• ۱۴۰۱/۰۱/۲۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام بانک رفاه کارگران - فروردین ۱۴۰۱

استخدام بانک رفاه کارگران - فروردین ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام بانک رفاه کارگران

جهت ورود به صفحه جامع استخدام بانک رفاه کارگران کلیک نمایید

اعلام نتایج نهایی آزمون

خبر 25 مهر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در سال 1401 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه زمان، مکان و مدارک مصاحبه

خبر 13 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج زمان، مکان و مدارک مصاحبه آزمون استخدام بانک رفاه کارگران اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج زمان مصاحبه کلیک نمایید

اعلام نتایج آزمون

خبر 13 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران اعلام گردید.

جهت بازیابی کدرهگیری کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

زمان اعلام نتایج 

خبر 24 اردیبهشت 1401: آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران با شرکت تعدادی زیادی از داوطلبان استخدامی در سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این آزمون به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز بانک رفاه برای مشاغل بانکدار به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، طی دو روز در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 22 و 23 اردیبهشت ماه برگزار شد.
این آزمون در تهران در محل دانشگاه امیرکبیر و همزمان در مراکز استان‌ها برگزار شد. 
لازم به ذکر است، اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت، کمتر از یک ماه دیگر از طریق سایت بانک رفاه کارگران اعلام خواهد شد.

دریافت کارت آزمون

خبر 19 اردیبهشت 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران فعال گردید.

جهت بازیابی کدرهگیری کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

تمدید مهلت ثبت نام

خبر 5 اردیبهشت 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران تا 9 اردیبهشت 1401 تمدید گردید.

دفترچه شرایط آزمون استخدام بانک رفاه کارگران

آگهی 21 فروردین 1401: بانک رفاه کارگران با استعانت از خداوند متعال در چارچوب قوانین و مقررات جاری و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت مشاغل بانکدار و به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، تایید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها و سلامت کامل جسمی و روحی، به صورت قراردادی (مزایا شامل بیمه درمانی و بازنشستگی تامین اجتماعی)، دعوت به همکاری می نماید.
مهلت ثبت نام تا 4 اردیبهشت تا 9 اردیبهشت 1401 می باشد.

مفاهیم و اصطلاحات
اصطلاح معنی و مفهوم
مقطع تحصیلی مقطع تحصیلی نشانگر طول مدت تحصیل و نوع مدرک اعطایی در پایان تحصیل است که عبارتند از:1. کارشناسی(لیسانس) 2. کارشناسی ارشد(فوق لیسانس)
فارغ التحصیل به کسی اطلاق می شود که حداکثر تا تاریخ 1401/02/04 بطور قطع در مقطع کارشناسی/ کارشناسی ارشد از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی فارغ‌التحصیل شده باشد.
تاریخ فارغ التحصیلی تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان جذب و همکاری باید حداکثر تا تاریخ 1401/02/04 باشد.
معدل عبارت است از معدل مندرج در گواهینامه موقت یا مدرک رسمی فارغ التحصیلان دوره‌های مختلف کارشناسی/ کارشناسی ارشد و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده برای فارغ التحصیلان دوره کارشناسی/ کارشناسی ارشد که تا تاریخ 1401/02/04 فارغ التحصیل شده باشند.
تذکر خیلی مهم: متقاضیان باید پس از اعلام نتایج و در صورت قبولی در آزمون، معدل خود را با مدرک معتبر در زمان برگزاری مصاحبه تخصصی- رفتاری ارائه دهند و لازم است مغایرتی بین معدل اعلام شده با معدل مدرک ارائه شده، وجود نداشته باشد. بدیهی است در صورت مشخص شدن مغایرت معدل، قبولی فرد پذیرفته شده در هر مرحله از فرآیند جذب، لغو و به درخواست وی ترتیب اثر داده نخواهد شد و حق هر گونه اعتراضی از متقاضی سلب خواهد شد.
کد رهگیری کد رهگیری شامل یک کد هشت رقمی می باشد که پس از پایان مراحل ثبت نام، از طریق سایت به هر داوطلب داده می شود.
ایثارگر با استناد به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و قوانین مرتبط، به کسی ایثارگر اطلاق می گردد که برای استقرار و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران و استقلال و تمامیت ارضی کشور، مقابله با تهدیدات و تجاوزات دشمنان داخلی انجام وظیفه نموده است.
اولویت اجتماعی افراد مشمول این اولویت خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران می باشند که براساس بند شماره 5 شرایط عمومی بایستی نسبت به تکمیل بند مربوط در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.
شرایط عمومی
1- داشتن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران ( تابعیت مضاعف نداشته باشد)؛
2- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ؛
4- برخورداری از روابط عمومی مناسب و روحیه مشتری مداری و روحیه مشارکت و انجام کار تیمی؛
5- خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برای استفاده از سهمیه ایثارگران بایستی نسبت به تکمیل بند مربوطه در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.
6- دارا بودن كارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن كارت معافیت دائم غیر پزشكی حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام (1401/02/04)
تبصره: كارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد.
7- دارابون حداكثر 27 سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی (متولدین 1374/02/04 به بعد) و حداکثر 30 سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد (متولدین 1371/02/04 به بعد) تا پایان مهلت ثبت نام؛
1-7- مدت خدمت نظام وظیفه برای آقایان به حداکثر سن متقاضی افزوده خواهد شد؛
8- حداقل معدل قابل قبول فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد نمره 15 تمام می باشد.
تبصره : برای همسر و فرزندان شهدا و مفقود الاثر، آزادگان (یکسال و بالای یکسال) و همسر و فرزندان آنان، جانبازان 25% و بالاتر و همسر و فرزندان آنان شرط حداکثر سن در مقطع کارشناسی 29 سال و کارشناسی ارشد 32 سال و شرط حداقل معدل مدرک تحصیلی برای کارشناسی 12 و کارشناسی ارشد 14 در نظر گرفته می شود.
9- متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد می بایست، رشته تحصیلی ایشان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با یکدیگر مرتبط باشد.
10- تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان جذب و همکاری باید حداکثر تا تاریخ 1401/02/04 باشد .
11- مدارک تحصیلی متقاضیان، بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک، می بایست مورد تأیید مراجع ذیصلاح باشد؛
12- دانشگاه‌های مورد پذیرش: کلیه دانشگا ه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می-باشد؛
13- برخورداری از سلامت کامل جسمانی، روانی و توانایی لازم برای انجام کار در بانک به تشخیص بانک و مطابق با دستورالعمل پزشکی بانک؛
14- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
15- عدم اشتهار به سوء رفتار، فساد اخلاقی و نداشتن محکومیت کیفری مؤثر؛
16- عدم محرومیت از جذب و بکارگیری در ادارات و سازمان های دولتی؛
17- عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی؛
18- تاریخ ترخیص از خدمت سربازی یا صدور کارت معافیت دائم غیر پزشکی باید قبل از تاریخ انقضای مهلت ثبت نام باشد؛
نحوه ثبت نام داوطلبان در آزمون کتبی

1- متقاضیان می بایست از تاریخ 1401/01/21 به سایت بانک رفاه کارگران مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سامانه ( با عنوان دعوت به همکاری بانک رفاه) اقدام نمایند؛
2- حداکثر مدت ثبت نام از تاریخ درج آگهی بمدت 15روز می باشد. پایان مهلت ثبت نام تاریخ 1401/02/09 خواهد بود؛
3- ثبت نام در آزمون کتبی صرفاً از طریق سایت معرفی شده انجام می پذیرد و به درخواست های ارسالی از سایر روش ها ترتیب اثر داده نخواهد شد؛
4- متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون جذب و همکاری می بایست مبلغ 1.500.000 ریال
(یک میلیون و پانصدهزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون جذب و همکاری بانک رفاه کارگران از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام پرداخت نمایند؛
5- هزینه شركت در آزمون و مدارك متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد؛
6- صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی نمی باشد و در صورت شرکت درآزمون و قبولی در آن، شرایط احراز و مدارک داوطلبان بعد از آزمون، بررسی خواهد شد؛
7- ساعت و محل برگزاری آزمون متعاقباً از طریق سایت ثبت نام اعلام می گردد؛
8- ثبت نام، زمانی تکمیل می باشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد؛
9- به همراه داشتن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد.

جدول زمانبندی آزمون دعوت به همکاری سال 1401

مرحله انجام کار تاریخ
ثبت نام اینترنتی 1401/01/21 لغایت 1401/02/04 1401/02/09
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون 19 اردیبهشت ماه1401
آزمون کتبی 22 یا 23 اردیبهشت ماه1401
تذکرات مهم
1- افراد متقاضی جذب و همکاری در مقطع کارشناسی ارشد می بایست بومی استان تهران و در مقطع کارشناسی می بایست بومی شهر مورد تقاضای مربوطه باشند، لذا؛ درصورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب و همکاری هرگونه تغییر شغل و نیز تغییر شهر/شهرستان مربوطه حداقل به مدت 10 سال امکان پذیر نبوده و از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری مبنی بر حضور در محل اشتغال، جهت مشاغل بانکداری اخذ خواهد شد.
توضیح : احراز بومی بودن داوطلبین جذب و همکاری به شرح یکی از موارد ذیل صورت خواهد پذیرفت:
- شهر محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهر/شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
- دارابودن مدرک دیپلم داوطلب از شهر موردتقاضا جهت احراز محل سکونت
- ارائه سند مالکیت ملک در شهر محل سکونت جهت اشتغال بنام داوطلب، پدر، مادر و یا همسر داوطلب
- ارائه اجاره نامه/اجاره نامه های دارای کد رهگیری در طی 5 سال گذشته قبل از زمان آگهی دعوت به همکاری در شهر مورد تقاضا بنام داوطلب ، پدر ، مادر و یا همسر داوطلب
تبصره: با عنایت به اینکه جهت جذب نیرو در شهرها، شهرهای زیر مجموعه هر استان، مد نظر بانک می-باشد، لذا؛ در راستای "موضوع بومی بودن"، ملاک جذب و همکاری صرفاً افراد بومی همان شهر در استان مربوطه می باشد.
2- کسب حدنصاب 25% از حداکثر امتیاز ممکن در آزمون کتبی الزامی می باشد.
3- لازم به توضیح است، فرآیند جذب و همکاری نیروی انسانی مورد نیاز بانك، براساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل (مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، گزینش، انجام معاینات پزشكی و ...) انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یك از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه لازم را كسب ننمایند موضوع ادامه مراحل جذب و یا همکاری آنان منتفی خواهد گردید؛
4- پس از برگزاری آزمون کتبی و شناسائی افراد حائز شرایط این مرحله، فرایند ارزیابی با مصاحبه های تخصصی، رفتاری و روانشناختی ادامه یافته و پس از ارزیابی‌های صورت پذیرفته نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده بر اساس شاخص های مربوطه و به میزان نیاز واحدهای صف و ستاد اقدام نموده و قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل جذب از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و طی دوره‌های آموزشی و ... به تعداد مورد نیاز انتخاب و جهت اشتغال معرفی خواهند شد.
5- شایان ذکر است، موفقیت پذیرفته شدگان به تنهایی و در هر یک از مراحل (آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و....) به منزله پذیرفته شدن فرد متقاضی نبوده، و مسئولیتی برای این بانک ایجاد نخواهد کرد. لذا، مؤکد است پذیرش فرد متقاضی صرفاً در صورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب نیرو در این بانک خواهد بود. همچنین بانک در قبال ادامه فرآیند مذکور در مورد افرادی که علیرغم عدم وجود شرایط احراز متقاضیان در آزمون مزبور شرکت نموده اند، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
6- چنانچه بانک در هرمرحله از فرآیند جذب و همکاری، متوجه عدم رعایت "اصل صداقت" در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ها از سوی متقاضی شود، موضوع تداوم فرآیند جذب و یا همکاری در هر مرحله، کان لم یکن و بلا اثر خواهد بود.
7- در صورت وجود مغایرت مدارك اخذ شده و یا عدم تطابق شرایط فرد متقاضی با شرایط تعیین شده، بلافاصله/ در هر مرحله از مراحل، ادامه فرآیند جذب متقاضی متوقف و ادامه همكاری با وی منتفی خواهد شد.
8- چنانچه در هر یک از مراحل دعوت به همکاری و یا پس از آن و در زمان اشتغال به کار مشخص گردد متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر/ پایین تر درآزمون شرکت نموده، از جذب، همکاری و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد و فرد مذکور مکلف به تسویه هزینه های جذب و به کارگیری خواهد بود.
9- پذیرفته شده نهایی، چنانچه پس از اشتغال به کار و قبل از مدت یک سال سابقه، از ادامه فعالیت در بانک انصراف و استعفا بدهد، کلیه هزینه های مترتب بر موضوع (هزینه های جذب، بکارگیری، آموزش و ...) براساس سرانه هزینه، از متقاضی اخذ می گردد.
10- با عنایت به اینکه فراخوان جذب و دعوت به همکاری براساس برنامه ریزی نیروی انسانی و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در واحدهای مختلف بانک می باشد، لذا شغل و محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی در طول مدت خدمت تا زمان بازنشستگی، بنابر ضوابط و مقررات و همچنین براساس نیاز و صلاحدید بانک تعیین می گردد.
11- بدیهی است بانک رفاه کارگران در انتخاب هر یک از متقاضیان بنا بر تشخیص و مصلحت خود و متناسب با نیازهای سازمانی بانک و حسب الزامات اعلامی مختار است و صِرف گذراندن مراحل جذب، هیچگونه حقی برای متقاضیان از جهت جذب و همکاری آنان ایجاد نخواهد نمود.
کانال های ارتباطی
متقاضیان شرکت در آزمون جذب و همکاری می توانند سوالات و اشکالات احتمالی مربوط به فرآیند ثبت نام را از طریق گزینه "ارتباط با ما" در سامانه ثبت نام، ثبت و ارسال نمایند.
همچنین متقاضیان شرکت در آزمون جذب و همکاری می توانند از طریق سامانه های زیر انتقادات، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در موضوع مذکور ارسال نمایند:
- سامانه ارسال پیامک 300044
- سامانه پیام الکترونیک مرکز فراد به آدرس :Farad@Bankrefah.ir
- سامانه پیام الکترونیک بانک به آدرس: Info@ Bankrefah.ir
تذکر مهم: متقاضیان محترم از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با واحدهای مختلف بانک خودداری نمایند.
جدول رشته های مورد نیاز

جدول شماره (1) – رشته های مورد نیاز در مقطع تحصیلی لیسانس

ردیف عناوین رشته تحصیلی رشته تحصیلی
1 مدیریت امور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی- فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی
2 اقتصاد اقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظری
3 حسابداری کلیه رشته های تحصیلی حسابداری
4 آمار آمار- آمار و کاربردها
5 ریاضی ریاضی
6 حقوق حقوق
7 مهندسی صنایع مهندسی صنایع
8 مهندسی کامپیوتر نرم افزار، سخت افزار
9 مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
10 زبان انگلیسی مترجمی زبان انگلیسی – آموزش زبان انگلیسی

جدول شماره 2- رشته های خاص مقطع تحصیلی کارشناسی

رشته تحصیلی گرایش
حقوق و علوم قضائی حقوق و علوم قضایی
مهندسی عمران مهندسی عمران

جدول شماره (3) – مفاد آزمون کتبی مقطع تحصیلی کارشناسی

 مفاد آزمون عمومی

مواد آزمون عمومی
*هوش ریاضی و استعدادتحصیلی (Gmat)
* کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCELL- WINDOWS)
*زبان انگلیسی عمومی
* آشنایی با خدمات الکترونیک بانکی

مفاد آزمون تخصصی

ردیف عناوین رشته تحصیلی رشته تحصیلی مفاد آزمون
1 مدیریت امور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی-
فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی
تئوری های مدیریت - رفتار سازمانی – آمار و کاربرد آن در مدیریت
2 اقتصاد اقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظری اقتصاد خرد- اقتصاد کلان – پول و بانکداری
3 حسابداری کلیه رشته های تحصیلی حسابداری حسابرسی – اصول حسابداری – مدیریت مالی
4 آمار آمار- آمار و کاربردها احتمال – آمار ریاضی – نمونه گیری و رگرسیون
5 ریاضی ریاضی ریاضی عمومی - مبانی احتمال- آمار ریاضی- نمونه گیری و رگرسیون
6 حقوق حقوق حقوق تجارت، حقوق اداری، حقوق مدنی
7 مهندسی صنایع مهندسی صنایع کنترل پروژه – تجزیه و تحلیل سیستم ها – اقتصاد مهندسی
8 مهندسی کامپیوتر مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی کامپیوتر- سخت افزار طراحی الگوریتم- امنیت شبکه - شبکه های کامپیوتری – پایگاه داده
9 مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیک- سیستم های اطلاعات مدیریت – شبکه های کامپیوتری - پایگاه داده
10 زبان انگلیسی مترجمی زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی
زبان عمومی- زبان تخصصی
11 حقوق و علوم قضائی حقوق و علوم قضایی حقوق مدنی-حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی
12 مهندسی عمران عمران تحلیل سازه-مقاومت مصالح- متره و برآورد-اصول مدیریت ساخت

رشته های مندرج در جدول شماره چهار(4) مختص متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و برای اشتغال در شهر تهران می باشد.

جدول شماره (4) – رشته های مورد نیاز و مفاد آزمون کتبی مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد

مفاد آزمون عمومی:

مواد آزمون عمومی
*هوش ریاضی و استعدادتحصیلی (Gmat)
* کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCELL- WINDOWS)
*زبان انگلیسی عمومی
* آشنایی با خدمات الکترونیک بانکی

مفاد آزمون تخصصی:

مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی گرایش مفاد آزمون
صنایع کلیه گرایش‌ها تحقیق در عملیات-برنامه‌ریزی و کنترل پروژه-برنامه‌ریزی و کنترل تولید و موجودی‌ها-اقتصاد مهندسی
مدیریت (دولتی، بازرگانی و صنعتی) کلیه گرایش ها ریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت-اقتصاد خرد و کلان – رفتار سازمانی
مدیریت فناوری اطلاعات کلیه گرایش‌ها ریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت - سیستم های اطلاعاتی مدیریت پیشرفته - اقتصاد خرد و کلان
مدیریت مالی مهندسی مالی و مدیریت ریسک/ بانکداری/ بیمه/ حقوق مالی ریاضی و آمار- اقتصاد خرد و کلان-مدیریت مالی-مدیریت سرمایه‌گذاری و ریسک
مدیریت منابع انسانی کلیه گرایش‌ها ریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت- مدیریت منابع انسانی پیشرفته-رفتار سازمانی پیشرفته
MBAمدیریت- کسب و کار رفتار سازمانی و منابع انسانی/ استراتژیک/ بازاریابی ریاضی و آمار – تئوری های مدیریت – اقتصاد خرد و کلان – مدیریت استراتژیک
مدیریت خدمات بهداشتی درمانی مدیریت خدمات بهداشتی درمانی روش تحقیق در علوم بهداشتی-اقتصاد بهداشت و درمان-برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک در نظام بهداشتی و درمانی
علوم بانکی امور بانکی اصول بانکداری-ارزیابی طرح‌های اقتصادی-اقتصاد خرد-اقتصاد کلان-پول و بانکداری
کامپیوتر نرم افزار/ سخت افزار/ شبکه‌های کامپیوتری/ رایانش امن/ معماری سیستم‌های کامپیوتری/ هوش مصنوعی و رباتیکز ساختمان داده‌ها و الگوریتم-معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال-شبکه‌های کامپیوتری- پایگاه داده‌
مهندسی فناوری اطلاعات (IT) تجارت الکترونیک ساختمان داده‌ها و الگوریتم-تجارت الکترونیک و آموزش الکترونیک-شبکه‌های کامپیوتری- پایگاه داده‌
حقوق خصوصی/ بین الملل/ شرکتهای تجاری/ اقتصادی/ تجارت بین‌الملل/ اسناد و قرارداد های تجاری حقوق مدنی-حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی-حقوق بین الملل
علوم اجتماعی/ مددکاری اجتماعی مددکاری اجتماعی مبانی مددکاری-مددکاری فردی-روانشناسی مرضی و روانشناسی شخصیت-مبانی و نظریه‌های جامعه شناسی
علوم اقتصادی برنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی/ بانکداری اسلامی/ اقتصاد اسلامی/ اقتصاد و تجارت الکترونیک/ اقتصاد انرژی/ اقتصاد نظری اقتصاد خرد- اقتصاد کلان-ریاضی وآمار- پول و بانکداری
علوم تربیتی آموزش و بهسازی منابع انسانی/ تکنولوژی آموزشی /مدیریت آموزشی/ آموزش بزرگسالان / تحقیقات آموزشی آمار و روش‌های تحقیق در علوم تربیتی-مدیریت آموزشی- برنامه‌ریزی آموزشی -تکنولوژی آموزشی
روانشناسی سنجش و اندازه گیری/ روانشناسی صنعتی آمار و روش تحقیق-روانسنجی-روانشناسی اجتماعی-روانشناسی صنعتی
حسابداری حسابداری/ حسابرسی/ حسابداری مدیریت حسابداری مدیریت - حسابداری مالی-حسابرسی-ریاضی وآمار
زبان مترجمی زبان‌انگلیسی/ آموزش زبان انگلیسی زبان عمومی(انگلیسی)-زبان تخصصی(مترجمی زبان انگلیسی)
زبان مترجمی زبان فرانسه / آموزش زبان فرانسه زبان عمومی(فرانسه)-زبان تخصصی(مترجمی زبان فرانسه)
زبان مترجمی زبان‌ آلمانی /آموزش زبان آلمانی زبان عمومی(آلمانی)-مسائل آموزش زبان آلمانی-زبانشناسی-مطالعات ترجمه
آمار آمار ریاضی/ آمار بیمه (بیم‌سنجی)/ آمار اجتماعی و اقتصادی مبانی ماتریس‌ها -مبانی احتمال-آمار ریاضی1و2-نمونه‌گیری و رگرسیون
ریاضی کاربردی آنالیز عددی/ بهینه‌سازی/ ریاضی مالی/ علوم داده مبانی ماتریس‌ها - مبانی آنالیز عددی و مبانی احتمال-تحقیق در عملیات-فرایندهای تصادفی1
فناوری اطلاعات سلامت فناوری اطلاعات سلامت (مدارک پزشکی) روش تحقیق در علوم بهداشتی-اقتصاد بهداشت-مدیریت سیستم‌های اطلاعت بهداشتی درمانی-کاربرد فناوری اطلاعات در سلامت
بهداشت حرفه ای بهداشت حرفه ای اصول(HSE)-دفع مواد زاید صنعتی-حریق-آلودگی هوا-عوامل فیزیکی و شیمیایی-بهداشت محیط
مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) بهداشت محیط کار-ایمنی محیط کار-مهندسی محیط زیست-حریق و روش‌های مبارزه با آن
معماری مهندسی معماری دروس فنی ساختمان-درک عمومی معماری- درک عمومی معماری منظر-مبانی بازسازی پس از سانحه
عمران سازه/ زلزله/ مهندسی و مدیریت ساخت مکانیک جامدات(استاتیک و مقاومت مصالح، تحلیل سازه‌ها)-مکانیک خاک و پی سازی- مکانیک سیالات و هیدرولیک- ریاضیات
مهندسی مکانیک ساخت و تولید/ طراحی کاربردی/ تبدیل انرژی ریاضیات- حرارت و سیالات(ترمودینامیک ،مکانیک سیالات، انتقال حرارت)-دینامیک و ارتعاشات(دینامیک، ارتعاشات، دینامیک ماشین، کنترل)
اسامی استان ها و شهرها
جدول شماره 5- اسامی استانها و شهرهای دارای ظرفیت جذب و همکاری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
ردیف استان نام شهر جنسیت مقطع / رشته تحصیلی
1 خراسان رضوی كاشمر مرد/ زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
بردسكن
خلیل آباد
فیض آباد
تایباد
خواف مرد
فریمان
کلات
سرخس
درگز
قوچان
2 آذربایجان شرقی میانه مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
شبستر
جلفا، هادی شهر
بستان آباد
هشترود
سراب مرد
عجب شیر
مرند
ملكان
صوفیان
آذرشهر
ممقان
گوگان
مراغه
اهر
3 اصفهان اصفهان مرد کارشناسی / مهندسی عمران- جدول شماره دو(2)
اصفهان مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
خمینی شهر
مبارکه/ زرین شهر/ فولاد شهر
فلاورجان
نجف آباد
شاهین شهر / میمه
شهرضا /سمیرم / دهاقان
کاشان/آران /نطنز/بادرود
داران / چادگان / فریدونشهر
دهق / تیران مرد
گلپایگان / خوانسار
نائین/اردستان
کوهپایه و هرند
4 فارس لامرد / خنج مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
آباده مرد
نی ریز / استهبان
جهرم
ارسنجان
اردکان فارس
کازرون
5 گیلان بندر انزلی / رضوانشهر مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(1)
رودبار / منجیل / لوشان
هشتپر مرد
آستارا
شفت
خشکبیجار / لشت نشاء
ماسال
سیاهکل
رودسر / کلاچای
آستانه اشرفیه
6 کرمانشاه سنقر / کنگاور مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک (1)
قصر شیرین / سرپل ذهاب
7 خوزستان اهواز مرد/زن کارشناسی/مهندسی عمران( جدول شماره دو/2)
اهواز کارشناسی /رشته های جدول شماره یک(1)
دزفول/ شوش
شوشتر/ مسجد سلیمان / لالی
بندرامام خمینی/ ماهشهر
آبادان/خرمشهر مرد
سوسنگرد
هندیجان
رامشیر
شادگان
رامهرمز/ هفتگل
8 مازندران گلوگاه / بهشهر / نکاء مرد/زن کارشناسی /رشته های جدول شماره یک(1)
پل سفید / قائم شهر
نور / چمستان
نوشهر / چالوس / کلاردشت
تنکابن- عباس آباد-نشتارود-سلمانشهر / رامسر
محمودآباد مرد
جویبار
9 مرکزی اراک مرد کارشناسی/مهندسی عمران( جدول شماره دو/2)
آشتیان مرد کارشناسی /رشته های جدول شماره یک(1)
تفرش
کمیجان
محلات
خمین
ساوه
10 کرمان ارزوئیه مرد کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
راور
انار
شهربابک
کهنوج
عنبرآباد
جیرفت مرد/زن
بم
11 تهران تهران (کارشناسی ارشد) مرد/زن کارشناسی ارشد/ رشته های جدول شماره چهار(4)
تهران / لواسان / ری / اسلامشهر/ چهاردانگه / رباط کریم / ملارد/ شهریار / شهر قدس / اندیشه مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
ورامین / قرچک / پاکدشت / پیشوا مرد
رودهن / بومهن / پردیس
فیروزكوه
12 سیستان و بلوچستان ایرانشهر مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(1)
خاش مرد
نیک شهر
زهک
13 یزد میبد مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
اردكان
اشکذر
مروست مرد
هرات
تفت
مهریز
14 آذربایجان غربی ماکو مرد کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
شوط
چایپاره
پلدشت
پیرانشهر
میاندوآب
سردشت
چالدران
15 سمنان شاهرود مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
دامغان مرد
گرمسار
16 اردبیل مشکین شهر مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
پارس آباد/بیله سوار
گرمی مرد
17 قزوین قزوین مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
آبیك مرد
تاكستان
بوئین زهرا
18 کردستان کامیاران مرد کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
دهگلان
بانه
19 همدان اسدآباد مرد کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
نهاوند
فامنین
کبودرآهنگ
20 لرستان نورآباد مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
الشتر مرد
پلدختر
دورود
ازنا
21 هرمزگان بندرعباس مرد کارشناسی/ مهندسی عمران- جدول شماره دو(2)
بندرعباس مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(1)
كیش
قشم
22 زنجان زنجان مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(1)
23 البرز كرج مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(1)
نظرآباد/هشتگرد
24 قم قم مرد / زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(1)
قم مرد کارشناسی/ مهندسی عمران-جدول شماره دو(2)
25 چهار محال و بختیاری جونقان مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
فارسان
اردل مرد
لردگان
بن
سامان
26 کهگیلویه و بویراحمد کهگیلویه (دهدشت) مرد کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
باشت
بویراحمد(یاسوج)
27 خراسان شمالی آشخانه مرد کارشناسی / مهندسی عمران- جدول شماره دو (2)
آشخانه
جاجرم مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
شیروان / فاروج
28 خراسان جنوبی نهبندان مرد کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
بشرویه
قائن
طبس
فردوس
29 بوشهر عسلویه / جم / دیر مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(1)
اهرم
30 ایلام مهران مرد کارشناسی مهندسی کامپیوتر(نرم افزار- سخت افزار) / کارشناسی مدیریت فناوری اطلاعات / کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات - جدول شماره یک(1)

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2556953
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد