نمونه سوالات عمومی و تخصصی بانک ملی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام بانک ملی

جهت مشاهده صفحه استخدام های جدید سایر بانک ها اینجا کلیک نمایید


خبر 23 شهریور 98: اطلاعیه اداره کل گزینش بانک ملی ایران در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام فراگیر (منبع: سایت بانک ملی)

به اطلاع کلیه داوطلبین معرفی شده نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می رساند که به منظور تسریع در انجام مراحل گزینش ایشان، تصاویر فرم های اطلاعات فردی و نحوه تکمیل آن و نیز نمونه تکمیل شده در سایت بانک ملی ایران درج گردیده است.

مقتضی است داوطلبان محترم نسبت به چاپ و تکمیل فرم­های پیوست (4A به صورت پشت و رو و در دو سری) اقدام نمایند.

داوطلبان متقاضی جذب در استان تهران با همراه داشتن مدارک مورد نیاز در تاریخ­های اعلامی به آدرس:

اداره کل گزینش: تهران، خیابان 15 خرداد شرقی، روبروی سبزه میدان، بانک ملی شعبه بازار، طبقه دوم مراجعه نمایند.

داوطلبان متقاضی جذب در ادارات امور شعب استان­ها در تاریخ اعلام شده به اداره امور شعب استان مربوطه، دفتر امور گزینش مراجعه نمایند.

ضمناً جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی درخصوص تکمیل فرم­های مربوطه می­توان از طریق تلفن گویای 60995021-021 داخلی 137 اداره کل گزینش بانک ملی ایران تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز:

1- شش قطعه عکس پرسنلی 4×3 جدید (عکس ­ها پشت­ نویسی شده) و یک قطعه بر روی فرم اطلاعات فردی الصاق شود.

2- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه (اعم از توضیحات و انتخابات)

3- اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

4- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی (دو سری)

5- اصل و تصویر کارت معافیت یا کارت پایان خدمت (مخصوص برادران)

6- اصل و تصویر گواهی ایثارگری (در صورت دارا بودن)

بدیهی است عدم مراجعه و یا تکمیل ناقص فرم­ها و مدارک تا تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدام تلقی خواهد شد.

جهت مشاهده لیست دعوت از متقاضیان جهت تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه تکمیل شده فرم مشخصات اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم مشخصات بستگان اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تذکرات تکمیل فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

خبر 13 شهریور 98: اطلاعیه بانک ملی در خصوص سیر سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاهای اجرایی (منبع: سایت بانک ملی)

با عنایت به اعلام نتایج ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه­های اجرائی کشور از سوی سازمان جهاد دانشگاهی، نتایج آزمون متعاقباً درخصوص دعوت از پذیرفته ­شدگان به­ منظور طی سیر مراحل استخدامی از سوی بانک اعلام خواهد شد. بر این اساس خواهشمند است تا زمان دعوت مجدد ازسوی بانک و به­ منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه از مراجعه حضوری به واحدهای بانک خودداری شود.

نکته مهم: بر اساس مفاد بخش ششم دفترچۀ راهنمای ثبت نام ششمین آزمون مشترک فراگیر مراحل و نحوۀ اعلام نتیجه از سوی سازمان مجری آزمون با احتساب نمرۀ نهایی هر فرد با وزن هفتاد درصد (70 %) برای آزمون­های کتبی (عمومی و تخصصی) و سی درصد (30 %) برای مصاحبه استخدامی و با در نظر گرفتن امتیازات و سهمیه­ های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) صورت پذیرفته است.

به­ عنوان مثال: چنانچه داوطلبی در آزمون­های کتبی (تخصصی و عمومی) نمرۀ 40ر40 کسب نموده و در مصاحبه نیز 58ر82 دریافت نموده است ، نمرۀ نهایی وی برابر است با :

                                                                                054ر53 = (30 % x 58ر82) + (70 % x 40ر40)

تذکر مهم 1) پذیرش نهایی معرفی­ شدگان منوط به انجام کلیۀ مراحل فرآیند جذب بوده و درصورت عدم مراجعۀ افراد در هر یک از مراحل پیش رو ، بانک تعهدی برای جذب ایشان نخواهد داشت.

تذکر مهم 2) آن دسته از داوطلبانی که در مجموع فرآیند کتبی و مصاحبۀ استخدامی موفق به کسب حد نصاب قبولی نگردیده­ اند، می­توانند تا پایان شهریورماه (31ر06ر1398) با ارسال ایمیل به آدرس الکترونیکی: employment@bmi.ir سوالات و ابهامات خود را مانند جدول نمونۀ ذیل ارسال نمایند تا پس از بررسی ، ظرف 72 ساعت کاری از سوی کارشناسان مربوطه پاسخ لازم ارائه گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر  10 شهریور 98: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

– بانک ملی

– سازمان حفاظت محیط زیست

– سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود روز شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۸، به آدرس اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. نتايج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید  |  جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید

خبر 10 شهریور 98: آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سیدعزیز آشنا در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر آن که ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم، اظهار کرد: پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تأیید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه معرفی شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان آزمون استخدامی بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

اطلاعیه دوم بانک ملی ایران درخصوص معرفی شدگان مرحله تکمیلی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی این بانک منتشر شد. معرفی شدگان مرحله تکمیلی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی بانک ملی ایران باید به منظور انجام مصاحبه رفتاری- شغلی و آزمون روانشناختی و همچنین ارزیابی آمادگی جسمانی (صرفاً معرفی شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان) در تاریخ و ساعت تعیین شده در جدول زمان بندی به ساختمان فردوسی ادارات مرکزی بانک مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 29 خرداد 98: اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدام بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

بانک ملی ایران در خصوص معرفی شدگان مرحله مصاحبه آزمون استخدام پیمانی این بانک اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این اطلاعیه که در خصوص جزییات مصاحبه رفتاری- شغلی و آزمون روانشناختی و همچنین ارزیابی آمادگی جسمانی (صرفاً معرفی ­شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان) بوده، تاریخ و ساعت مصاحبه تعیین ­شده است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این اطلاعیه آمده است: آن دسته از شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ این بانک که از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برای مرحله بررسی مدارک معرفی شده اند؛ موظفند به منظور ارائه و بررسی مدارک با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به دوایر سرمایه انسانی ادارات امور شعب این بانک در استان ها مطابق زمان بندی تعیین شده و اداره کل سرمایه انسانی در شهر تهران مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی- 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام بانک ملی در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل شغل محل های بانک ملی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی   
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی     دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی   
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام   
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با بانک ملی ایران در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : بانکدار مردودی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:29

  کد دیدگاه : 2499923

  اونایی که قبول شدن‌ خواهشا اگه درصد مدیریتو بالا زدید منم راهنمایی کنید چی بخونم که درصد بالا بزنم ؟ (:heart:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مدیریت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:42

   کد دیدگاه : 2500035

   من کتاب مدرسان شریفو خوندم خوب زدم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زهرا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:15

    کد دیدگاه : 2500604

    خوب یعنی چند؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مدیریت

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:42

     کد دیدگاه : 2500669

     در حد ۸۰ درصد

     پاسخ دهید
   • نویسنده : بانکدار مردودی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:40

    کد دیدگاه : 2501279

    ممنون از شما میشه اسم کتابو کامل بگید ؟؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : مهرداد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 05:53

  کد دیدگاه : 2499896

  سلام بچه ها اینکه میگیم مثلا من نمره نهاییم نسبت به کتبی مثلا 7/5 رفته بالا درست نیست چندتا از عزیزانی که اینجا کامنت گذاشتنو من نمره مصاحبشونو حساب کردم(با اجازه البته): نمره از 100بوده که بعدا در3/ ضر ب شده: خودم:75/45 شدم پسرننه سرما81شدن فریباخانم 79/50شدن زهراخانم تقریبا70شدن ویکی ازدوستان که نمره کتبیشو نگفته بود ولی گفتن 3تااومده پایین نمره نهاییشون نسبت به کتبی حدود58بوده که اینها در3/ ضرب شده و با نمره کتبی که اونم در 7/ضرب شده جمع و نمره نهایی مصااحبه شده…هرچنددیگه اهمیتی نداره وولی دونستنش بدنیست.ددوستانی که قبول شدن ضمن تبریک مجدد دعا کنن ماهایی که پذیرفته نشدیمم موقعیت دیگه ای برامون پیش بیاد تشکر از همگی و ادمین های عزیز.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فریبا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:40

   کد دیدگاه : 2500153

   مرسی عزیزم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهرداد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 05:34

    کد دیدگاه : 2502981

    با آرزوی موفقیت برای شما و بقیه دوستان قبول شده….انشالله خداکمک کنه بقیه بچها ازجمله خودم 🙂 تو آزمونای بعدی قبول بشیم.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : امیرحسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:56

   کد دیدگاه : 2500357

   سلام. بعداز3 تا آزمون این چهارمین آزمونم بود که قبول شدم و حدودا یکسالی بودکه افسردگی شدیدداشتم.اما باتوکل به خدا تسلیم نشدم و جواب زحمت هامو گرفتم.خواستم تجربمو بهتون بگم که هرگزتسلیم نشیدحتی اگر در وسط جهنم قرار دارین…خداتون بزرگتر از هر دلیل منطقی بدونین و به معجزه و حمایتش ایمان داشته باشین وبه تلاشتون ادامه بدین (:victory:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:24

    کد دیدگاه : 2501263

    قبلیا رو هم قبول میشدین ؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مهرداد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 05:37

    کد دیدگاه : 2502982

    چقدر خوب تبریک میگم شما به ماهایی ک قبول نشدیم امید میدین ممنونم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : علی رحیمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:22

  کد دیدگاه : 2499455

  سلام، کسی میدونه ذخیره داریم یا نه؟
  ای خداااااااا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یودلینگ

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:02

  کد دیدگاه : 2499058

  دوستانی که منتظر اعلام نتایج ارگانهای مختلف هستند:
  لطفا به این آدرس برید و حمایت کنید:
  https://my.farsnews.com/c/10318
  تا از طریق خبرگزاری فارس پیگیری شود
  پ.ن: دوستان از ما حمایت کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:57

  کد دیدگاه : 2498908

  ساعت سه شد و هیچ خبری نشد از اطلاعیه ی بانک …

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فریبا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:48

   کد دیدگاه : 2499023

   ساعت 4 شد و نیومد (:unknw:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:12

    کد دیدگاه : 2499192

    ساعت از پنج هم گذشت و خبری نشد

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نازنین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:05

     کد دیدگاه : 2499436

     ای بابا ساعت هشت شد (:wacko:) (:vava:) (:cry:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : فریبا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:50

      کد دیدگاه : 2499574

      ساعت 10شد و ما همچنان چشم ب راهیم ب نظر من تا شنبه هفته آینده نمیاد (:rtfm:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : بانکدار۱

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 01:37

       کد دیدگاه : 2499834

       خدا کنه فردا بزنن

 • نویسنده : آرمین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:54

  کد دیدگاه : 2498899

  سلام.
  کسانی که تو مصاحبه قبول شدن اطلاعی درباره مکان و زمان ارائه مدارک برای مراحل بعد ندارن؟
  مگه قرار نبود امروز بانک اطلاعیه بده؟
  لطفا هر کس اطلاع داره مارو هم از نگرانی دربیاره…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:50

  کد دیدگاه : 2498619

  شما قبول شدید ؟با چه نمره ای؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:43

  کد دیدگاه : 2498599

  بچه ها خبری نشد از بانک ملی؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:53

  کد دیدگاه : 2498463

  سلام خدمت دوستان خسته نباشین .من تازه درسم تموم شده .میخوام برای استخدامی ها بخونم ولی واقعا نمیدونم چی باید بخونم .میشه راهنماییم کنید.ثواب داره به خدا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ملی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:32

   کد دیدگاه : 2498577

   برا عمومی ها اکثرا دروس دبیرستانی بخون.البته بعضی موقع ها معلوم نیست از کجا میارن سوالا رو،که در اینصورت نیباید توو امتحان استرس بگیری و یادت باشه که بقیه هم شرایط تو رو دارن و با هم مقایسه میشید.زبان اگه سطح خوبه راحت میتونی بالای ۶۰ بزنی وگرنه کتاب زبان مبتکران شهاب اناری خوبه.ریاضی و آمار دبیرستانی و کنکور اگه بخونی سخت نیست.نمونه سوالات استخدامی نت هستش حتما پیدا کن بفهمی چی بی چیه.
   تخصصی هم بسته به رشته ت باید منبع پیدا کنی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فریبا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:18

  کد دیدگاه : 2498118

  سلام دوستان مگه قرار نبود امروز مشخص بشه مرحله گزینش پس چرا خبری نیست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:33

   کد دیدگاه : 2498139

   فک کنم تا پایان ساعت اداری اعلام کنن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:33

    کد دیدگاه : 2498408

    کسی به تهران زنگ زده؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : س.ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:23

  کد دیدگاه : 2498024

  سلام دوستان کسی بوده با نمره ۵۳ قبول شده باشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : به س.ب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:36

   کد دیدگاه : 2498588

   میشه سوال صفحه قبلم رو پاسخ بدین؟شما مطمئن هستین که فقط با 5 درصدها رقابت کردین؟آیا کسی رو میشناسین که نمره ش از شنا کمتر بوده باشه و آزاد ولی قبول شده باشه؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:41

   کد دیدگاه : 2498595

   سلام شما با چند قبول شدید؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:08

  کد دیدگاه : 2497884

  شما قبول شدید؟
  جالبه برگه ای که شما امضا کردید با برگه ما کاملا متفاوت بوده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : توکل برخدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:38

  کد دیدگاه : 2497192

  برای ادبیات چه کتابهایی خوبه؟من ادبیات گاج و پیام نور میخونم ولی خوب نمیزنم ،یه کتابهایی بگید تا بتونیم ۱۰۰ بزنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:30

   کد دیدگاه : 2497921

   نبود

   پاسخ دهید
  • نویسنده : به شما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:49

   کد دیدگاه : 2498093

   ادبیات پیام نور نخون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زهرا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:09

    کد دیدگاه : 2499656

    دوست عزیز چرا پیام نور نخونم ؟چی بخونم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : مدیریت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:22

   کد دیدگاه : 2498543

   قرار نیست که صد بزنین..‌اگه کارنامه بقیه رو نگاه کنید میبینید اکثرا ۲۰ تا ۳۰ درصد میزنن…سعی کنید سوالات هوش و زبان و کامپیوتر رو خوب بزنید..‌معارفم اگه بتونین بخونین اونم خوبه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : خسته از زندگی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:11

  کد دیدگاه : 2496974

  ادمین یه سوال داشتم اینکه که میگن بانک ملی سالهای قبل به خاطر کمبود نیرو از کسایی که تو مصاحبه رد شده بودن دعوت به همکاری کرد. واقعا درسته این حرف؟؟؟
  من اینو از چندین نفر شنیدم راسته واقعا؟؟؟ (قصد شایعه سازی ندارم فقط سوال پرسیدم)
  یعنی میشه از مایی که تو مصاحبه به خاطر یه نمره اختلاف رد شدیم دعوت به همکاری کنن؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:10

   کد دیدگاه : 2497159

   حداقل که چنین چیزی به گوش ما نخورده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Mon

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:33

   کد دیدگاه : 2497574

   میشه به بانک ایمیل بزنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:33

  کد دیدگاه : 2496688

  بانک اطلاعیه داده که اگه سوالی دارید ایمیل بزنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:47

  کد دیدگاه : 2496314

  ممنون از شما

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Azam

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:12

  کد دیدگاه : 2496242

  بچه ها فک‌میکنید مراحل بعدی چقدر طول میکشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Mon

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:52

  کد دیدگاه : 2496146

  سلام
  احتمال داره ذخیره باشیم وقتی رد شدیم ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:32

   کد دیدگاه : 2496687

   سوال منم هست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:07

  کد دیدگاه : 2495962

  سلام خدمت همه دوستان…
  لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه افراد چند برابر ظرفیت به گزینش دعوت میشن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : عارف

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:46

   کد دیدگاه : 2496030

   سلام،یک برابر ظرفیت

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:32

    کد دیدگاه : 2497003

    ممنونم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : پسر ننه سرما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:02

   کد دیدگاه : 2496077

   یک برابر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:24

    کد دیدگاه : 2496109

    تشکر

    پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:55

  کد دیدگاه : 2495856

  جناب ادمین با توجه به روال استخدامی بانک در سنوات گذشته با فرض قبولی در مراحل باقیمانده میخواستم بدونم دوره آموزشی بانک فکر میکنید از چند وقت دیگه شروع بشه و آیا تهران برگزار میشه؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:35

   کد دیدگاه : 2496006

   سلام این تاریخ ها قابل پیش بینی نیست ولی احتمال زیاد در نیمه دوم سال دوره ها برگزار شود.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:21

   کد دیدگاه : 2496371

   واقعا سوال منم همینه دوره کجا قراره برگزار بشه؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...