرک معتبر مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا لازم به ذکر است نرم افزارهای ICDL  فاقد امتیاز می باشد.
معرفی شدگانی که مبتلا به کوید19 (کرونا) شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت بررسی اسناد و مدارک داوطلبان به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شده، مدارک لازم را توسط خود، ولی  یا نماینده قانونی ارائه نمایند. مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر تا تاریخ 15/04/1401 در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسر نخواهد بود. 
اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش کرمان (مشاهده)
خبر 3 تیر 1401: اطلاعیه شماره یک در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در سال 1400 سهمیه آموزش و پرورش استان کرمان صادر شد.
به اطلاع شرکت کنندگان نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سهمیه استخدامی آموزش و پرورش استان کرمان می رساند; با توجه به اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش، اطلاعیه شماره دو درخصوص زمان و مکان برگزاری مصاحبه این پذیرفته شدگان به زودی و از طریق پورتال اینترنتی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان اعلام می شود.
لذا لازم است: افراد پذیرفته شده طی روزهای آینده به سایت مذکور مراجعه نموده و از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با اداره کل ، شهرستانها ومناطق این اداره کل وهمچنین پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان جداً خودداری نمایند. 
ضمناً با توجه به محدود بودن زمان بررسی مدارک ومصاحبه  مستندات بومی بودن، معرفی نامه مربوط به سهمیه ها ، اصل سوابق غیررسمی مربوط به کاهش سن و اصل مدرک تحصیلی (موقت یا دانشنامه) جزو مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده می باشد لذا افرادی که اصل مدارک فوق را ندارند پیگیر دریافت مدارک  باشند. سایر مدارک لازم در اطلاعیه شماره دو اعلام خواهد شد.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 99

اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون (مشاهده)

خبر 29 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در خصوص نحوه انجام مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی سال 1399 اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، بنا به اعلام هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با توجه به این که مدارک مورد نیاز از تمامی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 1399، در زمان انجام مصاحبه علمی-تخصصی توسط نماینده گزینش دریافت شده، بنابراین نیاز به مراجعه حضوری پذیرفته شدگان به هسته گزینش نیست و باید به منظور انجام مصاحبه، منتظر تماس تلفنی باشند.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢/۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 23 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان برنامه زمان بندی، تشکیل پرونده، بررسی مدارک، معاینات پزشکی و محل های برگزاری مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدام پیمانی سال 1399 آموزش و پرورش استان کرمان را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سید قوام رضا میرحسینی با اعلام این خبر، افزود: پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399 آموزش و پرورش استان کرمان از روز جمعه 24 بهمن ماه لغایت 5 اسفند ماه سال جاری در دانشگاه فرهنگیان پردیس خواجه نصیرالدین طوسی و پردیس شهید باهنر (سایت علامه طباطبایی) را به شرح ذیل اعلام نموده اند .
وی تاکید کرد: داوطلبان باید طبق جدول زمانبندی جهت تشکیل پرونده، بررسی مدارک، معاینات پزشکی یک روز قبل از زمان مصاحبه تخصصی به دانشگاه فرهنگیان- پردیس شهید باهنر (سایت علامه طباطبایی) مراجعه کنند و روز بعد برای انجام مصاحبه برادران به پردیس خواجه نصیرالدین طوسی و خواهران به پردیس شهید باهنر (سایت علامه طباطبایی) مراجعه نمایند.
میر حسینی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی موارد زیر مورد تاکید می باشد:
1 – مراکز مجری مصاحبه از پذیرفتن همراه داوطلبان معذور هستند و فقط شخص داوطلب امکان حضور در محل پردیس های مجری مصاحبه را دارد و از ورود همراهان به محوطه پردیس ها جلوگیری خواهد شد.
2- داوطلبان علاوه بر همراه داشتن مدارک لازم جهت مصاحبه ضروری است وسایل بهداشتی مانند ماسک،شیلد (طلق شفاف محافظ چهره)،دستکش، مایع ضدعفونی کننده دست، خودکار شخصی و آب معدنی به همراه داشته باشند.
الف ) مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی به شرح زیر است:
1- پرینت کارنامه قبولی( 2 برگ )
2- دو عدد پوشه روغنی ( آقایان رنگ آبی ) – ( خانم ها رنگ سبز )
3- شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی - کدملی در پشت عکس درج شود .)
4- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دوسری)
5- اصل کارت ملی هوشمند و فتوکپی خوانا از پشت و رو ( دوسری)
6- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا ( برای آقایان )
7- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برای کد شغل- محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی آن
8- مستنداتی دال بر بومی بودن
9- اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولان)
10- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد ).
11- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه 25% و 5% ایثارگران
تذکر : مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
-معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمان دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
12- اصل گواهی رسمی و معتبر مبنی بر سوابق آموزشی و پژوهشی (برگزیدگان علمی و دانشجویی، داشتن مدرک زبان معتبر)
13- گواهی مدرک جهت حافظان قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی برای حافظان در مشاغل ( کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس ) لحاظ خواهد شد .
14- متقاضیان شرکت در هنرآموز ( استادکاری)، می بایست دارای مدرک تحصیلی قوق دیپلم پیوسته بوده و یا در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم ناپیوسته، باید مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.
ب ) داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند " فرم اطلاعات فردی " را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی و نامه ایثارگری همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
ج)عدم مراجعه در مهلت مقرر قانونی برای بررسی مدارک و مستندات، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام است و داوطلب هیچ گونه حق اعتراض نخواهد داشت.
د)- زمان پذیرش بررسی مدارک داوطلبان 8 صبح لغایت 16 (خواهران 8 لغایت 12 ) ( برادران 12 لغایت 16)
هـ ) زمان پذیرش معاینات پزشکی داوطلبان از ساعت 8 لغایت 16 (خواهران 8 لغایت 12 )، ( برادران 12 لغایت 16) (همان روز بررسی مدارک)
و) زمان پذیرش انجام مصاحبه داوطلبان 8 لغایت 14
ز) مکان مراجعه جهت تحویل و بررسی مدارک، معاینات پزشکی: (خواهران و برادران )
کرمان - میدان شهداء - خیابان زریسف جنب خانه معلم - دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر ( سایت علامه طباطبایی )
ح ) مکان مراجعه جهت مصاحبه:
خواهران: کرمان - میدان شهداء - خیابان شهدا ء (زریسف) جنب خانه معلم - دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر ( سایت علامه طباطبایی )
برادارن : کرمان - میدان خواجوی کرمانی - ابتدای خیابان سرباز - نبش سلمان فارسی - دانشگاه فرهنگیان – پردیس خواجه نصیرالدین طوسی
* معرفی شدگانی که مبتلا به کوید19 (کرونا) شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت بررسی اسناد و مدارک داوطلبان به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شده، مدارک لازم را توسط خود، ولی یا نماینده قانونی ارائه نمایند.
مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر تا تاریخ 1399/12/10 در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسر نخواهد بود.

برنامه زمان بندی، تشکیل پرونده، بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدام پیمانی سال 1399 استان کرمان

یف

رشته  ها ی شغلی  (خانم ها )

بر اساس حرف اول ودوم نام خانوادگی

رشته ها ی شغلی ( آقایان )

 بر اساس حرف اول ودوم نام خانوادگی

تاریخ بررسی مدارک،تشکیل پرونده  ومعاینات پزشکی

تاریخ مصاحبه

1

آموزگار ابتدایی (الف -  الف (ف) )- استثنائی(الف  - س )- مربی امورتربیتی مدارس(الف - ر) -  مشاوره واحد آموزشی

آموزگار ابتدایی( الف - ب)- استثنائی- دبیرهنر - مربی امورتربیتی مدارس(الف - ت) -  مشاوره واحد آموزشی(الف - د)

جمعه

1399/11/24

شنبه

1399/11/25

2

آموزگار ابتدایی (الف(ق) - ب )- استثنائی(ش  - ی )- مربی امورتربیتی مدارس(س - ی) -  دبیری حرفه وفن(کاروفناوری)

آموزگار ابتدایی (پ - خ )- مربی امورتربیتی مدارس(ج - د) -مشاوره واحد آموزشی(ر- ی) - دبیری حرفه وفن/کاروفناوری (الف- ر)

شنبه

1399/11/25

یکشنبه

1399/11/26

3

آموزگار ابتدایی (پ - چ )- دبیر ادبیات فارسی(الف- ر)- دبیرتربیت بدنی(الف- ح)- دبیر زبان انگلیسی(الف- ب)-  هنر آموز کودکیاری

آموزگار ابتدایی (د -س(ع))- مربی امورتربیتی مدارس(ر- ع(ر)) - دبیری حرفه وفن/کاروفناوری(ز- ی)- دبیر ادبیات فارسی(الف- ر)

یکشنبه

1399/11/26

دوشنبه

1399/11/27

4

آموزگار ابتدایی (ح - د(الف )- دبیر ادبیات فارسی(س- ی )- دبیرتربیت بدنی(خ- ش)- دبیرزبان انگلیسی(پ- ر)- دبیرشیمی

آموزگار ابتدایی (س(ل)-ک )- مربی امورتربیتی مدارس(ع(ز)- ی)  دبیر ادبیات فارسی(س- ی )- دبیر شیمی- دبیر فیزیک

دوشنبه

1399/11/27

سه شنبه

1399/11/28

5

آموزگار ابتدایی (د ( ر) - ژ )- دبیر تربیت بدنی(ص- ی)- دبیرزبان انگلیسی(ز- ی)- دبیرعربی -  دبیرعلوم اجتماعی (الف- د)

آموزگار ابتدایی (گ -ی )- دبیرتربیت بدنی(الف- س) دبیرعربی(الف- ش)- علوم اجتماعی (الف- ر)

سه شنبه

1399/11/28

چهارشنبه
1399/11/29

6

آموزگار ابتدایی (س- ش(ک) )- دبیر ریاضی(الف- ز)-  دبیر  علوم اجتماعی (ر- ض)- دبیر علوم تجربی- دبیر هنر- دبیر معارف اسلامی (فلسفه )

دبیرتربیت بدنی(ش- ی)  دبیرعربی(ع- ی)- دبیرریاضی (الف- ر)- علوم اجتماعی (س- ی)-دبیرعلوم تجربی

چهارشنبه

1399/11/29

پنجشنبه

1399/11/30

7

آموزگار ابتدایی (ش(م) - ع )- دبیر ریاضی(س- ی)- دبیر علوم اجتماعی (ع- ی)- هنرآموزطراحی و دوخت(الف- ز)

دبیر ریاضی(س- ی)- معارف اسلامی (الف- ج) هنرآموزالکتروتکنیک (الف-  س) - هنرآموز ساخت و تولید- استادکارساخت و تولید  هنرآموزصنایع فلزی - استادکار صنایع فلز- هنرآموزتأسیسات

پنجشنبه

1399/11/30

جمعه

 1399/12/01

8

آموزگار ابتدایی ( غ - گ )- هنرآموزطراحی و دوخت(س- ی)- مراقب سلامت(الف- ز)

مراقب سلامت- معارف اسلامی (ح- ع) هنرآموزالکتروتکنیک (ش-  ی) - هنرآموز مکانیک خودرو-  هنرآموزمتالوژی- هنرآموز صنایع غذایی

جمعه

1399/12/01

شنبه

1399/12/02

9

آموزگار ابتدایی (ل - م(ظ))- مراقب سلامت(س- ی)-   دبیرمعارف اسلامی (الف- س)- دبیر علوم زیستی وبهداشتی

دبیرمعارف اسلامی (ف- ی)- دبیر علوم زیستی وبهداشتی- استادکار مکانیک خودرو- دبیری زبان انگلیسی(الف- س)-  هنرآموز معدن- هنرآموزنقشه کشی

شنبه

1399/12/02

یکشنبه

1399/12/03

10

آموزگار ابتدایی (م(ع) - م(ی))-دبیر معارف اسلامی (ش- ی)-هنرآموز کامپیوتر(الف-ش)- دبیری تاریخ- دبیری جغرافیا/جغرافیا

 دبیرمعارف اسلامی (فلسفه ) )- دبیری تاریخ- دبیری جغرافیا - زبان انگلیسی(ش- ی)- هنرآموزامورزراعی - هنرآموز کامپیوتر

یکشنبه

1399/12/03   

دوشنبه

1399/12/04

11

آموزگار ابتدایی (ن - ی )- هنرآموز کامپیوتر- دبیرفیزیک  - هنرآموز صنایع دستی- هنر آموزگرافیک

-----------------------------------------

دوشنبه

 1399/12/04

سه شنبه

1399/12/05

                                                 * حضور داوطلب در تمامی مراحل الزامی است. *

اطلاعیه دوم مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 18 بهمن 99: اطلاعیه دوم مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

اطلاعیه شماره دو پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال 99 اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، اطلاعیه شماره دو پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال 99 به این شرح است:
(اطلاعیه 2-99) (18/11/1399)
*فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان*
با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 99 توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی ومصاحبه علمی به زودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان و کانال‌های اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان در فضای مجازی اعلام می شود.
پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، تا در موعد مقرر که به زودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.
1- پرینت کارنامه قبولی در آزمون 2 برگ (دریافت کارنامه)
2- یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ آبی)- (خانم ها رنگ سبز)
3- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی- کد ملی در پشت عکس درج شود)
4- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
5- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
6- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
7- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
8- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
9- اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
10- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵%و ۵%ایثارگران
تذکر: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
12- گواهی مدرک جهت حافظان قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظان در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
لازم به ذکر است داوطلبان پذیرفته شده هیچ گونه عذری در رابطه با تحویل مدارک در زمان بررسی مدارک از داوطلب پذیرفته نیست، با توجه به دستورالعمل های بهداشتی و شیوع بیماری کرونا از مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش خوداری نمایید.
شایان ذکر است: بزودی زمان، مکان و تحویل و بررسی مدارک و مصاحبه حضوری از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهئ شد.

اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 15 بهمن 99: اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

اطلاعیه شماره یک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال 99 اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، اطلاعیه شماره یک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال 99 به این شرح است:
(اطلاعیه 1-99) (99/11/12)
*فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان*
با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 99 توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی به زودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان و کانال‌های اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان در فضای مجازی اعلام می شود.
پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، تا در موعد مقرر که به زودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.
-1پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
-2یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ آبی)-(خانم ها رنگ سبز)
-3چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
-4اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
-5اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
-6اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
-7اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
-8اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
-9اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
-10معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
12- گواهی مدرک جهت حافظان قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظان در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (مشاهده)

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 98

اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 اردیبهشت 99: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت مدیریت امور پردیس های استان کرمان)

ضمن تبریک به شما عزیزان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات،برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1398 در دانشگاه فرهنگیان کرمان، دارای دو مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

مرحله اول: ثبت نام غیرحضوری

پذیرفته شدگان جهت ثبت نام غیرحضوری باید از روز چهارشنبه مورخ 1399/02/10 تا روز جمعه 1399/02/12 به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند.
پیشنهاد می شود جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه (سامانه گلستان) از مرورگر Internet Explorer استفاده نمایید.
نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.
مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم، رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.
در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به مسئول آموزش مراجعه نمایید.
مدارک مورد نیاز ثبت نام غیرحضوری:
اسکن کلیه صفحات شناسنامه.
اسکن پشت و روی کارت ملی.
اسکن عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون استخدامی.
اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای برادران).
اسکن مدرک تحصیلی.
اسکن گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).
اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن).
تذکر1: افرادی که فاقد گواهی های ICDL و روخوانی و روان خوانی قرآن می باشند تا پایان دوره مهارت آموزی فرصت دارند تا دوره های فوق را در موسسات مورد تایید دانشگاه فرهنگیان طی نمایند.

تذکر2: مسئولیت ثبت نام، درج مشخصات و بارگذاری مدارک بر عهده متقاضی است و عدم ثبت نام حضوری به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

توجه: بعد از تکمیل مراحل ثبت نام غیر حضوری پرینت ثبت نام گرفته و توسط متقاضی امضاء گردد.

مرحله دوم: ثبت نام حضوری

ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری:

کلربوک 20 برگ( آبی یا سبز رنگ)
پس از تهیه کلربوک، دیگر مدارک را به ترتیب خواسته شده درون برگه های آن قرار دهید. توجه داشته باشید؛ هر کدام از مدارک را فقط درون یک برگ کلربوک قرار دهید. بدین معنا که متقاضی نباید یک مدرک را درون برگه کلربوک قرار دهد و مدرک بعدی را پشت همان برگه کلربوک که مدرک قبلی را جای داده، بگذارد.

پرینت ثبت نام غیرحضوری امضاء شده از سامانه آموزشی دانشگاه(درون برگه اول کلربوک جای دهید)
سی دی اسکن کلیه مدارک خواسته شده و سه قطعه عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون(درون برگه دوم کلربوک جای دهید)
اصل و کپی تمامی صفحات شناسنامه(درون برگه سوم کلربوک جای دهید)
اصل و کپی کارت ملی پشت و رو(درون برگه چهارم کلربوک جای دهید)
اصل و کپی مدرک تحصیلی(درون برگه پنجم کلربوک جای دهید)
ارائه کپی برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره 151610 مورخ 1398/03/27 و مجوز شماره 160491 مورخ1398/04/01 سازمان اداری و استخدامی کشور) - (درون برگه ششم کلربوک جای دهید)
(توصیه اکید می شود در شهر محل اقامت خود تعهد مربوطه را در دفترخانه اسناد رسمی انجام دهید)

اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت/ ویژه آقایان(درون برگه هفتم کلربوک جای دهید)
اصل و کپی گواهی ICDL / درصورت دارا بودن(درون برگه هشتم کلربوک جای دهید)
اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن / درصورت دارا بودن(درون برگه نهم کلربوک جای دهید)

تذکر3:دانشگاه از پذیرش و ثبت نام پرونده های ناقص(هرگونه نقص مدارک بالا) خودداری خواهد کرد.

تذکر4:عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، طبق برنامه اعلامی ذیل به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

آدرس: کرمان- میدان خواجو- ابتدای خیابان سرباز- دانشگاه فرهنگیان پردیس خواجه نصیرالدین طوسی- سالن ورزشی امام علی(ع) شماره تماس پاسخگویی: 03433313251

تذکر5: ثبت نام حضوری بر اساس قوانین ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا انجام خواهد شد. از مراجعین محترم درخواست اکید می شود با رعایت مسائل بهداشتی و آرامش در محل ثبت نام حضور به هم رسانند. در صورت عدم رعایت پروتکل بهداشتی( به همراه نداشتن ماسک و دستکش ) اجازه حضور در محل ثبت نام را نخواهید یافت.

اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون سال 98 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان کرمان از تعویق زمان انجام مصاحبه عمومی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 98 خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، علی شاهمرادی افزود: با توجه به دستورالعمل های تصویبی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در جامعه و تمهیدات توصیه شده به منظور کاهش سفرها و جلوگیری از حضور در تجمعات، زمان انجام مصاحبه عمومی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال جاری توسط هسته گزینش آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 23 دی 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

آموزش و پرورش استان کرمان در اطلاعیه ای زمان بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی آموزش و پرورش سال 98 استان کرمان را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد:

برنامه زمان بندی بررسی مدارک، تشکیل پرونده، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش استان کرمان از 30 دی ماه 98 لغایت 8 بهمن ماه 98 در دانشگاه فرهنگیان_ پردیس خواجه نصیرالدین طوسی(برادران) برگزار می شود .

داوطلبان باید طبق جدول زمان بندی جهت بررسی و تحویل مدارک، تشکیل پرونده و معاینات پزشکی یک روز قبل از زمان مصاحبه تخصصی به دانشگاه فرهنگیان- پردیس خواجه نصیرالدین طوسی(برادران) مراجعه کنند.

الف ) مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی به شرح زیر می باشد:

1_ پرینت کارنامه قبولی از سایت سازمان سنجش

2_ شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی - کدملی در پشت عکس درج شود .)

3_ اصل شناسنامه و کپی خوانا از تمام صفحات

4_ اصل کارت ملی هوشمند و فتوکپی خوانا از پشت و رو

5_ اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا(برادران)

6_ اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برای کد شغل- محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی آن

7_ اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین)

8_ اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد .)

9_ معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه 25% و 5% ایثارگران

تذکر: مراجع تائید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :

- معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

10_ اصل مدرک مشمولین آئین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر ( تائیدیه از بیناد ملی نخبگان فقط برای مشمولین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر )

11_ گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی برای حافظین در مشاغل ( کارشناس امور فرهنگی ، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس ) لحاظ خواهد شد .

ب ) داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند " فرم اطلاعات فردی " را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش به نشانی دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی و نامه ایثارگری همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

ج) عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

د) زمان پذیرش بررسی و تحویل مدارک داوطلبان ساعت 8 صبح لغایت 14:30 می باشد.

هـ ) زمان پذیرش معاینات پزشکی داوطلبان ساعت 9 لغایت 15 (همان روز بررسی مدارک) می باشد.

و)- زمان پذیرش انجام مصاحبه تخصصی داوطلبان ساعت 8 لغایت 14 می باشد.

ز)- آدرس مکان مراجعه جهت تحویل، بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی :

کرمان - میدان خواجو - ابتدای خیابان سرباز - نبش سلمان فارسی - دانشگاه فرهنگیان_ پردیس خواجه نصیرالدین طوسی(برادران)- تلفن - 9 - 33324836

توجه: داوطلبان محترم در صورت هرگونه سوال در مورد جدول اطلاعیه می توانند از ساعت 8 صبح لغایت 14 با شماره تماس (03432268380 کارشناس امور پردیس های دانشگاه فرهگیان) و یا ( 03432233177 کارشناس استخدام) آموزش و پرورش استان کرمان تماس حاصل نمایند.

جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 18 دی 98: اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

در خصوص برنامه، زمان و مکان برگزاری تحویل مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی 07/03/ 1398 وزارت آموزش و پرورش

با سلام و احترام

مدارک مورد نیازکه در زمان مصاحبه تخصصی توسط داوطلب می بایست ارائه شود:

الف)کلیه معرفی شدگان رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان کرمان می بایست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

ب)در هنگام مراجعه ( برابر برنامه زمان بندی که متعاقباً اعلام می گردد ) مدارک زیر را به همراه داشته باشید.

1- پرینت کارنامه قبولی

2-شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی - کدملی در پشت عکس درج شود .)

3- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دوسری)

4- اصل کارت ملی هوشمند و فتوکپی خوانا از پشت و رو ( دوسری)

5- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا ( برای آقایان )

6- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برای کد شغل- محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی آن

7- اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین)

8- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد .)

9- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه 25% و 5% ایثارگران

تذکر : مراجع تائید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :

- معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

10- اصل مدرک مشمولین آئین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر ( تائیدیه از بیناد ملی نخبگان فقط برای مشمولین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر )

11- گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی برای حافظین در مشاغل ( کارشناس امور فرهنگی ، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس ) لحاظ خواهد شد .

ج ) داوطبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند " فرم اطلاعات فردی " را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی و نامه ایثارگری همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند. .

د)عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

هـ)مکان برنامه زمان بندی متعاقباً به اطلاع معرفی شدگان رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 97

اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان (مشاهده)

خبر 12 آبان 97: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان کرمان (منبع: پردیس خواجه نصیر الدین طوسی کرمان)

ثبت نام حضوری کلیه مهارت آموزان ماده 28 قبولی سال 97 در دانشگاه فرهنگیان کرمان پردیس خواجه نصیرالدین طوسی کرمان بشرح ذیل اعلام می گردد.

دیس خواجه نصیرالدین طوسی کرمان بشرح ذیل اعلام می گردد.

رشته تاریخ روز ساعت
آموزش ابتدایی 97/8/19 شنبه 7:30 تا 15:30
سایر رشته ها 97/8/20 یکشنبه 7:30 تا 15:30

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری:

1. ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد نامه محضری

2. پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه

3. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

آدرس: کرمان ـ میدان خواجو ـ ابتدای خیابان سرباز ـ دانشگاه فرهنگیان ـ پردیس خواجه نصیرالدین طوسی

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 16 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان زمان بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کرمان اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب با اعلام این خبر، افزود: بررسی مدارک، تشکیل پرونده و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون پیمانی سال 97 آموزش و پرورش در استان کرمان از « 18 لغایت 30 مرداد ماه سال جاری » در دانشگاه فرهنگیان پردیس خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می گردد.

وی تاکید کرد: داوطلبان باید طبق جدول زیر جهت بررسی مدارک و تشکیل پرونده یک روز قبل از زمان مصاحبه تخصصی به دانشگاه فرهنگیان- پردیس خواجه نصیرالدین طوسی مراجعه کنند.

ردیف

رشته ها

جنسیت

توضیحات : فقط رشته آموزگار ابتدایی(جنیست زن) براساس حروف الفبا می باشد مابقی رشته ها همه پذیرفته شدگان درروز تعیین شده حضوریابند.

تاریخ بررسی مدارک، تشکیل پرونده و

معاینات پزشکی

تاریخ مصاحبه

1

آموزگار ابتدایی

مردو زن

آموزگار ابتدایی زن_ بر اساس نام خانوادگی حروف

( الف –  ب )

97/5/18

97/5/20

2

زبان و ادبیات فارسی-  مربی امور تربیتی –  مشاوره – آموزگار ابتدایی

مردو زن

آموزگار ابتدایی زن _ بر اساس نام خانوادگی حروف

( پ – ت – ث – ج – چ – ز )

97/5/20

97/5/21

3

علوم اجتماعی- زبان انگلیسی_آموزگار ابتدایی

مردو زن

آموزگار ابتدایی زن_ بر اساس نام خانوادگی حروف

( ح – خ – د – ر – ص )

97/5/21

97/5/22

4

تربیتبدنی_عربی _  فلسفه_آموزگار ابتدایی

مردو زن

آموزگار ابتدایی زن_ بر اساس نام خانوادگی حروف

( س – ط – ض –  ع –  غ )

97/5/22

97/5/23

5

تاریخ_جغرافیا_آموزگاراستثنایی_آموزگار ابتدایی

مردو زن

آموزگار ابتدایی زن_ بر اساس نام خانوادگی حروف

    ( ش –  ف  –  ق  –  گ )

97/5/23

97/5/24

6

زمینشناسی_کارو فناوری_ کامپیوتر_گرافیک_ معدن

مردو زن

………………………………..

97/5/24

97/5/25

7

ریاضی_زیست_آموزگار ابتدایی

مردو زن

آموزگار ابتدایی زن_ براساس نام خانوادگی حروف

 (ک  –  ن – ه – ی )

97/5/25

97/5/26

8

شیمی_فیزیک_طراحی دوخت_دبیری هنر

مردو زن

………………………………

97/5/26

97/5/27

9

دبیری معارف اسلامی- دبیری علوم تجربی- آموزگار ابتدایی

مرد و زن

آموزگار ابتدایی زن_ بر اساس نام خانوادگی حروف

 ( م )

97/5/27

97/5/28

10

ساختمان_تاسیسات_  الکترونیک_ الکتروتکنیک

چوب_صنایع فلز

مردو زن

……………………………………

97/5/28

97/5/29

11

ماشین های کشاورزی-متالوژی- مکانیک خودرو

مردو زن

………………………………..

97/5/29

97/5/30

مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی به شرح زیر می باشد:

1-ارائه اصل و تصویر مدارک برابر با اصل توسط دفترخانه اسناد رسمی و سایر مستندات لازم از جمله: کارنامه قبولی ،کپی شناسنامه به همراه تمام صفحات، مدرک تحصیلی، کارت ملی (پشت و رو)، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان ) (پشت و رو) ،عکس 4 * 3 شش قطعه، مدارک مربوط به سهمیه ها (سهمیه ایثارگران ارائه نامه از امور ایثارگران شهرستان یا استان )، مدارک مربوط به بومی بودن، تائید یه های معتبر( به حداکثر سن مجاز داوطلب افزوده شده) و مدارک مربوط به نخبگان و … )الزامی است .

2- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند ” فرم اطلاعات فردی ” را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس، تصویر کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند .

3- عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت .

4- زمان پذیرش بررسی مدارک داوطلبان 30/7 صبح تا 30/ 14 ( براساس جدول زمان بندی )

5- زمان پذیرش معاینات پزشکی داوطلبان 10 تا 16 ( همان روز بررسی مدارک)

6- زمان پذیرش انجام مصاحبه داوطلبان 8 تا 11 ( براساس جدول زمان بندی )

7- مکان مراجعه جهت پذیرش و مصاحبه :

کرمان – میدان خواجوی کرمانی – ابتدای خیابان سرباز – نبش سلمان فارسی – دانشگاه فرهنگیان خواجه نصیرالدین طوسی تلفن – 9 – 33324836

مکان پذیرش: ساختمان آموزشی شماره 2 ( طبقه دوم ) تحویل مدارک ، تشکیل پرونده و معاینات پزشکی
مکان مصاحبه: ساختمان آموزشی شماره 1 ( طبقه سوم ) مصاحبه

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

زمان اعلام برنامه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 مرداد 97: زمان اعلام برنامه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمان (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمان)

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان از اعلام برنامه زمان و مکان برگزاری مصاحبه و تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال97 از روز سه شنبه 16 مرداد ماه خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، علی اسمعیل زاده با اعلام این خبر افزود: کلیه معرفی شدگان رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان کرمان می بایست از روز سه شنبه 16 مردادماه 97 با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند .

وی گفت: پذیرفته شدگان در هنگام مراجعه براساس برنامه اعلام شده کارنامه قبولی، اصل و تصویر مدارک برابر با اصل و مستندات لازم ( شناسنامه به همراه تمام صفحات، مدرک تحصیلی، کارت ملی (پشت و رو)، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان )(پشت و رو)، عکس 4 * 3 شش قطعه، مدارک مربوط به سهمیه ها، مدارک مربوط به بومی بودن، تائیدیه های معتبر(به حداکثر سن مجاز داوطلب افزوده شده) و مدارک مربوط به نخبگان و … ) به همراه داشته باشند.

اسمعیل زاده افزود: داوطبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند ” فرم اطلاعات فردی ” را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه ، کارت ملی و مدرک تحصیلی همزبان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند .

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: عدم مراجعه در زمان مقر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت .

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 95

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مهارت آموزی ماده 28 دانشگاه فرهنگیان (مشاهده)

اطلاعیه 13 تیر 96: اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مهارت آموزی ماده 28 دانشگاه فرهنگیان کرمان

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم، دانشگا فرهنگیان کرمان توجه پذیرفته شدگان محترم را به نکات زیر جلب می نماید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

زمان مصاحبه تخصصی و تشکیل پرونده تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی (مشاهده)

اطلاعیه 5 اسفند 95: زمان مصاحبه تخصصی و تشکیل پرونده تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کرمان اعلام شد.

معاون پژوهش وبرنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان زمان، مصاحبه تخصصی و تشکیل پرونده تکمیل ظریفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان را اعلام کرد.

حمید رضا دعاگویی با اعلام این خبر گفت: مصاحبه و تشکیل پرونده تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون پیمانی آموزش و پرورش در استان کرمان از «هشتم تا یازدهم اسفند ماه سال جاری» برگزار می شود.

برنامه زمانبندی مصاحبه از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بر اساس رشته طبق جدول زیر می باشد:

برنامه مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال 95
تاریخ رشته ها جنسیت
یکشنبه95/12/8 آموزگار ابتدایی - علوم اجتماعی -مربی امور تربیتی مدارس برادران
دوشنبه 95/12/9 ریاضی- شیمی- فیزیک-تربیت بدنی-زبان انگلیسی-عربی- معارف اسلامی-ادبیات فارسی-زراعی وباغی- کامپیوتر برادارن
سه شنبه 95/12/10 آموزگار ابتدایی- مربی امور تربیتی مدارس-استثنایی خواهران
چهار شنبه 95/12/11 تربیت بدنی-مراقبت سلامت-معارف اسلامی-ادبیات فارسی-ریاضی-زیست شناسی-شیمی-عربی-علوم اجتماعی خواهران

مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی به شرح زیر می باشد:

 • اصل و تصویر مدارک برابر با اصل و مستندات لازم (  کارنامه قبولی آزمون ، شناسنامه به همراه تمام صفحات ، مدرک تحصیلی ، کارت ملی (پشت و رو)  ، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان )(پشت و رو) ،عکس 4 * 3  شش قطعه  ، مدارک مربوط به سهمیه ها ، مدارک مربوط به بومی بودن ، تائید یه های معتبر(به حداکثر سن مجاز داوطلب افزوده شده) و مدارک مربوط به نخبگان و ... ) به همراه داشته باشند.
 • داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند " فرم اطلاعات فردی " را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش  به نشانی : http ://www.gozinesh.medu.ir    دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس پرسنلی ، تصویر کلیه صفحات شناسنامه ، کارت ملی  و مدرک تحصیلی  همزبان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی ، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
 • داوطلبانی که با مدرک فوق لیسانس در آزمون استخدامی ثبت نام کرده و پذیرفته شده اند، ارائه  اصل یا کپی برابر با اصل  مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در زمان مراجعه جهت مصاحبه تخصصی الزامی است.

***مکان : کرمان میدان خواجو – خیابان سرباز نبش خیابان سلمان فارسی –پردیس خواجه نصرالدین طوسی

**زمان پذیرش : 8 صبح لغایت 15.30 عصر

عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت .

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک نمایید

زمان مصاحبه تخصصی و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی (مشاهده)

اطلاعیه 6 بهمن 95: زمان مصاحبه تخصصی و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

 معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان زمان، مصاحبه تخصصی و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان را اعلام کرد.
حمید رضا دعاگویی با اعلام این خبر گفت: مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون پیمانی آموزش و پرورش در استان کرمان از «نهم تا سیز دهم بهمن ماه جاری» برگزار می شود.

برنامه زمانبندی مصاحبه از پذیرفته شدگان بر اساس رشته طبق جدول زیر می باشد:

برنامه مصاحبه آزمون استخدامی پیمانی سال 95

تاریخ

رشته های برادران

رشته های خواهران

شنبه 95/11/9

آموزگار ابتدایی - استثنایی

تربیت بدنی- مراقبت سلامت

یکشنبه 95/11/10

ریاضی- شیمی- فیزیک

استثنایی - آموزگار ابتدایی(بر اساس نام خانوادگی حروف«الف» تا «ح»

دوشنبه 95/11/11

تربیت بدنی- زیست شناسی- زبان انگلیسی- مربی امور تربیتی مدارس

آموزگار ابتدایی(بر اساس نام خانوادگی حروف«خ» تا «ش»- مربی امورتربیتی مدارس-  معارف اسلامی

سه شنبه 95/11/12

علوم اجتماعی- عربی- معارف اسلامی

آموزگار ابتدایی(بر اساس نام خانوادگی حروف«ص» تا «ی»- ادبیات فارسی

چهارشنبه 95/11/13

ادبیات فارسی- زراعی و باغی- کامپیوتر

ریاضی- زیست شناسی- شیمی-عربی- علوم اجتماعی- کامپیوتر

 

مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی به شرح زیر می باشد:

 1.  اصل و تصویر مدارک برابر با اصل و مستندات لازم ( شناسنامه به همراه تمام صفحات ، مدرک تحصیلی ، کارت ملی (پشت و رو)  ، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان )(پشت و رو) ،عکس 4 * 3  شش قطعه  ، مدارک مربوط به سهمیه ها ، مدارک مربوط به بومی بودن ، تائید یه های معتبر(به حداکثر سن مجاز داوطلب افزوده شده) و مدارک مربوط به نخبگان و ... ) به همراه داشته باشند.
 2. داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند " فرم اطلاعات فردی " را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش  به نشانی : http ://www.gozinesh.medu.ir    دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس پرسنلی ، تصویر کلیه صفحات شناسنامه ، کارت ملی  و مدرک تحصیلی  همزبان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی ، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
 3. داوطلبانی که با مدرک فوق لیسانی در آزمون استخدامی ثبت نام کرده و پذیرفته شده اند، ارائه  اصل یا کپی برابر با اصل  مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در زمان مراجعه جهت مصاحبه تخصصی الزامی است.

*مکان : کرمان میدان خواجو – خیابان سرباز نبش خیابان سلمان فارسی –پردیس خواجه نصرالدین طوسی

*زمان پذیرش : 8 صبح لغایت 15.30 عصر

عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت

زمان ارائه مدارک مورد نیاز مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 9 دی 95: زمان ارائه مدارک مورد نیاز مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کرمان 

اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در خصوص مدارک مورد نیاز مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395 وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای صادر کرد.

مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی به شرح زیر می باشد:

اصل و تصویر مدارک برابر با اصل و مستندات لازم (شناسنامه به همراه تمام صفحات، مدرک تحصیلی، کارت ملی (پشت و رو)، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان) (پشت و رو)، عکس 4 * 3 شش قطعه، مدارک مربوط به سهمیه ها، مدارک مربوط به بومی بودن، تائید یه های معتبر (به حداکثر سن مجاز داوطلب افزوده شده) و مدارک مربوط به نخبگان و ... ) به همراه داشته باشند.

داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند " فرم اطلاعات فردی " را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش  به نشانی :  http ://www.gozinesh.medu.ir  دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و همراه دو قطعه عکس پرسنلی ، تصویر کلیه صفحات شناسنامه ، کارت ملی  و مدرک تحصیلی  همزبان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی ، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

داوطلبانی که با مدرک فوق لیسانی در آزمون استخدامی ثبت نام کرده و پذیرفته شده اند، ارائه  اصل یا کپی برابر با اصل  مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در زمان مراجعه جهت مصاحبه تخصصی الزامی است.

بر اساس این اطلاعیه؛ برنامه زمانبندی مصاحبه تخصص ، بر اساس رشته پذیرفته شدگان آموزش و پرورش تا چند روز آینده اعلام می شود

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان (مشاهده)

اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در ارتباط با مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵

اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در خصوص مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ وزارت آموزش و پرورش می رساند مصاحبه تخصصی آموزش و پرورش از روز دو شنبه سیزدهم دیماه سال جاری در محل دانشگاه فرهنگیان پردیس خواجه نصیر الدین طوسی واقع در ابتدای خیابان سرباز برگزار می شود.

بر اساس این اطلاعیه؛ برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی ، بر اساس رشته پذیرفته شدگان آموزش و پرورش تا چند روز آینده اعلام می شود.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کرمان اینجا کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771495
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 7k